LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 6 Novembe, ALPHEN—R. F. C. 1—1. Een snelle en spannende wedstrijd. Ondanks het feit, dat Alphen nog steeds met Invallers moest spelen voor midhalf en rechtsbinnen is zij er toch in kunnen slagen, de nederlaagserie te onderbreken, door thans een gelijk spel te bevechten tegen het uitstekend spelende R. F. C. En wij moeten er direct aan toevoegen, R.F.C. kan met deze uitslag uiterst tevreden zijn. immers Drok's heiligdom ontsnapte enkele malen op onbegrijpelijke wijze aan een doorboring. Hier staat tegenover, dat de Alphen-voorhoede, voor het doel gekomen, soms de kluts totaal kwijt was. De aangebrachte wijzigingen in het Alphen-elftal waren absoluut verbeterin gen vooral George van Leeuwen vormde met Bezemer een uitstekenden vleugel Ook Krumpelman op de rechtervleugel deed soms uitstekend werk. Het door hem ge scoorde doelpunt was er een van de goede soort. Tulnenburg, die nu rechtsbinnen speelde, was wel de zwakste uit de voor hoede, terwijl Ram niet gelukkig was met zijn schoten. De middenlinie steunde de voorhoede naar behooren, vooral v. d. Leek had er goed het oog in en vormde met den linkervleugel een hechte combinatie. De achterhoede met Binnenkamp aan het hoofd wist aan de stormloopen van de R.F.C.-voorhoede het hoofd te bieden, wat de kwaliteit van de R.F.C.-voorhoede in oogenschouw genomen, voor dit drietal pleit. R.F.C. beschikt over een technisch goed spelend elftal, met de keeper en linksbuiten als uitblinkers. De wedstrijd werd in zeer goede ver standhouding gespeeld, waartoe de rustige en correcte leiding van scheidsrechter Eversteijn wel het zijne bijdroeg. Direct na den aftrap blijkt, dat Alphen met goede voornemens bezield Is, er wordt geducht op den bal gezeten, waardoor R.F.C. geen tijd krijgt, zich te oriënteeren. De R.F.C.-achterhoede doet enkele malen zeer onzeker, Bezemer trekt er enkele malen goed tusschen uit. Uit een zijner voorzetten krijgt Tuinenburg een fraaie kans, die door treuzelen verloren gaat. In- tusschen zit ook de R.F.C.-aanval niet stil. Uit de snelle uitvallen blijkt, dat deze heeren over een goede balcontrole, ge paard gaande met een behoorlijke snel heid, beschikken. Als eenmaal de links binnen Drok den bal langs den uitge loopen Tuinenburg, op het verlaten doel schiet, is het Hesseling die vanaf de doel lijn nog juist corner weet te trappen. Alphen blijft een druk op het R.F.C.- doel uitoefenen en een doelpunt kan niet uitblijven. Na eens rakelings naast gescho ten te hebben, is het tenslotte Krumpel man, die een goed opgezetten aanval met een zuiver schot besluit. 10. Lulde aan gemoedigd door de talrijke supporters trek ken de Rotterdammers ten aanval en me nig hachelijke situatie ontstaat voor het Alphendoel. Linksbuiten en linksbinnen onderscheiden zich, eerstgenoemde weet dan ook op fraaie wijze de partijen weer op gelijken voet te brengen. (11.) Na de thee pakken de R.F.C.'ers direct enthousiast aan. Met fraai open spel weten zij het de achterhoede der thuisclub danig lastig te maken. Tuinenburg weet eenige malen door snel uitloopen zijn heiligdom voor doorboring te vrijwaren, zelfs de paal komt hem een enkele maal te hulp. Lang zamerhand weet Alphen het spel dan weer in handen te nemen. R. F. C. wordt ge heel op eigen helft teruggedrongen