D.V.S. I-De Ooievaars I LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 21 Augustus 1; Het nieuwe clubgebouw van Alphi; WATERPOLO. G.Z.C.—S.V.H. IN DE ZIJL. Voor dc promotie en degradatie. A.s. Vrijdagavond om 7 uur speelt in dc Zweminr. ,,De Zijl" G.Z.C. I tegen S.V.H. I een promotie- en degradatiewedstrijd. WEDSTRIJDEN A. Z. C. (ALPHEN). Woensdagavond te 8 uur zullen in het Alphennen zwembad de navolgende wed strijden worden gespeeld: A. Z. C. I IJ-combinatie, Amsterdam; A. Z. C. II— Poelmeer (Oegstgeest). ZEILEN. WEDSTRIJDEN VAN DE KONINKLIJKE. Zaterdag en gisteren zijn te Amsterdam de jaarlijksche wedstrijden van De Ko ninklijke gehouden. De voornaamste uit slagen van Zaterdag waren: 45-kwadraatmeter-klasse: 1 Föhn <P. Molenaar) in 2 uur 59 min. 21 sec 2. Walta (C. A. Vermaat) in 3 uur 1 min 36 seconden. Regenboogklasse: 1. Braassemcrmeer (H. Nathan in 1 uur 53 min. 4 sec.; 2. de Steur 2 (L. v. d. Steur) in.l uur 56 min. 50 sec.; 3. de Leede III (W. Z. v. d. Mey) in 1 uur 53 min. 23 sec. B.M.-klasse: 1. Adri IP. Leeuwis) in 1 u. 23 min. 23 sec.; 2. Nelly (H. Westerhuis in 1 uur 23 min. 56 sec 3. Nelly 2 (J. Wester- hulsi in 1 uur 23 min. 57 sec 4 Mop K. Bollemeyer) in 1 uur 24 min. 8 sec. Twaalfvoetsjollenklasse a 1 Daphna (P. H. R. Borgerhoff Mulder) in 1 uur 2\' min. 57 sec.; 2. Vagebond (Th. v. Helverti in 1 uur 25 min. 17 sec.; 3. Ree IF. A. F. Gallé) in 1 uur 25 min. 59 sec.; 4. Hunter (G. F. Bohrë) in 1 uur 26 min. 5 sec. Sharpie: 1. Leonore (P. van Zutphen) in 1 uur 10 min. 12 sec.: 2. Catharina IW. de Vries Lentsch) in 1 uur 11 min. 26 sec 3. Kemphaantje IW. Pluijgers) in 1 uur 12 min. 59 sec.; 4. Aeolus (G. Visser) in 1 uur 15 min. 55 sec. Gisteren was het weer niet zoo gunstig als Zaterdag. De wind was zoo hevig dat tal van scheepjes omsloegen. De middag- wedstrijd werd algelast. De uitslagen van gisteren waren: 45 M2. Krulserklasse1. Föhn in 3 uur 18 min. 21 sec.; 2. Walta in 3 uur 21 min. 30 sec. Regenboogklasse: 1. Braassemermeer in 2 uur 0 min. 46 sec.; 2. De Leede III in 2 uur 7 min. 51 sec.; 3. Holland II in 2 uur 7 min. 57 sec. Sharpies: 1. Aloha, stuurman G. Nolles, Amsterdam in 47 min. 26 sec; 2. Catha rina in 48 min 18 sec.; 3. Hiphaan, W. R. Ferwerda Jr., Amsterdam in 55 min.; 4. War Dy, R. Lemstra, Amsterdam in 55 min, 23 sec. Hoofdprijs voor beide dagen: Catharina. B M.-klasse: 1. Wetterwille, stuurman H. van Eyck, Amsterdam in 59 min. sec.; 3. Adri, stuurman P. Leeuwis, Amsterdam in 59 min. 11 sec.: 4. Mop, in 59 min. 47 sec. Hoofdprijs Adri. 12 voetsjollen A: 1. Hunter in 1 uur 3 min. 22 sec.; 2. Jager, stuurman F. A. F. Gailé, Hilversum, in 1 uur 7 min. 30 sec.; 3. Bcm. stuurman B. Maas, Hilversum in 1 uur 8 min. 4 sec.; 4. Marionette, in 1 uur 8 min. 49 sec. Hoofdprijs: Hunter (Bohré). CRICKET. NEDERLANDSCHE CRICKETBOND. Uitslagen. Ie Klasse: VHA.—H.C.C. II. Gewonnen door H C.C. II met 2 runs (Nog 8 wickers in handen). V.R.A. Ie innings 171 voor 6 (gesloten) (T Overing 52; W. Wittebol 53'; M. Hartog 37) L. Lodderland 1—57; K. Neuerburg 55| H C.C. II le innings 173 voor 2. (Ir. E. Neuerburg 56; K Hagedoorn 16; P. ten Bosch 74* E. Jansen 10*), H. Klink 147. H.C.C. I—VO.C. Gewonnen door H.C.C. I met 20 runs op de le innings. H.C.C. I le innings 260 (Jhr. W. v. d. Bosch 47; C W. V. Bakker 11; Dr. M. Jan sen 93; Mi'. J J. Koeleman 28; M. Elte 26; J D Tresling 18*. Ir A. Fokker 10) Ter- wiel 5—122; East 3—75; F. v. Herwaarden 1—42. VO.C. le