N.C.C.-pri jsvraag Aanwinst voor de Oegstgeester Brandweer. 74"e Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Maandag 9 October 1933 Derde Blad No. 22563 BINNENLAND. KERK- EN SCH00LNIEUWS RADIOPROGRAMMA. Tm VEREENVOUDIGDE UITVOERING DER SOCIALE WETTEN. Nog eenige wijzigingen in het wetsontwerp aangebracht. De minister van Sociale Zaken heeft zijn memorie van antwoord uitgebracht op het voorloopig verslag van de Tweede Kamer over het wetsontwerp tot organi satie van de openbare organen, belast met de uitvoering van de sociale verzekering. Hij zegt daarin: Het wetsontwerp prejudiciecrt in geen enkel opzicht op de al of niet wensche- lijkheid van het behoud van het stelsei van uitvoering in de geldende Ziektewet gevolgd, en evenmin op de al of niet wen- schelijkheid om dat stelsel ook bij de an dere sociale verzekeringswetten te gaan volgen Daarom gaat de Minister thans niet in' op de beschouwingen, in het Voorl. Verslag zoowel tegen als voor het stelsel van uitvoering der geldende Ziektewet ge voerd Dit wil echter geenszins zeggen, dat hij die beschouwingen naast zich ne der legt. Integendeel zal hij bij den ver deren door hem voorgenomen arbeid aan de herziening onzer sociale verzekering van welken arbeid hij de vruchten binnen afzienbaren tijd aan de Kamer hoopt te kunnen aanbieden, de ten deze gevoerde beschouwingen zorgvuldig overwegen. Met betrekking tot geuite meening, dat men zelfs op 's Ministers departement den Raden van Arbeid niet altijd vriendelijk gezind zou zijn, verklaart de Minister met nadruk, dat zijn departement met vol strekte onpartijdigheid welwillend staat tegenover elk orgaan, ambtelijk of niet- ambtelijk, dat overeenkomstig de bedoe ling van den wetgever tot medewerking aan de uitvoering der sociale verzekering is geroepen. Principieele wijziging van het bestaande wordt niet beoogd. Evenals thans zal ook bij aanvaarding van het wetsontwerp de uitvoering der sociale verzekering, voor zoover gelegd in handen van openbare organen, geschieden door een centrale in stelling, de Bank, en met zelfbestuur toe geruste organen, de Raden van Arbeid. Het toezicht op deze Raden wordt echter vereenvoudigd door het laten vervallen van den Verzekeringsraad en de overbren ging van diens bevoegdheden naar de Bank, terwijl bovendien wordt voorzien in de leemte van het ontbreken van machts middelen tot verzekering van de noodige eenheid in de uitvoering der verzekering. Het komt den Minister dan ook voor, dat een regeling, als wordt voorgesteld, ook in een stelsel van organisatie der verzeke ring, waarbij zooals door een aantal le den werd bepleit de uitvoering der ver zekering geheel berust bij ambtelijke or ganen, ten volle op haar plaats zou zijn. De Minister is aan geopperde bezwaren tegemoet gekomen door in een Nota van Wijzigingen een tweetal veranderingen aan te brengen, waarvan de eerste den zittingstij d van het lid-werkgever en het lid-arbeider terugbrengt tot drie jaren, waarmede invoering van een rouleerings- systeem wordt mogelijk gemaakt en de tweede het aantal plaatsvervangende leden verdubbelt- Wat betreft het wegvallen van den in vloed der belanghebbenden bij het toe zicht op de Raden van Arbeid, aan het be treffende bezwaar is de minister tegemoet gekomen door uitbreiding van de bevoegd heid van den Raad van Toezicht op de Rijksverzekeringsbank. Naar het aldus ge wijzigd voorstel moet de Raad van Toe zicht door het Bankbestuur worden ge hoord alvorens dat bestuur tot toepassing van art. 69 