en een ware bekogeling van het Rotterdamsche doel volgt. Er komen echter geen doelpun ten en tenslotte weet RJ.C. zich los te werken. Onder enorme spanning verstrijkt meer en meer de tijd Snel gaat het spel op en neer, nu is het Alphen, die Drok be laagt, dan weer R.F.C., dat de Alphen-veste bestookt, doelpunten blijven echter uit. Als de scheidsrechter het einde van deze span nende kamp aankondigt, hebben beide partijen de eer gedeeld. HILLEGOM—ALPHIA 4—2. Een spannende wedstrijd. Hlllegom trapt af en dadelijk blijkt dat het veld zeer glad en moeilijk bespeelbaar is. De linkshalf der thuisclub breekt een aanval en geeft met een verre trap aan de Jong, die er snel vandoor gaat en vanaf de zijlijn den Alphia-keeper passeert. 1—0 Na dit succes zit de thuisclub er goed op en als de rechtsbuiten keurig voorzet, is 't van Kooten, die ineens inschiet. Hillegom leidt binnen 10 minuten met 20. De gas ten zien het gevaar in, laten kan keurig samenspel zien en bedreigen de Hillegom veste. Bij een algemeene aanval krijgt de midvoor den bal vrij en onhoudbaar is v. Dijk gepaseerd. De achterhoede van H, is even de kluts kwijt en als de uitnemende rechterwing der gasten zich door de zwart witte verdediging wringt, maakt de rechts binnen schitterend gelijk. Tot aan de rust is het een gelijkopgaande strijd met Alphia het meest in den aanval, doch de thuis club het gevaarlijkst. Gescoord wordt er niet zoodat de rust met gelijken stand aanbreekt. Na rust moesten P. v. Vuuren en G. van Kooten uitvallen, zij werden door B. Schrama en N. Degenaar op keurige wijze vervangen. Het laat zich aanzien dat Alphia zal winnen, het oefent een sterken druk op het H.-doel uit, doch als Schrama onverwachts een mooie pass geeft naar F. v. d. Hulst, passeert deze back en uitge- loopen keeper. Een pracht doelpunt. 32. Alphia is dan sterker, doch slecht schie ten en taai volhouden der zwart-witte voorkomt den gelijkmaker. Van Beek geeft dan eenige mooie voorzetten waaruit de midvoor Hillegom met een mooi doelpunt een 4—2 voorsprong geeft. Eenige wanho pige pogingen van Alphia volgen, die alle op de verdediging van Hillegom dood loo pen. Ook de Alphia-keeper wordt nog eens aan den tand gevoeld, doch doelpunten blijven uit. Zoo kwam tegen de verwachting in een verdiende 42 zege voor de thuisclub. Twee gelijkwaardige ploegen waarin het enthousiasme den doorslag gaf. Verdere uitslagen van Hillegom-eiitallen zijn: H. F. C. 4—Hillegom 2 1—4, Hillegom 3E. D. O. 10, terr. afgek. Spaarnestad 3Hillegom 4 14. Hillegom Jun.—R.C.H. Jun, terr. afgek. Schoten Adsp.Hillegom Adsp, 40. SCHOTEN—HILLTNEN 2—6. Uitstekend werd der Hillinen-voorhoede. De cijfers laten geen twijfel over de sterkte van het huidige blauw witte elf tal. De veranderingen in de voorhoede bleken ook na dezen wedstrijd verbeterin gen te zijn. De midden-voor H. Scholte, oorspronkelijk buitenspeler, voelt zich op deze moeilijke plaats goed thuis, verdeelt het spel naar behooren en beschikt over een hard schot. Direct na den aftrap, die aan Schoten te beurt viel, retourneert de Hillinen- achterhoede den bal. De links-buiten van de Water geelt een goede voorzet, waaruit H. Scholte. na het leder van H. Willemse toegespeeld te hebben gekregen, Hillinen met een harden schuiver de leiding, 01. Weer is het even later van de