FOUTEN-ZOEKPLAATJE CORRESPONDENTIE. GOEDE OPLOSSINGEN. Even een woordje als antwoord op zóó vele vragen en wenschen, die hetzelfde zijn, namelijk om mij beterschap te ^en- schen en mij toe te wenschen dat ik met mijn verjaardag weer beter zal zijn en niet in bed behoef te liggen. Neen, lieve jeugd, die wensch wordt niet vervuld, ik zal 10 Maart in bed moeten doorbrengen, dus heusch*geen vroolijk feest vieren, zoo als sommigen mij toe wenschen. Maar daarom kan het wel een goede mooie dag zijn, als men veel hartelijkheid en vriend schap ondervindt, dat stemt dan dank baar en geeft prettige afleiding als men pijn heeft. Alle nieuwelingen zijn welkom! Judith de Roode, vindt je het prettig om op een singel te gaan wonen? zeker wel hè? Jan Bink, je anecdote zal lk later eens plaatsen. piet Boogaarts, zoo dus jij kan mijn verjaardag goed onthouden, omdat Je grootmoeder 9 Maart Jarig is. Gerrit Nagtegaal, ik begrijp dat Je 't pret tig vindt om altijd naar huis te mogen gaan slapen, dan zie je allen thuis weer. Willy Hartevelt, heb je dus enkel zusjes en geen één broer? Nellie en Corrle Warmenhoven, wat zijn jullie met een groot huishouden, 10 kin deren, dat is geen kleinigheid hoor. Jacobus en Leendert Moraal, zoo, wonen jullie mr in Leiden, ja dan kun je de brie ven op het Bureau L. D. bezorgen. Annie en Wim Keyzer en Plet Lagas, alle drie overgegaan met 1 Maart? mooi hoor. Drietal de Geus, neen hoor, je wensch wordt niet vervuld, ik zal mijn verjaardag In bed moeten doorbrengen. Toosje en Beppie Bouter, natuurlijk be grijp ik dat je allen veel verdriet hebt, en dat je je lieve grootmoeder erg zult missen. Viertal Hartevelt, alle vier verhoogd, dat Is gelukkig hoor. Jannie en Roosje van der Kaay, ik zou liever een kat in huls nemen, dat lijkt mij beter tegen de muizen. Willem Harteveld, zoo; heb je nu zoo'n lieve poes en helpt het al goed tegen de muizen, blijven die nu weg? Corry en Henk Bousie, er zijn wel ge schikte raadsels bij en die zal lk later eens plaatsen. Hendrik en Nellie Mulder en Tlenie Bak ker, ik ben al weer vele weken ziek te bed. Hennie de l'Ecluse, prettig dat je bent overgegaan en het nu zoo naar Je zin hebt in de nieuwe klasse. Lientje Oostveen, zoo, krijg je altijd wat als je met een goed rapport thuis komt,' dat is heerlijk. Annie van der Valk, goed rapport hoor. Ik verlang ook erg om beter te zijn en weer naar bulten te kunnen gaan. Gerda Spiecker, als deze kinderkrant komt, ben je dus net jarig, wel gefelici teerd hoor, veel plezier dien dag. Bep Nieboer, ik zal je nu maar vast hartelijk feliciteeren met je verjaardag, je vindt het zeker wel prettig dat het op Zondag valt dit jaar. Ja hoor we zijn wel tegelijk jarig, maar ik ben heel wat jaar tjes ouder dan jij. Viertal van Vliet, had Marietje zoo'n mooi rapport? waarom moet ze bakken leeren, heeft ze daar zooveel zin in? Jan en Siet Feenstra, heel aardig en hartelijk hoor, jullie briefje, ik hoop ook van harte dat als de lentezon zal schij nen, ik weer-naar buiten mag. Miep Bey, Je raadsel zal ik eens plaatsen Piet van Egmond, als die anecdote goed was. dan heb ik die toen bij mijn voor raad gelegd, die later eens geplaatst wordt. Soetje de Nie, zoo, is de nieuwe klasse boven, zoodat je de trap op moet, vindt je dat zoo prettig? Jenny van Houten, zoo, ben je dus al met Engelsch begonnen, maar na 1 les zal je nog niet weten of je het prettig vindt. Mientje Stikvoort, als je geen zin hebt, hoef je heusch geen brief te schrijven bij de raadsels. Annie van Weizen, dat begrijp lk dat je erg benieuwd bent naar het antwoord uit Afrika. Ali de Blauw, zoo blijf je nog een jaar op school? Ik schreef heusch niet over 2 Maart. (Nadruk verboden). Welke zijn de 7 fouten in dit plaatje? Leni Groeneveld, hartelijk gefeliciteerd met het kleine broertje, je verlangt er zeker erg naar dat je moeder met het kindje thuiskomt. Geertruida Pelt, in 't begin der corres pondentie kan je zien, hoe het met mij gaat. Och ik ben al zóó dikwijls ziek ge weest, heb al zoo dikwijls in bed moeten schrijven. Piet Boekwyt, ja er staan ook altijd aar dige verhaaltjes in de kinderkrant. "Carolientje Verbiest, ja heel aardig, die knipselprijsvraag, maar wel vreeselijk veel werk. Neen ik doe er niet aan mee. Pietertje en Saartje Lagendijk, als ik niet te pijnlijk en te