De Pelikaan-marsch der LW.S.V. LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 9 April 1934 HOLLAND—IERLAND IN DE HUISKAMER. kaarten lang niet allen tegen 2 uur aan wezig. doch de regeling bleek prachtig te kloppen en nergens werd eenige moeilijk heid geconstateerd. Merkwaardig trouwens hoe laat het publiek gistermiddag in het stadion kwam. Zelfs was de wedstrijd ge- ruimen tijd aan den gang toen er nog steeds lange rijen toeschouwers naar de tribunes stroomden! Bij een belangwek kend gebeuren als dit hadden wij ons dat eigenlijk wel iets anders voorgesteld! De motregen van den voormiddag had plaats gemaakt voor een bescheiden zonnetje met weinig wind, en die gunstige weersomstan digheden hebben zich den geheelen middag weten te handhaven. Ons groeiend nationaliteits-bewustzijn kwam tot uiting toen het Nederlandsch elftal even na de Ieren het veld be trad en de tienduizenden op de tribunes iut volle borst het Wilhelmus meezongen! Van Heel had den opgooi gewonnen en nauwelijks had Moore afgetrapt of de onzen namen het leder over. Gaskins miste al in de tweede minuut, een scherpe pass van Bakhuys naar Mijnders, maar de Ier wist zich tijdig te herstellen. Iersche aan- valspogingen liepen dood op Weber's on verzettelijkheid en weldra bleek de Hol- landsche ploeg sneller, gevaarlijker, door tastender te zijn dan die der gasten. Ach tereenvolgens namen Smit, Vente en Bak huys het vijandelijk doel onder vuur. doch de bal suisde telkens naast of over. Toen van Heel zijn vleugel even los liet snelde Kennedy langs de lijn en uit zijn voorzet kreeg Meehan een prachtkans, welke deze echter verknoeide door te lang talmen, zoo dat Weber kon ingrijpen. De bal ging naar voren, Mijnders zette hoog voor doel. de uitloopende keeper sloeg mis, doch de door Wels weer voorgezette bal werd door Smit naast gekopt. Doelpunten lieten op zich wachten, maar geleidelijk kwam er toch meer stemming in het stadion nu Holland voortdurend in de meerderheid was. Op nieuw maakte keeper Foley een blunder toen hij een door Bakhuys ingeschoten bal liet vallen, doch Byrne wist thans redding te brengen! Toenemend Hollandsch overwicht. In de 20ste minuut kreeg Meehan een fraaie kans uit een voorzet van rechts, doch zijn schot van zeer dichtbij belandde in het zijnet Het Iersche spel bleek ook verder niet verrassend genoeg en Oranje bleef dus sterker. AI grooter werd die druk. Bij een kort tegen-offensief werd links binnen Jordan gewond. Ierland speelde een minuut of vier met tien man, waarna een invaller de ploeg kwam aanvullen. Bijna had die verwonding van Jordan ons een tegenpunt gekost. In de meening waar schijnlijk dat de arbiter gefloten had ble ven onze spelers staan toen de bal voor ons doel werd geplaatst en voordat zij zich den toestand konden realiseeren stond Kennedy al alleen voor Van Male. Op nauwelijk een meter afstand faalde de Ier echter hope loos en vóór langs het doel ging de harde sahuiver uit! Beide ploegen scoren. Vier minuten voor de rust besloot Wels ëen aanval met een schitterenden voorzet, waaruit Smit met een kopbal scoorde. 10. Nog juist echtei voordat de pauze inging trok Ierland naar voren. Moore kreeg den bal, wendde het gezicht naar rechts, plaat ste evenwel op onnavolgbaar handige wijze het leder met een korte beweging van den hak naar buks en gaf de toestormende Squires daar voldoende ruimte om een schuiver in te zenden, die aan keeper Van Male geen kans gaf. Tot groote teleurstel ling der duizenden kwam zoo de rust met gelijken stand 11. In het doel geloopen. 