LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Dinsdag 5 Februari 1935 UIT DE RIJNSTREEK. LAND- EN TUINBOUW VRAGENRUBRIEK. lllllllllllllllllllllllllllillflIIIIIIIIIIIIIIIIIIB llliiiliilllillillllllllililllllfllllflllllilllllll WASSENAAR. Burgerlijke Stand. boren: Chrlstlaan, zoon van Chr. Be- jjj en E. Goor Mathllde Wllhelmina Jtflia, dochter van G. F. Nagelkerke en 0. I. A. D. Suurenbroek Gardina jeresia, dochter van J. A. Boerkamp en bobbes Adriana Wllhelmina Johanna ichter van G. J. A. Knijnenburg en A. C. j Wissen Laurentius, zoon van J. T. a der Krogt en L. J. M. Vogels Pe- ónella Josepha, dochter van A. L. van iridon en D. J. L. van Cassel. Ondertrouwd: M. J. Balk en J. M. H. I Beijersbergen. jehuwd: J. de Freltas Martins en A. C. F. stein J. P. J. van Dinter en C. A. M. bgcwonlng W. Florusse en M. Pelz. Overleden: Malgerius Anthonius Looye- ïin, oud 75 J., wedr. v. M. Oosterveer. Loop der bevolking. fcvestlgd: E. Asshoff, dienstb., uit Heem- do, Zijdeweg 24 P. Boutkan, timmer- in uit Nieuwenhoorn, Kerkehout 34 A. Florusse, uit Dordrecht, Hyaclnth- sat 34 M. Gusenleitner, dienstb., uit afschoten, Hoogeweg 23 A, Hameete- m, bakker, uit Sommelsdijk, Langstr. 40 C. van Spronsen, geb. Hogervorst, uit orhout, Rijksstraatweg 342b W, H. itz, Bedrijfsleider, uit Calcutta, van Z. i Nijeveltstraat 277 D. Meijer en gez., ualhouder, uit den Haag, Waalsd.laan - M. J. W: van der Meijs, onderwijzeres Oisterwijk, Kerkstraat 26 C. A. O. til en gez., koopman, uit Berlijn, Gr. tsebroekscheweg 59 J. A. Oosterveer, enstb.. uit Bussum, Rijksstraatweg 494 C. P. van Sandwijk, kinderjuffr., uit ist, Waalsd.laan 6 H. J. Scheffer, 2e airman K.P.M., uit Batavia, Hyaclnth- aat 8 W. K. Schénelder, dienstb. uit sjtschland, Pr. Marielaan 21. ïertrokken: I. Stockenhuber naar Den ug, Jul. van Stolberglaan 317 A. Ko- siijk en gez., naar Rotterdam, Zwart astraat 77b G. C. Kersten en vr., naar ijlen, Sweder van Zullenweg 35 H. A. imbalgen en vr., naar Den Haag, Wees- sstr. 36 Wed. A. P. C. M. Goossens geb. dissen, naar Utrecht, Oudwijk 33 A. van Leeuwen naar Gouda, Ridder van itsweg 45 H. G. J. van Vorst v. Beest, ur Apeldoorn, Zwolscheweg 415a C, A. Han Dinter, geb. Hogewoning naar Rot- !dam, Schermlaan 29 C. A. van der rstner naar Delft, Buitenwatersloot 9 Verbrwaeck, naar Den Haag, van Galen- Mt 68 C. van Blexen, naar Leiden, Mjegracht 29 H. A. Ofner, naar Den ag, L. Houtstraat 34 G. de Ruiter ar Voorburg, Julianastraat 22 M. irfler, naar Den Haag, Konlnginnegr. 1— H. Huisman en gez., naar Katwijk 0 Zee, Duinstraat 59 M. Szussisch, ar Den Haag, Vogelkersstraat 86 W. Punt, naar Maassluis, Kerkstraat 10 J. J. Goemans, naar Den Haag, Welmar- aat 70 R. A. Kubly, naar den Haag, •geneelstraat 19 A. Stadler, naar Den ug, idem H. D. F. C. Grunhagen en i, naar Den Haag, Aarnout Drostlaan L. -W.