K.F.C. vergroot haar voorsprong. 75«te Jaargang Maandag 14 Mei 1934 No. 19 Het voornaamste Nieuws van heden. Slechts door een strafschop speelde Ajax gelijk tegen Willem II. K. F. C.—VELOCITAS 4—0. Voor 5 4 6000 toeschouwers, waaronder «n groep Groningsehe supporters, heeft tFC. op eigen veld een verdiende zege behaald op de Noordelijke kampioenen, waarmede de Koogsche club al weer een eind dichter gekomen is bij den kam pioenstitel. K.F.C. heeft den wedstrijd gewonnen door een productievere voorhoede. Van 'n eerderheid in het veld van een der par en was geen sprake. Nu eens trok K.F. ten aanval en dan weer waren de oen-witten bij het KF.C.-doel. Door het kende drie-backsysteem van K.F.C. leek t wel eens, of Velocitas sterker was, och Juist dan waren de aanvallen van e Koogsche het gevaarlijkst door het elle open karakter, hetwelk zij droegen. Onder leiding van scheidsrechter Boek man werd om half 3 met den wedstrijd -ngevangen. Bonsema had voor Veloci tas den wind mee gekozen, die vrijwel over de lengte van het veld stond. In den aanvang is Velocitas gesteund door den wind, iets sterker en de groen- tte voorhoede zwerft voortdurend in de uurt van keeper Veen. De K.F.C.-verde- lging gesteund door de middenlinie en spil Nleuwenhuizen verdedigt op de be kende wijze. KïC. heeft uit een der gevaarlijke snelle uitvallen het eerste succes, zij het dat dit doeipunt op een eigenaardige wijze gemaakt werd. Op een ver naar voren ge- speelden bal liep Jaap Mol t.oe, Kolthof het gevaar, kwam uit zijn doel en radende wist hij het leder nog juist voor 'e voeten van Mol te bemachtigen. Met en bal in de handen opstaande deed hij nige passen om weg te trappen, doch kwam daarbij buiten het strafschop- tbied. Hands voor den keeper. Boekman ad het gezien en Jaap Mol kon juist eten buiten het strafschopgebied een vrijen schop nemen, waaruit tusschen een haag van spelers door de bal werd inge schoten. 10. Er waren toen tien minuten gespeeld, elocitas trachtte de aanvallen van K.F. 'C. ongevaarlijk te maken door den bui- tenspelval open te zetten, hetgeen aan vankelijk wel succes had. Niettemin droe gen de aanvallen van K.F.C. steeds een gevaarlijk karakter en uit één daarvan vist Kruyver met een schuiver Kolthof na 11 minuten voor de tweede maal te erschalken, nadat Van Wensveen goed het leder had voorgegeven. Kolthof had dezen bal wel kunnen houden. Keeper Veen kreeg toen druk werk, 'arbij hij zich lang niet altijd betrouw baar toonde. Hij liet enkele malen den bal uit zijn handen vallen, doch de groen- witte spelers zaten hem te weinig op zijn huid om van die fouten te profiteeren. In de tweede helft blijkt, dat v. d. Velde I Velocitas is uitgevallen. Hij had last een oude blessure en werd vervan- oi door Van Mehl. elocitas nam het spel direct na de her- "tting in handen, maar het duurde niet ng of de aanvallen der K.F.C.-voorhoede erden talrijker en elke aanval hield ge- aar in voor de Noordelijken. Dat kon bij e Groningsehe voorhoede niet gezegd rden. Spoedig kogelde Jaap Mol numero "e in de Groningsehe touwen, doch 'kman had een overtreding geconsta- rd en annuleerde het punt. En toen Bley eenige minuten later van et midden van het veld af enkele tegen- nders passeerde en de Groningsehe 'rdediging zelfs voorbij kwam, keeper lthof inbegrepen, annuleerde Boekman 'erom een doelpunt van KJT.C. wegens 'tenspel van Mol. K.F.C. had den wind thans achter, en erdoor gesteund was de Koogsche nu rker. Een doelpunt kon niet uitblijven. 