5ste Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 15 Augustus 1934 Derde Blad No. 22822 SPORT. Willy den Ouden Europeesch kampioene. 40-jarig Priesterfeest te Voorschoten. 40-jarig Priesterfeest te Noordwijkerhout. Zilveren Priesterjubileum te Nieuwkoop. CORRESPONDENTIE. LAWN-TENNIS. MEVR. m. dros—canters, f jdtend tennis- en hockcyspeclstcr. k I Mevrouw M. DrosCanters. sportwereld heett, nog onverwacht, h ernstig verlies geleden door het over men van onze stadgenoote, mevr. M. Dros Enters, die, op 34-jarigen leeftijd, gis mond is ontslapen. Mevrouw Dros was j geruimen tijd ziek en dientengevol- f nam haar naam in de sportverslagen (laatste jaar dan ook niet meer voor. e eenigszins thuis is in onze nationale jeweging weet echter welk een voor staande plaats zij in verschillende jrtci heeft ingenomen. Zoowel op ten- als hockeygebied, behoorde zij tot de t speelsters in ons land. Ze won meer- malen het kampioenschap dames- iel-, en dubbelspel (het laatste gewoon- p met mej. Rollin Couquerque) en heeft e land jaren achtereen vertegenwoor- i in internationale tennis-, hockey- en [sidminton-wedstrijden. fitr. Dros was een beminde figuur op en velden en haar heengaan zal Ér twijfel in zeer breeden kring diepe «ring teweeg brengen. Het moge haar wanten ten troost zijn, dat de sport held haar niet licht vergeten zal. kern. club tegen cambridge. Zaterdag en Zondag te Noordwijk. jaarlijksche wedstrijd tegen een g van de Cambridge Universiteit L. T. welke wedstrijd door de Intern. Club n den Amsterdamschen L. T. B. is over komen, zal Zaterdag en Zondag a.s. te fordwijk gespeeld worden, ünvankelijk was deze wedstrijd op de fcende week gesteld, doch in verband f den te spelen Daviscup wedstrijd van ploeg, hetzij tegen Zweden, hetzij [gen Ierland, moest hij een week ver- 1 worden, lat is in zooverre jammer, omdat nu tekende Daviscup-speler Austin niet fee komt. De ploeg bestaat uit vier spe- van goede Engelsche middenklasse, Dearman, Burnett, C. Fawcus en J. neus. i ploeg van de I. C. Is nog niet vast- Sold. Het is niet waarschijnlijk dat Ntenbelt zal uitkomen. |1 worden 8 heeren-enkelspelen en 4 libels gespeeld. WANDELSPORT. 20 km. marsch van d. o. s. (alphen). [Voor den Zaterdag te houden 20 K.M. kndelmarsch van D.O.S. (Alphen) met araan verbonden boottocht per salon- •ot „Jo" over de Kager- en Brasemer pen, bestaat reeds nu veel belangstel- 13. Op de boot zal de muziekvereeniging 'tl" spelen. Benevens vele individueele hndelaars hebben reeds ingeschreven de pidsche vereenigingen: „Ons Genoegen"; 'W.s.V." en de Leidsche Sportclub. De Khrijving blijft opengesteld tot aan den rt, bij den heer G. W. de Jong, Hor- isiastraat 31 te Alphen. De marsch P'dt gehouden onder auspiciën van de TH.U. Voor niet wandelaars bestaat ook pgenheid alléén deel te nemen aan den Wtocht door Holland's schoonste wa- pchap. Hieronder laten wij volgen het peel nieuwe parcours: Startbureau is op f boot. Om 2.30 uur afmarsch van de vjokade, Koekebakkerssteeg, rechtsaf v. hndersloostraat, rechtsaf Lemzonlaan, Eksaf Stevinstraat, rechtsaf St. Joris- f'aat, linksaf Buitenweg. Gaslaan, rechts Stationsstraat, linksaf langs Station, *adstraat, linksaf Hazeveld, linksaf Hendrikstraat, Julianastraat, rechts- 1 Bruggestraat, Van Boetzelaerstraat, Hortensiastraat, linksaf Aarkade, Pechtsaf Hooftstraat, Oudshoomscheweg, rej' 's Molenaarsbrug rechtsaf Woubrug- beweg naar Woubrugge, linksaf brug •jet, naar Heerlijkheid Hoogmade rechts- I!' bage Rijndijk, naar Spanjaards- T™? waar