moe ben, zit ik 's avonds een uurtje op. Matthie en 'Annie v. d. Linden, ik heb nog veel in voorraad liggen, maar als je wat goeds stuurt, krijgt het een beurt. Lientje Lefeber, ik hoop ook erg dat het voorjaar mij op zal knappen. Jannie Heetveld, mooi hoor, 4 punten vooruit gegaan. Tini Deegenaars, neen ik doe niet mee dat is mij veel te inspannend, al dat uit zoeken. Drietal Kret, dank voor de goede wen- - schen. In het begin der correspondentie vindt je het antwoord op je vraag. Cornelis Zwanenburg, bewaar het maar voor mij, ik heb nu nog van alles in voor raad. Jan en Ria Hiterdijk, dat raadsel heeft er al eens ingestaan, dat kan ik niet plaatsen, Tieleman van der Linden, nog harte lijk gefeliciteerd, ik hoop dat je een v\x>lijken feestdag hebt gehad. Bep van Kooperen, vervelend hè zoo'n kiespijn, beterschap er mee. Prettig al die cadeautjes voor het overgaan. Lilly van der Leeuw, je antwoordde niet of er een jarige was en dat je daarom zoo lekker aan het bakken was geweest. Janny Bon, ja ik vind het ook meer dan vervelend om weer zoo lang ziek te moe ten zijn, geduld, veel geduld moet ik hebben. Sientje Timmermans, neen dat is mij te vermoeiend die knipselprijsvraag nu ik te bed lig. Zijn de kleintjes weer beter? Laat Maarten gerust voetballen, als hij dat liever doet dan schrijven. Drietal van der Lucht, de raadsels zal ik bewaren bij den voorraad, dien ik nog heb. Jo en Bep Braxhoven, wordt je nu op-, eens Jo genoemd, hoe grappig, dat heb ik nog nooit gehoord, wel Jaan als je Jaantje te kinderachtig vindt. Prettig dat jullie zijn overgegaan. Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag, van Beuningenstraat 42. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Hennie van der Loo, Henk Herreur, J van Ommering, Jan van Ommering, Gerar de Geus, Dorus de Geus, Keesje de Geus Jan Boerlage, Annie Keyzer, Wim Keyzer Piet Lagas, Jacobus Moraal, Leende Moraal, Riekje Beyen, Dit Beyen, Scheer, Rtete Scheer, Koos Nieboer, Klaa Oudshoorn, Rie Oudshoorn, Corrie War menhoven, Nellie Warmenhoven, Wi Hartveld, Jan Voogt, Judith de Roode Triny Blotkamp, Hendrientje Blotkamp Jan Bink, Plet Boogaarts, Gerrit Nagte gaal, Toosje Bouter, Beppie Bouter, Cor nelis J. Arbouw, Rie Hartevelt, Pry na Har tevelt, Jannie Hartevelt, Cootje Hartevel Marietje Laterveer, Jannie van der Kaay Roosje van der Kaay, Rika de Graaf Truus de Graaf, Adriaan Boender, Wille Harteveld, Cor Bousie, Henk Bousie, Ja van Hoven, Piet van Hoven, Leender Sybrands, Hendrik Mulder, Nellie Mulder Tienie Bakker, Hennie de l'Ecluse, Anni van der Valk, Maartje Brugman, Lientj Oostveen, Nico H. Koning, Henk Brand Gerda Spiecker, Jannie de Water, Fra de Water, Jan de Graaf, Grietje de Graaf Bep Nieboer, Wim Nieboer, Miep Kriek Bep Peter, Aaltje van Vliet, Bou'kje va Vliet,, Adriaan van Vliet, Marietje va Vliet, Jan Gottmer, Anton Gottmer, Pie Gottmer, Jan Feenstra, Siet Feenstr Jo Braxhoven, Bep Braxhoven, Mie Bey, Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Pie van Egmond, Soetje de Nie, Jannie va Biezen, Jenny van Houten, Mientje Stik voort, Annie van Weizen, Cornelis Smi Hendrika Hermina van Egmond, Daan 1 Egmond, Jannie Nieboer, Jacobus Nieb Alie de Blau/w, Truus van der Lucht, Ja van der Lucht, Piet van der Lucht, Le~ Groeneveld, Geertruida Pelt, Piet Boek wijt, Carolientje Verbiest, Saartje Lagen dijk, Pietertje Lagendijk, Adriaan Piso Matthie van der Linden, Annie van de Linden, Jannie de Moed, Rie de Moe Lientje Lefeber, Corrie Holleman, Janni Heetveld, Tini Deegenaars, Meintje va den Berg, Marie Brokaar, Cisca van Gijze Ria Uiterdijk, Jan Uiterdijk, Celia Kre Hans Kret, Corrie Kret, Cornelis Zwane burg, Johan van Nood, Tineke van No Maurlts van Nood, Jo van der Linden, Ti* leman van der Linden. Een brief op groe postpapier in groene enveloppe zond naam, van iemand, die overgegaan is na" de 4e klasse. Van wie is die brief? Ch~ van den Bom, Lilly van der Leeuw, Geer truida Blöte, Sientje Timmermans, Ja Bon, Bep van Kooperen, Jo Jansse Janny van den Berg, Bep Titulaer (v* deze drie laatstesn de brieven pas on vangen nadat ik de correspondentie al h geëindigd; voortaan de brieven eerd verzenden. Leest maar het begin der co respondentie, dan heb je antwoord op f' vragen).

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 17