m Een halve eeuw huwelijkstrouw. 7Srte Jaargang MAANDAG 7 MEI 1934 No. 22738 DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN PRIJS DER ADVERTENTIEN: QFFICIEELE KENNISGEVING STADSNIEUWS. Het voornaamste Nieuws van heden. VISSCHERiJBERICHTEN. LEIDSCH DAGBLAD 30 Ct*. per regel voor advertentiën uit Leiden en piaatsen waar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn. Voor allé andere adverteintiën 35 Cts. per regel. Kleine advertentiëii uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cits', bij een maximum aanbal ■woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 ÖEs. Bureau Noortleinüsplein Telefoonnummer» voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 - Postbus No. 54. PRIJS DEZER COÜRANTfe Voor Leiden per 3 maanden f.2(96; per wpet t.Oi Bulten Lelden, waar agenten gevestigd z#n, per WJ&k Franco per po6t f. 2.35 portokosten. Dit nummer bestaat uit VIER blao'en EERSTE BLAD. OPENBARE BEWAARSCHOOL AAN DE GORTESTRAAT. Burgemeester en Wethouders van Lelden brengen ter algemeene kennis; lo, dat de openbare bewaarschool aan de Groenesteeg op 14, 15 en 16 Mei 1934 wordt overgebracht naar het gebouw aan de Gortestraat en dat aan de leer lingen van die bewaarschool, in ver band met den overgang van die school, op die dagen vrijaf zal worden ge geven; 'o dat voor ouders van leerlingen en ver dere belangstellenden op Woensdag, 16 Mei 1934, des namiddags van 25 uur en van 79 uur, gelegenheid bestaat tot bezichtiging van de bewaarschool aan de Gortestraat; dat aan de bewaarschool aan de Gor testraat gelegenheid bestaat tot het doen inschrijven van leerlingen, op Woensdag, 9 Mei 1934, des namiddags van 2'/i5 uur en verder op 14, 15 en 16 Mei 1934, des voormiddags van 9-12 uur en des namiddags van 24 uur en dat de kinderen den leeftijd van 4 jaren moeten hebben bereikt. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Lelden, 7 Mei 1934. 729 HET JUBILEUM VAN DS. M. J. PUNSELIE. HERDENKINGSDIENST IN DE PIETERSKERK. Gisteravond heeft ds. M. J. Punselie in I rerband met zijn 25-jarig jubileum als iLeidsch predikant in de Pieterskerk een I herdenkinsrede uitgesproken. Buiten een zeer groot aantal belangstel- I lenden merkten wij op alle Hervormde I predikanten, prof. H. M. van Nes, wethou- I der Goslinga, mr. dr. J, Schokking en I voorts ds, A. D. Meeter, Herv. pred. te Wa- seringen. Als overdenkingswoord koos ds. Punse- Ilie Hebr. 13 8 „Jezus Christus Is giste- I ren en heden dezelfde en in der eeuwig - I beid" nadat vooraf nog door hem Psalm 1103 was gelezen. Na een kort inleidingswoord, waarin spr. I schetste dat de afgeloopen week voor I hem een vreugde-week is geweest, zeide I spr. dat God in deze ure, die een herden- Ikingsure zijn zal, in 't middelpunt zal Istaan. Had spr. zich eerst aan al het ju- Ibileeren willen onttrekken, gedenken wil I hij wel, een gedenken, dat tot grondtoon hoert „Loof den Heere mijne ziel en ver- Igeet geene van Zijne weldaden." 1 Gememoreerd werden voorts door spr. Ide personen die tijdens zijn verblijf hier |in Leiden hem ontvallen zijn om dan met Idank aan God te getuigen van zijn blijd- I schap, dat zijn geheele gezin, ja zelfs zijn 183-jarige vader bij deze plechtigheid aan- ■wezig mag zijn. I Voorts dankte spr. voor de blijken van Igroote sympathie hem, wel in 't bijzonder |op den huldigingsavond in het Wijkge- Ibouw Levendaal, getoond. Gij allen hebt Idien tweeden Mei tot een hoogtij-dag ge- I maakt. Ootmoedig en eerbiedig wil spre- l«r zijn