overgaat. Voorts is thans voorgeschreven dat op een beroep, als bedoeld in het derde lid van art. 43, niet wordt beslist dan na vooraf bij den Raad van Toezicht inge wonnen advies, terwijl eenzelfde voor schrift is opgenomen in art. 57 lid 2, met betrekking tot het beroep, ingesteld tegen een beslissing van het Bankbestuur met betrekking tot de goedkeuring van de be grooting van een Raad van Arbeid. CRISISHEFFING OP SUIKER. Die de suiker 4 a 5 cent per pond duurder maakt. In suikerkringen verwacht men een cri sisheffing op suiker van f. 6.75 a f. 8.12'/i per 100 kg.; de suiker zal daardoor weder om 4 a 5 cent per pond duurder worden. (Vad.) o Mr. WENDELAAR KAMERLID. De voorzitter van het Centraal Stem bureau heeft in de plaats van den heer H. J. Knottenbelt, benoemd verklaard tot lid van de Tweede Kamer der Staten-Ge- neraal, den heer W. C. Wendelaar, burge meester van Alkmaar. R.K. BOUWARBEIDERS VERWERPEN COLLECTIEF CONTRACT. Zal de Bondsraad het besluit ongedaan maken? De Zaterdag te Utrecht gehouden vak groepsvergadering van den Ned. R.K. Bouwvakarbeidersbond heeft na uitvoerige besprekingen het nieuwe landelijke col lectieve contract verworpen met 709 tegen 550 stemmen. Het nieuwe contract houdt, zooals men weet, een loonsverlaging in van 5 a 6»/«, welke afhankelijk is van de indeeling van de klasselijst. Verder is o.m. bepaald, dat het contract niet van toepassing zal zijn op den wegenbouw. Wij hebben den heer Andriessen als voorzitter van den R.K. Bond van Bouw vakarbeiders gevraagd, wat thans zal ge beuren. „Het bondsbestuur", aldus zeide de heer Andriessen, heeft volgens artikel 44 van het huishoudelijk reglement nog de be voegdheid om een eventueele correctie op deze beslissing te laten aanbrengen door den bondsraad. Of dit zal gebeuren hangt af van de beslissing, welke het bondsbe stuur in zijn Maandag (dus heden) te hou den vergadering over de verwerping zal nemen. De mogelijkheid bestaat dat de bondsraad de beslissing, welke thans te Utrecht gevallen is, ongedaan maakt. Dit zal echter eerst geschieden, Indien het bondsbestuur zal besluiten deze kwestie aan den bondsraad voor te leggen. Hier omtrent kon de voorzitter ons nog geen nadere mededeelingen doen, daar eerst vandaag hierover de beslissing in het dagelijkseh bestuur zal vallen. (Tel.) NATIONAAL SOC. BEWEGING. De landdag te Utrecht. Ongeveer 6000 leden van de Nat. Soc. Beweging hebben Zaterdag deelgenomen aan den landdag te Utrecht, welke werd gehouden in de jaarbeursgebouwen en in Tivoli. Ir. Mussert sprak een kort wel komstwoord. Vervolgens werd een optocht gehouden door de stad, waarna de eigenlijke verga dering begon. Gesproken werd door de heeren G. F. Vlekke, C. van Geelkerken, ds. G. van Duyl en ir. Mussert. Laatstge noemde betrad onder trompetgeschal en begeleid door zijn lijfwacht het podium. Hij herinnerde aan den eersten landdag op 7 Februari, toen er van de toenmalige 1000 leden 600 tegenwoordig waren. Als doel was gesteld het aantal leden in een jaar te vertienvoudigen, maar het bleek dat dit doel lang van te voren bereikt zou zijn. De landdag werd 4 maanden ver vroegd, maar ook nu ligt het aantal van 10.000 leden reeds ver achter ons. De N.S.B. marcheert. De N.S.B. zal strijden voor haar ideaal, maar, aldus spr.