EIDSCH DAGBLAD Derde Blad Donderdag 21 Maart 1935 SPORT. voetbal. nederlandbelgie. Ibondselftal— cardiff city 2—1. de interacademiale wedstrijden. wandelsport. paardensport. gymnastiek. biljarten. dammen. HET NEDERLANDSCHE ELFTAL VASTGESTELD. Het Nederlandsche elftal, dat op Zondag Ijl Maart a.s. In het Olympisch Stadion te l/imsterdam tegen België zal uitkomen, U gisteravond als volgt vastgesteld: poel: Halle iQo Ahead). Achter: Caldenhoven (D.W.S.) en van I Run (P.S.V.) I Midden: Bas Paauwe (Feyenoord), An- Lriessen (Ajax) en van Heel (Feyenoord), I «nvoerder. I Voor: Wels (Unitas), Drok (R.F.C.), iBakhuys (Z.A.C.), Smit (Haarlem) en van I Celder (V.U.C.). I Als reserves zijn aangewezen: Mul I(HB.S.)van Diepenbeek (Ajax), Schubert I lAJax), Lagendaal (Xerxes) en Vrauw- Ideunt (Feyenoord), MATIG SPEL VAN BEIDE PLOEGEN. Een vrij onbelangrijke wedstrijd was |bet, die het proefelftal gistermiddag op Isparta's terrein te Rotterdam heeft ge- lipeeld voor een kleine 20.000 toeschouwers. |Öe gasten speelden over het geheel beter Loetbal. maar hun dikwijls goed open spel Icat gesteund werd door uitstekende bal- liechniek, liep in den omtrek van het Hol- llandsche doelgebied steeds dood. omdat I daar het korte spel ervoor in de plaats Ikwam. Tegen de wel soms listige combi- I natie was dan herstel mogelijk en de beide I achterspelers Derboven en Caldenhoven I naakten daar een goed gebruik van. Bo- Lendien werden ze vrijwel den ganschen I wedstrijd uitstekend geholpen door Bas I Paauwe en Anderiessen, waarvan Paauwe Iten prachtige partij voetbal speelde, han- löiger dan de tegenpartij, en even snel. Met lioo een vleugelhalf achter zich moest de I rechtervleugel van het bondselftal wel wat Ipresteeren en hij deed dit ook het eerste Ihalf uur en na de rust nog gedurende I korte periodes. Toen begrepen Lagendaal lm Vrauwdeunt elkaar zeer goed. Het I grootste deel van den speeltijd echter was ILagendaal weer wat te traag. In de pe- Iriode, waarin Lagendaal goed voetbalde, lang het met van Reenen niet, maar de Laatste twintig minuten voor de rust liet I hij zien welk een knappe voetballer de I Amsterdammer toch is. Na de rust zagen we Inlet veel meer van hem. Zijn clubgenoot lüoeg had combinatie genoeg, maar in dit I milieu vlotte zijn spel niet. Hij was stel- lüg de zwakste van de voorhoede. De beste Iwas de eenlge Nederlandsche elftal-speler lm die voorhoede, van Gelder. Voor de rust [werd hij veel aan het werk gezet en na genoeg alles ging hem prachtig af. Na de rust was men langen tijd zijn bestaan ver geten, maar toen men hem opnieuw in het spel betrok, leverde dat de winnende goal op. Na 20 minuten namen de gasten de lei ding. Vijf minuten later maakte van Ree nen gelijk. Tien minuten voor het einde werd een fraaie voorzet van Van Gelder door Lagendaal benut, zoodat de Holland- Khe ploeg met 2—1 won. ZWALUWEN A—ZWALUWEN B. 1—4. Gisteravond vond op het verlichte V.U.C.