ZUIVER WOLLEN DEKENS WASSCHERIJ DE AREND ,,'T SPINNEWIEL" p fon Êe£t,cLal lecüze moet b^cmvzriis qe&n wrnst z&ndtzc tecuyme. RECORD 150x200 7.75 160x210 S.75 190x280 II.®® Fa, C, DE GOEDE Zn,, Heerensingel 27g. LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad UIT DE RIJNSTREEK. RADIO-PROGRAMMA. DAMESHANDWERKEN TELEFOON 2084 ALPHEN. Chr. Oranjcvcreenifing. De Chr Oranjevereemglng kwam in ledenvergadering bijeen in „Concordia" onder presidium van den voorzitter, oei. heer J H. Belgraver. Deze opende met gebed én schriftlezing, herdacht de zware verliezen voor het geliefd Oranjehuls en heette de aanwezigen welkom. De voor zitter gaf een uiteenzetting omtrent het agendapunt: samenspreklng inzake de samenwerking met de Wllhelminavereeni- eing Enkelf weken geleden had het be ltuur van C.O.V. van de W.V. een schrij ven ontvangen, waarin zij als haar wensch te kennen gaf, voortaan bij de viering van Nationale feestdagen samen te wer ken Na besprekingen hadden belde be sturen vergaderd en van de C.O.V. had men met genoegen geconstateerd, dat het de W.V. ernst was -en men zich geheel aan de principieele bezwaren, waarop vroeger algeheele samenwerking was ge stuit aan de C.O.V. wilde onderwerpen. Voorloopig bleven het echter voorloopige besprekingen omdat het bestuur eerst de voorstellen der leden wilde voorleggen. De voorzitter deelde o.a. mede, dat beide ver- eenigingen niet willen overgaan tot een fusie maar overigens los van elkaar blij ven staan: het gaat alleen om gezamen lijk de nationale feestdagen te vieren. Het zg. kermisidee, wat vermakelijkheden betreft wil de W.V. laten varen en tijdens de door de C.O.V. 's avonds eventueel te houden kerkdiensten was de W.V. bereid het terrein te sluiten. Kortom: in het al gemeen bleken de besturen elkaar te heb ben gevonden. Verschillende leden vroe gen inlichtingen omtrent een eventueels, regeling van het finapcieele gedeelte en naar de verhouding van het aantal leden van een uit beide besturèn eventueel te benoemen kopcommissle, die tot taak heeft eventueel spoedig een feestprogramma saam te stellen, dat zij dan ieder ter goed keuring aan hun bestuur moeten voorleg gen. Voorstellen dienaangaande van de zijde der leden werden niet aangenomen. Het voorstel van het bestuur betreffende de voorgestelde samenwerking met de W. V. Is dus aangenomen, een feit dat velen zeker zal verheugen. Bij de te houden bestuursverkiezing wegens vertrek van den heer T. 8cheer bad het bestuur tot dubbeltallen gesteld de heeren W. v. d. Brink en T. Goedhart; tevens moest de voorzitter tot zijn spijt de mededeeling doen, dat de penningmees ter de heer W. J. Spreij wegens drukke werkzaamheden had bedankt. Voor deze vacature stelde het bestuur voor als dub beltal de heeren W. J. v. d. Brink en C. van Wijk. Bij de rondvraag werden enkele inlichtingen gevraagd over de niet-feest- vierlng op 31 Augustus jl. etc. en andere wenschen kenbaar gemaakt o a. van een hoofdbestuurslid van de Oranje, Garde om samenwerking en toenadering 'evenals in andere plaatsen en dat b.v.de Oranje Garde onder toezicht komt te staan van de C.O.V. De voorzitter gaf de vragen stellers antwoord, terwijl de wenschen door het bestuur zullen worden overwogen. Hiema volgde sluiting. Aanrijding. In de Emmalaan kwamen een tractor met aanhangwagen en een groote vracht auto uit Assen met elkaar in botsing door dat de bestuurder der tractor voldeed aan 't stopteeken van de politie voor de controle der wegenbelasting. De andere bestuurder die achter genoemde wagen reed had zulks niet vroegtijdig gezien en reed boven op den stilstaanden wagen. De betrokken ambtenaar wist juist bijtijds terzijde te springen. Beide