TOM DE NEGERJONGEN. Woensdag 25 April 1934 UIT DE OMSTREKEN. I - De tentoonstelling ln het gebouw ,.De Oude Veiling", uitgaande van het Ijiederl. Fabricatenhuls, mocht zich in 'n 'flinke belangstelling, vooral der dames, [verheugen. Een gelukkig paar AALSMEER. Tentoonstelling der Naai- en Knipschool. ne laarlijksche tweedaagsche tentoon- tiiiine van werkstukken, vervaardigd 5„n' (je leerlingen der Naai- en Knip- -hnnl alhier, is door de presidente, me- £™w Mannes—Van der Wal geopend, nchalve de bestuursleden der school wa- tegenwoordig de beide wethouders, r 51 heeren P. v. d. Meer Pzn. en J. P. Berg- I ï„-f de gemeente-secretaris, de heer P. KaDtein ouders en andere belangsetellen- i Hpn Mevrouw Mannes sprak een woord van welkom, in het bijzonder tot de ver- "tcaenwoordigers van het gemeentebestuur I Het speet spr., dat de burgemeester, die 1 immer nog op het appèl was, nu door on- '«teldheid verhinderd was hier aanwezig te zijn en hij wenschte hem een spoedig herstel toe. r Na een uitvoerige beschouwing over het I Nijverheidsonderwijs merkte spr. op, dat Ech voor den nieuwen cursus in Septem ber al meer dan 70 meisjes hebben aan- «meld Mevr. Mannes mocht tot groote i voldoening constateeren, dat de school bij ■de ouders steeds in belangstelling toe neemt Zij bloeit, mede dank zij den ■krachtigen steun van overheidswege en den voorbeeldigen ijver van de directrice, me] Bekker en haar helpsters. Spr. was overtuigd, dat het onder deze omstandig heden zeker zou zijn, dat de school zou uitgroeien tot een volledige inrichting, ■waarna zij de tentoonstelling voor ge- opend verklaarde. Nadat mevr. Mannes de meisjes, die een Bioloma ot getuigschrift hadden ontvan- sorak de heer P. v. d. Meer Pzn. namens Eet gemeentebestuur. Spreker kon tot zijn voldoening constateeren, dat op deze school zeer veel nuttigs door de meisjes tclterd wordt. Spr. meende echter te fooeten waarschuwen tegen al te optlmls- liUs'he verwachtingen omtrent uitbreiding Agtr leerstof op de school. Beter achtte br het, het bestuur den raad te geven, „gezien de schrale kas der gemeente hstede van op uitbouw te zinnen, zich ■hiap te zetten, om het bestaande te Behouden. Namens het gemeentebestuur wenschte spr. van harte geluk met de tentoonstelling. Vervolgens maakte het gezelschap een rondgang door de tentoonstellingszaal. De volgende leerlingen ontvingen een 'dinloma: A. L. Groeneveld Rd., C. P. Gros- •seurt Ad., J. Blesheuvel Jd., A. M. Walra ven Joh.d., J. v. d. Zwaard, C. R. v. d. Zwaard, J. A. Millenaar, C. v. d.^telt, L. ■toiler Hd., D. Gelein en A. Flllus. Een jgetulgschrift kregen: A. M. Vreeken Jd., E A Maarsen, T. Keessen DdA. Maarse jd M. v. d. Meulen, G. D. Boomhouwer, Buis Bd„ G. Buis, A. van Dillewijn Jd., A Man Dd., M. Joore Pd., L. Boer, G. Maarse, P. Tas, A. M. Maarse, W. H. v. d. Beide en B. A. de Vos. In den loop van den middag, doch ■vooral des avonds mocht de tentoonstel- llfcg zich ln een zeer druk bezqek vgr- Kiigen. Voor den afzet van de vaderlandsche [producten, een goede reclame! HAARLEMMERMEER. Gezellig samenzijn. Met het oog op het enorme succes, dat „Gezellig Samenzijn" oogstte met de op- voenng van het bekende tooneelstuk van Herman Bouber „de Jantjes" werd een 2e [opvoering gegeven. Deze had gisteravond onder groote be langstelling in de Beurs plaats met muzi kale medewerking van de geheele Hoofd- Idorpsche Orkestvereeniging. Ook thans werd weder vlot en keurig Ispel geleverd en ook deze tweede opvoe ring was een groot succes voor de popu- flaire vereeniging. Inbraak. De heer V. nabij Halfweg alhier kwam 's morgens tot de onaangename ontdek king dat was ingebroken in de