Dobbelmann lekker.man! ÜIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Vrijdag 22 Februari 1935 GEMENGD NIEUWS. buitenlandsch gemengd. UIT DE RIJNSTREEK. BURG. STAND VAN LEIDEN t£n oplichting voor ongeveer F. 30.000. Een verdachte in Den Haag gearresteerd. rjnigen tijd geleden zou, naar het „Vad." «neemt een In de binnenstad te Rotter- (am gevestigde verzekeringsmaatschappij „pgellcht ztjn voor een bedrag van onge ler f. 30.000. De politie heeft een uitge lid onderzoek Ingesteld, ln verband [sarmee een Inspecteur van den justl- lltelen dienst naar Parijs is gegaan, waar Jij gedurende ruim een week nasporingen 500ft. gedaan. Daarna zijn d* onderzoe ken hier te lande voortgezet, en het resultaat van een en ander is geweest, dat Hans Sn Den Haag een verdachte is aan houden, die naar Rotterdam op tran- jrort is gesteld. Deze verdachte moet een belangrijke positie bekleeden. In het lang van het onderzoek kunnen nog Jen nadere mededeellngen worden ge- aan. o KOLENDAMPVERGIFTIGING TE ANTWERPEN. Gepensionneerd Nederlandsch Onderwijzer overleden. Te Antwerpen ls gisteren de 72-jarige -tpenslonneerde Nederlandsche onderwlj- J. ter Helde uit Hoogeveen ln zijn wo- jig aan de gevolgen van een verglfti- ing door kolendamp overleden. Zijn echt- moote, verkeert in levensgevaar. De ko- mdamp had zich tengevolge van een on tlui: door de kamer verspreid. STOOMKETEL GESPRONGEN. Leerling gedood. it Sisteravond wilde de leerling J. Nagels Oeffeit in „De Heibloem" te Heljthui- en (L.) voor zijn medeleerlingen de wer ing van een stoommachine met een ketel een diameter van 30 c.M. en een leng- van een halven meter demonstreeren. Plotseling vloog de ketel uit elkaar, .-ardoor de knaap tegen den grond werd tsmakt en op slag gedood. Van de hem sringende mede-leerlingen liepen er inigen niet ernstige brandwonden op. Het lijk van het slachtoffer en de resten m de vernielde machine werden door de arechaussee van Heljthulzen ln beslag enomen. o— DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag is nabij Bellen op den ver- teersweg BellenMeppel de 67-)arige itgeooote van R. Etten uit Smalbroek oor een auto aangereden en aan de ge- olgen daarvan overleden. Een twee-per - insauto bestuurd door den heer A. K. steboer, met Indische verlof tijdelijk ver vend te Bakkum in Noord-Holland, eed in de richting Meppel. Vermoedelijk ir den harden wind heeft de vrouw den to, die haar achterop reed, niet hooren iderefe. Volgens verklaringen van den bestuur- en zijn medepassagier de heer Muis Groningen, zou zij op het laatste lenbllk den weg zijn overgestoken. Zij :d door den auto gegrepen en tien me- s meegesleurd. Met een schedel- en beenbreuk werd de luw overgebracht naar het Wllhelmina ikenhuis te Assen, waar zij aan de ge- igen ls overleden. De auto kwam ln de kot terecht doch belde Inzittenden bleven :edeerd. De oude vrouw was op weg om eten te san brengen bij een zieke buurvrouw. N. R. Crt. l DOOR EEN AUTO GEDOOD. Gisternacht werd te Groningen de 22- irige dochter van ds. J. J. Miedema, toen per rijwiel de Heerebrug passeerde door m personenauto aangereden. Met een linkerbeenbreuk en een sche- ilfractuur werd het meisje naar het Aca- snisch Ziekenhuis vervoerd, alwaar zij den ochtend ls overleden. DRAMA in DE LUCHT. Naar nader wordt gemeld, ls het vlieg- dg. waaruit men bij Upminster de twee »5e vrouwen zag vallen, niet verongelukt. vlieger ontdekte bij het oversteken van Kanaal, dat de deur openstond en dat to twee passagiers verdwenen waren. Hij 'een teruggekeerd en bij Stapleford ge- ünd, De twee omgekomen meisjes zijn de 20- 123-jarige Jane en Elizabeth Dubois, de Miters van den consul-generaal der Ver. «aten te Napels. Zij zouden dit vliegtuig Jtoirard hebben voor een reis naar Parijs, baar