wagens werden zwaar be schadigd. De schade zal echter vermoede lijk onderling geregeld worden. Raadsstukken. Herziening van salarissen en loonen. In verband met de daaromtrent gedane mededeelingen bij de behandeling van de gemeentebegrooting voor 1934 en de van de zijde der Regeering te kennen gegeven wensch, is door B. en W. een herziening voorbereid van de salarissen van de ambte naren en van de loonen der werklieden. Het desbetreffend ontwerp hebben B. en W. den raad ter vaststelling aangeboden. Bij den opzet daarvan is door hen rekening gehouden, zoo schrijven zij aan den raad, met de in het rapport der Staatscommissie Schouten aangegeven richtlijnen en de circulaires van den Minister van Blnnen- landsche Zaken afd. ambtenarenzaken. De toepassing der genoemde richtlijnen heb ben B. en W. tot het resultaat geleid dat in het algemeen en behoudens een geringe afronding naar beneden of naar boven, de ambtenaren behooren te blijven genieten, hetgeen zij onder vigeur van de oude rege ling met toepassing van 10 °/o crisis-aftrek en het verhaal van 3 en 5'/! Va pensioens bijdrage (de laatste beperkt tot een grond slag van f. 3000.ln handen kregen. Aan een Iets grootere verlaging is en naar zij meenen gemotiveerd, onderworpen het salaris van den directeur der water- en llchtbedrijven. Het verschil bedraagt voor dien titularis netto f.331.p. j. Wat de loonen der werklieden betreft, hebben zij geen bezwaar gehad deze zonder meer in dezen abnormalen tijd te doen aansluiten bij de loonen, welke thans ln particuliere bedrijven worden betaald en er zich toe bepaald om bij de regeling den weg in te slaan, om te komen tot meer gelijkheid en dus een minder groot verschil. Voor beide categorieën, èn voor de ambtenaren èn voor de werklieden, wordt de eerste 2 jaren de overgang getemperd door het verleenen van een toeslag ln de mindere netto in komsten, welke zij genieten. Voor de ambtenaren is die toeslag het le jaar, dus ln 1935, 2/3 van het verschil; het vol gende Jaar 1/3; voor de werklieden over eenkomstig den wensch van de centrale commissie voor georganiseerd overleg over beide Jaren op de teruggebrachte loonen van de werklieden een bijslag te verleenen van f. 1.p. w. Onder restrictie dat de toe slag niet overtreft het loon, dat in de laatste week van 1934 netto werd genoten. Bij de nieuwe regeling is -gebroken met het genot van vrije woning voor ambte naren en werklieden. De ambtenaren zullen dus in het vervolg huur verschuldigd zijn. Wat de kindertoeslag betreft is de regeling zoowel voor ambtenaren als werklieden be perkt gehouden n.l uitsluitend voor kinde ren beneden den leeftijd van 14 jaar zal deze worden verleend en dan nog te begin nen bij het 3e kind. Ten slotte merken B. en W. op, dat zij behoudens enkele onder geschikte punten, niet zijn kunnen Ingaan op de ln de vergadering van de centrale commissie van het georganiseerd overleg geuite wenschen waarvan hoogere uitgaven in alle gevallen en verbreking van het salarisverband ln andere bepaalde gevallen het gevolg zou zijn geweest. Het is hun eerlijke overtuiging dat door deze regeling asm billijke eischen wordt voldaan en dat. gezien de maatschappelijke omstandig heden. waaronder wij verkeeren en de zorgelijke toestand van de gemeentefinan- clën aan hoogere wenschen niet mag wor den voldaan Het gevaar, dat nu al niet zoo geheel denkbeeldig is, dat opnieuw zou moeten worden overgegaan tot het toepas sen van crisiskortingen, zou daardoor slechts dichterbij gehaald worden, Verhuring Dienstwoningen. Zooals reeds bij de salarisherziening aangehaald stellen B, en W. den raad voor met ingang van 1 Januari 1935 e en nieuwe salaris- en loonregeling voor het