Water, die de Schoten-defensie passeert: de afgeme ten voorzet komt voor de voeten van War merdam, die de score verhoogt, 02. Direct hierop is het H. Scholte. die keeper Hoff met een goed gericht schot verrast, 03. Hillinen is sterker, en steeds worden goede aanvallen opgezet; E. Scholte geeft een listig schot, dat via de binnenkant der paal in het doel belandt, en tot groote vreugde der Hillegommers deponeert Braam no. 5 in het Schoten-net (05). In de tweede helft is Schoten eerst sterker. De achterhoede van Hillinen weerstaat echter den druk goed en weer krijgt de Hillmen-voorhoede gelegenheid om aan vallend op te treden, met het resultaat, dat spoedig de Schoten-doelman voor de zesde keer gepasseerd wordt. Door dezen grooten voorsprong verslapt het spel der bezoekers eenigszins waarvan Schoten pro fiteert en tegen te scoren (1—6). Weinig geluk heeft Willemse, wanneer hij van verren afstand een hoog schot inzendt, dat Hoff slechts met groote moeite uit doel weet te houden. De thuisclub geeft nog niet gewonnen en steeds doen de voor- waartsen moeite om van der Jagt te pas- seeren, waarin zij ten slotte voor de tweede maal slagen door toedoen van hun rechts binnen 162). Spoedig hierop geeft de goed leidende scheidsrechter Smink het sein tot inruk ken. L.D.W.S. I—T.H.B. I 2—2. L.D.W.S. verschijnt weer eens in een andere opstelling en 't moet gezegd wor den: het ging voor de rust uitstekend, maar na de rust was 't weer mis. LD.W.S. is direct in den aanval en oefent een ster ken druk op het T.H.B. uit. Na ongeveer een kwartier krijgt Starre Jr. den bal goed vrij en het is 10. LD.W.S. ziet dat er gewonnen kan worden en gooit er een schepje bovenop. Het T.H.B.-doel beleeft benauwde oogenblikken. Met meer geluk dan wijsheid weet echter de T.H.B.-doel man zijn doel tot even voor de rust van doelpunten te vrijwaren. Dan moet hij evenwel zwichten voor een harden schui ver van v. d. Voort. Met een 20 voor sprong breekt de rust aan. Na de thee komt T.H.B. goed opzetten en ras blijkt dat L.D.W.S. nog niet gewonnen heeft. Steeds sterker wordt T.H.B. maar de L.D.W.S.-doelman is goed op dreef. Na ongeveer een kwartier moet hij echter zwichten voor een onhoudbaar schot van den T.H.B.-midvoor. De halflinie van L.D.W.S. is niet bij machte om 't spel te verplaatsen en mede doordat de binnen- spelers wel eens vergeten den bal op te halen, krijgt men steeds weer een groote opening tusschen de voorhoede en half linie, zoodat de achterhoede van T.H.B. de aanvallen makkelijk kan weerstaan. Ongeveer een kwartier voor tijd schiet de midvoor van T.H.B. den bal tegen "t hoofd van een zijner spelers, waarna de bal hoog in 't net van den totaal verraste L.D.W.S.- doelman terecht komt. Dan komt L.D.W.S. weer verwoed opzetten, de L.D.W.S.-mid voor schiet in snelheid wel eens wat te kort. waardoor een paar kansen om hals gebracht worden. Toch lukt 't haast nog, als bij een L.D.W.S.