achter zijne woning staande schuur. De dief had kans {gezien daaruit een heerenrijwiel weg te nemen en zich daarmede ongemerkt uit de voeten te maken. De politie stelt een I onderzoek in. De Kruideniersbeurs. Voor de door de Kruideniersvereeniglng l.Door Eendracht Sterft" te houden 3e Itroote Kruideniersbeurs, welke zal worden Itehouden in de Beurs te Hoofddorp op 1, 12,1 en 5 Juni a.s. wordt reeds groote be- I langstelling, o.a. door het schenken van I medailles, aan den dag gelegd. KATWIJK AAN DEN RIJN. - Door de Bloembollenkweekers-Cen- I 'fale zijn belast met het opmeten der /oppervlakten geplante bloembollen de I heeren T. Noort en Joh. Korpelshoek. Door middel van huisbusjes is bij de lieden der Geref. Kerk gedurende het eerste kwartaal van 1934 voor de zending verzameld een bedrag van f. 201,16'/!. LISSE. De werkloosheid. t de afgeloopen week stonden volgens A„k i j „a's werkzoekenden bij de Gem. I rier o ingeschreven 342 landarbel- w, V?2 bouwvakarbeiders, 6 schippers- 6 chauffeurs en 26 tot andere behoorend; totaal 402 personen. epiaatst werden 6 los arbeiders. De schietwedstrijden der B.V.L. ditslag van de alhier gehouden Ni™»?strliden 's als volgt: le prijs J. 46 n™? 3' *7 Punten; 2e prijs J. Opstal, de h™ 2e PrUE A' Groen, 46 punten; „„v„?°6soc serie was 50 punten. Er werd Op 5 Mei •s deelnemi 16 &twijkmjaen met SCherp °P de ri««en2 ®eschoten. Op 5 Mei a.s. zullen schleSC^e B-v-L.-ers deelnemen aan de te 'iden wet scherp op de banen GEMEENTERAAD. Huren van gastoestellen Aansluiting waterleiding Oefenveld voor Sparta. De zaak Kaas. De raad kwam ln een openbare zitting bijeen onder voorzitterschap van Burge meester Baron dr. S. van Wijnbergen. Afwezig waren Wethouder Tromp wegens verblijf in het buitenland en de heer J. Moorlandt wegens ernstige ongesteldheid. De notulen werden vastgesteld. De burgemeester sprak een korte rede uit ten nagedachtenis van H.M. de Koningin-Moeder, welke met stille aan dacht staande werd aangehoord. Ook memoreerde de Burgemeester de ernstige ziekte van den heer Moorlandt en sprak de wensch uit dat het God behagen moge, hem geheel te doen herstellen. Volgde benoeming aan 3 leden voor de commissie tot wering van schoolverzuim in de vacature H. Kingma en C. Caspers. Op voorstel van B. en W. werden benoemd het nieuwe hoofd der Openbare School, de heer A. J. van Gllst en de heer H. Vreeburg terwijl de Commissie met 1 lid werd uitgebreid, waarvoor benoemd werd de heer N. Mathijs, zulks ter betere be oordeeling van gezinsomstandigheden bij schoolverzuim. De Raad hechtte hierop zijn goedkeu ring aan het ontwerp-besluit van B. en W. ter verstrekking van gastoestellen in huur, met betaling van maandelijksche tenmijnen. Als huurprijs van door het Gasbedrijf te verstrekken toestellen wordt aangenomen de door den handel vastge stelde verkoops- of winkelprijs verhoogd met 1/4 van het bedrag voor elke maand zoolang de huurovereenkomst duurt. Zijn alle verplichtingen, welke nader beschre ven zijn, voldaan, dan gaat het toestel aan huurder(ster) in eigendom over. Het geldt hier dus een huurkoop-systeem, Aan imuntgasverbrulkers kunnen slechts be paalde toestellen worden verstrekt. Van alle toestellen geldt dat de Gasfabriek in volle rechten blijft, zoolang niet aan alle verplichtingen is voldaan. Aan de orde was nu de behandeling van een aanvulling der Bouwverordening dezer Gemeente, inhoudende de verplichting tot aansluiting van woningen op het Geijj. Waterleidingnet. Nog altijd zijn er onge veer 90 perceelen. die niet zijn aangeslo ten op de waterleiding. In het vervolg zal iedere een gedeeltelijk tot woning inge richt of als zoodanig in gebruik