gemeentepersoneel in te voeren, waarbij het genot van vrij wonen komt te vervallen; echter achten B. en W. het gewenscht dat aan na te noemen ambtenaren en werklieden een ambts- of dienstwoning ter bewoning wordt aangewezen en stellen voor te be sluiten met ingang van 1 Jan 1935 aan te wijzen als ambts of dienstwoning voor: a. den directeur der water en lichtbe- dryven de aan de gemeente toebehoorende woning, plaatselijk gemerkt enz. en daar voor een huurprijs te bepalen per jaar van f. 600 roet dien verstande dat de huurprijs niet meer zal bedragen dan 1/7 deel van de jaarlljksche bezoldiging van dien amb tenaar. b. den gasmeter bij de gasfabriek staande woning te verhuren voor f5, enz. c. den chef-monteur bij het electrici- teitsbedrljf de aan de gemeente behoorende woning te verhuren voor f. 5 enz. d. den fitter der water en llchtbedrijven te Aarlanderveen de gemeente toebehoo rende woning voor f. 3.50 enz. en e. den machinist der waterleiding de gemeente woning te verhuren voor f4 enz. een en ander voorts onder verplichting dat be- [halwe de onderhoudskosten, genoemd in -t. 22 van bovengenoemd ambtenaren- jlement, geheel voor rekening van den .mbtenaar komt het onderhoud der woning -innenshuis, wat het verf- en behangwerk etreft 2. B. en W. de bevoegdheid te ver- lëen-en voor de onder I bedoelde aanwijzing nadere voorwaarden te bepalen. Verhuring Schoolgebouw. Nu bij Kon. Bèsluit het beroep tegen het besluit van G. St. betreffende de opheffing der 01. School te Aarlanderveen niet ontvankelijk is verklaard, stellen B. en W. den raad voqr het gebouw te verhuren aan den heer J. Blom aldaar, zulks tegen een huurprijs van f. 100 p. j. Deze huurder wil het ge bouw bestemmen voor vereenigingen al daar. B. en W. hebben de bepaling in het ontWerp-huurcontract gemaakt, dat geen danspartijen mogen worden gegeven en het gebouw alleen zal mogen worden ge bruikt door orde-lievende instellingen. Ge let op het meubilair etc. dat de exploitant zal moeten aanschaffen, wenschen B. en W. de huurprijs te bepalen als bovenge noemd op f. 100 p. j. De huurder zal ieder jaar een exploitatie-rekening aan het col lege van B. en W. moeten overleggen. Van gemeentewegen zal een z.g. harmonica- afscheiding in het gebouw moeten worden aangebracht. De kosten hiervan worden begroot op f. 400. Conversie Geldleening. B. en W. stel len den raad voor de geldleening met het Weduwen en Weezenfonds van Europee- sche Burgerlijke Ambtenaren in N. Indië te den Haag. welke nu een rentetype van 55/8 °/n heeft per 31 Dec. a.s. af te lossen, i doch gelijk bij dit fonds een nieuwe lee ning te sluiten ad f. 184.000, tegen 4 1/4 'la. Geen winkelstraat Door de heeren P. H. v. Keeken en A. v. Dam alhier is aan B. en W. verzocht het door hen verhuurde pand ZaalbergStr. 58 te verbouwen tot winkelpand. B. en W. stellen de nraad voor aan dit verzoek niet te voldoen, zulks mede gelet op de bepalin gen destijds gemaakt in het verkoopcon tract van den grond. Het karakter dezer straat is woonstraat en B. en W. willen hierin geen verandering brengen, zulks nog te meer voor de eigenaren en bewoners, die ook in de veronderstelling verkeeren dat genoemde straat geen winkelstraat zal wordèn. Geslaagde Landstormavond. De pl. afd. van de B.V.L. hield in de St. Josephzaal een goed geslaagde propagan- da-avond. De heer W. J. Spreij, voorzitter der pi. commissie, was wegens ambtsbezig heden verhinderd. Burgemeester P. A. Colijn, eere-voorzltter leidde nu. Was de eerste teleurstelling aldus de burge meester de verhindering van den heer Spreij, de tweede is dat Luit. G. H. Schol ten, wegens vrij ernstige ongesteldheid zijn rede over „Hoe Communisten revolutie