0 hoog schot van Bley, van den linker- eugel van zeker 40 Meter afstand ge- t, beoordeelde keeper Kolthof verkeerd het was 3—0. Mol maakte er tenslotte 1 van. Nieuwenhuizen, die zich gedurende den eelen wedstrijd niet bijster had inge- ~nen, liep een blessure op en moest et veld verlaten. Velocitas kreeg nog een strafschop toe wezen wegens hands van W. Mol, maar bensema trapte in den grond, raakte het hier maar half en de bal vloog naast den Paal. WILLEM II—AJAX 1—1. Voor de ontmoeting Willem nAjax het Sportpark te Tilburg bijna uit verkocht. De wedstrijd heeft niet geheel 'e-daan aan de verwachtingen en niette- lenstaande Willem II, vooral voor de rust J'et het peil bereikte, dat zij demonstreer- e m <jen Wedstrijd tegen Velocitas, heeft g as slechts door een strafschop een ge- t ^1. kunnen bevechten. 'och is de wedstrijd spannend gêweest M™ral na de rust heeft Willem II weer ™na zjjn plaats in de kampioenscom- niliii1 volle waard te zijn. tc„ ®lddellijk na den aftrap trekt Ajax Verb w sPykers mist en Van der Aa ter rh j schot van Van Reenen tot cor- "ij de schermutseling voor doel komt van Reenen in botsing met Smulders. De AJaxied moet even worden bijgewerkt doch spoedig kan hij weer meespelen. Uit een mooien voorzet van Volkers schiet v. Reenen vlak onder de lat. Van der Aa kan den bal nog juist over tippen. Na eenlg heen en weer getrap komt de Willem II voorhoede er beter in. Bij een aanval komt Diepenbeek in botsing met een Willem lier, maar de blessure is niet van ernstlgen aard. Ajax is eenigen tijd in de meerderheid, waarbij blijkt, dat de Tilburgenaren steed even te laat bij den bal zijn. Een goed gericht schot van Vol kers weet Van der Aa door uit te loopen onschadelijk te maken. Onmiddellijk daar op valt Ajax weer aan. Van der Aa loopt uit zijn heiligdom, Spykers heeft zich ech ter in het doel geposteerd en kan den bal wegtrappen. De Leeuw weet dan het spel te ver plaatsen, Willem n komt er geleidelijk beter In en Keizer moet enkele malen handelend optreden, o.m. bij een schot van Coomans. Bij de AJaxaanvallen wordt Van Reenen goed bewaakt en hij krijgt weinig gelegenheid tot schieten. De an dere spelers zijn heelemaal niet op schot. De aanvallen van Willem n worden te kort gehouden om tegen Van Diepenbeek c.s. succes te hebben, punten, die gelijkelijk verdeeld worden. Na 35 minuten spelen komen de doel- Na een fraaten aanval van den linker vleugel lost Möller een schot, dat Keizer prachtig keert. Willem H komt terug en Hermans ziet kans met een goed gericht schot doelman Keizer te passeeren 10. Van den aftrap nemen de Ajaxieden den bal mee, in het strafschopgebied maakt Soykers „hands", scheidrechtcr De Wolf kent een penalty toe en Ten Have maakt gelijk. 11. De wedstrijd draagt na de pauze een veel spannender karakter dan daarvoor, Beide doelen verkeeren beurtelings in ge vaar en Van der Aa en Keizer krijgen veel en moeilijk werk. De Ajax-keeper is prachtig op dreef. Willem n is iets meer in den aanval en we noteeren schoten van Coomans, de Leeuw, Möller en al weer Coomans, doch alles zonder resultaat. Een bijzonder gevaarlijk moment ont staat dan voor het Willem II doel, als Volkers een voorzet geeft en Van der Aa den bal uit handen laat vallen. Het leder rolt in de richting van de doellijn, maar Spykers is er nog net bij om den bal uit doel te trappen. Voor de tweede maal redt Spykers dus een zeker schijnend doel punt. De Willem II voorhoede weert zich fa natiek, terwijl het bij Ajax van rechts moet komen, waar goed samengespeeld wordt. Aan beide zijden blijven de doel- verdedigers echter meester van het ter rein en als scheidsrechter De Wolf het einde aankondigt, is de stand nog altijd 1l. Ajax en Willem II zijn hierdoor dus een kostbaar punt kwijt en in verband met de groote zege van K.F.C. op Veloci tas gaat de Koogsche fraai aan den kop. KON. NED. VOETBALBOND. UITSLAGEN VAN GISTEREN. 