DE BESTE SIGARET VOOR UW GEZONDHEID! LE1DSCH DAGBLAD - Eerste Blad Donderdag 13 December 1934 BUITENLAND. TELEGRAMMEN. ELTAX Telef 6€6 Prov. Staten v. Zuid-Holland RECHTZAKEN. SPORT. DE ALGEMEENE TOESTAND. De vlootbesprekingen verdaagd. - Het conflict in den Gran Chaco - Laval's reis naar Rome - Kond het Saar gebied. Besloten is, de vlootbesprekingen te verdagen. De Amerikaansche gedelegeer den zullen nog in den loop dezer week naar Washington terugkeeren. Hoewel door verscheidene gedelegeer den werd verklaard, dat de besprekingen waarschijnlijk in het begin van het vol gend jaar hervat zullen worden, wordt in kringen der Amerikaansche delegatie er op geweren, dat de vlootbesprekingen op uitnoodlgtng van Groot-Brittanniè begon nen zijn en dat het daarom aan Groot- Brittannic toekomt een datum voor de hervatting van deze besprekingen vast te stellen. Van Japansche zijde ontkent men niet langer dat het opschorten der besprekin gen voordat het vlootverdrag wordt opge zegd, de eenige wijze is waarop een plotse linge breuk kan worden voorkomen, al blijft men in principe tegen uitstel. De door de buitengewone Volkenbonds vergadering benoemde commissie van 23, die den verderen gang van zaken met be trekking tot het Gran Chaco-geschil moet volgen, is gisteren weei bijeengekomen onder voorzitterschap van Najera, Mexico. De commissie heeft kennis genomen van het schrijven van de regeering van Bolivia van 10 December, waarin deze de aanbe velingen van de Volkenbondsvergadering zonder voorbehoudt aanvaardt. De com missie heeft besloten aan de regeering van Bolivia mede te deelen, dat zij met groote voldoening van dit antwoord heeft kennis genomen, dat ook ter kennis van de re geering van Paraguay zal worden ge bracht. De commissie van 23 heeft bovendien eveneens met voldoening kennis genomen, dat de Amerikaansche regeering bereid is in geval van aanneming van de aanbeve lingen ook door de regeering van Para guay. een vertegenwoordiger te benoemen in de dan in het leven te roepen interna tionale commissie van toezicht op de na leving van de bepalingen voor de staking der vijandelijkheden en eveneens deel te nemen aan de dan te Buenos Aires te houden vredesconferentie. De commissie van 23 heeft zich voorts vereenigd met het denkbeeld der Ameri kaansche regeering, dat deze door middel van den Amerikaanschen consul te Genève op de hoogte zal worden gehouden van de werkzaamheden van de commissie van 23. De commissie van 23 heeft ten slotte een telegram van de regeering van Para guay ontvangen, waarin deze verklaart dat zij. alvorens een antwoord over de al of niet aanneming van de aanbevelingen van de Volkenbondsvergadering te geven de resultaten afwacht van een door haar mi litaire deskundigen ingesteld onderzoek omtrent de practische waarde der aanbe volen militaire maatregelen. De regeering van Paraguay hoopt dit rapport van haar militaire deskundigen spoedig te ontvan gen. De commissie van 23 heeft hierop tele grafisch geantwoord, dat zij dit telegram van de regeering van Paraguay beschouwt als een bevestiging van de op 21 Novem ber telegrafisch gegeven belofte van een spoedig antwoord. De commissie van 23 zegt voorts in haar telegram, dat zij op 20 December opnieuw zal bijeenkomen en dat na het gunstige antwoord van de re geering van Bolivia de inwerkingtreding van de aanbevelingen nog slechts uit sluitend van de aanvaarding daarvan door de regeering van Paraguay afhangt. Bérenger, voorzitter van de Senaats commissie voor buitenlandsche zaken, die te Rome het a.s. bezoek van Laval voor bereidde, verklaarde zeer tevreden te zijn over zijn verblijf in de Italiaansche hoofd stad „Wij kunnen", zeidehjj, „het dubbele doel van toenadering op cultureel en op politiek gebied als bereikt beschouwen. Ik heb in volkomen vertrouwen met Musso lini van gedachten gewisseld. Nu ik op het punt sta. Rome te