lijken heeft men brieven gevon- geadresseerd aan haar ouders, die Jsehien de opheldering van deze :eemde en droevige geschiedenis zullen avatten. Naar verluidt, waren de meisjes verloofd !ft twee Engelsche officieren, die bij de '""tramp bij Messina het leven verloren. De piloot van het vliegtuig, waaruit de *ae Amerikaansche meisjes gesprongen fji. is dezelfde, die voor kort een aantal wen goud ter waarde van 22.000 pond Tienen Parijs en de Fransche kust uit ito vliegtuig verloren heeft. ernstig verkeersongeluk. personentrein van de Pennsylvanie P'il ~°ad Cy. heeft een tankwagen verplet- r™- ue botsing was zoo hevig, dat een "Plotting plaats had. Een persoon kwam "e'leven, terwijl tien menschen werden -wnd, van wie twee levensgevaarlijk. vloer van aula ingezakt. de meisjesschool te Okayama ten to van Osaka in Japan stortte de j - van de aula in. 73 meisjes vielen beneden en werden min of meer sewond. ALPHEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Relnler Julius, zn. van A. Kom en J, C. Giliam Hendrik, zn. van Philip Dijs en Poulina Hogervorst Gerrit, zn. van Hubertus Verheul en Mijntje Verbeek Rudolf Pleter, zn. v. Leendert W. Mijsen Adrlana van Wtjk Janna, d. van Hen drik Koers en Wtllemina Nljhuls Marga- retha Maria, d. van Wilhelmus Hendri-, drlcus Mens en Margaretha Maria Wols- wUk. Gehuwd: Jochum van Otterloo, 26 j en Ida Janna Starreveld, 26 j Overleden: Aart van der Plas, 4 dagen Gerrit Verheul, 3 dagen Aagje Stig- ter, 78 echtgenoote van Jacob Kroon. Loop der Bevolking. Gevestigd van: Amsterdam P. v. d. Does straat 38, Tonia J. Grul, kraamverpleegster en hulp ln de huish., Aarkade 70 rood Reeuwijk Randeburg A. 11. Korstlaan J. Bontekoe, veehouderskn., Otweg 17 Woubrugge B. 159, Dirkje S. van 't Wout, dienstbode, Hooftstr. 268 'sGravenhage Ruijchroklaan 121, Margaretha P. Odijk, dienstbode, Steekterweg 130 Amersfoort B. WuUtlerslaan 55, Johanna B. Klassen rellgieuse, Pr. Hendrlkstr. 69 Boskoop, Badhuisweg 24, Franclscus van der Velden en gezin, boomkweeker, Otweg 8 Gouda, Kleiweg 80. Henriette N. Bakker, zonder beroep. Pr. Hendrlkstr. 23 d 's Graven- hage Copemicuslaan 84. Geertrui Boot, zonder beroep, Wilhelminastr. 43 Stomp- wijk, Stompw. weg 2. Anthonia Dongelmans zonde rberoep, Raadhuisstr. 192 Voor burg Rembrandtlaan 59. Anna H. v. Wijk zonder beroep, Gouwsl. weg 44 Zoeter - woude Mienlng E. 120, Wilhelmina M. v. d. Krogt, zonder beroep, Oranjestraat 43 Leiden, Ploenstr 31 a. Elisabeth Smit, zon der beroep, Willemstr. 7. Vertrokken naar: Bloemendaal, v. Vol- lenhovenlaan 18, Adriaan Jansen, bloe mistknecht, Raadhuisstr. 44 Katwijk, Stengellnstr. 35. Jan de Jong, letterzetter Pr. Hendrikstr. 106 Rotterdam, Bajonet- straat 32 a, Pietertje Lantzendörffer, zon der beroep, Raadhuisstr. 44 Stompwijk, Adrlana Q. van Hienen,. dienstb.. Hoorn 208 'sGravenhage J. Maetsuijkerstr. 20 Bindert Posthuma, zonder beroep, Pr. Hendrikstr. 3 b Nieuwkoop B. 43, Maria D. Hoogeveen, zonder beroep. Zuldelnde 49 Gorinchem, Schellulnen 2, Jacobus J. Kamp, tuinder, Raadhuisstr. 44 Amster dam, Nieuwe Achtergracht 731, Martinus A. v. Sidderen Maas en echtgenoote, typo graaf van Velzenstr. 5 Haastrecht, Ro- zendaal, Sophia M. E. Leliveld, dienstb., Noordelnde 67 Rotterdam, Klndersluis, Johannes E. Dane, zonder beroep. Raad- hulsstraat 44 Rotterdam, Klndersluis, Hermanus Slootweg, zonder beroep, Raad- hulsstraat 44 Haamstede, Maarten van Oosterom, schoenmaker, Hofzichtstr. 12 Zeist. Utrechtschestr. weg Beatrix Vis ser, zonder beroep, Gouwsl. weg 44 Apel doorn, Badhuisweg 109, Wed. H Eikeien boom, zonder beroep, Dorpstr. 96. Zilveren jubileum J. W. Meijer. Onze plaatsgenoot de heer J. W. Meijer herdacht zijn 25-jarig ambtsjubileum als voorman-machinezetter in dienstbetrek king bij de fa. N. Samsom N.V. alhier. 