de boottocht over de Kager- J? Brasemermeren een aanvang neemt, •e ,sMolenaarsbrug gepasseerd te zijn zal 'der naar de Rijnkade weer worden ge scheerd voorafgegaan door het muziek les van „Arti". -0- ZWEMMEN. OP de 100 M. vrije slag. Rie Mastenbroek op de tweede plaats. Zooals te verwachten was, heeft Willy den Ouden gisteren te Maagdenburg de finale van het nummer 100 M. vrije slag voor dames gewonnen. Tweede werd Rle Mastenbroek. De volgende plaatsen bezet ten Gisela Arendt 1 Duitschland Renée Blondeau (Frankrijk), Irma Schramek (Tsjecho-Slowakije) en Hilde Salbert (Duitschlajnd). Gestart werd in de volgorde: den Ouden. Blondeau. Schramek. Mastenbroek, Arendt en Salbert Het startpistool functioneerde niet goed, zoodat voor de tweede maal moest worden gestart Willy den Ouden nam dadelijk de lei ding en bereikte het eerst het keerpunt bij 50 M. in den tijd van 29.8 sec., voor Gisela Arendt en Rie Mastenbroek, die bei den de eerste helft van de baan in 31.4 sec. aflegden. Willy den Ouden Zwom de race alleen en won gemakkelijk in den tijd van 1 min. 7,1 sec. Rie Mastenbroek slaagde erin Gisela Arendt van de tweede plaats te verdringen; haar tijd bedroeg 1 min. 8.1 sec. Gedetailleerde uitslag: 1. Willy den Ouden 1 min. 7.1 sec. 2. Rie Mastenbroek 1 min. 8.1 sec. 3. Gisela Arendt (Duitschland') 1 min. 10.3 sec. 4. Renée Blondeau (Frankrijk) 1 min. 10.9 sec. 5. Irma Schramek (Tsijecho-Slowakije) 1 min. 12.2 sec. 6. Hilde Salbert (Duitschland) 1 min. 12.9 sec. Na dit nummer ging aan de hoofdraast de Nederlandsche driekleur omhoog, even zoo aan de linker mast. De volksliederen werden door het publiek staaande aange hoord. Het klassement voor den Europa Beker, waarvoor alleen de heerennummers gelden, luidt op het oogenblik als volgt: 1. Duitschland 34 punten; 2. Hongarije 13 punten; 3. Tsjecho-Slowakije 5 punten; 4. Nederland 4punt; 5. Frankrijk 3 punten; 6. Zweden 2'/: punt; 7 en 8. Italië en Polen elk 1 punt. In de vierde serie van het nummer 400 M vrije slag voor heeren startte gisteren onze landgenoot Mooi Hij had zeer sterke tegenstanders, nl. Deiters (Duitschland) Angyel (Hongarije), Oostoli (Italië en Hei vers (Groot-Brittannië) Laatstgenoemde had op de eerste 100 M. de leiding, doch moest deze daarna afstaan aan den Hon gaar, die daarna steeds voor bleef, nadat hij reeds eenigen strijd had gevoerd tegen den Italiaan Costoli De Dultscher en de Engelschman zakten langzamerhand af, terwijl onze landgenoot reeds van meet af niet mee kon komen en als laatste ver achteraan kwam. Angyel (Hongarije) won in 5 min. 13.4 sec...voor Costoli (Italië) in 5 min. 126.2 sec., Deiters (Duitschland) in 5 min. 19.5 sec. en Leiver (Engeland). De tijd van Mooi was 5 min1. 40.4 sec. iDe eerste serie van dit nummer werdi gewonnen door den Italiaan Signori, die ■van het begin af de leiding had, in den tijd van 5 min. 20.2 sec., 2. Diener (Frankrijk) in 5 min. 22 6 sec.; 3, Sehön (Tsjecho- Slowakije) In 5 min. 29.8 sec. De tweede serie bracht eenige afwisse ling. In den aanvang bad de Duitscher Rüsske de leiding, doch later ontwikkelde zich een zware strijd tusschen dezen en den Hongaar Lenguel De Hongaar wist zijn eerste plaats te handhaven en won in 5 min. 14 sec.; 2, Rüsske (Duitschland) in 57 min. 14.4 sec.: 3. Jörgensen (Denemar ken) ln 5 midi 14.6 sec. De derde serie bracht de Europeesche recordhouder, de Franschman Jean Taris aan den start. Reeds direct was hij een groot stuk op zijn tegenstanders voor en hij was niet meer in te halen. Hij won