isch DAGBLAD - Tweede Blad telegrammen. uit de rijnstreek. Dinsdag 19 September 1933 ARBEIDSFRONT DER DUITSCHE JEUGD. „1IJN, I9 Sept. (Wolfl). De leider 'het Dultsche arbeidsfront Dr. Ley hicr gisteravond een vergadering «i met verschillende leiders van jeugd- ilsaties en van arbeidsfrontsecties. jie vergadering zette Dr. Ley uiteen binnenkort ten uitvoer gebracht zal ■den n.i. organisatie van de arbelds- btjeugd in het groote arbeidsfront en fcnlsatte van de wijze waarop de Jeugd l wekelUkschen vrijen dag doorbrengt, bat het eerste aangaat zal ook de Eidersjeugd ingedeeld worden In het Ête kader van het Dultsche arbeids- i waar zij de eenheid zal vinden die "beletten zal terug te vallen in het ^lsme en de verdeeldheid, tl! betreft de organisatie van de wijze Irop de arbeidersjeugd den wekelijk- fen vrijen dag doorbrengt, verklaarde [Ley dat de arbeidersjeugd door alle- Azorgen gedrukt wordt en men haar lelijkschen vrijen dag voor haar moet Ichoonen en haar moet leiden tot meer (reclatie daarvan. dien dag moet zij de gelegenheid |gen goede tooneel- of fiimvoorstel- [en te zien, goede vergaderingen mee naken enz. De bedoeling is niet den ;dlgen arbeider te dwingen ergens i te gaan: hij mag zelf kiezen, maar keuze moet mogelijk zijn uit goede en. Hitler-jeugd geeft daarbij een goed (beeld en de jeugd, die nog buiten de leging staat moet zoo spoedig mogelijk i "daarbij aansluiten. Dat is een taak hun ouders die het Duitsche arbeids- nt vormen. fcnslotte las Dr. Ley het reglement voor I jeugdorganisatie. (eruit blijkt dat de jeugdcorporatie Intwoordelijk is alleen voor de beroeps- pdlng der amgesloten jonge arbeiders. opleiding tot het nationaal-socia- jne geschiedt door een apart centraal (eau. dat «chter samenwerkt mot het [okken instituut van het arbeidsfront. verbinding tusschen deze twee cen- wordt gevormd door jeugdleiders [in hiërarchisch verband staan en die groote activiteit bij deze opleiding dragen. DE SANEERING IN AMERIKA. (Washington, 19 sept. (Reuter) "jrdat president Roosevelt de code om- Bt de steenkool-nijverheid ondertee- Ide. heeft hij de bepaling geschrapt, r de rechten der arbeiders, daar deze taling een onjuiste interpretatie van (omtrent de arbeidsrechten in de IC. opgenomen, mogelijk zou maken, ieze bepaling was het ook. die de leiders vakvereenigingen aanleiding gaf tot 'ledreiging zich van de onderteekening (code te onthouden. osevet heeft de code in dezen zin nog Ijöjzigd, dat hij persoonlijk de bevoegd- 1 krijgt tot het benoemen van den ge ilen raad van de mijnen die bitumineuze fcn produceeren. (WASHINGTON, 19 Sept. (Reuter). Ge- "la! Johnson zeide, dat de steenkclen- l het grootste succes van de National fevary Administration was. De code [lat 59 procent van de productie van nineuse steenkool. Resident Roosevelt heeft de desbetref- i instanties opgedragen; met de toe- ng der code binnen twee weken een bang te maken. [WASHINGTON. 