De zaak-Onnes van Nijenrode LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad De verdediging aan het woord. Woensdag 25 Aprfl 19341 GEMENGD NIEUWS. RADIO-PROGRAMMA. (Vervolg van gisteren). Na de pauze is het woord aan de ver dediging. Het eerst voert mr. Muller Massis het woord. Hij verklaarde in deze zaak het meest getroffen te zijn door den opzet van het proces zooals dit door het O. M. is geschied. De grootste grief blijft, dat de verschillende verdachten en vooral Ko ning als getuige werden gehoord. Beke ken van het standpunt van het O. M. zijn Koning en Onnes immers juridische en psychologische mededaders. Pleiter is van meening, dat er een sterke suggestie is uitgeoefend op de getuigen. Pleiter behandelde gisteren twee punten van zijn pleidooi, n.l. het verzwijgen van den diefstal en dat deel van de dagvaar ding. waarin wordt gezegd. dat Onnes opdracht had gegeven tot het weg halen van het goed en dat het weghalen gebeurde met zijn medeweten en goedvin den. Uitvoerig gaat pleiter de verklarin gen na van Koning betreffende de eerste ontmoetingen tusschen Koning en Onnes. Onnes zou, volgens Koning, al direct zijn gekomen met het voorstel tot de pseuao- inbraak. Koning is met een groot aantal fabeltjes over het verleden gekomen, fa beltjes ontzenuwd door de getuigen a dé charge. Bij het eerste bezoek van Koning op Nijenrode wist Onnes niets Hij kende Ko ning uit vroeger tijd en hij zag hem aan voor een fatsoenlijk zakenman. Hoe ls het dan verklaarbaar, dat Onnes een voorstel tot inbraak zou hebben gedaan aan Ko ning. Pas véél later hoorde Onnes, wat Koning voor man was. Koning ls in vele verklaringen aarze lend; hij weet niet zeker meer, wanneer Onnes hem het voorstel heeft gedaan: bij zijn eerste bezoek of bij het tweede. Op 16 Mei 1932, toen de z.g. openhar tige bekentenis van Koning kwam naar aanleiding van de chantage-beschuldiging zat Koning door de verklaringen van de andere verdachten muurvast. Koning nam zijn draai en plaatste zichzelf daardoor op het tweede plan; hij beschuldigde On nes. een beschuldiging uit eigenbelang uitgebracht. Op de zitting echter doet Koning, alsof het hem spijt, dat hij zijn woord heeft moeten breken en hij ge dwongen werd te spreken. De praktijk bewijst, dat Koning er slim aan heeft gedaan zijn draal te nemen: Koning loopt reeds geruimen tijd vrij rond en Onnes zit nog in het huis van bewa ring. Toen Onnes Koning dan van chantage beschuldigde, kwam er niet spontaan een tegenbeschuldiging van Koning. Hij kwam niet direct met de „waarheid" voor den dag. Hij wilde tijd winnen en vroeg naar zijn advocaat, hij had allen tijd, bijzon derheden te construeeren. In hoofdzaak is dat verhaal echter nog vól onwaar schijnlijkheden en onwaarheden. PI. gaat nu eenige bijzonderheden van Konings verhaal na. Koning stelt het zelfs voor, alsof hij dat heele „verhuls- plannetje" gratis voor Onnes zou uitvoe ren. Men moet al niet wijs zijn, om dat iemand „pro deo" voor te stellen. Dat hij er niets voor zou krijgen ls waar, eenvoudig omdat het heele plan fantasie ls. Koning probeert steeds zich zelf voor te stellen als een onschuldige medeplichtige. En dat schijnt hem gelukt te zijn. De rechtbank, is hem steeds wel willend tegemoet getreden, hoewel een rechter hem zoo nu en dan critlsche vra gen heeft gesteld. PI. bespreekt dan de geschiedenis van de schetsteekening. Over dat schetsteeke- nlngetje is Koning al erg onzeker in zijn verklaringen. Volgens de getuigen, die dit schetstee- keningetje hebben gezien, stonden daar in verschillende belangrijke fouten. In geen enkel opzicht