12. Niet zoo dra had men na de hervatting afgetrapt of Moore snelde door onze defen sie. Van Male liep uiten de Ier was waarlijk niet fortuinlijk toen zijn listige boogschot rakelings langs den buitenkant van den paal ging! Met een boogballetje hoog in den hoek poogde Wels aan de over zijde een vrije schop op den rand van het strafschop-gebied te benutten over de hoofden van een vijftal Ieren heen, doch Foley grabbelde den bal fraai uit den hoek. En daarop werden de Ieren sterker. Hun positie-spel werd beter, de aanvallen ver rassender en ons doel kwam in gevaar. Bij een corner van links liet Van Male het leer uit z'n handen achter zich vallen, doch ge lukkig stond Andriessen daar om redding te brengen. Twaalf minuten was de tweede helft oud toen Van Male een van rechts ingeschoten bal opving. Hij talmde echter met wegwerken en werd het volgend mo ment door Moore achter de doellijn ge werkt! Ons inziens zeer terecht kende de uitstekende leidende heer Ohlsson hier een doelpunt toe. 12. Een uitval van Holland leidde tot een kopbal van Bakhuys, waarbij het leer over de lat huppelde om daarna corner te gaan. Ierland behield verder het beste van het spel Tot in de 22ste minuut! Mijnders snelde toen langs de lijn. zette op het laat ste oogenblik hoog voor, Vente tikte den bal naar Bakhuys en met een keurigen om haal wist deze de scoTe op 22 te brengen. Hoüandsche meesterschap. Dat gaf nieuwen moed! Wel duurde het nog eenigen tijd. voordat Oranje zich ge heel aan" den greep ontworsteld had. wel dreigde er nog meermalen gevaar voor ons doel. doch de tegen-actie groeide. Vier-en- dertig minuten van de tweede helft waren verstreken toen Wels uit een comer hoog voorzette. Bakhuys kopte het leer tegen den paal, ontving het terug, kopte opnieuw inen een storm van vreugde verkon digde dat Holland de leiding genomen had. 32. Nu was Oranie niet meer te houden! Nog 7 minuten! Schitterend dribbelde Mijnders langs drie Ieren, zette voor.... en knalhard joeg Vente den hal in de tou wen 42. Nog 5 minuten! Weer een voorzet van Mijnders. weer een Oranjeman, (ditmaal Smit), die pijlsnel door de Iersche verdedi ging liep en met een geweldigen kogel den doelman geen kans gaf. 52 De Holland- sche zege was daarmede een feit geworden. Eenmaal nog kreeg Ierland gelegenheid den achterstand te verkleinen uit een voor zet van Meehan. doch van Male ving den van dichtbij door Moore ingekopten bal keurig op en direct daarna klonk voor de laatste maal het fluitsignaal.! De drukte bij het Stadion. Volgens officieele opgave zijn gisteren bij het Stadion 6170 auto's voorgereden (tegen 5925 bij HollandBelgië t. Er werd geparkeerd door 3840 auto's (bij Holland— België door 3630). Het eindtoumooi. Nu Nederland definitief zal deelnemen aan het eindtoumooi om het wereld kampioenschap zij hier meegedeeld dat de eerste ronde plaats vindt op 27 Mei, de tweede op 31 Mei. de halve beslissing op 3 Juni en de finale op 10 Juni. De eerste ronde zal gespeeld worden in acht plaatsen, n.L Turijn, waar men over een stadion met 50.000 plaatsen be schikt, Milaan met een stadion van 40.000, Rome met een stadion van 55.000, Genua met 40.000. Bologna met 50.000, Florence met 45.000, Triest met 20.000 en Napels met een stadion van 40.000 plaatsen. Even tueel gelijkspelen worden overgespeeld in Genua. Florence of Rome. De finale wordt te Rome gespeeld. ALS HAN HOLLANDER IN DE RADIO VOETBALT. Zou zonder de waarde der andere radio-uitzendingen te onderschatten er naar een van de andere onderdeelen der radioprogramma's wel in zoo'n grooten omvang en met zoo'n groote aandacht ge luisterd worden als naar de radio-voetbal- rèportages, als Hollander deze verzorgt? Het kan haast moeilijk anders. Huis aan huis, het geheele land door, brengt de radio het; neen z ij n verslag. Het is en blijft stil op straat totdat de uitzending is afgeloopen, eerst dan vertoonen de sra- ten hun gewone Zondagmiddag aanzien. Opgewonden houden de wandelaars elkaar aan en geven den uitslag door: „Fijn zeg, HoUand al weer gewonnen!" Elkeen schijnt dan