ROOS 10DSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 3 Me! 1934 UIT DE RIJNSTREEK. LOOPJONGEN richt van Inzet. Een kloppende motor is een ernstige waarschuwing; dubbel ernstig als hel om den motor van Uw organisme, hef hart, gaaf! Koffie Hag spaart Uw hart. Abonneert U op het Leidsch Dagblad DER STOK, Haarl,straat h, Donkersteeg Versche Zalm f. 1.50 per pond. STOOF- KOOK- EN BAKPALING FLANELLEN PANTALONS VEURLEIDSCHENDAM. GEMEENTERAAD. Set salaris van de gemeente-vroedvrouw De bouwkosten der R.-K. Meisjes noodschoot - De reconstructie van de Smitslaan. De raad van Veur kwam onder leiding an burgemeester Keijzer in openbare zit- 'ng bijeen. De notulen van de vorige zit- •ng werden goedgekeurd. Bij de voor kennisgeving aangenomen gekomen stukken drukte de heer Koerts i zijn spijt over uit, dat het R.-K. school- -stuur zich heeft losgemaakt van het edisch toezicht op de schoolkinderen; (j hoopte dat B. en W. dit bestuur alsnog ot andere gedachten zal kunnen brengen. Z. h. st.. werd aangenomen het voorstel t beschikbaarstelling van gelden voor aoschaffing leermiddelen 6de leerjaar B-K. Meisjesschool. - Afwijzend praead- ies op het adres van mevr Oudshoorn "lasstra, gemeentevroedvrouw, om haar aris te verhoogen. De heer Koerts betreurde deze af wij - -g; de vergoeding is zeker niet te hoog -teld; een meer tegemoetkomende hou- ing had spr. liever gezien, om b.v. f DO -s te kennen. De heer Zuidwijk sloot zich -n bij den heer Koerts; de betrokken e is wel in haar salaris gekort. - De eer Raaphorst: Ditzelfde punt is hier iceger ook reeds besproken. Spr. is voor rhooging van den pensioengrondslag, nzij f 50 verhooging wordt toegekend, heer Borst vindt het praeadvies mager; ie vraag is, waarom er geen aanleiding tot rhooging is. De voorzitter: B. en W. staan op het andpunt, dat tusschentljds geen verhoo- -gen moeten worden toegekend. Verge- king met Stompwijk gaat niet op, daar den afstand veelal grooter. Officieus is aide pensioengrondslag per 1 Jan j.l. zal -rden verhoogd, met circa f. 300. De heer Zuidwijk stelt voor de drie gra- hulpverleeningen dan wel te betalen; rou dan circa f. 45 bedragen. Dit voor- wordt niet ondersteund, waarna het ■zend praeadvies van B. en W z. hst. ,t aangenomen. Vorstel tot verhooging bouwkosten -i meisjesnoodschool- De heer Koerts door het praeadvies niet aangenaam (feu. Aan het schoolbestuur is toch d, dat de school gebouwd zou wor- De beste oplossing is, dat wij de zaak uden en het bedrag aanbrengen op kostenrekening van een ook te bouwen ■jwe school: De voorzitter: Als B. en W. het praead- krijgen, zullen zij zeker de billijkheid nnen. Het schoolbestuur heeft bestek teekeningen In portefeuille gehouden, ligt zich echter de parochie door welke handigheden dan ook, dan zou zij de sde lijden. De heer Schrader: Veellicht is het be- "g te vinden op de bouwkosten van de school: in elk geval moet de archi- t betaald worden. De heer Borst vindt raak zelve zeer onaangenaam; verder i hij zich aan bij den heer Schrader. Het voorstel van B. en W. wordt z. h.st. "enomen. oorstel wijziging gemeente-begrooting (bezwaren Ged. Staten), heer Raaphorst is tegen belasting- ooging, doch erg is, dat B. en W. het e voor het Handels-onderwijs heb- geschrapt. Spr. stelt voor dezen post laten bestaan; elk ander onderwijs dan ■oon lager ontbreekt hier. De voorzitterB en W. schrappen niet hun pleizier, doch op eisch van Ged. ten, welke wenschen dat alle niet wet- Jke posten verdwijnen. Is