19 Sept. (Reuter). - De ^en-conferentie heeft eenstemmig een Be aangenomen, waarbij een beroep JMdt gedaan op president Roosevelt tot fttie van de valuta, verheoging der ka- ^ghjzen tot 20 dollarcents per pond en uatoenzaad-prijzen tot 50 dollar p. ton. ANNIE BESANT ERNSTIG. DRAS, 19 September. (Reuter) De hten van mevrouw Annie Besant. de rzitster van het Theosofische Genoot- ®P. nemen meer en meer af. De 36-jarlge moet het bed houden en slechts moeilijk voedsel tot zich Ben. DE FRANSCHE SCHIPPERSSTAKING. OMPIÉGNE, 19 September. (Reuter) rechtbank heeft 15 binnenschippers Eens inbreuk op de vrijheid van arbeid Iroordeeld tot gevangenisstraffen van Dt dagen tot een maand. IDe opruiming der versperringen in de Brpe en Daule is voortgezet, zonder dat Peil incidenten voordeden. IMMl'NTSTEN EN NAT.-SOCIALISTEN. &YON. 19 Sept (Reuter). Gisteravond ®ben communisten een vergadering van flonaal-sociaüsten, waar Jean Hennezy i spreken, verijdeld. Bij het begin van vergadering bestormden 40 communis- 1net spreekgestoelte, vormden 'n nieuw [gaclering-bestuur en hielden redevoe rden tegen Nationalisme, Fascisme en PPitallsme. waarna de vergadering met P zingen van de Internationale werd Peten, zonder dat de Nationaal Socia- aan het woord konden komen. DE CONFERENTIES TE PARIJS. |EARDS, 19 Sept. (Reuter). Paul Bon- pt heeft hedenmorgen een onderhoud met Henderson. ONDen.19 Sept. (VD.) De onderstaats- JJfatis voor Buitenlandsche Zaken Eden gisteren in den loop van den dag *:-e malen met Londen getelefoneerd, i meer Minister-president Mac Donald daarbij,naar de „Daily Herald" meldt, r® twijfel gelaten dat de Fransche voor- ijr?® hun huidigen vorm een volledige "kking der Ontwapeningsconferentie en tot gevolg hebben. DITLER'S BOEK VERBODEN. V^G.' 19 Sept. (Wolft). Het ministe- binnenlandse he zaken heeft het ""-tv11 Adolf Hitier „Mein Kampf" voor stQeele gebied der Tsjecho-Slowaak- ^Publiek verboden. ALPHEN. Gcldleening van f. 100.000. Door het uitvoeren van werken door werkloozen, w.o. het verbeteren van de Lindehoiestraat, de verbreeding .van de Verlengde Aarkade, den aanleg van een begraafplaats en de verbreeding van den Machinewcg, alsmede door den aankoop van een perceel grond aan de Emmaiaan, noodig voor het maken van een overgang over den Rijn, waarvan de kosten ten laste van den kapitaaldienst, schrijven B. en W. aan den raad, is het noodig, dat een geldleening wordt gesloten van f. 100.000. De Hoilandsche Sociëteit van Levens verzekeringen N.V., opgericht in 1807, ge vestigd te Amsterdam, is bereid, behoudens de vereischte goedkeuring, genoemd be drag op 1 December 1933 aan de gemeente ferleen te verstrekken voor den duur van 40 jaar, tegen een rente van 41/-' pel bij parikoers. De aflossing zal geschieden in gelijke termijnen van f. 2500 voor het eerst in 1934. De .gemeente zal het recht hebben tot versterkte oi vervroegde of algeheele aflossing der schuld zonder be taling van extra vergoeding, echter met voor 1 Juni 1933, voor welken datum ver sterkte of vervroegde aflossing niet moge lijk is. B. en W. stellen den raad voor tot het aangaan vai) deze geldleening op de genoemde voorwaarden, die zij billijk achten. Verdronken. Zooals men gisteravond reeds onuer Ter Aar heeft kunnen lezen was, daar Zondagnacht een onbekend persoon in het Aarkanaal verdronken. De politie alhier werd gistermorgen van een en ander telefonisch in kennis gesteld met het ver zoek wel te willen nagaan of de ver dronkene een plaatsgenoot kon zijn. Bij het door de politie terstond ing^iteid onderzoek bleek dat onze plaatsgenoot G. Vink die woonde bij de familie N. v. V. in