LIEFDEWERK „OUD PAPIER" CONSUMPTIE-MELKERS N,V, Sajetfabrieken P, Clos Leembruggen OPMAAKSTERS, OPDRAAISTERS en HASPELAARSTERS GEVRAAGD P. J. COL LA CONTRACT 1934 LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 9 October 1933 UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. Maatschappij biedt Heerenkleeding aan AALSMEER. Belust op taart! Terwijl de familie G. E. in den Oost- cinderpolder, des avonds lustig bruiloft hield, hebben insluipers kans gezien om zich van den voorraad taartjes meester te maken, die voor de gasten bestemd waren. De politie werd in de zaak gemoeid en stelt een onderzoek in, zoodat het nog niet uitgesloten is, dat de dieven na al die zoetigheid nog een bitter pilletje ais nadessert te slikken zullen krijgen. Teruggaande omzet. Wat betreft de veiling „Bloemenlust" blijkt thans uit het totaal-bedrag van den omzet over de eerste negen maanden van dit jaar, dat vergeleken hij hetzelfde tijd vak van 1932 de ontvangsten belangrijk zijn "edaald, n.I. met ongeveer f. 135.000. Wan neer dan nog hierbij rekening gehouden moet worden met zich steeds uitbreidenden aanvoer, dan teekent de dalende lijn in de ontvangsten wel duidelijk de zich nog steeds in het algemeen doorzettende prijs- lnzinking der bloem- en andere tuinbouw- produkten. De bloemenhandel. Ook gedurende de vorige week is do Bloemenhandel in deze gemeente weer weinig moedgevend geweest. De prijzen, welke voor de meeste producten besteed werden, waren zeer laag en het behoorde lang niet tot de uitzonderingen, wanneer zelfs de minimumprijs niet geboden werd en de bloemen als waardeloos weggewor pen moesten worden. Het over 't alge meen mooie weer was oorzaak, dat de aanvoer van rozen, dahlia's, chrysanten enz. nog zeer belangrijk was, wat mede ongunstig op de opbrengst werkte, gezien de beperkte afzet-mogelijkheden en boven dien nog geringe lust tot koopen van bloemen bij het publiek. Ook aan de pot plantenveiling was de aanvoer groot, waar- Dij geconstateerd kon worden, dat diverse cultures een belangrijke uitbreiding hebben ondergaan, o.m. cyclamen en cacteeën. De prijzen waren over het geheel slechts matig, terwijl eenige partijtjes van de beste kwaliteit, gekocht voor uitvoer, be vredigende opbrengst gaven. Van de ge- importeerde Gentsche cultures, welke hier in bloei worden gebracht, kwamen de azalea's reeds in enkele exemplaren ter veiling. Bestrijding der werkloosheid. Ons gemeentebestuur heeft zich in een oproep tot de bevolking gericht, om in het najaar en bij open water in den winter te laten baggeren met het doel bestrijding der werkloosheid, ten bate van particu lieren. Belanghebbenden zullen zelf een gedeelte der kosten hebben te dragen, terwijl Rijk en Gemeente vermoedelijk zullen bijdragen, waarvoor een regeling in bewerking is. Voor de eerste maal op Woensdag IS October a.s. zullen alhier, met tusschen- ruimten van een 2 tal weken, drie con- vallaria-veilingen worden gehouden. .Deze veilingen, welke gecombineerd èn van de Centrale Veiling èn „Bloemenlust'" uitgaan, worden gehouden in het potplantengebouw van eerstgenoemde veiling. De alhier gehouden collecte voor het iWcduwenfonds „Hulp in Nood" heeft tot resultaat gehad, dat het flinke bedrag van f. 311.09 kon ingezameld worden. BENTHUIZEN. Zaterdagmiddag sloegen twee paarden voor een boerenwagen op den Hooge- veenscheweg op hol. De voerman P. v. D. werd van den wagen geslingerd en kwam er wonder boven wonder goed af. De dieren holden het bouwland op en werden daar gegrepen. Een der paarden was tamelijk gewond. Het bouwen van een woonhuis met koestal en schuur aan den Rijndijk voor rekening van de Gebr. v. d. Keilen, aldaar, is gegund aan de aannemers Groen en Bregman, alhier