THIJS IJS EN DE BOOZE HEKS N.V. LEIDSCH DAGBLAD LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Vrijdag 19 October 1934 Twéé flacons voorden prijs va neen FAILLISSEMENTEN. RADIO-PROGRAMMA. KATWIJK. Loop der bevolking. Vertrokken: P. J. H. v. d. Ende. van te Brittestraat 4b, naar Lelden, Torbecke- straat 30 Hendrlka Brandt, van Leidsche Buitenschool, naar Leiden, Oranjestr. 1 d samuël Minnee, van Veereinde 15, naar Den Haag, Eliasstraat 35 Johs. H. Knol en gezin, van Sluisweg 40. naar Leiden, 4e Binnevestgracht 10 R. S. T. Nap. van Kon Wilhelmlnastraat 7 a, naar Soest, Hildèbrandlaan 15 E. P. K. Korse, van Overiijn 7, naar Voorhout, Nijverheids school Lijdje de Jong. v. Gasthuis, naar Amersfoort. „Zon en Schild" Jacoba G. Verhoef, van N. Commandeurslaan 2, naar Valkenburg. Langesteeg Kreszenz Metz, van „du Rhin", naar Den Haag, Duinweg At, S. M. Kuiper v. Laude, van Overrijn 7, naar Gouda, Krugerlaan 37 Jan Kaalj van E. A. Borgerstraat 36, naar Den Haag, v Aerssenstraat 69 C, de Llnd van Wijn gaarden met gezin, van Burgersdljkstaat 3b, naa Den Haag, W. de Zwijgerlaan 157 Herm. M. van Wolde met gezin, van Kerkstraat 30 a. naar Leiden. Rembrand straat 20 a Dirk Parlevliet. van Varke- visserstraat 20, naar Velsen. Snelliusstraat 28 M. A. van Noppen, van Varkevisser- straat 10-, naar Epe, Kouwenaarsweg C 221 I C. H. Achilles, idem, idem. NOORDWIJK. Loop der bevolking. Ingekomen: C. Fallaux, db., van Lelden, naar H. Geestweg 33 G. Vlasveld en fam, procuratiehouder, van TJilatjap n. Wllhelminastraat 40 Th. Polman en Jam, van Lelden, naar Lljnbaansweg 13 Th. van der Lely, 11. verpl., van Oegst- geest, naar Langeveld 29 Chr. P. Noor- dermeer, melkventer, van Sassenhelm, n. Boerenburgerweg 46 N. Bos, hulsjuffr., van Haren, naar Zuid-Boulevard 26 P. L. Hofman en fam., van Maassluis, naar Pr. Hendrikstraat 7 J. Kaak, db., van Warmond, naar Gooweg 9 M. J. de Lange, van Den Haag, naar Hooftstraat 6 Wed. G. Kievits, geb. Kempel van Bergschenhoek, naar Irisplein 6. Vertrokken: E. G Bedljn, geb. Van Marksveldt, n. Vlaardingen, Arn. Hoog- vlietstr 14 W. S. N. Verbeek, naar Nij megen Neerbosch, Dennenstr. 95 R. Ch. J Spaak, naar Rabat, Marokko N. Bamhoorn, db., naar Amsterdam, Vijzel straat L. H. W. Janssen, arts. naar Brasschaert, Bredalaan 30 H. M. van Sprang en fam., landarb., naar Noordwij - kerhout Tr. van der Luljt, db., naar Amsterdam .Prinsengracht 923 D. A. Smits, kellner, naar Groningen, Rade singel 26a E. G. L. Kooij, geb. Engelen, naar Voorschoten, Valkenburgscheweg B 22 D. C. G. van der Werf, 11. verpl., naar Amsterdam. 1ste Oosterparkstr. 179 J. C. A. van der Werve en fam., kant.- bed., naar A'dam, Paramariboonpl. 