zeer gemakkelijk in 5 min. 3.2 sec.; 2. Wain- wright (Groot-Brittannië) in 5 min. 23.6 sec 3. Ahaswerus (Denemarken) in 5 min. 29.8 sec. De loting voor de series van het nummer estafette 4 x 200 M. vrije slag had de sterkste teams, Hongarije en Duitschland, in een serie samengebracht. Er ontwikkelde zich een interessante strijd, die tenslotte gemakkelijk door de Hongaren werd ge wonnen in den tijd van 9 min. 32.9 sec.; 2 Duitschland in 9 min. 34.6 sec.; 3. Enge land in 10 min. 3.2 sec.; 4. Polen (ver achter). De eerste drie aankomenden ko men in de finale. De tweede serie was voor Frankrijk in 9 min. 51.6 sec., voor Italië in 9 min. 55.3 sec. en Denemarken in 9 min. 56.7 sec. Niet geklasseerd voor den eindstrijd Spanje dat in 10 min. 21.4 sec. als vierde eindigde. Het middagprogramma werd besloten met de waterpolo-wedstrijden. De resulta ten liudden: Duitschland^-Spanje 61 (21). HongarijeJoego-Slavië 31 (01). FrankrijkBelgië 42 (01). Zweden—Tsjecho-Slowakije 60 (20). Door de zege van Frankrijk is de kans voor de Nederlanders om niet op de laatste plaats te eindigen groober geworden. Dit zal reeds het geval zijn, wanneer zij gelijk spelen tegen België. 0 KANOSPORT. LEIDSCHE KANOCLUB .ZWALKERS" De alhier opgerichte Kanoclub „Zwal kers" heeft de voorgenomen lampionvaart vastgesteld op Zaterdag 25 Aug. a.s. De tocht vangt te half negen aan en gaat langs de volgende route: Haarlemmervaart, Mare. Oude Singel, Haven. Oude Rijn, Nieuwe Rijn, Utr. Veer, Zoeterw Singel, Witte Singel, Galgewater, langs Prinsessekade tot Turfmarktsbrug, dan terug en langs Apothekersdijk en Aal markt door de Mare weer naar het punt van uitgang. Opgave van deelnemers kan nog worden ingewacht tot Woensdag 22 Aug. 'savond, 8 uur aan het secretariaat Maxedijk 78. WATERPOLO. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN DE ZIJL. Met 61 door Maas geslagen. Voor dezen nederlaagwedstrijd kwam Maas met één invaller. Zij speelde na rust zulk een overrompelend spel. dat het einde kwam met een groote 61 neder laag dei- thuisclub. Direct na het uit- zwemmen is Maas sterker maar goed en soms gelukkig verdedigen der Zijl-achter hoede voorkomt doelpunten. De thuisclub zwemt te weinig vrij om succes te hebben terwijl, als H. v. Senus even wordt losge laten. hij hard 01 scoort. Een goede aanval der thuisclub besluit Kramp met een keurig schot dat even mooi wordt ge houden. Nog voor rust maakt H. v. Senus 02 De rust schijnt onze stadgenooten goed te hebben gedaan want direct is de Zijl sterker en waarlijk lukt het Kramp met een hard schot 12 te maken. Maas komt hierna gevaarlijk opzetten. Rameau verdedigt goed, maar toch weten de gas ten na keurig samenspel schitterend 13 te maken. De Zijl ls feitelijk al geslagen en de gebroeders v. Senus brengen den stand vlug omhoog. H. v, Senus tweemaal en R. van Senus éénmaal zorgen met har de sohoten voor een goede en verdiende 16 overwinning. Scheidsrechter Schevelenbos leidde als altijd correct. Morgenavond om 8 uur speelt De Zijl I haar zesden nederlaagwedstrijd tegen A. Z.C. I (Alphen) dat ongeslagen kampioen is in haar 3e klasse-afdeeling. de zijl h—maas ii 2—3. Deze vriendschappelijke wedstrijd ein digde in een kleine overwinning voor Maas II. Voor rust neemt Maas met een snellen aanval van een der achterspelers de lei ding 01, waarna nog eenmaal wordt ge scoord voor de pauze 02. De tweede helft geeft een meer gelijk opgaande strijd, waarbij de Zijl nog twee maal en de gasten slechts éénmaal weten te doelpunten, zoodat het