verlaten, kan ik zeggen, dat niets meer de Fransch-Itali- aansche toenadering in den weg staat." „Alle nog tusschen belde landen be staande meeningsverschillen hebben wij uitvoerig en openhartig besproken en wij constateerden, dat er gemakkelijk en snel een verstandige oplossing voor te vinden was. Zoodra een definitieve regeling gefor muleerd is over het staatsburgerschap der Italianen in Tunis en over de Italiaansch- Fransche samenwerking in Afrika, zijn de grootste moeilijkheden van de baan en staat de weg voor nuttige samenwerking open. De kwestie van Italië's betrekkingen tot de Kleine Entente is absoluut niet onop losbaar". Spreker is er vast van overtuigd, „dat men het doel, dat de Fransche regeering nastreeft, thans nabij is en dat minister Laval bij zijn a.s. bezoek aan Rome met Mussolini het accoord zal teekenen, waar naar de Italiaansche natie zoowel als de Fransche met verlangen uitzien." De Hongaarsche minister van buiten landsche zaken, von Kanya, verklaarde aan den Geneefschen vertegenwoordiger van een Parijsch blad. dat ook hij Laval's reis naar Rome toejuichte. „Hongarije kan niet anders dan zich over de Fransch-Ita- liaansche verzoening verheugen", zeidehij. „Men heeft het gerucht verspreid, dat deze toenadering ten koste van Hongarije tot stand zou komen. Men heeft zelfs be weerd. dat Italië Hongarije bij de jongste besprekingen te Genève niet zou steunen". Daartegenover verklaarde von Kanya, dat Mussolini Hongarije nooit zou opof feren, zelfs niet wanneer het om een ac coord met Frankrijk gaat. Overigens kon de minister absoluut niet inzien, waarom een Itallaansch Fransche overeenkomst een belemmering zou betee- kenen voor de goede Italiaansch-Hongaar sche betrekkingen. Ter, slotte wees Kanya erop, dat Hon garije de revisie-kwestie hoegenaamd niet met geweld wilde oplossen. Het wil slechts herziening bereiken, met een beroep op artikel 19 van het Volkenbondspact door vriendschappelijke onderhandelingen. De voorbereidingen voor het transport naar en onderdak brengen van de inter nationale troepenmacht in het Saarge- bied zijn in vollen gang. Heden vertrekt de Engelsche opperbevelhebber derwaarts. De plebiscietcommissie in het Saarge- bled heeft een communiqué verstrekt, waarin de Saarbevolking erop wordt ge wezen, dat de stemming strikt geheim zal zijn. Het invullen der stembiljetten, die in een dubbele enveloppe worden verpakt, zal in geheel afgesloten hokjes geschie den. De opening zal uitsluitend geschie den door ambtenaren, afkomstig uit lan den. die bij de Saarstemming geen belang hebben. Naar verluidt, heeft de raad van de Bank voor Internationale Betalingen het voorstel van den Volkenbondsraad goed gekeurd, om na de volksstemming in het Saargebied gedurende de overgangsperio de het financieele bestuur van het Saar land op zich te nemen Voorwaarde hiertoe is evenwel, dat de politieke rust in het Saargebied gehand haafd blijft. RECLAME. 3001 FRANKRIJK. Een nieuwe militaire commissie. In het Journal Officlel wordt een be sluit gepubliceerd betreffende de instel ling van een bijzondere militaire com missie, Haut Comité Militaire. Deze com missie zal bestaan uit den minister pre sident als voorzitter, de ministers van oorlog, marine en luchtvaart, maarschalk Pétain. generaal Weygand en de chefs der generale staven van leger, vloot en luchtstrijdkrachten benevens den in specteur generaal van de luchtafweer. De commissie heeft tot taak alle pro blemen te bestudeeren, die tegelijkertijd van belang zijn voor de strijdkrachten te land, te water en in de lucht en voor het gebruik daarvan ln geval van nood. hun uitrusting en de verdeeling der vereischte credieten over de drie ministeries. De gewezen poUtie-inspecteur, Bony is weer voorloopig in vrijheid gesteld. ENGELAND. Het Indische regeeringsvoorstel aangenomen. Het Lagerhuis heeft na uitvoerig debat tegen middernacht