60III P. Wennekes, smidsl., naar Dldam, Beekscheweg. W. A. Tiggeloven naar Gouda, Peperstraat 2. Burgerlijke Stand. Geboren: Leonardus Theodorus Maria, Z. van H. C. Hoogeveen en E. C. M. van Leeuwen Cornelia, Z. van J. H. Lind- hout en J, P. Balkenende Marijtje, D. van C. v. d. Luijt en D. Leenheer Ger- rit. Z, van G, van Weeghel en A. de Mol. Ondertrouwd: Th. G. Steenvoorden en M. van den Berg J. P. J. Vink en P. A. Caspers Th. R. van Rhijn en M. C. Heemskerk E, van der Niet en M. Scho- neveld J, C. Admiraal en E. van Exter Th. Admiraal en A. van Exter. Getrouwd: P. Neelen en J. van den Berg A F. Wijnands en H, Chr. J. Steenvoor- 'en L. H. M. Steenvoorde en J. C. Th. v. d. Raad J. de Mooij en KI. Wassing S Kooij en E. G. L. Engelen. Overleden: Johanna Sara Helena Bru- hings 68 j. Gevonden: huissleutel, nummerplaat van een auto, huissleutel, damesportemon- uaie met inhoud, rozenkrans, zwart been stuk met drukknoopsluitmg, zak narcissen- bollen, kinderhandschoen, jongenspet. Inlichtingen over bovenstaande voor werpen worden uitsluitend verstrekt des woensdags en des Zaterdags van 121 uur hiu. ten Politiebureele te Noordwljk-B. NOORDWIJK BINNEN. Zondag 21 October zal er in het Juvenaatsgebouw alhier 'n tentoonstelling van paddenstoelen etc. worden gehouden. OEGSTGEEST. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. K. E. Blom, Rhijngeester- Braatweg 203 van Parijs B. Freitag en tez., werkt, ing., Fred. Hendrikl. 4 van Gen Haag B. A. v. d. Poll, Geversstraat v,a,n Oxford (Engel.) G. Warnar en jrklerk Dir. Bel., Duivenvoordestraat 15 van Groningen c. L. Boogerd, Gevers- ctraat 42 van Leiden J. v. d. Voort, oioemb.kw., Dorpsstraat 37 van Sassen- f E. Janssen, Spaargarenstr. 42 van a.— 11 F- Versleijen en gez., Warmon- JO van Bandoeng (N.O.I.) M. ïanik, Rhijngeesterstraatweg 153 van Den F' Faber. Anna v. Burenlaan 1 van rw T A' Beeftink, verpleegster, eutzstraat 7 van Leiden C. v. d. Zwet fW„eez''-Re°entesselaan 31 van Leider- ■i°5L'G. Janssen, bakkerskn., Rijn- chtweg 29 van Noordwijk a. Zee L. v. Nnmü1d- b-> Emmalaan 43 van Wed- J- va" Pol geb. van oinkel Regentesselaan 35 van Renkum sen 4,^9°zen' Emmalaan 24 van Nljme- zichtwon' ib"ursseh en gez., verpleger Rijn- ker«7 n van Leidan G. J. van Loo- van ?TfJaJï1Pagne en vr-, Rijnzichtweg 54 AW,ht A' A' Vemey, L. de CoLl. 14 ass lah a' R1in w F- van PeÜPe. M Km™, Edlmalaan 49 van Waalre J. HaarW^ 2Ve,n' Pr- Hendriklaan 13 van van rieil I, W' Romer, Oranjelaan 2 Nv =:a^n?aagTT~ A Zweers en gez., vert. - J rwPü' RlJn2'chtweg 40 van Zwolle 112 van tÏm n' 2e luit- art Terweeweg penSti®i?en, M. de Jongh, de Kem- oeeki van Renkum (Ooster- Bchroter, Dorpsstraat 15 van Elnsledeln (Zw.) N. van Duljn en gez., landarb., RIJnsburgerweg 141 van Rijns burg. Vertrokken: J. A. Rlghart van Gelder, huish. van Rhijngeest naar Lelden, Heyn- siusstraat 3 J. Gertenaar db., van Pr. Hendrikl. 