Hallelujah spreken voor Gods I trouw en liefde, die hij geduriglijk heeft loogen ondervinden. Als predikant heeft spr. zeer intens ge voeld, dat gemeente—vorming een cen trum behoeft, waarvan Christus middel punt moet zijn. Een dogmatisch weekdier is spr. niet. maar tevens is hij er diep van doordrongen, dat het rijke leven zich niet laat vangen door een enkele for mule. Spr. schetste dan de ervaringen opge daan in zijn vorige gemeente Nijverhal, die een goede vorming voor hem zijn ge weest. Heeft men spr. het bij zijn intrede kwa lijk genomen, dat hij zeide „een goed woord voor Jezus te willen spreken", na tuurlijk doelde hij door dit te zeggen niet, dat hij kwam corrigeeren maar spr. zeide dit omdat hij dit voor zich zag als een levensbehoefte en voor de gemeente als een levenskwestie. Prof. Van Nes dankte spr. voorts voor zijn adviezen in den loop der jaren van hem ontvangen. Na vijf en twintig jaar, aldus ds. Pun selie voortgaande, is ons tekstwoord: „Jezus Christus is gisteren en heden de zelfde gebleven" nog steeds van kracht. In Leiden is veel veranderd maar Christus niet, Hij bleek rust te geven en antwoord op verschillende menschenvragen. Hij is Triomphator. De mensch met zijn zonden en gebreken valt weg; alles wat van Hem komt, verblijdt het hart, geprezen zij Zijn Naam. Als een bevestiging van dit door spre ker gesproken woord, zong de gemeente Gezang 50 4 „Amen, Jezus Christus, Amen! Hierna richtte spr. een blik in de toe komst er den wensch bij uitsprekende, dat zijn woord, al zullen zijn krachten minderen, even klaar zal blijven. Het volle licht liet spr. dan vallen op de vraag waartoe Christus in de wereld is gekomen. Hij is gekomen om zondaren te redden! Jezus Christus is gisteren en heden de zelfde tot in der eeuwigheid. Zoo is het en zoo blijft het! Menschen van verschil lende kerkelijke richting begroet spr. har telijk, daar Christus zich uit allen een gemeente, Zijn bruidsgemeente vergadert. Er komt een moment in een ieders leven, aldus eindigde spr., na vooraf nog iets uit zijn practijk te hebben verhaald, dat alles weg zinkt. Gelukkig dat er dan Eén moge overblijven: Jezus Christus, die gisteren en heden en tot in der eeuwig heid dezelfde is. Zijn naam zij geprezen, ook door mijn werk. Aan het einde van den dienst zong de gemeente ds. Punselie staande Gezang 224 1 „U zegene God! Hij stelle U tot een zegen!" toe. Diep geroerd dankte ds. Punselie voor j deze zegenbede. Na afloop van den dienst maakten ve- len van de gelegenheid gebruik in de con- j sistorie ds. Punselie nog geluk te wen- schen. De nestor van de predikanten, ds. J. C. Hartwigsen heeft tevens in deze oogenblikken ds. Punselie nog hartelijk toegesproken, den wensch er bij uitspre kende, dat God hem nog vele jaren stelle tot een rijken zegen. Ivjonmn gaan voor onze stadgenooten W. H. Steenbergen en mej. E. M. Stenzier. hcnkp?e-?1?boldstraat 40- voor de 51ste maaI de bruidsdagen in en 22 dezer her- I's tm» 1111 e°uden huwelijksfeest. De thans 71-jarige bruidegom zijn bruid IWèf „aar i°nSer! was zijn geheele leven werkzaam als tuinder en bracht en |vroel»r de Product;en van den bodem in een eigen winkel aan den man, In I als olipJaren was 33 jaren achtereen gedurende de wintermaanden werkzaam 'oortreffh'-' de f i™3 Sillevis en Ru tten. Beiden mogen zich nog in een 16»»eliiksrt! Sezondheid verheugen en verrichten met groote opgewektheid het 1 J55Che werk. Moge het krasse bruidspaar nog vele jaren voor elkaar, en voor zijn 12 kinderen