STORMT ALS T CORRESPONDENTIE. ANEKDOTEN. Wel, wel, wat een heerlijke massa geluk- wenschen kreeg Ik nu toch, de post zal heel wat werk gehad hebben door mij. Stapels mooie kaarten, een reuzenhoeveel- held brieven met hartelijke gelukwenschen. Het Is mij ónmogelijk ieder afzonderlijk te bedanken voor alle goede wenschen, daarom doe lk het nu maar aan allen te zamen. Hartelijk en nogmaals hartelijk dank voor alle goeds mij toegewenscht, ik stel het zeer op prijs dat zóóvelen, raadsel nichtjes en neefjes en ouders, oud-raad- selnichten en neven aan mij hebben ge dacht. Ik hoop van ganscher harte, dat de wensch die zóóvelen mij toezonden, dat ik nog vele jaren de Raadseltante van het Leidsch Dagblad mag blijven, vervuld zal worden. Jullie weten het hoop ik, alle maal, dat ik met liefde werk voor mijn raadseljeugd, ik zal het dus heerlijk vin den als lk het nog lang mag doen. Al kan ik niet ledereen apart bedanken voor de gelukwenschen, die ik heden In de brieven bij de raadsels vond, toch wil ik even eenige namen apart vermelden en ook zal ik alle namen melden van hen, die mij 10 Maart over de post al kaarten en gelukwenschen zonden. Sari Mlnnee, wat een prachtige bloe men heb je mij gezonden, beeldig hoor, ik dank je er heel hartelijk voor. Ik keeg ze 's morgens vroeg al; ze staan nu nog mooi en frisch hier bij mij In de kamer. Lilly van der Leeuw, ook vriendelijk dank voor je mooie bloemen, die je zelf kwam brengen. Neen, ik was niet thuis, ik bracht den dag bij goede vrienden door. Dank aan Rietje Trap en Daan de Graaf voor de mooie teekening. Hebben jullie die samen voor mij gemaakt? Heel aardig hoor. Gerard de Geus, vriendelijk dank voor de mooie penteekening; ik vind het erg aardig van Je dat je zooveel werk voor mij deed. Ploon de Kort (oud-raadselnichtje) heb je die briefkaart zelf voor mij gemaakt, dat zou ik graag eens willen weten; ik vind het een alleraardigst plaatje. Wel bedankt. Jan de Graaff (Katwijk) heel aardig hoor, dat ik het eerste bloempje uit je tuin mocht hebben. Fokje Nljholt, dat was een aardige kaart hoor; ik heb het gedaan wat er op stond, het is grappig. Paula en Edward ten Hooven, dat vind ik aardig, dat ik nu weet waai' jullie wonen, heel mooi lijkt het mij. Jan Wassenaar (trouwe raadselneef van vroeger), gezellig dat je mij nu voor 10 Maart weer eens een brief hebt ge schreven. Anje de Gelder, dank voor je brief. Ik vond het prettig te zien, dat Je de raad seltante nog niet vergeet, al kan je nu niet meer meedoen; nu heb ik weer eens een en ander van je gehoord. Willy de Neys, nog een oud trouw raad selnichtje, dat mij nu nog eens een brief schreef voor mijn verjaardag, wat ik erg aardig vond, want ik heb hen heusch nog niet vergeten, de zeer velen, die jarenlang zoo trouw meededen. Nu volgt de heele lijst namen van allen, die mij mooie kaarten zonden. Hartelijk dank voor mooie ansichten op 10 Maart ontvangen van: Daan de Graaf, Rietje Trap, Adri en Bram Bavelaar, Maart-je en Marietje Zaalberg, Pietertje en Saartje Lagendijk, Corry van de Kerkhof, Daan Stigter, Annie van der Valk, Paula en Edward ten Hooven, Nico, Celia, Hans en Corrie Kret, Franclna en Bald de Wit, Riet van Berkel, Alida den Hoed, Marjanne en Marius van den Anker, Bep Peter, Rle, Prijna en Janny Hartevelt, Mijntje van den Berg, Rika de Graaf, Lientje en Leny Oostveen, Jo de Wekker, Adriaan Pison, Conny en Henny v. Vliet, Leendert de Jong, Fokje Nijholt. Mlentje v. Riet. Nelly Lasan- der, Bep en Jaantje Braxhoven, Aaltje Boukje en Adriaan van Vliet, Annie en Reinier den Hertog. Cisca van Gijzen, Louise van Leeuwen Geertruida Blóte, Bep en Wim Nieboer. Tine den Hollander. Ploon de Kort. Marinus Derogee, Nico Hendrik Koning. Jo en Tleleman van der Linden en familie W'««le Baart. JoDie Brilman, Adri, Johan. Maurlts en Tineke van Nood, Gerard. Dorus en Keesje de Geus. Bep Rle- beek Nita en Bep Cammlnga, Marietje Laterveer en ouders Bep