zijnd perceel, dat gelegen is binnen den afstand van 40 meter van de as van den weg waarin een aan de Gem. Waterleiding toe. behoorende buis aanwezig is, verplicht zijn dat perceel aan de Gem. Waterleiding aan te sluiten en aangesloten te houden. De heer C. Schrama vroeg, of deze be palingen nu ook zullen worden doorge voerd. De voorzitter antwoordde, dat dit inderdaad zoo zal zijn Echter kunnen B. en W. op verzoek van belanghebbende van deze bepalingen ontheffing veleenen, in dien deze kan aantoonen, dat in of bij de woning een middel tot drinkwatervoor ziening aanwezig is. B. en W. nemen hier in geen beslissing alvorens de Inspecteur voor de Volksgezondheid hierin gehoord ls. Wederom is een huis aan de Stationsweg wegens den slechten toestand aldaar als onbewoonbaar verkiaad, zulks in het be lang van de volksgezondheid. De heer C. Langeveld informeerd naar de huurprijs der in aanbouw zijnde wonin. gen voor deze in de toekomst daklooze gezinnen. Medegedeeld werd, dat deze volgens de opgemaakte exploitatie reke ning f. 3.40 zal bedragen. De heer Schrama gaf in overweging om, waar de aanbestedingssom nogal meege vallen is, de huurprijs de eerste 2 of 3 jaar nog wat lager te 6tellen. De heer Segers bestuurslid der Wonlngbouwver. zeide dat dit wel bezwaren zal hebben in verband met andere exploitatiekosten. In vergelijking met andere keeren ls deze laag te noemen. De R.K. Turn- en Athletiekver. „Sparta" verzoekt des zomers voor haar oefeningen een gedeelte van het IJsbaanterreln be schikbaar te stellen, alsmede om 2 Zon dagen per jaar gebruik te mogen maken van het nieuwe Gem. Sportpark. B. en W. achten het, wat het eerste punt betreft, niet wenschelijk om het ijsbaan-terrein beschikbaar te stellen, daar dit terrein zomers begraasd wordt. Het oude voetbalveld langs den Broekweg zal wel beschikbaar kunnen zijn. Wat het gebruik van het Gem. Sportpark betreft, wordt „Sparta" in overweging gegeven, zich in verbinding te stellen met de Gem. Sportcommissle en de betrokken Voet balvereniging. In verband hiermede merkt de heer Verduyn op, dat het wen schelijk is, dat een dergelijke schikking plaats vindt in overleg met B. en W. Op gemerkt werd dat Weth. Warmerdam ln deze Commissie zitting heeft, dus dat er wel contact aanwezig is tusschen B. en W. en de Sportcommissie. Door de plaatselijke afd. van de Ned. Ver. tot bescherming van dieren was een verzoek ingediend om een stal te mogen bouwen voor woonwagenpaarden en dit te mogen plaatsen naast het woonwagen kamp. Het stalletje zal een omvang heb ben van 8 x 3,50 M. Tegen inwilliging was geen bezwaar, onder voorwaarde dat dit tot wederopzeggens geschiedt en het on derhoud van het stalletje geheel voor rekening der Vereeniging blijft. De bedoeling is dat dit stalletje voor door gaande paarden zal zijn, welke er niet lan ger dan 2 dagen mogen verblijven. Conform het voorstel van B. en W. kon de Raad het verzoek van de firma Van WaverenVan der Voort billijken om den huurprijs van het perceel langs de haven te verlagen van f. 100 op f.75 per jaar. Overeenkomstig diens verzoek wordt het gedeelte van het Eilandje, dat reeds eerder verhuurd was aan den heer Kelmpema, verhuurd aan den heer L. Oldenhage te Haarlemmermeer tegen f. 50 p. j. De Raad besloot op advies van B. en W. aan de fa. Gebr. J. en A. Molenaar een perceel bouwterrein langs de Juliana- straat te verhoogen voor het stichten van woningen. Het verzoek der R.