Baby Vleugeltje )sch DAGBLAD - Tweede Blad cafe rest. „royal" PIET SCHRIJVER banketbakkerij van alphen RVWIELFABRIEK-ASTRA- Abonneert U op het Leidsch Dagblad KEES IN DOODSGEVAAR Vrijdag 23 Maart 1934 bodegraven. boskoop. hazerswoude. leimuiden. nieuwkoop. waddinxveen. SCHOONMAAKTIJD nieuwe rijn 62 telefoon 78 gevulde- en boterkoekies noga-eieren en soezenwafels Z» oo rechtstreeks uit onzeJobriek rvj r^i EGEIN CONCERTGEBOUW CONCORDIA NEEDLANDIA £L ic H e; s GOED^póNEL? i pe gedachtenis des rechtvaar' 'tot zegening zijn". Op ontroe- yjjze herdacht spr. het verscheiden je geliefde Konlngln-Emma. Een W moment was bovendien, toen na i „inreken zijner rede door den orga- I een rouwkoraal werd Ingezet op het schoneveld eindigde met dank door de groote schare werd nog iiie gezongen het tweede couplet van Wilhelmus „Mijn schild en de be en" wederom bleek de groote ver- jtheid die hier voor het Oranje- leeft. Na een daartoe gehouden vergade' waarbij als spreekster optrad mevr, ma—Rtsselade uit Leeuwarden is opgericht een afd. van den Bond Boerinnen en andere Plattelands- juffen. ALKEMADE. G EMEENTERAAD. [denking H. M. de Koningin-Moeder. Distributie van vleesch Een jeugdherberg. Baad dezer gemeente vergaderde, ij opening herdacht de voorzitter in rekozen woorden het overlijden van de Koningin-Moeder. Besloten werd telegram van rouwbeklag aan H. M. loningin te zenden. fadat eenige oogenblikken van stilte id waren aan de nagedachtenis van .ngin Emma werd de vergadering voor je oogenblikken geschorst. voorzitter deed o.a. voorlezing van aan den minister van Soc. Zaken ver- len schrijven betreffende verlaging de steunnorm en verhooging van het entage van steunuitkeerlng, ten einde groote gezinnen in een billijker ver ing te brengen ten opzichte van de t gezinnen. heer Rietbroek vindt het voorstel ihtig. Nu de groote gezinnen een aan- :elijke verlichting krijgen, kan spr. het voorstel meegaan en hij hoopt de minister het voorstel zal kunnen :euren. Met alg. st. besluit de raad mdens goedkeuring van hoogerhand, :eunnormen met f. 1 terug te bren- onder voorwaarde dat het percen- van steunuitkeerlng overeenkomstig itel van B. en W. door den Minister It goedgekeurd. bespreking komt het voorstel vanB. tot het aangaan van een overeen- it met het destructiebedrijf te Over- le, inzake destructie van afgekeurd en vleesch. De voorzitter licht het itel nader toe. In afwachting van 'n ilijke nadere regeling stellen B. en 'oor als tijdelijke maatregel zich bij bedrijf te Overschie tot 1 Januari aan te sluiten. uitvoerige discussie wordt z.h.st. be- in tot het aangaan van een overeen- ist met de Gekro te Overschie tot 1 1936. behandeling wordt genomen een ■stel tot verhuring van de v.m. O. L. Kl met woning te Kaag aan de N.V. voor Jeugdherbergen. De voorzitter l op de toenemende watersport in de waardoor de gemeente Warmond is het seizoen alle watersportbeoefe- s niet kan herbergen. e hebben B. en W. stilgestaan bij mg, welke bestemming dient aan 't dgtbouw gegeven te worden. Om het temeer te verkoopen achten B. en niet gewenscht omdat dan de kans is, dat ter plaatse geen goede sfeer geschapen. Verhuring aan een par- er heeft eveneens zijn bezwaren, om- Ie plaats hiermede niet gebaat is. Het entebestuur heeft zich met het be lt voor Jeugdherbergen in Nederland erbinding gesteld, die bereid is woning «hooi van de gemeente te huren voor tijd van 3 jaren met 3 optiejaren den prijs van f.400 p. J. B. en W. "en dat dit de meest geschikte oplos- is. De heer Heemskerk vraagt of de uiring geen bezwaar ontmoet, nu de >n de