- Gaiser,- naar Den Haag, ssanderstraat 22. - Gevonden: heerenrijwiel, regenjas, belastingmerken, aardappelschilmes, derhandschoen, parraplu, heerenhoed, lertje met inhoud, portemonnaie met (oud, heerenhandschoen, sleutel, twee ■tijen ijzeren halgen, kindertaschje met bud, bolhoed, damestasch, vermoede- 1 gouden broche. - Door de politie werd opgespoord een ï.tkoopman, die op bedriegelijke wijze stwtenen alhier tot afgifte van geld isi te bewegen, onder voorwendsel geen -Mlgeld te hebben. Het bleek te zijn de I-jarige I. S. te Leiden. ZEVENHOVEN. - In de vergadering der R.K. Kiesver- ffliging werden door het bestuur de aftr. iatenleden geadviseerd. Uit het verslag van den penningmeester W, dat de ontv. waren f. 99.47, de uitg. 108.51, kassaldo f. 30.21, spaarboekjes totaal f. 99.61. Tot verificateurs werden benoemd de Wen P. v. d. Hulst T. v. Rossenberg en J. de Groot. - Voor den R.K. Volksbond trad als pieker op de heer Steinmetz, met het sderwerp „De taak van de standsorga- wtle in het Staatk. leven". 5e rede werd met groote aandacht Kflgd.' - - - - Het zoontje van J. O. werd zoodanig ^gereden met een fiets van mej. V., dat ïieeskumdlge hulp moest worden lnge- «pen, - Het bestuur der Chr. Jongel. Ver. 5jt Getrouw" is samengesteld uit de hee- tt P. Oskam, voorzitter; D. de Graaf, 2e Jmitter en secretaris; A. F. Kool. pen- «tgmeester; J. van Peet, bibliothecaris. ZOETERWOUDE. Vergadering R.-K. Volksbond. 1,6 afd. van den R.-K. Volksbond ver arde in het patronaat. De voorzitter, s heer Van Haastrecht, opende met ge- en heette inzonder prof. Beijersber- t prof. Van Rooijen en den geest.-adv. jP' Sjjm welkom. Na het zingen van ife coupletten van Het bondslied werden Hotulen onveranderd vastgesteld. 5e voorzitter deelde mede, dat er een i®°te verandering in het bestuur heeft "ts gehad. Door het bedanken van den ttctaris, den heer Sep, wegens drukke ."«aamheden, is in diens plaats tot netaris gekozen de heer W. Loos en tot "zingmeester den heer Johan de Boer. s verslag der controle-commissie werd Wracht door den rapporteur, P. van «otielen; alle boeken waren in orde bt- Jwn. De rapporteur zag graag in het J'olg een overzichtelijke boekhouding. Jhter Beijersbergen van Henegouwen UthIezlng over ',De Hervorming van ."l' een hartelijk applaus dankte men spreker voor zijn leerzame lezing., sluiting volgde. ALPHEN. De extra-collecte in de Herv. Kerk gehouden ten bate van de Chr. Jeugd organisatie heeft opgebracht de som van f, 133.05, De R.K. zangver. O.B.K. hield haar jaarverg. Na opening door den voorzitter, en iezlng der notulen volgde het uitbren gen der verslagen, In het verslag bracht de secretaris dank aan den directeur, den heer v. Niekerk uit Lelden, voor zijn be kwame leiding, waardoor de jubileum- uitvoering zoo uitstekend was geslaagd. Dank werd gebrécïit aan den deken' voor zijn belangstelling. De rekening van den penningmeester was in orde bevonden. De aftr. bestuurs leden, de heeren J. H. Bruines, G. Wort- man, H. l'Aml en mej. C. v. Gils werden herkozen. Voor de kascommlssle 1935 wer- defl benoemd de dames C. v. Zijl en N. v. Leeuwen. Besloten werd aan te vangen met de op richting van een kinderkoor. ALKEMADE. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Don derdag 7 Februari 1935 n.m. te 2 uur bij een. 1. Ingekomen stukken; 2. Wijziging Politieverordening; 3. Wijziging van de verordening, regelende de eischen van benoembaarheid en de bezoldiging van de gemeente-veldwachters; 4. Wijziging van het Ambtenarenreglement; 5. Voorstel om aan H.M. de Koningin te verzoeken over te gaan tot wijziging van het Kon. Besluit van 19 September 1910, bepalende het maximum aantal vergunningen voor den verkoop van sterken drank in het klein) 6. Vaststelling voorschotten op de ge meentelijke vergoeding, overeenkomstig art. 101 der Lager-Onderwijswet 1920, over 1935; 7. Voorstel tot onderhandsche ver huring van een perceel grond met zwem bad nabij de Oude-Wetering; 8. Bespre king aanstelling gemeente-opzichter; 9. Reclame Hondenbelasting; 10. Wijziging gemeente-begrooting, dienstjaar 1934 en 1935. R. K. Kring „De Venen". De Kring „De Venen", afd. van den L. T. B. vergaderde in de St Pancratiuszaal De voorzitter de heer C. Huigsloot sprak het welkom, in het bijzonder tot den heer Tel, vertegenwoordiger van het hoofdbe stuur. Spr. schetste de uitkomsten in 1934 en wenschte den leden een gunstig 1935 toe. De notulen werden goedgekeurd. De voorzitter merkte naar aanleiding hiervan nog op, dat de eerste steunuitkeering niet 1 mlllioen had bedragen, doch slechts f. 600.000. Hierna volgde een bespreking inzake het arbeidscontract. Algemeen was men van oordeel, dat een contract moet worden aangegaan, doch dan een contract, dat zich aanpast aan den tijd, waarin wij leven. Hierna! gaf de voorzitteV eeïi'VérSlag van de werkzaamheden van de Commissie tot steun aan den tuinbouw in de Veenstreek. Meerdere vergaderingen en bijeenkomsten zijn gehouden; 11 Jan. ging er van de Commissie een adres naar den Min. van Ec. Zaken. Ook mocht de Commissie nog een onderhoud hebben met eenige Tweede Kamerleden en den Regeerings-commissa- ris den heer Valstar; men keerde tevreden terug. De voorzitter deed verder mededeeling, van de verzachtingen in de teeltbeperking. Door verschillende afdeelingen is deze gunstige beschikking reeds gepubliceerd. Meer belangstelling had het onderwerp „groententeelt voor de bollenkweekers". Het was voor 1934 een meevaller voor den bollenkweeker, wiens bedrijf niet grooter was dan 1 H.A. en wien door de Narcissen- beperking een inkrimping werd opgelegd van meer dan 15 pet. van het geheele be drijf, van dit gedeelte nog 50 pet. te mogen beplanten met groenten. Dit was echter alleen voor 1934. Wil dus de bollenkweeker weer dezen kant uit voor 1935, dan zullen de afdeelingen met spoed aan het werk moeten. Volgde nog een bespreking van de uitkeering der hagel-schade. Bij de rondvraag stelde de afd. De Kwa- kel voor op de vergadering van den Tuin dersvakgroep te Haarlem aan te dringen op een totaal verbod van het groen oog sten (plukken) van de velderwten. De afd. Ter Aar besprak de moeilijk heden met het overnemen van de teelt vergunningen, Aangedrongen werd op het instellen van een instantie welke misbrui ken der teeltvergunningen kan tegengaan. Nog werd er op gewezen voorzichtig te zijn met het beplanten, als men nog geen teeltvergunning heeft. Hierna sluiting. BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Arle, zoon van Adr. Vermeu len en J Boot Johannes Nicolaas, zoon van J. C. Hooijmans en A. W. Egberts. Overleden: Dirk van Wensveen 8 maan den. Ondertrouwd: G. L. Baas, 34 jaar en J. M. A. v. Veldhuizen 31 jaar. Loop der bevolking. Gevestigd: L. J. Enthoven en gezin, ing. van 's-Gravenhage A. Apel, dienstbode van 's-Gravenhage G. Maas kant, onderwijzer van 's-Gravenhage. Vertrokken; N. J. Potuijt, zonder beroep naar Hilversum A. C. Verbree, huis houdster naar Westbroek M, C. H. Verbree, huishoudster naar Westbroek J. J. Kasius, kappersbediende naar Alphen a. d. Rijn. Gevonden: 1 Paardendek, 1 deken, 1 heerenhandschoen, 1 blauw schoentje. Inlichtingen bij de politie. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Frederika Elisabeth, d. van R. A. Vurens en J C. Colla. Ondertrouwd: J. VerweiJ en J. van Oostlom C, Th. van Holstein en W. H. van der Voort. Overleden: Jan van den Toorn, 66 j. Albertus van Fulpen, 4 maanden. Gedurende de maand Januari, werd In de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd f. 15832.79 en terugbetaald f. 9378.97. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 5668. Gevonden: padvindersriem. handbe- schermer, blauwe ceintuur, gouden broche en twee koperen gewichten. Inlichtingen politiebureau. A.s. Woensdag en Donderdag zullen hier in het Schletlokaal aan de Biezen, schietwedstrijden gehouden worden geor ganiseerd door de afd. Boskoop van den „B.V.L." HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. T. Bevallen: E. Jansen geb. Mefjers, d. M. van Aggelen geb. Aalberts, z. Ondertrouwd: D. de Gelder 20 j. en M. van der Meer 17 j. Op den Gemeeneweg had een botsing plaats tusschen de personenauto „Trio" van Boskoop, en een groenten-bakiiets van den heer d. W.. alhier. Het voorwiel van de bakfiets werd dusdanig geraakt dat het in elkaar werd gedrukt, en onbruik baar werd voor den koopman. Persoon lijke ongevallen hadden niet plaats, alleen materieele schade. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Clasina Johanna, d. v. G. Goedhart en J. de Wit. Ondertrouwd: H. Paling, jm. 32 j. en Chr. V. Dijk, jd. 27 j. NIEUWKOOP. Raadsagenda. Op Donderdag a.s. des voormiddags 9 uur vetgadert de raad dezer gemeente. 1. Ingekomen stukken en mededeelin- gen. 2. Onderhoud van den Ziendeberm. In plaats van 310 Meter eischt thans een lengte van 425 Meter dringend voorzie ning. Voorgesteld wordt om de bijdrage van f 723, toegekend bij raadsbesluit van 29 November 1934 te verhoogen met f 290, zijnde ook nu weder 1/3 gedeelte van de kostenraming. 3. Samenstelling stembu- reaux. Voorgesteld wordt het hoofdstem bureau te doen bestaan uit de heeren P. M. M. van der Weijden, burgemeester, ambtshalve voorzitter. A. J. den Hartog, P. Augustinus, Th. Mourits en A. Oskam, le stembureau: burgemeester ambtshalve voorzitter, J. G. Zwart en Alb. van Hou ten, plaatsvervangers A. Oskam en H. Mol; 2e stembureau: P. Augustinus, A. J. Ver haar en P. Stam, plaatsvervangers C. Breedijk en C. Wildenburg; 3e stembu reau: A. J. den Hartdg, S. Splinter en A. van Wijngaarden, plaatsvervangers Th. Mourits. en G. D. varl. Noort 4. Aanvrage ex art. 72 van de Lager Onderwijswet 1920. Betreft een aanvrage van het R.-K. Kerkbestuur om de speelplaats van de Meisjesschool te verplaatsen, in verband met den. bouw van de nieuwe kerk en pas torie; 5. Wijziging van de algemeene poli tieverordening. Dit heeft de strekking om de bedoeling van art. 12 bis der verorde ning (het verbod tot het leveren van electrischen stroom aan particulieren) scherper te omschrijven. 