en 30 kleinkinderen gespaard blij ven I ERNSTIG VERKEERSONGEVAL OP DEN RIJNSBURGERWEG. EEN DOODE EN EEN ZWAARGEWONDE. Zaterdagavond omstreeks kwart over twaalf heeft op den hoek van Rijnsbur- gerweg en Johan de Wittstraat een ern- staig verkeersongeval plaats gehad, waar bij een menschenleven te betreuren valt, terwijl een tweede persoon ernstig werd verwond. Op dat tijdstip reed uit de richting Lei den op den Rijnsburgerweg de 25-jarige bloembollenkoopman F. B. uit Noordwijk, die op de duozitting van zijn motorrijwiel mej. B. B„ uit Amsterdam vervoerde. Juist op het oogenblik, dat hij met een snelheid van ongeveer 60 K.M. een voor hem rij dende vrachtauto passeerde, kwam uit de Johan de Wittstraat de laatste autobus uit Warmond aanrijden, waarvan de be stuurder E. van B„ als komende van rechts, voorrang genoot. De bestuurder van de vrachtauto minderde dan ook vaart, waardoor de motorrijder ter lin kerzijde van de vrachtauto kwam te rij den en dus geen zicht had op de nade rende autobus. Met een hevigen slag, wel ke tot op een afstand van honderden me ters de menschen in hun woningen op schrikte, vloog het motorrijwiel tegen de autobus op. De gevolgen waren verschrikkelijk. De bestuurder van den motor werd van zijn zitplaats geslingerd en bleef met een af grijselijke hoofdwonde liggen. Zijn passa gier lag zeven meter verder en was even eens levensgevaarlijk gewond. Beiden werden naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht. Bij aankomst al daar bleek de motorrijder reeds te zijn overleden; de toestand van het meisje was hedenmorgen nog zorgwekkend. De reminrichting van de autobus werd door de politie in volkomen orde bevon den, zoodat den bestuurder, Van B., geen schuld treft. Het motorrijwiel werd totaal vernield. De 26-jarige mej. H. W. uit Amsterdam, die naast den chauffeur in de cabine van de vrachtauto zat, en dus het ongeval vlak voor haar oogen zag gebeuren, kreeg van den schrik een zenuwtoeval, welke zich op een zeer merkwaardige wijze uitte. Nadat zij n.l. eenige oogenblikken buiten bewustzijn had verkeerd, begon zij op den grond liggend met luide stem opera-aria's te zingen. Het duurde geruimen tijd voor men haar naar het Academisch Zieken huis had overgebracht, waar zij weer tot kalmte kwam en vanwaar zij naar haar woonplaats kon terugkeeren. VISCHVERGIFTIGING MET DOODELIJKEN AFLOOP. DS. BONGA BEROEPEN. Ds. L. Bonga, Doopsgezind predikant al hier,ontving een beroep naar Leeuwarden. HANDELSREGISTER KAMER VAN KOOPHANDEL. Opheffing: De Toekomst. Papelaan 178, Voorschoten. Sigarenwinkel. Wijziging: J. J. Gijzenij en Co., Koestraat 1-3-5-7, Leiden. Lompen, beenderen en metalen. Nieuwe vennoote: Wed. G. GijzenijOuwe hand, Leiden. De mogelijkheid van paratyphus niet uitgesloten. In het Academisch Ziekenhuis is gister morgen de 30-jarige D. de B. overleden, wonende aan de Waardgracht No. 124 al hier, die hoogstwaarschijnlijk het slacht offer is geworden van vischvergiftiging. Zijn 28-jarige echtgenoote had Donder dag van een Katwijkschen vischventer gestoomde makreel en een zoodje z.g.n. „braad" (een soort schar) gekocht, waar van het echtpaar nog denzelfden dag heeft gegeten. De man, die het meeste van de spijzen had genuttigd, werd des nachts onwel en is Vrijdagmorgen naar het Ziekenhuis overgebracht, waar hij gis terochtend is overleden. Zijn echtgenoote ondervond eveneens nadeelige gevolgen van het gebruik van de visch, zij het ook in mindere mate. Zij is gistermorgen in het Ziekenhuis