einde komt met een kleine 23 overwinning der gasten. ATHLETIEK. demonstratie te alphen. Op het terrein van „Alphen" vond gis teravond een gecostumeerde voetbalwed- strijd plaats tusschen een tweetal elftallen .van Alphen". Deze match werd voorafgegaan door athletiekdemonstraties gegeven door leden van ..Alphen" en ,.A.R,C." onder leiding van de heeren J. en W. v. d. Leek waarvan eerstgenoemde op uitstekende wijze als megafonist fungeerde. Van de diverse nummers was vooral de Olympische Estafette bijzonder spannend. Deze werd op fraalb wijze gewonnen door de Alphenploeg. Ate geheel was deze de monstratie weer een mooie propaganda voor de athletiek in de Rijnstreek. De uitslagen waren als volgt: 800 M.1. Leen Tuinenbuxg 2 m. 20.91 (Alphen); 2. A. Tuinenburg (Alphen); 3. p. Hesseling (A.R.C.) 1500 M.: 1. Jac. Zaal 5 min. 7 sec. (Alphen); 2. A. Oosterom (Alphen); 3. W. J. de Knijff (A.R.C.). Discuswerpen: 1. A. Groenenberg 34.30 M.; 2. B. Bomeman: 3. C. v. d. Burg alien van AJR.C. Speerwerpen: 1. H. Windhorst 31.15 M. (Alphen)2. A. Bergshoeff 30.65 M. (A. R.C.); 3. H. Bergshoeff 29.75 M. (AR.C.). Olympische Estafette: 1. Alphen 4 min. 25.3 sec 2. A.R.C. De Alphenploeg bestond uit de volgende loopers L. Tuinenburg, A. Tuinenburg. F. J. Oosterman en H. de Blanken. Slaagde de athletiek-demonstratie. de gecostumeerde voetbalwedstrijd deed het niet minder. Vooral het gezin met baby en kinderwagen heeft het talrijke publiek doen schudden van het lachen. Was er door een der partijen gescoord, d;an werd het gezelschap getracteerd door een „RECE"-boy op chocolade van deze firma, voorwaar een goede reclame. Het behoeft wel geen betoog dat er vooral tegen het einde van de voorstelling dikwijls ge scoord werd. Scheidsrechter v. d. Leek paste zich zeer goed aan. De terreinfondscommissie der A.V.V .Alphen" die dezen avond georganiseerd had, en voor welke het batig saldo was, kan met genoegen op een en ander terug zien. Een zeer groot aantal toeschouwers omringde het Alphen-terrein en ging na afloop in de beste stemming en voldaan huiswaarts. ESTAFETTE „DWARS DOOR LEIDEN'.'. Zooals reeds werd gemeld zal op 8 Sep tember alhier de jaarlijksche estafette „Dwars door Leiden" om het Leidsch Dagblad-schild worden gehouden. Inschrijvingen moeten gericht worden tot den heer R. J. J. Bronsgeest, Maurits- straat 9, Leiden, onder bijvoeging van het inschrijfgeld a f. 1.50. VOETBAL. om het begeerscmld. Vrijdagavond: L.F.C.—U.V.S. Voor de Begeerschild-wedstrijden heb ben alleen U.V.S. en L.F.C. ingeschreven. Bij afspraak zal slechts één wedstrijd op Vrijdagavond a.s. gespeeld worden. De winnaar komt dus direct voor een jaar in het bezit van dezen fraaien prijs. Bij gelijk spel volgen strafschoppen. De wedstrijd zal op het L.F.C. veld ge speeld worden, en vangt precies te zeven uur aan. De elftallen zijn als volgt samengesteld: U.V.S.: doel: Kramp: achter: Graafmans en Burgy; midden: De Lange, Hansen en Van Es; voor: Hofstra, Kantebeen, Wal- laart, Platteel en Van Weizen. L.F.C.: doel: Born; achter; v. d. Plas en Koning; midden: v. d. Blom, Segaar en Kukler; voor: Herreur, Philippo, Nagte- geller, Van Berkel en yah Leeuwen. van pastoor p. meyer. Pastoor P. Meyer. Zoowel in de onmiddellijke omgeving van de R.K. Kerk als elders in de ge meente Voorschoten was gisteravond aan de vele uitgestoken vlaggen te zien, dat er feest was! Tegen zeven uur begon men zich op te maken naar het R.K. kerkgebouw. Zoowel in den tuin voor de pastorie als op het terrein er om heen en