6. Verhooging van den post ondersteuning aan behoefti- gen in geld. De heer A. Oskam, die van 8 April 1932 al zitting had in den raad dezer gemeente gaat binnenkort de gemeente veriaten, waardoor eeh vacature ontstaat Genoemde heer behoorde tot de Christ. Hist, partij. o OUDE-WETERING Kranige redding. Het 6-jarig zoontje van den heer P. v. d. Klugt kwam in de diepe Wetering te recht, hetgeen opgemerkt werd door mej. K. Krispijn alhier. Zij sprong direct te water en mocht het genoegen smaken het ventje van een wissen dood te redden. Bravo voor deze kranige redding. ROELOF ARENDSVEEN. Uitvoering van „Onderling Kunstgenot". De Vioolclub „Onderling Kunstgenot" hield haar jaarlijksche uitvoering. De zaal was redelijk bezet. De geestelijk adviseur opende. Alle nummers werden goed uitgevoerd; telkenmale weerklonk een luid applaus. Het programma werd voortgezet door de Gezellen-Boys, die enkele vroolijke num mers ten gehoore brachten. Ter afwisse ling gaf de heer M. Jansen met succes aardige voordrachten ten beste. Enkele leden van de vioolclub toonden, dat ook zij op het gebied der voordracht kunst thuis zijn en vertolkten keurig de voordracht „Nachtwakers-examen". Na de pauze werd dit afwisselende pro gramma verder afgewerkt, waarop sluiting volgde. o WADDINXVEEN. Jaarvergadering Chr. Boeren- en Tuindersbond. De pi. afd. van de Chr. Boeren- en Tuindersbond hield haar jaarvergadering in de Chr. M.U.L.O.-school. De voorzitter opende met gebed, waarna hij een kort openingswoord sprak. De secretaris en penningmeester brachten daarna hun ver slag uit waaruit bleek, dat de afdeeling 34 leden telt en dat de Inkomsten de uitgaven konden dekken De aftr. bestuursleden K. van der Hee C. van Leeuwen werden beide herkozen; in de blaat? van A. Oudijk werd gekozen J. van der starre. ~n de nauze werden door eenlïe dames liederen ten beste ge geven Na de oauzp hield J. van To! een inleiding over ..Voorheen en Thans De afdeeling mag terugzien oo een goed ge slaagde en gezellige i aarvergadering. De opkomst der leden was vrij goed. VRAGEN EN ANTWOORDEN. Vraag: Heb in mijn tuin veel last van roode mieren. Wat daartegen te doen? T. W. te A. Antwoord: Deze dieren zijn vaak door het verspreiden van een minder aan gename lucht te verdrijven. Tracht het nest op te sporen en dat uit te graven of wel leg op plaatsen, waar de dieren zich veel ophouden, stukjes carbid. Vraag: Hoe heet de plant, waarvan een blad hierbij gaat? Wat is de reden van het dood gaan van de bladeren en wat daartegen te doen? J. H. v. d. B. te A. a./d. R. Antwoord: Uw plant is een Ma- 1-antha. Deze planten vragen in den winter een vochtige, warme atmosfeer. In de huls kamer hebben deze gewassen het te koud en in de lucht te droog. Snijdt de stengels flink terug en houdt alles matig vochtig tot in het voorjaar de groei weer intreedt. Geef dan meer water en af en toe kunst mest in water. Vervoeg U, ter bestrijding van de worm in Uw meubelen bij een meubelmaker. Vraag; Is voor een volkstuintje een teeltvergunning noodig of is dit enkel dienstig voor beroepstuinderij? Wat ver staat men onder een roe grond? v. G. te L. Antwoord: Voor een volkstuintje is in de meeste gemeenten geen vergunning noodig. Onder een roe grond verstaat