-terreln te Den Haag een wedstrijd plaats tusschen een Zwaluwen A. en een Zwaluwen B-elftal. Onder leiding van scheidsrechter Van Welsenes stelden de elftallen zich als volgt op: Zwaluwen A.: Doel; De Haas (Bloemen- daal) j Achter: Wuersten (Feyenoord) en Chouffour (ADO). Midden: De Kok (NOAD), Weber (DOS) en Leenhuis (Bloemendaal.) Voor: B. Tap (Ado), van Leur (DOS), Bijl (Vriendenschaar), v. d. Luur (HVV) en van Leuven (Bloemendaal). Zwaluwen B Doel: Slootweg (VUC). Achter; Deibei (Quick) en Eerenberg (PSV). Midden: Wel (Stormvogels), Bool (HW) en Mallee (NAC). Voor: v. d. 6teen (Stormvogels), De Swart (NAC), v. d. Horst (RCH), Boerhout (PSV) en Borrani (HDVS). Direct is de A-ploeg in den aanval en reeds na 5 minuten bezorgt Bijl met een mooi schot uit een free-clck den A-ploeg de leiding. (10.) Er wordt in een hoog tempo gespeeld; de A-ploeg heeft het beste deel van het spel, doch langzamer hand komt het B-elftal er beter in en ban gaat de strijd eenlgen tijd vrij aardig tegen elkaar op. Tot doelpunten komt het in de eerste helft niet meer. Na de hervatting speelt de B-ploeg be langrijk beter dan in de eerste helft. Na 6 minuten maakt de B-ploeg gelijk door «en mooi schot van v. d. Horst uit een Pass van Mallee (1—1.) Een doelpunt van Boerhout wordt wegens buitenspel gean nuleerd, doch het ls slechts uitstel van executie en na 25 minuten neemt de B- Ploeg na goed samenspel door Boerhout de leiding (1—2.) Het is dan weer Boerhout die er na goed samenspel 13 van maakt, 'n de laatste minuten onderneemt v. d. Borst een soloren en een hard schot van hem is De Haas te machtig. 1—4. Met dezen stand komt het einde. EEN BOEKJE OVER DE W-FORMATIE. Door den oud-Arsenal-speler Fred Pag- nam, thans trainer in ons land, ls een boekje geschreven over de W-formatle, het systeem, dat het eerst door Arsenal met succes werd toegepast en ook bij Hoiiand- sche clubs navolging heeft gevonden. Pag- nam bespreekt in den breede de voordeelen 'an de W-formatie en licht z'n uiteenzet- hagen toe met tal van teekenlngen Het boekje is verschenen bij de uitgevers- maatschappij Kosmos, Keizersgracht 133, 1 Amsterdam. De prijs bedraagt f. 0.45. VAN DE WALL BAKE (LEIDEN) WINT DEN PERSONEELEN SABEL WEDSTRIJD. Met den personeelen wedstrijd op sabel zijn gistermiddag de interacademiale wedstrijden alhier besloten. Opnieuw bleek dat het schermen verreweg het voornaamste nummer vormt van het interacademiale program. Bh werd her haaldelijk goede sport gedemonstreerd, terwijl de belangstelling weer zeer groot was. Getrokken werd op twee lpopers, waardoor de wedstrijd een vlot verloop kon hebben en men snel opschoot, niet tegenstaande er twintig deelnemers wa ren. In de finale plaatsten zich; Uit poule I: 1 Boeke (Utrecht), 4 gew, part., 13 ontv. treffers; 2. Carbin iWa- geningen), 415; 3. Van de Wall Bake (Leiden) 4—16, na barrage met Mar- schaupt (Amsterdam). Uit poule II: 1. Land (Leiden), 413; 2. Klein (Delft) 3—13; 3. Vrlns (Delft), 3i3 Uit poule III: 1. Ten