'N WEEK-END OP ZEE HUISBEWAARDERS. POSITIE AAMGEBODÉN f. 24.1 KNAL PRIJZEN!! VRUCHTEN-BOWL KASPER HIDDINK LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 24 Juli 1| RADIO-PROGRAMMA. MOUSSEERENDE VRUCHTENWIJN PROFITEERT Maatschappij biedt Heerenkleeding aan staan. De heer Brand, klaagde over den slechten toestand waarin het jaagpad ver keert. De voorz. zelde dat de provincie, de gaten zal dicht maken, waarop de gemeen te thans wacht; alsdan zal de weg ge teerd worden. De heeren van der Staak en 't Hart klaagden over de verlichting resp. In de Valkenburgerlaan en Reljerskooperweg; gal ln orde komen. Tot slot vroeg de heer Noest, of er al «en afzet gebied gevonden Is voor de producten bij die menschen, die afgewe ken worden van crediet. De voorz. zelde dat een en ander ln de commissie een be spreking uitmaakt, doch nog niet zoover ls gevorderd dat hij er thans reeds Iets van kan zeggen. Hierna sluiting. Gevonden: tabakspijpen. dames- teintuur, belastingmerk, kleine sleutel, rood kindermutsje, 2 paar gymmischoe- nen, en postduif H, 193. Gedurende de afgeloopen week wer den aan de bad- en zweminrichting 194 heeren-, 420 dames- en' 68 volksbaden genomen. BODEGRAVEN. ttog eens de .spijkeraffaire." De spijkergeschiedenis in de Meije waar ever wij uitvoerig berichtten zet zich nog steeds voort. Thans doet zich het eigen aardige geval voor, dat in een stukje hooiland, ter grootte van 2 H.A. van den heer S. sr. de stamvader van de familie, op wie men van de andere ge vallen verdenking heeft, ook spijkers tus- schen het lange gras zijn gevonden. Toe vallig ligt dit stukje land in de gemeente Zegveld, zoodat bij de Zegveldsche politie aangifte is gedaan. Men wacht met begrij pelijke belangstelling af, wat het onder zoek zal uitwerken. Algemeen wordt ver onderstelt dat het hier geen wraakneming van de zijde van de vroegere gedupeerde boeren betreft. Wat het dan wel is, zal misschien de toekomst openbaren. Intus- schen is de instructie tegen de jongelui, die den nachtelljkcn aanval op het huis van D. S. hebben gepleegd gesloten; deze zullen op 4 Aug, a.s. te Utrecht voor den rechter hebben te verschijnen. Geslaagd uitstapje. De Gerei. Knapenver. „Samuêl" maakte een goedgeslaagd reisje. Per trein ver trok men naar Amsterdam, waar natuurlijk een bezoek gebracht werd aan „Artis. Men was al vroeg Sn den dierentuin en kon nog het voederen van verschillende dieren bijwonen. Daarop werd een boottocht ge maakt naar het eiland Marken, die voor de jongelui een buitengemeene bekoriing had. De reis werd daarna voortgezet over Volendam en zoo via de hoofdstad weer rtaar huis. Het mooie weer droeg niet weinig tot het welslagen van de reis bij. De gevolgen van het onweer. Het hevige onweer boven onze gemeente dat bijna 2 uur aanhield, heeft gelukkig geen ernstige gevolgen gehad. Wel klaag den verschillende boeren over schade aan hun vee, omdat de koèien in angst over slooten en hekken waren heengedrongen, waarbij verschillende dieren ernstig wer den gewond. Aan de Molenbrug werd een koe door den bliksem getroffen Bi] twee boeren aan de Noordzijde werd een paard doodgeslagen, waaronder een der rijpaarden van de .jBoreftsche ruiters". In verschillende huizen kreeg men ge ringe schade door het inslaan van den bliksem via het radio-toestel. Bij den water molenaar B werd het toestel zwaar be schadigd, het behang van de kamerwanden verbrandde en de geheele kamer stond vol rook. In Oud-Bodegraven, waar veel bovengrondsche leidingen voor de electri- citeit bestaan, ontstonden veel storingen aan het lichtnet. Op een der boerderijen stond het geheele buizennet onder stroom. KOUDEKERK. Geslaagd uitstapje. De leerlingen van de hoogste klassen van de Herv. School maakten per autobus een reisje naar Alkmaar, Bergen en Schoorl. In Alkmaar werd o.m. de kaas markt bezocht. Begunstigd door prachtig weder hebben de kinderen dien dag volop genoten en dankbaar gestemd keerden allen weer behouden huiswaarts. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Hendrikus en Tiimen, zonen van M. J. Rasser en J. Koek. Ondertrouwd: Abraham Lucas Gulelj, 19 jaar en Ida Hedwig Stilhm, 20 jaar. Uitslag schietwedstrijden Burgerwacht. Bij den verleden week gehouden schiet wedstrijd van den kring Rijnland hebben onze schutters zich kranig gehouden. Prijzen zijn gewonnen: in klasse A door de heeren G. den Braver, J. J. Wolff en G. Groenendijk; in klasse B door de heeren K. van Winkel en J. Dompeling; in klasse C door de heeren B. Huisman, A. van Ingen Schenau, D. van Wijfk en B Hoogervorst. Op den revolverbaan: burgemeester Brug en J. M. de Koning Op den vrijen baan verwierven de volgende heeren een geld prijs: J. J. Wolff, J. Nagtegaal, G. den Braver en A. Verbeek. Den heer Wolff werd als hoogste schutter een medaille uitgereikt. LEIMUIDEN. Op de lijst van stemgerechtigden voor de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland staan voor het jaar 1933/34 51 personen voor deze gemeente inge schreven. De collecte voor het plaatselijk crisis comité heeft opgebracht f. 28.10. Het aantal werkloozen, ingeschreven bij den correspondent der Arbeidsbemid deling bedroeg Zaterdag jJ. 12. RIJNSATERWOUDE. Zaterdag jJ. stond sleohts één werk zoekende bij het correspondentschap der Arbeidsbemiddeling ingeschreven. TER AAR. Aanrijding. De melkrijder G. V. uit Nieuwveen reed met zijn vrachtauto op den Kanaalweg en moest nabij Aardam plotseling remmen voor eenige wielrijders. Vermoedelijk door het niet goed functioneeren der rem- inrichting verloor hij de macht over het stuur, en reed tegen een boom. De-chauf feur kwam er zelf goed af; zijn dochtertje dat naast hem zat, kreeg eenige verwon dingen aan het gelaat, veroorzaakt door de versplinterde voorruit. De auto, die tamelijk beschadigd was. werd per kraan wagen weggesleept. De Chr. Zangv. „Looft den Hecre' gaf een concert op het terrein van den ouden korenmolen aan de Aardam, dat zeer in den smaak viel. Ter versterking der kas werden door eenige dames speldjes ten verkoop aangeboden. WADDINXVEEN. GEMEENTERAAD. Gemeente rekening 1932 Benoeming klokkenist Het klokluiden afgeschaft Langdurige besprekingen inzake de salariskorting. De Raad kwam in openbare vergadering bijeen. Voorzitter: de burgemeester P. A. Troost. Tegenwoordig alle leden, behalve de heer Bremmer, die later ter verg. kwam. De voorzitter opende de vergadering. Onder de ingekomen stukken was een schrijven van A. Kwaak en 9 anderen om over 1934 geen blljartbelasting te heffen. Op voorstel van den voorzitter, de fin.cie. gehoord, werd besloten dit punt bij de behandeling der begrooting 1934 aan de orde te stellen. Schrijven van de Commis saris der Koningin om de noodige gelden beschikbaar te stellen voor het doen vol gen van een politie-vakcursus door de ge meentelijke politie-ambtenaren. B. en W. stelden voor f. 50 uit te trekken voor 2 veldwachters uit deze gemeente. De finan- cieele commissie was hiertegen Het voor stel van B. en W. werd verworpen met 84 stemmen. De gemeente-rekening