voetbalenthousiast te zijn. Dat aües is en blijft het werk van Han Hoüander. Gistermiddag zette hij optimistisch in. Maar toen het spel eenmaal aan den gang was en de tegenstand grooter was dan ver wacht werd daalde de stemming van ge animeerd tot lusteloos om enkele minuten voor het einde der eerste helft, toen het eerste Hollandsche doelpunt viel tot vast op te loopen. Maar, helaas, dit hpoge punt bleef niet gehandhaafd, de stemming zakte met de geboorte van den gelijkmaker tot prijshoudend. De tweede helftprijs houdend verdween, lusteloos werd zijn stemming en toen de Ieren hun meerder heid in een doelpunt uitdrukten was zwak een nog te sterke aanduiding. Maar, ook hier veranderde het aanzien in enkele oogenblikken tijds. Snéller dan de daling gegaan was trad de reactie in, het werd prijshoudend, vast, en „en hausse" ein digde de reportage. Nimmer hoorden wij een zoo goede uit zending van Hollander als gisteren, nim mer maakte hij door zijn enthousiasme zooveel vergefelijke fouten, en Uet b.v. twee Belgen een Hoüander aanvallen enz; maar nooit tevoren werd zijn vertrouwen in. de Hoüanders ook zoo op proef gesteld! Tot de pauze toe klonk zijn stem als ge woonlijk vrooüjk, maar toen zakte zij af, tot een gefluister soms, als het gevaar voor het Hoüandsche doel groot werd en in de huiskamer werd toen eik geluid tot het geringste toe vermeden; de spanning, welke in het Amsterdamsche stadion heerschte. werd in aüe huiskamers mede- gevoeld. Wat een spijt klonk er in zijn mededeeling: „de stand is thans 12". hoe fel. onredelijk fel haast, klonk zijn critiek op den doelverdediger, maar met hoeveel oprecht genoegen prees hij hem later! Hoe leefde hij hoorbaar op, toen de gelijkma ker gescoord werd en gaarne gunde elkeen hem zijn peroratie toen het derde Neder- landsche doelpunt werd gemaakt! Het hek scheen toen van den dam, foutjes, welke hij anders vermeldde, vond hij nu toelaat baar en toen eenmaal de stand 52 was zwijmelde hij in enthousiasme, sprak van ..Rose Vuurtorentje" en bedoelde Weber, werd schier onverstaanbaar en meende, dat de bevolking van de achter het doel opgebouwde tribune op weg naar den uit gang hem een ovatie kwam brengen, alsof zij en niet wij den wedstrijd door zijn oog gevolgd hadden. De schare luisteraars zal voor hem wel onoverzichtelijk blijven, een verzameling onbekenden, van wie hij echter elke zenuw weet te treffen met zijn aanstekelijk enthousiasme, maar ook met zijn waarachtigen spijt als het niet goed gaat. Hoe goed het Nederlandsche elftal ook gespeeld moge hebben in de herinnering van de ontelbare en niet te schatten me nigte luisteraars zal deze wedstrijd biijven naleven als „de" wedstrijd van Hoüander. En terecht!! ONZE ZEGE OVER DE IEREN. WAT ANDEREN ER VAN ZEGGEN. Aan „De Crt." ontleenen wij de volgen de meeningen over ons spel tegen de Ieren: K. J. J. Lotsy. „De Ieren hebben op een verkeerd oogenblik de leiding geno men. dat wil zeggen op het moment, dat de Nederlanders nog over zooveel krachts reserve beschikten, dat ze de kans konden doen keeren." H. Herberts. „Er is een oogenblik geweest, toen de stand 21 in het voor deel der Ieren was, dat men een neder laag der Nederlanders duchtte; doch het is juist de angst voor de nederlaag, die ten aüen tijde de beste prikkel is geble ken, welke onze ploeg tot een uiterste krachtsinspanning heeft weten op te voe ren. Een krachtsontwikkeling, die de Ieren volkomen verraste en hun de nederlaag bracht." Scheidsrechter Ohlsson. Het Holland sche voetbal is sterk vooruitgegaan sinds ik het voor het eerst zag. Vroeger, een jaar of vijf, zes geleden, droegen twee menschen uw elftal. Nu wordt het gedre ven door negen menschen. en het zal niet lang meer duren of gij hebt een volmaak te eenheid bereikt. Uw doelverdediger speelde geen goeden