voorbereiden" rift kon houden. Kapitein J. W. F. Dekker, zal echter vervangen, ter wijl ook enkele extra-films vertoond zul len worden. Hierop sprak de eere-voorzit- ter het openings- en welkomstwoord. De groote opkomst laat zien de belangstelling voor de B.Vi. Een jaar van veel moeite en zorg ging heen. Overal zien wij moei lijkheden. wat zal het einde zijn? Ons volk werd zeer ernstig beproefd in het verlies van twee leden van het Vorstenhuis. Ons bleef echter Koningin en H. K. Dochter. Het God-Nederland-en Oranje is een hech te band, wat de laatste maanden duidelijk is gebleken. Als we letten op wat de laat ste dagen in Marseille is geschied, vragen wij ons af wat dit te zeggen heeft. We zijn niet verwonderd. Verwonderd is alleen hij. die niet onderkent de oorzaak. Niet sociale verhoudingen, maar de diepere oorzaak is een geestelijke. Het is een toenemende macht van helsche krachten. We willen elkander waarschuwen, want we moeten waakzaam zijn. Naar mate de gevaren grooter zijn, zien wij een steeds dichter aaneensluiten van ons volk. waarvoor wij dankbaar moeten zijn. Spr. hoopte dat we iets zullen verstaan van ..Oelouven-Neder land -Oranje" Gezangen werd het Wilhel mus. waarna kapitein Dekker een rede hield over het Communistisch apparaat. Het is een z.g. boom. maar met twee stam men en wel de eei'ste Unie Sovjet Repu bliek en de tweede de Derde Internatio nale. De wortels kunnen we aanduiden als de comm. partij Rusland en de takken spreiden zich in dertien deelen over de ge- heele wereld Spr. ging de verschillende onderdeelen na. O.a. de jeugd, de vrouw, het onderwijs, wapenhandel, boerenstand, steunfonds, enz. Belangrijk is de cellen- bouw waarbij bij gevaar van verraden niet kan omdat men elkaar niet kent. Bij den rustigen en nuchteren Nederlander gaat alles niet naar wensch voor de Communis ten. Toch tracht men overal binnen te dringen. Naast het Geloof, Gezag en Gezin is de Nederlander het liefste de B.VX,. en Burgerwacht. Belangrijk zijn deze als te genhangers voor het Communisme. Spr. besloot zijn rede met: Als ik Gezag, Geloof en Gezin gezegd heb, dan heb ik Oranje gezegd". Hierna volgde de vertooning van een keurige serie films. De verzorging daar van bleek bij de N.V. Alphia-Film in goede handen. Na de pauze sprak Majoor Boots een opwekkend woord en had de prijsuit reiking plaats van de schietwedstrijden, waarvan wij den uitslag reeds hebben ge meld De eerevoorzittcr dankte o.a. kapi tein Dekker en majoor Boots voor hun goede woorden. Ds. G. Mulder sprak een slotwoord. o ALKEMADE. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt morgen nam. te 2 uur in openbare vergadering bij een. lo. Onderzoek geloofsbrief van het be noemd lid van den Raad J. A. van den Broek. 2o. Ingekomen stukken. 3o. Voorloopige vaststelling gemeente rekening dienstjaar 1933. 4o. Aanbieding gemeente-begrooting. dienstjaar 1935. 5o. Vaststelling van een verordening, regelende de verdeeling van de werkzaam heden van de ambtenaren van den Bur gerlijken Stand. 6o. Wijziging raadsbesluit tot aankoop perceel grond van den Haarlemmermeer polder. 7o. Voorstel tot wijziging reglement voor de Burgerlijke Armbesturen. 8o. Voorstel inzake den verkoop op Zondag. 9o. Voorstel tot aanvulling van de ver ordening op de heffing van leges ter secretarie. lOo. Voorstel tot verhuring van een per ceel tuinland, gelegen aan den Langeweg. Ilo. Voorstel tot verhuring van een twee tal perceelen tuinland. 12o. Voorstel tot verleening van gedeel telijke kwijtschelding van pacht. 13o. Benoeming van twee leden van het Algemeen Burgerlijk Armbestuur van Alkemade. 