PETROLEUM GASTOESTELLEN Fa. H. VROOM, Morschstraat 2-4-6, Gallia Permanent WORLDBRAND Roode Kaarsen E. VOCKING GELOERSCHE ROOKWORST KERSTSLUITING 1934 Maison v. d. VLIST, Botermarkt 3, Tel. 2806. LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 17 December 193 UIT DE OMSTREKEN. Gallia Permanent, geheel compleet f. 3.50 KOFFIE EN THEE E. L. V. v. Kan.l. enVogelb, „DE ZANGER" 10 uur koken op 1 L. Petroleum fabr. Clarus - B.E.S. en Demon vanaf f. 5.25 2739. TE HUUR MOSSELEN. Leidsch Muziek Lyceum. kind, dat van den goeden weg afdwaalt. Sen ouder moet daaromtrent nimmer den moed verliezen Vervolgens het van nature brave kind. Bij de opvoeding moet aan deze twee steunpunten worden vastge houden: dat men het kind liefde tot God en liefde tot den naaste aankweekt Van Jongsaf moet het leeren zijn plicht te doen, verwennen ls het gevaarlijkste wat men doen kan Opvoeding Is een kwestie van tact: met den knoet kweekt men geen ge hoorzame stemming aan: een voornaam ding is belangstelling te toonen voor het kind Vervolgens besprak de heer Bökling de schoolgaande kinderen Dit ls een tijd. dat de kinderen een nieuw gezichtsveld krijgen, er ontstaat een kloof tusschen de Intimiteit van het gezin en de openbaar heid van de school Deze moet overbrugd worden door samenwerking. Toegezien moet. worden, welke vriendjes een kind heeft: zijn het goede, laat ze dans eens thuis komen om te soelen. Zorg steeds te weten waar het kind is en laat het niet op straat ronddolen Als een onderwiizer eens kon vertellen, wat er op zedelijk gebied onder de kinderen vaak gebeurt, dan zou men daar koud van worden: dat leeren ze op straat. Van jongsaf moet een kind aan het huis gewend worden, daarom gezellig heid verschaffen. Tegenover uithuizige kinderen is men voor 75de zeggings kracht kwiit Leer hen eenvoudig, op tijd en goed bidden en bid zelf voor hen. Laat de vroomheid van het gezin de kinderen naar de kerk stuwen. Sor besprak ook het oudere kind in de periode van overgang. Dan toont het een overdreven zore voor het uiterlijk en merkt men ook een geestelijke oneven wichtigheid De oorzaak ls het rijp worden van het lichaam, wat gepaard gaat met schokken in den geest. Dan moet men niet den domper gebruiken. We moeten dien kokenden stoom opvangen, leiding daar aan trachten te geven, de teugels in han den houden en bezigheid verschaffen. Het kind voelt allerlei kwesties in zich ookomen en durft er niet naar vragen. Geef lichaam en geest afleiding, dan zakt dat tobbe/ wel op den achtergrond. In dien tijd is noodig een stramme godsdienstige trai ning Een hartelijk applaus beloonde den spr. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Wilhelmina, d. van J. Wanslnck en A. J. van Leeuwen Gerrltje d. van A. van Middelkoop en M. Griffioen. Het Comité voor de Rijnstreek voor den verkoop van den weldadieheidszeeel. bestaande uit de heeren P M. M. van der Weijden. Burgemeester en N. Bodegraven. Industrieel, ten bate van het misdeelde kind heeft ook dit jaar weder eenlge jonge dames ultgenoodigd zich met den verkoop van het zegel langs de huizen te willen be lasten. Gehoopt wordt dat de medewerking al gemeen mag zijn. Bij de Gemeentepolitie zijn inlichtin gen te bekomen omtrent het vinden van een bruin lederen actetasch. NOORDEN. Op initiatief van de N.V. Handelsraad werd alhier een voordracht met films ge geven door den heer Balk van het Land bouwkundig Bureau van de N.V. Ver. Kali- maatschappij te Amsterdam. De heer Van der Drift uit Alphen a. d. Rijn, opende, waarna de heer Balk een lezing hield over kunstmest, in het bizon- der over de beteekenis van de Kali in