2 naar Leiden, Hansenstraat 70a W. H. Helwegen timmerm., van boord naar Haarlemmermeer, Nw. Meerdijk aan boord „Jopie" A. de Haan linnenm., van Rljnsb. weg 141 naar Rijnsburg, Oegst- geesterw. 8 L. de Haan fabr. arb„ van Rijnsburgerweg 141 naar Rijnsburg idem M. Brinkgreve le luit. art., van W. de Zwijgerlaan 35 naar Lelden, Roodenbur- gerstraat 23 F. D. de Nie, h. i, d. h„ van Fred. Handrikl. 11 naar Den Haag, Dunk- Ierstraat 62 M. KI. Erkelens, kant. bed., van Duivenvoordestr. 32 naar Renkum (Ooster beek, Utr. straatweg 88. Burgerlijke Stand. Geboren: Sophia en Antje, dochters van J. van Diggele en A. van Vliet. RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. Gehuwd: N. Breedijk j. m. 30 jaar en M. v. Duljn J. d. 30 jaar. Thans staan bij het correspondent schap der arbeidsbemiddeling 54 werk zoekenden Ingeschreven. SASSENHEIM. Ter inleiding van de bazar ten bate van de Ned. Herv. Kerk, de Diaconie en de School zal een uitvoering worden gegeven, waaraan vele Herv. vereeniglngen mede werken. Het programma vermeldt o.a. zang. muziek, declamatie, voordracht en verloting. o STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. Riethoff geb. Vrolijk d. B. Gerritsen geb. Bolland z. Ondertrouwd: M. V. d. Helde en D. E. M. Verdouw. Overleden: J. F. Boogaard m. W. Schippers vr. VEUR. Burgerlijke Stand. Getrouwd: E. A. H. Halverhout en H. M. de Vries. Overleden: M. Spruljt m. 65 j. VEUR—LEIDSCHENDAM. Het aantal Ingeschreven werkloozen bedraagt voor Stompwljk 109, waarvan 85 tijdelijk geplaatst ln de werkverschaffing, en voor Veur 79 waarvan 42 tijdelijk ln de gemeentelijke werkverschaffing geplaatst. VOORSCHOTEN. Bij het correspondentschap der ar beidsbemiddeling alhier, staan als werk zoekenden 140 personen Ingeschreven: t.w. 16 timmerlieden, 7 metselaars, 9 opperlie den, 9 grondwerkers, 3 schilders 50 land en tulnbouwarbeiders, 15 losarbeiaers, 1 zllverbewerker, 2 loodgieters, 1 taludwer ker, 1 rietdekker, 2 chauffeurs, 1 radio- t.chniker, 1 betonwerker, 2 houtbewerkers, 2 monteurs, 1 electrlcien, 3 kantoorbedien den, 2 schippers, 4 smeden, 1 survalllant, 1 letterzetter, 1 loopknecht, 1 werkster, 1 bakker, 1 splnmeester, 1 scheepmaker, 1 bouwkundig-opzichter. WASSENAAR. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. Enbers, uit Enschedé, Duin- lustweg 13 A. E. Dzondzey, db., Den Haag, Schouwweg 106 W. J. Kraaijen- brink, db. Utrecht, Konijnenlaan 42 F. Vetter, db. Geislingen, Schouweg 82 T. Hoogma, hoofd kleuterschool, Oisterwljk, Kerkstraat 32 T. Verhoeff, slager, Al phen a. d. Rijn, Molenstraat 2 Th. P. van der Lee geb. De Waal, Den Haag. Mo lenplein 9 J. P. de Jong, R.K. Priester, Warmond, v. d. Oudermeulenlaan 17 H. E. Kleeman, db., Gouda, Diiinrell 2 P. M. van Dijk, Rotterdam, Koninginneweg 5 A. Loigge, db.. Den Haag, Teijllnger- horstlaan 10 A. Novotny, db. Den Haag, Rijksstraatweg 494 C. M. van der