14o. Benoeming van: a. een lid van de commissie voor georganiseerd overleg; b. een lid van het stembureau; en c een lid van het algemeen bestuur van de Stichting Drinkwaterleiding ,,De Drie Gemeenten." 15o. Wijziging gemeente-begrooting, dienstjaar 1934. 16o. Reclame hondenbelasting. 17o. Reclames schoolgeld. 18o. Besprekingen werkverschaffings aangelegenheden. enz. 19o. Bestemming secretariswoning. BOSKOOP. Stopzetting van den bootdienst. Niet Zaterdag 20. doch Donderdag 18 dezer nam. 8.35 uit Gouda naar hier. zal de laatste bootdienst zijn, die door „De Vooruitgang" zal worden verricht. Rijwieldiefstal. De arbeider S. kwam bij het verlaten van een scheersalon alhier, tot de voor hem minder prettige ervaring, dat onbevoegden zich hadden ontfermd over zijn zoo goed als nieuw rijwiel. Plantsoenaanleg. Naar wij vernemen, ligt het in de be doeling van verschillende kweekers huil medewerking te verleenen om langs den spoorbaan een parkje te stichten wat keurig zal aansluiten bij het rosarium. Stormschade. De storm heeft hier duchtig huis ge houden in de kweekerijen. De te veld- staande gewassen hebben ernstig geleden, terwijl bij zeer vele kweekers de boomen en planten tegen den grond werden ge slagen. De stokken ter bescherming van de boomen zijn op verschillende tuinen tot bij den grond afgeknapt. Voor velen be- teekent dit een groote schadepost. De inzameling van kleeding enz., uit gaande van het crisiscomité, afd. B„ is een succes geweest, zoodat weder in den hoogsten nood kan worden voorzien. Op den Voorweg had de groenten- koopman van S. het ongeluk, doordat het lemoen van zijn wagen losraakte om van den wagen te vallen, met het ongelukkig gevolg, dat een wiel over zijn been en schouder ging. Van S. heeft zich onder dokters behandeling gesteld. Door de baldadige jeugd zijn nabij het station een aantal heesters en bloemen vernield. De politie die hiermede in ken nis is gesteld, zoekt naar de daders. ZWAMMERDAM Been gebroken. Een 12-jarig dochtertje van den café houder H. alhier, zou op een heerenrijwiel even een boodschap gaan doen. Het kind gleed van de trapper af, viel en brak een been. Op advies van den dokter werd het naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overgebracht. VOOR WOENSDAG 17 OCTOBER. Hilversum, 301 M. VARA-Uitzendlng, 6.307.00 RVU. 8.00: Gramofoonpl 9.30: P. J. Kers: Onze keuken 10.00: Morgenwijding VPRO 10.15: Voor Arb. i. d. Contlnubedr.mr. S. Mok (lezing), J. Lemaire (voordracht). De Notenkrakers o. 1. v. D. Wins en Gramofoonpl. 12.00: Gramofoonpl. 12.15: De Notenkrakers 12.45. Gramofoonpl 1.00: Klein VARA-Ensemble o. 1. v. F. Bakels 2.15: Kniples 3.00 Voor de kinderen - 5 30: De Flierefluiters o 1. v. J. v. d. Horst M. m. v. A. de Booy (zang) 6.30 RVU. Mevr. dr. J C. ProostThoden van Velzen: De bouw van het heelal - 7.00: Sportultzen- ding 7.20: Zang door To v. d. Sluys (sopraan) 7.40: Voor het Platteland 8 00 S O.S.-Berichten 8.03 Vaz Dias en VARA-Varia 8.10: „Peer Gynt", spel van Ibsen, bew Cappellen M. m. v. het VARA-orkest o. 1. v H de Groot, To v. d. Sluys (sooraan) en het VARA-tooneel o. 1. v. W v. Cappellen 10.15' Vaz Dias 10.20: C. Steyn (accordeon! en J. Jong (piano) 10.30 VARA-orkest o 1. v. H. de Groot 11.0012,p0: Gramofoonmuzlek. Huizen, 1875 M NCRV-ultzending 8.00 Schriftlezing en meditatie 8.15—9.30: Gramofoonpl 10 30' Morgendienst o.l.v. ds. P. Boes - 11 00--12.00H. Gebhart (cello) en M Viool loianol 12.15: Gra mofoonpl. 12.30: Kamer-orkest o. 1. v. Ill V. d. Pas 2 00: Gramofoonpl. 3.00 Chr. Lectuur 3.30—3.45: Gramofoonpl. 6.30: Afgestaan 7.00: Ned. Chr. Pers bureau 7.15: Gramofoonpl. 