C. G. SMIT, Steenstraat 49, THIJS IJS EN DE BOOZE HEKS Pijn in de ledemafen? AKKER.CACHET5 W LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 26 September 1934 UIT DE OMSTREKEN. AALSMEER. Cursus Tuinteekenen. Vlotte het aanvankelijk niet met het aanmelden van leerlingen voor den te or- ganlseeren cursus in tuinteekenen door de Vereenlglng van oud-leerlingen der Tuin bouwschool, thans hebben zich hiervoor nog Juist op tijd voldoende gegadigden opgegeven. De cursus moet uit minstens 12 leerlingen bestaan, doch het bestuur achtte het veiliger, dat er eenigen meer waren, vooraleer de benoodigdc rijkssub sidie hiervoor werd aangevraagd, wat in middels is geschied De cursus wordt ge houden in een der lokalen van de Tuin bouwschool. Naar meer eenheid! Een aantal organisaties op Chr. gebied alhier, zijn op Initiatief van het bestuur der Harmonie „Sursum Corda" in het wijkgebouw „Irene" bijeen gekomen. Doel was: het treffen van maatregelen, om een weg te banen in de chaos van uitvoerin gen, Jaarvergaderingen e.d., welke meer malen op denzelfden datum of in dezelfde week werden gehouden. Negen vereenigin- gen waren vertegenwoordigd, en het resul taat is alleszins bevredigend geweest; een 8-tal was reeds dadelijk bereid In onder ling overleg de data zoodanig te stellen, dat een tusschenruimte van 2 weken be waard bleef. Verwacht wordt, dat alle ver- eeniglngen op Chr. terrein met het oog op het a.s. winterseizoen haar medewer king zullen verleenen. De 29-jarige K., die zich gedurende enkele weken in voorloopige hechtenis te Haarlem bevond, in verband met de nood lottige vechtpartij aan den Zwarteweg alhier, is op vrije voeten gesteld en in het ouderlijk huls teruggekeerd. Met de afbraak van het bekende ho tel „De III Kolommen", aan den Stations weg alhier, is een aanvang gemaakt. De herbouw wordt uitgevoerd, wat het tim merwerk betreft, door de fa. Stefels, het metselwerk door J. Terreehorst alhier en het heiwerk door den aannemer A. v. d. Heuvel, Aalsmeerderdijk. Bij de arbeidsbemiddeling staan thans 160 werkloozen Ingeschreven, waarvan 98 landarbeiders en bloemisten. Vorig week waren 166 arbeiders als werkloos inge schreven. Het bekende circus Amanda Roberti heeft aan de Hadleystraat alhier zijn ten ten opgeslagen en geeft tot Zaterdag avond eenlge voorstellingen. Het is reeds vele Jaren geleden, dat een echt paarden spel in deze gemeente zijn tenten opsloeg! RECLAME. 8222 TELEFOON 485 UW HUIS VOOR FIJNE VLEESCHWAREN Heden weer voorhanden de origineele Geldersche Kookworst. BENTHUIZEN. Een rib gebroken. De huisvrouw van S. de H. kwam bij de werkzaamheden in de schuur op een stuk hout te vallen met het noodlottig gevolg dat zij een rib brak. HAARLEMMERMEER. De Bietencampagne. Gisteren arriveerden de eerste bieten per vrachtauto aan de suikerfabriek te Halfweg en werd het eerste beladen vaar tuig door de sluis bij Aalsmeer geschut. Wijl de aanvoer belangrijk minder zal zijn dan verleden jaar, ligt het in de bedoeling de fabriek gedurende de geheele campagne met halve kracht te laten werken. Botsing. De bestuurder van een vrachtauto reed gisteren een erf aan den Hoofdweg alhier op, bleef eerst eenlge oogenbllkken aan den ingang staan en reed toen plotseling achteruit om weer op den weg te draaien. Dit werd te laat opgemerkt door een wiel rijder, den heer G. die met den wagen in botsing kwam. Aan het hoofd verwond en met een vermoedelijk gebroken in ieder geval ernstig gekneusd been werd hij opgenomen en onder geneeskundige be handeling gesteld. Een groote verbetering. Het bestuur van den Haarlemmermeer polder besloot ter verkrijging van een beteren waterafvoer als anderszins over te gaan tot demping van de sloot gelegen langs den Hoofdweg vanaf de spoorlijn tot een einde voorbij de Beetslaan, tot het doen rooien van de aldaar