Fouten-zoekplaatje. OPLOSSINGEN. GOEDE OPLOSSINGEN. ode sel, dat Is een lange dag, 's morgens al om half 5 weg. Ja dat beeldje in Brussel ken ik wel. Triny en Hendrientje Blotkamp, dat vind ik bijzonder aardig, dat de juffrouw op school je prijs zal voorlezen aan de klasse. Wijnand van den Berg, natuurlijk mag je mee doen, ieder is mij welkom. Je be hoort nu nog tot de kleineren. Willy Flaman, zoo, is het een heele jachthaven, dan zal je ook wel dikwijls gaan roeien. Veel plezier op het school feest. Nelly Vlaardingerbroek, wel gefeliciteerd met je verjaardag. Krijg je ook vriendin nen op visite? Lies Deumer, zoo, was je met die wind hoos buiten en rolde je niet om? Neen er doen geen kinderen mee uit Leiderdorp. Sari Minnee, ik vind ook altijd aardig als ik hoor dat de kinderen zelf hun prijs gaan halen, maar ik wist niet of het kon, om dat jij niet in Leiden woont. Fokje Nijholt, door een verjaardag ver leden week vergeten de raadsels op te stu ren? niets erg hoor. Janna Schinkel en Stientje Griffioen, jullie mogen gerust altijd samen de brie ven in één enveloppe doen. Dirk en Jacob Koomen, dat was akelig hoor Dirk dat je zoo'n hooge koorts kreeg na die keelbehandeling. Is het nu geheel beter? Pietertje en Saartje Lagendijk, is het roo'n lief klein zusje. Had Liesje een pret- tigen verjaardag? Geertruida Blöte, neen hoor ik kan nog niet schrijven dat ik beter ben, ik lig nog Ie bed. Cootje Guldemond, wel wel wat ben jij veel naar verjaarpartijtjes van vriendin nen geweest, eigenlijk jammer, zooveel vlak na elkaar. Jopie Brilman, dan heb ik heusch je brief niet ontvangen, want hij was ook niet bij de brieven die te laat kwamen. Was het al lekker aan zee? II Berta Westmaas, wat scheelt er aan? waarom lig je al een maand op bed? Dat prettig om je huiswerk en lessen toch te kunnen doen, dan raak je niet ten ach- ler. Jannie en Frans de Water, dat is heel vervelend voor je, Jannie, ik hoop dat het bestralen spoedig zal helpen. Ook van harte beterschap met je vader. Drietal de Geus, gefeliciteerd met je vaders verjaardag, veel plezier dien dag. Als het zulk mooi zonnig weer is, vind ik erg jammer, dat ik op bed moet liggen. Clasien Möhlman, ja ik ben ziek, dacht .rd Ie dat ik voor een grapje te bed moest liggen? Maar gelukkig doe ik mijn kran- lenwerk toch wel. Petra v. Waveren, met de hyacinthen is en let dus nu gedaan, maar het Is heel mooi zo [eweest, heb ik gehoord en gelezen. Marietje Laterveer, dank voor je anee- iotes, ik had er ook nog van je liggen. Lientje Oostveen, wat heb je al veel ge maakt met je matadordoosje. Annie Goslinga, als je er plezier in hebt, i dan maar weer meedoen. Wel gefeli citeerd, en ik hoop dat je wensch van een iets vervuld zal worden. Nico Liebert, o, dus voortaan doen Je asjes en jij samen mee, dat is best. Pret- ig, dat de pomp er nu is voor het aqua- ,um. Jauke v. d. Eykhoff, neen ik ben geluk- ig niet erg ziek, want anders zou ik mijn rerk voor jullie niet kunnen doen, nu doe k dat in mijn bed. Conny van Vliet, je hebt prettige cadeaux ehad voor je verjaardag, n Daan Stigter, dat begrijp ik hoor, dat je ,'®et heerlijk vond, die heele stoet van het .ircus te zien, er waren heel wat dieren. Mijntje v. d. Berg, dat heb ik gehoord, at het eenige Zondagen ontzettend druk J i geweest door al het bezoek aan de bol- hi mvelden; het is ook wel de moeite iaard. <5 Bep Riebeek, dat trof al heel slecht, dat ie' i net op je verjaardag ziek was; moest t in het bed liggen, dat was vervelend, lat Hennle de l'Ecluse, het is nu mooi zon ae »g weer, zoodat ik 2 open ramen heb, laar ik zou wel liever naar buiten kunnen, "plaats van in bed te liggen. Henny van Wijk, je behoeft alleen de de "lossingen op te schrijven; niet de heele aadsels er bij. iet Martha van Dam, zoo lezen er allemaal «ntes van je buiten Leiden of je ook in Ïe kinderkrant staat; dat is wel aardig, en je overgegaan? Annie Sollie, dan komt nu de mooie tijd At je je zusje veel kan rijden. Ging ze öen winter nooit uit? Ali de Blauw, als je veel huiswerk hebt, w oef je heusch geen brie! te schrijven bij 'E lui Je Welke zijn de acht fouten in dit zoek-plaatje? (Nadruk verboden)'. OPLOSSINGEN DER RAADSELS DIT HET VORIGE NUMMER: 1. Beter één vogel in de hand dan tien in de lucht. 2. Alles in de puntjes. 3. Mijl. lijm. 4. Brandweerauto, brand, weer, Mi, To. 5. Huishouding. 