's Morgens werd de jubilaris in tegen- RECLAME- 6666 IBIS SHAG LICHTE PIJPTABAK Rookt Dobbelmann'c Tabak en géén enderel automobilist doodt drie kinderen. In Nebringen (Wurtemberg) zijn de drie kinderen van den spoorwegwachter Dürr, twee meisjes van resp. 12 en 10 jaar en een jongen Van 7 jaren, die op weg naar huis waren van een bijeenkomst der Hitler jeugd, door een auto uit Herrenberg ge grepen en langs den kant van den weg ge slingerd, waar ze dood bleven liggen. De bestuurder van de auto reed, zonder zich om het lot der kinderen te bekom meren. verder en trachtte later de autori teiten te doen gelooven, dat hem op zijn verderen tocht persoonlijk een ongeval was overkomen. Zijn verklaringen kwamen den autoriteiten echter zoo ongeloofwaar dig voor, dat hij denzelfden nacht nog werd gearresteerd. Onder den druk van het bewijsmateriaal heeft de dader spoedig een gedeeltelijke bekentenis afgelegd. Aan de auto waren namelijk o.a. bloed sporen en haren van 't knaapje gevonden. De kinderen hadden rechts van den weg en bovendien vlak langs den kant ge- loopen. ONGEWENSCHT BEZOEK AAN POOLSCHE AMBASSADE. In de Poolsche ambassade te Weenen is een brutale inbraak gepleegd. De daders maakten zilveren voorwerpen buit ter waarde van 7000 schelling. Tot dusverre ls het nog niet gelukt, de daders op het spoor te komen. woordlgheld van het personeel van de zetterij en correctieafd, zoomede de chefs der afdeellngen gehuldigd door den oud sten directeur der Inrichting den heer J. B. Samsom Deze gewaagde van de groote toewijding en de accuratesse waarmede de jubilaris steeds zijn werkzaamheden heeft verricht, met den wensch dat de heer Meijer nog tal van Jaren zijn werk zal kunnen waarnemen. Deze toespraak ging gepaard met de aanbieding van een fraaie leunstoel en couvert met inhoud. Vervolgens werd de jubilaris hartelijk toegesproken waarbij wel bijzonder de hu maniteit en de goede verstandhouding met den Jubilaris bleek, door den chef der zetterij den heer Duiker; den heer J. v. Brussel en K. K. H. v. d Burgh Namens de afd. machinezetterij en gieterij werd den jubilaris een keurig eetservies aangeboden. Bewogen voor een zoo groote treffende huldiging braoht de jubilaris directie, 'chefs en collega's hartelijk dank, eveneens met den wensch dat de goede verstand houding bestendigd zal moge blijven. Het verdere van den dag dat de jubilaris ln hulselijken kring mocht doorbrengen, bereikten hem ook nog tal van andere blij ken van belangstelling en gelukwenschen, terwijl velen van het personeel hem nog persoonlijk kwamen compllmenteeren. Door den heer H. werd bij de politie aangifte gedaan van het feit dat uit zijn pakhuis staande aan de Ruiterstraat eenlge kazen en worsten zijn ontvreemd. Vermoedelijk heeft men zich den toegang verschaft door een raam dat stuk was en dicht was gemaakt met eenige planken. De politie st?it een onderzoek in. Omtrent de werkzaamheden betref fende de omlegging van de Aar, aan de Verlengde Aarkade. kunnen wij berichten dat men thans ook een aanvang heeft ge maakt met de omlegging der slooten aan de rechterzijde van den weg, vlak voorbij de noodslachtplaats Door de Chr. Geref. J. V. en M. V. werd in het kerkgebouw aan de van Reedestraat gezamenlijk de Jaarvergade ring gehouden. De voorzitter-der J. V. opende met ge bed, nadat was gezongen Ps, 68: 8. Uit de Jaarverslagen bleek, dat het ledenaantal der J V. gelijk was gebleven, doch van de M. V.. vooruitgaande was Bij de J. V. is eer. aardig saldo, doch bij de M. V. niet, gelet op de vele uitgaven door de verstrekking van kleeding ln behoeftige gezinnen. Na keurige Inleidingen afge wisseld door een zangkoortje dat mooie liederen ten gehoore bracht. Namens den kerkeraad