wedstrijd, te passief. Het tweede Iersche doelpunt was een pertinente fout. De kee per had dien bal nooit met achteroverge bogen lichaam mogen vangen, en sneller moeten handelen toen hij Moore vlak bij zich zag. Hij accentueerde het doelpunt nog door den bal, in plaats dien voor zich uit te werpen, eerst achterwaarts te zwaaien; er is voor mij geen twijfel aan, dat de bal de lijn gepasseerd is. Uw mlddenUnie is voortreffelijk, en ook uw voorhoede, vooral met zulke snelle vleugelspelers. Uw middenvoor is zeer goed. doch hij leek mij een beetje ver moeid. Misschien, te veel getraind of te veel gevoetbald? Een week rust na zware training is óók training. Als geheel: een uitstekende, hoogstaan de wedstrijd, van beide partijen. Het Ne derlandsch elftal had het geluk, dat het nog kracht in reserve had, toen de Ieren vermoeid werden dat gebeurt den Ieren niet veel. Hun gewoonte is hard te werken van begin tot eind; dat hebben zij nu niet gedaan, en toen had uw team het geluk mee. Maar de overwinning is verdiend. Bij de Ieren was Moore de beste man; hij was dikwijls ook de beste man van het veld. Murphy, voorzitter van den Ierschen Bond. De cijfers, waarmede HoUand zegevierde zijn te geflatteerd. Uw team verdiende ontegenzeggelijk te winnen, maar drie doelpunten verschil is een te hooge waardeering voor de betere eigen schappen van het Nederlandsch elftal. Het spel was uitermate snel en we kunnen niet anders zeggen dan dat uw geheele ploeg de vruchten heeft geplukt van groo ter doortastendheid op het juiste oogen- bük. I UITSLAGEN LEIDSCHE VOETBALBOND. Zaterdagmiddag-competitie, le klasse: A.R.C. IQuick Boys I 21. 2e klasse A: Quick Boys IIAR.C. II 21; Rijnsb. Boys H—S.C.O. H 26. 3e klasse B: LR.C. IVRijnsb. Boys UI 2—3. Adspiranten: Rijnsb. BoysTerleede j 4—3. Zondagcompetitie, 2e klasse A: Lugd. m A.S.C. m 132: Roodenburg nRouw koop I 04. Adspiranten A: D.V.S.Lugd. (a) 81; A.S.C. (a)L.F.C. (a) 2—4. L.F.C. kam pioen. Foto Bleuzé. HOE VAAK WERDEN DE HOLLANDSCHE SPELERS GENOEMD? Tijdens de radiouitzending hebben wij getracht te teüen hoe vaak Hoüander de Nederlandsche spelers noemde. Wij kwa men tot het volgende staatje: Voor de Na de rust rust Tot. Van Male 15 20 35 Van Run 23 14 37 Weber 22 31 53 Pellikaan 35 20 55 Anderiessen 24 29 53 Van Heel 30 24 54 Mijnders 57 33 90 Smit 36 25 61 Bakhuys 42 38 80 Vente 46 39 85 Wels 42 28 70 0 A.S.C.—D.V.S. Op het A.S.C.-terrein is Zaterdagmid dag een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tusschen A.S.C. en D.V.S. Beide ploegen hadden eenige invallers. De gast- heeren bleven met 85 in de meerderheid. A. R. C. —QUICK BOTS 2—1. A. R. C. is er door deze overwinning we derom in geslaagd beslag te leggen op het kampioenschap van de le klasse van de Zaterdagmiddagcompetitie van den L.V.B. Bij A. R. C. was het linksbuiten Bergs- hoeff, die telkens verwarring wist te stich ten in de Q. B.-verdediging. De gasten hiel den het spel goed open, waarbij vooral het fraaie werk van midvoor v. d. Plas opvieL Aanvankelijk gaat het spel gelijk op. waar na Q. B. er wat beter inkomt en na onge veer 15 minuten spelens, krijgt Pluimgraaff de eerste serieuze kans, zijn hard schot wordt echter gestopt. Ook de thuisclub weert zich, 1 spel is echter te onsamen hangend en te peuterig om tegen de reso luut ingrijpende achterhoede van de Kat- wijkers succes te hebben. Tot de rust blijft de stand 00. Direct na de rust zit AR.C. er geducht op, doch eerst thans blijkt welk een uitstekend keeper Q. B. bezit, vooral zijn goede stijl viel te loven. Toch moet hij tenslotte voor een enorm hard schot van linksbuiten Bergshoeff zwichten 10. Q. B. heeft hierop blijkbaar gewacht, want eerst thans wordt er met het bekende en thousiasme aangepakt, met ais gevolg dat A. R. C. op eigen helft wordt teruggedron