NIEUW-BRUNHILDE WEERT JE WAKKER TE HUUR AAN. Vrijdag 15 Februari 1935 VISSCHEBIJBER1CHTEN. UIT DE RIJNSTREEK. DAMMEN. DE KANTOREN VAN DE N.V. LEIDSCH DAGBLAD Opvoering van het Gymnastisch Kijkspel ^terdag 16 Februari 8 uur in de Stadsgehoorzaal. NA AFLOOP BAL. LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad hiertoe zal dan van haar moeten aan. De uitslag van de jury luidde: prijsvraag I luidende de mooiste verza- iel<ng voor het puntenstelsel: le pr. A. G. in Tol; 2de prijs C. van der Salm. Prijsvraag 2 de mooiste Azalea lndlca: E prijs A. G. van Tol. Voorts werd aan een Inzending voor het mtenstelsel bestaande uit diverse potten jlanchoe globulifere Cocclnea, 9 punten «etend. de vragenbus kwamen de vragen ;an men heden met succes violen alen" en „Hoe verwijdert men wormen l potten en tabletten." De eerste vraag luidde bevestigend, ter- Ijl voor de tweede kalkwater als middel rrd aangewezen, i rondvraag volgde sluiting. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Elisabeth, d. van G. Verhoop en W. L. M. C. Kuhrmeijer irianus Andreas, d. van J. J. v. Spronssen j M. v. d. Kwartel Andreas Her mus Marie, zoon van L. T. G. Stljnman E. W. Schneider Jan, z. van H. rstboom en A. H. van Staveren. Overleden: Heije Jaarsma, 64 jaar Utgen. van A. J. Blljenberg. Ondertrouwd: A. K. Aalders en A. W. n spronsen. Gehuwd: D. F. Bentschap Knook en F. Heljkamp. Loop der Bevolking. Gevestigd: L. Achterberg, landbouwer, t Den Haag, Ammonslaantje 40 M. iser, d.b. uit Den Haag, Duinweg 11 L. van Diemen, hulp l.d. huish. uit uerswoude, Raaphorst 4 - Wed. W. trsteker, gab. N. P. Dronkers, uit Voor- 15, Zijdeweg 23 H. G. Groenendal, d.b. I Den Haag. Rijksstraatweg 763 M. ünewalder, d.b. uit Osnabruck, L. Kerk- m 82 A, H. H. Klpp, uit Den Haag, itsstraatweg 763 G. D. M. Lahr, uit :n Haag, Gr. Hoefijzerlaan 30 Wed. ijllnk. geb. M. de Leur, uit Bennebroek, D Bergenlaan 6 T. Moerman en gez., I Lelden, Gladlolusstraat 7 K. Sikora, i uit Den Haag, L. Rhemen v. Rhemens- liren 1 W. F, Heijtlng geb. J. Spruijt I Den Haag, Zijllaan 8 G. Stam, aalster uit Hillegersberg, Wlttenb.weg - H. A. van Vliet, uit Den Haag, houwweg 72 Wed. A. Hogewoning geb. Zandbergen, uit Rijnsburg Buurtweg 135. Vertrokken: M. Jasperse naar Leiden, Octoberstraat 20 F. L. Ernst naar aemendaal, Westerlaan 15 S. Mack u Den Haag, Wassen.weg 38 J. Bald ,ar Den Haag, Rlouwstraat 137 W. and naar Vriezenveen, Vriezenveensche- jl 120 M. Toet naar 's-Gravenpolder ds. van Hoogstraten J. P. W. .lippo naar Utrecht, Bucheliusstraat 15 J. Blanchard naar Den Haag. Daendel- nat 52 F. G. Bentschap Knook geb. ajkamp naar Rijk, Vijfhuizerweg A. ver :uar Den Haag, Bezuidenhout 68 L. H. Klrchheuner naar Hillegersberg, ïteweg 2 A. Meder naar Den Haag, 1st Gogelweg 20 E. J. H. M. Leijden b. Pieters naar Den Haag, Usselinoxstr. - M. H. W. Vleugels naar Heerlen, srkstraat 7 J. Vollenga naar Leiden, tderodestraat 2 G. A. M. Oostdam ar Voorburg, v. Heurnstraat 16 H. Schout naar Schiedam, Heenvl.straat 21 H. A. van Duljn en gez. naar Den Haag "trs Deijnootweg 16 W. J. Sesink n. lp, Kolplein 3 W. J. Havelaar en dr. ir Den Haag. Laan Copes van Cattenb. - Jhr. H. J. de Graeff en gez. naar Esterdam, Wlllemsparkweg 194 H. wkhulze naar Rotterdam. Rembrandt- rcat 17 A. Schober naar Den Haag. hu Copes v. Cattenb. 