voor de som van f.8920. HAARLEMMERMEER. Vergadering Witte Kruis. In de door de afd. Haarlemmermeer van de N.H. Vereeniging „Het Witte Kruis" te Hoofddorp gehouden ledenvergadering, kwam in behandeling de beschrijvingsbrief van de te Amsterdam gehouden algem. vergadering der vereepiging, waarop o m. stona vermeld een voorstel van het hoofd bestuur om een zeker kapitaal te besteden voor het te stichten kleuterhuis. Het af- deelingsbestuur adviseerde dit voorstel niet aan te nemen, omdat de provinciale ver eeniging nog met een groote schuld te kampen heeft. De vergadering hechtte hieraan hare goedkeuring en benoemde tot afgevaardigden de heeren dr. Bult en A. B reu re. Ned. Protestantenbond. Dc afdeeling Haarlemmermeer van den Ned, Protestantenbond hield in het ge bouw te Hoofddorp een ledenvergadering Na afhandeling van enkele huishoudelijke zaken werd een bespreking gehouden over de in het a.s. winterseizoen te houden lezingen. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren J. F. Jansonius, J. H. Stoel en A. L. Breure. In de plaats van mej. N. de Vries, die de gemeente heeft verlaten, werd benoemd mevr. Hazekamp geb. Plaisier en in de plaats van den heer J. A. Veneman, die bedankte, de heer Jac. Beets. De ass. dienstgeleider bfj de directe belastingen, de heer F. Broertjes, is in de plaats van den heer v. d. Riet, over geplaatst naar Nieuw Vennep. HILLEGOM. In het Gemeentelijk Badhuis zijn in de maand September de volgende baden genomen: 152 kuipbaden, 916 douchebaden, 137 douchebaden kinderen. Volksbaden Kuipbaden 5; douchebaden 13, douchebaden kinderen 8. KATWIJK. Wedstrijden der Burgerwacht Begunstigd door prachtig weer hadden 1.1. Zaterdag de eind wedstrijden der Kat- wijksche Burgerwacht plaats. Geschoten werd op schijf Burgerwacht, telling 1-10, drie series per dag, 1 knielend, een liggend, een staande. Deze zes series bepalen de uitkomst van het totaal. Zooals verleden week. gaf ook thans de staande serie zeer wisselvallige uitkomsten, zoodat de stand der schutters in het algemeen geheel an ders werd dan deze was. Het werd een prettige wedstrijd, er heerschte een aan gename en collegiale stemming. Kapitein Snijders had bericht van verhindering ge zonden. Burgemeester Woldringh van der Hoop kwam in den loop van den middag den wedstrijd bijwonen. De uitslag was in klasse X C. van Leeuwen met 266 punten. No. 2 A. Slingerland 260 p., no. 3 R. Trousselot 255 p., no. 4 B. Slingerland 244 p., no. 5 J. de Kreek 241 p., no. 6 L. v. d. Valk 238 p.. no. 7 J. T. Kobus 236 p., no. 8 Cor Hoek 234 p., no. 9 B. Dubbelaar 233 p., no. 10 Chr. Minnee 227 p.. no. 11 J. Meijer 224 p., no. 12 H. de Boer 223 p., no. 13 J. Slingerland 203 p.. no. 14 Joh. Meijer 200 p. In B. no. 1 C. J. Schuitmaker 238 p.. no. 2 Nic. Schaap 231 p., no. 3 J. v. d. Gugten 227 p., no. 4 J. C. v. Rijn 225 p., no. 5 W. A. Rijken 222 punten, no. 6 L. v. d. Plas 219 p., no. 7 M. v. d. Oever 216 p., no. 8 F. v.nö. Valk 211 p., no. 9 P. Bekker 207 punten, no. 10 A. Was senaar 203 punten, no. 11 A. Rijsdam 202 p., no. 12 Nic. Schuitemaker 200 p., no. 13 S. Dubbelaar 195 p., no. 14 M. Schoneveld 193 p., no. 15 Nic. Oudshoorn 183 p. Er was nog een rozenprijs voor de schutter die de meeste rozen behaalde ln de staande séries. Winnaar hiervan werd Cor. Hoek met 3 rozen en 2 negens. Na afloop kwam men in de Can tine bijéén voor de prijsuit reiking. Voor hiertoe werd overgegaan nam de Burgemeester het woord, deze dankte voor het feit dat niet alleen deze wedstrijd als altijd, zulk een aangenaam verloop heeft gehad -doch dat de verstandhouding bij de Burgerwachters steeds zoo goed ls. We hebben, helaas, nog steeds te werken voor de instandhouding van dit instituut