langs den Leldsche- weg hadden zich velen geschaard om ge tuige te zijn van den ontvangst van den jubileerenden pastoor. In den tuin voor de pastorie hadden alle vereenigingen met hun vaandels zich op gesteld terwijl de St. Laurens Harmonie zoo dicht mogelijk bij de pastorie stond om een pittige marsch als welkomstgroet te blazen! Hier was tevens de familie van pastoor P. Meyer aanwezig, terwijl aan den ingang van den tuin de Graal en enkele bruidsmeisjes, keurig in het wit met mandjes vol bloemen, met ongeduld ston den te wachten. Toen dan ook de klokken van de R.K. Kerk begonnen te beieren, was het teeken gegeven, dat de jubilaris ln aantocht was en spoedig waren de auto's bij den tuin gearriveerd. Daarin zaten allereerst pastoor P. Meyer met monseigneur Th. M. P. Bekkers, rec tor van huize Bijdorp: wethouder J. A. Mens, loco-burgemeester van Voorschoten, leden van het kerkbestuur en verschillende geestelijken, n.l. kapelaan Lohman te Am sterdam, weleerw. heer H. de Greeve, pater Friedrich, overste van het Klooster aan de Haagsche Schouw en pater Beyersbergen. Bij den ingang van de pastorie heeft kapelaan L. Brabander den jubilaris wel kom geheeten en hem gelukgewenscht met het feit, dat Z.Eerw. dezen heerlijken dag mag herdenken; hij wenschte hem een zalig feest toe. De heer J. A. Mens heeft als loco-burge meester niet alleen zijn plichten, maar ook zijn rechten willen vervullen en is daarom gekomen, getooid met ambtsketen, om namens de gemeente den jubilaris welkom te heeten, omdat geestelijk en burgerlijk gezag moeten samenwerken. Ten slotte heeft hij pastoor P. Meyer namens het crisis-comité dankgezegd voor de ontvangen gave. Ten slotte sprak de heer W. G. Duynis- veld nog namens het kerkbestuur, waarna het woord was aan den jubilaris. Het deed pastoor P. Meyer veel genoe gen, dat zoowel niet-katholieken als katholieken hem zóó hadden ontvangen. Hij dankte allen hiervoor hartelijk! Na deze ontvangst trokken de paro chianen naar het keurig versierde kerk gebouw. waar een plechtig Lof werd ge houden, gecelebreerd door pater P. Meyer, diaken kapelaan L. Brabander en sub diaken W. Dekleermaker, kapelaan te Krommenie. seriewedstrijden algemeene. Gisteren vond op het sportterrein der Algemeene de finale der verliezersronde plaats tusschen Vierkantje I en L.S.V. I. Na 20 min. nam L.S.V. I de leiding 0—1, kort daarop gevolgd door een tweede doel punt 02. Het Vierkantje wist echter op te halen en de rust ging in met gelijken stand 22. Na de pauze kregen we van beide kanten gevaarlijke aanvallen te zien. L.S.V. wist het eerst weer een kans te benutten 23 en zelfs voerde zij den stand op tot 24. Het Vierkantje pro beerde nog in te halen maar dat mocht niet heelemaal gelukken. De eindstand werd 34, zoodat L.S.V. I den len prijs won en Vierkantje den 2en prijs. Vier kantje was onvolledig. Scheidsrechter v. d. Klugt leidde goed. Hedenavond finale Winnaarsronde Schilders I—N.A.S.B. I. R.K. SPORTVEREENIGING S.M.C. (Warmond). Op Zondag 19 Augustus zal door de RK. Sportvereeniging S.M.C. te War mond een propaganda-sportdag worden gehouden, waarbij de R.K. Muziekvereeni ging „St. Mathias" medewerking heeft toegezegd. Door den burgemeester is ver gunning verleend tot het houden van een marsch met muziek door het dorp vanaf Hotel de Zon, Dorpsstraat, Baan Heeren- weg, Meerrustlaan, Warmundestraat via Oosteinde naar het sportterrein, waar de feesten om half twee een aanvang nemen. Verschillende officieele personen zullen deze feestelijkheden