het regeeringsvoorstel in zake de Indische grondswetherziening aangenomen met 410 tegen 127 stemmen. Een wijzigingsvoorstel der Labour-partij Indië de rechten van een dominion te ver- leenen werd verworpen met 491 tegen 49 stemmen. Het regeeringsvoorstel luidt: Het. Lagerhuis keurt de aanbevelingen van de interparlementaire gemengde com missie in zake de grondwetshervorming van Indië als basis voor de herziening der Indische grondwet goed en gaat er mede accoord dat de constitutioneele wet wordt gebaseerd op de fflgemeene richtlijnen van het rapport der commissie. TSJECHO-SLOWAKIJE. Benesj feestelijk in Praag ontvangen. Gistermiddag heeft Praag den minister van buitenlandsche zaken, Benesj, een feestelijken ontvangst bereid. De Tsjechi sche nationalistische en Tsjechische so- ciaal-democratischc partij hadden daartoe medegewerkt, zoodat een menschenme- nigte van ruim 100.000 personen in dichte rijen langs de straten stond geschaard. Legionarissen en sokols ln uniform, ci viele gardisten met hun roode berenmut sen verlevendigden het tafereel. De ge- heele politie was op de been voor de hand having van den ordedienst De trein van den minister van Buiten- lands-.he Zaken reed om 6 uur het station binnen. Op het station waren ter begroe ting aanwezig de gezanten van Frankrijk, Joego Slavië, Roemenië, Griekenland en Letland, zoomede tal van minister en andere autoriteiten Er werden enkele toespraken gehouden, waarna Benesj in zijn antwoord consta teerde, dat het te Genève feitelijk gegaan is om de handhaving van den vrede. In dien hetzelfde conflict zou zijn uitgebro ken ln de jaren voor den oorlog zou een greep naar de wapens wel nauwelijks te vermijden zijn geweest Voor langen tija, aldus Benesj, is het revisionisme een zware slag toegebracht. SIAM. Pressie op den Koning. De Koning van Siam, die te Londen vertoeft, heeft een delegatie uit Bangkok ontvangen. De afgevaardigden smeekten den vorst, naar zijn troon terug te keeren. De Siameesche gedelegeerden verklaarden, dat de vorst hen hartelijk ontvangen had. „Wij zullen", zeiden ze „nogmaals een onderhoud hebben met den Koning en we hebben thans weer meer hoop, dat hij naar Siam zal weerkeeren. CHINA. Beperking van de macht der provincies. In de plenaire zitting van het executieve comité der Kwomlngtang is de gemeen schappelijke resolutie van Tsjang Kal Sjek en Wang Sjing Wai, welke in vijf punten de kwestie van de beperking van de macht der provincies behandelt, aangenomen. De resolutie werd naar den politieken centra- len raad verwezen, welke de nadere bijzon derheden zal uitwerken, om de resolutie van kracht te doen worden. Van belang is dat ook de Kantonneezen de resolutie hebben zoedeekeurd. Het executieve rijksbureau heeft den minister van marine een ziekteverlof van een maand verleend en den plaatsvervan- genden minister van marine opdracht ge geven het ministerie dien tijd te bestu deeren. CHIEF WHIP ZWITSERLAND. Schulthess over den nood. In den Nationalen Raad heeft Bonds raad Schulthess het woord gevoerd over de economische moeilijkheden des lands. Hij verklaarde daarbij, dat vele groote in dustrieën reeds sedert langen tijd met verliezen werken en bedreigd worden door het gevaar te moeten sluiten. De toestan den zijn buitengewoon ernstig. De basis van de welvaart van Zwitserland worden bedreigd. Nu de Interne mogelijkheden zijn uitgeput, zal weer getracht moeten worden aansluiting te vinden op den we reldhandel. De oplossing der moeilijkheden moet niet gezocht worden ten koste van één enkelen stand, maar moet door alle stan den gedragen worden. o JAPAN. Valt de Seyoekai-partij uiteen? Kyosji Akita, de leider Seyoekal, de grootste politieke partij van Japan, heeft bekend gemaakt, dat hij uit de partij treedt. Tegelijkertijd is Akita afgetreden als speaker van het Huis van Afgevaar digden. Algemeen vreest men. dat door dit be