-aanval de bal op 't doel wordt geschoten en de keeper het leer voor de voeten van v. d. Voort stompt. Hard schiet hij weer in, precies op de knie van den keeper, waarna de bal cor ner rolt. Onder groote spanning komt het einde met een gelijk spel. De heer Swanenberg floot correct. DUNO I—D.V.S. I 4—4. D.V.S. mag zich nog gelukkig achten met het gelijk spel. De wil om te winnen was ditmaal zoek. D.V.S is aanvankelijk in den aanval maar, speelt niet zooals wij ge woon zijn, zoodat Duno makkelijk kan ingrijpen. De Duno-aanvallen waren niet van gevaar ontbloot, maar het beslissende schot ontbreekt. Toch is het Duno dat de leiding neemt uit een strafschop, 10. D.V.S. gaat thans iets beter spelen en spoedig is de stand 21 voor D.V.S. door toedoen van rechtsbinnen en midvoor. Het is echter maar van korten duur. Als de rechtsbuiten van Duno van af de buiten lijn op doel schiet en de D.V.S.-keeper ver keerd opgesteld staat, verdwijnt de bal in den uitersten hoek. Ook deze stand is weer spoedig gewijzigd als de D V.S.-midvoor op een doorgespeelden bal doorloopt en de keeper laat visschen. Op gelukkige wijze ontsnapt het Duno-doel verder aan doel punten. De rust breekt aan met den stand 23. Al spoedig na rust begaat de D.V.S.- keeper een blunder door den bal in eigen doel te slaan. 33. Nu ziet het er werke lijk gevaarlijk uit voor D.V.S. Duno komt meer in den aanval en de D.V.S.-voor hoede, speciaal de linksbinnen, kan niet loskomen. Het lukt D.V.S. niettemin opnieuw de leiding te nemen. Als de Duno-keeper een bal terugstuurt kopt de D.V.S. linksbinnen den terugkomenden bal over den keeper heen. Ook deze voorsprong gaat weer ver loren. D.V.S. heeft thans het geluk niet aan haar zijde. Bij een Duno-aanval loo pen linksachter en keeper op den hoogen bal toe. de midvoor van Duno profiteert van zijn lengte en kopt den bal over de beide D V.S.'ers in het doel. Het einde komt met de stand 44 zoo dat D.V.S. een kostbaar puntje ver speelde. De beslissingen van den heer D. Loon waren nog al eens aanvechtbaar, maar hij wist het spel toch binnen de perken te houden. TER LAAK I—R. C. L. I 6—2. Hoewel de uitslag op 't eerste gezicht een spanninglooze wedstrijd zou doen ver moeden, is dit geenszins het geval. De strijd begint met eenige goed opgezette aanvallen der Racing, doch de afwerking ontbreekt, waarna de Hagenaars ln den aanval komen en als Kruit in het Raclng- doel een fout maakt is de stand 1—0, ter wijl spoedig daarna de leiding wordt ver groot (20). Een fraaie kopbal van den Terlaak-midvoor zorgt voor een 30 voor sprong. Het hobbelige, effectvolle terrein speelt de withemden danig parten, doch ondanks den grooten achterstand geven zij den moed niet op; integendeel, na een knap staaltje solospel verkleint Mooten den achterstand (31). De tweede helft geeft een meer gelijk- opgaanden strijd te zien. doch de Racing heeft geen gTeintje geluk, en ondanks goed verdedigen der withemden, waarbij Van Oosten voor de Hagenaars een groot strui kelblok blijkt, weet Terlaak den voorsprong te vergrooten, als bij een vermeend bui tenspel-geval de Racing-verdediging niet ingrijpt (41). De Racing geeft zich niet gewonnen en een kwartier voor tijd wringt Mooten zich door de Haagsche ver dediging, doch wordt op unfaire wijze het scoren belet. De toegekende strafschop wordt door v. d. Spree op onberispelijke wijze benut (42). 't Is jammer dat in den resteerenden tijd de zwart-witte verdedi ging geen stand kon houden, daar een 42 uitslag de verhouding vrij goed had weergeven, doch Terlaak scoorde, zij het op minder fraaie wijze, nog twee doelpun ten (62), waarmee einde kwam. De lei ding van den heed Domburg viel in alle opzichten te loven. U.V.S. II—A.S.C. n 5—3. Het treffen tusschen de reserve-elftallen van rood-zwart en blauw-wit had in de vroege morgenuren aardige belangstelling getrokken. De wedstrijd is geëindigd in een kleine doch verdiende overwinning voor de thuis club, die vooral na rust den toon aangaf, al mag niet worden ontkend, dat U.V.S. door het zwakke optreden van den A.S.C.