aan den hui zenkant staande boomen en tot het egali- seeren van het gedempte gedeelte met de voor de woningen gelegen tuintjes, die nu nog in de diepte komen te liggen, omdat de door demping verkregen oppervlakte grond met den geasphalteerden weg gelijk ge maakt wordt. Zoowel uit een hygiënisch als uit een aesthetisch oogpunt werd met een en ander een groote verbetering tot stand gebracht. Wraakneming van een medeminnaar. De 19-jarige W. K. en de 20-jarige C. H. waren verliefd op hetzelfde meisje. Op den Hoofdweg alhier, ontstond gisteren tus- schen hen na een onaangename woor denwisseling twist over dit meisje, die zoo hoog liep, dat men elkander te liif ging. H. werd hierbij een zoodanlgen slag toegebracht, dat hij in de Hoofdvaart te recht kwam. Op z'n hulpgeroep kwam een tweetal voorbijgangers toesnellen, dat er in slaagde hem uit z'n benarde positie te bevrijden. De andere jongeling had zich inmiddels uit de voeten gemaakt. Een slechte weg! Er wordt algemeen geklaagd over den slechten toestand, waarin de Cruquiusdijk thans verkeert. Vooral de autobestuurders, die niet dan met moeite door de vele kui len en gaten kunnen heenkomen, onder vinden er veel hinder en schade van. Door velen wordt dan ook verlangend naar de uitvoering van het plan van het Polder bestuur om ook dit gedeelte weg te bestra ten, uitgezien. HILLEGOM Officieele opening der Bazar voor „Protestantsche Ziekenverpleging". De bazar voor de ver „Protestantsche Ziekenverpleging" is gisterenavond offi cieel geopend. Een groot gezelschap ge- noodlgden had zich verzameld in de bibliotheekkamer van 't Nutsgebouw, die versierd was met bloemen en doek en waar „De soeten Inval" gevestigd was. De ingang aan de straatzijde was eveneens versierd en extra verlicht. Onder de ge- noodigden waren de Burgemeester en me vrouw Pont en hun dochtertje, predikan ten, geneesheeren, bestuursleden der ver- eeniging „Protestansche Ziekenverple ging" en van andere vereenigingen, o.a. 't Nut, dat zijn groote zaai beschikbaar stelde, dr. J. H. der Weduwen, en natuur lijk de dames van het eere-comlté, het hoofdcomité, de sub-comité's en de mede werkende jongedames. De voorzitster van het damescomité, mej. J. G. van Waveren, hield een toe spraak .waarin zij de aanwezigen welkom heette en bedankte voor het gehoor ge ven aan de uitnoodiging. Zij herinnerde aan de oprichting der vereeniging en aan den datum, 7 Februari 1908, waarop een vergadering was gehouden, die leidde tot deze oprichting. In Mei 1908 zijn de werk zaamheden aangevangen. Zuster Boot was de eerste verpleegster die de vereeniging populair heeft gemaakt. De herdenking is I feitelijk te laat; verleden jaar is de bazar uitgesteld, maar het enthousiasme der da mes van de comité's is daardoor geens zins verminderd. Er is hard gewerkt voor het mooie doel door velen, die niet allen bij name genoemd konden worden. Spr. bedankte de geheele burgerij en allen van buiten, die steunden, hoopte op aller medewerking tot het welslagen der bazar in het belang der zieken en verklaarde daarop de bazar voor geopend. De heer J. H. A. Vooren, secretaris der jubileerende vereeniging vertolkte een stukje historie en liet uitkomen hoe bijna gelijktijdig de vereenigingen voor Pro testantsche en voor R.Z. Ziekenverpleging zijn opgericht, dat zij samen werken voor één doel en beiden ook geestelijke hulp verleenen. Spr. wenschte den burgemeester geluk met den bestaanden gezondheids dienst in de gemeente, die zonder groote gebouwen of ziekenhuizen toch ten volle voldoet. Een persoonlijk woord richtte de heer Vooren tot mej. B. van Waveren, die als penningmeesteresse der vereeniging mede- jubileert en tot de familie van Waveren als stuwkracht der vereeniging, welke hij een prachtigen bloemenmand aanbood. Een afwezige jubilaresse was mej. G. Hop man, wie