is bewezen, dat deze schetsteekening door Onnes is gege ven. Het is toch onaannemelijk, dat de slotbewoner een kaart met fouten zou ge ven, wanneer hij goederen uit het kasteel wilde laten halen. Wanneer Koning die schetsteekening heeft gemaakt, beroept K. zich dus op een door hem zelf gemaakt stuk. om de schuld van Onnes te bewijzen. Alles wat Koning beweert, al die bij zonderheden kan Koning te weten zijn gekomen bij zijn bezoeken aan Nijenrode. Alle gegevens, waarover K. beschikte, zijn voor een handig man gemakkelijk bijeen te brengen, bijzonderheden, waar van K. later meedeelt, dat hl) ze van On nes zelf heeft. Volgens Koning had Onnes een beloo ning van f. 12.000 toegezegd, wanneer al les naar wensch verliep. Koning beweert, dat aanvankelijk was bepaald, dat de „verhuizers" een deel van het goed moch ten behouden. Wltbraad spreekt dit ech ter met klem tegen, volgens hem moest het goed onbeschadigd terug. Niets wat ter voorbereiding van de inbraak is gedaan, of wat men behoefde te weten, moet noodzakelijk van Onnes afkomstig zijn. In bijzonderheden bespreekt pl. dan de kwestie van de openstaande poort; hij schrijft dit toe aan zuiver toeval, waar aan verd. volkomen onschuldig is. Na nog eenige bijzonderheden te heb ben behandeld, wordt de zitting geschorst tot morgen te twee uur. MASSABESMETTING MET TUBERCULOSE. Op een school te Emmer Compascuum. Te Emmer Compascuum (Dr.) doet zich een geval van massa'oesmettlng voor met tuberculose bij schoolkinderen. Van de 50 leerlingen der eerste klasse der openbare UX.O.-school reageeren meer dan 40 kin deren positief bij het onderzoek. Gebleken is. dat een der in September 1933 op school gekomen nieuwe leerlingen, een meisje, aan open t.b.c. leed. AUTO TE WATER. Een der inzittenden gewond. Gistermiddag ongeveer 4 uur reed een huur-auto bestuurd door A. H. uit Am sterdam met groote snelheid onder Wees- nerkarspel in de Gaasp. De wagen reed eerst 40 M. over den berm en stoof daar na 16 M. door het water. De inzittende dame, mevr. M. v. D., eveneens uit Am sterdam. wist zich door het raampje op de kap te werken en kwam met den schrik en een nat costuum vrij, doch de heer H., die onder water bekneld was geraakt, werd met levensgevaar gered door H. v. d. Brink, die in de nabijheid aan het werk De bewustelooze drenkeling was ernstig aan het hoofd en aan een der handen ge wond. Hij werd per Roode Kruis-zieken- auto naar het Burgerziekenhuis te Am sterdam vervoerd. (Vad.) ARIËRS OF NIET-ARIËRS. Een Rotterdammer wilde een adverten tie in de „Völkische Beobachter" iBerlljn- sche uitgaaf i plaatsen en het advertentie bureau welks bemiddeling hij daarvoor inriep ontving een paar dagen na de in zending een briefje van de centrale uitge verij „Zentralverlag" der N.S.D.AB. te Muenchen, waarvan de tweede alinea luidde: „Voordat wij de advertentie plgat- sen verzoeken wij u beleefd ons uw last gever vertrouwelijk te noemen en ons te bevestigen dat deze van zuiver arische af stamming ls." Het advertentiebureau heeft daarop het volgende geantwoord: „Hebt u zich soms vergist in de geografische ligging van Rotterdam? Rotterdam ligt namelijk in Nederland en wij vermoeden dat u weet, dat wij in Nederland geen onderscheid maken tusschen Ariërs en niet-Ariérs. Hoe hebt u eigenlijk gemeend, dat wij de afstamming van onzen lastgever zouden moeten laten vaststellen?