innings 240 (T. C. v. Eek 17; Th. Gibb 22; F. v Henvaarden 50; A. Ter- wiel 15; C. G. J Beyers 33; G. de Bruyn 58' H Verburg 16) Jhr W. v. d. Bosch 252; Mr. J. J. Koeleman 136; Dr. M. Jansen 2—51; A. M. J. dc Beus 3—57; C. W. V. Bakker 119. P. W.Haarlem. Gewonnen door Haar lem met 153 runs op de le innings. Haarlem le innings 293 voor 9 gesloten) (Drs. B Kleepstra 35; H. de la Mar 96; H. Healy 92; J. J de la Mar 17; C. Fortgens 14 P. de Ruig 10*) P. Hoomans 1—38; Ev. Heek 5—32; A. Ledeboer 1-59; H Schnitger 2—63. P W le innings 140 (M. Schnitger 27; A Stroink 14; G. J. A. Jannink 31; K. J. Elde- rink 20'; C E. ter Kuile 20»; P. de Ruig 3—27; A Maas 2—59; C. Fortgens 1—23; J. de la Mar 17. Overgangsklasse Noord: VJt.A. IIQuick (N) Gewonnen door Quick (N> met in nings en 34 runs. Overgangsklasse Zuid; H.C.C. Ill—R C.H. Gewonnen door R C.H. met 8 runs op de le innings «Nog 1 wicket, in handen) Ajax (L)— R. en W. II. Gewonnen door R en W. II met 43 runs op de le innings. 2e Klasse B: ExcelsiorH.B.S. II. Ge wonnen door Excelsior met 34 runs op de le innings. H.B a 104 en 44 voor 5 (opgeg.) Excel sior 138. L.C CV.U.C. Gewonnen door L.C.C. met 62 runs op de le innings. 3e Kasse B.: Quick (HiHermes D.V.S. III. Gewon nen door Hermes D.V.S. Ill met innings en 148 runs. Hermes D.VB. 237 voor 7 (gesl.) Quick 65 en 24. V.U.C. nH.C.C. IV. Gewonnen door H.C.C IV met 29 runs op de le innings. V.U C. 73. H.C.C. 102. H.C.C. V—Ajax II (L.) Gewonnen door H.C.C. V met 8 wickets. Overzicht. De belangrijkste wedstrijd uit de le klasse werd gewonnen door H C.C. met 20 runs op de le innings. Ajax speelde haar laatsten wedstrijd en hoewel de afwezigheid van vier spelers van het elftal vooral het gemis aan bowlers werd gevoeld eenigermate als excuus mag gelden voor de geleden nederlaag, hebben onze stadgenooten gisteren aller minst een goeden indruk achtergelaten. Hier doet zich het gemis aan leiding danig gevoelen; bier ontbreekt in de laatste jaren trouwens al een Eigeman en onder deze omstandigheden gaan wij het ergste voor het Ajax-cricket vreezen. Er mag veel aan dc Ajax-lelding in en buiten het veld ont breken. er gaat toch ook van vele Ajax- ouderen en vooral van vele jongere maar een schijntje uit. Geen enthousiasme, een sloom gedoe en daarbij geen cricket praktijk of. een volkomen onjuiste praktijk bij oefeningen in de netten opge daan. Ajax heeft een zeer slecht seizoen achter den rug en aan de cricket afdeeling hebben de A.S.C.-bestuurders heel wat op te knappen. Dat de jongen piepen gelijk de ouden trachten te zingen, daarvan geeft Ajax II blijk. Wat de rood-zwarten als reserve ploeg in het veld sturen kan geen elftal worden genoemd Hier is de leiding volko men zoek en wordt geleefd van den eenen Zondag in den anderen, met steeds zwak ker wordende ploegen. Die 146 was een goed totaal bijeen gebracht intusschen door twee spelers. Zwanenburg en Den Holder, en met 20 extra's. Het jongste H.C.C.