het land- en tuinbouwbedrijf. Na de pauze werden eenige Interessante films geprojecteerd, waarbij de beteekenis van kali naar voren kwam. Tot slot sprak de heer Van der Drift een woord van dank. Het 7-jarig zoontje van J. W. kwam onder een auto terecht; hij bleek een been te hebben gebroken. Het ventje is onmid dellijk overgebracht naar het ziekenhuis te Leiden. Den chauffeur treft geen schuld. De bijdrage der Geref Kerk aan de Classis Woerden bedraagt de som van f. 60.30. De heeren B. Rademaker en P. Boer hebben hun benoeming resp. tot Ouder ling en Diaken bij de Geref. Kerk aange nomen. TER AAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Nicolaas Cornells, z. van N. Wijfje en M. Hoogervorst. Overleden: Cornells Sassen 89 weduw naar van L. Hoogervorst. Loop der bevolking. Gevestigd: M. C. Koek van Woubrugge. Vertrokken: G. Luxem naar Pfaffen- dorf (Duitschland). Geslaagde Zanguitvoering. Z.A.V.O.T.A. gaf ln café „Het Centrum" een openbare zanguitvoering voor een goedbezette zaal. De 12 zangnummers wer den op zeer verdienstelijke wijze uitge voerd. waarbij het solonummer van Jen heer van Dam als gewoonlijk een goed figuur maakte. Veel succes oogstte men ook met het tableau „Hulde aan de Zang", terwijl het publiek een klompendans, uitgevoerd door 3 dames, eveneens stormachtig toejuichte. Een gezellig bal besloot dezen geslaagden avond. Ledenvergadering Chr. Nat. School. Onder leiding van het hoofd der school den heer van Loo vergaderde de Chr. Nat. Schoolvereeniging Na voorlezing der no tulen had een bestuursverkiezing plaats, waarbij gekozen werden de heeren C. v. d. Bijl en J. M v. Vliet. In de oudercom missie herkoos men den heer N. v. Eijk. Besloten werd een stuk land voor bouw grond te verkoopen aan den heer C. Lok voor f. 2750 Hierna sluiting. HILLEGOM. Aanrijding. Hedenmorgen, terwijl het donker was en er eenige mist hing, is op de Weeresteln- straat bij de v. Tetsstraat een motorrijder tegen de vuilniswagen van de gemeente gereden. De oorzaak van de botsing wordt toegeschreven aan het slechte uitzicht. De botsing was zeer hevig. De motorrijder wien naam onbekend is kreeg een beenbreuk en een hersenschudding. Dr. Versluis en zuster Ter Horst verleenden de eerste hulp. De patiënt is per zieken auto naar het ziekenhuis vervoerd. De politie stelde onmiddellijk 'n onderzoek in. KATWIJK AAN ZEE. Geslaagde voordrachten-wedstrijd. Zaterdagmiddag kwamen de Knapenver. alt den Ring Katwijk en Omstreken bij een in de Oranjezaal van het Jeugdhuis, tot het houden van een voordrachten-wed strijd. Aanwezig waren afdeelingen uit Oegstgeest, Wassenaar. Voorschoten, Rijns burg. Katwijk aan den Rijn en van hier, in totaal ongeveer 200 Jongelingen. De heer R. Varkevisser sprak 't ope ningswoord. na gebed en zang uit den bundel Lied 1:1. De heer N. Desjardijn hield een Bijbel- vertelling over Johannes den Dooper. De jury voor den wedstrijd bestond uit de heeren A. den Dikken en A. Haasnoot. De eerste prijs werd toegekend aan de afd. Wassenaar met ..De lange broek", door KI. v. Blezen; de 2de prijs aan Katwijk a. d. Rijn met „Boerke Naas" door K. Vink; de 3de prijs aan Katwijk a. Zee met „De kleuterdans" door J. v. d. Born. De heer C. J. Lambour besprak nog het Jongens werk in Ringverband. waarna de prijsuit- deeling plaats had door den heer P C. Dekker uit Wassenaar, die ook het slot woord sprak. De trawlvisscherij. Al ls de tijd voor de zeevisscherij de laatste jaren buitengewoon slecht en druk kend, dit neeft toch niet belet, dat het aantal motorloggers, uitgaande van vroe gere visschers of combinatie van visschers en die uitsluitend