-Tot dusver had den wij gedacht dat men in Duitschland prijs stelt op buitenlandsche klanten. Uit uw brief blijkt nu evenwel het tegendeel. Als wij u een goeden raad mogen geven: schrijf dan dergelijke brieven niet meer aan buitenlandsche firma's want waar lijk, men denkt hier in Nederland anders, zoodat u zich ten slotte slechts belache lijk maakt." (N.R.Ct.). ERNSTIGE KNOEIERIJEN MET TARWE. Graanhandelaar en molenaar gearresteerd. De Meelcentrale te Den Haag is eenigen tijd geleden op het spoor gekomen van een ernstige knoeierij met tarwe, waarbij de regeering, naar een officieele schatting, voor een bedrag van f. 50.000 0 f. 70.000 ls benadeeld geworden. In verband met deze knoeierij zijn gear resteerd de graanhandelaar O., uit Wiel- drecht en de molenaar O., uit Oud-Beijer- land. (Om misverstand te voorkomen: de namen zijn niet dezelfde). Bij de verwerking van tarwe wordt het product gescheiden van de zgn. vita-tarwe en een overschot. De knoeierijen hebben nu daarin be staan. dat in plaats van het vita-tarwe het overschot ls geleverd, hetgeen voor hen, di zich aan de knoeierijen hebben schuldig gemaakt, een voordeeltje van 1.10 per 100 kilo oplevert. O., uit Wieldrecht, gaf de tarwe, of beter gezegd, het overschot, ter bemaling aan den molenaar 0„ uit Oud-Beijerland, die zich daardoor aan de knoeierijen mede schuldig maakte. Door het vervalschen van de betreffende staten en bescheiden en het doen van onjuiste opgaven, wist men de controleurs en de politie een tijd lang om den tuin te leiden. Ongeveer een half jaar geleden is het toezicht op de naleving van de bestaande voorschriften en bepalingen verscherpt. De controle bij bakkers en boeren bracht aan het licht, dat er ernstige onregel matigheden waren gepleegd, en het onder zoek leidde tenslotte tot de arrestatie van de beide O.'s. De Meelcentrale heeft het onderzoek overgedragen aan de Dordtsche justitie, die in deze ingewikkelde en veel omvat tende zaak thans klaarheid traoht te brengen. Het is lang niet onwaarschijnlijk, dat er nog meer fraude's aan het licht zullen komen. Het misdrijf, door de beide O.'s gepleegd, zal juridisch vermoedelijk als oplichting en valschheld in geschrifte gekwalificeerd kunnen worden. Msb. VOOR MOEDERS OOGEN GEDOOD. Gistermiddag is te Apeldoorn op den onbewaakten overweg bij de Kayersbrug ever het Apeldoorn-Dierensch kanaal de 17-jarige H. Hendriks uit Klarenbeek door den trein, die om 15.21 uur uit Apeldoorn naar Dieren was vertrokken, gegrepen en op slag gedood. Het meisje was per fiets en haar moeder reed achter haar. Beiden hebben blijkbaar door den straffen tegenwind den nade renden trein niet bemerkt. Het uitzicht bij den overweg ls geheel vrij. De moeder zou zeker ook onder den trein zijn gekomen, als een werkman haar niet tijdig had teruggehouden. Het meisje werd ongeveer 20 meter met den trein meegesleurd en deerlijk ver minkt. De politie heeft het lijk in beslag genomen en naar het algem. ziekenhuis overgebracht. De moeder was weliswaar verschrikkelijk overstuur door het gebeurde, doch kon 1 naar huis terugkeeren. ROEKELOOS SPEL. Gistermiddag omstreeks half zes is op de Balijelaan te Utrecht een vijf-jarige jongen door een vrachtauto overreden en op slag gedood. Het ventje had zich aan de rechterzijde van den vrachtauto vastgegrepen, toen de wagen nog stil stond. Toen de wagen aantrok, durfde het kind niet meer los laten, het kwam te vallen en het rechter- achterwiel ging over hem heen. De kleine, de 5-jarige G. v. R., was op slag dood. Dokter van Dorsse, die spoedig ter plaatse was, kon niet anders con- stateeren. Vermoedelijk treft den chauffeur geen schuld. o COULANTE BEDIENING. Met looden trappers was de meneer naar het politiebureau aan den Bergsingel te Rotterdam getrapt, want zijn gemoed was zeer bezwaard. Immers