gen. Aanval op aanval wordt ondernomen, welke meestal geleid worden door Pluim- graaff, die telkens weer weet door te bre ken. Hachelijke momenten ontstaan voor het doel der thuisclub. Tenslotte wordt de druk toch te groot. Uit een goed genomen vrije trap onstaat een scrimmage voor het doel. waaruit tenslotte een der Katwijkers de bal in het doel plaatst. Hard wordt er dan gestreden om de leiding. A.R.C. komt er weer iets beter in, en slaagt er zoowaar in weer de leiding te nemen door een goed schot van midhalf Bergshoeff, 21. Dan is weer de beurt aan Q. B., die hoe zij ook werken er echter niet meer in slagen ge lijk te maken, daar A. R. C. zich verder op verdedigen gaat toeleggen. Met onveran- derden stand komt dan het einde en heeft A.R.C. met deze overwinning wel wat meer gekregen dan zij verdiende. Een gelijk spel had beter de verhouding weergegeven. Zaterdagmiddag hield de Leidsche Wandelsport-Vereeniging haar PeUkaan-marsch. Hierboven een foto van den start bij „Oud-Hortuszicht". WEDSTRIJDEN RIJNSB. BOTS. Rijnb. Boys n heeft in een onaangena- men wedstrijd met 62 verloren van S.C.O. IL Met de rust was de atsnd 22. De heer Schniedewind leidde correct. Het derde elftal bracht het er in Lisse uitstekend af, door met 32 te winnen van L.R.C. 4, na met 20 achter te heb ben gestaan. De adspiranten van de Rijnsb. Boys gingen op het goede pad voort en wonnen thuis met 43 van Ter Leede. Met de rust was de stand 41 voor de jeugdige geel zwarten. Volgende week revanche tegen Alphia. LUGDUNUM in—A.S.C. III 13—2. Ook den laatsten competitie-wedstrijd wist Lugd. 3, hoewel met meerdere inval lers spelende, met groote cijfers te winnen. De groen-witten troffen een vrij zwakke A.S.C. combinatie tegenover zich en het wekte geen verwondering dat groen-wit met de rust een 60 voorsprong had. Nadat de Roo in de tweede helft den stand op 70 had gebracht wist rood zwart tegen te scoren (7—1) waartegen over Lugd. 3 het tiental vol maakte, 10—1. Door een fout in de Lugd. achterhoede, had A.S.C. nogmaals succes (102), waar na T. de Roo de score met drie vol treffers sloot (132). A.s. Zondag wordt de wedstrijd Rouw koop 1U.V.S. 4 gespeeld, die waarschijn lijk zal beslissen of Rouwkoop dan wel Lugd. 3 kampioen wordt. QUICK BOTS H—A.R.C. II 2—1. Deze voor het kampioenschap van de I 2de klasse A, zeer belangrijken wedstrijd, is in een kleine en zwaar bevochten zege geëindigd voor de gastheeren. Zeer lang heeft het geduurd vooral eer de schaal ten gunste van Quick Boys oversloeg. Quick Boys heeft het eerst den wind in den rug en al direct in de eerste minuten krijgt de aanvalslinie eenige mooie kan sen, maar weet deze niet te benutten. Ook de paal moet een keer de taak van den keeper overnemen. De gasten brengen dan ook eens een bezoek aan den anderen kant maar ook daar blijft de achterhoede meester van het terrein. Aan de andere zijde krijgt de doelman eenige zeer harde schoten te incasseeren, maar houdt op goede wijze zijn doel schoon. Na de rust komt QB. dan even in de meerderheid, en het doel der gasten ontsnapt eenige malen op het nippertje aan een doorbo ring. Succes komt dan juist aan de andere zijden ais door een misverstand in de achterhoede de midvoor van AR.C. doel punt 01. 