95 A. Blooker ar Amsterdam, van Klnsbergenstra,at - K. uit Den Haag, die wegens venten laier vergunning door de politie gevolgd tri, meende door 't overklimmen van hek, op de buitenplaats der Koningin th in veiligheid te kunnen stellen. Ten nolge daarvan echter liep hij nog een xes-verbaal op wegens overtreding van 161a wetb. v. strafr. Verder bleek, dat S nog gesignaleerd stond voor een paar «en hechtenis of 3 gulden boete. Hij erd naar Den Haag overgebracht en tesloten. - Gedurende de maand Januari j.l. kwa- en op den Leidschen straatweg te Wasse- nr 4 verkeersongevallen voor, waarbij 2 *onden. De overeenkomstige cijfers In de W maand, waarbij dooden of gewon- s, waren respectievelijk in 1931 4 en 1, in 15 en 3, In 1933 11 en 3, in 1934 12 en 4 Voor de maand December 1934 waren «e cijfers 7 en 1. ZEVENHOVEN. Een korte agenda. Ile Raad dezer gemeente kwam in open- are vergadering bijeen. De voorzitter opende met gebed. Afwezig ie heer C. van Baren. De notulen wer- eD gelezen en vastgesteld. Volgde een 'ets ingekomen stukken en mededeelln- °a. van Ged. St. Een schrijven was ln- esomen van het sanatorium waarin Mes man werd verpleegd met de mededeeling dat de vérpleegtljd verstreken was en de bijdrage nu verhoogd moest worden. B. en W. zullen hierin een beslissing nemen. Wat de Gekro te Schiedam betreft, zal worden afgewacht, zoodat het afgekeurde vleesch nog voorloopig wordt begraven. De verodening op de heffing schoolgeld wordt vastgesteld. De hondenbelasting wordt voor een vastliggende hond vastge steld op f. 2. Voor z.g. luxe honden betaalt men echter f3. De opcenten der pers. belasting (200) worden ongewijzigd vastgesteld evenals de opcenten der fondsbelasting (75) en die der vermogensbelasting (40). Het school huis wordt verhuurd aan P. van Peet tegen f. 3.50 p. w. Na rondwaag volgde sluiting. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: H. G. Niesing, 23 jaar en A. C. Heemskerk, 21 J., te Ter Aar. Geboren: Cornelia, dochter van J. Vonk en B. Soeteman. Bij de aanbesteding van den bouw van 3 leslokalen met bijkomende werken aan de O.L. School te Maartensdijk (U) was Ingeschreven door de heeren W. v. d. Breggen, Boeree en H. van Wengerden resp. te Nleuwveen en alhier voor de som van f. 18.239. IJMUIDEN 15 Febr. VISCHPR1J ZEN. Tarbot per KG. f. 1—0.90; Griet per kist van 50 KG. f.25—10; Tongen per KG. f10.61Groote Schol per kist van 50 KG. f.9—8; Middelschol f. 11.50—10; Zet- schol f. 17.50—16; Kleine Schol f. 14—8; Bot f. 5.50—2.50; Schar f.8—7.50. Aangekomen de loggers: KW. 58 met f. 747; KW. 41 met f. 916 en SCH. 4 met f.844 besomming DE TREILVISSCHERIJ. Als steeds waren er Maandag j.l. weer een zeer groot aantal schepen, zoowel stoomtreilers als motorloggers aan de markt. Vooral wat de motorloggers betreft ls het wel weer het oude liedje, dat zooveel mogelijk op de Maandagmarkt gevaren wordt. Nu is het niet tegen