Geroutineerde Coupeuse GEEN STOOMPLANK WINKELJUFFROUW DE KOFFIEBAAL VERK0UW STOKHl'IJZEN D. ABSPOEL RAUMANN TEPPEMA Dokte rspraclijt AANBESTEDING LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Dinsdag 29 Augustus Ij RECHTZAKEN. INGEZONDEN. GEVRAAGD OP GROOT ATELIER j TheodOI H. POLMAN KOFFIE Merk A KOFFIE Merk B KOFFIE Merk J R. f. 0.50 HERVAT LAAT FIRMA JAC. DE NEEF UW KLEEDING VERZORGEN Gevraagd een prima verkoopster bekend met het Heerenmodevak MAARSMANSSTEEG. 6099 LOKAALRUIMTEN BESCHIKBAAR- wijkende korting op de salarissen der ge meente-ambtenaren. Een adres van het bestuur der verg. „Alphensche Burger' wacht" alhier, houdende verzoek het sub 6idie-bedrag ingaande 1 Januari 1934 te stellen op f 500, zal bij behandeling van de gemeente-begrooting 1934 ln behandeling komen. Een verzoek van het bestuur der verg. tot stichting en instandhouding eener H.B.S. met 5-Jarigen cursus voor Woerden en omstreken aldaar, om terug gave van f. 52 64 zijnde 50 pet. van het tekort per leerling over 1932 wordt gun stig beschikt. De heer R. Kroon heeft medegedeeld, zijn benoeming tot lid der schattingscommissie te hebben aangeno men. Straf opgeschort en nieuw onderzoek Adres d.d. 28 Augustus 1933 van A. van Wilgen, le stoker aan de gasfabriek, hou dende beroep tegen een hem bij besluit van B en W. d.d 25 Augustus opgelegde, straf B. en W. stellen voor om het be roepschrift in hun handen te stellen om prae-advies en om de straf, voor zoover die nog niet is ondergaan, op te schorten. De heer Den Uijl kan het nut niet inzien van het prae-advies en vraagt voorlezing van het beroepschrift. De voorzitter zegt, dat in het beroep eenige tot heden onbe kende punten zijn gesteld, o a. twee vragen die zoowel het college van B. en W. als den raad zoo niet zullen kunnen beoordeelen. Ik twijfel dan, zegt de heer Den Uijl, of de zaak dan wel grondig is onderzocht. Het geen de voorzitter bestrijdt. Uit het beroep blijkt, dat bedoelde stoker de retortoven No. 5 zou hebben laten uitgaan, doch adressant stelt thans, dat de oorzaak hier van anders is. Hij vraagt het besluit be treffende de hem opgelegde straf onge daan te maken en/of op te schorten voor het Instellen van een nieuw onderzoek. De heeren van Kleef en Verdonk blijken voor het voorstel van B. en W. hetwelk dan wordt aangenomen, zoodat in deze kwestie een nieuw onderzoek zal worden ingesteld. Agenda: Z.h.st. wordt aangenomen het voorstel van B, en W tot wijziging van het raadsbesluit d.d. 19 Juni 1933. inzake ere- dietverleening aan boomkweekers. Tot be schikbaarstelling van credieten voor de uitvoering van verschillende werken in werkverschaffing reeds door ons gepu bliceerd den aankoop van eenige per- ceelen grond van de N V. v.h. D. v. Oorft en Co. en den heer D. v. Oordt, benoodigd voor de uitvoering van deze werken. De voorzitter deelt mede, dat nog eenige andere perceelen moeten aangekocht wor den, waarover de onderhandelingen reeds gaande zijn, wat de heer Den Uijl doet opmerken: „Als deze eigenaren dan ook maar zoo coulant en menschlievend over den verkoopprijs zullen denken, als de heer van Oordt." De heer Groeneveld zou er voor zijn, gelet op de lage prijzen der boomen en planten reeds nu over te gaan tot beplanting van de nieuwe begraaf plaats Goedkooper aanbiedingen als thans zijn zeker nimmer te verwachten. Wij kun nen hiertoe thans niet overgaan antwoordt de voorzitter, partieel gaat het niet en gelet op de vele uitgaven hebben wij ons uitsluitend bepaald tot die der werkver schaffing. De heer Groeneveld blijft echter bij zijn gedachte, ook uit het oogpunt van