de trawlvisscherij be oefenen. gaandeweg gestegen en thans zelfs tot 20 geklommen ls. Sedert een paar maanden werd dit aantal bereikt. De KW 107 van A. Kuyt en Zonen en de Sch. 19 (het nieuwe nummer ls nog niet bekend) van Jac. Zwaan en P. v. d. Plas, hebben de 20 volgemaakt. Het laatste schip zal, na reparatie en het aanbrengen van een grooteren motor, in Januari a.s. zijn geluk op de Noordzee beproeven. De zoo na- deelige tijdsomstandigheden ten spijt, toont deze vlsscherij, die eeti reeks vis schers tot reeders promoveert, een merk waardige ontwikkeling ln een 8-|arige periode, 't Begin, het was het jaar 1927, viel nog ln een goeden tijd. Eén vaartuig. Het jaar '29 telde er twee. ln 1930 steeg het tot drie In sneller temoo hebben de volgende 3 jaren dit trawlhedrlif. als boven vermeld, zien groeien Over het algemeen ziin de Inkomsten dezer vlsscherij nog altijd zeer onbevredigend. Arbeidsbemiddeling. Bij den directeur van den gemeente lijken arbeidsbeurs zijn thans ingeschre ven 863 werkzoekenden n.l. 30 opperlieden. 71 grondwerkers. 28 timmerlieden. 29 met selaars, 12 fabrieksarbeiders 162 losse arbeiders. 207 landarbeiders. 119 visschers. 18 schilders. 24 kuipers. 7 stokers, 9 bln- nenschiDpers, 6 varensgezellen. 1 machi nist, 10 venters. 8 schecDmakers. 1 ma chinebankwerker. 3 loodgieters. 4 tuinlie den, 1 smid. 1 slager. 1 molenaar. 6 bloemisten, 1 kantoorbediende, 3 stuca- doors, 1 mandenmaker. 1 autogeen- lasscher 7 motordritvers, 1 chauffeur, 1 broodbakker, 1 kok, 1 verwarfningsmon- teur. 1 kleermaker, 1 stoffeerder. Beneden 18 jaar: 1 losse arbeider. Vrouwen: negen dienstmeisjes. 2 werksters 1 kantoor of winkelbediende. 1 kantoorbediende. Jeug dige werkloozen: 37 jongens. 35 meisjes. Geolaatst ziin: I ooperman 2 grondwer kers, 1 schilder, 1 losse arbeider. Op het politiebureau zijn inlichtingen te bekomen omtrent een Ierschen Setter. LISSE. Raadsagenda. De Raadsagenda voor de vergadering van Vrijdag a s. bevat o.m.: Verzoek tot verbetering der steunregeling; presentie gelden Raadsleden; steunplan voor nood lijdende kweekers; wijziging der gasver- ordening; vaststelling rekeningen der be drijven; vaststelling der bedrijfsbegroo- tingen voor 1935; ingekomen stukken en mededeelingen. De gemeentebegrootlng voor 1935 staat nog niet op de agenda. Door de politie is proces-verbaal op gemaakt tegen het 10-J. zoontje van J. V. alhier, die zich heeft schuldig gemaakt aan oplichtingen. De knaap ging in een winkel allerlei etenswaren halen en gaf een anderen naam op, totdat de politie hem snapte. Op uitnoodiging van den R.K. Vrou wenbond hield de heer C. Strik, hoofd der school, alhier, een leerzame lezing over „Onze Kinderen". Deze sprak over de kin deren van den hedendaagschen tijd en ging na de bijzonderheden die zich afspe len in het kinderleven en wat men in de school met de kinderen meemaakt. In de afgeloopen week stonden 658 werkloozen ingeschreven (v. j. 704). Gevonden: Rijwielplaatje met koordje, sleutel met koperen ring. Inlichtingen bij de politie. o- OEGSTGEEST. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt Woens dag a.s. om 7 uur in openb. vergadering bijeen 1. Opening; 2. Notulen, Ingekomen stuk ken, mededeelingen; 3. Aanbeveling van B. en W. tot benoeming van een bode-con- cierge; 4. Voorstel van B en W. inzake verlenging gemeenschappelijke regeling schoolartsendienst, kring Katwijk; 5. Idem tot wijziging der verordening op de woon wagens en woonschepen; 6. Idem tot wij ziging van de verordening op de invorde ring van rechten voor het hebben van een standplaats met een woonwagen of lig plaats met een