't Gooi degradeert. Voor den K.N.VJ3, zijn gisteren de vol gende uitslagen verkregen: Om het landskampioenschap: Willem II —Ajax 1—1; KJ.C.-'Velocitas 4—0. Afdeeling I, Promotie 2de klasse D.W.S. 't Gooi 21. Afdeeling II, Promotie 2de klasse: R.F.C. —Hilversum 63. 2de klasse A: OlympiaQuick 43. 2de klasse B: Overmaas—Fortuna 26; V.D.L.—D.C.L. 1—0. Promotie 3de klasse: V.I.O.S.R.V.C. 15; De MusschenO.N.A 01. Promotie 4de klasse: AB.C.Terlaak 0—3. 4de klasse A: De JagersDuno 32. Promotie res. 3de klasse: B.M.T. 2De Hollandiaan 2 22; A.D.O. 3—Schevenin- gen 2 23: Overmaas 2C.V.V. 3 30. Afdeeling III, promotie 2e klasse: Z.A.C. —Hengelo 30. Afdeeling IV, promotie 2e klasse: Tege- lenMiddelburg 41. Afdeeling V, promotie 2e klasse: Alcides H.S.C. 1—8. UITSLAGEN LEIDSCHE VOETBALBOND. L.V.B.-Sleutels, 2de ronde: U.V.S. Hl— L.F.C. II 0—2. 2de Klasse B: Alphen IVBeresteyn 1 5—9. 3de Klasse A: Alphia IVSportman II 1—2. 3de Klasse B: Sportman niLeidsche Boys III 7—2. 4de Klasse A: Alphen VI—U.V.S. VI 0-4. Juniores: AlplienZuiderkwartier 30 Adspiranten: L.D.T.S.—Roodenburg 1—I Zaterdagmiddagcompetitie, 1ste klasse' Quick Boys IS.C.O. 5—1; A.R.C. ITer- leede I 9—1. Van Overal. Een verdiende 40 overwinning van K.F.C. op Velocitas en een 11 gelijk van Ajax tegen Willem H (hetgeen de Am sterdammers nog danken aan een straf schop!) heeft de ranglijst van de deelne mers aan het tournooi om het landskam pioenschap weer belangrijk gewijzigd. K.F.C. heeft nu een voorsprong van één punt op Ajax, terwijl zij een wedstrijd min der gespeeld heeft. Haar kans op het kam pioenschap is dus wel bijzonder fraai, al kan er nog heel wat verandering komen, waar de Koogsche club nog pas op de helft van het aantal te spelen wedstrijden is. K. F. C. 4 3 1 0 11—2 7 Ajax 5 2 2 1 12—5 6 Willem II 3 111 7—8 3 Velocitas 4 1 0 3 6—12 2 Heracles 4 1 0 3 6—15 2 In afdeeling I is 't Gooi gedegradeerd! Zij ging gisteren te Amsterdam met 21 ten onder tegen D.W.S., dat met rust, on danks veld-overwicht, met 10 achter stond, maar tenslotte toch een verdiende 2—1 zege uit het vuur sleepte, 't Gooi gaat nu naar de 2e klasse, terwijl D.W.S. aan een gelijk spel tegen Velox te Utrecht vol doende heeft om te promoveeren. D.W.S. 3 2 1 0 5—3 5 Velox 3 111 5—4 3 't Gooi 4 0 2 2 4—7 2 Ook Hilversum staat er (in afdeeling II) heel slecht voor. Het enthousiast spelende R.F.C. was gisteren veel schotvaardiger en triomfeerde met 63. Uit twee wedstrijden heeft het leidende Overmaas nu nog één punt noodig om le klasser te worden! Overmaas 2 2 0 0 96 4 Hilversum 3 1 0 2 910 2 R.F.C. 3 10 2 10—12 2 De Haagsche 3e klasser, R.V.C., hand haafde haar promotiekans door met 51 van Vlos te winnen. Vios gaat naar de 3e klasse, terwijl Hoek van Holland en R.V.C. het verder moeten uitvechten. De stand is: Hoek V. Holl. 2 2 11—4 4 R.V.C. 3 2 1 15—7 4 Vios 3 3 2—17 De promotie, en degradatie-competitie 4e klasse is geëindigd met de degradatie van A.S.C. als gevolg van een 30 neder laag op eigen grond tegen Terlaak. Tien jaren geleden werd A.S.C. le klasser, thans is zij afgezakt naar de 4e klasse! Het proces heeft zich helaas wel buitengewoon snel voltrokken. Wij kunnen slechts hopen dat rood-zwart den moeS niet zal laten zakken. Misschien dat een verjongde ploeg eindelijk weer betere resultaten zal weten te boeken. Terlaak A.S.C. B.T.C. 3 3 4 1 3 0 0 0 15—3 1 2 5—11 3 1 2 5—11 1 In het