zandverstuiving Eveneens wordt zh.st. aangenomen het contract met N. Delfos te Aarlanderveen tot beschikbaarstelling van een lokaal voor verschillende doeleinden op te zeggen. Een langdurige discussie ont spint zich bij het voorstel van B en W. om afwijzend te beschikken op een adres waarbij een strafbepaling wordt gevraagd op het liggen langs de wegen door perso nen van verschillend geslacht. De heer Boeren houdt omtrent deze aangelegen heid een uitvoerig betoog, eenerzijds was hij het met het prae-advies eens, doch overheid een taak te vervullen, aldus spr., daar het hier een gelegenheid betreft aan gaande de openbare eerbaarheid. Hij zou er voor zijn, het toezicht op parken, plant soenen enz. vooral bij avond te doen ver scheren en de politie te voorzien van fel schijnende zaklantaarns, opdat deze kan zien met wie zij te doen heeft. Wethouder Herngreen doet tenslotte toezegging deze zaak nog eens met ernst te zullen bekijken. Bij het voorstel van B. en W. naar aanleiding van het adres van een Middenstandvereeniging om geen ventverbod in het leven te roepen, zegt de heer van Kleef, dat hij het met B. en W. eens is en men bona-fide handelaren geen moeilijkheden in den weg moet leggen, doch hij is er een sterk voorstander van dat de commissie van strafbepalingen komt met bepalingen om de bedelarij zoo veel mogelijk te keeren. De heer Boeren belicht de verschillende wijzen van bede larij, de gevaren die hierdoor kunnen ont staan, en zou er voor zijn, dat het werd verboden voor en na bepaalde uren te ven ten, b.v. een verbod dat men voor 's mor gens 8 en 's avonds na 8 uur niet meer mag venten, z.l. is dan reeds veel bereikt. Ook de heer Verdonk acht een bepaalde controle wenschelijk. De voorzitter acht het verstandig, om deze aangelegenheid in handen van de commissie van strafver ordeningen te stellen om deze aangelegen heid nog eens nader te onderzoeken, waar toe wordt besloten. De voorstellen tot aan vulling der verordening regelende de jaar wedden van het personeel werkzaam ter secretarie en om aan monteurs bij het electr. bedrijf werkzaam een jaarlijksche toelage op hun salaris te geven van f. 52 voor het bezit van diploma's komen niet in behandeling en worden ter vergadering ingetrokken. Aangenomen wordt eveneens een voorstel tot afbraak der woningen Schoolstr. 32, 34 en 36. De heer den TJijl informeert of de hulzen nog bewoond zijn, wat de voorzitter bevestigend beantwoordt: hij deelt mede dat de huur is opgezegd. Gelet op eventueele moeilijkheden voor deze menschen Informeert den heer den Uül hierna. Rondvraag. De heer Koelewljn vraagt, of de raadsleden gerechtigd zijn bij brand zich op het terrein van den brand te begeven, zoo Ja, of dan een en ander onder aandacht van de politie kan worden gebracht. De heer Boeren houdt dan een langdurige bespreking over de a.s. omlegging van het verkeer bij de vernieuwing van de Hofbrug. Spr. zou er voor zijn verkeer Conradstr. naar Utrecht door de Zaalbergstraat via Pr. Hendrik straat te leiden en niet door het Hazeveld, zulks mede gezien uit het gevaar zoowel voor het verkeer als de kinderen van de bewoners in deze omgeving. Wethouder Spreij vindt dat de heer Boeren overdrijft, daar ditzelfde gevaar aanwezig is in de Zaalbergstraat en ook in het Visserpark. Weth. Herngreen zegt, dat de heer Boeren het verkeerd inziet. Als slot wordt den heer Boeren toegezegd dat de regeling nog na der zal worden nagegaan. Nadat de heer den Uijl nog heeft geinformeerd, naar de behandeling van de gemeentebegrooting 1934 wat betreft de pers. belasting en of een progressief stelsel