DE NEDERLANDSCHE WIELERKAMPIOENSCHAPPEN. DE SCHOOLWEDSTRIJDEN DER L.Z.C, LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 10 Juli 1933 VAN EGMOND ALGEMEEN SPRINTKAMPIOEN. o DE GRAAF EERSTE DER STAYERS. Van Blmond. Zaterdag en gister» vonden op de Sta- dionbaan te Amsterdam voor slechts enkele duizenden toeschouwers de wieler wedstrijden plaats om de nationale kam pioenschappen. De sprintwedstrijden vonden ditmaal plaats over 500 M„ dus één ronde, waar door het hinderlijke stilstaan bij den start werd voorkomen. De series der ama teurs leverden Zaterdag geen verrassin gen op. Uit de kwart-finales werd de eerste in een der beide halve finales geplaatst. lste kwartfinale: 1. J. J. van Egmond; 2. J. N. Kamp. 2de kwart-finale: 1. B. Leene; 2. J. Kre- mers. 3de kwart-finale: 1. A. v. d. Linden; 2. A. Sabbé. 4de kwart-finale: 1. B. van Dijk; 2. J. Hoinma. lste halve finale: 1. Van Egmond; 2. Van Dijk. In de tweede halve finale vond een In cident plaats. B. Leene hinderde Van der Linden in de laatste bocht; v. d. Linden teekende protest aan, waarop overgereden moest worden. In de tweede rit brak Van der Linden's ketting, waarop besloten werd deze laatste rit Zondag te laten verrijden. Uit de kwartfinales der Onafhankelij- ken plaatsten zich Crooimans, Van der Horst, Van der Heuvel en Van der Leur. lste halve finale: 1. Crooimans; 2. v. d. Leur. 2de halve finale: 1. v. d. Heuvel; 2. v. d. Horst, Tenslotte de professionals, waarbij de veteranen Moeskops en G. Leene de sterk- sten bleken. De resultaten der series waren: lste serie: 1. Moeskops; 2. Metz. 2de serie: G. P. Leene; 2. Vluggen. 3de serie: 1 N. Sliphorst; 2. Wals. 4de serie: 1. K. van Nek; 2. v. d. Heyden. In de eerste halve finale reeds Moes kops tegen Van Nek. Bij de marathon tribune wilde Van Nek er tusschenuit, doch Moeskops won gemakkelijk met an derhalve lengte. In de tweede halve finale sloeg G. P. Leene N Sliphorst na spannenden strijd. De beslissingen. Gisteren werd begonnen met de tweede halve finale der amateurs, waarin Van der Linden van B. Leene won. Hierna volgden de beslissingen. Aller eerst de amateurs. In de eerste rit tusschen Van Egmond en Van der Linden bleek, dat Van Egmond in een dusdanigen vorm is, dat hij door Van der Linden geen moment bedreigd werd Van Egmond nam den kop en zon der zich merkbaar in te spannen, won hij zooals hij wilde, terwijl zijn tegenstander CRICKET. UITSLAGEN VAN GISTEREN. Ie klasse: Haarlem—H.C.C. 2, geëindigd met een draw. H.C.C. 140 voor 9; Haarlem 64 voor 4: V.O.C.—Rood en Wit, gew. door V O C met 78 runs op de le innings. VO.C. 156. R. en W. 78 en 79 voor 4: II c.C.V.R.A.. gew. door H.C.C. met 125 runs. H.C.C 252 voor 9. V.RA. 127. Overgangsklasse: Hermes D.V.S.Ajax (L.), gew door H.D.V.S. met innings, 100 runs en 3 wickets. HD.V.S. 218 voor 6, Ajax 78 en 90. H.B.S.—H.C.C. 3, gew. door H B S. met innings en 77 runs. H.B.S. 178 voor 7. H.C.C. 60 en 41. Rood en Wit 2— R.C.H. .gew. door Rood en wit met 32 runs op de le innigs. R.C.H. 72. R. en W. 204. Tweede klasse: SpartaHermes D.V.S. 2, gew door Sparta met 99 runs op de le innings. Sparta 179. H.D.VS. 80 en 100 voor 8 V.U.C.