6. Zandvoort. 7. De jongen die het zelf vraagt. 8. Levensverzekeringmaatschappij, rijk, smal, rekenen, laat, schepen, géven, versch, appel, ziek. de raadsels. Was het rapport naar ge noegen? Toosje Bouter, heb je nu zoo'n plezier in de raadsels, blijf dan maar trouw mee doen. Mijn kachel brandt nog wel, maar met zonnig weer heb ik 2 ramen open. De 3 nichtjes Cisca, Jaantje en Beppie, dat is best hoor, ik wil wel aan alle drie tegelijk antwoorden. Het boek zal wel goed zijn voor Cisca's leeftijd; daarom moet ik er altijd den leeftijd bijschrijven, dan zoe ken ze het daarvoor op het bureau ,L. D." op. Dat raadsel heeft er al eens inge staan. Marinus Lagas, je raadsel zal ik bewa ren, het is grappig. Stiena v. d. Blij en Ali v. Clttert, heusch zulke ellenlange brieven als van jullie ver leden week krijg ik van niemand. Ik heb vroeger op de Heerengracht in Leiden ge woond, weet dat dus best. Dragen jullie al dunne zomerjurken? Daan de Graaf, je brief kwam verleden week veel te laat, bezorg dien maar wat vroeger hoor. Wat een grappige prijs toen voor je met dat touwtje trekken. Leest allen even het volgende: Volgende week Donderdag 10 Mei is het Hemelvaartsdag, dus dan kan de kinder krant niet verschijnen dien dag. De Re dactie heeft mij verzocht mijn correspon dentie eerder te verzenden, dan zal dé kindercourant reeds Woensdagavond vér- schijnen. Dus allen alsjeblieft vroeg inzenden en geen lange brieven er bij, dan kan ik on mogelijk klaar komen. Hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag, Van Beuningenstraat 42. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN; linie Deegenaars (brief der vorige week) Daan de Graaf (brief der vorige week), Mien Planjer (brief der vorige week), Ca- tharina Jansen (brief der vorige week), Slentje Timmermans, Annie Keyzer, Wim Keyzer, Piet Lagas, Rietje Laman, Annie van Weizen, Wim Kruit, Ton Kruyt, Piet van Schayk, Jannie de Moed, Rie de Moed Paula ten Hooven, Edward ten Hooven, Annie Cats, Marietje Voorzaat, Hanny Luyten, Marietje Verboom, Nico Verboom, Tiel van der Linden, Jo van der Linden, Lenie Groeneveld, Corrie van de Kerk- hoff, Rietje Trap, Marie Brokaar, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Harte- velt, Cootje Hartevelt, Tine van der Star, Annie Bink, Antje C. de Nie, Celia Kret, Hans Kret, Corrie Kret, Mientje van Riet, Francina de Wit, Bald de Wit, Joop Schou ten, Henk Brugman, Maartje Brugman Henk Brandt, Nico Koning, Attie de Blan ken, Tinie Deegenaars, Adrie van Nood, Johan van Nood, Maurits van Nood, Ti neke van Nood, Dirkje Hopman, Cor Bou- sie, Henk Bousie, Judith de Roode, Greetje de Leeuw, Nelly de Leeuw, Wijnand van den Berg, Sietske de Jong, Hans de Jong, Piet de Jong, Willy Flaman, Gootje Scheer Riek Scheer, Triny Blotkamp, Hendrientje Blotkamp, Thijs Mes, Nelly Vlaardinger broek, Truus de Graaf, Joop Hofstra, Janna Schinkel, Stientje Griffioen, Fokje Nijholt, Lies Deumer, Annie Goslinga, Mar janna van den Anker, Marius van den Anker, Jacobus Moraal, Leendert Moraal, Sari Minnee, Dirk Koomen, Jacob Koo men, Pietertje Lagendijk, Saartje Lagen dijk, Toosje Bouter, Marinus Lagas, Rie Oudshoorn, Klaas Oudshoorn, Ali de Blauw, Jan de Graaf, Jopie Brilman, An nie Sollie, Ali van Cittert, Stiena van der Blij, Luca Wielinga, Bep Wielinga, Martha van Dam, Rietje Stigter, Danie Stigter, Adriaan van Geenhuizen, Joop van Geen huizen, Martien van Geenhuizen, Adriaan Boender, Rika de Graaf, Corrie Holleman, Henny van Wijk, Jaantje Braxhoven, Bep pie Braxhoven, Jo Dreef, Kit Dreef, Ans Vollenga. Rietje Vollenga, Hennie de l'Ecluse, Bep Riebeek, Cisca van Gijzen, Antoon Bekooi, Mijntje van den Berg, Daan Stigter, Conny van Vliet, Mien Plan jer, Koos Nieboer, Rina Vlaardingerbroek, Jauke van den Eykhoff, Marietje Later veer, Jopie Vermeij, Nico Liebert, Casper Nievaart. Tini den Hollander, Lientje Oostveen, Pleun van de Marei, Aaltje v. Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan v. Vliet, Marietje van Vliet, Adriaan Pison, Petra v. Waveren, Clasiena Möhlman, Gerard de Geus, Dorus de Geus, Keesje de Geus, Bertha Westmaas, Jannie de Water, Frans de Water, Cootje Guldemond, Nico Scheps Geertuida Blöte. Mooie ansicht in dank ontvangen van Cor en Henk Bousie uit Antwerpen,

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 15