door bemiddeling van mevr. HopmanHoek een vaas met bloemen aangeboden werd. Groote vreugde sprak hij uit over de aanwezigheid van dr. der Weduwen, te Den Haag, vroeger hier wo nende. Spr. besloot met dank te betui gen voor het werk der jonge dames, die op een vrachtauto door de gemeente ge reden hebben. Burgemeester Pont vroeg een kort oogenblik de aandacht om te zeggen, dat hij zeer respecteert wat tot stand is ge bracht en dat zuinig wordt gewerkt. Nooit immers is een beroep op de gemeentekas gedaan. Spr. wenschte de bazar gaarne een zeer groot succes toe! Alle toespraken werden met warm applaus ontvangen. Nog worde hier vermeld, dat de heer J. H. A. Vooren, de ijverige secretaris der Vereeniging, mede een der jubilarissen is. Hij jubileerde in stilte, zonder uitgespro ken hulde, doch geenszins minder goed gemeend. De heer Vooren is in het be stuur dè werker. Toen trad mej. Tuyl Schuitemaker met een dameskoor, de dames van den reeds genoemden vrachtwagen, naar voren. Onder hare aanvoering en hare begelei ding met een harmonika, is de bazar be zongen, vroolijk en pittig en zóó. dat de gasten meezongen. In vroolijke stemming begaf het gezelschap zich vervolgens naar de andere lokaliteiten om de bazar en de attracties te bezichtigen Er is een thee- schenkerij en een oliebollentent met radio- muziek, een schiettent, sjoelbak, speer- werp-gelegenheid en zelfs een kraamka mer In de groote zaal, die zeer aantrek kelijk was ingericht en versierd, stonden bloemen en planten, een luchtpost, post pakketten-dienst, stands met luxe-voor werpen, handwerken, poppen, eetbare wa ren, enzonder anderen ook een hengel- tent een rad van avontuur enz., alles met dames-bediening natuurlijk. Dames ver kochten ook bloemen en loten. Er heerschte op dezen eersten avond een zeer opgewekte stemming! Een bezoek is zeer aan te bevelen! Actie voor tramhalten. De ontevredenheid over het opheffen van oude tramhalten op Weerestein en het maken van een minder aantal nieuwe hal ten en andere plaatsen aldaar, duurt voort. Feitelijk neemt de ontstemming nog toe; men kan zich niet aanpassen aan den nieuwen toestand, voornamelijk niet in die wijken welke gedupeerd zijn dooi de opheffing van de oude tramhalten bij de Pastoorslaan en Weerlaan en bij de voormalige remise. Een actie is op touw gezet om veran dering en verbetering te krijgen. Bij Kon. besl is benoemd tot reserve veldprediker voor den tijd van oorlog bij het leger te velde, ds. A. K. Krabbe, predi kant alhier. o KATWIJK AAN DEN RIJN. Tot Rijksveldwachter in de plaats van den heer J. Kuilman is aangesteld de heer H. C. Westering, thans gemeente-veld wachter te Giessendam. LISSE. Groote partij aardappelen gestolen. Door den heer P. Romeyn. bloemist, wonende aan den Achterweg alhier, werd bij de politie alhier aangifte gedaan dat des nachts van een zijner tuinen 36 mud aardappelen waren gestolen. Vermoedelijk is de geheele partij per schuit getrans porteerd. Een onderzoek werd door de po litie ingesteld, doch de(n) dader(s) konden nog niet opgespoord worden. Ook de fa. Slechtkamp deed aangifte van diefstal van een partij aardappelen en van een dekzeil. Weer een diefstal! Bij den bloemlstarbelder M D. K„ in de Julianastraat werden des nachts een partij aardappelen gestolen, alsmede eenig tim mergereedschap en een partij sjalotten. De politie doet onderzoek, 't Is den laat- sten tijd hier wel erg onveilig! De prijs der melk is door de melk- slljters van 9 op 10 cent gebracht. De directeur van het Post- en Tele graafkantoor alhier brengt onder de aan- dachtj dat op den 4den October a.s., ter gelegenheid van den jaarlijkschen feest dag, de avondbestelling van poststukken en pakketten, evenals vorige jaren niet zal worden uitgevoerd. NOORDWIJKERHOUT. SPOEDEISCHENDE RAADSVERGADERING. LEIDSCHENDAM. Bij