men een vierkante Rijnlandsche roe. In een bunder of Hectare (10.000 vierk. Meter) gaan 700 van deze roeden. Eén vierkante roe is dus ruim veertien vierk. Meter groot. Voor de andere vragen kan ik U niet inlichten. Vraag: Hoe heet de plant, waarvan een blad hierbij gaat? Wat kan oorzaak zijn, dat er telkens een blad dood gaat, wanneer er een nieuw bijkomt? J. W. te L. Antwoord: Uw plant heet Ficus elastica. Het dood gaan van de onderste bladeren kan een gevolg zijn van voed selgebrek. Geef, zoo noodig versche aarde en af en toe in water opgeloste kunstmest (bloemenmest). Kamerplanten kunnen in geen geval tegen gaslucht. Ook een slaap kamer is niet een beste plaats. In het laatste geval dienen de planten 's nachts te verhuizen naar een ander vertrek. Vraag: Wat is een goed boekje voor het kweeken van kamerplanten en plan ten bulten? Z. te K. Antwoord: Vraag bij de firma En schedé te Haarlem een catalogus van de tuinbouwbibliotheek „Weten en Kunnen". Hierbij vindt U meerdere boekjes, han delend over bovenstaande. Alles is een voudig geschreven voor liefhebbers. De boekjes zijn laag in prijs. Vraag: Kan ik in Maart-April nog kalk gebruiken voor bemesting of is dit te laat? Kan kalk ook tusschen heesters en vaste planten worden uitgestrooid? G. W. te L. Antwoord: Op Uw grond geef ik U de raad: wacht met het geven van kalk in beide tuintjes tot het a.s. najaar. Ge bruik dan gebluschte kalk, 3 kilo per 10 vierk. Meter. Deze kan zeer goed tusschen heesters en vaste planten worden ge strooid en daarna ondiep ondergespit. Vraag: Van mijn palm gaan de bla deren scheuren. Heb verpot en tevens ge mest. De kachel brand dag en nacht en tevens brand ik gaslicht. Hoe te handelen? Mej. D. te N. Antwoord: Het is altijd verkeerd pas verpotte planten te mesten. Alleen wordt gemest wanneer de potaarde geheel met wortels is doorgroeid. Knip de gescheurde bladdeelen af en lees vooral aandachtig ons artikel over palmen en varens. Vragen op Tuinbouwgebied aan de Redactie onder motto „Tuinbouw". P. S. te O., H. M. te L. en W. H. te L. Wendt U tot afdeeling Militaire Zaken, Breestraat, Lelden. S. v. Z.—v. d. L. te V. veearts. Raadpleeg een A. O., te L. Leiden, Alphen, Bode graven, Zwammerdam, Woerden, Harme ien, Utrecht, Soesterberg. Amersfoort, Nij- kerk, Putten, Harderwijk, Nunspeet, El- burg, Zwolle, De Lichtmis, Staphorst, Meppel. Totaal 170 K.M. Mej. C. B. te W. De ijsbaan is lederen middag en avond geopend tenzij er bij zondere wedstrijden zijn, zooals op 12 Februari. Voor een toegangsprijs van 60 ct. mag men er rijden. Het sportfondsen- bad met ijsbaan bevindt zich bij de Lin- naeusstraat, Amsterdam-Oost. WOUBRUGGE. Loop der bevolking. Ingekomen uit Alphen C. de Boer,, B 86. Vertrokken: S. Groeneveld naar Sas- senbeim, Hoofdstraat 281; V/. W. van Harskamp naar Alphen, aan boord schip Buiten Verwachting; J. van der Wlllik en gezin, (naar Alkemade, Rljpwetering. Raadsagenda. Donderdag a.s. komt de Raad des voor middags halftien in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de volgende agenda: 1. Notulen. 2. Mededeelingen. 3. Behan deling der begrooting der gemeente en der bedrijven voor den dienst 1935. 