het volgend beter, dan kan men weer zien. De neer Raaphorst: Straks hebben wij chentijdsche wijzigingen afgewezen, uisverhooging vroedvrouw) doch nu d Staten het willen, kan het wel. De voorzitter: Als deze post gehand- fa wordt, zullen B. en W. om dekking beze ca. f. 750 voorstellen de opcenten gemeentefondsbelasting met 10 te boogen. De heer Raaphorst doet het voorstel: dhaving of regeling treffen met Voor- het voorstel wordt niet ondersteund net voorstel van B. en W. z. h. st. aan- omen oorstel verlenging rekening-courant reenkomst met de Bank voor Ned. Ge- enten f. 35.000 tot 31 Dec. a.s Z. h. st. "genomen. oorstel reconstructie Smidslaan, 1ste l en aanleg 2 straten (f. 40.000). heer Koerts had liever gezien, dat dit was voor een gemeentelijk i fthans gaat de gemeente toeleggen op particuliere grondspecu- Bestaan er nog steeds bezwaren en een gemeentelijk grondbedrijf. 'mut* geweest alleen de reconstructie oe Smitslaan aan de orde te stellen. De voorzitter: Ged. Staten eischen, dat rente en aflossing van een grondbedrijf betaald worden uit de gewone middelen en dit is niet mogelijk. Het 2de deel Smits laan volgt later. De heer Borst had liever gezien, dat de Mij. „Damsigt" zelve het werk uitvoerde, dan zou het geen werkverschaffing zijn en krijgen de arbeiders een redelijk loon; aan het geheele plan met risico verdient de gemeente geen cent. Weth. De Koning: De Mij. „Damsigt" paste het niet het werk zelf uit te voeren; de bedoeling van B. en W. is: we vinden werk voor de werkloozen en de bouw wordt bevorderd. Hierop ging de raad in geheime zitting, welke ruim l uur duurde. Na heropening deelde de voorzitter mede dat met den heer Van Zon (een belang hebbende) overeenstemming is bereikt Nadat de heer Schrader nog een op merking heeft gemaakt over het z i. fou tieve riool-stelsel, werd het voorstel van B en W. z. h st. aangenomen. Hierna sluiting. VOORSCHOTEN. Openbare verkooping. Ten overstaan van notaris W. A. Caron had in café Al, te Veur, de openbare ver kooping plaats van het woonhuis te Veur aan den Veursohen weg en een perceel weiland aan de St. Josephstraat Kooper mevr. J. Kuyer—Zweegman. Den Haag voor f. 9500. 10 Huizen aan den Veursohen weg koo per de heer M. A. Weyermans, Den Haag voor f. 21.785. Een perceel open grond aan den Veur- schen weg, kooper de heer S. B. Rens al hier voor f. 350. WARMOND. Tewaterlating der nieuwe reddingboot „Jhr. H. J. Ortt". Bij de boerderij „Meerrust" zal Zaterdag a.s. de nieuwe motorstrandreddingboot „Jhr. H, J. Ortt", gebouwd bij de fa. Gebr. Taat te Katwijk aan Zee, in dienst worden gesteld. De lengte van deze boot is 10.30, de breedte 2.85, diepgang 0 50 Mhet ge wicht bedraagt pl.m 4500 K G. De boot heeft 30 luchtkisten, 1 Fordsonmotor van pl.m. 30 P.K., de schroef loopt in een tun nel, snelheid 6 zeemijlen per uur. De boot is voorloopig bestemd als reserve motor reddingboot en zal te Harlingen in het boothuis van de N.Z.H. Redding mij. wor den opgeborgen. De indienststelling zal geschieden door een achter-achter-kleinzoontje van Jhr. H. J. Ortt, die een der 5 oprichters van de N.Z.H.R.M. in 1824 was. WASSENAAR. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. Noort en echtgen., uit Katwijk, van Zuylen van Nyejvqltstr. 