woonschip; 7. Idem tot wijziging van het ambtenarenreglement; 8. Idem tot verhuur van de schuur van het perceel Geversstraat No. 22; 9. Idem tot het afstand doen van een recht van uit zicht (servituut); 10. Idem tot aankoop van grond aan de Hooge Morschweg van T. G. Barthen en J. C. van der Hulst; 11. Idem tot aankoop van een strook grond van de N.Z.H.T.M.; 12. Idem tot verkoop van grond aan me], A. A. van Weel; 13. Idem tot verkoop van grond aan den heer I. J. Sloos; 14 Idem tot verhuur van grond aan de Oegstgeester Satrya's; 15. Idem tot verhuur van grond aan Nagtegaal; 16. Idem tot wijziging van het reglement voor het Heilige Geest Armbestuur: 17. Idem tot benoeming van leden van: a. het Bur gerlijk Armbestuur, b. de schattingscom missie voor de Directie Belastingen, c. de commissie van toezicht op het l.o., d. de commissie van advies inzake arbeidsbe middeling en werkloosheidsverzekering; 18. Idem tot vaststelling van de exploita tievergoeding over 1932 van de bijzondere lagere scholen; 19. Idem tot vaststelling van de vergoeding voor biizonder ver- volg-onderwijs over 1932; 20. Bezwaar schrift van W. Mulder tegen een gewei gerde bouwvergunning met prae-advles van B. en W.; 21. Voorstel van B en W. tot vaststelling van een regeling Inzake het betalen van premie voor ziekenhuisver- pleging: 22. Idem tot vaststelling van een nieuwe verkeersverordenlng; 23. Rapport der commissie belast met het onderzoek der in ontwerp ingediende bouwverorde ning; 24. Behandeling gemeentebegrootlng 1935; 25 Idem begrooting grondbedriif 1935; 26 Comptablltteltsbeslulten: 27. Schoolgeldreclames; Rondvraag. Zilveren jubileum van den heer v. d. Ven. Onder veel belangstelling heeft de heer L K. v. d. Ven het feit herdacht, dat hij 25 jaar geleden alhier aan het postkan toor als brievenbesteller in functie trad. Bescheiden als hij is. was het aanvankelijk zijn wensch dit feit in stilte te zien voor bijgaan. Velen voelden echter behoefte dezen trouwen en algemeen geachten ambtenaar hun dankbaarheid te toonen. Hem ls aldus door het geheele personeel van het postkantoor een oprecht gemeende hulde gebracht. De heer F. Westrik heeft hem uitvoerig hulde gebracht voor zijn plichtsbetrach ting en overhandigde hem namens allen een prachtig tafelkleed. Nog werd de ju bilaris gehuldigd door den heer Leemstra namens een aanwezige deputatie van de afd Leiden van den Oentr. Bond van P.T.T. Deze bood hem een prachtige palm aan. Ook vele particulieren hebben hem gelukwenschen overgebracht. Bijeenkomst Vrijz. Dem Bond. De afd. Oegstgeest van de Vrijz. Dem. Bond hield in „Het Witte Huis" een bij eenkomst. Als spreker trad op de heer J. Bommer. secretaris van de Nationale Wo ningraad te Amsterdam. De voorzitter, de heer Coster, opende met een woord van welkom. Spr. merkte op, dat krachtige bestrijding van den woning nood een programmapunt ls van den Vrijz. Dem. Bond. Dit ls mede in verband met de indiening van het derde bouwplan van de Woningbouwvereenlglng „Buitenlust" ook voor onze gemeente een probleem van beteekenis is geworden. De nood wordt met den dag grooter, vooral nu algemeen ver soberd moet worden Daarom is het voor den arbeider ln 't algemeen een behoefte in een huis te kunnen wonen waarvan de huur betaalbaar is. De heer Bommer herinnerde aan het woord van wijlen dr. Schaepman: dat de oplossing van de sociale kwestie gelegen Is in de oplossing van het woningvraagstuk. Een arbeiderswoning moet n.l. aan zekere redelijke elschen voldoen. Spr. verwijlde dan zijn gehoor uitvoerig bli de treurige woningtoestanden van 100 jaar geleden. Dat de zorg voor volkshuisvesting