sluit van Akita het ontbindingsproces, dat reeds eenlgen tijd in de partij gistte, ver sneld zal worden. Enkele dagbladen spre ken het vermoeden uit, dat er een stil zwijgende overeenkomst bestaat tusschen Akita en Tokonami, den minister van verkeersmiddelen en vroegeren leider van de Seyoekal, betreffende het oprichten van een nieuwe partij, welker leden groo- tendeels zouden moeten worden gerecru- teerd onder de tegenwoordige leden van de Seyoekai. Wanneer deze nieuwe partijbeweging succes mocht hebben, acht men het waar schijnlijk, dat de regeering in de zitting van het parlement, die 27 December a.s. geopend wordt, er toch nog in slagen zal, een behoorlijke meerderheid te behalen, door steun van deze nieuwe partij en de Minseito. Men zal zich herinneren, dat de Seyoe kai tijdens de laatste buitengewone zitting van het parlement de regeering ln groote moeilijkheden heeft gebracht door een ur gent ontwerp in te dienen met betrekking tot het uittrekken van grootere credieten voor steun aan den landbouw Men is van meening, dat het uittreden van Akita en de nieuwe partijbeweging hiermede in direct verband staan. Door den Franschen ambassadeur is 'n krachtig protest bij het ministerie van buitenlandsche zaken ingediend, naar aanleiding van de berichten, die in de bla den gepubliceerd zijn, volgens welke een lid van het personeel der Fransche am bassade zich aan spionnage schuldig ge maakt. en verschillende Japansche vrou wen als zijn agenten gebruikt zou heb ben. De ambassadeur heeft verklaard, dat deze beweringen volkomen ongegrond zijn. Zij zijn slechts het werk van een kwaadwillig dienstmeisje, dat vroeger bij den betrok ken ambtenaar in dienst^ is geweest. o VEREEN1GDE STATEN. Wet tegen O.W. De Japanners in Arizona. Het Witte Huis heeft een wet aange kondigd. die het weer ontstaan van „O.W.- ers" ln toekomstige oorlogen onmogelijk zal moeten maken. President Roosevelt heeft de ministers van buitenlandsche zaken, oorlog, marine landbouw en arbeid, zijn economische adviseurs Peek en Baruch en den vroege ren directeur van de NIRA. generaal Johnson, in een zitting bijeengeroepen, waar hij hem verzocht een desbetreffend wetsontwerp voor te bereiden. Dit ontwerp wil Roosevelt spoedig na den aanvang van de Congreszitting, begeleid door een speciale boodschap, bij het Congres in dienen. In het Witte Huis werd er de nadruk op gelegd, dat noch de invoering van den algemeenen dienstplicht, noch een voorbe reiding voor den volgenden oorlog in de bedoeling lag. Integendeel houdt men het tegenwoordige tijdsgewricht voor bijzon der gunstig, aangezien nergens een oor logsgevaar dreigt. Als verdere stap wordt een plan over wogen, volgens hetwelk de V.S. hun stand punt inzake levering van oorlogsmateriaal aan vreemde oorlogvoerende staten en andere neutraliteitsproblemen zullen vast leggen. Door dit plan zal ook de handel in munitie aan de scherpste staatscontrole worden onderworpen. De zegsman van het Japansche ministe rie van buitenlandsche zaken verklaarde, naar aanleiding van de uitwijzing van Japansche onderdanen uit Arizona, dat tot nog toe alle diplomatieke stappen, die Japan in Amerika had gedaan, zonder resultaat waren gebleven De Japanners moeten vóór 25 December Arizona ver laten hebben. Het Japansche ministerie van buitenlandsche zaken maakt ernstig bezwaar tegen deze houding der Ameri kaansche autoriteiten en hoopt, dat de Amerikaansche regeerlng maatregelen zal nemen om, in het belang van de hand having van de goede betrekkingen tus schen de beide volken de genomen maatregelen in Arizona ongedaan te maken. SNOWDEN OVER DE OORLOGS- MOGELIJKHE1D LORDEN, 13 December (V.