- doelman al heel goedkoop aan enkele doelpunten kwam. In de eerste helft waren de partijen aan elkaar gewaagd. Door Onvlee nam U.V.S. de leiding, doch even later maakte A.S.C. dat in deze periode technisch iets beter speelde, gelijk. Nog voor de rust hernamen de blauw-witten hun voorsprong. Rust 21, Na de hervatting was U.V.S. meestal aan het woord en vrij spoedig bracht de thuis club den stand op 31. A.S.C. pakte toen iets beter aan. Nadat de roodzwarten uit een penalty den achterstand hadden ver kleind, kwam van Westen's voet even la ter de gelijkmaker. Tegen het einde zette U.V.S. er alles op en het mocht haar gelukken om met twee doelpunten nog de zege in de wacht te sleepen. De leiding van den heer van Dijk was uitstekend. HERMES-D.V.S. II—ALPHEN II 9—1. Dat het de Alphen-reserve's in Schiedam tegen het tweede elftal van Hermes- D.V.S. niet mee zou vallen, stond bij voor baat vast. Dat de uitslag echter 91 zou worden, heeft wel niemand kunnen ver moeden. Alphen is het eerst in de aanval. Joop Mulder is in deze periode niet gelukkig, als hij tot tweemaal toe hard tegen den paal schiet. Hermes-D.V.S. raakt meer en meer in gespeeld en reeds spoedig is het de links binnen, die na een snelle ren op fraaie wijze de score weet te openen. Spoedig wordt dit doelpunt gevolgd door een tweede van den middenvoor. Het goede plaatsen en opstellen der Hermes-spelers valt op. Uit een der vele fraai genomen corners weet dan de linksbinnen keurig in te kop pen (3—6). Tot de rust weet Alphen het spel op de andere helft te houden, tot doelpunten komt het echter niet. De rust komt dan ook met onveranderden stand. Na de rust geeft de thuisclub vrijwel steeds den toon aan, afgewisseld met en kele snelle uitvallen van Alphen. Als na ongeveer 10 minuten Hermes- D.V.S. kort achtereen de score weet op te voeren tot 60, door mooie doelpunten, smaakt v. d. Louw het genoegen met een keurig doelpunt de eer te redden Dit doelpunt wordt door de Schiedam mers met nog 2 tegen-goals beantwoord (81). Even voor het einde is het weerde linksbinnen der thuisclub, die het Alphen- net voor de negende maal doet trillen. Spoedig breekt dan het einde aan met een 91 overwinning van de Hermes- reserves. ALPHIA II—BODEGRAVEN II 6—2. De gladheid van het terrein in aanmer king genomen is er door Alphia niet slecht gespeeld. Er werd in de voorhoede heel aardig gecombineerd terwijl de halflinie zoowel aanvallend als verdedigend goed werk deed. Vooral de midhalf verrichtte hier weer goed werk, terwijl in de laatste instantie de achterhoede met den keeper aan het hoofd menigen aanval wist af te slaan. Van de rood-zwarte zijde werd wel hard gewerkt, doch het plaatsen en schieten liet veel te wenschen over.. Kort na den aanvang scoort reeds de rechtbinnen 10 en even later maakt hij er 20 van. Bodegraven komt dan meer in den aan val. Na eenig heen en weer getrap doel punt de midvoor tegen 21. Aangemoe digd door dit succes komen zij terug en kort daarop maken zij gelijk. 