-V.O.C. 2. gew. door V.U.C. met 85 runs. V.U.C. 143. V.O.C. 58 Excelsior L c.C, gew. door Excelsior met 77 runs op de 7e innings. Exc. 191. L.C.C. 114 en 77 voor 4. 3e klasse: H.BS. 3—H.C.C 5. gew. door HBS met 89 runs. HBS. 187, H.C.C. 98. Hermes D.V.S. 3—Quick (H.) 2 gew. door H.D V S. met 3 rung op de 2e innings. Quick tH.)—V.U.C. 2, gew. door Quick met 51 runs op de le innings. HERMES D.V.S—AJAX. De Schiedammers winnen met innings. Dat Ajax gisteren in Schiedam met in nings zou verliezen hebben wij voorspeld. Hermes D.lf.S- is veel te sterk voor deze moeite had zijn wieltje te houden. Tijd 12 4/5 sec. De tweede rit was een getrouwe afspie geling van de eerste. Het totaal-resultaat was: 1. Van Egmond 2 punten, Neder- landsch kampioen; 2. Van der Linden 4 punten. Voor de finale der Onafhankelijken kwa men Crooimans en Van der Heuvel aan den start. Op het laatste rechte eind bleek Van der Heuvel toch meer in zijn mars te hebben Tijd 14 4/5 sec. In de tweede rit kropen de beide ren ners over de baan en in de laatste bocht gleden beiden plotseling naar beneden. Crooimans scheen er het ergst aan toe te zijn. Hij moest worden weggedragen. Ge lukkig bleken de verwondingen niet van ernstigen aard te zijn, doch de geneesheer ontraadde hem verder te rijden. Zoo werd Van der Heuvel dus Nederlandsch kam pioen. Dan de beroepsrenners. In de eerste rit tusschen Moeskops en Gerard Leene kon Moeskops met eenlge fiksche trappen op het laatste rechte eind vrij gemakkelijk winnen met een tijd van 12 3/5 sec In de tweede rit werd fel gestreden Ook thans werd de strijd beslist op het laatste rechte eind, waarbij Leene door alles te geven in de laatste tien meters met mi niem verschil kon winnen. Tijd laatste 200 Meter 12 2/5 sec beste tijd van den middag. Een beslissingsrit werd dus noodzakelijk. Leene liet Moeskops voorgaan, en bij het ingaan van de laatste bocht spurtte Moes kops er tusschen uit. Leene kwam uitste kend bij Vermoedelijk door even niet op letten kon Leene op zij komen en op de laatste meter nog juist den ex-wereld kampioen kloppen. Tijd laatste 200 Meter 12 4/5 sec. Moeskops verdween onmiddellijk in de kleedkamer Het was een tragisch moment, de vroegere wereldkampioen thans ont troond ook van zijn Nederlandschen titel. Het kon wel eens het definitieve eind be- teekenen! 1. Gerard Leene 4 punten 2. Moeskops 5 punten. Voor de derde plaatsen waren de uit slagen: Amateurs: 1. Van Dijk 4 pnt2. B. Leene 5 pnt, Onafhankelijken: 1. v. d. Leur 4 pnt, 2. v. d. Horst 5 pnt. Beroepsrenners: 1. Sliphorst. 2 K. van Nek Jr. Na de pauze werd een aanvang gemaakt met de finale om het kampioenschap van Nederland, sprint 1933 over 500 Meter. Deze finale werd verreden in 3 ritten, elk van twee renners. De eerste rit ging tus schen Van Egmond (amateurkampioen) en Van der Heuvel (kampioen onafhanke lijken). Van Egmond won zooals hij wilde Alleen op het laatste rechte eind spande de Haarlemmer zich even in, den ander geen kans latend. Tijd laatste 200 Meter 12 3/5 sec. In de tweede rit kwamen Van der Heu vel (kampioen Onafhankelijken) en Gerard Leene (profkampioen) Leene nam den kop en behield deze tot het laatste rechte eind. Door een onoplettendheid van den prof. zag Van der Heuvel zijn kans