191; L. Noort, uit Den Haag, idem; J. F. Noort- hoorn van der Kruijfl en gez., Rotterdam, uit Hillegersberg, Wittenb. weg 110; C. W. Burchtlaan 1; W. J. Beukers en echtgen., van Dijk, uit Hillegersberg, idem; W. J. M. Greve, uit Parijs, Zijdeweg 40; L. W. Gaiser, uit Den Haag, O. Wassen, weg 5; C. A. Sijl, uit Amsterdam, Paauwlaan 5; H. M. Hendriks, uit Den Haag, Lindelaan 2; A. den Uil, uit Voorburg, Schouwweg 32; A. Kraska, uit Den Haag, Rijksstraat weg 775; H. G. J. A. de Geus, uit Rotter dam, Vijverweg 21; J. Legersteem. uit Rotterdam, idem; B. A. Dijker en echtgen. uit Den Haag, Berkenlaan 1; Wed. A L. de Vlieger en gez. uit Voorschoten, Hazelaan 1; W. C. Domaree, idem idem; O. van Nijenhoff en echtgen., uit Den Haag, Wittenb. weg 96a; M J. Riemersma en gez uit Dordrecht, Wittenb. weg 7; C. A. Koomans, idem idem; G. Veldhuis en echtgen.. uit Den Haag, Eikenlaan 2; C. Chaudron en echtgen.. uit Den Haag, Crocusstraat 45; E. Hiibner en echtgen., Rijksstraatweg 819; G. J W. Weekhout, uit Den Haag. Langstraat 53: G. W. Horn en gez., uit Den Haag, Crocusstraat 35; P. J. A M. Haaring en echgen., uit Den Haag, Storm van 's Gravesandeweg 19; J. H. van der Klauw en gez.. uit Rotter dam. Rijkstsraatweg 821; P. J. van Wa- denoijen en echtgen.. uit Rotterdam, Cro cusstraat 33; F. L. Rambonnet en echtgen., uit Den Haag. Van Bronckhorstlaan 17; G. Beckers, uit Den Haag, Teijlingerhorst- laan 35; C. von Lindem en gez. uit Den Haag, Teijllngerhorstlaan 8; W. L, Fel- hoen Kraal, uit Zeist, Zijllaan 7; A. H. J. Teijen en gez., uit Den Haag, Middelweg 14; W. van Vessem en echtgen., uit Rot terdam, Crocusstraat 55; M. C. Dijxhoorn en echtgen., uit Overschie, Van Bommel laan 8; A. Post, Binnenweg 20; K. Hoe kendijk en gez., uit Alphen a. d. Rijn, Korenlaan 9; R. H. Driessen en echtgen., uit Den Haag, Prinsenweg 17; J. Somme- ling en gez., uit Den Haag, van Z. van Nijeveltstraat 138. Vertrokken: M Biberacher. naar Lei den, Cobetstraat 36; I. Sanderse, naar Den Haag. Allard Piersonlaan 229; G. Veldhoen, naar Veenendaal, Marechaus seekazerne; P. J. Blom, naar Amersfoort, P. C. Hooftlaan 9; Th. P. H. van Laere, geb. De Koster, naar Den Haag, Rogge veenstraat 10; W. Bakker, naar Nieuwe- schoot, gem. Schoterland; M. Sluurman, naar Den Haag, Stadh. plein 62; J. J. Fens, naar Den Haag, Stphensonstraat 19; J. Dubbeld, naar Bergen (N.H.), Jan Jacoblaan 13; Wed. van Dissel geb. M. Greup. naar Den Haag. Nic. Tulpstraat 63; H Slegt en gez., naar Oegstgeest, W. de Zwijgerlaan 45; C. van Laere, naar Den Haag, van Musschenbroekstraat 63; A. Fasaleg, naar Den Haag, Jul. van Stol berglaan 79; J. F. W. Wulffers, naar Den Haag, van Stolkweg 29; A Veit. naar Aerdenhout, Vondellaan 16; J. A. van der Ploeg, naar Woubrugge, B 315; W. P. O. Rau, naar Den Haag, Bosschestraat 2; J. A. Burghoorn, naar Delft. Spiegelstr. 30; D. Wessel en gez., naar Den Haag, Jan van Nassaustraat 3; M. Patik, naar Den Haag, Lulkschestraat 17; J. Nagtegaal, naar Voorschoten, Veurschweg 145 E; L. D. Ie Grand naar Leiden, Apothekersdijk 6; Wed. S. Varossieau, geb. Affourtit, n. Leiden, Boisotkade 7. Vergadering der Coöp. Boerenleenbank. In het Gebouw voor Chr. Belangen ver gaderde de Boerenleenbank. Tegenwoordig 109 leden. De voorzitter van den Raad van Toezicht, de heer L. A. F. Prins, heette allen welkom en deelde mede, dat de Bank ondanks de slechte tijdsomstandigheden er gezond voorstaat. Verder deelde de heer Prins mede, dat de aflossingen en de rente goed werden betaald Het aantal nieuwe spaarders bedroeg 85. zoodat dit aantal thans tot over de 1200 is gestegen. Het aantal depositorekeningen in reke ning-courant nam met 16 toe. De uitgifte der spaarbusjes bleek een succes. Het ledental bedraagt thans 323. Over 1933 werd een winst gemaakt van f. 6166.25 (v.j. f. 5436.36.) Verliezen warden dit jaar niet geleden. Het Bestuur stelt voor den rentevoet ongewijzigd te laten, nl. voor spaargelden tot f. 15000.