den dag tevoren was een agent aan zijn woning gekomen, met de mededeeling, dat hij op het bureau moest komen, teneinde te worden ge hoord. als verdachte in een zaak betref fende valschheld in geschrifte. Weliswaar was zijn geweten zuiver, maar een derge lijke verplichte visite ls toch niet aange naam. En het onaangename gevoel werd nog sterker, toen de agent-portier hem vertelde, dat -hij zijn fiets maar in de fiet senstalling op de binnenplaats van het bureau moest zetten, want het kon wel eens heel lang duren, vóór hij weer buiten kwam. Maar ziet, al vrij spoedig had hij den inspecteur van zijn oprechtheid kunnen overtuigen en ongeveer een uur later meldde hij zich opnieuw bij den agent- portier, met het verzoek, hem zijn fiets terug te geven. In het fietsenhok stonden vele fietsen, maar de fiets van den meneer was er niet bij, althans hU kon hem nergens vinden. En weldra stond het heele bureau op stel ten. Diefstal van een flets uit de fletsen- bewaarplaats van een politiebureau, dat was wel heel kras. De inspecteur, die den meneer had gehoord, leidde persoonlijk het onderzoek naar de vermiste flets. Ieder, die in het bureau aanwezig was, moest zijn fiets aanwijzen. Toen bleef er één fiets over en dat bleek bij nader inzien de fiets van den meneer te zijn. Maar de fiets was dan ook niet te herkennen. Toen hij kwam was de fiets grijs van het stof, met bruine roestvlekken, een piepend, krakend, gam mel kavalje van een fiets. En thans stond hij daar glimmend, keurig gepoetst, opge wreven, gesmeerd De meneer vertrok op zijn mooie fiets, blij met den goeden afloop en dankbaar over de coulante behandeling, welke hij had ondervonden. Die Rotterdamsche po litie was toch zoo kwaad nog niet. De fiet sen van de bezoekers gratis schoon te maken en op te knappen. Een prachtige service. Maar een paar straten verder reed een inspecteur van politie, boos en mopperend op een vuile fiets. Hij mopperde, omdat de agent, die hem beloofd had zijn fiets even onder handen te nemen, zijn belofte niet was nagekomen. En nog een paar straten verder stond een agent het ver keer te regelen, met het voldane gevoel, dat hij straks op het bureau een hartelijk dankwoord zou hooren van den inspec teur, wiens fiets hij zoo keurig had op geknapt... N. R. Crt. BRAND. Glstervoormlddag brandde te Bennekom de villa „de Klopper", gelegen aan den Selterskamperweg en bewoond door den heer Vorstman, totaal af. De oorzaak was dat een schilder met een steekvlam on der een rieten dak de verf aan het af krabben was. De Inboedel kon grootendeels gered worden. Huls en inboedel waren verze kerd. DOOR VERDWAALDEN KOGEL GETROFFEN. De „Tel." meldt: Het 20-jarig meisje B. Teeuwen, te Maasbree (Blerik) dat Maandagavond 16 April j.l. toen zij naar een troepje twistende jongens stond te kijken, door een revolver schot in het onderlijf werd getroffen, is gistermorgen in het ziekenhuis te Venlo, nadat reeds operatief was ingegrepen, over leden. De dader de 26-jarige schilder P. K. Lamain. die het schot loste, bevindt zich sedert 18 April j.l in het Huis van Be waring te Roermond. o— BUITENLANDSCH GEMENGD. BOMMENWERPER NEERGESTORT. Een Japansche bommenwerper is on derweg van Moekden naar Kintsjau neer gestort. De piloot en twee inzittenden aijn om het leven gekomen. DE JACHT OP DILLINGER. Volgens berichten uit Wercer (Wiscon sin) zijn daar eenige vliegtuigen aange komen met ambtenaren der crimineele bondspolltie Zij zullen de politie en de gendarmerie versterken, welke de bende van Dillinger achtervolgt De ambtenaren hebben bevel gekregen direct te