Ham, Noordwij kerhout. Waalsdorperlaan 21 A. H. M. Kroon, Weert, Langstraat 38 C. J. Tolido, Olrschot, Molenstraat 26 P. M. van der Geest, db.. Monster, Herm. Cos terstraat 5 A. A. van der Kleij, Olrschot Oostdorperweg 61 R. K. Roth, db., Den Haag, Pr. Hendriklaan 2 E. C. Groten huis geb. Eskens, Amsterdam, van Z. v. N. straat 75 J. M. Besselaar, verpleegster, Amsterdam, Heerenweg 3 R. J. J. F. Heijmans en vr., afd.chef N.V., Den Haag, Crocusstr. 44 P. J. Jager en vr„ Dell, Poortlaan 21 N. Benvoet, melkbezorger uit Noordscharwoude, Rijksstraatweg 500 A. Knottenbelt, db., Zeist, Persijnlaan 4 O. J. Polling en gez., calculator blik- fabriek. Den Haag, v. Z. v. N.straat 127 H. C. Snel en gez., Amsterdam, Hyacin- thenstraat 23 E. H. Manz, db., Stuttgart Konijnenlaan 38 K. W. Holwerda, Den Haag. Johan de Wittstraat 22 Wed. G. van Pouderoijen geb. Hertstein, Den Haag v. Z. v. N.straat 42 H. Bruss, db., Den Haag, Teijllngerhorstlaan 6. Vertrokken: E. P. van Velsen, n. Doorn, Leersumschestraatweg 3 J. G. Durlvou, Den Haag, A. v. Buerenstraat 293 E. A. K. A. Hennies, Den Haag, Kon.gracht 38 p s. M. Bruinsma. Haarlem, Bosch en Vaartstraat 10 M. J. Leenes, Den Haag, Jan Hendrlkstr. 27 E. Stockhausen, Den Haag, Pr. Hendrikstraat 120 C. A. C. Berding en gez., Den Haag, Marlotlaan 4 C. M. Bergmans. Dongen, Sluisweg 3 M M. Ehnle, Den Haag, De Sillestraat 230 E. C. A. Tijdeman, Leiden, Annakliniek Meezenstraat A. Waczak, Den Haag, Ant. Duyckstraat 115 C. Ciachert, Den Haag, v. Hogenhoucklaan 81 W. Ament Den Haag. Waalsdorperweg 129 L. J. van Looi. A'dam. Geleenstr. 1 M. Ha- geman, Lisse, Kanaalstraat 138 P. H. M. van der Heijden, R'dam, Hoogstraat 301 W. P. de Vries en vr., Den Haag, de Moucheronstraat 60 F. L. Ernst, n. Bussum, Nwe Gravelandscheweg 58 A. Knynenburg, Den Haag, Ammunitiehaven 26c Wed. P. W. A. de Waal geb. Teu- nissen, Den Haag, H. Zwaardecroonstr. 167 W. A. B. Hoogenberk, n. Slttard, Enge lenkampstraat 13. Burgerlijke Stand. Geboren: Geertruida Cornelia Helena, d. van A. L. Visser en L. Strooker Petro- nella Jacoba, d. van J. A. Snelderwaard en M. A. Wensveen Maria, d. van M. Bos en M. Buitelaar. Geboren: Antonius Bernardus, z. v. W. P. J. Croon en J. M. Smit Boudelina Geertruida. d. v. H, A. Moerkerken en W. Pols Wilhelmus Petrus, z. v. C. Bam hoorn en M. W. Parlevliet. Overleden: Gerrit van den Barselaar, 70 j., echtgen. v. J. H. Hardonk Tijs van de Steeg, 87 j., wedr. v. M. Boom Jacoba Wolff 83 j., wed. J. B. Roebers Anna Maria Derkinderen, 76 J., wed. P. H. G. Schultze. Overleden: Sophia Catharina Spoor 68 J. Albertus Cornelis van der Kroft 78 j., wedr. van A. van der Salm Wilhelm Emll Kruytbosch 56 j., echtgen. van J. J. Heijnis Gerrit van der Barselaar 70 j., echtgen. van J. H. Hardonk. Ondertrouwd.' G. E. van der Horst en P. M. Melse. Ondertrouwd: S. J. A. Reijsbergen en E. J. Knijff L. J. Noomen en W. H. Visser J. P. J. van Dinter en C. A. M. Hogewo- ning R. P. M. van Schagen en L. Heid- sieck J. Razoux Kühr en H. M. Wurf- baln. Gehuwd: J. C. Knijnenburg en E. C, Hooijmans. Loop der Bevolking. Gevestigd: R. van Leijenhorst, timmer man uit Schijndel, Oostdorperweg 136 Ph. J. H. Buskop, part. chauffeur uit Rot terdam, Rijksstraatweg 596 G. E. v. d. Horst, werkt, ingenieur uit Den Haag, Cro- cusstraat 2 E. F. Schalk, d.b. uit Alke made, Langstraat 117 H. Geistdörfer uit Den Haag, Binnenweg 9 M. Prior d.b. uit Den Haag, van Bommellaan 13 J. B. M. Kappert en H. M. van Aalst, reli- gieuses uit Boxmeer, Ridderlaan 1 J. W. J Nering Bögel en gez. uit Dresden, Storm van 's Gravesandeweg 3 L. Splelvogel, d.b. uit Den Haag, Oud Wassen. weg 5 g. L. de Groot en vr. uit Den Haag, v. Z. v. Nstr. 153 B. M. Mahl- mann, d.b. uit Dlnslaken, Gr. Haesebr. weg 9 F. C. T. Brans geh. met Bijvoet, uit Heemstede, Langstraat 23 Wed. L. Hartog geb. E. H. van der Luur uit Voor burg, Berheistraat 40 S. Bernar, ver pleegster uit Den Haag, idem 40 M. Rooseboom en gez. uit Den Haag, Konij nenlaan 40 Th. Huttler, d.b. uit Den Haag, idem 40 A. Wiesweg, d.b. uit Den Haag, Park Oud Wassen. 1 M. W. W. Vleugels, d.b. uit Heerlen, Wllhelminalaan 2 C. H. H. v. d. Kooij uit Den Haag, Ridderlaan 1 E. G. Bohm, kindermeisje uit Londen, Kerkeboschlaan 4 E. A. Straub, d.b. uit Geislingen. van Calcarlaan 24 A. Schmereim, d.b. uit Bochum, Rijksstraatweg 280 E. V. H. Patz, d.b. uit Gelsenkirchen, L. Kerkdam 50 M. Opitz d.b. uit Wattenscheid, Buurtweg 109 E. Landwehrmann, keukenm. uit Oberhau- sen, v. Calcarlaan 25 G. Klrstein, d.b. uit Bottrop, Gr. Hoefijzerlaan 34 A. Inzlnger d.b. uit Sieming, Weteringlaan 3 H. Holnsteiner, d.b. uit Letten, Wlttenb. weg 84 L. Haindl d.b. uit Annabichl, Koe koekslaan 2 E. Brauer, d.b. uit Glad- beek, Gr. Hoerijzerlaan 44. Vertrokken: M. J. van der Ploeg en gez. naar Den Haag, Kranenburgweg 107 G. Koster naar Den Haag, Waalsdorperweg 99 J. M. Heljselaar geb. van Scherpen- zeel naar Haarlem, Rosenhagenstraat 43 K. Kellner naar Den Haag, Jul. van Stolberglaan 77 H. C. Vioen geb. Heemskerk van Lelden, Roodborststraat 42 E. M. Kander naar Den Haag, Konings straat 44 A. D. Timmerman en vr. naar Princenhage, Liesboschlaan 92 F. Lew- ner naar Den Haag, Laan van Meerder- voort IC A. M. Kielgaas naar Den Dolder, Baarnscheweg 4 S. J. E. Rooden- burg naar Den Haag, Atjehstraat 12 J. Wessel en gez. naar Amsterdam, Valerius- straat 115 bov. A. Sandberg naar Lei den, Heerenstraat 78 E. Razoux Kühr en vr. naar Doom, Leersumschestraat 3 P. A. M. Koning naar Den Haag, Binck- horststraat 116 K. Leguit naar Den Haag. Graaf Florisstraat 45 E. P. Hopck naar Den Haag, Dintelstraat 7 C. van de Munt en gez. naar Voorburg, van