de Raadhuisstraat Zondagnacht niet was thuis gekomen. Bij confrontatie bleek helaas, dat hij de bedoelde was. V. die ongehuwd was, bereikte den leeftijd van 25 jaar. Uitslag schietwedstrijd B.V.t. De prijsuitreiking zal plaats vinden op Vrijdag a.s., des avonds te half acht precies in de Trouwzaal van het Huis der Ge meente. De uitslag luidt als volgt. Koningschut- ter: Brevet en medaiile L. Verleun. Scherpschutter le kl. Brevet- D. Bevaart, W. Beigraver, D. Dekker, R. Davelaar, A. P. Groenenberg, B. de Haan, H. de Jong, J. Kwakernaak, J. G. Koelevvijn, J. Oskamp, C v. Rhee, P. C. Rijken, H. Ver hagen, L. C. v. d. Vliet, D. v. Wieringen, M. Zijlstra, L. Visser, L. M. Walraven. Wisselmedaille: A. v. Triest. Medaille kl. A: 1. A. v. Triest, 2. P. A. v. Vliet. Medaille kl. B: 1. M. C. Oosthoek, 2. v. d. Hoek. Medaille kl. C: 1. H. Meijer, 2. M. Kcers. Medaille kl. D: 1. M Klink, 2. A. v. d. £nt.. Klasse A: 1. A. v. Triest 49-48-48; 2. P. A. v. Vliet 49-48-47. Klasse B: 1. M C. Oosthoek 49-48; 2. L. v. d. Hoek 49-46; 3 en 4 J. v. Dijk 49-42 en J. Dirkx 49-42 bij loting: 5. A. v. Doorn 48-46; 6 en 7 C. v. Ofwegen 4S-45 en A. Jongenburger 48-45 bij loting; 8. H. Megchelse 48-13; 9. A. J. Wijers 47-46; 8 en 10 G. C. Koelevvijn 47-46 8 bij loting; 11. W. Verkerk 47-46; 7: 12. Chr. Zuidam 47-45; 9-9; 13. A. v. d. Meer 47-45; 9-8; 14. J. C. S. Bonte 47-45; 8-8. Klasse C: 1. H. Meijer 49-42; 2. M. Koers 47-46: 3. P. Verkade Pzn. 47-45: 4. H. v. Sprang 47-43; 5. H. Kruijt 47-42; 6. J. Simmerman 47-41; 7. E. J. de Vries 47-40. 8. C. v. d. Laken 47-35; y. D. Ver- gunst 46-45; 10. P. Borst 46-43; 11. J. J. v. d. Boom 46-42. Klasse D: I. M. Klink 43-36; 2. A. v. d. Ent 42-40; 3. B. v. d. IJssel 39-27; 4. T. v. Varik 33-33; 5. C. Kamping 33-26. Geluksbaan: 1. W. Verkerk 297; 2. H. v. d. Zvvan 295; 3. P. Hoogendijk 291-96 4. P. Verkade Pzn. 294-94; 5. T. de Groot 293-97; 6. H. Megchelse 293-96; 7. P. de Vries 293-95; 8. A. Griffioen 293-94; 9. G. Ververs 292; 10. M. Zijlstra 290; 99-92; 11. J. C. S Bonte 290; 98-92.'12. G. Schreu- der 289; 13 G. Broer 288-94; 14. H. v. Sprapg 288-92; 15. D Bevaart 288-90: 16. J. Verheul 287. Bijzonderheden; de afdeeling telt thans: 5 koningschutters, 67 scherpschutters le klas. De installatie van den nieuwen Burgemeester. Na&r wij vernemen, zal de installatie var. den nieuw benoemden burgemeester, den heer Oolijn plaats hebben a.s. Maan dag 25 September des middags half drie, in het Raadhuis aan de Raadhuisstraat. Na alfoop daarvan en wel van vier uur tot half zes, zal er in de trouwzaal heek Julianastraat en Bruggestraat. gelegenheid zijn voor particulieren en vertegenwoor digers van vereenigingen. corporaties enz., om den burgemeester en mevrouw te ont moeten. Wij wekken alle ingezetenen op om a.s. Maandag van hun belangstelling te doen blijken door het uitsteken van de vlag*van hun woning! DUITSCHE F .ABRIEKEN IN ENGELAND. LONDEN, 19 September. (Reuter) De minister van blnnenlandsche zaken deelt mede, dat 20 Duitsche fabrikanten de ver gunning ontvingen een bedrijf in Enge land te openen. Zij moeten zich verplich ten slechts die goederen te produceeren, welke in Engeland zelf niet worden voort gebracht. Het verzoek van andere fabrikanten tot vestiging in Engeland is afgewezen, daar