/at de vrouw draagt MAAGAANDOENINGEN Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Zaterdag 24 Maart 1934 Vierde Blad No. 22703 VOOR DE HUISVROUW. RADIO-PROGRAMMA. MEN HULDIGT DE NIEUWSTE PARIJSCHE MODE. Dm volkomen „zakelijk" tegenover een juwe moderichting te kunnen staan, is 0 besliste neutraliteit noodzakelijk, ten wij nu een toonaangevende collec- nieuwe toiletten aan ons voorbijtrek- 1 dan moeten we wel geheel en al on- looroordeeld kunnen zijn ten opzichte n al deze noviteiten, want dan alleen bet mogelijk de nieuwe lijn in al haar Jerdeelen en lijne schakeeringen te precieeren. •arijs biedt in het vroege voorjaar, Ier jaar weer opnieuw een grootsche pblik door allerlei nieuwe vindingen op gebied van de mode en momenteel is al heel moeilijk te beoordeelen wie i de beroemde ontwerpers de grootste toekomt, want elk heeft zijn eigen rakteristiek. luist in deje „individualiteit" is het be- igrijke punt der nieuwe mode gelegen, deze dringt de vrouw gelukkig niet in st voorgeschreven banen: iedei idee is oorloofd en hierdoor ontstaat een ver- Kidenheid, zoozls we ln jaren al niet er gezien hebben. e zullen nu probeeren u omtrent de ca- iteiten van de verschillende Parijsche turiers die zich voor de wereldmode verdienstelijk maken, voor te lichten. WORTH il tientallen jaren door zijn bijzonder istlngeerde elegance, een der oudste voornaamste Fransche modehuizen, r kleedt de vrouw zich, die overdaad mijdt, de vrouw, die eischt, dat het tfe dat haar geboden wordt, van raame en edele cultuur getuigt. Hier den we dan ook kleur en lijn van ote ingetogenheid, meestal in één tint ouden; wij zien direct dat deze ont- dpen niet als „ééndagsontwerpen" aan merkt moeten worden. Het zijn dingen e jaren meekunnen. Een heel mooi, uidkleurig avondtoilet van „organza" ie nieuwe zijden organdy) met een pas- ffleurige rozentoef in den nek en wa felachtige vleugelpartij in de achter- ".-baan is als eerste toilet afgebeeld. LUCILE PARAT. laat momenteel beslist in de eerste gele eren der Parijsche mode-ontwerpers: W ontwerpen hebben alle iets dat de loeite waard is. Een waardevolle collec- e' vol markante details; prachtig de djsgetinte,/zachte pastelkleuren, verruk- enjk de edele bontgarneeringen en bui- ingewoon smaakvol de weefsels, waarbij - 'altachtige „dassenzijde" een hoofdrol ■eelt Een markant ontwerp (dat getuigt den aparten stijl van dit huis) is 'weede model van onze groep te be enderen. Het is een in het model van •n heerenrok vervaardigd mantelpak hlvervos gegarneerd en daarbij be urend wit vest.. PHILIPPE EN GASTON opera centrum, bij de allergroot- - ingeburgerd, is in de eerste plaats «ester der garneeringen. Paarlen en mo wn loovertjes-borduursel, ajour- en an- .inoft handwerk, vestigen de aandacht jf "e modellen van dit huis. Niet dat de tn der modellen hierdoor verwaarloosd j™', integendeel: de creaties van deze ,a™a zijn dan ook alleszins de moeite li het ten net Een moderne zwarte stofmantel. iji,. ®en garneering die veel op franje "ebben wij als derde kleedingstuk "i" afgebeeld. MARCEL ROCHAS niet alleen door Parijzenaars maar li ia deskundigen over de heele wereld <elt„ eenige jaren met groote belang- J™6 gadegeslagen, want men weet met bar le.n "Snhwung" deze jonge kunste- uiiir J,n ideeèn uitvoert, daarbij opzet- .iz al het oude vermijdend en steeds "achtend de nieuw ontdekte paden tj„*™ndelen, waarbij het hem lukt, vele Ithart, Yr°egere concurrenten ver in de «luw te stellen. In ziin huis beleven Vij "VtUCH. All riljll «uw mode- Re se"satie op het gebied van de boon' noemen o.a. de zwarte avond lik ®el de groote meeuw als garnee- Ve° m.n "et bovenstuk en het lichtblau- Zdjïaa EtoUetje. op welks schouders ■- r kleine blauwe papegaaien zijn rier-kk-, uiauwe pap* k.