opgenomen: haar toestand was hedenmorgen naar omstandigheden redelijk wei. Hoewel het vermoeden van vischvergif tiging het meest voor de hand ligt, is toch de mogelijkheid van paratyphus niet uit gesloten. In het eerste geval is het wel verwonderlijk, dat het aantal slachtoffers tot één gezin is beperkt gebleven. Naar de oorzaak wordt door de medici en de politie van Leiden en Katwijk een diepgaand onderzoek ingesteld. AANBESTEDING. In hotel „Centraal" is Zaterdag door het bestuur van de Coöp. Groenten-, Fruit- en Bloemenveilingsvereeniging Leiden en Omstreken aanbesteed het bouwen van 4 vorstvrije fruithallen, waarin 8 bananen- cellen. Er waren 23 biljetten ingeleverd. Ingeschreven werd als volgt: A. van Dam, Alphen, f. 18.700; Van Valderen, Leiden, f. 22.684; Van Wieringen, Oude-Wetering, f. 14.444; Terreehorst, Aalsmeer, f. 17.080; v. d. Bregge en Boeree. Nieuwveen f 17.618; Heemskerk, Leiden, f. 18,800; Kornet, Lei den, f. 18.075; Bakker, Giessendam, f. 17.482; Langeveld, Leiden, f. 15.930: Kaai en Zn. Oegstgeest. f. 15.920; De Later en Meyers, Oegstgeest. f. 16.700; Voordauw, Zoeterwoude, f. 17.100; Hennepman, Lei derdorp, f. 17.109; Gebrs. Hoft. Den Haag, f. 17.516; Gesman, Turkenburg en Oude nes, Alphen, f. 16.375; Kool, Warmond, f. 17.400; Van Duin en Vink, Noordwijk, f. 18.888; Sanders en Co.. Gouda, f.18 600; Middelkoop, Vleuten, f. 17.400; Wed. Van Driel, Koudekerk, f. 16.480; Gebrs. den Ouden, Oegstgeest en Alphen, f. 16.390; Technisch en Aannemers Bureau De Wilde Gouda, f. 16.739. De begrooting was f. 17.690. De gunning is aangehouden. A.-R. LANDDAG OP „OUD-POELGEEST" Het bestuur der Kamerkieskringcentrale .Leiden" der A.-R. Partij besloot dezen zomer een Landdag te organiseeren binnen den Kamerkring .Leiden Het Moderamen uit het Kamerkieskringbestuur, dat de voorbereiding van den Landdag werd op gedragen, was zoo gelukkig de eigenaresse van het Landgoed „Oud-Poelgeest", Freule Willink te Bennebroek, bereid te vinden op Woensdag 27 Juni a.s. haar landgoed voor dit doel beschikbaar te stellen. In verband met een goede voorbereiding en met het oog op het groote aantal be zoekers uit den geheelen Kamerkieskring, is door het Moderamen een Commissie be noemd aan wie de regeling van dezen Landdag is opgedragen. In deze Regelingscommissie hebben de volgende heeren zitting genomen; dr. C. Beekenkamp, dr. J. G. van Es, T. S. Gos linga. G. de Jong Ezn„ J. Karstens. H. Lambooy, A. J. Schoneveld en C. H. van Ulden, te Leiden; P Boot Jr. en J. Peeren boom. te Leiderdorp: J. W. Bonda, T. van Egmond en P. van Nieuwkoop te Oegst geest; ds. E. H. Broekstra te Rijnsburg; A. Vogelaar en H. van Zonneveld te Sassen- heim. Deze Regelingscommissie benoemde tot voorzitter dr. J. G. van Es, tot secre taris J. Karstens en tot penningmeester P. Boot Jr. Bij ongunstig weer wordt de samen komst in de Stadsgehoorzaal gehouden, die, als voorzorgsmaatregel, mede door de Regelingscommissie is afgehuurd. o LEIDSCHE H.B.S. VEREENIGING „DE TREKVOGELS". Deze vereeniging hield Zaterdagavond in een der zaaltjes van het Nut een alge meene ledenvergadering, welke slechts zeel* matig bezocht was. Als eerste punt van de agenda werd be handeld: het aftreden van het eenige be stuurslid, den heer Van Dijk. Deze was evenwel verhinderd te komen, zoodat het oudste eerelid, den heer Jutte, verzocht werd deze vergadering te leiden. Men verklaarde zich accoord met het af treden van den heer van Dijk en benoemd werd nu een tijdelijke commissie