— S'/t'/o; boven f. 15000— 3%. Voor zeer groote bedragen speciale rege ling Rente dep -rek.-courant 3%. Debet rente voor voorschotten, hypotheken en rekening-courant 5%. Verder stelde het bestuur voor de rente, te beginnen met 1935, halfjaarlljksch te laten betalen, zulks, omdat jaarlijksche betaling voor velen momenteel moeilijk is. Tenslotte stelde het Bestuur voor om van de reserve af te schrijven een bedrag van f. 17370.09 en dit te bestemmen voor afschrijving op gebouwen. Met deze voorstellen ging deze vergadering accoord. -Hierna volgde over legging der rekening én balans over het boekjaar 1933. De balans luidt: Inkomsten: in kas f. 55.376.44; uit staande voorschotten f. 502.107.55; reke ninghouders f. 322.192.99'/!; aanüeelen C.B. f. 140.—; idem Gr. Kap. Bank f. 100.—; vaste goederen f. 29.000.verder Inven taris f. 2000.—; Giro f. 6,227.59; nog te vorderen rente f. 3.647.67; prov. enz. nog te vorderen f. 100.36, in totaal bedragende f. 930.892.60. In uitgaven: schuld aan spaarbank f. 742.953.66; idem aan Rekeninghouders 62.320.41; Centrale Bank f. 51.306.18; Re servefonds f. 68.146.10'/!; saldo winst f. 6.166.25. Door 3e controlecommissie werd gerap porteerd, dat de cijfers juist waren en liet bestuur lof verdient voor het gehouden beheer. De heer Peereboom, die als rap porteur optrad, sprak ais zijn meening uit, dat het bestuur beter voor de Bank had gezorgd dan voor de leden. Hij meende dat de middeLen te weinig hadden gecir culeerd. hetgeen hij betreurde, waar bo nafide zakenmenschen in dezen tijd dik wijls geld noodig hebben, om hun zaken op te houden. Momenteel wordt 10% af lossing gevraagd, hetgeen veel te hoog is. Hij hoopte, dat men bij de Centiale Bank verzoeken, dit zoo mogelijk weer terug te brengen tot 5%. De voorzitter zeide, dat hij persoonlijk de meening van den heer Peereboom deelde. Het bestuur kan echter niet an ders handelen. Het is verplicht de liquidi teit der bank te bewaren. Zoo ooit, dan zeker in dezen tijd, nu zij moet zorgen, steeds aan haar verplichtingen te kun nen voldoen. Daarom gaf zij geen geld meer op hypotheek en was zij overigens met credleten zeer voorzichtig. De heer van der Stoel bepleitte rente verlaging. De voorzitter zeide, dat hier aan niet kon worden gedacht. Hij vreesde daarvan vermindering van spaargelden. Bovendien moest men niet voorbijzien, dat de meeste rente wordt gekweekt van het reserve-kapitaal. Als bestuurslid werd daarna herkozen de heer A. M. de Lamaar en als plaatsver vangende bestuursleden de heeren A. P. Ruygrok en J. J. Remmerswaal. Besloten werd de winst te voegen bij hét reserve fonds, waardoor dit stijgt tot f. 74312.35'/» De heer A. Versteeg Sr. bracht verslag uit van de algem. vergadering te Utrecht. Tot afgevaardigden voor de volgende vergade ring werden benoemd de heeren Versteeg en A. van der Plas. Tot lid van den Raad van Toezicht werd herkozen de heer D. Kraaij Sr. Na rondvraag volgde sluiting door den heer Prins. Feestavond Sportvereen. „Wassenaar". In het vereenigingsgebouw ,,'t Centrum" hield de sportvereeniging „Wassenaar" 'n feestavond voor de leden en begunstigers Voor een stampvolle zaal sprak de voor zitter, de heer H. A. N. Jansse, een korte openingsrede, waarin hij naar