7.30: Technische causerie 8.00: NCRV-Klein- orkest o. 1 v P v. d. Hurk 8 25: Cau serie ds. M. v Grieken 8 35: Vervolg concert9.00: Causerie ir. J. P v. Lonk- huyzen 9.30: Vervolg concert (om 10.00 Vaz DiasJ 10.3011.30: Gramofoonmuz. Droitwich, 1500 M. 10.35—10 50: Mor genwijding 1105: Causerie 11.20: Gramofoonpl. 11.50: Voor de scholen 12 05: Orgelspel Q. Machen 12.50: Ch. Manning's orkest 1.50: Gramofoonpl. 2 25: Voor de scholen 3.15: Plano-recital Ph. Simons 3.35: Sted. orkest Bourne mouth o. 1. v. R Austin. M m. v. H. Falr- hui'st (viool) 5 05: Met Mac Arthur kwintet 5.35: BBC-Dansorkest o. I. van Hall 6.20 Berichten 6.50 en 7.05: Le zingen 7.25: Cembalo-muziek 7.50: „Songs from the Films" gevar. programma 8.50: BBC-orkest o. 1. v. Sir Granville Bantock 9.50: Berichten 10.20: Con cert. R. Maas (cello) en M. Maas (plano) —11.20: Voordracht 11.25—12.20: Roy Fox en zijn Band. Parijs „Radio-Paris". 1648 M. 7.20 en 8.20: Gramofoonpl. 12 35: Goldy-orkest 9.05: Nat orkest o. 1. v. Inghelbrecht m. m. v. G. Jouatte (zang) 10.50: Dans muziek. Italundborg, 1261 M. 11.20—1.20: Con cert uit Rest. „Wivex" 2.20: C. Rydahi's orkest 4.204.50: Gramofoonpl 7.20: Omroeporkest o. I v. Reesen 8.20: Con cert door solisten, koor en orkest o. 1. V. G. Höeberg 9.35: Opera-muziek o. 1. V. Reesen 10.2011.50: Dansmuziek. Keulen, 456 M 5.20: Gramofoonpl. 6.35: Concert o. 1. v Fliegner - 11.20: Gra mofoonpl 1.202.05: Kamer-orkest o. 1. v. Hartmann 3.20: Concert uit Hamburg 4.35' Brahms-Concert (viool en piano) 6.20: „Das Ueberbrettl". gevar. pro gramma 7.30: Unsere Saar den Weg frei zur VérstSndlgung 7 55: Stunde der jugen Nation: De 7-jarige oorlog 8.20: „lm blauen Dunst", vrooïijk programma o. 1 v. Kandner 9.4011.20: Populaire mu ziek en Orgelspel. Rome, 421 M. 8.05: „Debora e Jaele", opera van Pizzettl. Leiding: Marinuzzi. Brussel. 322 en 484 Ma 322 M 12.20: Omroeporkest o. 1. v. Gason 1.302.20: Gramofoonpl 5 20: Dansmuziek 8 20: Gramofoonpl 6 50 Kamermuziek 8 20 Symphonieconcert 10.3011.20Max Alexys' orkest. 484 M.: 12.20: Gramo foonpl. 1.302.20: Omroeporkest o. 1. v. Gason 5.20: Symphonieconcert 6.35 en 7 20: Gramofoonpl. 8.20: Selectie uit „La belle Hélène". operette van Offenbach 10.3011.20: Max Alexys' orkest. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30: Zie Keulen 7.50: Otto's Kermbach's dans- orkest 9.20: Berichten 9.50: Radio kwartier 10 05: Weerbericht 10.20 12.15: Dansmuziek uit Leipzig. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Woensdag 17 October. lsfe programma: Hilversum van 824 u. 2e programma: Huizen van 824 uur. 3de Programma: 3.0011.20: Hamburg 11.20—12 20: Kalundborg —12 20—14.20 Luxemburg 14.2016.50: Kalundborg of Luxemburg 16.50—17.20: Deutschl.sen- der 17 2019.50: Brussel Fr. 19.50 21.50: Luxemburg 21.50afl.: Deutschl. sender. 4de Programma: 8.208.50: Parijs Ra dio 11 2014.20: Droitwich 14.20— 15.35: North Reg. 15.35—18.20: Droit wich 18.20—19.50: Brussel VI 19.50— 21.05: Droitwich 21.05afl. North. Reg. De uitzending der R. O. V. geldt niet voor het locale Leidsche programma; in de plaats hiervan omvat programma 5 der R. O. V. den geheelen dag -Daventry Wijzigingen voorbehouden. DIE TEN VOLLE GEGARANDEERD WORDEN WIJ ETALEEREN THANS 3 WONDERSERlE's RECLAME GEGARANDEERD ZUIVER WOL, 190 x 230 7.75 SUCCES *0x200 7.™ 160x210 7.50 190x230 9.50 EEN INDERDAAD PRIMA DEKEN, HEERLIJK WARM EN ZACHT EEN EDEL PRODUCT, DAT U DE GROOTSTE VOLDOENING VERSCHAFT WAALS HAARLEMMERSTRAAT 130-136 LEIOEN 9441 BREESTRAAT - LEIDEN SMYRNA WOL WEEFWOL 9192 KELIM WOL SPECIAAL ADRES VOOR ALLEEN VERKOOP „PIIV G O V IN-W O L" Door onze vernieuwing na den brand zijn wij in staat aan de steeds hooger wordende eischen omtrent waschverzorging te vol doen. Vraagt onze billijke prijzen. 9433 3—2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7