-K. H.B.S. te Leiden om een bijdrage van f.80 voor een leerling uit onze gemeente om het exploitatie verlies over 1931 te dekken, werd afge wezen, aangezien B. en W. hun standpunt vast willen houden om voorloopig geen nieuwe subsidiën, in welken vorm ook, ten laste der gemeente te nemen. Ingevolge het verzoek der afd. Lisse van het N.C.C. werd aan dit comité een sub sidie toegekend van f. 688.80. Het N. C. C. zal dan een gelijk bedrag beschikbaar stellen. Gelet op het bepaalde bij de wet tot hef fing eener couponbelasting, besloot de raad de door de gemeente van de opbrengst van effecten verschuldigde belasting bij de uitbetaling van de opbrengst aan de daarop rechthebbenden of te houden. De voorloopige vaststelling van de ge meenterekening 1931 en gemeente-begroo ting 1934 gingen onder den hamer door. De voorzitter deelde mede, dat een dank betuiging was ingekomen van H. M. de Koningin voor de betoonde deelneming bij het overlijden van H.M. Koningin Emma. Voorts werd medegedeeld, dat aan de rattenplaag een einde gemaakt zal wor den, zoo mogelijk door het toedienen van gif. Nabij de 2de Poellaan is door de N.Z.H.T.M. een lichtsignaal geplaatst om de bewoners te waarschuwen bij het na deren van een tram. Een schrijven van den voorm. veldwach ter, den heer J. B. Kaas, behelzende het verzoek om schadevergoeding wegens zijn degradatie, daar volgens dit schrijven het besluit van den burgemeester door het Ambtenarengerecht was vernietigd, werd niet aangenomen. De burgemeester zeide, dat B. en W. besloten hadden niet meer op deze zaak terug te komen, doch nu dit schrijven is ingekomen, waarvan door den heer Kaas voorlezing in de openbare ver gadering verzocht was, achtte de burge meester voorlezing van het vonnis van het Ambtenarengerecht op zijn plaats. Dit lij vige vonnis werd in zijn geheel voorgelezen. Aangezien de vernietiging van het degra datie-besluit slechtsi is gegrond op louter formeele gronden en de heer Kaas uit eindelijk niet in het gelijk werd gesteld, besloot de Raad de gevraagde schadever goeding niet toe te kennen. Door den Min. van Soc. Zaken is bericht gezonden, dat tewerkstelling van werk- loozen in de bedrijven in deze gemeente nog niet toegepast zal worden. Er wordt in enkele gemeenten met deze methode een proef genomen. Voorloopig zal aan deze proefneming geen verdere uitbreiding worden gegeven. De heer Verduyn betreurde dit ten zeerste, daar juist de bollenstreek voor deze proefneming bijzonder geschikt is. Wethouder Warmerdam vond het even eens jammer. Er is echter alles aan gedaan wat mogelijk was. De heer C. Schrama was hiervan ten volle overtuigd, doch was van meening dat, als men bij den minister bleef aan kloppen wel wat te bereiken zou zijn. Hierbij sloot de heer Segers zich aan en drong er op aan deze zaak warm te houden opdat bij een eventueele uitbreiding Lisse nummer één zal zijn. B. en W. zeiden dit nader bespreken. Van de bouwcommissie der Geref. Gem. was een schrijven ingekomen dat deze er mede accoord gaat, dat haar bouwterrein, dat grenst aan het gemeentelijk bouwter rein gelijktijdig met dit zal worden opge hoogd voor een bedrag van f. 1200. Het ligt in de bedoeling hierin eenige werk verschaffing te vinden. Bij de rondvraag sprak de heer A. H. Schrama over de progressieve toepassing van de verhoogde opcenten der Pers. Be lasting, daar zoovele werkloozen ln moei RECLAME. 9950 257. Nadat de mannen het een poosje aan hadden staan kijken, beraadslaagden zij eens met elk nder wat hun te doen stond. Wie durfde den leeuw nu te pakken? Dat was al haast een onmogelijkheid. Er moest toch iets zijn om het beest ln mee te nemen, want aan het touwtje zou hij niet .geneigd zijn mee te loopen, dat be grepen de heeren wel. En dus werd be sloten. dat 2 mannen naar het naastbij- zijnd dorp zouden gaan om een nieuwen kooi te gaan halen. 