- «baku !ken 'natuurlijk zijn het vastge- ti„. dus kunstig samengestelde dier- n geen opgezette!) Ook de reusach- bonti capes van „kruisvos" en „zilver- ae origineele organdy-jurken met mouwen van geweldige afmetingen en ten slotte de op Oost-Azië geïnspireerde mo dellen mogen niet vergeten worden. Dit alles getuigt van kunstzinnige moed, van scheppende kracht. Heelemaal in de geest van Marcel Rochas is het zwarte mantel- costuum met de reusachtige zwart-en- wit gestreepte revers (afb. 4), maar ook de breede z.g. Chineesche hoeden zijn voor zijn collectie karakteristiek. AGNES DRECOLL. Madame Havet, de duenna der Parijsche haute Couture" schept hier, dank zij jarenlange ervaring, dank zij een volko men begrip en een zuiver aanvoelen van hetgeen de voorname vrouw begeert, wer kelijk verrukkelijke toiletten. Uit het over vloedige dat zij ons voor oogen toovert kiezen wij een prachtige zwarte cape, die bij een stralend-glimmend witzijden avond japon met sleep gedragen wordt. Deze cape trekt de aandacht door de kraag, van zwart en wit dooreen gevlochten vossen bont (afd. 5). MARTIAL EN ARMAND brengen ditmaal een uitgebreide collectie snoezige middagtoiletjes, die op het eerste gezicht al voor zich innemen. Combinaties van verschillende stoffen, ook de combina tie van stof en taft, van effen en bonte stoffen, van donkere zijde met naturel- kleurige kant getuigen van gedistingeerden smaak. Heel nieuw is de halflange mantel een genre uniform uit den tijd van Napo leon, die naar achteren toe steeds langer wordt en gevoerd is met den stof van de japon, hetgeen duidelijk uitkomt bij de breede revers. CHANEL. Mile Gabriele Chanel heeft met haar eenvoudige, donkere met piqué gegar neerde jurkjes en met haar costuumpjes, de wereld met haar uitgelezen creaties voor den avond het hart der vrouw ver overd. Op het oogenblik zijn tule japonnen met pailletten weer erg in trek. De nieuwe lijn is niet al te veel getailleerd en in gee nerlei wijze overdreven: zij biedt de vrouw hetgeen zij wenscht: een jeugdig en fleurig aanzien. Een capricieuze grijze tule japon is hier als zevende model geschetst, waar bij mile Gabriele Chanel als lievelingshoed een schattig bloempotje gekozen heeft, dat wordt vastgehouden door een rand van bloemen. AUGUSTABERNARD is de door vele kunstenaars met nieuwsgie righeid verwachte collectie want juist bij deze zoekt en vindt men fijne details, aparte ideeën, die vaak jaren later de mode nog beheerschen. Wij nemen op het oogenblik groote belangstelling voor de rugzijde waar en ook zien we veel geplooide banen en smokwerk, waaruit dus blijkt dat het handwerk in aanzien weer gewonnen heeft. De meest op den voorgrond tredende modellen zijn die met „ingehaalde" voor- en achterbaan: bij het hier afgebeelde model is door zijn grijze kleur en voornaam elegant maaksel een wondermooie over eenstemming bereikt. SCHIAPARELLI heeft al eenige maanden geleden de z.g. „windhooslijn" met succes naar voren ge bracht; sindsdien is deze tendenz zoodanig veranderd, dat nu reeds van een „typhon- stijl" gesproken wordt. De zonderlinge rok- partijen die doen denken aan de staart- veeren van een excotische vogel 'laatste model) trekken algemeen de aandacht en de origineele tuitvorm van het wandeltoi let. evenals de kostelijke „Sombrero-hoe den" hebben