deze met Engelsche firma's zouden mede dingen. De fabrikanten, die vergunning tot ves tiging ontvingen, produceeren speel- en textielgocderen, instrumenten voor ge neeskundigen en handschoenen. BODEGRAVEN. WONDERLIJKE GESCHIEDENIS VAN EEN HOND. STRATOSFEERVLUCHT UITGESTELD. MOSKOU 19 September 'P.euter! Het telegraaf agentschap der Sovjet-Uni' ceelt mede, dat ten gevolge van 't slechte weer, de opstijging van de ballon naar dt stratosfeer is uitgesteld. Hoe hij op klaarlichten dag gestolen werd. Bij de politie is aangifte gedaan van diefstal van een mooie herdershond ten nadeele van den heer v. Vsecr. van de Pohtiehonden-vereenlging alhier. Bij onderzoek bleek, dat deze diefstal op heel eigenaardige wijze, midden op den dag had plaatsgevonden, In het hartje van onze gemeente. De hond was van het erf van den eigenaar ontvlucht, doordat Jon gens de poort hadden opengelaten. In de omgeving van de Prins Hendrikstraat trok hij blijkbaar de aandacht van een paar heeren in een auto. Deze besloten blijk baar den hond mee te nemen. Onder vrij groote belangstelling poogde men het dier te lokken met een stuk worst, en toen dat niet lukte werden koffers e d. geruimd en de hond, met behulp van een paar om standers achter in de wagen neergezet. Het eigenaardige van het geval Is, dat nie mand van de talrijke omstanders een vin ger heeft uitgestoken om den diefstal te beletten en dat, terwijl zelfs enkelen het dier herkenden als het eigendom van den heer V. De brutaliteit, waarmee de dief stal plaats had, verblufte blijkbaar allen. Alleen was een van hen nog zoo snugger om, toen de auto wegreed, het nummer te noteerenl Toen later op den dag de heer V. zijn hond mistte en daarvan aangifte deed bij de politie, kwamen de getuigen te voorschijn. De auto bleek afkomstig te zijn uit Bus- sum, maar het nummer bleek niet te klop pen met de auto, die daar dit nummer draagt, zoodat het nummerbord wel valsch zal zijn. Als het nummer tenminste goed genoteerd is! Met dat al is het een vreem de geschiedenis! Het onderzoek wordt voortgezet. De po litie beschikt nog over enkele aanknoo- pingspunten. HET RAPPORT VAN DE WEK.i.- VERSCHAFFINGSCOMMISSIE. Diverse objecten voor 1200 weken werk. De door den Raad ingestelde commissie, die tot opdracht kreeg te zoeken naar eventueele objecten voor werkverschaf fing en werkveruiming, is met haar werk gereed gekomen en heeft een uitvoerig rapport bij den Raad ingediend. Zij deelt daarbij mede dat zij zich heeft laten assis- teeren door de bouwkundigen M. van Vliet en W. Mulckhuijse. Voorlooplge plannen, teekeningen en kostenberekeningen wor den bij het rapport overgelegd. Eenstem mig komt de commissie tot de volgende vier plannen, die zij uitvoerbaar acht als object voor werkverschaffing. 1. Aanleg voor een nieuw zwembad. Deze inrichting zou voldoen aan een be staande behoeite, aangezien de oude in richting niet meer aan de eischen voldoet. De commissie heeft inrichtingen in andere plaatsen bezocht en is tot een plan geko men, dat met inbegrip van grond niet hoo- ger zou komen dan i. 16.M0, van welk be drag de helft zou bestaaii uit- arbeidsloon, waarbij zelfs f. 5000 voor loon aan onge schoolden. Dit plan draagt de instemming van het bestuur van de bestaande zwem inrichting „Rijnstroom" en zou van de ge meente een jaarlijksch offer vergen, dat niet hooger zou zijn dan de huidige sub sidie. 