-elftal klapte echter 181 runs bij elkaar voor het verlies van slechts twee wickets. Als de A.S.C -bestuurders het eens op een accoordje gooiden met H.V V en Fred Warburton eens een paar middagen engageerden? De Leidsche wil ons wel vergeven, dat wij niet de competitie-indeeling in dit overzicht op den voet hebben gevolgd. Hier geldt in dit geval het spreekwoord: „Lest best'" Want over het elftal van Metsch c.s. zijn wij in dit seizoen zeer tevreden. Giste ren werd overtuigend van V.U.C. gewonnen. De Leidsche begon met een goed totaal van 195 en er waren vijf batsman, die voor een behoorlijk aantal runs zorgden. V.U.C. werd uitgesmeten voor 133, en bowling- cijïers als 663. gelijk die van A. van Es mogen er zijn. AJAX—ROOD EN WIT II. Dc gasten winnen. Ajax, zonder Du Pon, Dozy, De Jongh en Schudel en dus zonder de noodige wis seling in den aanval, kreeg een sterk Rood- en Wit-reserve elftal voor 127, be trekkelijk goedkoop uit. Aan den Haarlemschen kant waren het Kruseman (14), Chapon (20), Van den Berg (21), Menalda van Schouwenburg (17) en Dorsman (21), die voor de runs hadden gezorgd en de Leidenaars hadden met 19 extra's een handje geholpen. Wempe nam 4 wickets voor 39 runs en Van Kuik en Meyer hadden met 322 precies dezelfde cijfers. Op dit kleine Haarlemsche totaal meen den wij, dat Ajax een kans had, maar wij werden danig teleurgesteld. Na het falen van de eerste batsmen werd het aan den Leidschen kant een hopelooze processie. Hier ontbrak weer alle zelfvertrouwen en het was een werkelijk zeer dwaze vertoo ning, dat Meyer zich liet uitrunnen, toen Van der Putten kalm stond te kijken hoe hij, na een klap op een presenteerblad, grandioos werd gemist. Voor 81 zaten alle Leidenaars aan den kant, met Wempe (11), Van Kuik (16) en Van der Putten (12) in de dubbele cijfers. Over wicket- keepen gesproken: Gobets gaf een legbye cadeau op het totaal van 81. Bruin met 638 was de gevaarlijkste man in den Haarlemschen aanval geweest. Van Len- nep 236, Dorsman 16. Het werd nog eens op een tweede innings geprobeerd. Voor 22 waren twee wickets neer, maar het werd 128 voor 3, voordat Kramer sneuvelde voor 40. Toen gaf Ajax een volkomen hopelooze zaak maar op. De Haarlemsche aanvoerder, mr. Davidson, bleef met 65 not out, Wempe 1—24. Van Kuik 1—26. VOETBAL. KON. NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. H. C. C. V—AJAX II. Zaterdagmiddag speelde Ajax II in Den Haag tegen H C. C. V Een onbelangrijke wedstrijd, die door de Ajax-reserves met 8 wickets werd verloren. Hieronder volgen de voornaamste scores: Ajax II. le innings 146 (Zwanenburg 47, Den Holder 46, Boereman 10. extra's 20), J. ten Bosch 653: Van Kuyck 2—34, Breukelman 110. H. C. C. V., le innings, 181 voor 2 geslo ten (Van Kuyck 105 not out, Van Oven 20 not out), Zwanenburg 1—27, Van der Smit 1—45. L. C. C.—V. U. C. L. C. C. wint met 63 runs. Op den aanval van V. U. C., waarin G. Warburton ontbrak, scoorde L. C. C 195 runs A van Es 59 was topscorer op hem volgens P. Kantebeen en Kraneveld, bei den met 31. Verder kwamen F. van Es en Belt resp. met 21 en 15 nog in de dubb. cijfers; H. Warburton 3—61; Mashened 1 0—32; Wiets 1—32; Vaalburg 4—32. V U C. bracht het daarna tot 133; H. Warburton 56; Wierts 16; DiU 13: Drabbe 10 Vaalburg 14. waren de menschen die de L. C C. aanval veel hoofdbrekens kos ten A. van Es 6—63; F. van Es 1—33; A. Belt 1—22; v. d. Post 0—1. Afdcelings verg aderingen. In het Old-Fellowhuis te Amsterdam hield de afdeeling I van den Koninklijken Nederlandschen Voetbalbond een vergade ring onder presidium van den heer A. de 1 Haan Azn. Een der belangrijkste punten vormde de i motie van de Amsterdamsche voetbalclub D.T.S. welke motie inhield het contact met Duitschland op voetbalgebied te verbreken en zulks te verzoeken aan het bestuur van den K.N.V.B. Na bespreking werd de motie door D.W.S. ingetrokken. By de besprekingen inzake de amateurs- bepalingen kon een voorstel van den heer