over 1932 werd aangeboden.. De gewone rekening sluit met een voordeelig saldo van f. 27.000—, de kapitaalrekening met een nadeelig saldo van f. 83.000.De rekening zal later nog nader behandeld worden en werd thans voor kennisgeving aangenomen. Ged. Staten zonden een ontwerp-besluit betreffende bezoldiging van de ambte naren van den Burgerlijken Stand, inhou dende dat voor de A. v. d. B. S. van de gemeenten in de provincie Zuid-Holland bepaalde wedden en vergoedingen, die niet uitsluitend voor het voltrekken van huwelijken worden toegekend, niet ge noten zullen worden door A. v. d B. S, tevens burgemeester, secretaris of ambt. ter secretarie van dezelfde gemeente en die op 15 Juni 1933 onbezoldigd waren ol na dien datum zijn benoemd; vervolgens dat deze personen na 15 Juni 1933 geen hoogere bezoldigingen als A. v. d. B. S. zullen genieten dan zij op dien datum genoten. Op voorstel van B. en W besloot de raad z.hs„ de fin.cie gehoord, instemming met dit ontwerp te betuigen. Volgde de benoeming van een klok kenist, tevens klokluider. De aanbeveling luidde 1. Jac v. d. Starre; 2. C. J, van Os en 3. Jac. Sta ton De voorzitter licht toe dat, als de laatste benoemd wordt, geen kosten voor het dagelijksch onderhoud zullen behoeven te worden betaald, maar dat deze bezwaar heeft tegen het luiden der klok. Bij de stemming werden 3 st. uitgebracht op no. 1; 2 st. op no. 2 en 8 op no. 3, zoodat de heer Saton is benoemd en hiermede het luiden der klok is afge schaft. Rekening van het burgerlijk armbestuur. Ontvangsten f. 35.565.99; uitgaven f. 35.970.59'/!. alzoo een nadeelig slot van f. 404.59'/!. Het voorstel wordt z.h.s. goed gekeurd. Voorstel tot wijziging van het raadsbe sluit van 23 Juni 1933 tot waarborging van boomkweekerscredieten, houdende dat voor boomkweekeTs. die hier him gronden hebben, doch niet hier wonen, niet vallen onder het door de gemeente gewaarborgde crediet. Het voorstel werd z.h.s. aange nomen. Een verzoek van den heer Moonsom aan den Henegouwerweg een schuur te mogen bouwen op meer dan 10 meter van den weg, werd daar de prov. Waterstaat geen bezwaren heeft op gunstig advies van B. en W z.h.s. toegestaan. Een verzoek van den heer Van Wijn gaarden te Boskoop om een brughoofd te mogen slaan aan den Brugweg, werd z.h.s. aangenomen. Aan de orde waren de voorstellen der salariscommissie. De financieele commissie gaat accoord met het voorstel van den voorz. der sala- riscie. en een der leden, die meenen dat het rapport-Schouten behoort te worden afgewacht. Er zijn echter salarissen die te laag zijn. De meerderheid meent dat de te lage salarissen verhoogd dienen te worden. De minderheid is van oordeel dat de sala rissen thans moeten blijven zooals ze zijn. Over 't algemeen meent een gedeelte van den raad dat het genoemde rapport waar schijnlijk wel lang zal uitblijven; anderen achten hiervoor geen reden aanwezig; de voorz. deelt mede, dat de Minister heeft aangedrongen om dat rapport voor Sep tember gereed te hebben. De waardeering over het rapport der salariscommissie is verscheiden. De heer Van Tol wijst er op dat 't thans te doen is „om plooien glad te strijken". De heer Krabbendam meent, dat, als eerst het rapportSchouten wordt afgewacht, en daarnaar gehandeld, weder om een gedeelte der gemeentelijke auto nomie uit handen wordt genomen. De commissie-Schouten is z.i. slechts be noemd voor gemeenten die in financieelen- nood zitten. Na ampele discussie werd dan door den voorz. het voorstel gedaan het advies