Italië-Spanje 1-1 na verlenging. A.R.C. l-ROODENBURG I Overzicht Kampioens-tournooi Finale Zaterdagmiddagbeker LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Vrijdag 1 Juni 193- m 27 Mei Isfe ronde 31 Mei 2de ronde 3 Juni Halve beslissing 10 Juni Beslissing WATERPOLO. LAWN-TENNIS. Een wedstrijd met emoties - Een falende arbiter - Het spel der Spanjaarden - Twee aanvechtbare doelpunten. (VAN ONZEN MEDEWERKER). Wat een sensatie! Wat een sensatie! Wij zijn er nog stil van. Op het Stadion Berta te Florence hebben Spanje en Italië gis teren een wedstrijd gespeeld, maar wij zouden niet durven beweren, dat het een voetbalwedstrijd was. Zoo nu en dan werd een bal getrapt, maar de rest van de aan dacht werd besteed aan den man en ik heb het Nederlandsche elftal gelukkig ge prezen, dat de Zwitsers hen de baas zijn gebleven. Wij waren met II gewonden van het veld gegaan en de grootste merkwaar digheid van dezen wedstrijd was wel, dat twee volledige elftallen den wedstrijd uit speelden. Direct zij toegegeven, dat de scheids rechter hier wel de grootste schuld aan had. Arbiter Baert i België i moge de spel regels kennen al twijfel ik er aan maar hij beheerschte geenszins de tempe ramenten van beide ploegen, die met Zui delijk enthousiasme alle middelen te baat namen om doelpunten te forceeren Wan neer er dan ook slechts eenmaal aan eiken kant werd gescoord dan kwam zulks bulten twijfel op rekening van den verde digingen, die schitterend hebben gespeeld. De doelpunten waren trouwens nog aan vechtbaar. Beide kwamen voor de rust. Na 35 minuten kreeg een Spanjaard een vrijen schop te'nemen, waarvoor wist niemand en de centervoor Langara plaatste zoo keurig naar zijn linksbinnen, dat deze maar voor het intrappen had. Het was een kapitale blunder van den scheidsrech ter, die daarna trachtte ook Italië een doelpunt te bezorgen en voor de rust slaagde hij daarin. Immers twee minuten voor de rust loste Ferare een schot op het Spaansehe doel en Zamora had het leder makkelijk gehouden als niet 2 Italianen hem aan zijn baadje had gegrepen, zoodat hij niet uit de voeten kon komen. Gewel dige protesten volgden en midden op het veld werd het een heel relletje rondom den arbiter, die teneinde raad maar een grensrechter consulteerde en deze bleef aan den veiligen kant, zoodat het doel punt, zeer ten onrechte, werd toegekend. Daarmede was natuurlijk voor de rest van den strijd het prestige van den leider ge knakt en de feestelijkheden begonnen derhalve pas toen opnieuw begonnen werd. Nu vielen er ook meerdere ge wonden. Qua spel had Italië zeer zeker verdiend te winnen. In het begin leek het er op, dat de elftallen aan elkaar gewaagd wa ren, want zoowel Zamora als Combi kregen het kwaad te verantwoorden, maar nau welijks was het spel een kwartiertje aan den gang of het werd duidelijk hoe pri mitief het spel der Spanjaarden eigenlijk was. Zoodra de bal bij het Spaansehe doel kwam, liep de voorhoede terug en zij bleven net zoolang voor hun eigen goal, totdat er op een of andere wijze opluchting kwam. Het duurde meestal veel te lang, zoodat er meerdere malen een volkomen bombardement op de de Spaansehe goal plaats greep met 11 Spanjaarden, die als redders fungeerden. Wat Zamora in deze periode presteerde grensde aan het on- gelooveliike en wij kunnen gerust getui gen, dat hij 50 van het succes heeft be haald. Zamora heeft fabelachtig gekeept en hij dicteerde als aanvoerder zijn men- schen. Wel probeerde men om hem omver te loopen, maar onwrikbaar stond hij in het doel. waarbij het noodige geluk hem ook niet ontbrak Zijn collega aan aen overkant had een zeer gemakkelijken middag en dat was maar goed