Oosten bleef Z.A.C. in haar eerste promotie-wedstrijd met 31 de baas over Hengelo. Tien minuten voor het einde viel de beslissing door een doelpunt van Van Born. Z.A.C. Hengelo N.E.C. 1 1 1 0 0 0 0 3—1 1 1—3 0 0—0 In het Zuiden stelde Middelburg teleur door met 41 van Tegelen te verliezen. Vier minuten voor het einde was het nog 21. In de korte slotperiode scoorde Tegelen twee doelpunten! Tegelen 1 1 0 0 4—1 2 Juliana 1 1 0 0 43 2 de Baronie 10 0 1 34 0 Middelburg 10 0 1 14 0 In het Noorden ging Alcides met 81 ten onder tegen H.S.C., waardoor de stand als volgt is geworden: De Kooi 3 2 10 10—4 5 H.S.C. 3 2 0 1 17—5 4 Alcides 4 0 1 3 5—23 1 QUICK BOTS I—S.C.O. I 5—1. In den laatsten thuiswedstrijd van deze competitie heeft Quick Boys een 51 over winning behaald op S.C.O. Quick Boys neemt al spoedig de leiding en hoewel zij nog verschillende kansen krijgt weet zij voor de rust niet meer te doelpunten. De rechtsbinnen der gasten weet met een kopbal gelijk te maken. Na de rust heeft Q. B. het beste van het spel en weet dan ook nog vier maal te doelpunten. Einde 5—1. o ALPHEN VI—U. V. S. VI 0—4. U.V.S. is dadelijk ver in de meerderheid en reeds spoedig scoort de mldvoor on houdbaar. De Alphen-verdediging krijgt het hard te verantwoorden en na een halfuur is het wederom de midvoor die den stand op 20 brengt. In de tweede helft speelt de thuisclub beter, maar kan het doel niet vinden. Een goede aanval van U.V.S. .wordt besloten met een schot van haar rechtsbinnen dat doel treft. Alpdien komt dan even enthousiast opzet ten maar de U.V.S.-verdediging is in goe den vorm. Tegen het einde brengt de blauw-wltte midvoor de score met een goeden kopbal op 0—4. HAI.I.F, GAAT MEE NAAR ITALIË. KEIZER IS VERHINDERD. De Ajax-doelverdediger Keizer blijkt in het begin van deze week aan de Keuze- commissie van den K.N.V.B. te hebben medegedeeld dat hij, in verband met zijn werkzaamheden, waarschijnlijk verhin derd zou zijn de reis van 't Nederlandsch voetbal-elftal naar Italië mee te maken. Nu hij bovendien tegen Frankrijk gefaald heeft schijnt hij in geen geval mee te gaan. Naar de heer Lotsy meedeelde is thans de Go Ahead-keeper Leo Halle aan gezocht. Wie in Milaan ons doel verdedigen zal, staat nog niet vast! A. S. C—TERLAAK 0—3. Rood-zwart deg-radeert. Met een zeer geringe kans op behoud van het derde klasseschap bond A.S.C. gis teren den strijd aan tegen Terlaak, dat zich met een gelijk spel reeds winnaar en derde klasser wist. De niet meer talrijke trouwe A.S.C.-supporters volgden de match in pessimistische stemming en hoewel er nog een sprankje hoop was, vonden zij den moed bijna niet om de rood-zwarten nog tot den strijd aan te moedigen. Van den aftrap paste A.S.C. direct het verdedigend spel toe. Twee binnenspelers trokken zich ver, zeer ver terug, waardoor de fanatieke aanvallen der gasten stelsel matig werden afgeslagen, doch waardoor de thuisclub, die geregeld met drie voor- waartsen speelde, haar scorlngkans even eens tot nul had gereduceerd. De door braken van rood-zwart misten snelheid en samenspelend was er voor drie spelers tegen de stoere verdediging van Terlaak geen doorkomen aan. Waar de waarschijn lijke bedoeling van A.S.C.: het afmatten van de tegenpartij, eveneens zijn doel miste, ging het er voor de gastheeren be denkelijk uitzien, immers een gelijk spel bracht geen redding. Inmiddels gooiden de gasten er nog een schepje op en hoewel het spel geen bewondering afdwong, wis ten zij toch enkele malen tot Freijser door te dringen die echter op zijn post bleek te zijn. Een blanke stand met de rust zou mogelijk