„Wij strijden doch wij plegen geen terreur". Zoolang spr. aan het hoofd der N.S.B. staat, staat hij er borg voor, dat geen enkel tegenstander terreur te vreezen heeft. Daarentegen zal de N.S.B. zich met alle kracht verzetten tegen terreur van rood of rose, die door hun leiders daarentegen worden opgehitst. Met alle middelen wordt de actie tegen de N.S.B. gevoerd en het is aan het aandrin gen van Albarda c.s. te wijten dat de regeering zich ten deele in dezen met de bestrijders van het nationaal-socialisme solidair verklaart. Het verbod voor officie ren om lid te zijn, 't zwarte-hemden- wetje, zijn daar voorbeelden van. Maar „er komt een tijd dat een nieuwe regee ring niet meer uren noodig zal hebben om het onrecht te herstellen, dan de tegen woordige regeeringsmachine dagen noodig gehad heeft om het te begaan." De N.SB. in Nederland is een zuiver Nederlandsche beweging, evenmin on-Hol- landsch als alle stroomingen in het ver leden, die met buitenlandsche stroomin gen parallel liepen. Zooals spr. op den eersten landdag een opdracht gaf, die ver binnen den gestel den termijn werd vervuld, zoo gaf hij thans een nieuwe opdracht: binnen het jaar vijftig duizend nationaal-socialisten. De heer Mussert heeft daarna aan een twaalftal leden van den N.S.B., die zich verdienstelijk hebben gemaakt, het insigne met de gouden kroon uitgereikt. De landdag werd hierna gesloten. NIEUWE VINDING OP OMROEPGEB1ED Het is aan de medewerkers van het Radiolaboratorium van P.T.T. gelukt een practisch bruikbare oplossing te vinden voor het brandende vraagstuk der om- roepgolflengten. De oplossing werd gevon den in een systeem, waarbij het mogelijk is méér zenders op eenzelfde golflengte- gebied bijeen te dringen. Dit systeem, dat neerkomt op verwezenlijking van 't reeds vroeger opgeworpen „één-band"-principe, werd gisteren te Kootwijk gedemonstreerd voor de deelnemers aan het congres der U.I.R., dat dezer dagen te Amsterdam ge houden wordt. „Tel." RECLAME. 8674 U kunt net zooveel oplos singen insturen als U wilt, mits elke briefkaart maar de eischen voldoet! aan 186000 Kneuterdijk, 20 - Den Haag. Foto Bleuzé. Hierboven de nieuwe, van velerlei hulpmiddelen voorziene prachtige ladderwagen der Oegstgeester brandweer, waarvan wij verleden week een uitvoerige beschrijving gaven Deze staat naast de motorspuit, die eveneens op de modernste wijze is ingericht. De foto werd door onzen fotograaf genomen tijdens de brandweeroefening op „Poelgeest" op j.l. Zaterdag middag. - Zij toont tevens het voltallige brandweerpersoneel, geheel rechts staande de commandant, de heer Rietveld. Het brandweercorps, zoowel als de inwoners van Oegstgeest, mogen zich met deze nieuwe aanwinst gelukkig prijzen! NATIONAAL JONGEREN VERBOND. Jeugdbeweging van de Nat. Soc. Beweging? In de Zaterdag te Zwolle voortgezette vergadering van het N. J. V. heeft, naar het Hbld. meldt, de voorzitter de heer W. Inden medegedeeld dat er onderhandelingen met de Natlonaal- Socialistische Beweging wordt gevoerd, die tot resultaat kunnen hebben dat het N.J.V. de jeugdorganisatie wordt van de N. S. B. Op voorstel van het hoofdbestuur werd het aantal bestuursleden uitgebreid van vijf op negen leden. Het bestuur werd vervolgens samenge steld algemeen voorzitter W. Inden, alge meen secretaris-penningmeester mr. W. de Vries, tweede alg. secretaris M. van Wessel, Arnhem, tweede alg. penningmeester A. T. C. J. Schiebergen, Arnhem; leden H. G. Quispel, Den Haag; T. K. Lotgering, Am sterdam, C. Vlot, Zeist. mr. O. Verdoorn, Rotterdam, mr. J. Albarda, Harlingen. De heer B. F. Everts Jr., die uit het be stuur trad, werd met algemeene stemmen tot eerelid benoemd. De heer Everts was oprichter der N. J. V. De penningmeester aanvaardde zijn be