der fin cie om de behandeling van het rapport der salariscommissie uit te stellen, totdat het rapport-Schouten is verschenen in stemming te brengen. Het werd verworpen met 84 st. De financ.cie. is van oordeel dat alle op dit onderwerp betrekking hebbende stukken aan de raadsleden toegezonden betrekkelijk weinig waarde hebben omdat een werkelijk advies niet uitgebracht kon worden, noch door de commissie, noch door de bonden. Deze zijn slechts gehoord. De voorz. wijst er op dat de raad zelf het georganiseerd overleg heeft afgewezen. Na discussie stelde de voorz. voor in principe te besluiten over het al dan niet toekennen van kindertoeslag. Met 94 st. werd besloten tot toekenning van kinder toeslag. Besloten werd dezen toeslag te bepalen of op een max. van f. 240.of op 15 van het grondsalaris. Met 101 st. werd besloten tot het eerste De salarissen zelf aan de orde komende, stelde de heer Den Boon voor alle 40 pun ter dtr salaris-commissie in zijn geheel vast te stellen en rioarna over het per centage der kort'ngen te praten Het voor ste. werd gesteund cn dan door den voorz. in stemming gebracht Eerst mot,veerde de heer Krabbendam zijn tegenstemmen. Het voorstel Den Boon werd aangenomen met 93 stemmen Vervolgens ontwikkelde zich een vrij opgewonden discussie over de korting, die zal worden toegepast, waarbij de tegen woordige salarissen der ambtenaren ver geleken woi den met die in het particuliere bedrijf. Waar de discussie's te scherp dreigden te worden, meende de voorz. den heer Den Boon er opmerkzaam te moeten maken „dat we niet in een scheerwinkel zitten". Ei kwamen tenslotte 5 voorstellen. 1. Voorstel-Zoethoutmaarvoor alle salarissen 3 korting. 2. Voorstel-Den Boon: 5 "/o voor hen, wier pensioensgrondslag niet meer dan f. 1500 bedraagt en 10 voor de overige ambtenaren. 3. Voorstel-Schouten om in 't geheel geen korting toe te passen. 4. Voorstel salaris-commissie, waarmede B. en W. accoord gaan: 5 voor alle salarissen. 5. Voorstel van 2 leden der salaris- commissie om 3 korting toe te passen op salarissen van niet meer dan f. 1500. en 5 voor de overige. Het voorstel-Den Boon werd gesteund. In stemming gebracht werd het verwor pen met 93 stemmen. Het voorstel- Schouten werd niet gesteund en kwam dus niet in stemming. Het voorstel fin.cie B. en W. werd aangenomen met 84 stem men, zoodat 5 »/o voor alle salarissen wordt toegepast. Aan de orde kwameri 4 begrootingswij- zingen van administratieven aard. Z.h.s. aangenomen. Een der wijzigingen betrof het volgende: De gemeente kan een 35-tal werkloozen onderbrengen bij de werkverschaffing, welke door het graven van een verbinding Holl. IJsselGouwe plaats heeft. Als oon zullen deze menschen ontvangen ca. f. 0.28 per uur. Aannemende dat er 20 weken wordt gewerkt en dat er ca. f. 15. per week wordt verdiend, zal deze werk verschaffing een uitgaaf vorderen van 20 x 35 x f. 15.— of f. 10.500.—. De pro vincie betaalt hiervan 2/3 off. 7000. zoodat nog te dekken blijft f. 3.500.welk bedrag voorloopig door het Rijk wordt be taald. Gerekend wordt dat het Rijk hier van minstens 40 °/o draagt, zoodat van ge meentewege moet worden voorzien in een bedrag van 60°/o van f. 3.500.— of f. 2.100.