opheffing nog niet heeft goed- Wd. Voorzitter antwoordt dat van Min. van Onderwijs bericht ls ingeko- 11 dat deze geen termen aanwezig acht bet raadsbesluit waarin de datum van piling staat vermeld, te schorsen, zoo- veilig mag worden aangenomen, dat 1 de opheffing van de school geen vaar bestaat. De heer Clemens is geen slander tot verhuring van de school de jeugd. Spr. is bevreesd dat de aan- igheid van een dergelijke jeugdher- aanleiding zal kunnen zijn tot min- gewenschte toestanden in de plaats, ■zitter merkt op. dat de jeugdherberg er leiding komt te staan van een ter goeder naam en faam bekend staande vader en moeder, terwijl bovendien een plaatselijke commissie van toezicht op de jeugdherberg het noodlge toezicht uit oefent. Waar reeds 65 Jeugdherbergen ln ons land bestaan, waarover spr. nimmer klachten heeft vernomen is voorz. niet be vreesd, dat ln de Kaag dit instituut niet zou voldoen. Na discussie wordt met alg. st. besloten de woning met school aan de N.V. Maat schappij voor jeugdherbergen te Amster dam te verhuren voor den tijd van 3 ja ren met 3 optiejaren voor per jaar f.400. Voorts wordt nog met alg. st. besloten tot reconstructie van een gedeelte weg, loopende vanaf de Fransche brug tot aan de stationsbrug te Roelofarendsveen over een lengte van circa 1200 M., terwijl in dien weg een nieuwe ophaalbrug zal wor den gelegd, daar de bestaande brug ln een dergelijken staat verkeert, dat de kosten van herstelling ongeveer gelijk zullen zijn aan de kosten van vernieu wing. Tot dekking dezer uitgaven besluit de Raad een geldleening aan te gaan tot een maximum rente van 5n/o. Na rond vraag volgt sluiting. Stierenkeuring. Gistermiddag werd alhier een stieren- keuring gehouden Zwartbont Holland Vee slag: Aangevoerd werden 7 stieren. Daarvan werden bekroond: de driejarige stier Gerard 11604 S van H. C. Kroft te Alphen 2e prijs; de 2-jarige stier Gerard II 168791 van D. T. Joha te Nieuwveen. 3e prijs; de 2-jarlge stier Alida's Curlo 12192 S van J. v. Zijtveld te Alphen, 3e prijs; de 2-jarige stier Ellard 12176 S van A. de Jong te Hazerswoude, 3e prijs; de 1-jarige stier Gerard 4 1781124 van H. .C. Kroft te Alphen a. d. Rijn, 2e prijs; de 1-jarige stier Frederik Willem LL 178168 van J. C. Wesse- ling te Zoeterwoude, 2e prijs; de 1-jarige stier Bonzo 178606 van A. H. van Oosterom te Bodegraven, 3e prijs. Oplichting. Na onderzoek door de politie, is proces verbaal opgemaakt tegen een werkloos ar beider. die al maandenlang werk had en toch regelmatig kwam stempelen en zijn steun in ontvangst nam, na verklaard te hebben dat hij niets bijverdiende. De zaak is aan de Justitie in handen gegeven, ter wijl de man onmiddellijk is uitgesloten van steun. Jaarvergadering a.r. Kiesvereeniging. De A.R. Kiesver. kwam ln jaarvergade ring bijeen. Voorzitter de heer C. B. Ba telaan. Na een welkomstwoord van den voorzitter, waarin deze het verlies schetste dat ons land leidt door het verschelden van H. M. de Koningin- Moeder, werden notulen en jaarverslag gelezen door den heer B. Baars. Het jaarverslag wijdde woorden van hartelijke waardeering bij de nagedach tenis van den overleden wethouder P. Batelaan. Velerlei zaken betreffende het afgeloo- >en vereenigingsjaar werden besproken. Daarop volgde het jaarverslag van den penningmeester, de heer W. J. v. d. Boon. Beide verslagen werden goedgekeurd, waarop overgegaan werd tot het verkie zen van 4 bestuursleden, inplaats van de heeren W. J. v. d. Boon, J. Huijtkar, K. J. Kooij en Bn. Batelaan, die aftredend en niet herkiesbaar waren. Gekozen werden de