zal worden toege past. sluit de heer B. Spreij de rij van spre kers met er op te wijzen dat het hem wen schelijk voorkomt, gelet op de veelvuldige gevallen van mond en klauwzeer die zich in onze gemeente voordoen, per adverten tie van gemeente-wege er het publiek op te wijzen de melk te koken. De voorzitter zegt dit toe. Hierna volgde het afscheid van den burgemeester. Ergerlijk geval van dierenmishandeling. Door den landbouwer J. werd bij de po litie aangifte gedaan van het feit dat in den nacht een hem toebehoorende koe, loopende in zijn welland aan het Goudsche Rijpad, op zoo ergerlijke wijze mishandeld werd dat het dier moest worden afge maakt. Omtrent de(n) dader(s) van deze lafhartige daad is tot nu toe niets bekend. Bijtijds gered. Gisteren raakte een l'/i-jarig kind van de familie- H. aan de Laatste Stuiver te watc Het kind zonk onmiddellijk Een 9-jarig zusje was zoo kordaat het na te springen en mocht het genoegen smaken het kindje te redden. Door den winkelier F. in de Hooft- straat werd bij de politie aangifte gedaan van het feit. dat een voor zijn winkel staand rijwiel dat hem toebehoorde, geheel werd stuk gereden door een vrachtauto van W. v. V. HAZERSWOUDE. Ten behoeve van den Gereformeer den Zendlngsbond werd in de Ned.-Herv. Kerk een collecte gehouden, welke de som van f. 161 81 heeft opgebracht. Bij het correspondentschap der Ar beidsbemiddeling staan als werkloos inge schreven 126 personen waarvan 35 steun trekkend. LEIDERDORP. Het ajs. Koninginnefeest. Voor het op 31 Augustus a.s. te houden Koninginnefeest is het programma als volgt samengesteld: Des ochtends 8 uur: Koraalmuziek op het plein der Ned. Herv. Kerk; 9 uur: Op stelling van den kinderoptocht op het ter rein van ..Voordorp"; 9.30 uur: Kinder optocht, zanghulde aan den Burgemeester. Daarna kinderspelen op het land naast de Chr. School. Des namiddags 2 uur: Ringrijderij met paard en tilbury; 3 uur: Ringrijderij voor wielrijders. Des avonds 7.30 uur: Bijeen komst in de Geref. Kerk; spreker ds. J. C. van Apeldoorn, uit Leiden. De zang- vereeniging „Klein Excelsior" zal hierbij haar medewerking verleenen. LEIMUIDEN. Autotocht Ouden van Dagen. Donderdag a.s. zullen de ouden van da gen uit deze gemeente een autotocht maken naar Zandvoort. Dit is de eerste maal. dat een dergelijke tocht wordt ge organiseerd. Hulde aan de personen die zich hiervoor hebben beschikbaar gesteld! Aanrijding. Op den hoek van Merleweg-Geerdijk had een aanrijding plaats tusschen den motor rijder R. te Nieuwveen en de autobestuur der S uit Waddinxveen. De heer R. werd door deze aanrijding ernstig aan zijn bee- nen verwond, doordat hij voor de auto kwam te liggen en ongeveer 3 meter over den weg werd geschoven. Volgens verkla ring zou de autobestuurder geen voorrang hebben gegeven. De politie heeft proces verbaal opgemaakt. Oplichterstruc. Van een handige oplichterstruc was de rijwielhandelaar B. de dupe. Een hem on bekende jongeling liet bij hem een rijwiel repareeren, doch daar hij nog wat verder moest vroeg hij, of het mogelijk was even een rijwiel van B. te mogen gebruiken. Over een half uur zou hij weer terug zijn, dan zou het rijwiel toch wel klaar zijn. Tot nu toe is hij echter niet terug geko men zoodat B. een waardeloos rijwiel heeft gerepareerd en een zeer goed rijwiel heeft medegegeven. De politie heeft de zaak in handen om te trachten den jeugdigen op lichter op te sporen. Mond- en Klauwzeer. Het mond- en klauwzeer breidt zich in deze gemeente nog steeds uit; in een week zijn 10 aangiften gedaan. In de Vriesekoop- sehe en Wassenaarsche polder zijn bijna