— Besloten werd tot ontheffing van school gelden wegens ziekte en vertrek over het eerste halfjaar 1933 Hierna volgde sluiting. Arbeidsongevallen. In de meubelfabriek van v. d. Loo, had de houtbewerker van D. het ongeluk met zijn hand in aanraking te komen met de vlakbank. De hand werd zeer ernstig ver wond. De werkman T. kreeg bij het verplaatsen van hout een zwaar stuk hout tegen zijn hoofd. Hij liep een zware verwonding aan het hoofd op, die door den dokter moest worden verbonden. Geslaagde gynrnastiekuitvoering. De gymnastiekvereeniging „T.O.O.S." al hier gaf met meer dan 150 leden haar jaarlijksche openlucht uitvoering op het schoolplein van de Openbare school aan de Brug. Door prachtig weer begunstigd woonden vele honderdén belangstellenden deze goedgeslaagde en interessante uit voering bij. De heer H. Verweij slaagde te 'sGravenhage voor het Mulo-examen. Bij de overgangsexamens aan de R.H.B.S. te Gouda werden onze plaats- genooten bevorderd van 1 a naar 2 a A. den Boon, van 1 b naar 2 b M. de Waard, van 2 a naar 3 a H. van Gent, van 3 a naar 4 a M. van Wessum. WOUBRUGGE. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt 25 Juli a.s. des voormiddags 9.30 uur in open bare vergadering bijeen ter behandeling van de volgende punten. 1 Notulen en mededeelingen 2. Voor stel tot het verleenen van afschrijvingen schoolgeld 3. Voorstel tot vaststelling der vergoedingen wegens grondafstand 4. Voorstel tot wijziging van het kohier Hondenbelasting 5. Aanbieding ge meente- en bednjfsrekeningen 1932 6 Voorstel tot verlenging der tijdelijke be noeming brugwachter te Hoogmade 7. Voorstel verleenen van toeslag op een pen sioen 8. Praeadvies op een ontwerp besluit van Ged. Staten 9. Idem op twee ingekomen verzoeken 10. Idem tot vast stelling der rekening 1932 Gezondheids commissie 11. Idem tot wijziging der begrooting 12. Rondvraag. VOOR DINSDAG 25 JULI ijj Hilversum (1875 M.). AVRO-Uitj. 8.00: Gramof.pl. 10.00: Morgenvl 10.15: Gramof.pl. 10.30: OrgeW.l Fr. Hasselaar. M. m. v. Max Orófcl Castro (cello). 11.00: Kookpraap, I Mevr. R. LotgeringHillebrand Vervolg concert. 12.002.15: En, Rentmeester en GramofoonmuiSl 2.30: Dr. J. H. Gunning JHzn Hel ringen aan Noorwegen. 3.00: £r muziek. Mevr. F. LoopuitRoeper <r, en H. Tibbe (viool). 3.30: Gramof-J 4.00: Vervolg Kamermuziek. - 430 pf Kinderkoorzang o. 1. v. J. Hamel Verhalen voor de kinderen. 5.30. k) Lajos en zijn orkest. 7.00: Hans y J De vliegende Hollander. 7.30: gTJ foonplaten van de Chansonnière jl 8.00: Vaz Dias. 8.05: „Le t Mogol", zangspel van Audran. ot» orkest o. I. v. N. Gerharz. Koor der c Vereeniging o. 1. v. H. v. Wielink. ?3 L. Roberts. 10.00: Gramof.pl. - Vaz Dias. 11.1012.00: Kovacs Ls'J zijn orkest. Huizen (296 M). KRO-Uitzendin 8.009.15 en 10.00: Gramof.pl. ij 12.00: Godsd halfuurtje. 12.15. Schlagermuziek en Gramof.pl. -I Vrouwenuurtje. 3.00:Gramof.pl. -I Kinderkoorzang en gramof.pl. r Gramof.pl. 5.00: Orkestconcert en mofoonpl. 7.15: Lezing. 7 35: mof.pl. 7.45: Causerie. 8.00: M£ muziek. In de pauzes: Vaz Dias. mof.pl. en Piano-recital. 1100—J Gramof.pl. Daventry (1554 M.). 10.35: MoJ wijding. 10.50: Tijdsein. Bench:! 11.0511.20: Kookpraaje. 12.20: spel Reg.'Foort. 1.05: Het Paranl Astoria Orkest o. 1. v. Anton. lsiiT Western Studio-orkest o. 1. v. F. Tri 2.35: Concert. M. Field-Hyde (sopil en het Chelsea Strijkkwartet. - Gram.pl. 4.35: R. Tappionnier's o:i 5.35: Kinderuur. 6.20: Berichte. 6.40: Cricket-reportage. 6.50: S. Bsp Licht orkest m. m. v. W. Ajello (sopri 7.50; Piano-recital door A. Vena. 8.20: Radio-Militair orkest o. 1. v, B O'Donnell m. m. v. G. Parr (alt). Berichten, lezing. 9.55:BBC-orkesti Fr. Bridge. 11.10: Voordracht. u; 12.20: Lew Stone en de Monseigneur Bi Parijs „Radio Paris" (1724 M. -• 12.20. 7.30, 8.20: Gramof. platen. Kalundborg (1153 M.). 