en zoolang het dan ook zal moeten blijven bestaan is het noodlg dat men elkaar on derling waardeert en het wettig gezag in alle opzichten steunt. Hterop kunnen wij bij de Katwijksche Burgerwachters ver trouwen. Spr. ging dan over tot uitreiking der prijzen aan de 29 hoogste schutters. De Commandant dankte den Burgemeester voor de sympathie en medewerking steeds voor de Burgerwacht aan den dag gelegd. De Burgerwacht weet op die sympathie te mogen blijven vertrouwen en zegt weder zijds onderdanigheid en zoo noodlg steun aan het wettig gezag toe. Spr. dankte dan nog een der leden doof wiens groote finan- cieele steun het ieder jaar mogelijk ls zoo'r. mooie wedstrijd zonder eenig bezwaar" der kas te kunnen houden. (Applaus). Verder aan Sergeant Lammerse die de Burger wacht in alles zooveel maar mogelijk ter wiFe is. Behalve deze woorden van dank aan Sergeant L. had het bestuur gemeend aan Sergeant Lammerse een daadwerke lijk bewijs van dankbaarheid te moeten toonen en stelde daarom aan de heer b. een mooie vaas ter hand. Sergeant L dankte voor de betoonde erkentelijkheid. De prijzen commissie had nog een dank woord in ontvangst te nemen voor de moeite die zij zich in deze getroost had waarna de commandant den wensch uit sprak dat eerstdaags als de B W. weer in het Parochiehuis gaat oefenen, dezelfde activiteit zal worden aan den dag gelegd als gedurende het afgeloopen seizoen. De heer Ch J. Minnee dankte namens de leden het bestuur voor alles wat het steeds voor de leden doet. waardoor de vriend schapsband onderling zoozeer versterkt wordt. Spr. hoopte dat men wederzijds op dezelfde wijze zal voortgaan. Hierna was deze wedstrijd die steeds veel belang stelling heeft, weer ten einde en ls het seizoen voor oefenen met scherp afgeloo pen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Auto-ongeval. Op den Wassenaarschen weg had een auto-ongeval plaats. Een personenauto, bestuurd door Ch. W. W. uit Velsen, reed in de richting Wassenaar en wilde een voor hem rijdende vrachtauto passeeren. Hij haalde echter te veel naar links uit en reed met het llnkervoorwiel tegen een boom waardoor het wiel werd vernield, de vooras verbogen en beide spatschermen bescha digd. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De auto is later weggesleept. KATWIJK AAN ZEE. Aanrijding- In de Voorstraat ter hoogte van de garage van de Hollander had een aan rijding plaats tusschen een motorrijwiel bestuurd door J. P. J. v. D. uit de Louwe straat en een handwagen voortgeduwd door H. H. uit de Voorstraat. De handwagen kwam uit het zijstraatje bij het Plantsoen. Tengevolge van de aanrijding werd het motorrijwiel vrij ernstig beschadigd; de bestuurder werd aan de hand verwond en brak daarbij een vinger. Onder leiding van mevr. van Daalen werd Zaterdag een vlagge-speldjesdag ge houden ten bate van het Roode Kruis. De opbrengst heeft bedragen f. 90.82. LISSE. Bij Kon. Besluit is voor het tijdvak van 19 Sept. 1933 tot 1 Jan. 1934 opnieuw belast met het geven van een cursus in bloembollenteelt aan de Landbouwhooge- school te Wageningen ir. E. V. Volkersz alhier. NOORDWIJK BINNEN. ERNSTIGE BOTSING TUSSCHEN AUTO EN MOTOR. Een zwaargewonde. Gisteravond te ongeveer half elf had hier op het Kruispunt Wilhelminastraat— Heilige Geestweg een hevige botsing plaats tusschen een auto van den heer V. to Noordwijk komende van de Voorstraat en een motorrijwiel komende uit den Heiligen Geestweg. De knal was zoo hevig, dat deze tot ver in den omtrek werd gehoord. De bestuurder van 't motorrijwiel de heer P. W. VI. te Voorhout alsmede de duo passagier de heer v. D. eveneens uit die gemeente werden tegen den grond ge slingerd en bleven hevig bloedende liggen. De doktoren Visser