alle veestapels aangetast. Momenteel staan alhier 3 werkloozen als werkzoekend ingeschreven. De collecte voor het crisiscomité heeft deze week opgebracht de som van f20.49. NIEUWKOOP. Gymnastiekuitvoering. De gymnastiekvereeniging O.K.K. alhier gaf in de Kerkstraat een goed geslaagde uitvoering. Aan rekstok en op brug lieten verschillende leden aardige staaltjes van hun kunnen zien Ook de leider, de heer Broeke. demonstreerde eenige oefeningen, welke ieders bewondering opwekten. Het publiek, dat vrij talrijk was opgekomen heeft op dezen avond volop genoten en kunnen zien waartoe O.K.K. in staat is. Paal omver gereden. De veehouder S. reed met paard en driewieligen wagen ln de Dorpsstraat tegen een voor het winkelhuis van P. J. Pauëlsen staanden steenen paal. De paal knapte bij den grond af. De schade is geregeld. WADDINXVEEN Het Koninginnefeest. Op Koninginnedag zullen 1400 school kinderen, begeleid door het muziekkorps „Concordia" voor het Raadhuis een aubade brengen. Daarna zullen alle school kinderen worden onthaald. Des middags en avonds hebben volksspelen, zwemwed strijden, muziek- en zanguitvoeringen in de open lucht plaats. Aan de ingezetenen is verzocht de vlaggen uit te steken. Mond- en klauwzeer. Op meer dan 100 boerderijen in deze ge meente is reeds mond- en klauwzeer ge constateerd. Gelukkig zijn de gevallen niet ernstig. De burgemeester is van zijn verlof weergekeerd en heeft zijn ambtsbezig heden hervat. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Gistermorgen stond de heer W. T., ambtenaar aan het Ministerie van Kolo niën te Den Haag, voor het kantongerecht alhier terecht omdat hij op 17 Juni onge veer 10 uur v.m., op hoogst roekelooze wijze met een snelheid van 80 KM. met zijn motorrijwiel door de bocht bij het Groene Kerkje te Oegstgeest was gereden. De ge volgen waren niet uitgebleven en met deze snelheid botste hij tegen de auto van den heer Knol fabrikant uit Den Haag aan die hem tegemoet kwam. Verdachte sloeg over de motor en auto heen, en kwam he vig bloedende uit verschillende hoofdwon den op de trambaan terecht. In bewuste- loozen toestand was verdachte naar het Acad Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Verdachte verklaarde dat door een ern stige hersenschudding zijn geheugen ver loren was gegaan en zich door geheugen verlies zich niet veel van het geval kon herinneren; hij verklaarde verder zich bij de bocht „vergist" te hebben en gaf toe daar met groote snelheid gereden te heb ben. De kantonrechter wees verdachte er op. dat het hoogst roekeloos was om met zoo'n groote snelheid een bocht te passee- ren. Het O.M. dat nu het woord kreeg, noemde het ook roekeloos om zoo onbe suisd te rijden en eischte f 30 boete of 10 dagen hechtenis en bovendien intrekking van het rijbewijs voor den tijd van 6 maanden. Nog stond terecht de heer W. van V. uit Rotterdam, die op 16 Juli van dit jaar eveneens met zijn motorrijwiel met een groote snelheid de gevaarlijke bocht aan het Groen Kerkje te Oegstgeest was door gereden, waardoor hij tegen een IJsco- wagen. van den IJscoverkooper Teunis uit Sassenheim was aangebotst, waardoor én de IJscoverkooper en verdachte over de afrastering bij het Groene Kerkje in den ■grasberm terecht kwamen. Verdachte verklaarde goed rechts ge houden te hebben, de IJscowagen bevond zich echter midden op den weg. waardoor een aanrijding onvermijdelijk was. Toen verdachte getuige hierop wees, was hij met een groote houten hamer naar hem toege komen Getuige hierover ondervraagd, ver klaarde dat dit een kleine houten hamer was die op een bel van de IJscowagen