2. Afgraving en verharding van den hoogen Rijndijk langs Zuidzljdsche en Welpoortsche weg. De bestaande rijweg is smal en afgraving zou een verbetering zijn. De commissie adviseert den overblij- venden grond te verharden met steenslag en grind, wat de goedkoopste oplossing zou zijn. Hiermee zou een bedrag gemoeid zijn van f. 3000, bijna geheel bestaande uit arbeidsloon. Kiest men een andere verharding, dan wordt het loonbedrag voor ongeschoolden weinig grooter en de kosten stijgen tot 10 a 15.000 gulden. 3. Leggen van een diepriool in Oud- Bodegraven, als onderdeel en sluitstuk van het bestaande rioleeringsplanDe commis sie heeft daarvoor reeds aanvankelijk medewerking gekregen van b. en w. van Zwammerdam. Ook hierin zit een bedrag van f.4000 arbeidsloon. 4. Rioleering en slootdemping in de Emmakade. Hierin zou op een totaalkos- ten van f. 14.000, een arbeidsloon van f. 6500. In totaal bevatten de plannen een be drag aan arbeidsloon van f. 20.000 en de uitkeerlng zou daardoor zeker met f. 12.000 worden verlaagd Er zit bovendien 1200 weken werk in. Voor 50 menschen een half jaar werk De commissie erkent dat er bezwaren bestaan, maar meent dat er toch iets ge daan moet worden! BOSKOOP. GEMEENTERAAD Rekening van ontvangsten en uitgaven aangeboden Een onbelangrijke vergadering. De raad dezer gemeente kwam gister avond in openbare vergadering bijeen. Voorzitter de heer P. A. Colijn, burge meester. De notulen van de vorige vergadering werden onveranderd goedgekeurd. Diverse Ingekomen stukken werden voor kennisgeving aangenomen. Ingekomen is een adres van het hoofd bestuur van het Verbond voor Nat. Her stel, waarin wordt verzocht, te onderzoe ken of bij het lager onderwijs leerkrach ten werkzaam zijn, wier revolutionaire ge zindheid doet handelen tegen de lager onderwijswet. B. en W. stellen voor dit adres voor ken nisgeving aan te nemen, waartoe wordt besloten. Verder zijn Ingekomen een drietal adres sen van den heer P. J. C. Oosthoek, alhier. Hierin wordt den raad gevraagd zoo mo gelijk te verhinderen dat de vergunning tot het treffen van tol op het Goudsche rijpad wederom wordt verlengd. B. en W. geven den raad In overweging, aangezien de ervaring heeft geleerd, dat van jxjgingen om verlenging der concessie tegen te gaan, geen succes is te verwach ten, het adres voor kennisgeving aan te nemen, waartoe wordt besloten. Een tweetal adressen van genoemden heer. welken betrekking hebben op het uitbreidingsplan dezer gemeente worden na eenige bespreking eveneens voor ken- nisving aangenomen. Tot slot is ingekomen een adres van de Kerkvoogdij der Ned. Hervormde Gemeer- te, waarin wordt verzocht goed te keuren, dat de Kerkvoogdij gebruik maakt van de ruimte onder den toren, het z.g. „luihok", teneinde haar gelegenheid te geven de toegang tot de Kerk aan de westzijde open te stellen. B. en W. stellen voor de vereischte toe stemming te verleenen, en hun college te machtigen een regeling te treffen met de Kerkvoogdij. Conform besloten. B. en W. deelen vervolgens mede dat het nader overleg met de Rotterdamsche Bankvereeniglng, kantoor Boskoop en de firma T. Goedewagen en Zonen te Gouda lot resultaat heeft