te spreken, dat de vischprijzen ook meestentijds in het begin van de week het best zijn. Hier komt bij, dat het tongencontingent voor Frank rijk per week wordt vastgesteld, zoodat dit In de eerste dagen van de week verbruikt wordt. Een enkele maal ontstaat hierdoor echter 'n toestand, zooals we ln de laatste dagen van de vorige week beleefden, toen slechts een heel enkel schip aan de markt kwam. Dit had tot gevolg, dat de prijzen tot een abnormaal peil opliepen, waarvan de enkeling, die aan de markt was profi teerde. De prijzen bleven echter de geheele week behoorlijk. Vooral voor de gewone visch- soorten. als schol, kabeljauw en schelvisch bestond zeer goede vraag. Dit is in hoofd zaak te danken aani de openstelling van België voor een tiental dagen. In België is op hét oogenbllk gebrek aan gewone vlschsoorten; daar de Ostendsche vloot in dezen tijd van het jaar de versche haring- vlsscherlj uitoefent, ls de aanvoer van ver sche visch te gering om in de behoefte van het land te voorzien. Vroeger was dit nooit een bezwaar, daar dan het buitenland (Holland en Denemarken) direct ln het te kort aan vlsch voorzag. Door de getroffen contingenteeringsmaatregelen ontstaat nu echter een andere toestand en om aan de wenschen van de binnenlandsche visch- handel tegemoet te komen heeft de Belgi sche Regeering nu besloten de contingen teeringsmaatregelen voor versche visch op te heffen voor de periode van 9 tot 19 Februari. Tegen het einde van Februari loopt de Ostendsche haringvlsscherij af en men verwacht dan, dat de plaatselijke vloot weer voldoende ln de behoefte zal kunnen voorzien. Het is jammer, dat we maar zoo kort van deze openstelling zullen kunnen proflteeren. In ons vorig overzicht maakten wij mel ding van het besluit van de Ned. Vlssche- rij-Centrale, waarbij aan eigenaars van trellvisschersvaartulgen wordt medege deeld, dat zij voor de hun toebehoorende schepen een uitvaart certificaat moeten aanvragen, geldig voor den tijd van twee maanden; zij moeten zich bij deze aan vrage tevens verplichten in het vervolg l°/o van de brutobesommlng van de aan te voeren visch te betalen tep behoeve van het Landbouw-Crlslsfonds. Met nadruk wordt de aandacht van belanghebbenden er verder op gevestigd, dat de mogelijkheid bestaat, dat na verloop van den termijn van twee maanden aan het verleenen van uitvaart certificaten nadere voorwaarden zullen worden verbonden, waarbij bepaalde normen zullen worden aangelegd t.a.v. de elschen, waaraan de onderhavige schepen moeten voldoen. Bovengenoemd besluit is in belangheb bende kringen met groote verwondering ontvangen. Men vindt, dat het gedecreteer van bovenaf nu toch wel een beetje al te ver gaat. Zonder eenig nader overleg be sluit men in het vervolg T/o van de besom- ALPHEN. Schoolkwestie geheel opgelost. Detstijds hebben wij meermalen bericht, omtrent de kwestie aan de Chr. School te Oudshoorn. Thans kunnen wij mededee- len, dat deze zaak geheel tot het verleden behoort. Over een voorstel dat de school raad heeft gedaan, hebben beide partijen Hervormden en Gereformeerden af zonderlijk vergaderd: met alg. st. werd zoowel ln de eene als ln de andere ver gadering het voorstel van den schoolraad aangenomen Dit voorstel luidt als volgt: Hoofd der School Gereformeerd; meerder heid van het personeel Hervormd en het bestuur der school een evenredige verdee ling van zetels, n.l. vijf Hervormden en vijf Gereformeerden. Ledenvergadering „Centraal Genootschap" De afd. Alphen van het Centraal Ge nootschap voor kinderherstelling en Vacantiekolonies hield haar alg. leden vergadering. De aftr. bestuursleden werden herkozen. Uit het verslag van de secreta resse bleek, dat 22 kinderen gedurende 35 dagen werden verpleegd. Het verslag van den penningmeester vermeldde, dat er f. 960 aan verpleeggeld en f75 voor reis kosten. kleeding enz. was uitgegeven. Van de inkomsten werden vermeld f. 100 dona tie, f. 120 van de kunstavond en f. 224 con tributie. Uit de flnancieele reserve werd f. 200 bijgepast. Besloten werd ln het najaar een poppententoonstelling te hou den. Voor de voorbereiding hiervan werd een commissie van 3 dames aangewezen. De voorzitter herdacht nog den heer W. C. v. d. Ree. die zoo vaak had getoond, hoe warm zijn hart klopte voor het mooie doel der vereenlglng. BODEGRAVEN. INDRUKWEKKENDE PLECHTIGHEID IN DE NED. HERV. KERK. Bevestiging van Zendeling Pol. In de Ned. Herv. Kerk had een Indruk wekkende plechtigheid plaats. De binnen kort uit te zenden zendeling van den Geref. Zendingsbond, zendeling Pol werd in de Ned. Herv. Kerk door ds Kruishoop van Ermelo. voorheen alhier, tot zijn dienstwerk geordend en uitgezonden. Er was enorme belangstelling. Behalve uit de eigen gemeente was er nog een groote schare uit de omgeving, zelfs uit Leiden en Vlaardingen gekomen. De plechtige samenkomst werd geopend door den voorzitter van den Geref. Zen dingsbond, die naar aanleiding van Jer. 315 en 6 sprak. HU dankte de gemeente van Bodegraven, dat zij dezen dienaar als de hare wilde uitzenden en daardoor het ideaal van kerkelijke zending, dat helaas niet, in practijk te brengen is, zooveel mo gelijk wilde benaderen. Ds. Kruishoop hield de eigenlijke predi katie en wel naar aanleiding van Hand. 4 vers 29b en 30. Deze dankte namens de gemeente het Hoofdbestuur van den Geref. Zendingsbond dat zij Bodegraven de ge legenheid gaf nu zendingsgemeente te worden en wees op de plichten der ge meente en de practijk. Het zendingswerk ls niet opgedragen aan een vereeniging, maar aan de gemeente. Ten bewijze van de beteekenis der gemeente wees spr. op zijn tekst en toonde aan dat God Zijn ge nade wil geven en den Heiligen Geest op het gebed der gemeente. Na een toespraak tot den zendeling volgde de bevestiging met het gewone formulier voor de beves tiging van Dienaren des Woords. De zen deling werd daarin bevestigd als Dienaar des Woords van de gemeente Bodbgraven op het zendingsterrein onder de Toradja's. Ds. Kruishoop sprak over hem den zegen uit. Vervolgens deden dat ook een 12-tal predikanten, die ieder de hand zegenend uitstrekten en over het hoofd van den zendeling een zegebede uitspraken. O.a. namen aan deze handoplegging, deel ds. Klomp vam Driebergen, ds. v. Dorp