LEGKAART. OPLOSSINGEN. GOEDE OPLOSSINGEN. dan mogen jullie toch wel samen insturen Neen ik houd ook niet van die storm. Jaap de Groot als je je best maar doet, zal het natuurlijk steeds beter en mooier worden, dat zie ik best. Tint den Hollander wat goed is en er nog niet heeft ingestaan, zal ik later eens plaatsen Flip en Adriaan Hollebeek zeker mag iedereen meedoen die het Leldsch Dagblad heeft, ik vind het altijd aardig als er veel liefhebberij ls voor de raadsels. Bep Rozier als 1e het te druk hebt nu Voor de uitvoering, schrijf en teeken dan maar niet. enkel de raadseloplossingen. Ja die anecdote was wei wat te lang. Marietje Verboom aardig dat je tegelijk met het hoofd der school jarig bent, als er dan dien dag feest is op school, is dat ook voor jouw moet je maar denken. Hennie de lTScIuse zeker herinner ik mij den naam Annie de l'Ecluse heel goed. die heeft wel dikwijls geschreven. Bewaar je raadsels nog maar een poosje Saartje en Pietertje Lagendijk zoo her inner je je dat nog dat ik toen zoo lang zoo erg ziek was. dat is nu 5 jaar- geleden. Bewaar je raadsels nog maar een poosje. Mijntje v. d. Berg, zoo. heb je bij je grootouders gelogeerd voor den feestdag, en heb je vee! plezier gehad. Nellie Vlaardlngerbroek. o ja raadsels heb Ik nu heel veel, veel meer dan anecdotes. .Wim Kruit nog wel gefeliciteerd hoor. O. dat is een erg prettig muziekboek, daar staan zooveel mooie liederen in. Piet v. Schayk noudt je veel van teeke nen. zijn die vergrootingen goed gelukt. Rietje Laman heb je twee broertjes van 5 jaar. zeker tweelingen? Paula en Edward ten Hoven Je raadsels zal ik eens later gebruiken. Luca en Bep Wielinga zoo lang als Bep moet liggen ,moet Luca dan maar uit je beider naam schrijven Van harte beter schap. Annie van Weizen neen, dan kon je mijne groeten niet overbrengen, als de juf frouw er niet was dan maar een volgende keer. Jaantje en Bep Braxhoven ik begrijp o zoo best dat jullie vreeselijk verlangt om weer thuis bij Vader en Moeder en Nelly te zijn Ik hoor van Cisca dat Bepje den 30en Januari jarig is, wel gefeliciteerd hoor wie weet of je dan niet al thuis bent. Cisca van Gijzen je anecdotes zal ik eens plaatsen Aardig dat Je mij over je nichtjes schreef, lees maar wat ik net hiervoor aan hen antwoordde. Wim Malgo ja hoor ik ken de lange Jan ook wel, ik ben er vroeger ook wel eens opgeklommen en vond het heel mooi dan naar beneden te kijken. Ik begrijp dat juiiie sotarakke» van dat lawaai. OPLOSSINGEN DER RAADSELS DIT HET VORIGE NUMMER: 1. Tijd is geld, 2. Bonn. bon. 3. Maassluis. 4. Agaat. 5. Een rivier. 6. Wafel, tafel. 7. De wijzer van de klok. 8. Schor, pioen, schorpioen. Daan de Graaf er doen velen mee, die de Graaf heeten, maar dat weet ik niet of ze familie van elkaar zijn. Ja ik ben vroeger wel eens in Bussum geweest en ik vond het er heel mooi. Hendrina de Ren die anecdote is alleen grappig voor menschen die Friesch kennen want anders begrijpt men het niet. Jo Beumer. Rie en Klaas Oudshoorn dus nu was het weer van je drieën te zamen, ik ben blij Jo, dat je been weer is genezen. Greetje en Dio de Graaf dat begrijp ik hoor, dat je tante er schik in heeft, dat de hond naar haar wordt genoemd en Nelly is wel een aardige naam voor een hondje. Wat voor soort is het? Tootje Karei als je wilt, mag je tot je 16 