voren bracht, waarom het bestuur had gemeend dezen feestavond te moeten organiseeren en wel om het feit, dat dit jaar twee elf tallen zich bijzonder hebben onderschei den Het tweede elftal n.l. heeft het kam pioenschap behaald in de 2e klasse van den Haagscheo Voetbalbond, terwijl het adspirantenelftal in de vierde klasse van dien bond eveneens beslag op den kam pioenstitel wist te leggen. Voorwaar dus van de vijf elftallen een mooie prestatie. Dit nu wilde men niet zonder meer laten passeeren. Dat de voetbalsport in Wassenaar zich steeds meer in de belangstelling gaat ver heugen moge voorts blijken uit het feit, dat de vereeniging „Wassenaar Vooruit", een prachtige zilveren wisselbeker heeft uitgeloofd. Deze beker is te winnen door Wassenaarsche voetbalvereeniglngen waar van de wedstrijden in een onderlinge competitie zullen worden gespeeld en waarvan op Hemelvaartsdag de eindwed- strijd wordt verwacht. De baten der t« spelen bekerwedstrijden zijn bestemd voor het Crisis-comité. Voorts staat er nog een wedstrijd te spelen met de club „de Ooie vaars", waarvan de baten ten goede ko men aan de werklooze leden in den H.V.B. Spr. wenschte voorts allen een gezellige feestavond, waarop een aanvang werd ge maakt met het afwerken van het pro gramma. Nadat de heer Kelderman, als humo rist eenige nummers ten beste had gege ven, werd het tweede elftal op het too- neelgehuldigd. Warm sprak de voorzitter zijn jongens toe en als blijk van waar deering bood hij eiken speler namens de vereeniging een zilveren sigarenaansteker aan, gegraveerd met de letters S.V.W. Door den aanvoerder van dit elftal werd hierop dank gebracht aan den voorzitter, het bestuur en de leiding en namens zijn medespelers deed hij de belofte steeds ernstig de voetbalsport te zullen blijven beoefenen met het einddoel voor oogen, vroeg of laat terecht te komen in den K.N.V.B. Vervolgens werd door het tooneelgezel- schap „Het Speeltooneel" opgevoerd het detective-nummer „Hotelratten, dat veel bijval oogstte. Het laatste nummer voor de pauze was een keurig tableau van de belde jeugd- elftallen. Door de kleurwlsselende verlich ting gaf dit een mooi effect en door de aanwezigen in de zaal werden deze jeug dige schoppers van harte met enkele voet- balliedjes toegezongen. Na de pauze trad wederom de heer Kelderman als humorist op, waarna door „Het Speeltooneel" werd opgevoerd de klucht „De tante van Charley". Dit num mer viel al bijzonder in den smaak. Tot slot van dit feestelijke gedeelte bracht de voorzitter dank aan allen, dia tot het welslagen hadden medegewerkt. Hierna bleef men nog gezellig bijeen. Met muziek van de City-Band, die den geheelen avond al had opgeluisterd met vroolijke muziek en onder leiding van den heer J. Immink uit Den Haag, werd nu een vroolijk bal georganiseerd. Hiervoor was bijzonder veel animo en de vele leuke attracties gaven hieraan een gezellig ca chet. Het feest duurde tot diep in den nacht. AARLANDERVEEN. Verkooping. BIJ de ten overstaan van notaris H. B. J. v. d. Kreke gehouden verkooping in hotel „Het Oude Rechthuis" werd het huis met erf enz. met het daarbij behoorende welland, eigenaar den heer A. Ouwerkerk, toegewezen aan den kooper, den heer C. L. van Veen uit Zoeterwoude. voor de som van f. 4500. De opbrengst van de alhier gehouden Emmabloemcollecte bedraagt f. 28.58. ALPHEN. Aanrijding. Door een landbouwer, waarschijnlijk uit Koudekerk, werd de broodbakkerswagen van den slijter P. Kr., staande aan den