schoon en tot Leene's eigen verrassing zag deze zich op de laatste meters geklopt. Tijd laatste 200 Meter 13 2/5 sec. In de derde rit tusschen Van Egmond (amateur-kampioen) en Gerard Leene (prof) nam Van Egmond den kop. En evenals bij de vorige ritten won ook thans Van Egmond zooals hij wilde. Gerard Leene werd met meer dan een lengte geslagen. Tijd laatste 200 Meter 12 3/5 sec. De totaaluitslag werd: 1. Van E»mond, kampioen van Nederland sprint aller cate- goriën, 2 punten 2. Van der Heuvel 3 pnt. 3. Gerard Leene 4 pnt. Het slot van den middag werd gevormd door den stayerswedstrijd over 100 KM. om het kampioenschap van Nederland 1933 waarvoor acht stayers aan den start ver schenen. De uitslag was: 1. De Graaf Nederlandsch kampioen. Tijd 1 uur 29 min. 20 2/5 sec. 3. Snoek op 540 M. 3 Leddy op 1900 M. 4. Van der Valk op 3200 M. 5. Schlebaum op 10 ronden. 6. Blekemolen op 16 ronden. Korf opgegeven en Van der Wulp gevallen. Overgangsklasseen daarmede is ook volkomen het vonnis geveld over het be leid van een bondsbestuur. dat de Schie dammers na één slecht seizoen zonder vorm van proces deed degradeeren. Wij zullen over dit bestuursbeleid t.z.t. nog wel eens iets zeggen; nu alleen Hermes D.V.S—Ajax en dan is de Schiedamsche score 268 voor 6 wel erg angstig. Van die zes Schiedammers kwam alleen Bart als openingsbat niet in de dubbele cijfers, maar de rest.Maas 34, Smit 17, Schef* fers maar even 69, Nolet 20, Bochove 17 not out en J. Engering 23 not out. En dan een solide 57 van Jan Offerman, die zoo dikwijls op Ajax heeft geoefend, dat het Leidsche bowlen voor hem geen nieuws is. Met dat al is deze Schiedammer een uit stekend bat en dat hij een plaats in het Nederlandsch elftal heeft gekregen is niet meer dan logisch Over den Ajax-aanval zullen wij onder deze omstandigheden niet veel vertellen. CijfersDozij 2-26! Schudel. Wempe en Du Pon namen elk een wicket, respectievelijk voor 21, 48 en 53 runs. Met 78 en 90 bleef Ajax in twee innings beneden het Schiedamsche totaal. In de eerste Leidsche innings was Lob met 24 topscorer en kwam Du Pon met 10 juist in de dubbele cijfers (Engering 5-23, J. Offerman 4-42). In de tweede innings scoorde Du Pon waaraan Ajax door zijn hernieuwd optreden een aanwinst kan boeken 39 runs en kwamen Wempe (11) en Janssen (12) in de dubbele cijfers (Bochove 5-38, Scheffers 3-14). ii o LAWN-TENNIS. WEDSTRIJDEN TE NOORDWIJK. DE INZET VAN DE INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN. Ter inleiding van de internationale kampioenschappen zijn gisteren op de banen nabij het Noordwijksche Casino eenige exhibitionpartijen ten beste gege ven, waarvoor, vooral het slechte weer gedurende de morgenuren in aanmerking genomen, de belangstelling vrij groot was. Zoo langzamerhand valt ook met eenige zekerheid te zeggen, welke buitenlandsche spelers aan de kampioenschappen zullen deelnemen. Het zijn van de heeren: von Kehrling (Hong.), Stefani en Sartoria (Italië), de Ier Lytleton Rogers, de Franschman Jourde en de Duitschers Lund, Kuhlmann en Schwincker. Van de dames noemen wij: frl. Sander (D.), mmelle Adamoff (Fr.), Frau Stuck- Ressnitz (D.), mrs. Burke, miss Imgram, mrs. Dyson en misschien nog miss