aan het particuliere initiatief kon worden overge laten, was niet vol te houden. De woning wet heeft veel goeds tot stand gebracht: vele vooruitstrevende gemeenten hebben hiervan geprofiteerd. Minder vooruitstre vende gemeenten echter moesten gaan bouwen toen alles veel duurder was ge worden (19181930). Spr. ging dan na hoe het mogelijk was om met Rijkssteun te bouwen. Alzoo werden in die tijden van hoogconjunctuur de huizen veel te duur. Tenslotte kwam ook voor dat er gemeen ten werden gedwongen tot uitvoering van de woningwet. De productie moest zich aanpassen aan de behoeften. Volgens spr. is de tijd thans zeer gunstig voor arbeiderswoningbouw. Kapitaal ls er zeker voldoende; de rentestandaard ls laag en bouwvakarbeiders zijn er in overvloed. Spr. wekte met ernst op tot arbeiders woningbouw en verbetering van de volks huisvesting. Na gedachtenwissellng wees de heer Weeshoff op het feit dat men te Oegst geest blijkbaar op het standpunt heeft ge staan om geen arbeidersbevolking tot zich te moeten trekken. Dr. Simon Thomas in formeerde of de regeering nog wel op groote schaal voorschotten geeft. De heer Bommer zeld(, dat op de Rijksbegrooting daarvoor 5 milüoen gulden ls beschikbaar gesteld, hetgeen zeker zeer onvoldoende is. Er is echter ep andere wijze ook wel geld te verkrijgen onder garantie van Rijk- gemeenten De voorzitter dankte tenslotte den h- Bommer voor zijn Interessante rede. Hit na volgd! sluiting. Door M. v. d. P. en W. S. werd bil de politie aangifte gedaan van diefstal var een tiental konijnen. Men zij gewaar schuwd Ongenoode gasten hebben een besoei gebracht aan een clubhuis van een sport vereenlglng nabij Poelgeest. Blijkbaar wa niets van hun gading, daar niets word vermist. o RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. Gehuwd: C. V. Vliet 52 J. en A. v. Kwaak 48 J.; S. V. Egmond 25 j. en Heemskerk. Alhier bestaan plannen tot het op richten van een afd. van de Oranje-gardi Hoewel de Pluimvee-Vereenlging alhle, nog maar kort bestaat, heeft het bestuu het plan opgevat, binnenkort in een de lokalen van Flora een nationale tentooa. stelling te organlseeren. SASSENHEIM. Verkeersagent aangereden. Gistermiddag omstreeks 5 uur regeld de agent van politie M. nabij de Juliana laan het verkeer. Toen een auto deze laai wilde inrijden, deed hij eenige stappen op zij en werd aangereden door een acht« dezen wagen rijdende auto. De chauffeu die het stuur nog omgooide en direct stop' kon de agent niet meer ontwijken: de werd tegen den grond geworpen. BIJ dr i Grand binnengebracht bleek M. er g afgekomen te zijn. Met eenige licht schaaf wonden en een buil op het hoofd, kon li zich per rliwlel naar huls brengen. H ongeval ls dus nog goed afgeloopen! ZOETERWOUDE. Vergadering R.V. Volksbond. De pi. afd. van den Ned. R.K. Volksbo vergaderde in het patronaat. De voorzit opende met gebed en heette allen welko vervolgens werd het bondslied gezonge De notulen werden goedgekeurd Ing- komen was een schrijven van het hoofd; bestuur betreffende het oprichten van ee „Hulp in Nood"-comlté Besloten we" naast het bestaande fonds „Hulp in Nood dat uitsluitend dient voor ziektegevalle een permanente hulpactie op te richte om degenen welke door de benarde tijds omstandigheden gebrek lijden, te helpe Ook om hiervoor vergunning te vrage voor collectes des Zondags aan de ker De begrooting voor het jaar 1935 we aangenomen. De voorzitter deelde Iets mede van - gehouden bestuursvergadering alwaar w" uitgenoodfgd de heer Angenent, secr. n het hoofdbestuur, tevens voorzitter vand Diocesane woningbouwver.. met het om de in 1921 alhier opgerichte