wel het hoogtepunt van het geen de mode vermag te bereiken, bereikt. Als men zich de heerlijke kleuren nog her inneren kan, die Schiaparelli ontleend heeft aan de kleurschakeeringen der Zuid zee. dan pas zullen wij ons een nader be grip kunnen vormen omtrent de schoon heid van deze creaties. DE VOORJAARSHANDSCHOEN MET MANCHET schijnt zich door grootere eenvoud te zul len onderscheiden van zijn voorgangers. Verder tracht men tusschen den stijl van den japon en den handschoen een zekere overeenstemming te bereiken, welke niet in de laatste plaats gezocht moet worden I in de kleureffecten, In koele voorjaarsdagen kan een wol len jumper nog goed opgeld doen. Hieron der volgt het patroon van een in strepen gebreide jumper met lange mouwen en een V-vormig uitgesneden hals. Neem 2 draadsch wol in 2 kleuren of 2 nuances, passend bij uw mantel en rok; gebruik verder 2 paar breinaalden No. 4'/i en No. 3 en nog een afzonderlijke naald No. 4'/!. De jumper is, gemeten van den schou der tot onderaan. 47 c.M. lang; de mou wen met de omgeslagen manchet ook 47 c.M. Als u de naalden 4'/: gebruikt, zullen er 23 steken op elke 10 c.M. komen, en 8 toeren op elke 21/: c.M. Misschien wenscht u losser of vaster te breien; dat hindert niet; ik geef dit maar voor de maat. Begin met den rug te breien, met de donkerste wol en de naalden No. 3; zet 99 steken op en brei 22 toeren lang het ribbetje, 1 recht, 1 averecht; begin dan met de naalden No. 41/* het patroon. De patroontoer is: 3 recht, A, omslaan, 2 te zamen, 2 recht; van A af herhalen tot het einde van den toer. Deze patroontoer moet den geheelen jumper door herhaald worden; en om de streep te krijgen, dient u in strepen te werken van 6 toeren, de donkere wol; 2 toeren de lichtere soort. Brei nu 60 toeren het gestreepte pa troon; dan bent u aan het armsgat; nu in de volgende 8 toeren aan het begin 2 steken afkanten en in de daarop volgende 8 toeren 1 steek afkanten aan het begin. Dan moeten er nog 75 steken op de naald staan. Brei vervolgens 34 toeren het pa troon; daarna aan het begin der volgende 6 toeren 5 steken afkanten en dan de overige steken afkanten. Om een vergissing te voorkomen meld Zoo kiest men b.v. bij een blauw voor jaarstoiletje. blauwe handschoenen met manchetten, terwijl het monogram, dat te gelijkertijd de garneering vormt, in een afstekende tint moet zijn, b.v. in de kleur van de ceintuur, in ons geval dus knalrood. Het monogram heeft ter verhooging van het effect een langgerekte, gestileerde vorm. GROOTE VERBAZING OVER DE NIEUWE SCHOENENMODE. welke steeds grooter wordt naarmate de zekerheid omtrent vorm en smaakvol ma teriaal groeit Groote bijval oogsten de opzij-geknoopte, z.g. „gesloten half-hooge schoentjes" (afb. 1). Voor combnaties van donker en licht materiaal is ook groote belangstelling. Inplaats van schoenveters zijn de tweekleurige zijden bandjes een noviteit waarop wel gelet dient te worden. Ook de kousen zijn in overeenstemming gebracht met de fantasierijke schoentjes. Ze hebben meest pijlen die in het mono gram van de draagster eindigen. WILLY UNGAR. ik u hierbij, dat, elke keer als u den eer sten toer van een streep breit, het pa troon met den rechter kant naar u toege keerd moet zijn. Het voorpand begint u net als den rug en u gaat hiermee door, tot u 59 toeren in het gestreepte patroon heeft gebreid boven het ribbetje van 1 recht 1 averecht. Dan de 60ste toer: het patroon breien over 49 steken en deze op een aparte naald zetten; het wordt het rechtervoor- pand; kant één steek af, en