Bosch (Lelden), 510; 2 Sasse van Ysselt (Utrefcht), 513; 3. Van Dam (Lelden), 4 gew. part. De Leidenaar Van de Wall Bake, die slechts met moeite in den eindstrijd ge komen was, toonde zich thans al spoedig een der meest ernstige candidaten voor den eersten prijs. Wel ls waar werkte de indeeling daartoe mede, doordat hl) toe vallig eerst verschillende zwakkeren tegen over zich kreeg, doch hij behield nochtans ook daarna de leiding, zij het dan dat hij dikwijls fel werd bedreigd. Een nederlaag (25) leed hij togen Boeke, die als grootste favoriet gestart was, doch al heel spoedig door Carbin en Sasse van Ysselt geslagen werd! De Leidenaar Ten Bosch dreef even wel den nu weer een kans makenden Boeke opnieuw terug door hem met 54 te slaan en Van Dam (Leiden) voltrok daarop het vonnis over den Utrechtenaar door hem een sensationeele 54 neder laag toe te brengen; een uitslag, waarop niemand gerekend had omdat Van Dam vrijwel nooit op sabel geschermd heeft Andere concurrenten kwamen nu echter voor Boeke in de plaats om Van de Wall Bake te bedreigen. Dat was in de eerste plaats Carbin en verder ook Ten Bosch, Sasse van Ysselt en Land. Laatstgenoemde klopte Van de Wall Bake, doch werd daar op zelf door eenlge nederlagen uitgescha keld. Van de Wall Bake won van Carbin, vervolgens ook van Ten Bosch en getoetst aan de op den anderen looper bereikte resultaten stond na die partij reeds vast dat Van de Wall Bake den eersten prijs gewonnen had met 6 overwinningen. Ten Bosch. Sasse van Ysselt en Carbin ein digden precies gelijk, zoodat het aantal ontvangen treffers den doorslag geven moest. WIJ laten hier den totaal-uitslag volgen: 1. Van de Wall Bake (Leiden', 8 gew. part, 27 ontv. en 32 geg. tr.; 2. Sasse van Ysselt (Utrecht), 5—2431; 3. Carbin (Wageningen), 5—27—35; 4 Ten Bosch (Lelden) 52832; 5. Boeke (Utrecht), 4—27—34; 6. Land (Lelden), 4—29—28: 7. Van Dam (Leiden), 43430; 8. Klein (Delft), 2—37—24; 9. Vrins (Delft), 1—36 —19 Naar wij vernemen zullen het volgend Jaar de interacademiale wedstrijden te Utrecht worden gehouden. ENGELSCHE LEAGUE. Gisteren werden twee wedstrijden ge speeld voor de eerste divisie van de Engel- sche League. De resultaten luidden; LiverpoolEverton 21 Derby County-Sheffield Wednesday 40 WEST BROMWICH ALBION IN DEN EINDSTRIJD VOOR DEN ENGELSCHEN CUP. Te Stoke werd gisteren de Zaterdag J.l. in een gelijk spel (I1) geëindigde demi finale voor den Engelschen Cup, de wed strijd tusschen West Bromwlch Albion en de Bolton Wanderers, overgespeeld. West Bromwlch Albion won ditmaal met 20, zoodat deze eerste divisieclub zich voor de finale heeft geklasseerd. De eindstrijd zal op Zaterdag 27 April ln het Wembleystadion te Londen worden gespeeld. Sheffield Wednesday komt dan uit tegen West Bromwlch Albion. De plaatsen voor de Cupfinale zijn reeds ge- ruimen tijd uitverkocht. KRING VAN WANDELSPORT- VEREENIGINGEN LEIDEN EN OMSTR. Marsch der L.W.S.V. gaat wel door. De heer Woestenburg, voorzitter