van den Haag ds. Bleshaar van den Haag. ds. Schroten van Sluipwijk, ds. Remme van Amsterdam, ds. Heijer van VLaarlingen, ds. v. Beusekom van Aarlanderveen. Namens den kerkeraad sprak nu de con sulent ds. v. Beusekom die wees op de bijzonderheid van deze ure. die eenig ls in de geschiedenis dezer kerk en op de be teekenis van het zendingsgemeente-zijn. Zendeling Pol verbond zich hierop aan zijn werk met een korte rede naar aanlei- ming te heffen; men deelt niet mee, waar dit geld voor dienen zal, daar het „ten be hoeve van het Landbouw-Crlslsfonds" wel een eenigszins ruim begrip is. Verder deelt mën leukweg mee, dat men er al vast reke ning mee mag houden, dat over twee maanden de betr. schepen aan verschil lende eischen zullen hebben te voldoen. pier ter plaatse neemt men voorloopig een afwachtende houding aan en men hoopt op een spoedige nadere verdediging vah de houding der Centrale. Het laatste woord hierover is nog niet gesproken. ding van Col. 2. Ook hft wees op de zegen van dit uur. Tenslotte sprak de zendlngsdlrector ds. Bleshaar van den Haag die de gemeente wees op haar taak ten opzichte van de Zending. Na het uitspreken van de Zegen volgde sluiting der plechtigheid. In het schoolgebouw vergaderde de Chr. Bewaarschoolver, Eerst was een druk bezochte tentoonstelling gehouden van het werk der leerlingen. Uit het jaarverslag van den secretaris, de heer F. Noordhoek bleek dat de school bloeit en door bijna 100 leerlingen wordt bezocht. De penning meester, de heer v. Ghesel Grothe. die het financieel varslag uitbracht, moest kla gen over dalende inkomsten en een tekort. Maatregelen werden besproken tot verhoo ging van den Inkomsten. De aftredende bestuursleden de heeren W. Karssen en en M. van Vliet werden herkozen. Drs. L. Batelaan. cand, bij de Geref. Kerken alhier, ls benoemd tot hulppredi ker bij de kerk van Katendrecht (R'dam). LEIDERDORP. Ambtenaren der accijnzen, geassis teerd door de rijks veld wacht, hebben wegens vermoeden van overtreding van de tabakswet bij een inwoners alhier een hulsvisitatie verricht. Bij de huiszoeking werd een hoeveelheid tabak en sigaren ge vonden, die in beslag werd genomen. Be keuring volgde. o LEIMUIDEN. Loop der Bevolking. Vertrokken: J. J. H. Raken en mevr. RakenBurcen, naar Amsterdam C. P. l'Amie naar Woerden; Rietdijk en ge zin, naar Amsterdam F. J. de Prle naar Rotterdam Th. J. W. Baars naar Am sterdam A. den Haan, naar Veur J. Schenk, naar Woubrugge A. Tuis en gezin naar Bodegraven C. Vlaar, naar Amsterdam J. M. van der Kamp, naar Rljnzaterwoude J. Sohl naar Vreeswijk. Ingekomen: L. H. Hoogervorst van Lei den C. C. v. d. Pouw Kraan van Ter Aar J. de Hart en gezin, van Amster dam D. Rademaker van Nieuwkoop G. J. Visser van Noordwijk A. Oudijk van Uithoorn J. L. Speet van Haarlem- meriiede G. G. S. Slem, van Haarlem- merliede A. C. Roels van Haarlemmer- llede A. Chr. W. Berkhout, van Zijpe M. P. de Prie van Amsterdam Cl. A. de Prle van Amsterdam H. P. Bernard, van Haarlem. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter Theodorus Joannes, z. van J. J. de Jeu en van M. P. Volwater Nicolaas Johannes Jacobus Mattheus, z. van J. C. v. d. Berg en van J. Mank Mattje, d. van P Vogelaar en van J. Schijf Cornells Johannes, z. van J. van Veen en van M. Plasmeijer Gerda Gretha d. van T. Roest en van J. H. J. van Rijn Hendricus Johannes Petrus, z. van H. G. v. d. Zwaan en van M. M. van Es. Overleden: Mart. Zwartendijk, oud 38 jaren Hendrik van Harten, 86 jaren, weduwn. van A. J. de Grauw. Ondertrouwd: J. Bleeker, 61 jaren, wedn. van A. Nieuwland, met M. P. de Prle, j.d. oud 38 jaren, wonende alhier J. L. Hoo gervorst, j.m. oud 26 jaren, van beroep slag er, met M. E. van Berkel, J.l. oud 20 jaren, wonende belden alhier. Alle correspondentie betreffende deze rubriek te zenden aan het Bureau van ons Blad of aan den redacteur C. de Nle, Stortenbekerstraat 176, 's Gravenhage. Oplossingen binnen 3 weken na publicatie. EINDSPEL No. 1055. 48 49 50 Wit. Zwart 4 sch. op: 5, 16, 27 en 31. Wit 2 sch. op: 15, 35 en dam op 21. Uit de partij,: zwart dacht remise te forceeren, hoe wint wit? zijn iederen werkdag geopend vanaf hall 9 des morgens tot hall 6 namidd. Zaterdags vanal 8 uur 's morgens tol 4 uur 's middags. O Zondags den geheelon dag gesloten OPLOSSING PROBLEEM No. 1038. Wit: 37—31, 34—30, 48—43, 46—41, 31—26 26x6. Zwart: 35x49, 25x23, 49x47, 47x36, 36x22. OPLOSSING EINDSPEL No. 1039. Wit: 32—38, 48—42, 37—41, 38—15 wint. Zwart: 36—47 gedw., 47—36, 36x47. OPLOSSING EINDSPEL No. 1040. Wit: 40—49, 29x1, 33—11, 26—21 wint. Zwart: 27 gedw., 162, 2x16. OPLOSSING PROBLEEM No. 1041. Wit: 37—32. 29—23. 23x1 1x19. Zwart: 27x47, 47x44, 44x28 OPLOSSING PROBLEEM No. 1042. Wit: 27—22, 49—44. 38—33, 33x4, 4—10, 48—42 wint. Zwart: 36x18, 40x49, 40 41, 41—23? 23x5. OPLOSSING PROBLEEM No. 1046. Wit: 27—21, 16—11, 37—31, 19—14, 29— 24, 34x3, 3x48. Zwart: 26x8, 6x17, 36x27, 10x28, 20x29, 45x34. OPLOSSING PROBLEEM No. 1047. Wit: 19—14. 13—18, 49—43, 40—34, 34x3. Zwart: 9x29, 43x32, 32x49, 49x8. OPLOSSING PROBLEEM No. 1048. Wit: 38—32, 48—42, 35—30, 21—17, 17x19, 25x5. Z.W3rt: 28x37, 37x48, 24x33, 48x30, 13x24. HET DAMSPEL VOORHEEN EN THANS. Vervoig remisepartij 16e Zet wit: 42—38 7—12; 17. 47—42 12—17; zoowel wit ais zwart hebben aan dien vleugel zes schijven. 18 46—41 20—24; 19. 40—34 2—8; 20. 41--36 8—12; 21 36—31 12—18; 22. 34—30 14—20; 23 25x14 9x20; 24. 38—33 4—9; 25. 42—38 20—25. Zwart de toestand van zijn spel over wegende, en ziende dat hij tot behoud van het zelve verplicht zal zijn, het eerst te moeten moorden, zoekt daarom zulks nu te doen door 2025. 26. 44—40 25x34; 27. 40x20 15x24; 28. 49 44, 5—10; 29. 44—40, 10—15; alvorens ik nu wit laat spelen, zij het mij vergund een kleine opschorting tn het spel te maken. Wij zien het spel thans tot die hoogte ge bracht, dat het reeds de zestigste zet van het spel zal zijn (30 zetten van elk, Red.) wanneer zwart zoo terstond den aanval zal doen, waarmede hij den weg wijst, om hetzelve remise te doen eindigen. Niet meer dan zes schijven van elk zien wij het spel tot nu toe, hoe ver ook gevorderd, verminderd, ten bewijze hoe eigenaardig het aan het spel ls, dat zij die naar de