Gnephoek, aangereden met het gevolg, dat de wagen in de langs dien weg ge legen sloot terecht kwam. Het in de wa gen aanwezige brood ging verloren, ter wijl de wagen werd beschadigd. K deed van een en ander aangifte bij de politie. Dezer dagen heeft men een aanvang gemaakt met de beplanting van de nieuw in aanleg zijnde begraafplaats langs de Verlengde Aarkade. BOSKOOP. Eén Meidag viering. o Gisteren hield de afd. Boskoop van de S. D. A. P. haar Meifeest in het gebouw der Nutsbewaarschool aan de Kerkstraat. In de middaguren was er feest voor de kinderen, terwijl er in de avonduren voor volwassenen een bijeenkomst was. In deze vergadering trad als feestredenaar op de heer H. Vos uit Amsterdam, verder werd de avond gevuld met zang van de arbei- derszangvereeniging „Nieuw Leven", ac cordeon en declamatie. Zondagsdienst doktoren. Voor Zondag 6 Mei zal de Zondagsdienst worden waargenomen door dr. A. S. Kater HAZERSWOUDE. Burgerlijke stand. Bevallen: J. M. van Nierop, geb. Van der Meer, Z. A. M. W. Verhorik, geb. Gor dijn, D. Getrouwd: A. A. van Rultenburg 29 J. en H. M. van Veen 24 j. Overleden; F. Captein 85 j. De werkloosheid. Bij het correspondentschap der arbeids bemiddeling staan als werkloos ingeschre ven 186 personen, waarvan 40 steuntrek kend. LEIDERDORP. Bij het plaatselijk agentsohap der arbeidsbemiddeling staan deze week in geschreven 58 werklooeen. WADDINXVEEN. De staking opgeheven. De staking van het personeel der meu belfabriek van de firma van Schaik en Berghuis alhier, is opgeheven. Beide par tijen zijn tot overeenstemming gekomen. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Johanna Cornelia, d. van P. C. de Bruijn en C. M. de Groot; Catharina Adrlana, d. van A. J. Edelaar en J. C. Kortekaas: Theodora Elizabeth Johanna, d. van P. J. v. d. Ham en M. v. Noort. Overleden: Adrianus Johannes Pennings, 62 jaar, echtgen. van C. M. Langeveld. Ondertrouwd: P. J. van Dam en A. D. de Jong. Getrouwd: F. C. H. Hattink en C. A. M. J. Vinkesteljn; H. L. A. Rooyakkers en M. W. van Wissen; J. A. de Roos en P. M. van Overbeek. ZEVENHOVEN. De gevolgen van het omveer. Tijdens het hevige onweder werd een pink van den landbouwer K. door het hemelvuur doodelijk getroffen; bij pastoor Moons werd de lichtleiding gedeeltelijk vernield en bij het raadslid Slingerland sloeg de bliksem op de meter der electri- sche geleiding. 'riagd: een nette kunnende fietsen. 1 STEENSTRAAT 49. Je op Vrijdag 27 April ^houden veiling t. o. v. Ns M. G. BON te Leiden, perceelen in bod ge- :cnt als volgt: l,10, Het Heerenhuis voor- en achtertuin, r en Schiekade 116 E, op SLECHTS f.5700.- etc. 2. De onbewoonbaar woning Lange Para as 4, Leiden, op f. 320.- tc- 3. De onbewoonbaar Woning Lange Para- 4 4a, Leiden, op f340.- jdat'Siae«blijft beP^aId °P 4 Mei a.s. 207 425 I GROOTE ASCHEMMER [GROOTE WASCHKETEL A QC B GROOTE TEIL Ve"iiien gratis er bij I Groote Werkemmer, GOEDKOOPE AANBIEDING HUWELIJKSBRIEVEN EN -KAARTEN Concurreerende prijzen. Fa. G. VAN BRUSSEL HAARLEMMERSTRAAT 267, LEIDEN. 8474 ÊUÊÊHKB Opger. uinimntiHimmm HAARLEMMERSTRAAT No. 58 FILIAAL HOOGEWOERD No. 32 mromHDiiiiinnm 1875 IMIMUIIIHI TELEFOON No. 420 TELEFOON No. 840 Versche Kabeljauw in mooten f. 0.40 per pond, Tong, Tarbot, Schol. Schelvisch. CONFECTIE-BEDRIJF W. F. KORS it Zn Haarlemmerstr. 241-243 Filiaal Haarlemmerstr. 31 primt pasvorm en kwaliteiten 4.90. 4.25, 3.60, 2.75,1.98 METEEN EIEMCADEAU 456 3—2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7