22. Voor rust is Alphia dan sterker. Na de thee is Alphia wederom veel ster ker en een ware bekogeling op 't B.-doel volgt doch de jeugdige keeper werkt uit stekend Het duurt dan ook geruimen tijd eer er gedoelpunt wordt door den links binnen 32 De Alphianen schijnen er nu den smaak van te pakken te hebben. Kort daarop doelpunt de midhalf van verren af stand keurig 4—2. Nu is B. een geslagen elftal en de 'tand wordt resp. door links binnen en midvoog tot 62 opgevoerd. EEN JUBILEUM BIJ „HILLEGOM". Vóór den wedstrijd Hillegom-Alphia had gisteren de huldiging plaats van H. Klin kenberg, die den dag herdacht dat hij 12Vi jaar voor de V.V. Hillegom de werk zaamheden op het terrein zoowel als de verkoop van entrée's aan den Ingang ver richtte. De voorzitter van Hillegom sprak hem toe en memoreerde in het kort wat hij voor de vereeniging is geweest, hij over handigde hem een bloemenmand met den wensch dat hij nog jaren voor „Hillegom" werkzaam mag blijven. Na den wedstrijd werd hem een blijvende herinnering, door leden en donateurs bijeengebracht, in huiselijken kring door het bestuur aange boden. Een prettige herinnering en ver diende hulde. L.D.W.S. II—ROODENBURG I 1—6. Roodenburg dat dit jaar een ernstige greep doet naar het L.V.B. kampioenschap is voorloopig door deze nederlaag van de bovenste plaats gestooten en L.D.W.S. 2 dat voor 't eerst in de le klas van den L.V.B. uitkomt, heeft zich door deze over winning aan den kop genesteld. Na ongeveer een kwartier schiet de LD.W.S.-linksbuiten hard in, maar v. d. Steen houdt het schot keurig. Voor de rust zijn de partijen volkomen aan elkaar ge waagd. Na de pauze is LD.W.S. iets ster ker en na 16 minuten geeft de L.D.W.S.- rechtsbinnen met een hard schot zijn club de leiding, 1—6. Roodenburg komt nu ge weldig opzetten, maar ook nu weer is de achterhoede van L.D.W.S. in prima condi tie, 't is voor Roodenburg bijna ondoen lijk om daar door heen te breken. Ongeveer een kwartier voor den tijd krijgt Roodenburg de kans van den dag als zij een strafschop krijgt te nemen, doch Pardon schiet recht op den man. LD.W.S. komt dan weer in den aanval. Onder groote spanning komt 't einde van deze voor beide partijen zwaren wedstrijd. Een gelijk spel had Roodenburg wel verdiend. Scheidsrechter Teske leidde uitstekend. L. F. C. IU—T. O. N. A. I 1—2. Direct is T.O.N.A. in de meerderheid, maar er komen geen doelpunten. Geleide lijk raakt dan het spel meer verdeeld. Na 35 min. moet de L.F.C.-keeper zwichten voor een harden schuiver van den Du Mor tier 6—1. Na rust blijft het spel goed ver deeld. Als na 20 min. de T.O.NA.-backs el kaar niet begrijpen, weet v. Schooten met een hard schot gelijk te maken. Uit een keurige pass van Pouw brengt Ariër den stand op 1—2. L.F.C. wordt dan onbetwist sterker, maar met onveranderde stand komt het etinde. De heer Metsch leidde uitstekend. SPORTMAN I—D. V. S. II 5—2. Spoedig ontwikkelt zich een vlug open spel met Sportman iets in de meerderheid. Een mooie kopbal van den midvoor komt van de lat bij den rechtsbinnen en on houdbaar, geeft deze speler Sportman de leiding 1—0. Even later geeft de rechts buiten mooi aan den rechtsbinnen af en de stand is 20. Weer komt Sportman terug en weer is het de rechtsbinnen die scoort 30. Nog voor de rust heeft de links buiten met een schot