noeming slechts onder de voorwaarde, dat de af deelingen op 1 Januari de verplichte afdracht aan het hoofdbestuur zouden hebben voldaan. De afdeelingen zegden dit één voor één mondeling toe. Gevraagd werd naar de koninklijke goedkeuring der statuten, waarop werd medegedeeld, dat deze goedkeuring op het departement van justitie gereed moet lig gen en ieder oogenblik kan afkomen. De interne aangelegenheden werden ver volgens behandeld. Langdurige discussies lokte het voorstel- Haarlem uit om een uniform model af- deelingsvlag. Het praeadvies van het hoofdbestuur luidde, dat dit onnoodig was. De afdeeling Utrecht stelde voor het in voeren van een uniform N. J. V.-vaandel. Het hoofdbestuur was van meening, dat bij optochten één en dezelfde vlag heele- maal geen indruk maakte. Gezien echter het davende applaus, waarmede de vergadering het voorstel- Haarlem onderstreepte, werd aan het hoofdbestuur opdracht gegeven een vlag to ontwerpen, welke voor alle afdeelingen zal gelden. JAN VAN ZUTPHEN GEHULDIGD. Een grootsche huldiging is Zaterdagmid dag den heer Jan van Zutphen bereid, ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag, te midden van zijn levenswerk op het prach tige landgoed „Zonnestraal" bij Hilversum. Officieele personen, de burgemeester van Hilversum, de heer Lambooy, het eerste Kamerlid dr. Henri Polak en andere Kamerleden, afgevaardigden van den A. N. D. B„ den Antwerpsche Diamantbe werkers Bond, Zonnestraalcomité's en ver- eenigingen ter bestrijding van de t. b. c. vulden de groote zaal van het Hoofdpavil joen. Dr. Hefting, voorzitter van den Verzeke ringsraad en der Ned. Centr. Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose te Den Haag, en tweede voorzitter van „Zonne straal" heeft in het werk van Jan van Zutphen voor de t. b. c.-bestrijding in het licht gesteld en hem een enveloppe met inhoud overhandigd. Tal van personen, waaronder de bur gemeester van Hilversum, hebben daarna het woord gevoerd. WEDSTRIJDUITSLAGEN NEDERLANDSCHE RONDVLUCHT 1933. Zooals reeds eerder gemeld is was aan de op 25 en 26 Augustus j.l. gehouden Nederlandsche Rondvlucht 1933 een drie tal wedstrijden verbonden. Deze wedstrij den hebben niet onbelangrijk bijgedragen tot het succes dezer ondernemingen tot de daarvoor gekoesterde belangstelling. De uitslagen kunnen thans worden bekend gemaakt. De eerste wedstrijd, de Kruisen wedstrijd gold de bestuurders der deelnemende vliegtuigen zelf. Op het geheele twee- daagsche parcours waren op aan de deel nemers onbekende plaatsen door de zor gen van de consuls der A.N.W.B. witte kruisen van 3 meter doorsnede uitgelegd; de bedoeling was nu deze kruisen op de voor dit doel beschikbaar gestelde kaar ten, schaal 1 200 000, waarop de route was uitgezet, nauwkeurig in te schetsen. Van de vliegtuigbestuurders van de K.L.M. had de vliegtuigbestuurder J. B. Scholte, die niet minder dan 9 kruisen precies op de juiste plaats wist te schet sen, het meeste succes; met 94 punten staat hij dan ook als eerste op de lijst der winnaars. Dan volgen de heeren J. J. Abspoel met 62. F. M, Stork met 56 en I. A Aler met 48 punten; daar laatstge noemde de leiding van de vlucht had en dus zijn aandacht zeer moest verdeelen ls de door hem verkregen uitslag geen Juiste —--ïtstaf. Van 'de militair? deelne- NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Nieuw-Wierdinge F. C. Willekes te Spijk. Aangenomen: Naar Wagenborgen W. B. Bergsma cand. te Den Haag. Bedankt: Voor Krimpen a. d. Lek, L. Vroegindewey te