sloeg. Het O.M eisch te f. 10 boete of 5 dagen hechtenis. Over 8 dagen zal de kantonrechter von nis wijzen. o MEDEPLICHTIGHEID AAN EEN ROOFOVERVAL. Het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen den lederbewerker M. A. P. S. te Til burg, terzake van medeplichtigheid aan den roofoverval oo een winkelier aldaar. Hii had twee ionvens weten te bewegen dezen roofoverval t plegen. De rechtbank te Breda had hem veroordeeld tot 4 iaar. De advocaat-generaal eischte twee jaar. Het Hof levde een straf op van drie jaar gevangenisstraf. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. ZWAMMERDAM.. Aanrijding. Op den Rijksstraatweg werd de wiel rijder v. d. W. uit Bodegraven, toen hij wilde oversteken aangereden door een personenauto, bestuurd door den heer Ten B„ uit Voorburg. De auto-bestuurder trachtte, toen hij reeds een wiel van de fiets had geraakt, erger te voorkomen en maakte met zooveel kracht een zwenk, dat hij tegen de woning van den melkhande laar Van R. opreed. De voorgevel werd ge heel ingedrukt en verschillende meubel stukken door het vallend gesteente ver nield. De fiets en de auto werden slechts licht beschadigd, de schade aan het per ceel van den heer Van R. is echter vrij aanzienlijk. Proces-verbaal is opgemaakt. IBuiten verantwoordelijkheid de, Cople van ai of niet gepiaatn,1 stukken wordt niet terugcFse^l DE NIEUWE LEIDSCHE STADHUI PLANNEN. Het interieur - Het binnenplein .1 Juweel van bouwkunst is het door i holler ontworpen binnenplein; de o vlakte is in harmonie met de omgebJ de muren, waarvan de drukkende Vwj. door de open galerijen gebroken worde oppervlakte is 20 x 24 M. met de mee 28 x 28 M. Bij Blaauw is die oèj vlakte slechts 15 x 17 M. zonder i galerijen, de muren loopen van de g, tot een hoogte van 15.4 M. Men denkel deze koker in, zelfs de commissie sj hier van de betrekkelijk geringe ati tingen en van de hoogte van de ombj De heer Blaauw heeft daarom wijJ geen teekening van die binnenplaat? zijn ontwerpen gevoegd. Keeren wj I de teekening van Kropholler terug ZeT is gelukkiger samengaan van ou: 1 nieuw tot stand gebracht. De torif prachtig in het geheel opgenomen, i a. h. w. uit het hoofdgebouw en atj tueert van verre het hart van het j huis, want hij ligt tegen de raadzaal J De kamer van B. en W. is aangeduid 1 het monumentale balcon, de raadzaal J het wapen van Leiden, dat in een vensters is gevat. Binnen tegen de i zetelen B. en W. aan hun tafel, de r leden zien de stedelijke regeering din| als silhouetten tegen het licht uit. even iets over de galerijen, men treft 1 aan vele voorname gebouwen ook in 1 buitenland aan. Een soortgelijke arcaij gang heeft men aan het Binnen] 's Gravenhage, met gedrukte bogen, zuivere ronde bogen op het binnenpl van de Militaire academie te Breda. VoJ in de zuivere verhoudingen van Krop| ler's teekening geeft zoo'n galerij nobel en statig cachet aan het bir plein. De Ontvangzaal. - De door Krophi ontworpen zaal heeft men in het rap] romaniseerend genoemd, terwijl de uit Romaansche tijdvak overgebleven zi een balkenzoldering of een open kap i toonen. Ook zijn de proportie's in Romaansch heel anders. Voorts zijn bj alle in de hedendaagsche bouwkunst bruikte vormen stokoud en is juist hij groote architect, die de oude vormen een nieuwe imposante éénheid weel vatten. Ook ziet de onbevooroordeelde schouwer, dat de zwikken zeer eigenaai behakt zijn en door deze versiering levendige en feestelijke indruk maken, zaal is met een halfrond gewelf ovetd wat alleen al noodig was om een bel» lijke hoogte te krijgen, want de licht* is slechts 4.20 