van den Kring van wandelsport-vereeniglngen te Leiden en Omstreken schrijft ons: Als voorzitter van bovengenoemden kring was lk zeer verwonderd het bericht van gisteravond over het marschprogram- ma voor het a.s. seizoen te lezen. Daar dit, volgens mij, alleen afkomstig kan zijn van den heer Sloot, secr. van den kring, moet ik U mededeelen dat deze heer geen enkele machtiging had tot het laten plaatsen van dit bericht. Het is bovendien geheel bezij den de waarheid. Er ls In den kring nog nooit een officieel marschprogramma vast gesteld, dus kan Uw zegsman daar ook niet van spreken. Over de andere vereeniglngen, ln dit bericht genoemd, zal ik mij niet uit laten alhoewel zooals mij bekend ls, de ver melding daaromtrent ook niet goed is. Wat echter de L.W.S.V. aangaat kan ik U mede deelen dat deze haar marsch zal houden op 22 April a.s. zooals in het onlangs gepu bliceerde bericht door deze vereeniglng ls vermeld. Deze marsch is door de N.U.W. en onder auspiciën der N.U.W. reeds in Nov. 1934 vastgesteld. Noot van de redactie: Van de zijde van het bestuur der L.W. S.V, ontvingen wij eveneens een schrijven, waarin verklaard wordt dat de L.W.S.V.- marsch wel degelijk doorgaat. RECLAME. 1282 ttetr. A. K.-V >(Mijn man had er reeds meerdere malen op aangedrongen, dat ik een zenuw- «pecialist zou raadplegen. V Nachts deed ik geen oog dicht en overdag was ik voortdurend gejaagd en uit mijn humeur. „Alles de schuld van de coffeïne", luidde de diagnose van den specialist. Op zijn advies gebruik ik nu uitslui tend Koffie Hag." Koffie Hag is eea keurmelange van de beste koffiesoorten, veredeld volgens de door nieuwe octrooien beschermde werkmethode. De toe passing van dit verbeterde Hagprocédë laat de aromatische oliën tot volle ontwikkeling ko men. Dat is het geheim van het heerlijke aroma tn den fijnen, pictigen smaak van Koffie Hag. f>) Biveastaandt uitspraak it authentitkdt a/lidding ran de ierietn dunt echter all fin ttr illnitralu in buft gun nauw- Iiturigt gtlvkfan. Z.-HOLLANDSCHE JACHTVEREEN1GING. De Zuid-Hollandsche Jachtvereeniging houdt Zaterdag een jacht ln de omstre ken van Noordwijkerhout en Vogelenzang. Het beginpunt is voor den ingang van het gesticht St. Bavo te Noordwijkerhout te 2.15 n.m., het eindpunt is het buiten goed „Huize Vogelenzang" te Vogelen zang. Deze jacht is voor het publiek op ver schillende punten zeer goed te volgen. JAARLIJKSCHE LEDENVERGADERING VAN „NIEUW BRUNHILDE". Gisteravond had in „Oud Hortuszlcht" de Jaarlijksche ledenvergadering van „Nieuw Brunhilde" plaats. De presidente opende de vergadering met een woord van welkom en sprak haar voldoening uit over de groote opkomst. Slechts 8 werkende leden waren afwezig. Wel een bewijs, dat de dames belang stel len in de zaken, haar vereeniglng aan gaande. Een bijzonder welkomstwoord werd gesproken tot den leider, die de pre sidente als eerelid welkom heette. Zij her dacht de zoo buitengewoon geslaagde feestviering bi) het 10-jarig