4. Wijzi ging van het Ambtenaren-reglement en de verordening, regelende de eischen van benoembaarheid en de bezoldiging der ge meenteveldwachters. 5. Vaststelling van belastingverordeningen en de verordening op het verhaal der ziektepremie. 6. Wijzi ging van de verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden. 7. Benoe ming van leden voor de stembureaux voor de verkiezing van leden voor de Provin ciale Staten en den Gemeenteraad,8. Rondvraag. Over de maand Januari werd door het Crisis-Comité ingezameld aan vaste bijdragen f. 21.25; aan de buscollecte te Hoogmade f. 23.46 en die te Woubrugge f. 17.08. 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 14de lijst Trekking: van Dinsdag 5 Februari 1935 Hooge Prijzen rf 1000.— 13645 16005 400.— 9102 12391 17250 18860 200.— 5304 6226 8652 9988 100.— 826 862 5062 9860 11617 11893 12650 18821 19559 21037 21774 21426 23580 23859 Prijzen van 70.— 21 115 284 412 520 564 884 1039 1239 1336 1340 1410 1415 1601 1788 1899 2020 2259 2405 2493 2495 2525 2642 2682 2786 2835 2857 3407 3594 3645 3749 3925 4017 4018 4087 4221 4301 4379 4500 4513 4644 4665 4697 4748 4763 4849 4945 5053 5295 5343 5362 5921 6046 6095 6113 6435 6713 6745 6782 7163 7330 7444 7454 7505 7522 7592 7803 7828 7984 8255 8264 8334 8399 8433 8658 8669 8771 8792 8912 9100 9268 9562 9631 9715 9719 9766 9955 10069 10081 10138 10302 10343 10348 10350 10485 10542 10560 10636 10663 10684 10747 10774 10794 10825 10835 10886 10948 11011 11172 11205 11329 11344 11626 11656 11765 12032 12066 12121 12123 12125 12207 12252 12388 12392 12456 12480 12538 12642 12768 13076 13210 13300 13301 13335 13461 13667 13763 13948 14123 14215 14293 14343 14559 14583 14596 14678 14685 14690 14793 14957 14975 15211 15233 15646 15725 15865 15959 16066 16171 16274 16289 16305 16316 16330 16450 16575 16592 16695 16865 16895 16901 16903 16983 17032 17330 17393 17542 17658 17686 17687 17692 17703 18044 18076 18170 18268 18287 18369 18402 18529 18546 18617 18654 18659 18683 18769 19144 19232 19299 19644 19705 19775 20017 20048 20083 20204 20214 2U281 20446 20561 20715 20889 21069 21214 21259 21323 21327 21365 21481 21609 21629 21633 21607 21971 22040 22070 22077 22212 22233 22530 22543 22621 22807 22856 23060 23101 23184 23197 23370 23406 23497 23509 23522 23666 23684 23699 23735 23825 23881 23894 23976 Nieten 14 16 58 88 106 135 218 219 257 266 269 332 336 339 407 411 457 478 488 498 504 618 654 688 720 839 888 897 962 967 1021 1023 1035 1042 1050 1167 1194 1198 1238 1283 1302 1313 1314 1319 1353 1374 1487 1491 1522 1564 1660 1662 1668 1724 1732 1856 1869 1871 1912 1971 2018 2022 2038 2063 2106 2142 2149 2218 2233 2246 2307 2315 2331 2342 2426 2428 2458 2465 2487 2540 2565 2603 2633 2648 2698 2712 2733 2781 2792 2817 2828 2844 2892 2896 2925 2977 3019 3027 3029 3081 3135 3182 3213 3221 3344 3361 3378 3404 3411 3416 3445 3459 3480 3539 3540 3566 3619 3625 3653 3660 3672 3675 3709 3781 3789 3793 3854 3855 3900 4049 4142 4145 4147 4194 4285 4391 4427 4449 4479 4482 4494 4547 4551 4570 4589 4658 4666 4702 4721 4742 4756 4760 4765 4792 4799 4819 4829 4946 4950 4960 5066 5068 5110 5122 5157 5231 5487 5508 5531 5695 5773 5837 5851 5858 6012 6129 6198 6205 6233 6253 6262 6307 6314 6371 6419 6448 6508 6515 6542 6551 