Bergvelt om met ingang van het seizoen 19341935 het Zwitsersche systeem in te voeren, niet aangenomen worden het Zwitsersche stelsel beteekent dat men geen amateurs en professionals kent doch uit sluitend „voetballers" terwijl de voor stellen inzake wijziging der amateurefaepa- lingen en het praeadvies van IfeVBonds- bestuur eveneens werden verworpen. De voorstellen inzake verandering in de strafrechtpleging werden eveneens verwor pen. Hierna werd nog uitvoerig gediscus sieerd over de wijzigingen, aan te brengen in de overschrijvingsbepalingen-Valkema, waarbij geen besluiten worden genomen Evenmin kon men het eens worden over het voorstel om de Westelijke eerste klasse uit te breiden. Aan het slot van de bijeenkomst, die vrij wel zonder vruchten was gebleven, werd de heer A. de Haan als voorzitter gehuldigd, die afscheid nam als voorzitter van afdee ling I. Te 's Gravenhage vergaderde in het ge bouw Excelsior afdeeling II van den K.N.V.B. De meerderheid der vergadering was voor het behoud van de thans gel dende amateursbepalingen in den K.N.V.B. Het rapport-Kips en het aansluitende prae-advies van het K.N.V.B.-bestuur werd niet in stemming gebracht. Ten aanzien van het voorstel in zake de strafrechtpleging werd, evenals in afd. I, een motie van de W.E.K. aangenomen, om een kleine commissie in te stellen, bestaan de uit personen buiten het K.N.VJ3. of de afdeelingsbesturen, waardoor men een snellere afwikkeling der strafzaken hoopt te verkrijgen. Het voorstel tot uitbreiding van de eer ste klasse stuitte op bezwaren van de tweede, derde en vierde klassers, zoodat het niet in stemming gebracht werd. Als lid van het afdeelingsbestuur werd de heer i Koolhaas herkozen De heer Coldewey, voorzitter van afdee ling III van den K.N.V.B. bracht in de af- I deelingsbijeenkomst ten eerste hulde aan Go Ahead voor het behalen van het Neder- landsch kampioenschap. Het voorstel Kip inzake de amateurs bepalingen werd door de vergadering ver worpen, terwijl het prae-advies hierop, uitgebracht door het Bondsbestuur, werd aanvaard. Het meerderheidsrapport over de strafrechtpleging werd aangenomen. Wat een motie van Go Ahead betreft om geen wedstrijden meer te spelen -,tegen Duitschland, deze werd aangenomen met kleine meerderheid. Het bestuurslid de heer A. Denkers werd j door de vergadering herbenoemd. RECLAME. N. B. L. O.-terrein, Zoeterw. Singel DINSDAG 22 AUG. A.S. (Den Haag) Kampioen le KI. H.V.B. AANVANG 7 UUR ENTREE 10 CENT VERPLICHTE RIJWIELSTALLING. D. V. S. —DE OOIEVAARS. Op het N BLO -terrein aan den Zoeter- woudsche Singel speelt D.V.S. I morgen avond te 7 uur tegen De Ooievaars I. uit Den Haag. PAARDENSPORT DRAVERIJEN OP HOUTRUST. De Paardensportvereeniging „Houtrust" heeft draverijen gehouden, waarvan de uitslagen als volgt luiden: Draverij A 1. Catabora T., eig. Joh van Twisk; 2. Fatima. eig. J. Haan. Draverij B: 1. Q. Petite Amie, eig. J. Kerkvliet; 2. Fatima, eig. J. Ham; 3. Ko- nora, eig D. Pronk; 4. Baron Silvester, eig. J. Verkijk. i Toekomstprijs: 1. Vrijbuiter, eig. gebr Knijnenburg; 2. Tom Mix, eig. C. J. L. Bakker. Heerrijderscourse: 1. Q. Petite Amie, eig. J. Kerkvliet; 2, Idylle, eig. D. Pronk; 3. 