Heurnstraat 103 K. W. Swart naar Lei den, Hartesteeg 2a A. J. A. Lasanse naar Voorburg, Laan van N.O. Einde 70 J. C. Lelijveld naar Den Haag, Frankenslag 148 I. C. L. Mittendorf naar Den Haag, RECLAME. Uw apotheker of drogist heeft gedurende een beperkten tijd een voorraad z.g. Reuze Pakken Kruschen Salts, welke behalve den gewonen f. 1.60 flacon nog een gratis proef- flacon bevatten. Ge kunt dus nu een gratis proef met Kruschen Salts nemen en ont vangt bovendien meer Kruschen Salts voor hetzelfde geld. In het buitenland is door opkoopers met Kruschen Salts geknoeid. Men koope daarom in geen geval Kruschen Salts in buitenlandsche verpakking, doch uitslui tend in ongeschonden Hollandsche verpak king met den naam N.V. Rowntree Han dels Maatschappij op verpakking en etiket van den flacon gedrukt. 9565 Alleen bij dit echte Kruschen Salts zult U baat vinden, ln geval van rheumatiek, hoofdpijn, ischias, zwaarlijvigheid en tal- looze andere kwalen. Opgeheven wegens gebrek aan actief: F. Wesseling, v/h Lisse, thans Leiden, Rapenburg 24 H. H. P. Driessen, Haarlemmermeer, Akerdijk 239. J. Stuurman, Haarlemmermeer, Zwa- nenburgerdijk. Waalsdorperlaan 289 R. P. van Kerck- wijk naar Delft, Oude Delft 31 M. E. Dekker en kind naar Eindhoven, Kieviet- laan 1 Wed. J. M. Drop geb. Oittevan- ger naar Den Haag, Wassen, weg 204 J. J. Flikweet naar Zierikzee, Zevenhuis- straat C 284 A. Arndt naar Den Haag, Kon. Emmakade 191 Wed. W. Franken en zn. naar Schiedam, L. Nieuwstr. 105 M. J. Goedhart naar Baarn, Mesdagplein 37 H. Zwart naar Den Haag, van Heutzstraat 137 M. Kroon naar Rijswijk Z.H., Regentesselaan 42. Gevonden voorwerpen: autostep, sierduif, R.K. gebedenboek, belastingmerk portemonnaie, leeren band met zilveren gesp, gouden broche, sleutel, heerenhoed, belastingmerk in etui, alpino, dameshand schoen. Inlichtingen geeft de politie. ZEVENHUIZEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan, zoon van I. van Peet en A. M. Immerzeel Antonia Jacoba. doch ter van P. J. van Leeuwen en M. P. Heems kerk Hendrikje, dochter van G. A. Zui- dam en P. van Harte. Geslaagde Landstormavond. In het R.K. Bondsgebouw had een pro- paganda-avond plaats van de afd. der B. V. L. Na opening weird het woord ge geven aan Pater Borromeus de Greeve OF.M., die een schitterende rede hield over het onderwerp „Wie zijt gij B. V. L.". Onder ademlooze stilte werd deze rede ge volgd, die uitnemend tot zijn rech/t kwam en hoogst leerzaam was. Een 10-tal nummers van het program werden afgewerkt en slaagden best. Ver scheidene films werden afgedraaid, echter nog meer dan het program aangaf. B.V.L. had een prachtavond bereid voor leden en donateurs. Bijna middernacht ging men voldaan huiswaarts. 