grondregels hetzelve weten te besturen, niet dan spaarzaam, en wanneer het rer- eisoht wordt, moorden; ook dat zij weder zijds een gesloten posltiè, het geheele be loop van het spel, weten te bewaren, zon der bij het einde een voordeel daarmede te verzuimen, of nadeel te ondergaan. Heeft zwart de aanval nu te doen, al vroeger op wit kunnen beginnen, gelijk men in het spel kan waargenomen heb ben, hij berekende ook, dat er van zijn kant geen meerdere voordeelen door het zelve op het spel van wit te behalen waren, als welke hij in staat was, door het uit stellen derzeive, te bewaren. Vertraagde hij dus met den aanval, het geschiedde met een Inzicht, om zoo wit een misslag beging, met meerder voordeel dezelve te kunnen volvoeren; zoo niet, gelijk ge beurt is, hij wist zich staande te houden. Wit van zijnen kant heeft mede niets onbeproefd gelaten, om zwart te doen zien, dat hij bij eenen aanval gelijke voordee len zich wist voor te behouden dat hij niet schroomde, hem de gelegenheid daartoe te blijven vergunnen, en het niet noodig achtte om door middel van meer der afgegeven of gemoord te hebben, het spel los te maken, en de eigenaardige ont- wlkkeline van hetzelve weg te nemen. Het ls voor den lezer van belang als hij aan dit gedeelte de volle aandacht sohenkt. Red. 19» 19» 1925 1935 Toegang f. 0.90 (bel. inbegr.) 's avonds aan de zaal. Kinderkaarten tot 12 jaar f. 0.60 (bel. inbegrepen). Plaatsbespreken Zaterdag van 3*4 uur. Uitr. volgnummers 2^ uur. T'ldens de pauze gelegenheid om het bestuur te feliciteeren. 6380 SHAVEX Geen zeep - Geen schuim Geen kwast - Geen inzeepen Een revolutie op Scheer- gebied. - Beter geschoren! Tweemaal zoo vlug! Verkrijgbaar in tube van 30, 50 en 80 et. bij GEBRS. SUSAN. Haarlemmerstraat no. 39-41 Proeftube 10 et. 6344 5 POND mooie Goudrenetten of Wijn sap 90 c. Doperwten, Appel moes, Snij- en Spercieboonen (T. en D.) Kiloblik 25 ct. Spinazie, goudgele andijvie 22 ct. Extra bananen 22 ct. p. Kilo. Elf Kroonsinaas- appelen voor een kwartje. JAC. OOSTENDORP, 4236a Noordeinde 33, Maarsmanssteeg 14 H. M. PIERROT, Horlogemaker Telef. No. 1293 In ds afd. Lme Artikelen laatite week der opruiming 6826 tegen halve prijzen. In de aid. Lederwaren nog te proflteeren van io% en u% korting. In de afd. Uurwerken de voordeellgste prijzen. Deze week Occasions in Horloges. REPARATION OP EIGEN WERKPLAATS GOED EN BILLIJK. Mej. VAN MANEN, Morsch- singel 5, biedt een gedeelte van haar ruim huis 6331 SCHEERKWASTEN waarvan het haar niet uitvalt vanaf 30 cent, bij 6342 GEBRS. SUSAN. Haarlemmerstraat no. 3941. Ongeloofelijk lage prijsmaar toch waar Bieistuk 46 p. p. Rosbief 35 p. p„ 3 p. L 1.-. Rollade 30 p. p 4 p. 11.- Runderl. 3D c. p.p.. 4 p. f. 1.— Mag. lapp. 35 c. p.p., 3 p. f. 1.— Riblapp. 40 c. p.p., 3 p. f. 1.10 Hard Rundvet 40 ct. p. pond Rollade 35 c. p.p.. 3 p. f. 1.— Faardelappen, 5 pond f. 1. Gehakt 6 pond f. 1. Lappen van 2025 ct. p. p. Gehakt 20 ct. p. pond Haas 55 ct. p. pond Aanbevelend, Wed. C. ZWETSLOOT. 2de Groenesteeg 36 LET OP HET JUISTE ADRES. 635S S-S

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7