vanaf de zijlijn suc ces 40. Een vijfde doelpunt van den mid half, wordt zeer terecht wegens buiten spel geannuleerd. Na de rust is Sportman weer het eerst aan het woord en door goed voorzetten van den midvoor is de stand 5—0. Nu komt D.V.S. geweldig opzetten, doch het schot ontbreekt. Uit een corner weet D.V.S. mooi te doelpunten 5—1. Als er nog twee min. is te spelen krijgt D.V.S. een penalty te nemen welke in een doel punt wordt omgezet 52. Scheidsrechter H Goddijn toonde zich een goed arbiter. LUGDUNUM II—ALPHEN III 2—3, Het versterkte Lugd. 2 heeft het tegen de Alphenaren niet kunnen redden, hoe wel een gelijk spel beter de verhouding had weergegeven. Spoedig nemen de Rijn bewoners de leiding, 01, doch Brommeyer weet spoedig gelijk te maken (1—1). Lugd. blijft de sterkste en weer weet Brommeyer te scoren. Rust 2—1. De eerste minuut na de hervatting levert Alphen den gelijkma ker op als Ladan het leer met de hand bewerkt en uit de strafschop wordt inge schoten (2—2). Direct daarop weten de bezoekers zelfs de leiduig te hernemen (23). Het verdere gedeelte van den strijd speelde zich op Alphens grondgebied af, doch ten einde toe hield de zwoegende defensie der Alphenaren stand en onge wijzigd kwam het einde. ROODENBURG H—LUGDUNUM III 2—3. Vóór de rust zijn beide elftallen goed tegen elkander opgewassen. Rust komt met 0—6. Na de hervatting opent Lugd. de score door een onhoudbaar schot van haar midvoor. Kort daarop weet de linksbinnen van Lugd. er met een listig schot 26 van te maken. Roodenburg beantwoordt deze twee doelpunten met eenige felle aanval len en in een snellen ren van haar rechts buiten wordt de Lugd.-defensie gepas- seert, 21. Een overwicht van Lugd. volgt dan weer. Eindelijk moet keeper Bey, die een goede partij speelt, voor een derden kogel zwichten, 31. Roodenburg valt op nieuw onstuimig aan. Plotseling gaat haar rechtsbuiten er alleen van door en brengt den stand op 32. waarmee het einde komt. De heer E. v. d. Blom toonde zich een goed arbiter. ROUWKOOP IIL.D.T.S. I 4—1. Voor het eerst weet Rouwkoop n, na 4 gelijkspelen en twee nederlagen een over winning te bèhalen. Al spoedig na den aftrap volgen er flinke aanvallen van weerszijden. Er wordt stevig aangepakt. eMt rust is de stand iI. Na ■'e thee is Rouwkoop beter op dreef en de overwin ning komt m— 4—1 voor Rju»koop, SPORTMAN IV—LUGDCNO] Sportman heeft het eerst haar linksbinnen 10 Lugd schepje op en spoedig is <je' Nog voor de rust weet Luzd ei sprong te behalen. Na de thee er wat beter in en spoedig »L achterstand tot 34 te ve->? wordt Lugd. te bar en met doelpunten wordt de stand bracht in het voordeel van hZ rechter Lens was er goed ln o R. C. L, III—L. D, W. S. IQ L.D.W.S. hoewel met 10 t-, begon direct een heftig offeusi' al spoedig 2 doelpunten oplever-b cing kwam daarna in den aaati' selbach scoorde na fraai sai" tegenpunt. Van Weizen zorgde da inging met een 3—2 voorscrot-" gasten. De tweede helft bracht lijk eenzelfde spelbeeld en LDtVs spoedig den voorsprong te vera? een strafschop waarna de llnlrM fraai doelpunt scoorde. Van ri nutte daarna een afgemeten voj rechts, waarna dezelfde speler na strafschop gemist te hebben de t,. de Racing toegewezen penalty br resteerende tijd gaf een overwitbl van de thuisclub echter zonder De heer v. Deursen toonde