ook. want een erg grooten indruk maakte Combi niet. Hoewel het in Florence een Zondag was en Italië speelde, was het Stadion nau welijks voor de helft gevuld, zoodat het financieel fiasco zich nader voltrok. Er waren haast geen Spanjaarden zoodat het publiek voor het grootste gedeelte uit Ita lianen bestond en zoo nu en dan was er een geloei en gefluit, dat geen grenzen kende. Beide elftallen brachten spontaan hun groet, waarbij de Spanjolen zich rond den cirkel opstelden met den captain op het middelpunt, een aardige geste. Italië stond in een rechte lijn en de spelers hie ven slechts hun hand omhoog en over weldigend waren de toejuichingen. Bij Italië speelden de ex-Argentijnen Combi en Or si mede. waarvan slechts de laatste zeer gevaarlijk was. Hij was de favoriet der massa en meermalen bracht hij het leder langs een grooten omweg voor het doel. zonder dat er een Spanjaard aan te pas kwam. Het schieten der Italia nen was echter zeer slecht. Hun verdedi ging speelde een zeer goede partij, doch de Spaansehe voorhoede was zeer middel matig en daarbij had zij een centervoor, die de elementaire begrippen van zijn vak niet kende. Zijn eenige kracht was hard schieten en pas in de tweede helft kon hij deze kracht toonen. De tweede helft bracht de opwinding tot het kookpunt. Op een gegeven oogenblik maakte de Spaansehe linksback duidelijk hands binnen de fatale strepen, maar Baert zag het niet Toen ontstonden tevens een paar relletjes op de tribune, waaraan de politie te pas moest komen, doch een en ander werd op tijd gesust. Tegen het einde kregen wij achter elkaar een paar hoekschoppen op het Spaansehe doel. maar Zamora dook naar alle kanten om het leder weg te stompen. Het einde kwam en er moest verlengd worden. Spanje speelde nu een geheel ander spel. Een schot van rechts kwam buiten het bereik van Combi tegen de lat en ook van Italië kwamen nog eenige aanvallen, doch er werd niet meer ge scoord, al miste de Italiaansche rechts buiten één minuut voor tijd een gouden kans voor open goal. Men heeft besloten om wegens het groote succes morgen een tweede voorstel ling te geven van hetzelfde stuk Gaat dat zien! Gaat dat zien! OostenrijkHongarije 21 Onder leiding van den Italiaan Mattea vond deze wedstrijd voor 20.000 toeschou wers te Bologna plaats Het was een harde strijd, waarbij belde keepers druk werk hebben gehad. Binnen de 10 minuten nam Oostenrijk de leiding, maar nog voor de rust was de stand gelijk, 11. Spoedig na de hervatting scoorde Zischek weer voor Oostenrijk en ondanks vele spannende momenten aan weerszijden bleef daarna de score ongewijzigd. ZwitserlandTsjecbo Slowakije 23 Zwitserland heeft te Turijn tegen de Tsjechen het onderspit moeten delven. Een derde deel der 15.000 toeschouwers bestond uit Zwitsers, die hun elftal zeer enthousiast hebben aangemoedigd. Tech nisch waren de Tsjechen beter, doch het open spel van Zwitserland was gevaarlijk. Kielholz gaf Zwitserland al na 7 minuten de leiding, doch een kwartier later was het 11. Zoo kwam de rust. Even na de her vatting scoorden de Tsjechen (1—2, doch een fel Zwitsersch offensief leidde door Jaeggfi tot den gelijkmaker, 22 Gelei delijk nam toen Tsjecho Slowakije de over hand en kort voor het einde scoorden de Tsjechen het beslissende doelpunt. Hun zege was trouwens verdiend. DuitscblandZweden 21. Beide ploegen begonnen zwak, vooral het schieten was onvoldoende. Voor rust werd niet gescoord. Na de pauze werd het spel beter. Duitschland nam door Hohmann de leiding (10) en twee minuten later was het reeds 20. Een der Zweedsche halfs raakte geblesseerd en moest het veld ver laten. Met tien man spelend werd Zweden niettemin