bestaan en dankte allen voor de medewerking, hier aan verleend. Een uitvoering als door „Nieuw Brunhilde" werd gegeven, kan alieen tot stand komen wanneer bestuur, leiders en leden samenwerken, zooals „Nieuw Brunhilde" dat gewend is. Be halve de feestviering was 1934 geheel een goed jaar. De presidente memoreerde de successen op athletlek-gebled en dankte mevr. Van der Kloot voor haar vele be moeiingen met deze afdeellng van de Ver eeniglng Laatstgenoemde heeft voor „Nieuw Brunhilde" zitting genomen ln het bestuur van den L A K. en is ln dit bestuur als secretaresse werkzaam. Ook is zij candidaat gesteld ln de Commissie Dames Athletiek van de K.N.A.U.. welke candldatuur gesteund wordt door „Hygiea" in Den Haag De notulen der vorige vergadering wer den door de 2de secretaresse, mevr. v. d. Kloot, voorgelezen en zonder opmerkingen goedgekeurd. Ingekomen was een schrijven van mej. Van Tol, dat zij om gezondheidsredenen moest bedanken als bestuurslid. De penningmeesteresse, mej. Waringa. bracht verslag uit over het afgeloopen Jaar. De kas sloot met een klein batig saldo. Een apart financieel verslag werd uitgebracht over de feestviering. Dit ver slag gaf een batig saldo van ruim f. 200 en sloot met een bedrag van ruim f. 1600. De kascommissie, die over 1935 de kas na zal zien, werd benoemd, evenals een tweede commissie, om de jublleumkas te controleeren. De tweede secretaresse las haar jaar verslag, wat ln een zeer opgewekten toon gesteld was. Aan de dames werd dank gebracht voor haar keurige verslagen. Hierna kwam de bestuursverkleJlng aan de orde. Het bleek zeer moeilijk een can didate te vinden om de plaats van presi dente te vervullen. Na lange besprekingen ls besloten, dat het bestuur van 7 dames de belangen der Vereeniglng zal behar tigen, doch dat de functie van presidente nog niet wordt vervuld. Als bestuursleden werden verkozen: (alphabetisch) mevr. Doorn, mevr. Kam steeg (Willem de Zwijgerlaan 21, Oegst- geest), mevr. Van der Kloot, mej. Ort, mej. Tuk, mej. Waringa, mej. Zuiderduin. Als banierdraagster werd weer mej. Zuiderduin benoemd en mevr. Doorn zal dit jaar de functie van penningmeeste resse van de reiskas op zich nemen. Het openluchtspel zal weer. evenals an dere jaren, beoefend worden. Nu onder leiding van mej. Ort. Bij de rondvraag werden nog verschil lende belangen der Vereenlging bespro ken. Hierna nam mej Van Tol het woord en sprak de scheidende presidente toe Zij sprak woorden van waardeering voor het wprkon van mevr Van DorsJen "odurende de 10 iaren dat deze presidente van de vereenlging was en bood heer onder da verend applaus der vergadering aan eere presidente van „Nieuw Brunhilde" te worden. Zeer onder den indruk door dit buitengewone bewijs van sympathie dankte de presidente voor de haar aan geboden onderscheiding en sprak den wensch uit nog vele Jaren getuige te mogen zijn van den groei en bloei van „Nieuw Brunhilde". Op haar beurt dankte zij mej. Van Tol voor alles