van Niehoff. All de Blauw. Tlne en Leonie Impeta. Bep Rosier. Jo en Annie van Helden, Jannie en Jacobus Nleboe- Dirkje Hopman. Jannie Gordijn. Marietje Gordijn. Annie Boeke- stein. Stlentie Griffoen. Marietje Hoppen brouwer Trlnle Hopoenhrouwer, Nelly Vlaardingerbroek, Janna Schinkel, Lies Tot eind'lljk onze Bruun het ziet, Bruun is mijn trouwe hond Hij kijkt naar mij, dan naar mijn Die maakt het toch te bont! Maar Bruun is vlugger nog dan ik, Hij heeft hem pakt hem beetl Komt zegevierend er mee aan; Vergeten is het leed! Al hol ik werk'lijk nog zoo hard En heb ik hem bijna, Toch vliegt op eens hij harder voort, Zoodat 'k ook verder ga. Het stormt geducht! De booze wind, Die blaast mijn muts plots af En ik den vlucht'ling achterna, 't Wordt Ioopen op een draf. 'k Geef Bruno thuis een lekk'reu hap. Want heusch! het is verdiend, Dan kwispelt Bruno en hij blaft: 'k Deed graag wat voor mijn vriend I (Nadruk verboden). C. E. DE T.TT.I.E HOGERWAAB Deumer, Annie van Weizen, Cor Bousle, Rie en Klaas Oudshoorn. Jannie en Frans de Water. Adriaan, Johan en Martien van Geenhuizen en ouders, Slentje Timmer mans, Annie Boekestein wel bedankt voor Ie gedicht om mij te feliciteeren. Hartelijk dank voor alle gelukwenschen in de brieven, die kan ik nu niet alle af zonderlijk beantwoorden Alle jarigen wel gefeliciteerd en veel ge noegen. Alle zieken van harte beterschap toege wenscht. Tine van der Star arm kind wat hoor ik daar van Truus de Graaf, lig jij nu in het ziekenhuis en nu net nu Je zoo blij was, dat je moeder terug was uit het zieken huis. Van harte beterschap. Nico Llebert dank voor alle geluk wenschen. Basje van der Valk wat een aardig werkje heb jij voor mij gemaakt op je schooltje, het is heel lief van je dat ik dat mocht hebben. Iemand stuurde mij een opstel om in de kinderkrant te plaatsen maar dat kan heusch niet, het is niet beschikt en ik plaats ook trouwens nooit verhaaltjes. Gré de Vries (oud raadselnichtje) eeg ge zellig dat Je mij weer even schreef en toonde dat je nog aan de raadseltante dacht. Ik ben nu al ruim 13 jaar de raad seltante en hoop zeer het nog vele jaren te kunnen blijven. Het is mij heusch niet mogelijk deze keer er ook nog aparte antwoorden of allerlei anders bij te voegen het was toch al reuzen veel weck door alle gelukwen schen Verleden week kwamen er verschei dene brieven met de priisraadsels veel te Iaat iri mijn bezit het spilt mij. ik kon er niets aan doen. Ook vrasren eenigen mij waarom ze niet bii de namen stonden, maar die brieven ziin dan zeker verloren geraakt, ook heel jammer. Alle nieuwelingen zijn weer welkom. Voorloopig geen nieuwe raadsels of anecdotes sturen. En nu eindig ik na nogmaals ledereen hartelijk bedankt te hebben voor'alle be wijzen van vriendschap en belangstelling. Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag, van Beunlngenstraat 42. Ingezonden door Wim Kruit. A: „Ik viel gisteren van een lade 30 sport hoog is" B: „Foei foei, en heb Je niets ge of je gewond? A: „Weineen ik stond op de o: sport". Ingezonden door Marietje Late" Kapitein: ,,'t Is meer dan erg 1 blad strafregister is vol straffen niet. wat ik moet doen". Recruut: „Een nieuw blad ba kapitein". Ingezonden door Bep van Nieb „Waarom huilt Jetje toch zoo?" „Och ze heeft in den tuin een t graveni en nu moet ze binnen kot nu huilt" ze om dat ze die kuil ni mag nemen". Ingezonden door Toos Malgo Drogist tot zijn zoon: „Kijk J een regen. Haal eens gauw die i voor zonnebrand uit de étalage en hoestpastilles in." Ingezonden door Nellie Vlaarding De kleine Henri kwam het huis t gehold, met de handen aan zijn en luid huilend: „O, o, Mammie," riep hij. „Och mijn ventje, wat is er da gebeurd? Is er iets op Je hooi vallen?" „Ja Mammie ik zelf heelemaal. Ingezonden door Lies Deuni Vreemdeling tot een Jongen op „Hoe kom ik van hier naar het „Op uw beenen, meneer."

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 18