sterker en zij wist tot 21 op te halen. Daarbij bleef het echter. Duitschland België Argentinië Zweden Nederland Zwitserland Tsjecho Slowakije Roemenië Oostenrijk Frankrijk Hongarije Egypte Brazilië Spanje Italië yer. Staten Duitschland 5-2 Zweden 3-2 Zwitserland 3-2 Tsjecho Slowakije 2-1 Oostenrijk 3-2 Hongarije 4-2 Spanje 3-1 Italië 7-1 HET NEDERLANDSCH ELFTAL WEER IN ONS LAND. De spelers geenszins ontmoedigd. Met den D-trein, welke om 6.48 uur te Arnhem arriveerde, zijn gisteravond de spelers van het Nederlandsche elftal en verschillende officials van den Koninklij ken Nederlandschen Voetbalbond uit Italië in ons land teruggekeerd. Aange zien het tijdstip van aankomst vervroegd was, was er weinig belangstelling van de zijde van het publiek. De spelers, welke in het Westen van ons land wonen, zetten om 657 uur de reis met denzelfden trein voort. Terwijl de rest van de spelers te Arnhem op hun aansluitingen bleven wachten. De spelers zijn geenszins ontmoe digd door de nederlaag en zagen er monter uit. o LEIDSCHE VOETBALBOND. Programma voor morgen. Zaterdagmiddaebeker Eindwedstrljd: Roodenburg 1—A R C. I, 5 uur (Quick Boys terrein), J. Arnoldus. Ie klasse: S.C.O. 1—Noordwijk 1, S'/t uur J. Teske. 2e klasse A.: Quick Boys 2F. Pacta 2, 3 uur, J. Neuteboom; L.R.C. 2Terleede 2, 3 1/4 uur, P. Graaf mans. 3e klasse A.: O. Clubje 2F. Pacta 3, 3'/i uur. A. Hillebrand. 3e klasse B.L.R.C. 4—Kagia, 5 uur, P. Boom. Adsp TerleedeRouwkoop, 3'/t uur, H. Devilee. Overzicht. Voor den Zaterdagmiddagbeker wordt de eindstrijd gespeeld tusschen Roodenburg 1 en A R C. 1 te 5 uur op het Quick Boys- terrein. Voor de competitie ie klasse speelt S.C.O. 1 thuis tegen Noordwijk 1 waarin de bezoekers de beste papieren hebben. In 2 A kan Quick Boys 2 een kleine zege bevechten tegen F. Pacta 2. LR.C. 2 heeft thuis een goed kansje tegen Terleede 2. In 3 A trekt F. Pacta 3 op bezoek bij Ons Clubje 2. L.R.C. 4 komt in 3B uit tegen Kagia, met de kans op een zege voor de bezoekers. Voor de adspiranten speelt Terleede tegen Rouwkoop. Zal Terleede hier nog een puntje weten uit te halen? FINALE ZATERDAGMIDDAGBEKER. Morgenmiddag te 5 uur zal op het Quick Boysterrein aan den Nieuwen Duinweg te Katwijk, de eindstrijd gespeeld worden voor bovengenoemden beker, tusschen de kampioen der Zaterdagmiddagcompetitie, A. R. C 1, en de kampioene der Zondag- competitie, Roodenburg 1. RECLAME- 2963 MORGEN NAM. 5 UUR TERREIN QUICK BOYS, KATWIJK PRIJZEN 25 CT., JONGENS 10 CT. DONATEURS GEEN VRIJE TOEGANG BIJ HET 15-JARIG BESTAAN VAN „ALPHIA". Een stukje geschiedenis. Heden is het 15 jaar geleden dat de vereeniging Alphia, aanvankelijk onder den naam D.I.O.Swerd opgericht. Thans, onder voorzitterschap van den heer H. Smit, maken de Alphenaren zich gereed dit feit te herdenken en het is zeker in teressant een stukje historie te laten volgen. In 1918 namen enkele jongens, waar onder W. Dompeling. C. J. van Zwieten en W. Munnik, het initiatief een voetbalclub op te richten. Als speelterrein werd het plein van de N.V. de Leerhoeve gebruikt doch spoedig moesten de jongens hun „veld" ruimen. Er werden toen pogingen aangewend een geschikt terrein te huren en na lang zoeken slaagde men aan den Woubrugscheweg. Op 1 Juni 1919 werd de club toen definitief opgericht onder den naam D(oelpunten) I(s) Oins) S(treven). Met 2 elftallen werd ingeschreven voor de comp. van den Goudsche V.B. en het ie jaar werd direct een succes, daar het eerste elftal erin slaagde, na een zwaren strijd met het Goudsche G.S.V. het kam pioenschap te winnen van de 2de klasse G.V.B. Promotie volgde toen naar de ie klas waar met afwisselend succes werd gespeeld. Intusschen nam de club met 3 elftallen aan de competitie's deel. In 1923 brak voor de vereeniging, die haar naam had moeten wijzigen en nu „Alphia" heette, een moeilijke tijd aan waarin zij ondervinden zou dat haar weg nog niet over rozen ging. Drie harer beste bestuurs leden werden door het G.V.B.