jaar meedoen, dus dat is nog eenige jaren, niet waar. Eerlijk gezegd vind ik die anecdote beter voor groote menschen dan voor een kinderkrant. Rietje Trap was de jarige tante blij met het handwerk dat je voor haar had ge maakt? Miesje en Wiesje van der Bent heerlijk voor Wiesje dat ze weer thuis is uit het ziekenhuis, ai is ze natuurlijk nog erg zwak. Wat naar dat je grootmoeder nu al weer zoo ziek is. H. Frankhuizen ik heb je naam toch bij de goede oplossingen vermeld en geschre ven dat alle nieuwelingen welkom waren, heb ie dan niet gelezen wat ik aan alle nieuwelingen te zamen schreef? Wil je je voornaam voluit schrtlven. want als je pas meedoet, kan lk dat heusch niet allemaal onthouden, er doen zoo'n massa kinderen mee. En nu allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN, öe» Haag va* BeuwngeBslaaat 42. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSEL! ONTVANGEN VAN: Lies Tibboel (brief de vorige week vet te laat ontvangen), Sari Minnee. EL] Bloot, Beppie van Doorn, Leendert Heere: Leonie Impeta, Geertruida Blote, Bep Nie boer. Wim Nieboer, Antje de Nie, Wi: Kruit, Johannus Jacobus Planje, Nel Wi gemans, Paula, ten Hooven, Edward te:' Hooven, Rietje Laman, Piet van Schayl Conny van Vliet, Wim Nolles, Jo van de Linden, Tieleman van der Linden, Nelli: Vlaardingerbroek, Rika de Graaf, Truu: de Graaf, Cisca van Gijzen, Jaap de Groo: Mijntje van den Berg, Saartje Lagendijk Pietertje Lagendijk, Hennie de l'Ecluse, An toon Bekooi, Marietje Verboom, Man? Brokaar, Annie van Weizen, Bep Rozier, Bep Riebeek, Jacobus Nieboer, Jannie Nie boer. Flip Hollebeek, Adriaan Hollebeek Sieni de Joode, Miep de Joode, Tinl den Hollander, Jan de Graaf, Jaantje Bra:;- hoven, Bep Braxhoven, Cisca van Gijzen, Piet Smittenaar, Arie Smittenaar, Adrie van Nood, Johan van Nood, Maurits van Nood, Tineke van Nood, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Stien- tje Griffioen, Rina Vlaardingerbroek Gerda Spiecker, Wim Malga, Triny en Hendrientje Blotkamp, Leni Groeneveld Wiesje Baart, Annie Sollie, Jannie de Moed Rie de Moed, Corrie Holleman, Celia Kret, Hans Kret. Corrie Kret, Luca Wielinga, Bep Wielinga, Bep Vos, Piet Vos, Mientje van Riet. Adri Bavelaar, Bram Bavelaar, Adriaan Pison, Corry van den Kerkhof, Tine van der Star, Leni Bosman, Annie Cats, Rietje Voorzaat, Marietje van der Walle, Martha van Dam, Francina de Wit, Alida den Hoed, Joop Schouten, Jopie Bril man, Adriaan Boender, Anga van Bred3, Bep van Niehof. Ans Vollenga, Rietje Vol- lenga, Fokje Nijholt, Liesje Thors, Lientje Oostveen, Annie van der Valk, Riet van Berkel, Maartje Zaalberg, Dorus de Geus. Keesje de Geus, Gerard de Geus, Eempien Wassenaar, Jopie Wassenaar, Krijn Haas noot, Jeantje de Jong, Cornells J. Arbouw, Maartje de Bruyn, P. den Hertog (brief der vorige week), Jan Witte, Herman Witte Marinus Lag as, Nico Koning, Greetje de Graaf, Dio de Graag, Tootje Karei, Rietje Trap, Hendrina de Ren, Miesje van def Bent, Wiesje van der Bent, Rie Oudshoom Klaas Oudshoorn, Jo Beumer, All Crania, Daan de Graaf, H. Frankhuizen (voornaam altijd voluit schrijven, Johan Hoogstraten (je brief pas ontvangen nadat ik de corres pondentie had geëindigd. Als Je een raad' sel Instuurt, zet er dan meteen de oplo3' sing bij). o

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 14