Ryan, mrs MoodyWills komt in geen geval! De belde Amerikanen Stoeffen en Sutter, de Spanjaard Maier en de Duit- scher von Cramm vertrekken allen weer hedenavond, hetgeen een attractie minder van dit tournement beteekent. De demon straties beginnen met een single tusschen Stoeffen en Rogers. De Amerikaan haalt de eerste drie ga mes gemakkelijk, doch in de vierde komt Rogers na zijn service naar voren en Stoeffen ziet geen kans hem te passeeren, zoodat de Ier deze game wint. De vol gende is weer voor Stoeffen, die de toe schouwers doet genieten van eenige prachtige gekapte slagen, waardoor de bal vlak achter het net dood blijft liggen (41). Beiden behalen achtereenvolgens hun service-game (52), doch dan komt Rogers er steeds beter in. Zijn spel wint aan vastheid; er komt meer vaart in zijn slagen en vooral zijn backhand is uiterst gevaarlijk. Het wordt 53. 54 en zelfs 55. Op Stoeffen's service wordt het 65, maar ook Rogers wint de zijne, ondanks twee double faults. Dan volgt een inzin king van den Ier en zonder veel moeite behaalt Stoeffen de beide volgende games en daarmede de eerste set: 86 In de tweede set gaat de strijd aan vankelijk gelijk op Rogers behaalt een voorsprong van 24. doch een inzinking doet deze weer teniet. Stoeffen begaat dan de fout het spel te willen forceeren; hij waagt zich herhaaldelijk aan het net, maar wordt onverbiddeflijk met harde schoten langs de lijn en vlijmscherpe cross-volleys gepasseerd Weer haalt Stoeffen op tot 66. maar eenige onhoud bare service-slagen en een formidabele misser van den langen Amerikaan geven Rogers de 7de en 8ste game (68). In de final-set is Stoeffen weer prachtig op dreef Tot 3—3 gaat het gelijk op. doch dan is het uit en wint de Amerikaan door grootere variatie en vastheid de laatste set met 63. De ontmoeting tusschen Maier en Sut ter stond op veel lager peil. De Spanjaard was er finaal uit, sloeg de gemakkelijk ste ballen in het netof uit en verloor de eerste set met 62 In de tweede ging het iets beter; hij haalde een 41 achterstand op tot 55. doch had toen al zijn kruit verschoten en verloor met 75. Het dubbelspel tusschen von Kehrling en Maier eenerzijds en Stoeffen en Sutter anderzijds vormde de aantrekkelijkste partij van den dag Maier speelde nu stuk ken beter en op zijn kieharde service viel het den Amerikaan herhaaldelijk moeilijk een behoorlijke return te geven. Hij werd schitterend bijgestaan door den Hongaar- schen veteraan von Kehrling, die blijk gaf nog lang niet op zijn retour te zijn. Zijn geweldige wedstrijdroutine en gevaarlijke topspin-drive deden hem vele punten no- teeren en met 75 ging de eerste set voor de Amerikanen verloren. In de tweede set was de Spaansch-Hongaarsche combinatie op haar best. Maier's canon-ball-service was onweerstaanbaar; von Kehrling was de oude tacticus, die keer op keer met listig geplaatste schoten den bal precies tusschen de beide Amerikanen door mepte. In een ommezien stonden zij op 52, waarop Stoeffen's service en drie prach tige schoten van Sutter langs de lijn den stand op 54 brachten. Hierna volgde weer een periode van brilliant spel van Maier en von Kehrling, welke hen de beide volgende games opleverde, 64. Onder luid applaus werd besloten nog één set te spelen Het spelpeil handhaafde zicht echter niet op hetzelfde hooge niveau. Zoowel Maier als von Kehrling raakten vermoeid en zoo sleepten de Ame rikanen met 64 deze set in de wacht. De uitslagen waren: Stoeffen (Am sl. Rogers (Ierl.) 86, 68. 