brei de an dere 49 steken in het patroon voor het linker voorpand. Brei dan eerst deze lin kerhelft af in het patroon en aldus aan weerszijden van den toer minderend: voor het armsgat om den anderen toer 2 ste ken afkanten aan het begin van den toer (armsgatkant)in het geheel 4 maal Dan om den anderen toer aan het be gin van den toer 1 steek afkanten; ook vier maal. Dan verder aan dezen kant van het werk niet meer minderen. Aan de halszijde van het werk moet u telkens bij eiken derden toer 2 steken tezamen breien, tot er nog maar 21 steken op den schouder over zijn. Nu nog 8 toeren breien (bij het recbter-voorpand straks 9 toe ren) en daarna om den anderen toer aan het begin van den toer 5 steken afkan ten (armsgatzijde dus); ga hiermee door tot alle steken verbruikt zijn. Aan den schouder is het voorpand 6 toeren langer dan de rug. Hecht nu de wol weer aan de halszijde aan van de 49 steken, die op de aparte naald staan en werk het rechter- voorpand net zooals het linker. Vervolgens begint u met de mouwen. Hiervoor neemt u eerst weer de naalden No. 3 om met de donkerste wol 49 steken op te zetten en 54 toeren lang het rib betje, 1 r„ 1 aver, te breien. Ook den vol genden toer breit u in het ribbetje, doch aan begin en einde van den toer 2 sa- menbreien, waardoor u dus het aantal steken op 47 brengt. Nu doorgaan met de naalden No 4'/i en het gestreepte pa troon breien, 20 toeren lang. Dan ook verder doorgaan in het patroon, maar één steek meerderen eerst aan weerszijden van den 21ste toer en verder van eiken 8sten toer. tot er 73 steken op de naald staan. Dan de volgende 7 toeren zonder meerderen. Doorgaan in het patroon en aan het begin van eiken toer 2 steken afkanten tot er nog 21 steken over blij ven; dan afkanten en de 2de mouw pre cies eender breien. Nu de halsopening: zet met de lichte wol en naalden No. 3 9 steken op en brei 300 toeren recht heen en recht terug. Knip dan de opzetsteken door, haal ze er uit en zet de steken van den eersten toer op een aparte naald. Brei ze dan op de andere naald, zoodat er hier nu 18 op staan voor de onderzijde der V-vormige halsuitsnijding: brei 1 toer. Daarna de volgende: 7 recht, 2 maal 2 tezamen, 7 recht. Dan 3 toeren zonder minderen en dan den minderingstoer 'in het midden 2 maal 2 tezamen breien) herhalen tot alle steken op zijn. Nu de strik: met lichte wol en naal den No.3: 22 steken opzetten en vier toe ren recht heen en recht terug breien. Vol gende toer: a. minderen door de middel ste 4 steken 2 maal 2 tezamen te breien. Dan 5 toeren zonder minderen recht heen en recht terug; van a. af herhalen tot er nog 10 steken overblijven. Dan afkanten en een 2de lapje net zoo breien. Pers het gestreepte gedeelte over een vochtigen doek op. Naai de schouders aan elkaar en de 2 striklapjes aan de punt van de halsopening; naai daarna die halsrand in de jumper; zet de mouwen in en pers de gansche jumper aan den ver keerden kant op. P.S. Het is mij gebleken, dat sommi ge dames moeilijkheden hebben met het sprei-kant-patroon in mijn vorigen brief. Zij strandden op den 9den toer: 2 aver., omsl., minderen; 1 r„ 6-maal overhalen, 2 maal omslaan; verder den toer recht uitbreien. Er moet dus 6 maal aldus ge daan worden: „overhalen, 2 maal „om slaan". De meeste dames dachten, dat zij alléén 6 maal moesten overhalen! Ik hoop, dat ik nu duidelijk ben. Ove rigens: schrijft u mij liever géén brieven als u niet verder kunt. doch vraag even raad bij een handwerk-onderwijzeres of in een handwerk-winkel. Ik heb te wei nig tijd om nog