1 Quick Boy, eig. C. F. Ockhorst. LUGDUNUM—SCHINKELHAVEN 5—4. Bovenstaande wedstrijd, die een span nend verloop had, vond onder matige be langstelling op het „Pomona"-terrein plaats Fraai was het vertoonde spel zeer zeker niet. doch de wedstrijd was het aan kijken wel waard, daar de gasten tot twee maal toe een vrij grooten achterstand bij na geheel inliepen- Het begin is voor groen-wit en door een misverstand in de Amsterdamsche verdediging heeft Kool loos na 10 min. gelegenheid zijn club de leiding te geven. (1—0.) De hoofdstad-be woners gooien er nu een schepje op en de linksbinnen maakt fraai gelijk. (1—1.) Nu volgt een groot Lugd.-overwicht en Mon en Koolloos weten het Schinkelhaven-doel kort achtereen te doorboren (31.) De gasten zijn de kluts kwijt en Lugd. krijgt vele goede kansen, doch de Amsterdam sche keeper verricht veel en goed werk. Nadat een Lugd.-aanval ternauwernood is gekeerd, breken de Amsterdammers plot seling door en van der Berg is gepasseerd (3—2). Na de pauze stellen de Zebra's alle pogingen in het werk om gelijk te maken doch slecht schieten en goed werk van Van der Berg, geholpen door vrouwe For- tuna doen doelpunten uitblijven. Na 25 min. weet Mom met een fraaien kopbal de voorsprong tot 42 op te voeren Kort daarop schiet Koolloos een voorzet van Vermond ineens in (52). Met dezen ach terstand. die. gezien de verhouding in het veld, voor Lugd. zeer geflatteerd was. werpt Schinkelhaven zich resoluut in den strijd en de mid voor en linksbinnen bren gen met twee schoten van zeer nabij de balans meer in evenwicht (54). Ondanks verwoede pogingen der gasten, houden van der Berg c.s. stand en met een 54 over winning voor groen-wit laat den heer Honsbeek inrukken. Hierboven plaatsen wij een foto van het nieuwe clubgebouw van „Alphia" te Alphen a .d. Rijn. op haar terrein aan de Nieuwe Sloot, hetwelk Zaterdagmiddag officieel is geopend en ingebruik genomen en ter ge legenheid van welk feit serie wedstrijden werden gehouden. Het gebouwtje beslaat in totaal een oppervlakte van ruim 60 M2. en bevat een groot lokaal geschikt zoowel voor vergaderingen als voor indoortraining gedurende den winter. Bovendien kan dit lokaal voor 2 doeleinden tegelijk worden gebruikt, waarvoor op zeer practische wijze een behoorlijke afscheiding kan worden rangebracht. Achter dit lokaal zijn de kleedkamers voor de spelers, met rechts een apart kamertje voor den scheidsrech ter en links een gelegenheid voor het op bergen van materiaal en inrichting voor den verkoop van consumptie. Het gebouw staande op betonnen voet is overigens ge heel van hout met dubbele wanden opge trokken en door de leden in hun vrijen tijd zelf geheel vervaardigd, wat wel pleit voor den goeden clubgeest Het geheel is boven dien ruim en frisch ingericht terwijl ook aan de waschgelegenheid de grootste zorg is besteed. Ook de frissche tinten n.l. de kleuren van de vereeniging, wat het schil derwerk betreft, voldoen zeer goed. Kortom het geheel beteekent voor de vereeniging en leden een belangrijke verbetering en een groot gerief voor de spelers. Ter gelegen heid van de opening wapperden Zaterdag middag de nieuwe vlaggen van het gebouw wat het or-'-eoi een feestelijk aanzien gaf. Seriewedstrijden. Nader meldt men ons: „Alphia" heeft in de afgeloopen week wel in het teeken der belangstelling gestaan. Donderdagavond mocht het haar estafetteploeg, zooals in ons blad van Vrijdagavond uitvoerig werd vermeld, gelukken op keurige wijze de estafette „Dwars door Alphen" te winnen. Maar men heeft toen nog niet kunnen lezen dat deze estafette-overwinning toe valligerwijs is samengevallen met de ope ning van Alphia's nieuwe clubgebouw in intiemen kring. Donderdagavond is dit nieuwe