en Niekerk die inmid dels gewaarschuwd waren verleenden medische hulp. v. D. werd ten huize van den heer Vegt binnen gedragen en had ernstige vleeschwonden aan 't gelaat, doch kon later per ziekenauto naar zijn woning worden vervoerd. De bestuurder de heer V. was er ernstiger aan toe en kreeg een schedelbreuk. Hij werd per politie- brancaFd naar 'tSt> -Jeroensgesticht ver voerd alwaar dr. Visser de behandeling verder op zich nam en hem direct de Heilige Sacramenten liet toedienen. Het motorrijwiel is in beslag genomen. De auto was eveneens zwaar beschadigd, doch de bestuurder daarvan kwam er overigens met eenig onbeduidend letsel af. Het ongeval vreoorzaakte op dit kruispunt groote con sternatie. Het is dan ook daar ter plaatse zeer gevaarlijk, daar er totaal geen uit zicht is. Later is de heer VI. naar het Elisabeth- gasthuis te Leiden vervoerd, waar, zooals wit hedenmorgen bij informatie vernamen, het slachtoffer met gunstig gevolg is ge opereerd. Zijn toestand is echter nog ernstig. o OEGSTGEEST. Prijsuitreiking; der „Burgerwacht". In „Het Witte Huis" had Zaterdag avond de prijsuitreiking plaats van de laatst gehouden onderlinge wedstrijden voor leden van de Burgerwacht. De voorzitter, dr. Timmermans, heette de aanwezige leden hartelijk welkom. Tot zijn leedwezen moest hij meedeelen, dat de oud-commandant, de heer Peltenburg, door ongesteldheid niet aanwezig kon zijn. Spr. wensch te hem een spoedig ge heel herstel toe. welke wensch door de leden met instemming werd begroet. Hierna gaf de voorzitter het woord aan den commandant, den heer Beekman, tot uitreiking van de prijzen, waaraan deze gaarne gevolg wilde geven! Alsvorens hiertoe over te gaan. zeide spr., dat tijdens de wedstrijden zeer goed is geschoten. Aan de volgende schutters werden de prijzen uitgereikt. De commandant-Peltenburg-lauwer- krans aan dr. Timmermans. Een zilveren lauwerkrans voor 't hoogst aantal rozen aan J. G. Juffermans. Klasse A: 1ste prijs A J. Bakker; 2de prijs dr. Timmermans. Klasse B: 1ste prijs J. G. Juffermans: 2de prijs J. Werkhoven; 3de prijs P. de Wit; 4de prijs J. C. v. d. Aar. Klasse C: 1ste prijs J. W. v. d. Post Sr.; 2de prijs J. J. Vos; 3de prijs L. v. Nieuw koop. Klasse D: 1ste prijs J. v. d. Post Jr.; 2de prijs K. Kramer: 3de prijs W. Hoogerdijk. De commandant bracht hierna dank voor de ondervonden medewerking bij de wedstrijden en oefeningen en aan de schenkers voor de beschikbaar gestelde prijzen. Hij hoopte, dat de opkomst aan de oefeningen en wedstrijden grootor moge zijn en deelde mede, dat de bedoe ling is om hen. die in hun klasse het hoogst aantal punten hebben behaald, volgend Jaar in een hooger klas in te deelen. Volgens de ontvangen uitslagen van de wedstrijden in Den Haag gehou den, hebben de hieronder volgende schut ters succes behaald. Afd. C.: J. C. v. d. Aar 2de prijs. Afd. A: G v. Druten 9de prijs. Afd. D: J.' J. Vos 10de prijs. Vaste baan: H. W. Collee 2de prijs; G. v. Druten 8ste prijs. Vervolgens werd medegedeeld, dat waarschijnlijk in den a.s. winter 'n lezing zal gehouden worden over: „De chemi sche oorlog". Aan het einde van de bijeenkomst wer den plannen besproken om een wintercur- sus te organiseeren voor oefening met „Marga"-patronen en voor de jeugdige leden oefening in de behandeling van het geweer en theorie, een en ander tot be houd en versterking van het onderling verband Het bestuur deed toezegging in deze richting stappen te doen Mochten deze plannen tot werkelijkheid komen, dan kan zeker het ledental worden opge voerd, daar zeer velen ln de gemeente door werkzaamheden e a. niet in de ge legenheid zijn in den zomer de oefeningen te Katwijk bij te wonen. Zeer zeker zou dit doel bereikt worden als