gehad, dat belde zich bereid hebben verklaard ee:i credit rente te vergoeden gelijk aan 2 pet oeneden het promesse-disconto der Ncderlandsche Bank. Aangezien de gemeente zich nu een rente ziet toegewezen gelijk aan die, welke de N V. Bank voor Nederlandsche Gemeen ten biedt is er geen reden meer het voor stel tot het aangaan van een rekening- courant overeenkomst met laatstgenoemde bank te handhaven. Aangenomen. De raad hechtte vervolgens haar goed keuring aan een concept instructie voor den agent der arbeidsbemiddeling. Tot leden van de raadscommissie voor onderzoek van begrootingen en rekenin gen werden gekozen de heeren W. C. v. Kleef, D. Mesman en P. v. d. Staalt en als plaatsvervanger de heer P. D. Noest. Vervolgens bieden B. en W aan de rekening van ontvangsten en uitgaven der gemeente, alsmede van het Burg. Arm bestuur over het dienstjaar 1932, welke bescheiden, evenals het ontwerp der be grootingen voor 1934 van gemeente, ge meente-bedrijven en Burg. Armbestuur in handen worden gesteld van de com missie voor onderzoek van begrootingen en rekeningen. Daarna werd overgegaan tot de uit loting van een drietal obligaties ad f. 500 van de leening, oorspronkelijk groot f, 54.000. Uitgeloot werden de nummers 32, 37 en 86. Punt 10 van de agenda, benoeming commissie werkloozenonderstcuning werd van de agenda afgevoerd en zal in een volgende vergadering behandeld worden. Tot lid van het Burg. Armbestuur werd gekozen de heer G. Pannebakker. In verband met het spoedig vertrek van den burgemeester werd tot tijdelijk wethouder benoemd de neer A. Brand Als gedelegeerden der gemzente in de besturen van de bouwverenigingen en Stichting werden gekozen; voor „Onze Woning" de heeren W. de Ruijter en P. v. d. Staak; voor „St. Joseph" de heeren P. D. Noest en A. Abbenbrock en voor „Patrimonium" de heeren P. Loef en A. Brand. Tot leden der commissie van toezicht op den tuinbouwcursus werden gekozen de heeren P. Loef en C. Grootendorst, terwijl tot slot tot gedelegeerden in de badhuiscommissie werden gekozen de heeren W. de Ruijter en D. Mesman. Vastgesteld werd vervolgens de verorde ning op de heffing en van die op de in vordering van schoolgeld voor het gewoon lager en uitgebreid lager onderwijs. Tot slot besloot de raad tot aankoop van een teermachine en een vrachtauto voor publieke werken, nadat B. en W. hadden toegezegd dat de levering van een vracht auto aan een ingezetene zal worden ge gund Na de rondvraag die weinig stof tot bespreking gaf, sluiting van deze vrijwel onbelangrijke vergadering. HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan, z. van N. Huisman en P. de Vreede Gerrit, z. van P. de Kooter en P. van Dijk Cornells Jacob, z. van L. van Gorkum en M. Metselaar. Overleden' Joanna Petronella Maria Straathof lj. Geerlof van Gorkum 71 j. Corstlaan Louis Korndöffer (van Katwijk aan Zee) 26 j. Bij het correspondentschap voor ar beidsbemiddeling zijn in deze gemeente 136 personen als werkloos ingeschreven, waarvan 44 steuntrekkenden. De inlevering van rijksgo„deren voor de dienstplichtigen van de lichting 1918 zal voor deze gemeente plaats hebben up Vrijdag 6 October a.s. des namiddags 1.30 uur in het gymnastieklokaal Schoolstraat te Aiphen a. d. Rijn. LEIDERDORP. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Don derdag, 21 Sept. 123 as. des nam, te 7.15 uur, in openbare vergadering bijeen. 1. Opening. 2. Notulen. 3. Mededeelin- gen en ingekomen stukken 4. Voorlooplge vaststelling gemeenterekening. 5. Aanbie ding gemeentebegrooting en begrooting grondbedrijf 0. Benoeming bazrootings- ccrr missie. 7. Subsidie aanvrage Christel. Oranjevereeniging. 8. Wijziging begrooting. 9. Rondvraag. 10 Sluiting. Burgerlijke Stand. Bevallen. P. den Holiander-RIjsdam, D. F. Rietkcrk-Veenstra, Z. Overleden: H. van der Hoogt, 61 jaar, eebtgen. van J. Jans. Getrouwd: A. C. van der Sijs en F. Bogaards; C. T. Elsgeest en J, Borreman. De collecte alhier gehouden t«n bate van de auto-zending heeft opgebracht f. 11.31. LEIMUIDEN. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op mor gen des voormiddags te tien uur in open bare vergadering bijeen: Agenda 1. Vaststelling notulen. 2. In gekomen stukken 3 Opnieuw vaststelling der verordeningen op de heffing van brug geld. 4. Reclames schoolgeld en honden belasting. 5 Aanbieding Gemeentebegroo ting dienst 1934 En hetgeen verder ter tafel zal worden gebracht NIEUWVEEN. Aankondiging gemeenteraad. Morgenavond te half zeven komt de raad dezer gemeente in openbare zitting bijeen. 463e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de Klo&sc. 2e Lijst. Trekking tui Dinsdap 19 September 1933 Rooge Prijzen t 1500 603 f 1000 442 8390 88-'0 9692 19477 f 400 6250 7166 9718 17782 19158 f 200 3201 6S62 13363 17563 f 100 1557 3385 9368 19699 Prijzen van f 70. 8 33 275 291 407 556 551 591 1216 1396 1417 1481 1822 1867 1896 1958 2326 2501 2526 2634 2663 3100 3195 3264 3270 3278 3464 3688 3719 3752 3905 3947 4175 4178 4404 4585 4692 4840 4907 4980 3198 5232 5758 3775 5853 5855 5880 5902 6007 6177 6229 6302 6363 6447 6579 6630 6644 6738 7152 7221 7222 7315 7349 7619 7769 7980 8075 8154 8282 8366 8484 8485 8497 8533 8778 8792 8925 9437 9906 10035 10074 10181 10208 10395 11030 11284 11577 11675 11845 11036 11980 12043 12079 '2677 12716 13035 13066 13087 13147 13183 13204 .3604 13844 14051 14156 14170 U248 14579 14335 16304 15474 15746 15761 15785 15962 15987 16040 *6173 16174 16297 16S40 16471 16493 16554 16562 16589 16957 17089 17211 17253 i7345 17469 17562 .8290 187C6 18895 18957 18064 19184 10354 19372 *9434 19447 19599 19959 20156 20255 20426 20432 20549 20822 20907 Nieten 38 40 82 171 204 227 230 279 282 284 333 363 406 431 448 513 797 820 935 958 061 983 1009 1171 1186 1193 1241 1282 1302 1303 1359 1382 1387 1419 1455 1462 1531 1550 1601 1619 1662 1700 1711 1757 1808 1864 1872 1930 1953 2025 2026 2123 2141 2201 2274 2313 2353 2387 2420 2442 2508 2550 2643 2G6S 2783 2821 J910 2939 295G 2972 2982 3075 2085 3192 3103 3197 3236 3260 3284 3295 3296 3304 3452 3492 3516 3570 3595 3618 3664 3672 3713 3725 3734 3757 3779 3781 3878 3902 3960 3965 4029 4032 4035 4055 4058 4105 4143 416j 4166 4237 4244 4291 4343 4363 4381 4400 4430 4447 4456 4480 4400 4632 4644 4669 4771 4800 4875 4895 4898 4944 4969 5047 5058 5082 5137 5175 5243 5407 5502 5545 5556 5688 5740 5815 5822 5825 6868 5918 6008 6037 6062 6073 6094 6132 6155 6159 6241 6298 0328 6335 G333 6343 6371 6442 6446 6151 6G06 672J 6733 6772 6814 6840 6978 6991 7029 7043 7110 7161 7173 7195 7239 7277 7301 7342 7369 7471 7582 