10 Minuten daarna maakt Par- levüet met een ónhoudbaaren schuiver gelijk 11. Een vinnige strijd om de lei ding ontstaat dan, met Q.B. het meest in den aanval, doch het duurt tot 5 minuten voor het einde, voor het de naar binnen zwenkende linksbuiten, Ouwehand. een voorzet van rechts op schitterende wijze hoog in de vijandelijke touwen joeg 21. Met dezen stand komt dan het einde van deze spannede. en door den heer Amoldus zeer goed geleiden wedstrijd. OPENING TERREIN TE OUDEWETERING Gistermiddag heeft onder groote belang stelling van de zijde van het pubüek en in tegenwoordigheid van den burgemeester mr. J. W. Peek en andere genoodigden, de inzegening en opening van het nieuwe ter rein van de R.K. Sportvereeniging Ma- jeüa te Oudewetering plaats gehad. De eerewedstrijd werd gespeeld door D.O.S. uit Roelofarendsveen en D.E.M. uit Beverwijk. Uitslag na verlenging 23. Hierna werd gespeeld Majella ISteeds Hooger II uit Rijpwetering. Uitslag 32. LEIDSCHE BAKKERSGEZELLEN— 6e REG. VELDART. Woensdag spelen de Leidsche Bakkers gezellen een vriendschappelijken wedstrijd tegen het elftal van het 6e Reg. Veldart. op het Leidsche Boys terrein achter het nieuwe Ziekenhuis, aanvang half vijf. Deze wedstrijd staat onder leiding van den heer J. Hillenbrandt. AMSTERDAM—NOORDELIJK ELFTAL 6—3. Voor betrekkelijk weinig toeschouwers het A.F.C.-terrein Ugt ver van de stad won Zaterdag het Amsterdamsch elftal van het Noordelijk elftal met 63 na een matigen strijd. EGTPTE NAAR ITALIË. Gisteren is de return match Palestina— Egypte gespeeld, als voorwedstrijd van het tournooi om het wereldkampioenschap De Egyptenaren slaagden er na hun 7—1 overwinning te Caïro. opnieuw in den zege te behalen thans met 41. Egypte gaat dus, evenals Nederland, naar Italië. DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN. De uitslagen der Zaterdag gespeelde wedstrijden zijn: Eerste klasse. TER LEEDE—A.R.C. 9—3. Direct is Ter Leede in den aanval. Na 10 minuten spelen weet de midvoor door een mooien kopbal het eerste doelpunt te maken. AR.C. komt dan opzetten, doch de Terleede-keeper is niet te passeeren, en geeft schitterend werk te zien. De rust gaat in met 40. Na de rust is er bij Ter Leede een in zinking te constateeren, waarvan de tegen, partij handig gebruik maakt, en dit ook in doelpunten uit drukt. Dan komt er weer leven in Ter Leede, dat de schore opvoert tot 93. BEKERWEDSTRIJDEN TER LEEDE (SASSENHEIM). De gewoonte getrouw houdt ook dit jaar Ter Leede bekerwedstrijden. Hiervoor hebben ingeschreven B.M.T. I den Haag (3e kl. KN.V.B.), Quick I, Den Haag (2e kl. K.N.V.B.), Zeeburgia Amsterdam en Scheveningen I. De wedstrijden vangen aan Zaterdag 14 April en worden voorafgegaan door een ontmoeting van Ter Leede (le of 2e elftal) tegen een andere club. Deze wedstrijden vangen te half drie aan, terwijl de beker wedstrijden te half vijf aanvangen. Het Fanfare corps „Crescendo" zal zijn medewerking verleenen, en voor muzikale afwisseling zorgen. ArsenalHuddersfield Birmingham—Chelsea Blackburn R.—Sheffield Un. Derbij County—Tottenham H. EvertonStoke City Leeds UnitedLeicester C. Manchester C.—Portsmouth MiddlesbroughWolverhampton Newcastle Un.Aston Villa Sheffield Wedn.—Sunderland W. Bromwich A.Liverpool Tweede klasse. BlackpoolPlymouth U. Bradford City—Manchester Un BuryBradford FulhamNotts Forest Hull CityGrimsby Town Lincoln C.Proston N.E MülwallOldham Athl. Notts County—Brentford Port ValeBolton Wand Southampton—W. Ham Un. Swansea Town—Burnley W. 3—1 0—3 3—1 4—3 2—2 8—0 2—1 0—0 1—1 2—0 2—2 1—I 1—1 2—1 3—1 0—1 0—1 1—0 1-2 0—0 3—2 3—0 LAWN-TENNIS. MEJ. COUQUERQUE NAAR ITALIË. Op uitnoodiging van den Italiaalschen Tennis Bond en van enkele groote clubs die in het voorjaar toernooien organisee- ren, zal mej. Couquerque een toer van ruim een maand door Italië maken. Onze kampioene behoort, dank zij het contact dat ons tennis het vorig jaar met inter nationale kampioenschappen en Davis Cup met het Italiaansche tennis gehad heeft, tot het tiental speelsters en spelers dat zulk een uitnoodiging gekregen heeft. Van deze hebben mej. Aussem, mej. Ryan mej. Adamoff, Rogers, een paar Fransche spelers en een paar Duitsche de uitnoo diging aangenomen. De N.L.T.B. heeft mej. Couquerque too- stemming gegeven om aan die verschil lende toernooien deel te nemen.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 14