wat deze voor ..Nieuw Brun hilde" deed. Vanaf de oprichting maakte zij deel uit van het bestuur; de eerste 6 Jaren als penningmeesteresse, later als commissaresse. „Nieuw Brunhilde" heeft veel aan mej v Tol te danken. De verga dering sloot zich met applaus bij deze woorden aan. Hierna werden nog eenlge prijzen onder de dames verloot en sloot de presidente de vergadering, terwijl zij de leden dankte voor haar belangstelling. PERSOONLIJKE KAMP F.B.H.O. De verdere uitslagen voor de 1ste klasse lulden: pnt. brt. h.s. gem. P. Duivenvoorden Jr. Exc. (Lisse) 150 32 20 4.68 A. Corver, Telescoop 124 32 25 3.87 J. Waasworp, Exc. 149 31 28 4.80 B. Ingwerda, O.V.S. 150 31 40 4.83 P. Duivenvoorden Jr., Exc. 150 33 18 4.54 H. Ploeg, O.V.S 105 33 10 3,18 J. Waasdorp, Exc. 89 27 21 3.30 C. Phlllppo, Gr. W. 150 27 32 6.29 C. Phlllppo Gr. Woud heeft nog steeds ongeslagen de leiding. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN L.U.T.O. Voor de nederlaagwedstrijden speelde L.U.T.O. tegen de Oude Post. De uitslag was: G. Zandbergen, O.P. .82 44 10 1.86 C. Th. Duivenvoorden Luto 200 44 26 4.54 G. v. Dlest86 44 6 1.95 C. Degger 200 44 29 4.54 A. v. d. Wiel101 53 10 1.90 A. V. Dijk 125 53 18 2.36 C. Guldemond -125 48 15 2.60 A. Wassenaar 115 47 16 2.44 C. Zandbergen 83 35 10 2.37 P. Halfschepel 125 35 17 3.57 L.U.T.O. 765 car. Oude Post 477 car. Verder speelde L.U.T.O. tegen D.O.S. J. Bruinnlnckx, DOS. 200 16 56 12.50 C. Th. Duivenvoorden Luto 84 15 16 5.60 A. Verstraaten 170 47 20 3.61 C. Degger200 47 28 4 25 J. Chrispijn 125 46 21 2.71 A. v. Dijk 120 45 13 2.68 A. Offenberg 119 41 24 2.90 P. Halfschepel 125 41 21 3.04 De 5de partij ls afgebroken wegens ge brek aan tijd en wordt Zondagmorgen a.s. gespeeld. Dinsdag 26 Maart: L.U.T.O.—Flora. Dondrdag 28 Maart: L.U.T.O.—Excelsior. COMPETITIE „DE RIJNSTREEK". Dezen keer waren A.D.C. I en A.D.C. II uit Alphen bij hun plaatsgenooten H.D.C. Ien H.D.C. II op bezoek. A.D.C. I had het niet moeilijk, wat de uitslag wel laat zien: 515. A.D.C. II had het zwaarder, dan zij vermoedde, doch evenwel wist zij een 7-13 overwinning te behalen. Kamerik had het heel gemakkelijk, daar de Z.D. en S C. n den strijd gewonnen gaf. alzoo 200. Ons Genoegen had Z.D. en S.C. I op bezoek en wist met 148 de punten thuis te hou den. Maandag a.s. wordt de strijd om den eere-titel gestreden te Bodegraven tus schen Ons Genoegen I en A.D.C. I. Dit belooft een zeer spannende kamp te worden ln „Het Bonte Varken", Alhoewel A.D.C. de beste papieren heeft, zal zij danig op haar tellen moeten passen. A.D. C. II gaat naar Kamerik, welken strijd zij in eigen huis wist te winnen, doch thans houden wij het op Kamerik. H.D.C. I en II krijgen bezoek van Z.D. en S C. I, waar van zij kunnen winnen. De stand tot op heden luidt voor de twee rivalen: gsp.gew.rem.vrl.pnt. v.t. A. D. C. I 13 12 1 24 202—58 O Genoeg. I 13 11 2 22 187—73 A.D.C. I kan zich dus wel als kampioen beschouwen, daar Ons Genoegen, wil zij kampioen worden, met minstens 182 moet winnen, wat wel haast onmogelijk lijkt. De gedetailleerde uitslagen van de wedstrijd H.D.C. I; A.D.C. I en H.D.C. II en A.D.C. II, zijn als volgt: H.D.C. I A.D.C. I. Joh. v. Ofwegen Jr.