258. En zoo gebeurde. De twee mannen namen afscheid en verdwenen naar het dorp. Leeuwentemmer en Pijl bleven de wacht houden bij den hoop leeuw, hout en meloen, gewapend met hun speren om er den leeuw van terug te houden, zijn eigen weg te gaan, want houden w!ld~n -« het beestje, dat stond vast, jonge sla en Saladine! Eindelijk de allerfijnste slaolie, waar malsche oorjaars-sla recht op heeft: Saladine! Saladine maakt Uw sla zacht en geeft haar een bijzonder fijn aroma. Voor verrukkelijke sla, voor overheerlijke mayonnaise, kortom voor alles waarvoor slaolie gebruikt wordt, is Saladine onovertrefbaar. OOUDZEOEL SO CENT - OROENZEGEL 65 CENT - ROODZEGEL 50 CENT lijkheden verkeeren. De heer C. Schrama sloot zich hierbij aan. De voorzitter achtte een progressieve toepassing echter wel wat al te dubbel. De secretaris zeide, dat ook naast de werk loozen zoovele anderen voor groote moei lijkheden zitten. Een verzoek van den heer A. H. Schrama om een trottoir voor eenige huizen langs den Broekweg, kon niet worden toegestaan daar de begrooting 1934 zulks niet toelaat. Echter zal aldaar een verharding worden aangebracht. Op verzoek van den heer A. Th. v. Kes- teren zal een goede afscheiding worden aangebracht bij de volkstuintjes. Hierna volgde geheime zitting. Bloemensnijder gepakt. Dank zij de activiteit der politie alhier is een bloemendief gepakt. Zekere IC V., voorzien van een mand mooie tulpen trok door deze bijzondere soorten de aandacht van de politie. Men hield hem aan en vroeg waar de bloemen van afkomstig waren. V. gaf een onzeker antwoord, waarop de politie ging twijfelen of deze zaak vel in orde was. Hij nam hem mede naar het politie-bureau en stelde hem in bewaring. Al spoedig zakte hij door den mand en bekende deze bloemen te hebben ontvreemd bij de fa. Hopman en Zn. te Hlllegom. Dit jongmensch dat reeds eerder met de politie in aan raking kwam, zal de gevolgen van zijn daad wel ondervinden I Mooie Bazaar voor de Suriname-zending. Na vele maanden van voorbereiding was gisteravond het moment aangebroken dat de Bazaar van de afd Lisse van den Ned. Chr. Vrouwenbond officieel geopend kon worden. Ds. G. Tichelaar sprak het openingswoord waarin o.a. het doel van dezen Bazaar werd uiteengezet, n.l. tot steun van de zending in Euriname. Een koortje van 8 kleine kleuters van 46 Jaar bracht den dames van het uit voerend Surlname-comité een bloemen hulde, die zeer op haar plaats was, gezien de vele prestaties dezer dames om alles te organiseeren en tot stand te brengen. Mevr. SchoutenDe Jong, presidente, dankte voor deze grootsche bloemenhulde en tevens voor Be door ds. Tichelaar ge sproken woorden van lof. Zij bracht haar dank aan allen, die hun beste krachten hebben gegeven. Zij besloot haar dankwoord met het Soli Deo Gloria! Aan God alleen de eer! Een rondgang door de smaakvol Inge richte zaal doet zien, dat deze Bazaar een mooie uiting is van wat er in menig hart leeft aan liefde voor de zendings- nrbeid. Het geheel maakt een smaakvol- len indruk. Een bazaar als deze zal zeker de beurzen vermogen te openen, niet al leen omdat alles inderdaad waardevol en smaakvol is, maar vooral ook omdat het doel, de zendingszaak te bevorderen, zoo bijzonder sympathiek is! Aanbesteding Ned. Herv, Kleuterschool. De uitszlag van de gehouden aanbeste ding voor de nieuw te bouwen Ned. Herv. Kleuterschool is ais volgt: Daudey en Co. Lisse, in hout uitv. zon der paalf. f. 14.400, in hout uitv. met paalf. f. 14.799, in steen uitv. met paalf. f. 15 990; H. J. en A. Bergshoef, Alphen, f. 12.500, f. 12.580, f. 13.765; Jeek Kastelijn. Lisse, f. 13,555, f. 13.999, Gebrs. van Breda, Sassenheim, f. 15.100, f. 15.490, f. 