Kon. besl. is benoemd tot reserve- veldprediker voor den tijd van oorlog bij het leger te velde, ds. M. Boukema, predi kant alhier. Kasgeldleening verlengd - Nieuw reglement van orde - De steunuitkeering. De Raad kwam in spoedeischende ver gadering, die zeer kort duurde bijeen. Voorzitter de burgemeester. Afwezig met kennisgeving, de heeren J. Passchier en J. J. Padding De voorzitter opende met gebed en deed mededeeling van ingekomen stukken, waarvan de v.n. waren: Goedkeuring van Ged. St. van de Ge- meentebegrooting 1934 na herhaalde wij zigingen. Dankbetuiging van het Kabinet van H. M. de Koningin voor betoond rouw beklag bij het overlijden van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik. Op een ingekomen ver zoek om f. 100 subsidie, voor de in 1935 te Heemstede te houden Bloemententoon- stellin, werd besloten, een subsidie te ge ven van f. 50; behoudens goedkeuring van Ged. St. Op voorstel van B. en W. werd besloten tot drie maanden verlëhging van de kas geldleening met de N.V. Nederlandsche Middenstandsbank te Amsterdam. Deze leening bedraagt f. 80.000 en was 1 Oct. a.s. afgeloopen. Zij zal nu duren tot 1 Januari 1935 tegen een rente van 2 3/47o en bovendien f. 50 provisie. In verband met een schrijven van Ged. St. werd besproken het nieuwe regie ment van orde voor de vergaderingen van den Raad. Dit wordt geheel aangepast aan de Gemeentewet. De bevoegdheid van het college van B. en W. wordt op ver schillende punten uitgebreid; terwijl ver der in het nieuwe reglement nog eenige wijzigingen worden aangebracht, allen van ondergeschikt belang. Hierna werd aangeboden de Gemeente rekening 1933. Een commissie tot nazien en nauwkeurig onderzoek werd benoemd, bestaande uit de heeren J. van Pareiren, N de Klerk en J. Padding. In de begrooting 1934 werden eenige over- en afschrijvingen van ondergeschikt belang aangebracht. De voorzitter deed nog enkele mededeelingen. De Keuringsdienst stelt voor slagers de gelegenheid open, om bussen te verkrij gen. Hierin kunnen de slagers alle afval deponeeren, waarna de bussen van wege den Keuringsdienst zullen worden opge haald. De voorzitter deelde nog mede, dat hij, ingevolge een besluit van de gezamenlijke Burgemeesters uit de Bollenstreek, te za- men met den burgemeester van Lisse, mr. v. Wijnbergen, op bezoek geweest is bij den Minister van Econ. Zaken, waar hun een audiëntie verleend werd. Het doel van hun onderhoud was het verkrijgen van hoogere steun-uitkeering voor de werkloo zen uit de Bollenstreek, die zeer zeker bijzonder te lijden hebben van den huidi- gen crisis, met als resultaat, dat bedoel de werkloozen zullen komen van de 7e in de 6e klasse, waardoor hun steun weer overeen zal komen met de door hen ge noten uitkeeringen voor 1 Juli 1.1. Hierna volgde sluiting. Geslaagd te Amsterdam voor het di ploma van den Alg. Ned. Politiebond, de heer G. van Nes alhier. RECLAME- 8189 Die scheuten in Uw schouder, in Uw arm of been, neem daarvoor nu eens wat van die wondervolle /a(kkeri[) Volgens recept von Apotheker Dumont "AKKERTJES" OEGSTGEEST. BIJEENKOMST „GEMEENTEBELANG". Lezing over het Uitbreidingsplan. Gisteravond is in het Witte Huis de eer ste winterbijeenkomst gehouden van de vereeniging „Gemeentebelang Oegstgeest". De voorzitter ir. Meyer opende met een woord van welkom, inzonderheid tot den burgemeester voor zijn tegenwoordigheid. Hij sprak daarna een inleidend woord, waarin hij het doel van deze bijeenkomst naar voren bracht, n.l. leden en belang stellenden nader te doen kennis maken met het uitbreidingsplan der gemeente, dat in de toekomst als ingrijpend kan be schouwd worden. Spr. gaf hierna 't woord aan den spre ker, ir. P. Verhagen te Rotterdam, die als ontwerper een inleiding zou geven over het uitbreidingsplan van Oegstgeest, waar over wij reeds uitvoerig geschreven