bijwonen. ZEILEN. friesland—holland-wedstrijd voor regenbogen. Bij het zeilfeest te Sneek wordt op 22 en 23 Augustus weer een regenboog-wed strijd FrieslandHolland gehouden. Voor Holland komen waarschijnlijk uit: Van der Mey, Nathan, v. d. Velde, Bos en v. Staveren (eventueel De Wit). van pastoor g. a. m. waterreus Pastoor G. A. M. Waterreus. Gisteravond, op den vastgestelden tijd, arriveerde pastoor Waterreus met den trein van 8 uur 3 min. aan het Station Noordwijkerhout. Z.Eerw. werd van den trein geleld naar de tweede klasse-wachtkamer door de feestcommissie en door de leden van Kerk- en Armbesturen. De heer Hogervorst sprak een welkomst woord, waarna de jubilaris naar buiten werd geleid. Doch ziet! Niet volgens de plannen! Geen ruiters te paard! Geen muziek! Alleen drie eenvoudige open lan dauers met bepluimde paarden. Op uitdrukkelijk verlangen van den ju bilaris was het feestprogram in dit opzicht gewijzigd. Wereldsche drukte valt niet in het kader van pastoor Waterreus, en.... zijn wensch is geëerbiedigd! De pastoor nam met kapelaan Loerakker plaats in het eerste rijtuig, de feestcom missie en de leden van kerk- en armbe sturen in de beide volgende. Zoo ging het in matigen draf langs den 's-Gravendam- schen weg naar de laan van de St. Victor Kerk. Overal zag het zwart van de men- schen, terwijl er druk gevlagd werd. Een stoet van bruidjes leidde den jubi laris het kerkgebouw binnen. De aanwezi gen zongen te samen een welkomstlied! hierna werd een plechtig Lof gecele breerd. Na afloop van het Lof betrad de feest commissie de pastorie en bood daar heO bekende cadeau der parochianen aan, waaraan allen hebben bijgedragen. Ook het penninkske der Weduwe" ontbreekt hierbij niet! De jubilaris was zichtbaar ontroerd, dankte allen hartelijk en deelde mede. dat hij het hem aangeboden cadeau zeer nut tig wenscht te besteden voor liefdadige doeleinden. I^e armen zal hij flink in zijn vreugde doen deelen en verschillende in stellingen zullen bedacht worden. Hedenmorgen zijn de feestelijkheden! voortgezet met een plechtige H. Mis. VAN PASTOOR BLOM. Pastoor Blom. Heden herdenkt, gelijk gemeld, de zeer- eerw. pastoor Blom te Nieuwkoop zijn 25- jarig priesterfeest. Gisteravond werd hij op feestelijke wijze door het kerkbestuur en de parochianen vanaf het Zuideinde afgehaald. Z.Eerw., die gezeten was in een open landauer, werd bij aankomst in het Zuideinde toegesproken door den burge meester der gemeente, waarna de op tocht, gevormd door een twintigtal rui ters te paard, een twintigtal dames met bloemen versierde rijwielen, leden van de gymnastiek- en de R.-K. Voetbalvereeni- ging, voorafgegaan door een muziekkorps, naar het dorp trok. Bij het R.-K. Liefde gesticht werden nog een 80 bruidjes bij de stoet gevoegd. Aan de Hoogt werd de stoet gekeerd, waarna men terug ging tot aan de R.-K. Kerk, aldaar stelden de bruidjes en de leden van de gymnastiek- en voetbalvereeniging zich in een haag op, waardoor de pastoor en familieleden en kerkbestuur zich in de kerk begaf, waar een kort Lof werd gehouden. Allerwege wapperde de driekleur met pauselijke wimpel, terwijl een viertal eere poorten waren opgesteld. Onderweg werd den jubilaris nog een bouquet aangeboden. De kerk was smaakvol met bloemen ver sierd. Er was zeer veel belangstelling! Hierboven het portret van den jubilee renden pastoor. F. B. Sassenheim. Hiermede kunnen wij u niet van dienst zijn; wendt u met deze vraag tot een effectenkantoor.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 9