bestaan de uit de oud-bestuursleden de heerenA. Brouwer, J. J. de Blécourt en M. de Jong en twee leerlingen der middenklasse P. Brouwer en N Kwestro, welke zal trachten onder de energieke leiding van den heer Jutte „De Trekvogels" weer te doen op bloeien. Daarvoor is evenwel de hulp en steun noodig van alle H.B.S.'ers en zoo werd besloten een grooten propaganda- tocht te houden, waarvan de bijzonder heden eerstdaags bekend zullen worden gemaakt. Nadat de heer Jutte nog enkele korte, maar enthousiaste woorden gesproken had, besloten de aanwezigen eenparig, alles te doen wat in hun macht ligt om de „Trek vogels" weer in 't oude spoor te brengen. Hierna werd de vergadering door den heer Jutte gesloten. o DE LEIDSCHE HOUT. Wij herinneren er het publiek aan. dat het bij politie-verordening verboden is bij een wandeling in den Leidschen Hout of door de gemeentelijke plantsoenen de fiets aan de hand mee te voeren. Tot dusverre werd aan deze bepaling door de politie weinig aandacht geschon ken, doch, naar wij vernemen, zal in de toekomst op naleving dezer bepaling wor den toegezien. In het bijzonder geldt zulks voor de smalle wandelpaden in den Leidschen Hout en de paden in de plantsoenen tij dens muziekuitvoeringen. Men zij dus gewaarschuwd! DE VEREENIGING GRONINGEN. Het seizoen gesloten. De Leidsche Groningers zijn Zaterdag avond voor het laatst in dit seizoen bijeen geweest en wel in de Burchtzaal.. De too- neelclub voerde twee alleraardigste één- acters op en oogstte wederom veel succes. De dames werden bloemen aangeboden. De vereeniging kan op een mooi seizoen terugzien. Mede tengevolge van de beste stemming, die er iederen avond, die gegeven werd, heerschte, terwijl vele nieuwe leden toetraden. Na afloop volgde er nog een gezellig bal. .o LEIDSCHE JEUGDLUCHTV AARTCLUB. Zaterdagavond j.l. hield deze club in Huize Feenstra haar eerste huishoudelijke vergadering, welke tamelijk goed bezocht was. Nadat de notulen der oprichtingsver gadering onveranderd waren goedgekeurd ging men over tot het samenstellen der statuten. Hierna volgde de bestuursverkie zing. waarbij tot voorzitter werd gekozen G, Schroder, tot secretaris-penningm. H. Stiasny; tot leden mej G Bronger. Sj. Bakker en M. v. d. Hoog Tot commissaris werden benoemd voor de meisjes H.B.S. mej. G Bronver en voor de Gem. H.B.S. L. de Ruyter van Steveninck (inplaats van mej. E. de Bink). De vergadering werd besloten met een gezellig samenzijn. In vervolg op ons vorig bericht kun nen wij nog mededeelen, dat door Z. K. H. Prins Hendrik eveneens een medaille is geschonken voor het te houden Nationaal Muziek-Concours op 10 en 21 Mei alhier. In de Stedelijke Werkinrichting waren opgenomen: Maandag 30 April 48 volwas sen personen Dinsdag 1 Mei 52 volwassen personen. Woensdag 2 Mei 53 volwassen personen. Donderdag 3 Mei 53 volwassen personen, Vrijdag 4 Mei 53 volwassen per sonen, Zaterdag 5 Mei 51 volw, personen. BINNENLAND. Twee panden van het Julianakanaal zijn heden in dienst gesteld. (Binnenland, 3e Blad en Laatste Berichten, le Blad). Jaarvergadering van den Vrijheidsbond; redevoeringen van minister Kalff en dr. Bierema. (3e Blad). De K.L.M. neemt deel aan de Londen— Melbourne-race. (Binnenland 3e Blad). De 75ste verjaardag van Willem Kloos, (3e Blad.) BUITENLAND. Moeilijkheden inzake het Balkan-pact. (Buitenl., le Blad). Een demonstratie voor de leus: het Saargebied is Duitsch. (Buitenl. le Blad). Polen en de Sovjets verlengen het non agressie-pact. (Buitenl, le