heb ben. Spr. begon met de opmerking dat, zij het voor deskundigen eenvoudig, het uitbreidingsplan als een moeilijk oplos baar object is te beschouwen voor den leek. De belangrijke uitgroei van de ge meente is mede een gevolg geweest van een grondige herziening, alsmede voor de ontwikkeling van het verkeer. Voor diverse bestemming van terreinen en daarmede het verkrijgen van een com pleet geheel, is groote voorzichtigheid ge boden. De eigenaardige samenstelling van de bebouwde gedeelten en de kom der ge meente, was daarom niet gemakkelijk om van het geheel een aannemelijke vorm te maken. Verschillende opgeloste problemen heeft spr. breedvoerig behandeld, in verband met het verkeer, woongelegenheid en ont spanning. Een en ander stelde spr. in het beeld van de toekomst en merkte daarbij op, dat hier en daar de bebouwing in Oegstgeest tot het verkrijgen van een goed aaneensluitend geheel niet gemak kelijk was. Hij herinnerde aan naburige gemeenten en haar vooruitgang en daar Oegstgeest een mooi dorp is door de ligging, wandel plaatsen en ruimte, welke in het plan zijn benut, waarom zal het dan achterblijven in een behoorlijke ontwikkeling? ^In wil Oegstgeest het mooie, eenvoudige en landelijke behouden, dan moet het zich uitleven in den vorm, zooals -in het uit breidingsplan is uitgedrukt. Aan de hand van een duidelijk overzich telijke kaart gaf spr. een uiteenzetting van het uitbreidingsplan en stelde daarbij verschillende nieuwe gezichtspunten in 't licht, met betrekking tot de bestemming van terreinen, bebouwing en aanleg van het wegenplan, een en ander gebaseerd op 20.000 inwoners. De inleider verwierf een warm applaus. Na de pauze werden enkele vragen ge steld omtrent beplanting, straten, flatwo- nlngbouw, aanwijzing van openbare ge bouwen enz., welke door ir. Verhagen wer den beantwoord. De voorzitter sloot den avond met woorden van dank en lof voor de wijze waarop ir. Verhagen het onder werp had behandeld. Neutrale Geitenfokvereeniging opgericht. Gisteravond is ten huize van den heer H. v. d. Hoeven aan de Rhijngeesterstraat- weg een vergadering gehouden met het doel de bestaande R.K. Geitenfokvereeni ging om te zetten in een algemeene ver eeniging. Zooals te verwachten was, bleek de opkomst groot. Als eerste spreker bracht de heer v. d. Hoeven naar voren, dat de geitenfokkerij in de gemeente tot grooten bloei is te brengen dan tot nu toe het geval is ge weest. Om hiertoe te komen achtte hij zeer gewenscht om de R.K. Geitenfok vereeniging om te zetten in een neutrale vereeniging. 10. De heks komt nu geheel het hutje uit en roept dan schel en luid: „Kom jij eens hier, jij leelijk dier!" Thijsje denkt: „Nu ga ik er vandoor", maar Mehkeh pakt hem bij zijn oor en zegt: „Kijk, kijk, hij wil er tusschen uit! Komt maar eerst hier, hoor kleine guit!" Thijsje wil zich nog verzetten, maar niets kan haar hierin beletten zonder dat hij iets er tegen kan beginnen trekt zij hem aan zijn oor naar binnen; Thijs verspilt slechts kracht. „Wie weet", denkt hij, welk lot mij wacht. O, wat gemeen was toch die raaf, die mij hier bracht!" Als spreker was uitgenoodigd de heer J. M. v. d. Moolen uit Leiden die het woord kreeg om een duidelijke uiteenzetting te geven van het doel en de werkwijze vart den Provincialen Bond van Geitenfokkers- vereenlgingen. Als leidraad schetste spreker tevens de werkwijze van de afd. Leiden van dezen bond, daarbij aantoonende de noodzake lijkheid tot aansluiting voor het verkrijgen van goed vee en grooter melkproductie. Met belangstelling werd spr. aangehoord waarna eenparig besloten werd tot omzet ting. Als voorloopige regelingscommissie werden aangewezen de heeren J. Slootweg (voorz.), H. v. d. Hoeven (secretaris i, A. Maat (pennlngm.) en F. de Jager. In verband met het naderend seizoen werd besloten om een