—J. Verseput 0—2 P. Westmaas Jr.J. v. d. Horst 0—2 H. WolfertC. Schollaardt 02 A. v. Ofwegen Fz.—D. Bevaart 20 J. Sladek—T. Lagerwey 1—1 H. de VosJ. Oosterman 2—0 C. v. Arkel—F J. Oosterman 02 Hb. de Vos—J. D. v. Berkel 0—2 O Noorlander-W.v.Ofwegen Fz. regl. 02 M. v. Ofwegen Fz.J. Godthelp 02 5—15 H.D.C. II A.D.C. II F v. Ofwegen Fz.—K. v. Leeuwen S. BlomJ. v. Oeveren A v Amerongen—P Verkade D v. Klaveren—G. Zijlstra G v. Weeren—J. Nachtegaal D v Klaveren Lz.-A. Breedijk (regl.) C de Vos-Jac.v.Of wegen (ergl) S. Noorlander—P. Oosterom A v. d. VlietW. J. v. Berkel G. de Vogel—L. Oosterom 7—13 ------ VRIJDAG 22 MAART 1935. Hilversum 1875 M. 8.00 Vara, 12.00 Avro, 4.00 Vara, 8.00 Vpro, 11.00 Vara. 8.00: Gram.-pl 10.00: Morgenwijding Vpro 10 15: Declamatie C. Rijken 10.30: Trio Guaroni o. 1. van L. Cohen 11.00: Ver volg declamatie 11.15: Vervolg triocon cert 11.45: Gram.-pl. 12.00: Gram.- platen 12.30: Kovacs Lajos en zijn or kest 2.00: B. S. C. v. d. Weerd: Snij bloemen voor het heele jaar 2.30: Cello recital B. v. Zanten, a. d. vleugel E. Veen 3.00—4.00: Gram.-pl. 4.00: Zender- wisseling 4.05: Knlples 4.50: Gram.- platen 5.00: Kinderuurtje 5.30: Orvi- tropia o. L van J. v. d. Horst 6.15: H. Wlggelaar (viool) en R. Schoute (piano) 6.30: Declamatie Llen de Jong 6.45: Planoduetten J. Desmet en W. Verbeucken 7.00: XX-Ensemble o. 1. van C. Steijn m. m. van Pat Miller (zang) 7.30: E. Polak Een en ander over de taak der Provinciale Staten 7.50: Cellorecital R. Bresser 7.58 SOS-berlchten 8.00: Dr. P. D. TJalsma: Menschen getuigen van hun geloof 8.30: Concert 9.00: Ds. E. J. v. d. Brugh: De bestemming van den mensch 9.30: Vervolg concert 10.00: Vrljz Godsd. Persbureau en Vaz Dlas 10.15: Lezing Ds. J. N. Pattlst 11.00: B. van Lier spreekt over Jazz, met gramof.- pla ten-illustratie. Huizen 301 M. Algemeen programma ver zorgd door den Kro. 8.009.15 en 10.00: Gram.-pl. 11.3012.00: Voor zieken en ouden van dagen 12.15: Orkestconcert en gram.-pl. 2.00: Gram.-pl. 2.15: Orgelconcert en gram.-pl. 4.00: Pauze - 4.15: Orkestconcert, lezing en gram.-pl. 7.15: Causerie 7.35: Mannenzang 3.00: Vaz Dias Gram.-pl. 8.30: Orkest- concert m. m. van solist. In de pauze Gram.-pl. 10.00: Gram.-pl. 10.10 Schlagermuziek 10.30: Vaz Dias 10.35 Schlagermuzlek 11.0012.00: Gramof.- muziek. Droitwich 1500 M. 10.35—10.50: Morgen wijding 11.20: Orgelspel R. New —11.50 Voor de scholen 12.10: Het Trocadero- Cinema-orkest o. 1. v. A. v. Dam 12.50: BBC-dansorkest o. 1. v. H. Hall 1.35: Concert door N. Forshaw (viool) en K. Cooper (plano) 2.20: Voor de scholen 2.50: BBC-orkest o. 1. van A. Boult 3.35: Schotsche Studio-orkest 4.35: E. Colombo's orkest 5.35: BBC-dansorkest o. 1. van Hall 6.20: Berichten 6.50 en 7.10: Lezing 7.30: Concert door de Radio-Zangers 7.50: Muziek van G. Pos ford m. m. van solisten en orkest 8.35: Peggy Cochrane in haar repertoire 8.50: „Last Voyagevan Edw. en Th. Thomp son 9.50: Berichten 10.20: Ph. Thorn ton: Song and Dance 10.40: BBC-orkest o. 1. van C. Raybould 11.35—12.20: Harry Roy en zijn Band. Radio-Paris 1648 M. 7.20 en 8.20: Gram.