men kon be schikken over een schietbaan in de ge meente Oegstgeest. zooals tijdens deze besprekingen naar voren gebracht werd. Hierna sluiting. RIJNSBURG. Mej. N. van Egmond Ndr. alhier is geslaagd voor het examen van apothekers assistente. SASSENHEIM. Rectificatie. m veroand met ons bericht omtrent den ïjongen, die vele malen de school ver- zuimdo en door de politie was opgespoord, moeten wij tot ons leedwezen verklaren, dat de door ons gemelde feiten aanleiding hebben gegeven, tot de veronderstelling, dat hetzij de ouders, hetzij de politie of het kind zelve in dit geval eenige blaam zouden kunnen treffen. Het is ons echter gebleken, dat hiervan geenszins sprake is. Dc leerling is in het geheel niet gestraft. De oorzaak van het geval is in een ver keerd licht komen te staan en wij be treuren het ten zeerste, dat ons bericht dezen indruk heeft kunnen vestigen. VEURLEIDSCHENDAM. Botsing. Een tweewielig rijtuig bespannen met paard en bestuurd door v. O. uit Veur Kwam op de v. Arembergelaan te Voorburg in botsing met een anderen wagen bestuurd door N. uit den Haag. Oorzaak was dat het paard van O. schrok voor een kleedje dat iemand daar uitklopte. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. Beide voer tuigen kregen schade. De Onderl. Ver. voor Ziekenhuis- verpleging schreef over Sept. j.l. 81 nieuwe leden in, totaal thans 6135. Over September j.l. is in de Ned. Herv. Kerk gecollecteerd f. 67.23. VOORSCHOTEN Het Crisis-Comité. Het plaatselijk Crisis-comité zal morgen 10 en Woensdag 11 October a.s. een col lecte organiseeren, met inteekenlljsten langs do huizen der ingezetenen. De kas van het comité is ledig zal het comité zijn werk wederom kunnen aanvangen, dan is het allernoodzakelijkst dat de kas wederom wordt voorzien van geldmiddelen, om in den loop van dezen winter bij velen hulp te kunnen bieden, want veel is er noodig I in deze kommervolle omstandigheden, om j het leed eenigszins te kunnen verzachten. I Daarom doet het plaatselijk crisis-comité een beroep op uwe medewerking! WASSENAAR. Ongeluk van Race-rijder. Op den Rijksstraatweg, hoek Paauwlaan reed de racer A. uit den Haag met groote vaart tegen een boom. Bewiusteloos word bij opgenomen en op last van dr. Hubbe- ling met den ziekenauto naar zijn woning vervoerd. Eerst in den auto kwam htj weer tot bewustzijn. De café-sluiting. Nu wij weer tot den „ouden" tijd zijn teruggekeerd, mogen de café's niet langer dan tot 11 uur geopend blijven. Iemand piaatste in den loop dor vorige week een radio-toestel bij v. S. aan den Duinweg. Sedert tiet deze persoon niets van zich hooren. v. S. is zich niet bewust een radiotoestel te hebben besteld of te hebben gekocht. Wegens overtreding van dc Ukwct werd een acht-tal personen in deze ge meente bekeurd. G. alhier, die in dienst van dc ge meentelijke werkverschaffing op de Sant horstlaan aan het wieden was, werd aan treden door een achteruitrijdende auto. Hierbij werd zijn rechterdijbeen gewond. •Op last van een geneesheer werd hij met de ziekenauto naar zijn woning ver voerd. ALPHEN. Door den architect den heer J. Rade maker te Voorburg zijn ecnigo plannen ontworpen betreffende den bouw van 15 Middenstandswoningen aan do Conradkade- Hazeveld alhier. Door de woningbouwver. „Volksbe lang" zijn de huren der woningen in dc Bloem hofstraat verlaagd. Naar wij vernemen heeft de directeur de heer v. Beek uit Woerden, voor het „Alphen's Mannenkoor" bedankt BOSKOOP. Overscheping den Ham. Het bestuur van den veresnigden polder heeft in verband met de werkzaamheden voor de Gouweverruiming en dc daaraan verbonden stichting van een nieuwe over- scheepplaats, welke werkzaamheden voor- loopig nog niet zijn beindigd, uitgezien naar een