nog moed brengen en met een veranderde tactiek nog nieuwe kansen scheppen. Dat was de hoop, die geuit werd langs de lijnen, doch daarbinnen werd zulks even spoedig teniet gedaan, toen A.S.C. voor een betrekkelijk kleine over treding met een penalty werd gestraft. Met een 01 achterstand werd gedraaid. A.S.C. zette de tweede helft goed in. Uit een free-kick schoot v. d. Putte over. Een fraaie voorzet van Van der Leede werd door den keeper tot corner verwerkt, doch ook deze bracht niet het gewenschte resul taat. De halflinie der thuisclub onder scheidde zich, vooral Brouwer en Abel man verzetten veel werk, doch tegen het meer fanatieke dan fraaie spel der gasten, die onstuimig op den bal zaten, wist de voorhoede geen kans te benutten. Taai hielden de gasten vol. De A.S.C.-verdedi- ging wist voorloopig nog raad op de her haalde enthousiaste aanvallen. Freijser zagen wij meerdere malen den bal op sublieme wijze houden en goed wegwer ken, tot bij een doelworsteling plots het leer voor de tweede maal in het A.S.C.- net verdween, 02. Met de overwinning in het vooruitzicht bleef Terlaak zich geheel geven, doch A.S.C. gaf den moed nog niet op. Een schot van Sybranda bezorgde den keeper nog even moeite, doch toen kort daarop de Terlaak-rechtsbuiten uit een voorzet van links den stand op 0—3 bracht, was het spel voor A.S.C. verloren. En toen de scheidsrechter het einde aan kondigde, was dus het pleit beslecht. Ter laak neemt de plaats in van A.S.C. in de derde klasse, waarin wij de Leidsche rood zwarte kleuren noode zullen missen. WOERDEN I—BODEGRAVEN I 1—9. Voor het eerst sinds de beëindiging der competitie, speelde Bodegraven I weer eens een wedstrijd en trad dit team op het Woerdenterrein ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan der V.V. Woerden in het strijdperk tegen Woerden I. De gasten waren geheel volledig, terwijl Woerden voor dezen kamp enkele nieuwe krachten probeerde. Reeds vanaf den aftrap nam Bodegraven de leiding door een schot van haar middenvoor. Een gelijk opgaanden strijd volgde. Zelfs wisten de gastheeren zich af en toe enkele kansen te scheppen, welke echter door slecht schieten te Ioor gingen. Na ongeveer een half uur spelen, was het wederom de rood-zwarte midden voor, die met een keurigen omhaal den stand op 02 bracht, doch kort voor rust werd een keurig doelpunt van den blauw- witten rechtsbuiten door het talrijk op gekomen publiek met luid applaus begroet en met 1—2 werd gedraaid. De tweede speelhelft werd voor Woerden een volko men failure. Reeds vanaf den aftrap ver grootte Bodegraven haar voorsprong en vanaf dit moment was er slechts een elf tal. dat voetbalde, n.l. Bodegraven, terwijl het geheele Woerdenteam onophoudelijk van het kastje naar de muur liep, zonder ook maar iets te presteeren. Met de regel maat van de klok voerde Bodegraven den stand op tot 9—1, waarbij haar midden voor 5 van de zeven doelpunten voor zijn rekening nam. Om het landskampioenschap: K.F.C. won van Velocitas; een gelijk spel tusschen Ajax en Willem II. De Go Ahead-keeper Halle gaat in de plaats van Keizer mee naar Italië. A. S. C. degradeert naar de vierde klasse. De Nederlandsche turnploeg thans vol ledig vastgesteld. Inschrijvingen voor de roeiwedstrijden van Hollandia. OM DEN VIER-BONDEN-BEKER. Geen succes voor de Leidsche ploeg. De Jaarlljksche wedstrijden om den Vier-Bonden-Beker werden ditmaal op 't R.C.H.