-bestuur ge schorst om een naar het inzicht der club kleine en zeker vergeeflijke fout. Dit bleek echter van grooten invloed te zijn op het clubleven van „Alphia". Enkele jaren voerde zij toen een zwaren strijd om het bestaan. Het was in die periode dat Alphen a. d. Rijn 7 voetbalclubs rijk was. Velen zullen zich het bestaan van Vivantle, Biauw-Wit, Gouwsluis, Emma en R.K.V.V. A.-W. herinneren. Een voor een verdwenen deze clubs echter uit de voet balwereld en ook voor „Alphia" zou dit lot zijn weggelegd wanneer zij niet op een zoo hecht fundament was gebouwd. Hier is zeker een woord van hulde op z'n plaats voor den emlnenten Alphia-secre- taris den heer R. Pijpers. Het was zeker in de eerste plaats zijn werk dat Alphia bestaan bleef, hoewel verschillende van haar beste spelers naar een andere veree niging overgingen. Gelukkig slaagde men er in door flinke maatregelen de vereeni ging voor ondergang te behoeden, In sei zoen 1925—'26 werd dit taai volharden en zwoegen beloond. Na een zwaren strijd met O.N.A. uit Gouda werd het kam pioenschap van den G.V.B. behaald. Het terrein dat Alphia toen bespeelde (aan de Hofzichtstraat) was echter niet geschikt voor den K.N.V.B. en het altijd ijverige bestuur slaagde er in een terrein te be machtigen aan de Nieuwe Sloot dat werd goedgekeurd. Het le jaar dat op dit ter rein werd gespeeld zal bij velen aange name herinneringen wakker roepen. Het le, 2e en 3de werden kampioen van hun afdeelingen, resp, 4de klasse K.N.V.B., 2de en 3e kl. Goudsche V.B. In de promotie wedstrijden moest Alphia haar meerdere in het Leidsche U.V.8. erkennen. Deson danks gaf men den moed niet op. Het volgend jaar werd wederom het kam pioenschap veroverd en wederom stond men voor de poort der 3e kl. K.N.V.B. Thans was Scheveningen de tegenstander. Beide wedstrijden werden gelijk gespeeld, doch de besllssingsstrijd op het U.V.V.- terreln te Utrecht werd door Alphia met 4—0 gewonnen. Velen zullen zich dezen harden en falren strijd herinneren. Het 3e klasserschap was behaald en Alphia komt nog steeds in de 3e klasse met af wisselend succes uit, hoewel de laatste 2 seizoenen nu niet bepaald rooskleurig zijn. Intusschen was de vereeniging met haar lagere elftallen bij den Leidsche V.B. in gedeeld. Het 2e elftal behaalde na een spannende race met LD.WJ3. het kam pioenschap van dezen bond in 1929 en promoveerde naar de reserve 3de klasse K.N.V.B. Thans wordt met 6 elftallen aan de competitie's deelgenomen. De vereeni ging heeft vele uitstekende bestuursleden gekend. Wij noemen slechts hiervan enke len als W. Munnik, Schouten, Meijers, Zwaan, v. d. Hoogt en Groenendijk, ter wijl namen als Bouthoorn, Mulder, Smit e.a. onafscheidelijk verbonden zijn aan de Oranje-Witte kleuren. De uitstekende clubgeest welke steeds bij Alphia heerschte heeft de club over veel moeilijkheden heen geholpen. In 1933 hebben de Alphia- nen hiervan nog een prachtig staaltje ge geven. Het nieuwe clubhuis, de trots van iedere Alphiaan, werd door de leden zelf gebouwd. Munsterman. onder wiens leiding dit is geschied, zag hiermede zijn ideaal verwezenlijkt. Ook de Athletiek heeft Alphia steeds beoefend doch eerst de laatste jaren is dit sterk naar voren gekomen, fraaie suc cessen zijn hier inmiddels geboekt. Wij releveeren slechts de prestaties bij de estafette's Dwars door Alphen, die van de G AK. kampioenschappen en de