correspondentie over mijn brieven voor de Huisvrouw te voeren. RECLAME- 8198 Bijna alle aandoeningen der spijsverte ring, vanaf de geringste zure oprispingen tot de hevigste maagzweren, vinden hun oorzaak ln een overmaat van acldltelt der maagsappen. Deze aciditeit hoopt zich op in de maag, veroorzaakt gisting van het voedsel en belet de behoorlijke werking der spijsverteringsorganen. Ter voorkoming van ernstige aandoeningen zorge men er voor de maag niet te verwaarloozen, zoo- dra bezwaren der spijsvertering worden opgemerkt, al zijn zij ook nog zoo gering. Men gebruike daarom een half theelepeltje Gebismureerd Magnesium in een beetje water na de maaltijden. Dit zuur-neutra- llseerend middel maakt bijna onmiddel lijk de overmaat van aciditeit onschade lijk, maakt een eind aan de gisting van het voedsel, verzacht de geprikkelde slijmvlie zen en verzekert een gemakkelijke spijs vertering zonder pijnen. Gebismureerd Magnesium, welk middel volkomen on schadelijk is en zich gemakkelijk laat innemen, is verkrijgbaar bij alle Apothe kers en Drogisten a f.1.per flesch of f. 1.75 per groote flesch, die voordeellger is. VOOR ZONDAG 25 MAART. Daventry, 1500 M. 10.35: Tijdsein en berichten 10.50—11.55: Metten 12.50: Pianorecital H. Bor 1.20: Schotsch Stu dio-orkest o. I. v. Daines m. m. v. J. Sclan- ders (sopraan) 2.20: Gramofoonpl. 3.00: Lezing 3.20: V. Olof's Sextet 4.20: Vioolrccital J. Pougnet 4 50: Korte dienst v. d. jeugd 5.20: Orgel concert B. Mason 5.50: Missiepraatje 6.05: Kamermuziek d. h. Lyra-kwartet 7.20: Lezing 7.50: Zang door J. Morel (bariton) 8.20: R.-K. Kerkdienst 9.05: Liefdadigheidsoproep 9.10: Be richten 9.25: Gewijd koorconcert o. 1. v. Sir Walford Davies 9.50: L. Bridge- water's kwintet 10.50: Epiloog. Parijs „Radio-Paris", 1796 M. 7.20, 8.20: Gramofoonpl. 12.20: Orgelconcert Marthe Bracquemond 1.20: Orkestcon cert o. 1. v. Pascal 4.20: Orkestconcert o. 1. v. Endolfi 6.50: Zang 8.20: Or kestconcert o. 1. v. Barrat. Kalundborg, 1261 M. 11.20—12.20: Omroeporkest o. 1. v. Mahler 1.452.15: Gramofoonpl. 2.45: Aage Jhul Thomsen en zijn Jazz-orkest 7.20: Hoorspel 7.35: Trioconcert 8.25: Gramofoonpl. 9.20: Omroeporkest o. 1. v. Gröndahl 10.2011.50: Dansmuziek o.l.v. Jens Wamy Langenberg, 456 M. 5.55: Bremer ha venconcert 9.05: Pianorecital H. Haasz 10.50: Bachcantate 11.20: Königs- berger Opera-orkest o. 1. v. Driickner I.30: Gramofoonpl. 4.20: Verst. Sted. Orkest o. 1. v. Oberborbeck 7.20: „Die Jahreszeiten", oratorium van Haynd. M. m. v. koor, orkest en solisten 10.40: Om- roepkleinorkest o. 1. v. Steiner 11.20— II.50: Gramofoonpl. Rome, 421 M. 8.05: „Die blaue Husar" operette van Lehar. Leiding: Paoletti. Brussel, 322 en 484 M. 10.20: Gramo- foonplaten 11.20: Omroepkleinorkest onder leiding van Leemans 12 20" Or kestconcert 1.30: Omroeporkest o. 1 van Walpot 5.20: Dansmuziek 6.35: Gra mofoonpl. 6.50: Harmonikaspel 7.10: Gramofoonpl. 8.20: Omroeporkest o 1 v. Walpot 9.25: Concert uit Engeland o. L vw Cohocrt o. 1. v. Moreaux. 484 M.: 10.20: Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans 11.20: Gramofoonpl. 12.20: Omroeporkest o. L v. Walpot U0: Or kestconcert o. 1. v. Feleman 5.20: Orkest concert o. 1. v. P. Moreaux 6.35: Om roepkleinorkest o. 1. v. Leemans 820: Sel. „De barbier van Sevilla", Rossini. M. m. v. het Radio-Symphonie-orkest en so listen o 1. v. Kumps 10.3012.20: Con cert o. I. v. Moreaux. Deutschlandsender, 1571 M. 7.20: „Die Jahreszeiten", oratorium van Haynd. Lei ding: Breuer. 