-terrein te Heemstede gespeeld. Er was vrij veel publiek, dat met genoegen de spannende wedstrijden gadesloeg. Op het terrein zag men weer veel bekende ge zichten, zooals de heeren Deveau en v. Brussel v. den Noord-Hollandschen Voet balbond, Broeksmit en Gosschalk van den A.V.B., Van der Aart en Scheen van den Haarl. Voetbalbond en verschillende Leid sche officials uit de voetbalwereld. Klokslag halftwaalf namen de wedstrij den een aanvang. Leiden tegen Amster dam en Haarlem tegen Noord-Holland. Leiden begon zeer goed, schepte zich, door fraai werk van Van Schilthuizen en Van Hoven, de beide vleugelspelers, enkele mooie kansen, maar het binnentrio was onmachtig daarvan gebruik te maken. Allengs kwam Amsterdam er beter in en vooral Gerritsen, de oud Blauw-Wit-speler op de rechtsbuitenplaats, weerde zich ge ducht. Ju bewaakte hem echter secuur en verder dan een paar hoekschoppen kwam het niet, zoodat de rust aanbrak met blan ken stand. In de tweede helft werd Am sterdam sterker. Zij zag zich na tien mi nuten een strafschop toegewezen, terwijl de linksbinnen een mooi tweede punt aan de score toevoegde. Een tweede strafschop werd door Glasbergen gehouden en hoé Leiden zich ook weerde, Amsterdam bleef meester van het veld en plaatste zich met een 20 voorsprong in de beslissing tegen Haarlem, dat op het 1ste veld met 21 over Noord-Holland zegevierde. Het verloop van Leiden's tweede wed strijd is spoedig verteld. Na een paar goede aanvallen, waaruit v. Hoven een doelpunt scoorde, zakte Leiden zoodanig af, dat Noord-Holland bij regelmatige tusschen- poozen den stand op 51 bracht. Eerst toen Hensbergen een tweede tegenpunt maakte, kwam er wat leven in de brou werij, maar helaas te laat en Noord-Hol land won met 62, Leiden den 4den prijs latende. o SERIEWEDSTRIJDEN LUGDUNUM. De uitslagen van gisteren zijn: 2e afd.: Lugdunum 3Lugdunum 4 32. 3e afd.: L.D.T.S. 1—Lugd. 5 1—1. Lugd. wint door strafschoppen. U. V. S. 5Nieuw Vennep 1 31. Lugd. 6Kagia 1 12. 6e afd. A: Sportman (a)D. V. S. 23. Veteranen afd.: Lugdunum—L.F.C. 12. A. R. C. I—TERLEF.DE I 9—1. Bij A.R.C. ontbreekt bij den aanvang de linksback, wat evenwel geen bezwaar be- teekent om door Vellekoop de leiding te nemen. 10. Terleede weet dan met flink doorzetten den stand gelijk te maken- Dan verschijnt bij A.R.C. de elfde man, en be gint het er voor de gasten donker uit te zien. A. v. Dam brengt de stand op 21, waarna Groenenberg met een kopbal er spoedig 31 van maakt en linksbuiten Bergshoeff 41. Na de rust hetzelfde spel- beeld, A.R.C. steeds in den aanval terwijl Terleede zich hoofdzakelijk op verdedigen moet toeleggen. A. v. Dam brengt de stand op 51, terwijl Vellekoop er handig 61 van maakt. Dan is het Bergshoeff die twee maal met harde schoten den Terleede doelman weet te passeeren- 81. Een der Terleede-spelers is dit blijkbaar nog niet genoeg en trapt den bal in eigen doel 9—1 Met dezen stand komt dan spoedig het einde. Beide ploegen kregen in dezen wed strijd een strafschop te nemen; v. Heusden wist den bal uit zijn doel te slaan, terwijl de AR.C.-speler het Ieder hoog over het Terleede doel kogelde De scheidsrechter floot naar ieders genoegen. SPORTMAN m—LEIDSCHE BOYS IH 7-2 Kort na den aanvang weten de gasten de leiding te nemen 01. Even later ver groot L. Boys den voorsprong uit een pe nalty. 02. Nog voor de rust weet Sport man gelijk te maken, 22. Na de thee is Sportman sterker en zij drukt dit dan ook in 5 doelpunten uit. De heer J. v. Es leidde keurig. OM DEN C. G. W.-BEKER. Morgenavond te 7 uur speelt op het L.F.C.-terrein het Leidsch Dagblad-elftal tegen 6e R. J. A. Scheidsrechter J. Hille- brand. De prijzen van C. G. W. staan in de etalage bij de firma Stoeke, Haarl.straat 4,

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 11