7562 "594 7692 7731 7876 7964 8021 8123 8165 8189 8204 8212 8263 8296 8357 8365 8384 8395 8405 8437 8439 8494 8493 852^ 8532 8560 8571 8588 8845 8874 8891 8930 8937 J036 906) 9167 9258 9287 9306 9329 9369 9372 9391 9407 9439 944S 9454 9351 9553 9630 9624 9646 9832 9867 9895 9935 9957 9059 9973 9997 10048 1007j *0139 10145 1016O *0265 103L3 10315 10342 10353 *0370 10393 10416 10426 10447 10515 10535 10548 10568 10616 10622 10637 10666 10723 10726 10804 .0921 10946 11095 11145 11213 11214 11321 11330 11343 11345 11377 11382 11386 11433 11456 11470 11487 11588 11637 116G0 11097 11734 11787 11792 11835 11895 12035 12039 12046 12110 12152 12157 12203 12222 12257 12406 12442 12505 12546 1256Ö 12595 12647 12673 12695 12705 12748 12807 12843 12853 12952 12965 a2980 13132 13138 13145 13153 13158 13188 13262 13277 13279 12323 13407 13536 13600 13684 13739 13813 13819 13868 13954 13359 13973 14009 14050 14057 14061 14073 14288 14371 14405 14473 14473 14518 14589 14629 14643 14657 14687 14830 14850 14869 14873 14379 14883 14884 14905 14910 14917 14954 14974 14989 15053 15069 15079 15106 15162 15181 15204 15354 15375 15394 15411 15447 15458 15463 15531 15577 15642 15668 15813 15849 15930 16005 16021 16031 16061 16078 16106 16181 16370 16375 16382 16415 16423 16464 16481 16497 1C507 16511 16523 16552 16623 16658 16660 16667 16670 19688 1G730 16764 16790 16796 16823 17032 17079 17132 17140 17210 17279 17323 17376 17439 17452 174G5 17593 17619 17670 17703 17714 17733 17783 17806 17811 17894 17978 18Ö20 18147 18152 1822G 18239 13297 18313 18328 18336 18359 1835-# J8393 184C5 18442 18450 18459 1848.3 18546 1 85G2 18622 186G3 18671 18705 18756 18824 18832 19029 19041 1S037 19175 19176 19173 19180 19251 19280 19292 19329 19337 19353 193G8 19379 19408 19412 19438 19434 19555 19586 1C501 19624 19758 19768 19787 19812 1984 4 19857 19933 19974 19937 19995 2008G 20037 2020J 20219 20222 20233 20269 20363 20380 20467 20511 20553 20559 20672 20685 20756 20775 20846 2033J 20893 20924 20930 Verbetering 5e Klasse, le Lijst 5651 m. z. 4651 RECLAME. 7310 NOORDEN. Van 1.150 beroofd? Bij de politie is aangifte gedaan van het feit, dat van M, H„ die in staat van dron kenschap verkeerde, na het verlaten van het café der wed. De L. pngeveer f. 150 zou zijn ontstolen. Vier personen, die in zijn gezelschap waren geweest, zijn terstoni na de aangifte door de politie gehoord, doch allen ontkenden pertinent zich daar aan schuldig te hebben gemaakt. Het onderzoek wordt voortgezet. AJhier worden pogingen aangewend een R -K. zangvereeniging voor meisjes op te richten onder leiding van den heer A. Voorn, onderwijzer, alhier. Overeenkomstig art. 8 van het regie- ment is het bestuur van de r.-k Kies- vereeniging in zijn geheel afgetreden. TER AAR. Bakfiets te water. Dc fruithandelaar C. V. zakte bij zijn woning door een brug, waardoor zijn met vruchten beladenbakfiets in dc sloot te recht kwam. Vocfr den betrokkene betee- kende dit een leelljke schadepost. Arbeid voor onderstand. Ook degenen die krachtens de Armenwet door het gemeentebestuur worden onder steund worden voor zooveel mogelijk eenige dagen tewerk gesteld, in dier voege dat voor elke f.2 onderstand 1 dag moet worden gewerkt. 3—8

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 7