-D.) De „Daily Mail" publiceert een artikel van Lord Snowden onder den titel „Waarom geen vriendschap met Dultschland?" Lord Snowden schrijft o.a. dat algemeen een nieuwe oorlog, die vroeger of later zal uit breken. als onvermijdelijk wordt be schouwd. Niemand laat zich bedriegen door een dementi, dit op de onvoorzichtige uitlating van een der rapporteurs ln de Fransche Kamer is gevolgd. De Fransche politiek is o.a. gebaseerd op het Engelsch- Fransche militaire bondgenootschap. In feite gaan alle redeneeringen van de Fransche ministers van de veronderstel ling uit, dal Frankrijk ln geval van een oorlog met Dultschland op den steun van Groot-Brlttannië kan rekenen Wanneer 't gevaar de Groot-Brittannië ln een oorlog wordt gewikkeld, waarbij het geen belang heeft, vermeden zal worden, dan moet de officleele houding der Britsche regeering tegenover Dultschland lngriinend worden, veranderd. 16 Jaar lang is Dultschland als onderworpen natie behandeld, men be hoeft zich slechts in te denken ln de po sitie van Duitschland. De sleutel van den toestand is in handen van Groot Brlttannlë Engeland moet Duitschland de vrienden hand reiken. Wanneer Engeland de antl- Duitsche politiek, die thans de Europee- sche zaken beheerscht, los laat. zal er geen oorlog komen, O SPIONNAGE DOOR JAPANNERS. WASHINGTON, 13 December iV.D.i De Amerikaansche autoriteiten hebben den Japanschen ambassadeur te Washington in kennis gesteld van de arrestatie van 3 Japanners te San Diego, de hoofdbasis der Amerikaansche oorlogsvloot. De Ja panners zouden foto's hebben gemaakt van militaire versterkingen. Nader wordt medegedeeld, dat zich thans in de Vereenlgde Staten 29 Japanners on der verdenking van spionnage in hechtenis bevinden. RECLAME. 3007 (Zitting van heden). De vergadering van Provinciale Staten van Zuid-Holland werd hedenochtend elf uur in de Ridderzaal voortgezet. Aan de orde is de nota van Ged. Staten omtrent den toestand der zeewering van den polder Krulningergors. De heer Van Sleen (s.d.) schetst den toestand van deze zeewering als gevaarlijk. Zijns Inziens zal Hoogheemraadschap van Voorne geldelijken steun behooren te ver- leenen aan de noodige maatregelen tot be scherming van het Krulningergors. Mr. Trouw (lib.) constateert dat de kos ten van een afdoende verbetering van deze zeewering worden geraamd op f. 500.000; vroeger zelfs op 6 ton. Spr. vraagt of nu niet eens de medewer king van het Rijk zou kunnen worden ver kregen om uit het werkfonds geld beschik baar te stellen, teneinde hier mede uit een oogpunt van werkverschaffing het een en ander ter verbetering van de zeewering te doen? De heer Van Voorst tot Voorst (r.k.) ontkent, dat hier van een provinciaal belang kan worden gewaagd. Het betreft hier slechts een heel klein plaatselijk be lang. De heer Schilthuis (v.-dzet uiteen, dat het Krulningergors niet tot het ge bied van het hoogheemraadschap Voorne behoort. De eenige oplossing is, dat de gemeente Oostvoorne de verzorging van deze gors op zich neemt; kan zij dat niet, dan zou den de bewoners van de gors maar moeten verhulzen. De heer von Fisenne (Ged. St.) zou het nlet-toelaatbaar achten, het hoogheem raadschap Voorne te verplichten, de Krulningergors tot zich te trekken. Ook van de provincie kan hier geen zoo ver-strekkende financiering worden verlangd De minister van Waterstaat heeft even eens als zijn standpunt te kennen gegeven dat het Rijk de kosten niet voor zijn reke ning kon nemen; wel zou een voorschot uit het werkfonds kunnen worden over wogen, doch de vraag is hoe men dat zal kunnen terugbetalen Het bestuur van Kruinlngergors heeft dezer dagen een schriftelijk voorstel tot voorlooplge versterking van den dijk door het aanbrengen van een kleilaag gedaan. Ged. Staten hebben inmiddels den betrok ken hoofdopzichter verzocht, nader met het Gemeentebestuur van Oostvoorne, dat zich tot medewerking bereid verklaarde in overleg te treden. De betreffende nota wordt voor kennis geving aangenomen Hierna wordt pauze gehouden. TWEEDE KAMERLID VRIJGESPROKEN. Het gerechtshof te Arnhem heeft heden ij uitspraak gedaan ln de