sprak de heer D. v. Leeuwen, die tevens sloot. ALKEMADE. Uitvoering R.K. Tooneelvereenlgtng „St. Theodulphus". De R.K. Tooneelver „St. Theodulphus" gaf te Oudewetering haar vastenavond- I uitvoering in Hotel „Van den Bosch". De zaal was uitstekend bezet. In zijn openingswoord vroeg de voorzit- ter na allen een woord van welkom te heb ben toegeroepen, inzonderheid pastoor Aarts, de belangstelling van de aanwezi gen voor het werken wan- de vereeniging. Spr. hoopte, dat allen ook in de toekomst de vereeniging zouden- blijven steunen en gaf een opsomming van de redenen, welke het voortbestaan der vereeniging wet- tigen. Daarna werd met het programma aan gevangen. Opgevoerd werden een tweetal j stukken van vroolijken aard nl. „Een dag Radja" en „Bureau Succes". i Aan-het eind van den avond bracht pastoor Aarts een woord van dank aan de spelers voor hun uitstekende prestaties. De heer S. Smit, kommies, dlenst- geleider der directe belastingen te Alke made wordt met Ingang van 1 Maart a.s. overgeplaatst naar den controle-dienst te Amsterdam. lijkheden van dezen tijd draagt en enkele open plaatsen heeft. In het bijzonder werd begroet de heer Joh. Starrenburg uit Den Haag, solo- vlollst en leeraar aan de Stedelijke Mu ziekschool te Gouda, die uit vriendschap voor den directeur bereid was bevonden om enkele viool-nummers te geven. Het concert verliep boven de verwach tingen. Er waren bijzonder goede num mers gekozen, die uitstekend werden uit gevoerd. Speciaal trok de aandacht het nummer „Er komt een vogel gevlogen" van Ochs, waarin muziek in de stijl van ver schillende oude en nieuwe meesters was verwerkt. Buitengewoon mooi waren de viool-nummers van den heer Starrenburg, die begeld werd op de piano door den direoteur Het was een kostelijke avond; de dank aan alle medewerkenden ge bracht door den voorz der Chr. Oranje- vereenlging vond hartelijken weerklank. De „VUfjaarlljksche" heeft een feest avond aangeboden aan haar leden. Deze was druk bezocht en verliep uitstekend. Het programma bestond uit een blijspel „De robbedoes" dat werd opgevoerd door het Zwammerdamsch tooneelgezelschap en uitstekend werd vertolkt. De vergadering had een prettig verloop en werd met een gezellig samenzijn be sloten. Alhier heeft een tweede ultdeellng van levensmiddelen plaats gehad vanwege de commissie voor de Nieuwjaarsuitdee- llng, die na de eerste uitreiking op Oude jaarsdag nog voldoende heeft overgehou den om opnieuw met milde hand te kun nen geven. Op de R.K. begraafplaats had de ter aardebestelling plaats van wijten den heer R. Kelfkens. Er was veel belangstelling. Het bestuur van „de Hanze" had zich Bij den rouwstoet aangesloten. De Dameskrans, die zich ten doel stelt kleedlngstukken te vervaardigen voor behoeftigen van alle gezindten, heeft dezen winter vervaardigd 854 kleeding- stukken en deze uitgereikt aan 91 ge zinnen. Onze plaatsgenoot E fietste over de Gouwsluische brug, toen deze plotseling werd opgehaald. Hij vloog over zijn fiets heen en kreeg ernstige wonden aan hoofd, handen en beenen. Toch wist hij. hoewel bloedend, nog naar huis te fietsen. De brugwachter had hem niet gezien. BODEGRAVEN. Brand voorkomen. In een perceel aan de Emmakade sloeg de vlam van een fornuis in een pan met vet, dat gesmolten werd. De zoon des hui- 1 zes, die op het gerucht kwam toeloopen, I greep den brandenden pot op en slingerde deze naar buiten, waarbij hij zijn beide handen verbrandde. Een Roode-Kruis-lld verleende de eerste hulp. Een begin van brand kon worden gebluscht. Burgerlijke Stand. GeborenCornells, z. van C. van Dam en N. van Beek Margaretha, d. van M. van Vulpen en G. de Knikker. Overleden: W. van Beek 68 j, R. Kelf kens 64 j. C. van Randeraad 2 m. M. Bezuljen 75 j. Getrouwd: J. Buitelaar 