schieten, zoodra zij Dillinger of een van diens bende leden zien. De schuilplaats van Dillinger is geheel onbekend Men vreest dat de boeven probeeren Detroit of Chicago te bereiken De bondsregeering zal streng optreden tegen personen die Dillinger op eenige wijze behulpzaam mochten zijn In de groote steden worden de bankinstellingen extra bewaakt. Men neemt aan, dat Dillinger zal probeeren uit te wijken naar Canada. De verkeerspolitie volgt met van radioinstallaties voorziene pantserauto's de verdachte wagens. o VIER ARABIEREN TER DOOD VEROORDEELD. Het proces tegen de vier Arabieren, die den Duitscher Rudolf May en den Ame rikaan Fisher tijdens een kanotocht op den Tigris hebben overvallen en vermoord werd gisteren beëindigd. De vier Arabie ren zijn ter dood veroordeeld. Zij beken den. Gelaten namen zij kennis van het vonnis. o MARCONI 60 JAAR. Heden herdenkt markies Guglielmo Mar coni. zijn zestigsten geboortedag. Hij werd in 1874 te Bologna in Italië geboren. De wereld dankt aan zijn genie een der belangrijkste technische hulpmiddelen van onzen tijd; de radio. Het is Marconi ge weest. die ons de radio heeft leeren ge bruiken. Reeds op twee-en-twintigjarigen leeftijd behaalde hij zeer belangrijke successen op dit gebied, toen hij voor het eerst ge bruik maakte van een geaard antenne systeem en daarmee resultaten bereikte, welke toentertijd voor onmogelijk gehouden werden. Door een verbetering van de antenne, welker capaciteit hij door het spannen van draden naast elkaar wist te verhoogen. kon hij ln April 1898 een ver binding tot stand brengen tusschen het eiland Wight en Bournemouth, terwijl hij in Maart van het volgend jaar het Kanaal draadloos .overstak". De storende invloeden, welke dicht bij elkaar gelegen zenders op elkaar uitoefen den. leidden tot de constructie der afge stemde zend- en ontvangantennes. Tegelij kertijd werd het nu mogelijk een grooter vermogen aan de antenne toe te voeren en een hooger rendement te krijgen. Dit gaf Marconi hoop binnen atzienbaren tijd den Atlantlschen Oceaan te kunnen over bruggen. De stations Poldhu ln Engeland en Cape Cood in Canada kregen inderdaad met elkaar contact (1900). Ih den beginne was deze transatlantische verbinding nog zeer wisselvallig en het duurde tot 1908, voordat van een geregelde, betrouwbare communicatie sprake kon zijn. Het waren de stations Clifden en Glace Bay. waar mede Marconi deze geregelde verbinding tot stand bracht. Na deze grootsche prestaties heeft Mar coni zich een tiental jaren later weer ver dienstelijk gemaakt voor de ontwikkeling van de lampzenders en -ontvangers, terwijl hij terstond het groote gewicht van een gerichte antenne-straling heeft begrepen, welke vooral bij de moderne korte en ultra- bortgolf-zenders van zoo groot belang in. VOOR DONDERDAG 26 APRIL. Hilversum. 301 M. AVRO-ultzendlng „I 8.00: Gramofoonplaten 10.00: Morgen-1 wijding 10.15: Gramofoonplaten 10.30: Concert. Joh. de Nobel (cello) en I F. de Nobel (plano) 11.00: Knipcumil Kinderkleeding 11.30: Piano-recital A.I Heksch 12.00: Omroeporkest o.l.v. Treep 2.15: Mevr. L. Pierson: Japansi Bloemenschikken 2.45: Gramofoonpl.-I 3.003.45: Knipcursus 4.00: Voor ziekenI en ouden van dagen 4.30: Gramofoon-I muziek 5.00: Radio-tooneel voor :-| jeugd 5.30: Kovacs Lajos en zijn ortal 6.30: Sportpraatje H. Hollander 70)1 Gramofoonplaten 7.10: Prof. R. Casimgl Het cultureele belang van het boek TIM Engelsche les Fred Fry 8.00: Vaz Dias-| 8.05: Gramofoonplaten 8.15: Conceitl gebouw-orkest o.l.v. dr. W. Mengelbtij m.m.v. Rosette Anday (alt) en Man Oehmann (tenor) 10.30: GramoIw>-| muziek 11.00: Vaz Dlas U.10-ll«f Gramof oonm uziek Huizen. 