electrisch verlicht clubgebouw, waarvan wij hierboven een foto plaatsen met beschrijving, in 't bijzijn van bijna alle leden door de bouwcommissie aan de ver eeniging overgedragen een feit, dat volgens een van te voren opgezet plan. onderling feestelijk is gevierd. Teneinde het nieuwo clubgebouw officieel te openen waren er voor Zaterdagmiddag seriewedstrijden uit geschreven waaraan werd deelgenomen door de vereenigingen Alphia, Alphen II, A.R.C. en Gouda II. Om half vijf ving allereerst de wedstrijd AlphiaA.R.C. aan. Na een vrij slap begin, kwam er lang zamerhand v/at meer vuur in de gelederen. Beide keepers werden goed aan den tand gevoeld en nadat van Heusden enkele saves had verricht moest hij toch het eerst vis- schen voor een schot van Alphia's midvoor Zwaan, die dén bal vrijmaakte en den doelman geen kans gaf. Ongeveer 10 ten behield Alphia de leiding, totdat Spelt van A.R.C. na eenige afgeslagen vallen onhoudbaar gelijkmaakte 1—1, r dacht reeds aan een gelijk spel vcoi rust toen Mulder onnoodig de bal mei hand wegsloeg en de toegestane strafs door A.R.C. werd benut 1—2. Na de speelde Alphia wat beter. Reeds spi na hét begin maakte de invaller-linksi ten de Jong uit een voorzet van rechts lijk. A R C. trachtte het spel te verplaal wat haar ook gelukte. Linksbuiten Bei hoeff miste tweemaal een mooie kans d uit goede positie hoog over te schieten, een plotselinge aanval was het Alphia door Koopmans wist te doelpunten 3 A.R.C. bleek gedeprimeerd en gaf Al| steeds gelegenheid tot aanvallen. Tot vijftal minuten voor het einde bleef stand ongewijzigd maar toen belar plotseling een ver schot bij Bergshoeif handig naar binnen zwenkte en onh< baar inschoot 33. Nog was Alphia van den schrik bekomen of A.R.C. wisti corner te forceeren. Deze werd schittei door midhalf Bergshoeff ingekopt Direct daarop kwam het einde met dus betrekkelijk nog onverwachts ge« nen wedstrijd voor A.R.C. In kopwer tempo was A.R.C. de meerdere, Alphia 1 een betere baltechniek en plaatste diki beter. Om 7 uur werd Alphen II—Gouda gespeeld. De elftallen waren niet op sterkst, doch het vertoonde spel stond hooger peil dan in den eersten wedsti Alphen was het eerst in de meerdert! Haar voorhoede bleek zeer actief en een worsteling in het doelgebied wlsi Alphen midvoor Tuinenburg in te sc ten 10. In den beginne lukte het niet ln de Gouda-voorhoede, doch allengs h ook zij er beter in en kreeg keeper Leeuwen van Alphen lang geen gemal lijke schoten te verwerken. Tot de rust hield echter Alphen de leiding. Na de kwam Gouda meer opzetten. Haar pos; spel was beter dan in de eerste helft, doelpunten kwam het voorloopig niet zeker te danken was aan de goede ve diging van Alphen. Haar half linie zag echter geen kans de voorhoede behoo: te steunen zoodat het spel van dit vij te slap werd. Keer op keer ondernam Go een aanval en eindelijk wist haar ree buiten een hoogen voorzet van links o: vangen en in te knallen 11. Kort het einde kwam Alphen weer geducht zetten doch verdere doelpunten bleven Het was te donker om de wedstrijd te lengen. Tweemaal 3 strafschoppen we er nu genomenen alle benut. G-oï won toen bij loting. Het was in alle opzichten een goed slaagde middag en avond, bovendien 't bestuur van „Alphia" de goede geda gehad de wedstrijden te laten opluist door versterkt gramofoonmuziek wat tot de goede stemming bijdroeg Zaterdagmiddag a.s. komen dus voo verliezersronde Alphen II en Alphia t' elkaar uit. terwijl A.R.C en Gouda H den len ên 2en prijs zullen kampen L.F.C. (VETERANEN)—DE VETERAAN. Morgenavond te 7 uur ontmoetten bo- vengenoemde ploegen elkaar op het L.F.C.