Wilnis. GEREF. KERKEN. Aangenomen: Naar Campen i Oost- Friesland) Joh. den Ouden, cand. en hulp- pred. te Brandlicht (Bentheim). Naar Mui den, E. Douma te Oostcapelle. Naar Naald wijk (hulppred.), H. R. Rutgers, cand. te Sneek. Beroepen: Te Nieuwvliet, H. Timmerman cand. te Enschede. CHR. GEREF. KERK. Tweetal: Te Den Haag-West: A. Cruppen te Zwaagwesteinde en J. W. van Ree te Barendrecht. PROF. ZEEMAN. De universiteit te Luik heeft prof. Zee man te Amsterdam tot doctor honoris causa benoemd. Ds. J. D. WIELENGA. Naar wij vernemen is de toestand van ds. J. D. Wielenga, predikant bij de Geref. Kerk te Franeker, die van 19211927 te Hoofddorp stond, en die reeds enkele maanden vrij ernstig ongesteld is, lang zaam vooruitgaande. De behandelende ge neesheer stond hem voor veertien dagen toe, tweemaal per dag een halfuur op te zitten. Daarop volgde echter een terug slag, zoodat het wel weer een paar weken duren kan, eer de patiënt wederom een halfuur het bed mag verlaten. De laatste dagen trad wederom eenige verbetering in. Hoewel ds. Wielenga zeer ernstig ziek is geweest, acht de arts algeheel herstel niet uitgesloten, hoewel deze slechts na maandenlange rust kan intreden. RECLAME. 6866 mers (die veel last van mist hebben ge had in tegenstelling met de K.L.M.-vlie gers), wist de sergeant E. S Fimmen zich met 50 punten 83°/o van de voor hem waarneembare kruisen) bovenaan te plaatsen. Op hem volgen de luitenants M. C. Palm (76°/o) en G. Oppenhulzen (76"/») met ieder 46 punten, de luitenant J. Be- nus met 32 (53"/») en de sergeant Weber met 30 punten (50»/o). Bij de sportvliegers veroverde zich de heer G. W. Roos (57W/o) die voor het uitwerpen van de parachutes voor den parachute-wedstrijd zorg droeg, de eerste plaats met 46 pun ten. Na hem komt de heer Jacob Mees met 30 punten (SO"/»). De resultaten van de overige deelnemers liggen lager dan 50°/» van de voor hem waarneembare kruisen. In de tweede plaats valt het ver loop van den parachute-wedstrijd te ver melden. Boven Hoorn, Medembllk, Den Burg, Dokkum, Breda, Bergen op Zoom, Hulst en Axel zijn elk 100 parachutes met genummerde kaarten uitgeworpen. De vinders van de drie laagste nummers kwamen in aanmerking voor een prijs. Het beste resultaat werd te Den Burg met 48 nummers verkregen. Daarop volgen Hulst met 21 en Axel met 20 nummers. In de andere plaatsen werd een kleiner aantal teruggevonden. De deelneming aan den fotowedstrijd, welke op de verschil lende landingsterreinen gehouden ls, was dit Jaar niet bijster groot. De prijzen zijn toegekend aan de heeren S. G. Brusse te Enschedé, Ch. L. Dort te Vlissingen, J. C. Huygens te Enschedé, Q. Foikers te Gro ningen en aan de Noord-Nederlandsche Clichéfabriek te Groningen, een troost prijs aan den heer P. Speijer te Rotter dam. o VERSPREIDE BERICHTEN. Naar men mededeelde i s de officieele opbrengst van de collecte voor het Crisis- comité, welke in de hoofdstad werd ge houden, t. 36.215, ai VOOR DINSDAG 10 OCTOBER. Hilversum, 296 M. AVRO-Programma 8 00: Gramofoonpl. 10.00: Morgen wijding 10.15: Gramofoonpl. 10.30 Zang. H. Sweres, m. m. v. E. Veen (ipano)l 11.00: RVU. O. v Tussenbroek: Een va- cantie-herinnering aan Saas Fée en de Brittannia Hutk 11.30: Concert door Boris Lensky (viool) en E. Veen (plano). 12.00: Concert door de Octophonlkers tot 2.15 2 30: Gramofoonpl. 3.00: Knipcursus Mevr. I. de Leeuwvan Rees 4 00: Pianorecital Cor de Groot 4.30: Gramofoonpl. 5.00: Voor kleine kinde ren 5.30: Jeugdhalfuur VPRO 6.00: Gramofoonpl. 