heeren W. Ver burg, D. Kruijmer, G. Uithol en F. P. de Haan. Hierop volgde sluiting. A.s. Maandagavond te 7'/, uur zullen zoowel in de Ned. Herv. als in de Geref. Kerk herdenkdiensten worden gehouden in verband met het overlijden van H.M. Ko ningin Emma. Uit niet minder dan 51 sollicitanten is tot concierge van de Chr. Schoolver. be noemd de heer S. Terlouw, alhier, Het bestuur der Chr. Schoolvereen. besloot op Dinsdagmorgen a.s. van 9 tot lO'/i uur op de scholen een gedenkure te houden met de kinderen, naar aanleiding van het overlijden van H.M. de Koningin- Moeder. De school zal na half elf gesloten zijn. De assistent bij de Nederl. Spoorwe gen P. v. d. Peppel wordt met ingang van April overgeplaatst van hier naar Gel- dermalsen. Met ingang van 25 Maart wordt overgeplaatst van Anna Pouwlona naar hier de assistent T. Talman en van Soest- duien naar hier de assistent H. J. Distel. Gevonden: een bril In etui, een huls sleutel. een damesrijwiel, een blauwe over jas en een paar sokken, een paar wild- leeren handschoenen. Een in de Ned. Herv. Kerk gehouden collecte ten behoeve van het leerstoelfonds van den Geref. Bond heeft opgebracht f. 357. Jaarvergadering Pomologische vereeniging. In de jaarvergadering van de vereen, voor Boskoopsche Culturen (Pomologische vereeniging I werd bij de opening door den heer D. Veerman Jr., voorzitter dezer ver eeniging, het overlijden van H.M. de Ko ningin Moeder herdacht. Spr,. memoreerde hoe HM. steeds veel belangstelling voor de boomkweekerij, speciaal voor Boskoop had getoond. Driemaal bracht H.M. een bezoek aan deze gemeente, in verband met gehouden tentoonstellingen, voor het laatst in 1926 op de gehouden Pi oenen ten. toon stelling. Bij deze gelegenheden gaf H.M. steeds blijk van groote interesse voor de geëxposeerde planten en bloemen en was een groot Be wonderaarster van de voortbrengselen van deze culturen, Nederland verliest in Haar een edele Koningsvrouwe, Boskoop in Haar een Belangstellende, die de producten on zer culturen naar waarde wist te schatten. Staande werden deze woorden door de leden aangehoord en in eenige oogenblik ken van stilzwijgen hulde gebracht aan de nagedachtenis van de overleden Vorstin. Op deze rede, die een diepen indruk maakte, werd overgegaan tot behandeling der agenda. De notulen, alsmede de jaarverslagen van secretaris en penningmeester werden onder dank goedgekeurd. Ook de begroo ting voor 1934 werd onveranderd vastge steld. Op voorstel van het bestuur werd be sloten tot het verleenen van een crediet voor het trekken van Azalia's, terwijl tot slot goedkeuring werd verleend tot aan vulling van den sortimentstuin. De heer A. Schouten hield een causerie over „Rattenverdelging", waarnaar met aandacht werd geluisterd. Na slotwoord van den voorzitter sluiting. zitter deelde mede dat door den heer R. van 't Riet de prijs voor de levering van ijs met de helft was verminderd, en nu ge bracht op f. 12.50 per Jaar. Bij de gehou den bestuursverkiezing wegens periodieke aftreding van de heeren: F. C. Engelberts, G. v .d. Meulen en Ds. J. C. K. Zoete, wer den allen herkozen. Tot Ud der flnancleele commissie, werd ln de plaats van den heer W. Bol, niet herkiesbaar, gekozen de heer W. Slootweg. Besloten werd aan het saldo der Vereeniging een bedrag van f. 50 te storten ln het T.B.C.