12.20-1 Concert u. h. Bellevue-Strandhotel. - 5.50: C. Rydahl's orkest. 8.20: Ru Uitzending. 11.2012,50: Dansmr uit Rest." „Nimb". Langenberg (473 M.). 6.25, 7.23: mof.pl. 12.20: Populair concert, -l Concert d. h. Sted. Orkest te Wil o. 1. v. H. Fliegner. 4.50: Gramof pi 5.50: Werag-orkest o. 1. v. Kühn. „Verliebt, verlobt, verheiratet", vroa programma o. 1. v. Treumer. 9.20' I concert. Rome (441 M.). 8.50: „Mac:,., veneziana", operette van Selvaggi. Brussel (338 en 508 M.)338 M Z Omroepkleinorkest o. 1. v. Leemans I.30: Gramof.pl. 5.20: Symphonie-t eert o. 1. v. Meulemans. 6.50: Gn foonplaten. 8.20: Symphoniecd o. 1. v. Meulemans. 9.20: Oiffi orkest o. I. v. Walpot. 10.30: Graité 508 M.: 12.20: Gramof.pl. 12.40: V: recital. 1.30: Omroepkleinorkest o.I Leemans. 2.00: Piano-recital. Omroeporkest o. 1. v. Walpot. Hoorn-recital. 8.20: Omroeporkest Walpot. 9.20: Concert uit Ostent: II.00: Gramofoonmuziek. Zeesen (1635 M.). 8.20: Dansms-S door Willi Genzler en Arthur Andras B hun orkesten. 10.20: Berichten Lét Weerbericht. 11.20—12.20: Concc d Hamburg o. 1. v. R. Grille. GEMEENTELIJK RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF. Ie programma: lederen dag van 8-! uur: Hilversum. 2e programma: lederen dag van M uur: Huizen. 3e programma: Dinsdag. 25 Juli: 8—13.20: Langenbet 13.20—17.20: North Reg 1720-19® Brussel (VI.) 19.35—afloop: Luxe Wijzigingen voorbehouden. HEEREN- en DAMESRIiWIELEN NEDERLANDSCH FABRIKAAT - Prima 3 jaar carantie Prima N.V. IDEC0 - Maarsmanssteeg 9 - Telefoon 2862 met het m.s. „Johan van Oldenbarnevelt" van 2225 September 1933 met een kort bezoek aan bet eiland Wight Prijzen van f. 35.- tot f. 60.-. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot het Agentschap van de N.V. STOOMVAART-MAATSCHAPPIJ „NEDERLAND" R0LLANDET Co.. BREESTRAAT 61/63, LEIDEN TELEFOON 2353-2354. 4484 Qevr&tgd Echtpaar, zonder kinderen, tccen cenot van vrije woning en salaris, waarvan de man bereid is loopwerk te ver richten, en de vrouw het schoonhouden der magazijnen op zich kan nemen. Alleen zij, die voorzien zijn van uitmuntende ge tuigschriften. worden verzocht te reflecteeren met uitvoerige in lichtingen. Brieven bureau van dit blad onder No. 4494. pracht sorteering fijne vruchten werkelijk een juweel van sam en stellino. alcohol vrij heerlijk als dessert of versnapering j onontbeerlijk voor het maken van bowl liter flacon overheerlijk. schuimt. parelt en smaakt als champagne i i rt* flesch Os 75 tot cn met ZATERDAG 29 JULI a.s. stellen wij een combinatie beschikbaar vanl 1 flesch MOUSSEERENDE WIJN 0.75 1 flacon VRUCHTEN BOWL. 3 f 1.00 Waarde {1-75 VOOR DEN prijs VAN 1.25 15 Bowlrecepten GRATIS verkrijgbaar „De Wijnfirma waar gekocht wordt" leiden: stationsweg 3 telef. 929 haarlemmerstraat 83 telef 2815 4267 rusthuis „zonneweelde" oranjepark, oegstgeesti tel. 2380, voor inwoning en verpleging van bejaarden en zieken directie: c. j. coster; zuster b. coster—roos. 4503 naar maat vanaf f. 5.per maand. Vraagt eens inzage st-alen- collectie betere genre. Coupeurs bezoeken door het geb-6'* land. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 455. In nieuw op te richten Auto-Taxi-Bedrijf Financieele deelname verplicht. Liefs' Adm. persoon. Wagens Garage Werk plaats Telefoon zijn beschikbaar. Steller dezer annonce neemt zelf voor de Helft aandeel in bedrijf, doch wensebt mede werkenden vennoot Brieven aan Het Bureau van dit Blad onder No 4498

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 8