wonins bouwverecniging „Levensvreugd" en we" tot heden nog niets van zich heeft late hooren, wakter te schudden en te trach ten door den bouw van gezonde goedkoo" arbeiderswoningen, ook wat meer leve vreugd te brengen. Na rondvraag volgde shiitlng. Vergadering der N.S.B. De N.S.B. hield alhier een openbare ver gadering. De opkomst was vrij goed. D" de eigenlijke spreker verhinderd was 1 spreken, werd zulks gedaan door d Kringleider van Leiden. Deze sprak o?e de bavinselen van het Nationaal Socialism waarbij hij tevens eenige bestaande mis vattingen die er over het Nat. Soc. beston den weg kon nemen. Deze duidelijke ui eenzetting boeide. Na gedachtenwisselin volgde sluiting met het zingen van he Wilhelmus. Automobilisten, geeft alle signalen, wanneer het werkelij focii 14 en niet uit sleur óverdrijf. Dames, een Gallia-Permanent geeft 6 maanden voldoening, daar zij U onderscheidt van hen, die deze permanent niet dragen. Kijk slechts om U heen: welk futloos, dor en ver kleurd haar vaak ziet. Dat ls uitgesloten bij een Gallia- Permanent. Een Gallia-Permanent, gemaakt met sachets, want deze sachets houden Uw haar zacht en soepel, is boven alles te verkiezen. Denk slechts aan het risico, dat Uw haar loopt, door een vluchtige, goedkoope behandeling. - Vraagt onze geïllustreerde brochure, welke wij U gratis toezenden. 8991a DE BESTE WAAR AAN D2N GOEDKOOPSTEN PRIJS 5 pond Huishondkoffie f. 1.20 per pond 28 cent. 5 p. fijnste Restaurant f. 3.00 per pond 70 cent. Vs pond Java-thee 56 cent 1 pond Ceylon Melange f. 1.12 1 pond Ceylonf. 1.40 Al onze thee is zuivere blad thee, zonder stof of stokjes. Waar de Molens draaien Geversstraat 81, Oegstgeest. Nieuwe Rijn, h. Hartesteeg. Uitslag van de verloting ten bate v. d. vogelbescherming. Op onderstaande nummers zijn prijzen gevallen. 6 11 17 33 51 168 201 229 240 242 266 276 314 360 372 377 398 415 428 462 464 467 522 528 570 592 598 599 600 619 632 644 647 674 712 737 740 743 758 768 782 786 839 841 881 883 891 918 921 951 975 986 De prijzen kunnen worden afgehaald Zijlsingel no. 70, tot en met 30 Dec. 1934. 9000a Vraagt demonstratie of toezending van geïllustreerde prijscourant zonder verplichting bij: Telaf. 3249 Iflft VISITEKAARTEN bedrukt met Uw naam en Enveloppen vanaf f. 0.90 (Keuze uit 30 lettersoorten). A. A. VERHOOG Papierhandel Haarlemmerstr. 29 - Tel. 2197 3101 Groot Pakhuis annex Kantoor en riante Bovenwoning, voor zien van alle gemakken, staande Levendaal 7476. Voor alle doeleinden geschikt. Te bevragen: Kraaierstraat 19 8994a Witte, Groene en Luxe Kaarsen. Groote lorleering, lage prijzen van 1 tot 35 ct. Kandelaar met kaars 12i c. Kerstversiering om Roode Kaarskapjes 22ic. electr. gloeilamp 17jc. Kaarskapdragers 25 c. Koperen petr.lampjes 55 c. KT ZIE DE ETALAGE "W |v, Hoogewoerd 17 Teletoon 505 325 Vanaf heden weer verkrijg baar Puike ZEEUWSCHE MOSSELEN, 25 cent p. emmer Het oude adres BRU 45, Schipper De Koning, Kal vermarkt. 8999a 100 VISITEKAARTEN met 100 Enveloppen 75 ct. 50 stuks 50 ct., 25 stuks 35 ct. DE GOEDKOOPE HANDELSDRUKKERIJ LEEUWENHOEKSTRAAT 9006a (b.d. Pasteursti.) op WOENSDAG 19 DEC., des namiddags te 15 uur ln de CHR. KWEEKSCHOOL, Paulus Buisstraat a. d. Rljnsb.weg. BELANGSTELLENDEN ZIJN WELKOM. Programma's verkrijgbaar bij de directrice. Rljnsburgerweg no. 77b en bij het secretariaat: Rapenburg 30. 3251 HET BESTUUR. TELEORSM AAN DEN HEER TERAART. (van Stegeman Co.) is het gerecht bij stamppot en erwtensoep, vooral bij vrie zend weer. Beleefd verzoek derhalve met uw proeven te wachten tot Paschen 1931 3158

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 8