-fonds. Dr. J. C. V. Zoete hield een causerie over T.B.C. in 't algemeen. Na een woord van dank, volgde sluiting, Jaarvergadering van „Ziekenverpleging". Ten huize van mej. de Wed. Natzijl werd de jaarvergadering gehouden van de Ver. „Ziekenverpleging", bijgewoond door vele leden. De voorzitter sprak eenige diep ge voelde woorden van rouw aan de nage dachtenis van HM. de Koningin-Moeder en wees op wat door H.M. op het terrein der Ziekenverpleging werd gedaan, getuige de stichting Oranje-Nassau. Daarop sprak de voorzitter een openingswoord. Volgde Ingekomen stukken w.o. bericht van ver hindering van de heeren J. van der Meulen en Tli. v. d. Kleij. Schrijven van Dr. Mr. G. M. den Hartogh, houdende mededeeling van bedanken als lid van het bestuur en van de ver. wegens vertrek naar Kampen. In waardeerende woorden herdacht de voorzitter hetgeen door Dr. G. M. den Hartogh voor de vereeniging werd gedaan. Hierop volgde Jaarverslag door den voor zitter, waaruit bleek dat het ledental is toegenomen en er eendrachtig wordt sa mengewerkt tot bereiking van het schoone doel om ln de vele nooden der zieken en lijdenden te voorzien. Door Zuster Boer, die steeds met grooten ijver en toewijding haar werk verricht, werden 1506 bezoeken afgelegd. Van het materiaal der vereeni ging werd op het dorp 102 keer en aan den Rijndijk 73 maal gebruik gemaakt. Vanwege de Vereeniging werden twee per sonen naar een sanatorium en 19 kinderen naar een vacantie-kolonie gezonden, waar mede groote offers van de kas werden ge vraagd. Van de 8 ligtenten wordt steeds een dankbaar gebruik gemaakt. De Emma- bloem-collecte heeft f. 237.02 opgebracht. Met den wensch dat God's zegen in ruime mate mag rusten op het werk der vereeni ging, besloot de voorzitter zijn uitgebracht verslag. De penningmeester, notaris F. C. Engelberts bracht financieel verslag uit. De ontvangsten bedroegen, met Inbegrip van het saldo der vorige rekening zijnde 175.79'/!, de som van f. 556.97'/i, de uit gaven f. 391.75, alzoo een batig saldo van 165.22'/i. Bij monde van den heer J. B. Spruijt werd namens de commissie voor controle uitgebracht, waaruit bleek dat boeken en bescheiden accuraat in orde wa ren bevonden De voorzitter bracht pen ningmeester en commissie een woord van dank voor hun werkzaamheden. De voor- LEIDERDORP. Verbetering Hoogmadesche weg. Eindelijk zal dan de reconstructie van den Hoogmadeschen weg ter hand geno men worden. De aanwijzing heeft deze week plaats gehad; en binnenkort zal de aanbesteding zijn. De uitvoering van dit werk ls wel ln hooge mate urgent. Voor automibllisten ls deze weg, zooals de toestand nu ls, niet zonder gevaar, vooral in de moeilijke bocht voorbij de boerderij van den heer Rijns- burger. Wij hopen, dat mocht de gunning een maal zijn geschiedt, de werkzaamheden met spoed zullen worden uitgevoerd. Herdenking H.M. de Koningin-Moeder. De herdenkingsavond voor het overlijden van H.M. de Koningin-Moeder, uitgaande van de Chr. Oranjevereenlging alhier, zal worden gehouden op Maandag 26 dezer in de Geref. Kerk. Sprekers zullen zijn: ds. G. J. Streeder. Ned. Herv. en ds. J. J. Dijk, Geref. De bijeenkomst vangt aan 's avonds halfacht. Nieuwe industrie. Naar wij vernemen zijn de gebouwen van de voormalige Stoomolieslagerlj voorheen Slllevis en Rutten alhier aangekocht door de N.V. Nedvulmaatschappij te Amsterdam die hier een fabriek van vulmaterialen zal explolteeren (kapok e.d.). Er zullen ver moedelijk eenige tientallen arbeidsters kunnen worden te werk gesteld. In de gehouden jaarvergadering van de Chr. Hist, kiesvereeniging is herkozen tot voorzitter de heer C. de Graaf Wzn. Jaarvergadering „Het Groene Kruis." De afd. Leimulden van de Z.