-veld. In beide ploegen zijn nog di- verse bekende oudspelers, zoodat een aar- I dige strijd verwacht kan worden. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN L. R. C. De nederlaag-wedstrijden van L. R. C. werden voortgezet met den wedstrijd L. R. C. I—Quick Boys I. Beide ploegen verschijnen nagenoeg compleet. Bij L. R. C zien we weer aan voerder Janssen in de gelederen. Het begin geeft een vlug opgaande strijd met beide doelen beurteling in gevaar maar de ver dedigingen zijn niet te passeeren. Door het goed combineeren van den L R. C. rech tervleugel gelukt het te scoren 10. Flink aangemoedigd gaat L R. C. weer op het Quick Boys doel af en eer men er zich van bewust is, is de stand 20 voor L R. C.. welke score spoedig opgevoerd wordt tot 30. Dit wordt de Boys te bar en onstuimig komen zij op het L R. C. doel af. Het duurt echter geruimen tijd eer zij uit een scrimmage doelpunt. Met een 3—1 stand gaat de rust in Na de thee zijn de Boys direct in den aanval maar Janssen c.s. weten 'van geen wijken. Zoo gaandeweg neemt L. R. C. het spel weer in handen en weer is het L. R. C dat doelpunt 41 Inmiddels weet de L. R. C. doelman een strafschop te keeren. Uit een vrije trap van af de strafschoplijn doelpunt Quick Boys dan tegen 4—2. Quick Boys doet haar best om den achter stand in te halen, maar een doelpunt komt aan de andere zijde 5—2. Met L. R. C. in den aanval komt het einde en heeft L. R. C. verdiend gewonnen. Als L. R. C. zoo doorgaat belooft het wat voor het a.s. seizoen. L. R. C. II—Quick Boys II 0—7. - o WADDINXVEEN—BOSK. BOYS. De eerste ontmoeting op Waddinxveens terrein tusschen Bosk. Boys I en Waddinx- veen I, om den door Boys-supporters ge schonken wisselprijs heeft een 31 zege voor Waddinxveen tot resultaat gehad. A.s. Woensdag nam. te half 8. zal de tweede wedstrijd, doch thans op eigen ter rein tc Boskoop gespeeld worden tusschen genoemde elftallen- U. V. S. TOURNOOI. Het programma van hedenavond ltf Afd. Adsp. A: D.V.S. a.—Sportman Afd Junioren: U. V S. aR. C. X- Aanvang 7.30 uur Wint R.C.L. dan komt ze gelijk Ir;a tal punten met Lugd. a. n.l. 9, Veidie beteekent de derde plaats, want hiprq zou U.V.S. a. als tweede eindigen spanning zal het dus hedenavond niet0 breken Bij de Adspiranten A heeft Ziui kwartier a. op de eerste plaats bes!??, legd. Voor de tweede plaats gaat hut schen Sportman a en D.VS a XJJ deze afdeeling dus spanning. In af staan Zuiderkw b. en Sportman t lijk en is dus een beslissingswefc/ noodzakelijk Eveneens om de derde P- tusschen Lugd. b. en U.V.S a. De u- jingswedstrijden zullen a.s. WoensdP'l Vrijdagavond plaats hebben. De ap^s is dan bepaald op 7 uur. De prijsui'^ zal plaats vinden op Vrijdagavond a- het U.V.S-terrein. S. L. F. COMB.—N. R. M- Zaterdagmiddag is aan den Kv!2J bovengenoemde wedstrijd gespeeld, j was een aantrekkelijke strijd. vooral de rood-witte voorhoede eel a- samenspel vertoonde Rust brak 3* een 41 voorsprong voor S.L.F Na de rust speelde S.L.F. in een tempo, zoodat het einde kwam o 53 overwinning voor de licht,raFl De leiding van scheidsrechter was goed. o WEDSRIJDEN VAN SPORT" De uitslagen van gisteren zijn - Sportman jun.—Roodenburg Sportman III—Roodenburg I Sportman IIRoodenburg tl"'"

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 12