tijdelijke overschcepplnats voor boomen- en planten, waarin het bestuur thans is geslaagd, doordat het tijdelijk in gebruik mag nemen het terrein achter de melksalon „Welgelegen". Bedoeld terrein is voor deze doeleinden ln gereedheid gebracht. Bij Kon. Besluit is voor het tijdvak van 19 Sept. 1933 tot 1 Jan. 1934 opnieuw belast met het geven der cursus in boom- teelt aan de Landbouwhoogeschool te Wa geningen ir. C. Ph. Moerlands, alhier. Aan het politiebureau zijn inlichtingen tc bekomen, omtrent een gevonden overjas, rijwielbelastingmerk en ceintuur van een damesmantel. HAZERSWOUDE. Dc eerste collecte die gehouden werd ten bate van het Crisis-Comité heeft op gebracht f. 173.17Vs, benevens 6 bonnen a f. 1.50 voor manufacturen, 2 H.L. aard appelen en 1000 K.G. aardappelen. LEIDERDORP. Een jeugdig boefje! Bij de politie alhier waren meermalen klachten ingekomen van werklieden aan een bouwwerk alhier over het feit dat zij geld uit hun kleedingstukken, die zij uitdeden en by 't werk ophingen, geld vermisten. Ook nu deed een werkman aangifte van vermissing uit zijn jaszak van een portemonnaie met f. 7. Het mocht den veldwachter gelukken Jn verband daarmede aan te houden den 14-j. L. den O. uit Leiden die op dat werk als schil dersknechtje werkzaam was- Burgerlijke Stand. Geboren: Huibert Antonie, zoon van H. A. van Ingen Schenau en A. M Wetselaar Johannes Pieter, zoon van K. P. Bos man en J. H. Vervark. NOORDEN. De Geref. Kerk droeg voor de zen ding af de somma van f- 14.50. TER AAR. Aangereden. Een vrachtauto reed bij Papenveer achteruit terwijl de bestuurder geen sig nalen gaf of op andere wijze aanduidde dat hij dit van plan was. Een wielrijder, zekere Z kwam hierdoor in het gedrang en zag zijn karretje gekraakt. Procesverbaal is opgemaakt. Bij de laatste door de zangvereeniging „Looft den Heer" gegeven openluchtcon certen is een bedrag van plin. f. 15 ont vangen met den verkoop van speldjes. Tegen den arbeider H. is door do politie proces-verbaal opgemaakt wegens het verzwijgen van gezinsinkomsten, waar door hij onrechtmatig steun trok. rusthuis „zonneweelde" oranjepark, oegstgeest, tel. 2380, «os voor inwoningen verpleging van bejaarden en zieken directie: p. j. coster; zuster b. coster—roos. 3e Binnenvestgracht 22 Aanmelden $549 OUDE RIJN 77-79 Voor het afhalen v. papier gelieve U uitsluitend op te bellen No. 985 Brieven en boodschappen LANGE MARE 51 1035 Belangrijke Openbare Verkooping in Hotel Zomerlust, Stationsweg No. 55, ten overstaan van Deurwaarder G. L. STAPELKANT, op Donderdag 12 Octo ber a.s., 10 uur v.m! van een FRAAIE INBOEDEL. Waarbij fraaie Rietsalon, eet- en slaap kamers. W.n. dressoir. Vitrinekast, bureau, commode, theemeubel, bijzettafeltjes, boekenkasten, leeren clubfau teuils, gordijnen, haarden, kachels, kronen, Perz. en andere tapijten, tafel-, kapstok- en dlvankleeden. Voorts moderne en antieke Schilderijen, waarbij van zeer goede Meesters als Apol, W. de Zwart, Tom, Schelfhout, Peter Bonavutura, Schütz, Abraham, Janssens, A. Vermeulen, Franken enz. Antieke Meubelen als eikenklst, buffetje poortkast, kamf.-kist, mah. boekenkast, lage kast. mah secretaire, toiletmeubel, baljxxit tafel, kleptafels, kristal schildpad, porc,, aardewerk, tin, enz. Bezichtiging Dinsdag en Woensdag. 10 en 11 Oct. a.s. van 10 u. v.m. tot 9 u. n.m. 8650 DINSDAG 10 OCTOBER TE 8 UUR IN „DEN BURCHT" BESPREKING: BOND VAN MELKVEEHOUDERS „0HR. BOEREN -TUIND.BOND" „L.-T.B." 8689 MELKVEILING „LEIDEN" naar maat vanat f. 5.per maand. Yraagt eens inzage stalen- coll9ctie betere genre. Coupeurs bezoeken U door het gebzele land. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 455. 3—2

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 7