22 j. en T. Scheer 20 Jaar. Loop der bevolking. Gevestigd: S. Schouten en gezin, koop man van Zegveld. Vertrokken: M. Lindeboom, dienstbode naar Kamerlk G. Ruardy en gezin, arbeider naar Aalsmeer. Gevonden: 1 Engelschen sleutel; 1 ledige portemonnaie (heeren). De ten bate van het Crisis-comité ge houden collecte heeft opgebracht f. 731.31. De kiezerslijst ls vastgesteld. Deze be vat de namen van 3368 kiezers voor de Tweede Kamer; 3335 kiezers voor de Prov. Staten en 3273 kiezers voor den gemeente raad. B. en W. hebben den datum voor de verkiezingen van den gemeenteraad vast gesteld op Woensdag 19 Juni a.s. De „Vijfjaarlijksche", een Oranje-ver- eeniging, gaf wederom twee feestavonden, waarvoor groote belangstelling was. Een tooneelclub uit het naburige Zwammer- dam vierde het blijspel „Robbedoes" op. De afd. van de loge „De goede tempe lieren" alhier hield een openbare verga dering. waar in de heer Doornik Jr. een lezing hield over „Karakter en Alcohol". De Chr. Muziekver. „S.DG." gaf een welgeslaagd concert onder leiding van haar eminenten directeur, de heer F. A. Grégoire. Onder diens leiding is deze al goede vereeniging. zeer vooruitgegaan. De voorzitter, de heer M. Stapper wees er op, dat de ver. financieel sterk de moei BOSKOOP. Zevende lustrum harmonie „Excelsior". Wederom ontsloot het gebouw „Flora" haar poorten, thans voor een feestuit- voerlng ter gelegenheid van het 7de lus trum van de harmonie „Excelsior". De groote ontvangzaal was geheel ge vuld. Onder de aanwezigen merkten wij op den burgemeester, alsmede tal van vooraanstaande personen uit deze ge meente, benevens vele afgevaardigden van verschillende vereenigingen. De opening geschiedde door den voor zitter, den heer J. van Lomwei, die eenige hartelijke woorden van welkom sprak, in 't bijzonder tot den burgemeester. De vereeniging bracht thans, onder lei ding van haar directeur, den heer H. van 'tVeld, uit Leiden, een drietal nummers ten gehoore, uit den tijd, toen het corps nog „fanfare" was. vervolgens een drietal nummers, toen de vereeniging werd om gezet in een „Harmonie" en tenslotte eenige nummers van den laatsten tijd. Het geheele muziekprogramma werd keurig en vlot uitgevoerd. Het duo-Hofman vulde de muziek aan met een gevarieerd programma, dat ter dege insloeg, evenals M. Laretti en het muziekensemble „The Dutch Players". Door den burgemeester werden namens het damescomité aan den voorzitter der feestvierende vereeniging vier bazuinen met wimpels aangeboden benevens een geschenk onder couvert. Voorts werden verschillende bloemstukken en diverse geschenken van particulieren, vereenigin gen en zuster-afd. aangeboden. Vervolgens werden aan een drietal ju bilarissen, die vanaf de oprichting Ud van „Excelsior" zijn geweest, bloemstukken aangeboden, nl. de heeren: T. Akerboom en W. en KI. Nleuwerf, terwijl aan het oudste daarop volgend lid, de heer C. van Hof, alsmede aan den directeur bloemen werden geschonken. De voorz bracht aan het slot namens de vereeniging allen hartelijk dank. Een gezellig bal besloot dezen voor „Ex celsior" buitengewoon goed geslaagden avond. Geslaagd Kerkconcert. Met medewerking van het Boskoopsch Strijkorkest gaf het gemengd- en meisjes koor van de Chr. Zangver. „Hosanna" onder leiding van den heer J. van Beek, uit Woerden een goed geslaagde uitvoering in de Ned. Herv. Kerk. Het hoofdnummer voor dezen avond „Athalia" van F. Mendelssohn-Bartholdy, voor koor. soil en orkest, kwam keurig tot zijn recht, en werd met grooten aandacht beluisterd. Ook de overige nummers van het programma werden zeer goed ge zongen. o HAZERSWOUDE. Vergadering Chr. Hist. Jongerengroep. De Chr. Hist. Jongerengroep heeft een goedbezochte vergadering gehouden. Na dat de voorzitter, de heer L. J. Matze