6632 6712 6720 6722 6725 6744 6748 6780 6809 6810 6821 6825 6826 6832 6834 6892 6918 6956 6960 6975 6979 7059 7075 7097 7164 7234 7281 7342 7392 7393 7408 7492 7504 7530 7538 7556 7586 7589 7617 7765 7779 7820 7833 7850 7868 7889 7899 7951 79S7 8068 8092 8111 8158 8197 8226 8231 8232 8285 8309 8326 8350 8351 8352 8397 8429 8446 8455 8474 8538 8657 8666 8692 8709 8723 8773 8797 8872 8948 8974 8987 9051 9096 9098 9153 9207 9211 9220 9270 9291 9309 9335 9448 9461 9473 9477 9484 9608 9610 9650 9689 9692 9742 9746 9781 9795 9811 9875 9933 9967 10013 10017 10021 10029 10078 10121 10180 10222 10244 10261 10282 10366 10375 10389 10395 10424 10500 10511 10556 10577 10583 10586 10596 10657 10672 10686 10698 10738 10767 10777 10795 10833 10834 10855 10873 10881 10940 10956 10980 11016 11036 11057 11059 11061 11086 11095 11096 11150 11203 11206 11288 11345 11384 11431 11438 11492 11506 .11575 11589 11654 11657 11674 11682 11768 11820 11902 11969 11980 12004 12015 12019 12090 12155 12159 12187 12209 12219 12235 12263 12279 12314 12320 12362 12473 12500 12541 12567 12568 12595 12596 12601 12638 12653 12736 12827 12870 12923 13022 13033 13082 13228 13262 13373 13385 13451 13452 13495 13499 13542 13550 13594 13607 13613 13615 13620 13762 13770 13786 13875 13886 13902 13941 13975 14061 14138 14294 14404 14439 14456 14471 14472 14489 14493 14522 14537 14647 14653 14667 14683 14701 14764 14868 14879 14887 14925 14931 14946 15040 15070 15091 15108 15113 15121 15158 15177 15262 15264 15293 15300 15372 15379 15441 15493 15585 15675 15831 15840 15859 15867 •15872 15879 15892 15894 15937 15945 15954 16063 16106 16130 16272 16355 16426 16501 16566 16617 16647 16692 16700 16729 16730 16733 16736 16802 16847 16848 16904 16912 16981 16999 17020 17038 17043 17085 17194 17237 17246 17274 17326 17351 17390 17392 17447 17552 17554 17566 17583 17606 17655 17671 17676 17685 17698 17709 17742 17844 17845 17874 17953 17992 18077 18125 18144 18215 18242 18253 18269 18301 18310 18357 18363 18482 18521 18537 18542 18564 18664 18670 18693 18736 18746 18762 18793 18935 18959 18968 18978 19009 19037 19081 19089 19101 19102 19133 19185 19190 19206 19221 19231 19269 19271 19327 19452 19465 19532 19564 19569 19619 19652 19697 19698 19758 19788 19876 19891 19893 19909 19913 19915 20011 20040 20051 20059 20063 20080 20140 20162 20171 20190 20193 20234 20243 20260 20287 20289 20350 203C5 20385 20441 20482 20517 20586 20603 20652 20683 20706 20714 20719 20798 20806 20812 20840 20848 20885 20893 20953 20979 21022 21027 21078 21085 21119 21141 21142 21159 21190 21199 21203 21212 21220 21233 21234 21254 21356 21376 21386 21392 21437 21443 21473 21477 21493 21537 21550 21564 21566 21641 21666 21671 21674 21725 21734 21739 21754 21759 21811 21812 21857 21915 21985 21991 22027 22045 22080 22156 22206 22240 22271 22334 22372 22396 22476 22504 22505 22651 22667 22671 22728 22731 22758 22766 22770 22798 22816 22821 22835 22899 22975 23015 23018 23064 23118 23163 23188 23191 23231 23243 23364 23415 23483 23487 23523 23582 28607 23627 23671 23675 23682 23693 23703 23744 23755 23824 23936 23949 23966 23995 Verbet. 5e kl. 13e lijst: 8108 m. z. 8118 Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7