1875 M. 8.00—9.15: KRO; 10»| NCRV; 11.00: KRO; 2.00—11.30: NCRV- 8 00—9.15 en 10.00: Gramofoonplaten J 10.15: Morgendienst oi.v. ds. G. W. v. I 10.45: Gramofoonplaten 11.30—12 Godsd. halfuur 12.15: Orkestconcer. 1 Gramofoonplaten 2.00: HandwerkcuiJ 3.00: Gramofoonplaten 4.00: Bijtel lezing door ds. M. J. C. Visser, rajy.| bariton en orgel 5.00: Cursus hand» arbeid v. d. jeugd 5.30: Orgelspel Ll Blaauw 6.30: J. C. Geervliet: Het ot»:| men in het belang der menschheid 1 lil Gramofoonplaten 7.30: Journ. w«l-| overzicht door C. A. Crayé 8.00: Grai»! foonplaten 8.15: Chr. Oratorium-Var Utrecht m.m.v. solisten en het Utr. E'.e' orkest o.l.v. A. v. d. Horst 9.15—94i:| Ouderuurtje door A. J. Drewes 10.1(1 Vaz Dias 10.3011.30: Gramofoonim Daventry. 1500 M. 9.35: Morgenwijdö 9.50: Tijdsein, berichten 10.05: le zing 11.20: Het Rutltnd Square en M Victoria-orkest onder leiding van S. Eu- sey 12.20: Gramofoonplaten 12ï Voor de scholen 2.20: Vesper 311: Dultsche les 3.25: Schotsch Studio- orkest o.l.v. Daines m.m.v. R. M. Blad (alt) 4.35: Kinderuur 5.20: Berichte 5.50: Piano-recital FT. Osborn 611. Spaansche causerie 6.50: Lezing 7!J: Variété-programma 8.20: Berichte! lezing 8.55: Het Bridgewater Harp kwintet mjn.v. E. Daniell (sopraan 95): Korte Kerkdienst 10.05—11.20: Dans muziek door Lou Preager en zijn Band. Parijs „Radio Paris" 1648 M. 61): Gramofoonplaten 11.50: Het Pascal orkest 7.20: Vocaal concert o.l.v. V. Wallier 9.50: Dansmuziek door hei Goldy-orkest. Kaiundborg 1261 M. 11.20—11.35 8 11.551.20: Concert uit het BellevM- Strandhotel 2.00: Piano-recital 2.20- 4.05: Concert uit Rest. ,Rltz" 7.30: Selectie uit „Maskarade", opera van Niel sen, m.m.v. solisten en orkest oJ.v. EglsH Tango 10.2011.35: Dansmuziek dos orkest oJ.v. Aage Juhl-Thomsen. Langenberg. 456 M. 5.25, 6.20 en ÏOJO: Gramofoonplaten 12.20: Omroeporke"- o.l.v. Eysoldt 3.20: Orkestconcert oJf Leger 4.40: Zang en Plano 7.35 Sted. en Gewandhaus-orkest te Leipri o.l.v. R. Strauss 9.40: Orkestconcert - 10.20: Bremer Stadtmuslkanten o.l.v. Kru? 11.20—11.50: Gramofoonmuziek. Rome. 421 M. 8.05: Symphonieconcef oJ.v. Rlto Selvaggl. Brussel. 322 en 484 M. 322 M. 1121 Salon-orkest 12.30: Gramofoonplatei 4.20: Omroeporkest 7.20: Symphonie- concert o.l.v. Kumps 8.20: Vervol' concert 9.3010.20: Gramofoonmudeï 484 M.: 11.20: Gramofoonplaten- 12.30: Salon-orkest 4.20: Symphonie- concert o.l.v. Kumps 5.35: Gramofow platen 7.20: Omroeporkest 83S: Vervolg concert 9.30—10.20: Gramo foonmuziek. Deutschlandsender. 1571 M. 7.35: Langenberg 8.50: „Lied der Arbeit zus 1 Mai 1934", hoorspel met muziek van W. Schulze 9.20: Berichten 9.50: Hani- balpraatje 10.05: Scheepsweerbericht - 10.2011.20: Dultsche en Engelsche at"' dentenliederen (Gramofoonplaten). GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Donderdag 26 April. lste Programma: Hilversum van 8-24 o- 2de Programma: Hulzen van 8—24 tint 3de Programma: 8.00—8.30: Hamburg' 9.20—14.05: Keulen 14.05-15.20: lundborg 15.2017.20: Keulen "f —18.35: Brussel Fr. 18.35—20.05: Luxe» burg 20.05—22.20: Rome 22.2" Keulen. 4de Programma: 11.2013.30: Luxe®' burg 13.30—16.35: Londen Reg. - —17.20: Een der Eng. „National"-»"":" 17.20—18.50: Daventry 18.50—1»^ Londen Reg. 19.30—20.00: Locale zending. Sportpraatje door den heer A. Janssen (journalist). 20.00a11-- Londen Reg. -t De uitzending der R.O.V geldt voor het locale Leidsche programma- de plaats hiervan omvat programma der R.O.V. den geheelen dag PavtI™|

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 10