had geopend, en de aanwezigen welkom had geheeten, werden de verslagen van secre taresse en penningmeester uitgebracht, welke getuigden van de bloei der groep. Bij de bestuursverkiezing werden de aftr. bestuursleden, de heer L. J. Matze en mej. J. Haantjes herkozen. In de vacatures van penningmeesteresse, alg. secundus en 2e secretaris werden resp. gekozen mej. G. Diephout en de heeren P. Verheul en L. Plaisier, die allen deze her- of benoeming aannamen. Na de pauze volgden voor drachten en een inprovisatiewedstrijd, waaraan door alle leden werd deelgenomen Aan het einde werd de vergadering door ds. Kiehl gesloten. De collecte voor het crisiscomité heeft alhier opgebracht de som van f. 102 63*/2, benevens een bon a f. 1.— en een a f. 1.50 voor manufacturen, en een bon voor krui denierswaren. Bovendien was een extra gift ingekomen van f.30.—. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Copie van de al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. VERPLAATSING BRANDWEERKAZERNE. Geachte Heer, Naar aanleiding van het Ingezonden Stuk van gisteren in uw blad wil ik op merken dat instrumenten welke geen last van trillingen mogen ondervinden, geaard staan op diepe fundeeringen, zoodal van trillingen in deze instrumenten geen sprake kan zijn. Trouwens er gaan dagelijks langs Steenschuur en Nleuwsteeg genoeg zwaar verkeer, ook wel de brandweerauto. Mijns inziens zal het verplaatsen der brandweer naar Langebrug de laboratoria niet meer schade doen als dat zij op het oogenblik al heeft. V mijnheer de Redacteur beleefd dan kend voor de afgestane plaatsruimte, teeken ik. J. C. GEBOREN. Gijsbertus Cornells, zn. van G. C. Neute boom en M. Leder. ONDERTROUWD. H. de Roode, Jm. 24 J. en A. G. Gulde- mond, jd. 20 j. -f GEHUWD: J. F. v. d. WoestUne, Jm. en G. M. Dirkse Jd. OVERLEDEN: J ,S. Arnold, wedn., 81 j. E. J. A. Sas Romer, dr., 24 j. J. Peetoom, wedn. 72 j. RECLAME. 6664 IJecovitol levertraan weten schappelijk de beste lever traan voor U en Uw kind. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten af 0.75 p.flacon KOUDEKERK. Burgerlijke Stand. Geboren: Klazlna, d. van Marinus van Veen en Aagje Oudshoorn. Gehuwd; Jacobus Maurits 28 j. en Maria Wilhelmina van Velsen 26 j. Door een onbekende ls aan het plaat selijk crisiscomité een gift geschonken van 25 H.A. eierenkolen. NIEUWKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Dirk Arle Bastiaan. Z. van B. Kemp en T. Nap Johanna Maria An- tonia, D. van W. H. de Rijk en P. J. Spek man. Overleden: E. Sannes jm. 26 jaren. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Willem, Z. van A. Koster en N. Heijns Alida Maria, D. van J. Visser en A. van der Spek Jacob, Z. van G. Rooker en J. de Bruijn. Overleden: Andries Koster 75 j. E. W. H. Floeren, geb. Müller, Jacob de Bruin, Dirkje DannilsVan de Water. Gehuwd: Johannes Tol en Neeltje van der Kraats Hendrik van Dijk en Pie tertje de Vlieg. Ondertrouwd: Johannes Vente te Zeven huizen en Lijntje C. A. Oudijk alhier. WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Geboren: Lijntje Adriana, dochter van C. Rodenburg en J. van Berkel Gerarda Catharina, dochter van C. H. van der Meer en J. H. Overdevest. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Pietemella Johanna Jacoba, d. van Marius Jacob Beunder en van Cor nelia Adriana Poot Alida Cornelia, d. van Adriaan Cornells van Muiswinkel en van Cornelia Maria Humme Klaas en Maria, z. en d. van Hille Jansen en van Aantje Hoogendoorn. Benevens rundvleesch is alhier ook een aanvang gemaakt met de distributie van gehakt in blik aan werkloozen en armlastigen. Automobilisten, motorrijders en trambestuurders, helpt mede het stadsrumoer te bestrijden. s—3

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 11