dekbok aan te vra gen bij den Provincialen Bond. Als terzake kundige werd tot boekhou der aangewezen de heer P. P. v. d. Berg. Na overeenkomst van inmiddels vastge stelde voorwaarden nam de heer v. d. Berg deze functie aan. De heer v. d. Moolen sprak nog een kort woord tot opwekking en hoopte op een aangename samenwerking met de afd. Leiden. Hij wees daarbij op de groote waarde van het fokken van goed en gezond ras, waarmede ook op tentoonstellingen groot succes is te bereiken. De vergadering werd gesloten door den heer v. d. Hoeven met dank voor de op komst en een beroep op aller medewerking. In een spoedig te beleggen vergadering zal een reglement worden vastgesteld en- een definitief bestuur gekozen. RIJNSBURG. De Groentenhandel. Aan de groentenvelling is de laatste da gen de aanvoer groot en hoewel er veel vraag is, blijven in het algemeen de prij zen laag. Voor enkele artikelen ls de prijs zoo laag, dat van een loonenden teelt geen sprake is De volgende prijzen werden besteed: Bloemkool I f 6f. 12 per 100; Bloemkool II f. 1,50—f 2 per 100; Roode kool f.5—f.7 per 100; Gele kool f.5f.7 per 100; Peen f. 3f. 6 per 100 bos. Idem per kist f. 0.60 f. 0.90. Uien f. 0.75—f. 1.20 per baal. Aard appelen f. 0.90 per kist. SASSENHEIM. In de plaats van de aftredende leden, de heeren J. Wiepkema en K. W. van Breda, zijn in het Comité voor Chr. Win- terlezingen benoemd de heeren P. F. Ver kouteren en Jac. Nleuwenhuls. Omtrent den brand ten huize van den heer Heynes, kunnen we nog melden, dat kortsluiting de oorzaak was. Aan het eerste blusschingswerk werd krachtdadig meegewerkt door den heer G. Bogaards, die de gas- en electrische leidin gen afsloot. o VEUR—LEIDSCHENDAM. Feestavond der Kath. Jongeren Middenstandsver. In het Patronaatsgebouw gaf de Kath. Jongeren Middenstandsvereenlging ter opening van de wintercampagne een goed geslaagde feestavond. Na het zingen van het K. J. M. V.-lied hield de heer Ben Terheijden een rede over het doel en wer ken van de K. J. M. V. Hierna volgde het optreden van de Vereenigde Haagsche Spe lers onder leiding van Pierre Balleduc, dat een groot succes had. Na een kort woord van burgemeester Keijzer, bracht de voorzitter de heer W. Bleijs dank aan allen, die aan 't welslagen van den avond hadden medegewerkt, waarbij mevrouw BalleduxHaffert, een fraai bloemstuk werd overhandigd. Zwerfster aangereden. De 76-j. zwerfster V„ een bekend straat type, die steeds een kinderwagen, waarin zich haar bezittingen bevinden, voortduwt, is op den Veursche Straatweg aangereden door wielrenners uit Delft. De vrouw werd tegen de straatsteenen gesmakt en bekwam daardoor een vijftal verwondingen, welke door dr. van Zeeland zijn gehecht. Ook een tweetal wielrenners bekwamen ver wondingen. Na verbonden te zijn, zijn zij, voorzien van een proces-vefbaal van de gemeentepolitie, naar hun woonplaats vervoerd. Op den Veurschestraatweg is een var ken komen aanwandelen, dat door de zor gen van de gemeentepolitie is geschut. De opbrengst van de ln de R.K. ge houden collecte vermeerderd met de en- tree's van de voetbalwedstrijden bedraagt ruim f. 665. Dit bedrag is bestemd voor de missie van onzen oud-plaatsgenoot pater Meyer, die in October a.s. weder naar Indië vertrekt. VOORSCHOTEN. Schietwedstrijd der Burgerwacht. Ter beëindiging van de schietoefenin gen op de banen te Katwijk aan Zee zullen Vrijdag 28 September a.s. de leden van de Voorschotensche Burgerwacht onderlinge wedstrijden houden. Geschoten zal worden in klasse A. B en C. Tien patronen juistheidvuur met 2 proefschoten waarvoor kunstvoorwerpen als prijs beschikbaar zijn gesteld en wed strijd Vrije Baan 2 maal 3 schoten De baan zal geopend zijn van 3 tot 7 uur voor alle leden van de Voorschoten- sche Burgerwacht. 3—2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7