Blad). In Zuid-Duitschland is een school inge stort- Zeven slachtoffers. (Buitenl. Ge mengd, 3e Blad). Een reeks groote dorpsbranden. (Bui tenl. Gemengd, 3e Blad). Bij de firma Burgersdijk en Niermans worden binnenkort de bibliotheken geveild van wijlen prof. dr. E. D. van Oordt, dr. M. Polak, mr. C. C. Tieleman, prof. dr. S. Hoogerwerf en dr. J. Waller Leper. Voor bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in dit Blad. De Tooneel Ver. .Bhylock" geeft Dins dag 15 Mei a.s. in Concordia haar laatsten vroolijken ontspanningsavond voor werk- loozen en hun gezinnen. Men verzoekt ons mede te deelen, dat het slachtoffer van het misdrijf in de Nachtegaallaan niet in betrekking was bij de Anna-Kliniek. doch bij een in de naaste omgeving wonende dame. mede uit wier naam zuster Bouwense bloemen op het graf legde. De zweminrichting aan den Hooge Rijndijk en „De Zijl" worden Maandag 14 Mei a.s. geopend. De politie heeft ter zake van rijwiel diefstal een 24-jarigen stadgenoot A. B. aangehouden. Wij verwijzen naar de publicatie be treffende de Openb. Bewaarschool aan de Gortestraat. IJMUIDEN, 7 Mei 1934. Tarbot per K G. f. 0.800.60; Griet per kist van 50 K.G. f. 25—7; Tongen per K.G. f. 0.850.60; Middelschol per kist van 50 K.G. f. 20; Zetschol per kist van 50 K.G. f2717Kleine Schol per kist van 50 K.G. f. 212.60; Bot per kist van 50 K.G. f. 1.50; Schar per kist 50 K.G. f. 5.203.60; Tong schar per kist van 50 K.G. f. 2722; Vlee- ten per stuk f. 0.80: Pieterman en Poontjes per kist van 50 K.G. f. 8.504; Groote Schelvisch per kist van 50 K.G. f.20—15; Middel Schelvisch per kist van 50 K.G. f. 20 14.50; Kleinmiddel Schelvisch per kist van 50 K.G. f. 187.90; Kleine Schelvisch per kist v. 50 K.G. f. 12—3.50; Kabeljauw per kist van 125 K.G. f. 24—9; Gullen per kist van 50 K.G. f73Lengen per stuk f. 0.70—0.13; Heilbot per K.G. f. 0.90—0.45; Wijting per kist van 50 K.G. f. 3.80—1.65; Koolvisch per stuk f. 0.68—0.08; Makreel per kist van 50 K.G. f. 62.50. Levende Beugvisch: Leng f. 2.500.35 p. stuk; Kabeljauw f. 3.10—0.55 p. st.; Gul f. 0.53 p .st.; Heilbot f. 1.05—0 64 per K.G. Doode Beugvisch: Leng f. 1.050.28 p. st. Kabeljauw f. 1510.50 p. 125 K.G.; Heil bot f. 0.90—0 70 per K.G.; Groote Gul f. 4 50 3.50 per 50 K.G.; Kleine Gul f. 4.10 per 50 K.G. Aangekomen 10 Stoomtrawlers: ON. 85 met f 2800; IJM. 7 met f. 21.30; IJM. 196 met f.2310; IJM. 417 met f.2150; IJM. 147 met f.1195; IJM. 82 met f.2450; IJM. 19 met f. 2470; IJM. 95 met f. 1600; IJM 123 met f.1220; RO. 16 met f.1490; de beuger VL. 208 met f.990; en 44 loggers: K.W. 70 met f.80; K.W. 161 met f.210; K.W. 38 met f.310; K.W. 102 met f.360; K.W. 101 met f.660; K.W. 55 met f.260; K.W. 60 met f.310; K.W. 140 met f.310; K.W. 68 met f.330; K.W. 162 met f.150; K.W. 105 met f. 790; K.W. 45 met f. 290; K.W. 158 met f.350; K.W. 124 met f.350: K.W. 135 met f.380; K.W. 36 met f.330; K.W. 43 met f.670; K.W. 104 met f.760; K.W. 173 met f.450; K.W. 159 met f.1080; K.W. 149 met f. 430; K.W. 172 met f. 290; K.W. 91 met f.320; K.W. 178 met f.65; K.W. 108 met f.270; K.W. 28 met f.240; K.W. 154 met f.340; K.W. 24 met f.260; K.W. 112 met f.230; K.W. 29 met f.420; K.W 49 met f.610; K.W. 58 met f.670; K.w! 44 met f.670: K.W. 151 met f.580; KW 134 met f.990; K.W. 5 met f.520: K.W. 35 met f.530; K.W. 57 met f.190; K.W. 134 met f.320; K.W. 42 met f.440; SCH. 402 met f.1030; SCH. 297 met f.670; SCH 107 met f. 830; RO, 1 met 830,

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 1