afstand- marschen. Athleten als Megchelse, Ver kerk. Thomassen en Mulder zijn hier op den goeden weg, Alphia kan met trots bogen op haar afdeellng athletiek. Ook is er sinds korten tijd een dames- athletiek-afdeeling opgericht. Met trots kan de vereeniging Alphia terug zien op datgene wat achter haar ligt. Van een jongensclub is zij uitgegroeid tot een flinke vereeniging met aan het hoofd een energiek bestuur dat zich, niet het minst door de medewerking der leden, door alle moeilijkheden, meest financieele, een weg wist te banen. Ter gelegenheid van dit 3e lustrum organiseert Alphia serie-wedstrij den welke Zaterdag 16 Juni a.s. aanvan gen en die naar wij hopen een groot succes worden. NIEUW STADION TE ANTWERPEN? Teneinde de HollandBelgië-voetbal- wedstrtjden voor Antwerpen te behouden, lieeft het gemeentebestuur van deze stad besloten, nog vóór den a.s. wedstrijd een nieuw stadion te laten bouwen, op een nog nader aan te duiden terrein van den rechter Schelde-oever. R. B. F.—CONCORDIA. Gisteravond speelden bovengenoemde elftallen een vriendschappelijken wedstrijd op het Leidsche Boys-terrein, welke ein digde in een 21 overwinning voor Com cordia (rust 20). WEDSTRIJD TE BOSKOOP. Zondag, nam. te 2 uur, zal er op het ter rein van „De Trekvogels" te Boskoop, een ontmoeting plaats vinden tusschen Trek vogels 1 en Donk 2. WEDSTRIJD TE BENTHUIZEN. Blauw Wit van Moercapelle zal morgen avond te 7 uur (o. t.) te Benthuizen een vriendschappelijken wedstrijd spelen tegen B. V. V. ZWEMMEN. INTERNAT. JEUGDWEDSTRIJDEN VAN HET IJ. De H.P.C.-er Mooi verbetert het Ned. record 200 M. vrije slag. Gisteravond zijn in het Sportfondsenbad te Amsterdam internationale jeugdwed strijden gehouden. De H.P.C.-er B. Mooi waagde een poging om het op naam van G. van Voorst lA.Z. 1870) staande Ned. Record 200 M. vrije slag te verbeteren, een poging, welke hij met succes bekroond zag. want hij mocht er in slagen het oude record met niet min der dan 2 2/5 sec. te verbeteren en het te brengen op 2 min. 24 1/5 sec. zoodat hij naast zijn Ned. record op de 100 M. vrije slag thans ook recordhouder 200 M. vrije slag is geworden. De uitslagen waren als volgt: 100 M. vrije slag heeren internationaal: 1. van Aelst (H.Z. en P.Z.) 1 min. 5 sec.; 2. Kreffer (D.J.K.) 1 min. 6 sec.; 3. v. d. Brom (Dolfijn) 1 min. 7 2/5 sec. 100 M. vrije slag dames: 1. Selbach (A.D.Z.) 1 min. 12 3/5 sec.; 2. L. van Voorst (idem) 1.141/5; 3. N. Senff (idem) 1.17. 100 M. rugslag heeren (Internationaal): 1. J. C. Scheffer (D J.K.) 1 min. 13 4/5 sec.; 2. v. d. Meer (Haarlem) 1 min. 18 2/5 sec.; 3. D. van Schouwen (A.M.V.J.) 1.21 4/5. 200 M. vrije slag heeren (nationaal): 1. B. Mooi (H.P.C.) 2 min. 24 1/5 sec. (nieuw Ned. record); 2. K. Zeegers (A.Z. 1870) 2.33 4/5; 3. F. Wegenaar (idem) 2.34 1/5. 5 x 50 M. vrije slag estafette heeren (in ternationaal)1. D.J.K. tijd 2 min. 27 sec.; 2. H.Z. en P.C.) 2 min. 34 1/5 sec.; 3. Kon. Antw. Zwem Club, tijd 2 min. 36 3/5 sec. 3 x 50 M. wisselslag estafette voor dames 1. A.D.Z., 1 min. 52 1/5 sec.; 2. Het Y, 1 min 54 4/5 sec.; 3. H.D.Z., 1 min. 57 4/5 sec. DE ZIJL. De Zijl komt dit Jaar in de comwmt uit met 3 zeventallen. opB^ Het eerste zevental (2e klas K N z Ril tegen de navolgende zeventallen- R7p S.V.H. I, G.Z.C. I. De eerste wedstrijd zal plaats hebbd te Rotterdam op 7 Juni a.s. nam»iii' R.Z.C. I—De ZU1 I. IIJ De Zijl n (res. 3e kl. K.N.ZB.) met Haai lem n, H.P.C. n en D.W.R. n. De eersti wedstrijd heeft plaats te Haarlem 7 Juni a.s.. Haarlem II—De Zijl h De Zijl III is Ingedeeld bij den Haai schen Zwembond en -komt uit tegen H en P. C. 5, Zlan V en Poelmeer II. MEJ. COUQUERQUE GESLAGEN. Bij de