29. Prins Kalerad was weer verdwenen; hij dacht: „Die dokter voert hem heusch die pap wel op, zou 'k meenen" Maar Thijsje greep zeer snel de schaal en onderzocht hem heele- maal. „Kijk", zei hij tot Elewijn, „er zit een pil hier in de pap wat zou dat zijn? Mijn hoofd er af als ik het snap. Prins Kalerad heeft het er in gedaan, nadat de knecht, die 't bracht was heen gegaan", „Ach", zei de Koning, die in 't bed er achter lag en met een blik vol ongeduld naar Thijsje zag, „dat is natuurlijk medicijn tegen die akelige pijn". Thijs gaf toe: „Misschien maar eerst wil ik het nader zien". VOOR ZATERDAG 20 OCTOBER. Hilversum, 301 M. VARA-Uitzending 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwij ding VPRO 10.15: Voor Arb. i. d. Con- tinubedr. VARA-orkest o.l.v. H. de Groot, De Flierefluiters, De Notenkrakers, C. Steyn accordeon)Jopie Koopmans en A. de Booy izang) en VARA-tooneel, o.l.v. W. v. Cappellen 12.00: Accordeonmuziek 12 15: De Notenkrakers o.l.v. D. Wins 1.00: Klein VARA-ensemble o.l.v. F. Ba- kels 2.00: Zenderverzorging 2.15: Mevr. de Vries-Bruins: De tuberculose weldadigheidszegel 2.30: VARA-Man doline-ensemble o.l.v. J. B. Kok, en gra mofoonpl. 4.00: Reportage uit een Ra- diofabriek te Hilversum 4.25: De Fliere fluiters o.l.v. J. v. d. Horst 5.00: Lite raire causerie A. M. de Jong 5.20: Vér- volg De Flierefluiters 6.00: Gramofoon- platen 6.30: Uit de Roode Jeugdbewe"- ging 7.00: Pianoduetten J. Jong en C. Steyn 7.30: J. B. Broeks: De Melbourne race 8.00: Herhaling SOS-berichten 8.03: Gramofoonpl. 8.20: L. Belasco en zijn orkest 8.30: „Met man en macht", propagandaspel m.m.v. het VARA-tooneel 0.1 v. W. v. Cappellen 8.45: VARA- orkest o.l.v. H. de Groot 9.10: „Een landarbeider spreekt" 9.30: Vervolg or kestconcert 9.45: Optreden van „De Trekvogels" 10 00: Vaz Dias en VARA- varia 10.15: Optreden van „De Trek vogels 10.30: C. Steyn (accordeon) en J. Jong piano) 10.45: De Flierefluiters o. 1. v. J. v. d. Horst 11.1512.00: Gramo- foonmuziek. Huizen, 1875 M. KRO-programma 8.009.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.30 12.00: Godsd. halfuur 12.15: Schla- germuziek en Gramofoonpl. 2.00: Voor de jeugd 2.30Gramofoonpl. 3.00: Voor de kinderen4.15: Gramofoonpl. 4.45: Orkestconcert 5.30: Berichten 5.45: Vervolg concert 6.20: Causerie 6.457.00: Gramofoonpl. 7.15: Lezing 7.35: Orkestconcert. Berichten^- 8.30: Vaz Dias 8.35: Voordracht. Gramofoonpl. 9.30: Declamatie 9.45: Gramofoonpl. 10.00: Orkestconcert 10.50: Vaz Dias 10.5512.00: Gramofoonmuziek. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50: Mor genwijding 11.05Lezing 11.20: Gra mofoonpl. 