zaak tegen het lid I van de Tweede Kamer, den heer J. J. w, Y., die terecht heeft gestaan wegens ver-1 duistering in zijn kwaliteit van secretaris, penningmeester van het voormalige Rijn-1 strandbad te Arnhem Het Hof heeft het vrijsprekend vonnisI van de Arnhemsche rechtbank bevestigd. I De Arnhemsche Rechtbank had Y. vanl het ten laste gelegde vrijgesproken. Del officier van Justitie, Mr. Couvee, die zes I maanden gevangenisstraf had geëischt, was echter In appèl gekomen. Voor het Arnhemsche gerechtshof werdl de zaak opnieuw uitvoerig behandeld De I procureur-generaal eischte toen vernietl-l ging van het rechtbankvonnis en vroeg I veroordeeling van verd. tot een boete van| f. 2000 subs. 30 dagen hechtenis. Heden heeft het Hof den heer Y„ in I overeenstemming met het vrijsprekend vonnis van de rechtbank, vrijgesproken. HAAGSCHE RECHTBANK. De rechtbank deed uitspraak ln de zaakl tegen den handelsondernemer E H. J. tenl P. C. te Wassenaar, die op 29 November in I hooger beroep terecht heeft gestaan vanl een vonnis van den Kantonrechter te denl Haag, waarbij hij was veroordeeld tot een| geldboete van f. 50 subs. 25 dagen hechte nis wegens overtreding der Motor- en Rij- wielwet. Verdachte had nJ. op het wegge- deelte Rijswijksche wegHoornbrug—'tK Viaduct met een snelheid van 75 K.M perS: uur gereden. HIJ had ter verdediging aan-F gevoerd dat hij op het snelverkeer-gedeeltel had gereden. De Officier van Justitie Mr.l N. S. Hoekstra had vernietiging gevraagd van het vonnis en vrijspraak geëischt. De Rechtbank sprak verd. vrij. De Leldsche IJsco-venter W. de K. stond I vorige maand terecht wegens verduisteringI ven gelden die hij bij den verkoop van| ijsco's had ontvangen. Bovendien had ver dachte den wagen van zijn patroon onbe-l heerd achtergelaten, met een briefje er aanl bevestigd met het opschrift „Uit honger I gedaan" De Officier eischte 8 maanden gevstraf. De Rechtbank veroordeelde verdachte tot I 1 jaar gev.straf met aftrek van 3 maanden preventieve hechtenis. BIJ den heer V. te Boskoop zijn indertijd eenige flesschen wijn en eenige rijwiel- belastingmerken gestolen In verband hier-1 mede werd heden geëischt: tegen Th. R. 8| maanden, waarvan 4 maanden voorw. (hij heeft nog een voorw. straf van 7 maan den tuchtschool), L. V. f. 25, subs. 25 dagen I en 2 maanden voorw., A. H. G. f. 20 subs. 401 dagen hechtenis, P. den B., 10 maanden,! waarvan 6 onvoorw. en 4 maanden voorw. (en ten uitvoerlegging van 3 maarden! voorw. tuchtschool) en tegen T. v. H. 81 maanden (met ten utvoerlegging van 31 maanden (met ten uitvoerlegging van 3 DE MOORD TE •ERGSCHENHOEK. 12 jaar gevangenisstraf geëischt. De Rotterdamsohe rechtbank behandel de de zaak tegen den 34-jarigen slager N.l van S. uit Bergschenhoek die op 6 Juli j.l. I zijn huiseigenaar H. de Man doodschoot. I Het O.M. heeft wegens moord twaalf jaarl gevangenisstraf geëischt met aftrek van de geheele preventieve hechtenis. VOETBAL. C. G. W. I—S. L. F. I. Zaterdagmiddag te kwart over twe# I speelt C. G W. I op het U.V.S.-terrein té- gen S.L.F. I. AUTOMOBILISME. RALLY E VAN MONTE CARLO. Thans 6 Nederlandschc deelnemers. Naar wij vernemen hebben thans 6 Ne- derlandsche equipes Ingeschreven voor de Rallye Monte Carlo, welke ln Januari a.s. zal worden gehouden. Behalve de heeren Bakker Schut te Voorburg ,F°rdL Beeck Calkoen te Maartensdijk (Ford). Cornelius te Arnhem (D.K.W.) en Vroom te Nijmegen iFord) zullen voorts uitkomen Baron J. J. C. Taets van Amerongen w Ermelo (Ford) en Baron W. van TuyII van Serooskerken te Heemskerk (Ford). In totaal hebben 54 equljjes voor deze Rallye Ingeschreven. De datum van sMninB voor Inschrijving is bepaald op 24 ber a s Gewoonlijk komen de meeste >n schrijvingen eerst ln de laatste dagen li nen, zoodat het, aantal deelnemers nut wel aanmerkelijk zal stijgen. 3-1

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 2