6.30: RVU. Prof. C. F. A. van Dam: Geschiedenis van Spanje 7.00: Omroeporkest o. 1. v. Trecp 7.30: Engelsche les. Fred. Fry 8.00: Vas Dlas 8 05: Omroeporkest o. 1. v. Treep m. m. v, „The Paradise Gaden Hawalians", o. 1. v H. Kuypers 9.30: „Waarom zwaijgt Margaret Hamilton?", hoorspel In drie actes van M. Barrlnger. Regie: Kommer Kleyn 10.30: Gramofoonpl. 11.003 Vaz Dias 11.10—12.00: Uit „Central" te Den Haag: Tom van der Stap en zijn orkest Huizen, 1875 M. KRO-programma 8.009.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.301: Causerie 12.15: Octetconcert en gra mofoonpl. 2.00: Voor de vrouw 3.00:! Gramofoonpl 3.30: Declamatie 3.45:; Zang en gramofoonpl. 5.00: Octetcon cert en gramofoonpl. 6.00: Lezing 6.15: Octetconcert 7.15: Lezing 7 35:! Gramofoonpl. 7.45: Voordracht 8.00: Orkestconcert C a. 8.45: Vaz Dlas. In de pauze: Causerie 10.15: Gramofoonpl. 10 30: Vaz Dias 10,35: Gramofoonpl. 10.45: Octetconcert en gramofoonmuzlek, Daventry, 1554 M. 10.35: Morgenwij ding 10.50: Tijdsein en berichten 11.05 en 11.20—11.40. Lezingen 12.20: Orgelspel R. New 12.50: Paramount- Astoria-orkest o. 1. v- Anton 1 50: Mid land Studio-orkest o. 1. v. F. Cantell 2.20 Voor de scholen 4.25: Causerie 4 50: Concert door H. de Leon (bariton) en he? Brearley-Strijkkwartet 5.35: Kinder uur 6.20: Berichten 6 50: Pianore cital door D. F. Tovey 7.10: Duitsche causerie 7.50: Russische muziek door het Radio-Militair-orkest o. 1. v. B. Wal ton O'Donnell, met medewerking van E. Braham (viool) 8.50: Lezing 9.20: Berichten 9 40: „The white Chateau", hoorspel van R. Berkeley 11.10: Voor dracht 11.1512.20: Lew Stone en do Monseigneur Band. Parijs „Radio-Paris", 1724 M. 8.05, 12 20, 7.10 en 7.40: Gramofoonpl. 8 50: Concert door orkest o. 1. v. P. Monteux, m, m. v. Marj Lawrence (zang). Kalundborg, 1153 M. 11.20—1.20: Concert uit het Bellevue-Strandhotel 2 20—4 20: Omroeporkest o. 1. v. Grondahl 7.20: Radiotooneel 740: Engelsch- Amerikaansche muziek o. 1. v. Reesen 8.35: Reportage 9,2010.20: Kamermu ziek door het Boedapester Strijkkwartet. Langenberg, 473 M. 5.25, 6.25 en 10.45: Gramofoonpl. 11.20: Sted. Orkest te Münster o. 1. v. Göhre 12.55: Con cert 3.20: Vroolijk concert m. m. v. kwintet, en solisten 10.00: Concert o. L van Kühn- Rome, 441 M. 7.55: „Guglielmo Rat- cllff", opera van Mascagni. Orkestl.: Mas- cagni. Koorl Vertova. In de pauze: Cau serie. Na afloop: Berichten. Brussel, 338 en 508 M. 338 M 12 20; Gramofoonpl. 1.30: dito 5.20: Om roeporkest o. 1. v. Walpot 6.50: Gramo foonpl. 8.20: Symphonieconcert o 1. v, Kumps 9.2010.20: Omroeporkest o. L v. Walpot. 508 M.: 12.20: Gramofoonpl. en Pianorecital 130: Hot Jazz 5.205 Symphonieconcert o. 1. v. Kumps 6.355 Planorecital 7.05: Vioolrecital 7.205 Gramofoonpl. 8.20: Omroeporkest o. 1. v Walpot 9 20: Symphonieconcert o, 1. V. Kumps 10.00—10.20: Gramofoon muzlek. Deutschlandsender. 1635 M. 6.205 Rijkszending „Jugend musiziert" 7.30; Xachender Herbst", gevarieerd program lila 8.20: Omroeporkest o. 1. v- Lindner 9.20 en 1005: Berichten 10.20—11.20; Populair concert door Karlhorst Nowack. GEMEENTELIJK RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF. 3e programma: le programma: lederen dag van 824 uur: Hilversum. 2e programma: lederen dag van 8—24 uur: Hulzen. Dinsdag 10 October: 812: Langenberg 12.20—13 35: Daventry 13.35—15 20: North Reg. 15.20—16.50: Kalundborg 16 5017.20: Daventry 17.20—19.355 Brussel (VI.) 19.35—afl.: North Reg. Na-Wijzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 9