zich' kwaam arbiter. D. K. L. I—L. F. C. V 1 Het is L.F.C. V gelukt de Lees eigen veld een gelijk spel af te i Voor de rust kon geen van beide het net vinden. Na de hervatting kelde zich een spannend partijtje met beide doelen beurtelings h totdat een kwartier voor het einle half Kukler met een mooi schot te 61. D.K.L., aangemoedigd t supporters probeerde gelijk te rj' haar 5 minuten voor het einde toen Drost uit een voorzet van 1 de. Scheidsrechter Waals leidde L. F. C. vn—LUGD. VI li- De withemden beginnen den sï 10 man en groen-wlt is direct s'eï' L.F.C.-back opent voor Lugd. (01). Lugd. heeft dan den smal ken en leidt met de rust met rust hervatten twee tientallen doch groen wit is veel sterker en maal weet zij te doelpunten. o ZUIDWIJCK II—LUGDUNUM Voor de rust weten de partijen nist te vinden. Na de thee or b'.auw-witten de score (1—0), trappen kort hierop in eigen coS De Heyder Weet een 10-tal min einde de Lugd. aihterhoede met schot te verrassen (2—1). Uit. schop brengt dezelfde speler - stand op 31. De heer Heyns k* treffelijk. ROUWKOOP ADSP.SPORDL6 Rouwkoop neemt in de eerste leiding 10 en weldra is het U man herstelt zich weer en ver' achterstand 21. Na de thee Is beter op dreef en het einde komt in het voordeel voor Sportman. ROODENBURG ADSP.U.V5. J U.V.S., dat in het begin van strijd Roodenburg aardig parfcj s zich te gauw uit het veld slaan' overrompelende spel van haai t!S ders. De blauw-zwartjes maa dankbaar gebruik van en wisten rust den U.V.S.-keeper zesmaal seeren. Na de rust wist Roodenburï doelpunten aan de score toe te SPORTMAN JUN.—LUGD. JUN. Spoedig neemt Sportman de leid-1 Niemand had echter verwacht dat vens het eenigre doelpunt van 5 zou zijn. Lugd. neemt den aai™ spoedig is de stand gelijk 1—1.1" de rust weet Lugd. een 4—1 voon nemen. Na de thee weet Lugd-11 maal het net te vinden, alzoo stand brengend op 1—1, welke ning zeker verdiend is. o QUICK BOYS I—RIJNSB. BÖTS I Er was vrij groote belanestc'; dezen kamp. De Rijnsburgers heft de rust zeer goed stand gehouoen stand 2—2 wel demonstreert, coca rust werden zij door de Katwi)fe i speeld, en het is vooral aan keern bergen te danken dat de stand n Hij heeft eenige zeker schijnende - ten uit zijn heiligdom gegrahW'".: Rijnsb. Boys trapt af en komt den aanval, doch allengs komt v> ook er beter in en golft het spe- - en neer. Beide doelen komen n - lijk ln gevaar en na een halt stand 1—1. Bij een aanval van* J. Pluimgraaff goed voor en den bal in de Rijnsb. t01uwe'llM, vreugde is echter van korten even later is de stand gelijk. Na de rust komt R. B. even.F® zetten, maarn daarmee schijnt;w kruit verschoten te hebben beurt aan Q. B. Er volgt een gew - op het geel-zwarte doel en het ook niet lang of Verkerk jaagt van rechts ln de touwen 3~\ daarna door A. v. d. Plas hu e™., paal terugstuitenden bal hern De gasten zetten ook wel eenSj aanval op doch strandden me j hechte blauw-witte verdeynjy;- der achterspelers van Rijns" J beruchte gebied den bal met bewerkt, geeft de heerva^. nalty. welke door A. v. d P'as or; lkjl (Tori f'. xxaitjr, wvrnv vivrwi o ten wordt. De spelers van k ter te vroeg toe. zoodat dcze genomen en nu maakt ,K fout. Nog éénmaal weten if rj- doelpunten, zoodat het einae 62 in het voordeel van G"1

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 14