- platen 12.35: Orkestconcert o. 1. van Gaillard 8.20: Zang o. 1. van D. Bon- naud 10.50: Dansmuziek. Kalundborg 1261 M 11.20—1.20: Concert uit rest „Ritz" 2.00: Zang en piano J 2.204.20: L. Preii's orkest 7.30: Gram- platen 7.35 Kerkconcert (koor en orgel) 8.20: Hoorspel 9.35: Populaire mu ziek 10.2011.50' Dansmuziek. Keulen 456 M. 5.20: en 6.35: Gram.-pl. 10.05: Zang en plano 11.20: Gram.-pl. 12.35: Radiokwintet 3.20: Weragka- merorkest o. 1. van Hagestedt 5.10 Zang 6.20: Omroepkleinorkest o. 1. van Eysoldt 7.35: Zie Deutschlandsender 8.35: Volksdansen 8.509.20: West- faalsch programma 10.2011.20: Om roeporkest o. 1. van Buschkotter en Charl. Sempell (alt). Rome 421 M. 8.05: Concert m. m. van orkest en solisten. Brussel 322 en 484 M. 322 M.: 12.20: Gra- mofoonplaten 1.00: Omroeporkest 2.00—2.20 en 5.20: Gram.-pl. 6.50 Salon orkest 7.35: Gram.-pl. 8.20: Beet- hovenconcert 10.30: Volksliederen 10.4011.20: Gramofoonmuziek. 484 M.: 12,20: Gram.-pl. 12.50 Salonorkest 1.50—2.20 Dansmuziek 5.20: Gram.-pl. 5.50: Planorecital 6.35: Gram.-pl. 8.20: Voor Oud-Strijders 9.35 Omroep orkest 10.30: Gram.-pl. 10.4511.20: Dansmuziek. Deutschlandsender 1571 M. 7.35 Bach- concert m. m. van solisten en het Om roeporkest '8.35: Voor de Hltlerjeugd 9.20 en 10.05: Berichten 10.20—11.50: Dansmuziek o. 1. van Hans Bund. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Vrijdag 22 Maart. lste programma: Huversum van 824 U. 2e programma: HuizeD van 824 uur. 3e programma: 8.058.20: Deutschl.- sender 9.20—11.20: Keulen 11.20— 12.05: Kalundborg 12.05—14.20: Parijs Radio 14.2015.20: Kalundborg 15.20 —16.50: Keulen 16.50—17.20: Beromün- ster 17.20—19.20: Brussel VI. 19.20 —19.35: Diversen 19.35—20.35: Keulen 21.35—pl.m. 23.00: Leipzig - Pl.m. 23.00 afl.: Deutschl-sender. 4e programma: 8.05—8.50: Parijs Radio 10.0510.35. Deutschl-sender 10.35— 10.50: Droitwich 10.5011.05: Deutschl.- sender 11.0511.20; London Reg. 11.20—13.20: Droitwich 13.20—15.60: London Reg. 15.50—18.20: Droitwich 18.20—18.50: Keulen 18.50—20.30: Lon don Reg. 20.30—Pl.m. 22.30: Loc. uitz. G. R. D., waaraan o.m. medewerkt het kinderkoor o. 1. v. mej. J. A. van Hamel, afgewisseld door microfoondebutantjes (zang en plano soli). In de pauzen Gra mofoonmuziek G. R. D. 10.20—afl.: London Reg. De uitzending der R. O. V. geldt niet voor het locale Leidsche programma; ln de plaats hiervan omvat programma 5 der R. O. V. den geheelen dag Daventry Wijzigingen voorbehouden. Trambestuurders, bedenkt dat uw voetbei een eenvoudig waar schuwingssignaal en geen slag werk is.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 11