12.05: BBC-Northern-orkest o.l.v. T. H. Morrison; m.m.v. D. Steele (plano) 1.20: Commodore Grand-orkest o.l.v. H. Davidson 2.05: Verslag v. d. Start van de Melbourne Race 2.25: Bel- faster Omroeporkest o.l.v. E. G. Brown, m. m. v. J. B. Mc Alpine (bariton) 3.20: Or gelspel H. Ramsay 3.50: BBC-Northern Orkest o.l.v. T. H. Morrison, m.m.v. M. Worth (sopraan) 5.05: Orgelspel R. Dixon 5.35: S. Kyte's band 6.20: Be richten 6.50: Sportpraatje 7.05: Welsch intermezzo 7.20: Reportage 7.50: Morris Motors Orkest mm.v. Jack Salisbury (viool) 8.50: Variété-program ma 9.50: Berichten 10.20: Parkington- kwintet m.m.v. A. Matters (bariton) 11.2012.20: Dansmuziek. Parijs Radio-Paris", 1643 M. 7.20 en 8.20: Gramofoonpl. 12.20: Popiair con cert o.l.v. André 8.50: „Manon", opera van Massenet. Kalundborg. 1261 M. 11.20—1.20: Str-korkest o.l.v. Andersen 1.502.20: Gramofoonpl. 2.504.50: Engelsche mu ziek d. h. Omroeporkest o.l.v. Reesen 7.05: Weensche muziek o.l.v. Mahler 8.20 Moderne muziek door een orkest o.l.v. Mahler, m.m.v. E. M. Bruun (viool) 10 05 Report, v.h. 15de Intern. Congres van het Roode Kruis te Tokio 10.3511.35: Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5 20: Gram.pl. 6.35: Concert o.l.v. C. M. Artz 11.20: Concert) uit Leipzig o.l.v. Schestak 12.20: Con cert ol.v. Knaden 1.20—2.05 Gramofoon- platen 3.20: Concert door solisten, koor en orkest 6.20: Gevar. concert m.m.v. Schrammelkwartet, Vocaal Ensemble en. solisten 7.35: Operetteconcert m.m.v. solisten, koor en orkest o.l.v. Kühn en Eysoldt 9.40—12.20: Dansmuziek. Rome, 421 M. 8.05: Radiotooneel. Brussel, 322 en 484 M. 3.22 M.: 12.20: Salonorkest o.l.v. Douliez 1.302.20: Gramofoonpl. 5.20: Jeugduur 6.40: Salonorkest o.l.v. Douliez 7.40: Gramo foonpl. 8.20: Omroeporkest o.l.v. Gason 9.20: Cabaret 10.30—12.20: Max Alexys' orkest 484 M.12.20 Gramofoon- ■Dlaten 1.30—2.20: Salonorkest o.l.v. Douliez 5.20: Gramofoonpl. 6.50: Om roeporkest o.l.v. Gason 8.20: Sympho- nieconcert 9.35: Omroeporkest 10.30 —12.20: Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M 7.35: Bonte Avond uit Hamburg m.m.v. solisten, koor en orkest o.l.v. Dr. F. Paull 9.20: Berichten 9.50: Sportpraatje 10.05: Weerbericht 10.20—12.15: Vervolg bonte avond. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Zaterdag 20 October. lste programmaHilversum van 824 u. 2e programma: Huizen van 824 uur. 3de Programma: 8.00—11.20: Hamburg 11.2012.20: Kalundborg 12.20— 14.20: Brussel Fr. 14.20—15.20: Kalund borg of Luxemburg 15.2017.20: Deutschl.sender 17.20—18.00: Brussel Fr. 18.00—22.20: Keulen 22.20—afl.: Ham burg. 4de Programma: 8.208.50: Parijs Ra dio 11.2020.50: Droitwich 20.50— Droitwich 20.50—afl.: Parijs Radio. De uitzending der R. O. V. geldt niet voor het locale Leidsche programma; in de plaats hiervan omvat programma 5 der R. O. V. den geheelen dag Daventry Wijzigingen voorbehouden. DE KANTOREN DER zijn iederen werkdag geopend vanaf half 9 des morgens tot half 6 namiddags. Zaterdags vanaf 8 uur 's morgens tot 4 uur 's middags Zondags den geheelen dag gesloten. M

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 11