M. hoog. De zaal zou zon de ronde hemel bij de geprojectei breedte van 10.5 M. een gedrukt vooi men krijgen. Ook Blaauw heeft een ro zoldering gemaakt om de voor een sta zaal noodige hoogte te krijgen. Daar echter de zaal nog breeder maakte, ki deze het gedrukte aanzien, dat Kropht wist te vermijden. Bovendien lijkt., zo men uit doorsnede EF van het Blaauw ziet, deze zaal door de hooge n denbeuk en de zijbeuken op een ki ruimte. De hal van Kropholler geeft een pre tige ruimte-ontwikkeling ln ronde stijl, bij de stijl der statievertrekken aansi met uiterst sobere middelen word: plechtstatige voelbaar gemaakt. Blu heeft geen intérieurteekeningen geer seerd, maar uit de plattegronden in i band met de doorsneden is te zien men niets dan rechthoekig begreo ruimten te genieten krijgt. Men vergeli de phantasierijke lengtedoorsnede G van Kropholler met dsn. IK van Bias Mag deze uiteenzetting ertoe bijdra! de plannen ernstiger te bezien dan eerste dag mogelijk was. Het is een oi waarheid dat het banale makkelijk op nomen wordt, terwijl het fijnere ml overgave eischt, en te begrijpen is J daarom dat het langer duurt, voordat I geniale doordringt en begrepen wordt h wijs en menschelijk klein is het bij l overhaast ingenomen standpunt te ven, omdat men het nu eenmaal bs gezegd. Ik heb mijn standpunt zuiver l kelijk geargumenteerd, mijn schrijven' niet tegen een persoon gericht, maara-t op het doel: „Voor Leiden het mooiste beste stadhuis!" Mr. W. C. FELTKAMP- Leiden, 28 Aug. 1933. Voor Maat- en Confectiewerk. Brieven met uitvoerige inlich tingen omtrent leettijd. Godsdienst, bekwaamheid en vorige werkkring onder .No. 6129 aan het Bureau van dit Blad. KOFFIEBRANDERIJ EN THEEHANDEL 9468 per pond (By de meeste Winkeliers verkrijgbaar) MIDDELWEG 3—7—9 TELEFOON 69 IXDIKN U HOOFDPIJ* HEKFT Koopt bij Uw Apotheker ot Diogist alleen de Zenuwhoofdpijn poeders van Dr. J. B. MEENK, 5 ct. per poeder. Portret in de 6117 poeder en de driehoekzegel met E.M.B. achterop. PRAKTISCH ZAKETUI VAN 6 POEDERS 28 CENT. MUZIEKLEBRAAR Emmaweg 3 - Noordwijk a. Zoe heeft zijn lessen te Noordwijk en Leiden en Omgeving weder VRAAG CONDITIËN. 6108 BURGEMEESTER en WET HOUDERS van LEIDEN zijn voornemens AAN TE BESTEDER op Dinsdag 12 September o. s., te 11 nar v.m. in het Bureau van Gemeentewerken, Bree- straat No, 125: (bestek no. 21, met 1 teekening). Het uitvoeren van sloot- dempingen, rioleeringi- en bestratingswerken op ter reinen ten Noordoosten van den Lagen Morschweg, van ai den Vondelweg tot Aan den Constantyn Hoy- gensweg. Het bestek en de teekening liggen ter inzage én zijn ad L 2 00 per stel verkrijgbaar bij het Bureau van Gemeente werken voornoemd. Postreke ning 82684. 6104 6131 Oppsrsan Oppersen in Chem. Keeren Ontvlekkan reinigen COLBERT-COSTDUM 0.90 1.35 2.90 14.50 PA5TALON 0.85 0.45 1.45 5.50 REGENJAS 0.90 1.35 2.75 10.00 WINTERJAS 1.10 1.55 2 90 12.50 MA.VI EL COSTUUM 1.10 1.55 2.90 MAN 1 EL 0.90 1.35 2.45 11.00 JAPON 1.25 BLOUSE 0.75 HANDPERS-INRICHTING LEVERTIJD OPPERSEN EI ORTVLEKKEN EEN DAS, CHEMISCH XEIHIBEN DRIE DA6EN KAPENBUKG 110 - LEIDEN - TKLEFOOi\ 1338. Doezastr. 41 Tel. 2141 WEGENS STERFGEVAL zal onze zaak Donderdag 31 Augustus, na 10 uur gesloten zijn. 6186 ALS BIJ DAGLICHT rijdt U met een m ELECTRISCHE RIJWIELLAMP f6.50 f7.50 <10- ZwUsersch fabrikaat Verlangt dit merk Waarde voor uw Ce!(l' 6113 Aan den Morschweg bij Rijnzichtbrug voor az uren nog goed ingeric" e uitstekend geschikt v. l practijk e.d.. InlicbtiDÊe^jjt den Architect. J. W. REIJNEVEL^ C0BETSTRAAT 14 IEt 4-4

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 8