9.20: Berichten 10.05: Scheepsweerbericht 10.20: Concert uit Londen o. 1. v. Boult 10.5011.50: Con cert uit Frankfurt. VOOR MAANDAG 26 MAART. Daventry. 1500 M. 10,20: Schrift lezing 10,35: Morgenwijding 10,50: Tijdsein, berichten 11.05: Lezing 12,20: Orgelspel T. Jenkins 1.05: Wes tern Studio-orkest o Lv. F. Thomas, m.m.v. H. F. Jones (bariton) 2,20: Gramofoon- platen 3,20: Sportpraatje 3 40: Nor thern Studio-orkest o.l.v. J. Bridge 4,20:' Sonateconcert (viool en piano) 4,50: Schotsch Studio-orkest o.l.v. G. Daines 5.35: Kinderuur 6,20: Berichten 6,50: Beethoven's Strijkkwartetten 7,10, 7,25 en 7,50: Lezingen 8.20: Van Phillips en zijn ,AU Star" orkest 9,20: Berich ten, lezing 9,55: B.B C.-orkest o.l.v. W. Braithwalte m.m.v. B. Humby (plano) 11,10: Voordracht 11,15—12,20: Sydney Kyte's Band. Parijs „Radio Paris" 1796 M. 7,20, 8,20: Gramofoonplaten 12,20: Orkestconeerb o.l.v. Krettly 8,20: Kamerconcert m.m.v, viool, piano en zang. Kalundborg. 1261 M. 11,20—1,20: Concert uit het Bellevue-Strandhotel I,50: Amerikaansche Songs 2.20—4,20:' Concert uit Rest. „Wivex" 7,20: Con cert door solisten, koor en orkest o.l.v, Mogens Wöldike 9,35—11,50: Dans muziek uit het Palace-Hotel o.l.v. Erik Tuxen. Langenberg. 456 M. 5.25 6,30, 10,50: Gramofoonplaten 11,20: Silez. Phllh, Orkest o.l.v. Kaufmann 12,20: Werag- kleinorkest o.l.v. Eysoldt 1,20: Concert door koor en solisten o.l.v. Kneip 3,20: Orkestconcert o.l.v. Andrae 4,30: Gra mofoonplaten 6.20: Literair-muzikaal Programma 8,00: Werag-kleinorkest o.l.v Eysoldt 10,20: Kwintetconcert 10,50—11,50: Concert. Rome. 421 M. 8,05: Concert door Ma- falda Favero (sopraan) en A. Melandrl (tenor) 9,15: Concert door A. Serato (viool) en A. Satta (plano). Brussel. 322 en 484 M. 12,20: Gramo foonplaten 1,30: Omroeporkest o.l.v. Leemans 5,20: Omroep-symphonie- orkest o.l.v. Leemans 8,20: Vervolg concert 9,20: Vervolg concert 10,30 11.20: Gramofoonplaten 484 M.: 12.20: Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans 1,30: Gramofoonplaten 5,20: Dansmuziek 6,35: Zangvoordracht 6,50: Gramofoon platen 8,20: dito 9.20 Kwartetcon cert 10.3011,20: Dansmuziek. Deutschlandsender. 1571 M. 7,25: „Donna Diana", opera van B. N. von Reznicek. Leiding de componist 9,20: Berichten 9,45: Sportpraatje 10,05: Weerbericht 10,2011,50: Concert uit Königsberg. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Zondag 25 Maart. lste Programma: Hilversum van 8-24 u. 2de Programma: Huizen van 8--24 uur. 3de Programma: 8.30—13.00: Langen berg 13.00—16.50: Daventry 16.50— 20.50: Londen Reg. 4de Programma: 10.20—14.20: Brussel. Fr- 14 2015.20: Warschau 15.20— 16.20: Duitschl.sender 16.20—17.00: Lan genberg 17.00—19.20: Straatsburg J??®20.20: Radio Suisse Romande 20.20afloop: Parijs Radio. Voor Maandag 26 Maart. lste Programma: Hilversum van 8-24 n. 2de Programma: Huizen van 8—24 uur. 3de Programma: 920—12.20: Langen berg 12.20—17.35: Daventry 17.35— 18.50: Boedapest 18.50—20.50: Midland Reg. 20.50afloop: Straatsburg. 4de Programma: 11.2012.20: Kalund borg 12.20—14.20: Brussel. Fr. 14.20 15.20: Kalundborg 15.2017.20: Langen berg 17.20—19.22: Brussel, VI. 19.22 22.05: Warschau 22.0522.50: Warschau 22.0522.50: Duitschl.sender 22.50 —afloop: Langenberg. De uitzending der R.O.V. geldt niet voor het locale Leidsche programma; ln de plaats hiervan omvat programma 5 der R.O.V. den geheelen dag Daventry. Voor Dinsdag 27 Maart. In verband met de plechtige bijzetting van wijlen H. M. de Koningin-Moeder worden geen internationale programma's uitgezonden.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 13