-H. Vereen. „Het Groene Kruis" hield in het café van den heer J. C. van Graas haar jaarverga dering. De voorzitter opende en verzocht allen een oogenblik van hun zetels op te staan. De heer J. A. Bakhuizen herdacht dan het overlijden van H.M. de Koningin Moeder. Haar naam zal blijven voortleven ook voor ons Groene Kruis; ieder jaar zul len wt] de Emmabloemcollecte houden, en daarbij herinnerd worden aan de hooge beteekenls van H.M ook voor de lijdende menschheid. Spr. hoopte dat H.M. tot nog grooter heerlijkheid ls ingegaan. De notulen werden door den secretaris, den heer A. van Loon, voorgelezen en on veranderd vastgesteld. Het bestuur werd gemachtigd om een vertegenwoordiger naar de Alg. Verg. aan te wijzen. De heer van Loon bracht het jaarverslag 1933 uit. Het ledental bleef ruim 300. De contri butie kwam, dank zij de wakkere bode Heuzen, ondanks de slechte tijdsomstan digheden goed binnen. Ook door den ma gazijnmeester werd goed werk verricht. De geneeskundige adviseur, dr. Stapensea was een werker voor de vereeniging. Wij den ken slechts aan dé cursus E.H.B.O. en de Moedercursus welke beide een groot suc ces geworden zijn. De Commissie die zal trachten van het Groene Kruis en Wijkverpleging één te maken bestaat uit de heeren J. A. Bak huizen en C. A. Beuk. De voorzitter dankte den heer van Loon voor zijn keurig jaar verslag. Slechts twee personen zijn van 16 Dec. 1904 voortdurend in het bestuur der vereeniging geweest, het zijn de heeren A. van Loon en G. v. d. Heuvel. Spr. hoopt dat beide heeren nog lange jaren ln het belang der vereeniging zullen werkzaam blijven. De heer de Jeu, deed rekening en ver antwoording over het afgeloopen jaar. De ontvangsten hebben f. 624.17'/» bedragen en de uitgaven f. 571.05. Batig slot f. 63.15'/» De commissie belast met het nazien der rekening verklaarde bij monde van den heer de Ren, dat de rekening aan de hand van de bescheiden volmaakt ln orde werd bevonden. De commissie adviseerde der halve de vergadering de rekening onveran derd vast te stellen De vergadering be sloot hiertoe. Tot leden van de commissie van onderzoek van de rekening 1934 wer den benoemd de heeren P. Zeldenthuis, J. van 't Wout, en B. Zuiderwij k. Deze namen hun benoeming aan. De voorzitter dankte den penningmees ter voor het door hem gevoerde beheer. De begrooting werd In ontvangst en uitgaaf vastgesteld op f. 613.15. De geneeskundige adviseur vond de salarissen van den ma gazijnmeester en bode wel wat al te laag. Besloten werd het salaris van bode en magazijnmeester met f. 5.per Jaar te verhoogen. De aftr. bestuursleden, de heeren J. A. Bakhuizen, K. Vreeken. C J. van Berkel en G. van den Heuvel werden allen met groote meerderheid van stemmen herko zen. Allen namen hun benoeming aan, zoodat het bestuur der vereeniging onge wijzigd blijft. De heer van den Broek dankte den voorzitter voor het zich op nieuw beschikbaar stellen. Hij hoopte dat de heer Bakhuizen nog vele jaren voor zitter van de afd. Lelmuiden zal zijn. Hierop volgde sluiting. Met het oog op den aanvang van het nieuwe jaar zal op Woensdag 28 Maart en op Woensdag 4 April des voorm. 10 uur ln de raadzaal van het Gemeente huis gelegenheid gegeven worden voor kostelooze inenting. De laatste paal voor de nieuwe kerk en pastorie ls geslagen. Het heiwerk heeft 4 weken gevorderd, terwijl rond 550 palen werden Ingeheid. Het werk ls uitgevoerd door den aannemer M. S. van der Voort te Aarlanderveen. De uitslag van de herstemming voor een heemraad van den Polder Nieuwkoop, vacature C. A. Vink, is, dat werden uitge bracht 479 stemmen, waarvan 258 op Th. Kroft en 221 op A. J. Verhaar, zoodat de heer Kroft benoemd is verklaard. Rouwbeklag aan H. M. de Koningin. Het volgende telegram van rouwbeklag ls gezonden aan H. M. de Koningin: „Het gemeentebestuur van Waddlnx- veen betuigt Uwe Majesteit en Hare Ko ninklijke Familie zijn innige deelneming met het overlijden van Hare Koninklijke Moeder". (w. g.) Burgemeester TROOST. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op 28 Maart 1934 des nam. te twee uur in open bare vergadering bijeen. 1. Onderzoek geloofsbrieven van het nieuwbenoemde lid, den heer L. Slooten. 2. Verslag der vergadering van 1 Febr. '34 3. Mededeelingen, Ingekomen stukken enz. om daarop zoo noodig te besluiten. 4. Rekening van de vereeniging „Wad- dinxveen's Zwembad" over 1933. 5. Verzoek van het bestuur der Lande lijke Rijvereen. „De Gouwe-rulters", alhier om een eere-prijs voor het op 21 Mei a.s. te houden concours-hipplque. 6. Voorstel tot teruggaaf van een ge deelte der waarborgsom van de pachters van land langs den Sniepweg. 7. Nadere verzoeken van den heer P. Rehorst en de firma W. de Bas en Zonen en den heer J. Bakker inzake den bouw grond langs de Julianastraat. 8. Bespreking verkoop bouwterrein en wijze van bebouwing grond oostzijde Ju lianastraat. 9. Prijsbespreking van bouwterrein langs de Kanaalstraat; eerst ln comité en daarna ln het openbaar. 10. Voorstel tot toepassing van een ver hoogde tijdelijke korting op de wedden van ambtenaren. 11. Begrootingswijzigingen. Het ontspanningslokaal voor de werkloozen zal worden gesloten op 31 Maart a.s. De Kerkeraad van de Geref. Kerk alhier had een vergadering belegd, en alle lidmaten ultgenoodlgd, tot bespre king om het stille Gebed in te voeren. Met een overgroote meerderheid werd hiertoe besloten. celluloid deurplaten - houten, zinken. KOPEREN en gebronsde roeden - ringen, duimen, steunen, enz. VOORDEWASCH; "RINGERS met 5 jaar garantie fl. 8.50 TUINARTIKELEN: HARKEN 15 ct. - schoffels 45 ct. - spade 65 ct. Mestvork 1.25 - kippen- en horrengaas. houten latten. MBI IT7 P n HAARL.STRAAT I BLI1L Co. de Gruyter. TEL. 163a over 2417 8159 verzoek geprolongeerd met geheel nieuw repertoire. Groot lachsucces Conferencier. 8188 r® voor Diner - Soupers - Bruiloftsfeesten, Onze nieuwe sorteeringen 26 cents per ons. gevuld met slagroom, 8 ets. per stuk. nieuwste koekje, goed en met duur, Carrée glacé, 16 ets. per ons. 8119 I leveren wij U ASTRA en CARLTON Rijwielen tegen fabrieksprijs. Met remnaaf reeds vanaf f. 23.50 Garantl®: i jaar op rijwiel, 3 Jaar op fram® an vorkbrauk. - Vraagt ons gratis Prljicouran» 8133 Nu iedereen een MÖWE BABY VLEUGELTJE, 't ideaal van iederen pianist, slechts M. 1.30 lang, ge schikt voor iedere kamer, 7V« octaaf, ivoor klavier. PRIJS SLECHTS f.625.— Ruil nu Uw oude piano in, en vraagt huurkoop-voorwaarden of A contant met korting. VOLLE GARANTIE. PIAN0HANDEL van 1793 Fa. PELTENBUR6, Breestr. 109 4976a SLECHTS TWEE GROOTE LACH-AVONDEN ZONDAG 25 EN MAANDAG 26 MAART TE GEVEN DOOR HET GEZELSCH. VAN BEEM 2 SCHOTEN, 2 LIJKEN. KUNNEN LIJKEN MET ELKAAR BABBELEN? Prijzen der plaatsen: f.0.50, f.0.75, f. 1_. plaats- bespreken Zaterdag van 35 en Zondag en Maan dag van 114 uur. 8147 5T.AAGTEN5TD.Q4 TELEF .50PO i ninCM 8180 BANKETBAKKERIJ E. R. BEULINK Kort Rapenburg 2 - Tel. 342 Mare 40 en 44 - Telef. 1133. Leidsche Schors en Botersprits 18 ct. per ons. 70 ct, p. blikje. 8184 25 cent 1 bl. Prima Doperwten. 5 p. Wijnappelen 50 ct.; 6 gele Citroenen 10,10 zoete Sinaas appelen 15 ct., extra kroon- app. 10 voor 25 ct. Bananen volgens de koers. Buitenge woon mooie Jaffa's. 4986a Jac. Oostendorp Noordelnde 33 B-S

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7