16.570; P. Hulsbos Jr., Abbenes, f. 14.955, f. 15.495, f. 16.490; T. Abma, Enkhulzen, f. 13.120, f. 13.590. f. 14.670; J. v. d. Mal, Amsterdam, f. 15.444 f. 15.887, f. 16.887; P Terreehorst, Aalsmeer, f. 15.200, f. 16 000, f. 16.980; M. Kool. Warmond, f. 13.269, f. 13.469, f. 15.769; A, van Duljn Noordwijk f. 10.900. f. 11.245, f. 13,600: Pot en van Rossum, den Haag, f. 13.570, f.13 770, f. 14.995; A, van Dam, Alphen, f. 12.638. f. 13.138, f, 14.655; L. van Hoek en Zn. den Briel, f. 14.681 f. 16.200; W. Mulder. Oegstgeest, f. 15.255, f, 15.695, f. 16.540, Schilderwerk: A. v. d. Zaal Bz„ Lisse, f. 986; Gebrs. v. d. Zaal Pzn.. Lisse, f. 642; Gebrs. van Houten Lisse, f,734; Ant. van Waveren, Lisse, f.990; Alb. Marseille, Lisse, f. 895; A. Wijnhout, Lisserdijk, f 1390. Centrale verwarming: Fa. van der Voet, Leiden, f. 1450; Gebrs. Schouten, Lisse, f.1250; Nic. Nieuwenhuls, Lisse, f.1045; Deerns en Westering, den Haag, f. 1460. De gunning is aangehouden. Architect de heer Fontein, Leiden. Aan de navolgende twee leerlingen der derde klasse van de Rijkstuinbouw- school alhier, die door ziekte niet aan het eindexamen konden deelnemen, is op grond; van het thans door hen afgelegd examen, alsnog het diploma der school uitgereikt: W. Freijmuth. Bloemendaal, met aanteeke- ning voor Engelsch, Duitsch, Zweedsch en Mach. schr.; J. Th. Langelaan. Hillegom, met aanteekening voor Engelsch, Duitsch, Fransch. Zweedsch, Stenografie en Mach. schrijven. Een auto uit Leiden kwam nabij „De Engel" in botsing met een auto uit Am sterdam, waardoor belde wagens veel schade beliepen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Ondanks de crisis hebben de dames die 't Emma-bloempje hebben „geplaatst" een mooi succes behaald. Een bedrag van f. 270.werd bijeengebracht! o NOORDWIJK. Bij beschikking van den Minister van Financiën ls de ontvanger der directe be lastingen enz. de heer F, K. C. TimmerS van Abcoude alhier (kantoor der directe belastingen en accijnzen) overgeplaatst naar het kantoor Idem te Haarlem. OEGSTGEEST. In een gehouden vergadering van da Chr. Hist. Klesvereeniging was een be stuursverkiezing aan de orde waarbij aftredend waren de gemeenteraadsleden Joh. Uittenbogaard, mr. L. Sprey, N. Zand bergen en A. van Breda. In deze vacatures zijn gekozen de heeren J. C. Sentel, C. Jansen, N. Haasnoot en H. V. d. Mey Pzn. De schietoefeningen te Katwijk, van de Burgerwacht Oegstgeest, zullen een aanvang nemen op Zaterdag 5 Mei a.s. Oisteravond is ten huize van R V. terwijl niemand thuis was, ingebroken. Men wist zich toegang te verschaffen door verbreking van een ruit van de keuken deur. Het geheele huis is doorzocht. Alle laden en kasten zijn leeggehaald, doch de buit is gering. Een kistje sigaren wordt vermist. Een onderzoek wordt ingesteld. VEUR. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente, komt op Dinsdag 1 Mei des n.m. te 19.15 uur in openbare vergadering bijeen. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel tot beschikbaarstelling be- noodlgde gelden voor aanschaffing van leer- en hulpmiddelen, l.v.m. toevoeging zesde leerjaar (St. Mariaschool, St. Jozef straat la. 4. Voorstel n.a.v. verzoek om herziening jaarwedde gemeente-vroedvrouw. 5. Voorstel tot verhooging bouwkosten noodschoot. 6. Voorstellen tot wijziging der ge meente-begrooting dienst 1934. 7. Voorstel tot verlenging rekening courant-overeenkomst met N.V. Bank voor Nederl. Gemeenten (uitgaven reconstructie Voorburgscheweg). 8 Voorstel tot reconstructie gedeelte Smitslaan en tot aanleg van een 2-tal straten. 9. Verder voorkomende zaken. 3-2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7