Intern. Fransche kampioenschap] pen verloren mej. Couquerque en mell Thomas in de kwartfinale te Parijs van c dames Henrotln en Andrews met 6—0 4—6. GYMNASTIEK. DE TURNFEESTEN TE BOEDAPEST. Men meldt uit Boedapest aan de N Crt": Gisteren zijn hier de feesten van dei. Hongaarschen Turnbond aangevangei met een optocht naar het graf van dej Onbekenden Soldaat, waar vele naties eej krans neerlegden. De Nederlandsche turl ners, welke eerst laten aankwamen, naJ men aan dezen optocht geen deel, docM brachten hun krans in den namiddai naar het monument. Gisteren is ook het congres van dJ Federatieve Internationale de Gyml nastique bijeengekomen, waaraan alll afgevaardigden van de aangesloten lanJ den hebben deelgenomen. Heftig werd discussieerd over de aanmelding vanj Duitschland, waartegen zich vele landed verzetten. Tenslotte werd Duitschland met de kleinst mogelijke meerderheid toegelaten! De turnploeg van dit land kan dus deel| nemen aan de wereldkampioenschappen, die gisterochtend om 8 uur zijn aangi vangen. Voorts is 's middags op de renbaa welke ongeveer 100.000 toeschouwers ka3 bevatten, een aanvang gemaakt met da groote uitvoering, die tot en met Zondaa wordt gehouden en welker hoogtepunt del uitvoering van Zondag as. zal zijn, waarl bij 20.000 turnsters en turners gezamenJ lijk zullen optreden. ROEIEN. DE WEDSTRIJDEN VAN DE KONINKLIJKE. Voor de wedstrijden van de Koninklijks! Nederlandsche Zeil- en Roeivereenlging1 van 710 Juni a.s. zijn de volgende ln-| schrtjvingen ontvangen: Twee zonder stuurman; Njord en Hoop. Oude skiff: Het Spaarne en De Hoop Overnaadsche skiff: Het Spaarne, Njord,I Deutsche Ruder Vereln Amsterdam, Po-| seidon, De Amstel. Nereus. Jonge skiff A: Poseidon en Willem III Vier zonder stuurman: Njord en Triton.l Jonge vier A: A.R.S.A., Laga, Nereus en| De Laak. Oude vier: Njord en Nereus. Overnaadsche tier: De Maas, De stel, Willem Hl, De Hoop, Argo en Triton. Jonge twee A: Willem III, Laga, Nereu! en Triton. Oude B-vier: Njord. Jonge acht B: Njord, Laga en Triton. Oudé twee: De Laak en Argo. Jonge vier B: De Amstel, Het Spaarne,I Argo en Triton. Overnaadsche twee: Njord en Willem UI. Oude acht: Njord. Laga en Nereus. Jonge twee B: Willem Hl, Laga. Nereul en Argo. Jonge acht A: Njord,'De Maas, Nereus en Argo. Lichte vier: Deutsche T und R. Rotter dam en Triton. Voorts zijn voor stijlroelen dames seno- res ingeschrevenHet Spaarne, Willem in, De Hoop en De Laak. Voor dames juniores: Die Leythe, De Vliet, Willem III. De Hoop, De Laak, Nereus I en II. Stijlroelen achten (dames)De Vliet en De Hoop. Dames overnaadsche skiff: Maastricht, Willem Hl, De Hoop en De Laak. Dames gladde skiff: De Maas. A.R.S.A. en Willem III. De loting heeft plaats Maandag 4 Juni 11.15 in de Groote Club te Amsterdam. WIELRENNEN. „DE RIJNSTREEK" (ALPHEN) Zondag houdt bovengenoemde vereeni ging haar maandelijksche tijdrit naar Woerden en terug voor alle klassen. De start is te 10 uur vanaf café ..Sportrus» Gisteravond werd voor de eerste maai gezamenlijk getraind. Op twee na waren alle A-klassers present Er werd gereden naar Woerden en terug De heer Beerepoot secretaris der vereeniging vergezelde per motor de deelnemers om te trachten net ploegverband nog beter te doen worden vooral met het oog op den komenden strija tegen „Excelsior" Gouda en ..Swilt" Lei den op 24 Juni as. Ook as. Woensaas worden dus voor de dan te houden trainm3 alle deelnemers weer verwacht. SCHAKEN. ALJECHIN WINT DE 21ste PARTIJ- De 21ste partij om het wereldkampioen^ schap is gewonnen door Aljechin. jubow gaf na 64 zetten op. De thansi Aljechin 13'/j, Bogoljubow '--j

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 10