WINTERVORST EN LENTEZON GOEDE OPLOSSINGEN. OPLOSSINGEN. CORRESPONDENTIE. door C. E. DE LTT.T.E HOGERWAARD. Wintervorst wou maar niet gaan, Schudde boos van: Neen! Steeds weer strooide hij de sneeuw Kwistig om zich heen. Dat gaf telkens dolle pret En de lieve jeugd Haalde steeds haar hartje op Aan de wintervreugd. Maar het Voorjaarszonnetje Zei: Ik ben weer sterk En ik doe met nieuwe lust Lachend weer mijn werk! In een wip smolt 't sneeuwkleed weg In de warme zon. Wintervorst wou heel graag, dat Hij 't verhind'ren kon. (Nadruk verboden.) Maar dat ging nu eenmaal niet! Boos blies Wintervorst, Omdat die brutale Zon Hem trotseeren dorst! 't Einde van zijn boosheid was.... Hij ging op de vlucht. Menschen zeiden: Lente komt! Zoel is 't in de lucht! Zonlief won het dus met glans. Weet je, wat zij bracht? Blaad'ren, bloemen, vogeltjes 't Werd plots heerlijk zacht. Was het niet een wonder, zeg, Dat die lieve Zon Zoo'n ruw heer als Wintervorst Foetsj! wegkijken kon? GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN- Sari Minnee, Jacobus Moraal, Leendert Moraal, Rensje Buurman. Nita Camminga, Bep Camminga, Nico Scheps. Annie Key- zer, Wim Keyzer, Pieter Lag as, Emmy Geerdes, Lijntje Bauer, Jan Schipper (ook je naam onder de raadsels schrijven en niet alleen op de enveloppe). Frans Weyn (ook je naam onder de raadsels schrijven en niet alleen op de enveloppe). Pleun van der Marei, Geertruida Blote. Lies Deumer. Mar janna van den Anker, Marius van den Anker, Daan Guldemond, Cootje Gulde- mond, Miep van der Hulst, Janie van Iperen. Rietje Stigter, Danie Stigter Wil- helmina Groenhuizen, Beppie Groenhui zen, Jan de Graaf, (Leiden), Mijntje van den Berg. Carolientje Verbiest, Bep van Niehoff, Annie Sollie, Annie Cats, Ma- rietje Voorzaat, Daan de Graaf. Antoon Bekooy, Nelly de Leeuw, Greetje de Leeuw, Bep Riebeek, Wim Kruit, Francina de Wit, Bald de Wit, Wiesje Baart. Adrie van Nood Maurits van Nood, Johan van Nood Ti neke van Nood, Nico Koning, Henk Brandt Henny van Wijk, Jo van der Linden, Tie- leman van der Linden. Johan Mulder, Hendrik Mulder, Nellie Mulder, Theo Swaak, Rika de Graaf Truus de Graaf, Conny van Vliet, Jannie Heetveld. Adriaan Boender, Annie den Hertog, Corrie Holle man. Hans de Jong. Marinus Derogee Flip Hollebeek, Adri Hollebeek. Riet van Berkel Annie Boekestein, Piet Smittenaar Arie Smittenaar, Daan Stigter, Rie de Moed, Jannie de Moed, Annie Nievaart, Jaantje Braxhoven, Beppie Braxhoven, Lies Tib- boel. Cor van Zeyl. Wim Clement Bep Rozier, Annie Riickert. Wim Broekema, Johannes Jacobus Plan je, Jopie van Dort, Leni Groeneveld. Cor Bousie, Henk Bousie, Ans Vollenga Rietje Vollenga. Hennie de l'Ecluse, Bep Vos. Piet Vos, Annie Bink, Pietertje Lagendijk, Saartje Lagendijk, Henk Versteegen, Jopie Brilman. Gootje Scheer, Leendert de Jong. Cornelis de Jong, Gerard Oosterga, Ali de Blauw, Nel Wagemans. Hendrik van der Velden, Koos Nieboer, Petra van Waveren. Rie Ouds hoorn, Klaas Oudshoorn Jan Schoof. Dirk Schoof, Thijs Mes, Marinus Lagas, A. Kor- pershoek, Jopie van Dort. (brief der vorige week), Annie van Koolbergen, Hans van Koolbergen. Marietje Verboon. E verdien t je Verboon. Sieni de Joode, Miepie de Joode, Nico Stroebei, Jopie Kwestro. Stientje Griffioen, Adriaan Pison, Rika v. Duuren, Truida van Duuren Clazien van Duuren, Aaltje van Vliet. Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet. Antje de Nie, Casper Nievaart, Mien Planj er, Annle van Weizen, Willy Secrève. Fokje Nijholt, Martha van Dam. Willy Flaman, Johan Bey, Bep Peter, Bram Linschotcn. Nico- laas Liebert, Bep Wielinga, Luca Wielinga, Marie Brokaar. Mientje van Riet. Jo Leget Marietje Laterveer, Wim Serlie, Joop Hofstra, Alida den Hoed. Ton v. Weeren, Tinl den Hollander. Rina Vlaardingerbroek Lientje Oostveen, Paula ten Hooven, Ed ward ten Hooven. Piet van Schayk, Gerda Spiecker, Nico Verboom, Marietje Verboom Adriaan van Geenhuizen Joop van Geen huizen, Martien van Geenhuizen. Piet van Polanen, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt, Miep Kriek, Hester Ha- geman. Janna Schinkel. Piet Redel. Nel Theunissen, Tinie Deegenaars, Ali Crama, Adrie Crama, Jaap de Groot, Wim Nolles, Rietje Laman, Bep Nieboer. Wim Nieboer, Lilly van der Leeuw. Rietje Trap. Jannie de Water, Frans de Water. Gerard de Geus Dorus de Geus, Keesje de Geus, Tini Im- peta, Leonie Impeta H. Giliams, Greetje de Graaf. Dio de Graaf. Eempien Wasse naar, Jo Wassenaar, Fientje Collee, Sien- tje Timmermans. OPLOSSINGEN DER RAADSELS UIT HET VORIGE NUMMER: 1. Bel ham el belhamel. 2. Vacantie vat An tien c. 3. Krab bark. 4. Barometer Rome Bart e. 5. Zevenaar zeven aar. 6. Boter ham boterham. 7. Tenten. 8. Tusschen haar geboorte en haar dood. Wat een brieven! Er komen steeds meer bij, zien jullie dat wel, wat een reu- zenlijst namen. Er waren nu nog zeer velen bij, die mij nog feliciteerden met mijn verjaardag. Aan die allen mijn dank voor de gelukwenschen. Ik wil nu graag aparte antwoorden ge ven, maar het zijn zulke massa's dat ik ze kort moet maken om nog plaats over te laten in de kinderkrant voor verhalen, versjes, plaatjes enz. Alle nieuwelingen zijn weer welkom. Men mag gerust bij elkaar insluiten, zoo veel als je maar wilt, hoor. Nel Wagemans hartelijk dank voor het beeldige zakdoekje dat je mij nog voor mijn verjaardag stuurde, erg lief van je. Tini en Leonie Impeta ik zou het heusch niet kwalijk hebben genomen als jullie een keertje had overgeslagen. Bep en Wim Nieboer prettig hoor Bep wat je schreef over die cadeautjes. Heusch ik heb nog zooveel raadsels lig gen die op een beurt wachten. Lijntje Bauer en Emmy Geerdes veel genoegen op het jaarfeest, zorg maar dat je voordracht goed gaat. Janie van Iperen van harte hoop ik, dat je zustje spoedig geheel hersteld zal zijn. Mar janna en Marius van den Anker ik ben nu al ruim 13 jaar de raadseltante, vanaf December 1920. Ja het heeft Za terdag ook geonweerd en gesneeuwd. Janna Schinkel ik heb heel lang in Leiden gewoond, weet dus heel goed waar de Breestraat is. Hester Hageman jullie mogen gerusfi samen de oplossingen zoeken. Paula en Edward ten Hooven ja het was hier Zaterdag ook heel slecht weer sneeuw en onweer. Fokje Nijholt prettig hé dat het zoo'n mooie boek is. Nico en Marietje Verboom natuurlijk mogen jullie nu samen meedoen. Rietje Laman vervelend, dat je roode hond hebt gehad, beterschap. Ali en Adri Crama ja hoor het was een goede prettige dag voor mij, 10 Maart, Lientje Oostveen, vroeger schreef jfl zusje mij ook dikwijls over dat neefje. Tini den Hollander het boek dat jij hebt gekregen, heb ik vroeger ook wel eens gelezen. Wim Serlie dat treft prettig voor je dat je vader op Paschen jarig is dit jaar. Marietje Laterveer wat vreeselijk aar dig wat je mij over die uitvoering schrijft, ik zou je wel eens willen zien als poes. Drietal Mulder en The<5 Swaak, luiste ren jullie dan zóó aandachtig naar den voetbalwedstrijd dat je er al het andere door vergeet. Nico Liebert ik hoop voor je dat je ge lukkig loot en dus een tuintje krijgt. Willy Secrève heb je je mooie boek ai uit? Annie v. Weizen nu jij hebt veel boe ken gekregen den laatsten tijd, heerlijk voor je. J Johan Bey, wie zorgt er voor ai aie vogels, doe jy dat? Martha van Dam wat een mooie kaan, had je die zelf voor mij gemaakt, neei aardig hoor, hartelijk dank. Jo en Tiel v. d. Linden het is hier ne zooveel slecht weer geweest als by )U1 lie, nu regent het ook weer hard. Petra v. Waveren mijn adres staat a

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 16