63. Sutter (Am.) sl. Maier (Spanje) 62, 7—5. Von Kehrling (Hong en Maier slaan Stoeffen en Sutter 75. 64. 46. Voor vandaag staan nog enkel exhibi- tion-partijen op het programma. Aanvang halfdrie. StoeffenStefani (It.) SutterRogers. Stoeffen en Suttervon Kehrling en von Cramm (eventueel vervangen door Timmer). o MRS. MOODY-WILLS WINT TE WIMBLEDON. Hevige tegenstand van Miss Round. Mrs. Moody-Wills heeft gistermiddag te Wimbledon de finale van het dames enkelspel gewonnen tegen Miss Round (Engeland), die hevigen tegenstand bood en de tweede set van de Amerikaansche wist te winnen. In de derde set ging de strijd gelijk op tot 22, daarna had Miss Round blijkbaar een inzinking, waardoor de Amerikaansche (die niet geheel fit was) spoedig met 52 voorstond. Nog één game won Miss Round, doch daarna be ëindigde Mrs. Moody die partij. De uitslag luidt: Mrs. Moody-Wills (V. S.) slaat Miss Round (Engeland) 64, 68, 63. Heeren dubbelspel: Borotra en Brugnon (Fr.) slaan Satoh en Nunoi 46, 63, 63, 7—5. Dames dubbelspel: Mathieu en Ryan (Fr.V.S.) slaan James en Yorke (Enge land) 6—2, 9—11, 6—4. De verdere uitslagen waren: Gemengd dubbelspel: frl. Krahwinkel en Von Cramm sl. miss Heelen en Farqu- harson 75, 86. Troostronde: heeren (finale): Wilde (Engeland) sl. Wheat ley 64. 64, Da mes: Rosambert sl. frl. Goldsmith 64, 6—1. De wedstrijden zijn door 16.000 toe schouwers bijgewoond. o WEDSTRIJDEN LEIDSCHE TENNISPARK. Gisteren zijn de eindstrijden gespeeld van de onderlinge wedstrijden tusschen seiznenkaarthouders van 'het Leidsche Tennispark aan den Morschweg. De uitslagen zijn heerenenkelspel: J. Roth sl. H. Kramers 62, 61 Heerendubbelspel: C. Vreedenburg en J. Roth sl. J. W. en J. K. J. Muller 4—6, 6—4, 6—3. Dames enkelspel: mej. H. Elshout sl. mej. W. Croes 64, 46. 75. Dames dubbelspel: mej. Petit en mej. T. v. d. Stok sl. mej. M. Croes en mej. H. Els- hout 6—2. 3—6, 12—10. o ATHLET1EK. DE DAMESWEDSTRIJDEN VAN DEN Z. H. A. B. EEN NIEUWE KERN VAN DAMES- ATHLETEN. Eenzijdige wedstrijden. De plasregens van den Zaterdagavond en den Zondagnacht mochten van een gunstigen invloed op het A S.C.-terrein zijn geweest; het druilerige weer in de ochtenduren en in den vroegen middag heeft zonder twijfel zeer sterk remmend gewerkt op het bezoek aan de dames- athletiek-wedstrijden van den Zuid-Hol- landschen Athletiek Bond- gistermiddag aan de De Kempenaerstraat. Een dave rend succes zijn die wedstrijden aller minst geworden, want naast de geringe publieke belangstelling valt ook een ge ringe deelneming te vermelden voor zoo ver het 't aantal deelnemende vereeni- gingen betreft. Brünhilde en Nieuw Brün- hilde waren troef en het was meer een Leidsch Athletiekfeest dan een festijn van den Z.H.A.B. De heer Van der Lee, die als wedstrijd leider het programma vlot had afge werkt, gaf als voorzitter van den bond ook door zijn speech bij de prijsuitreiking een goed voorbeeld van „kort en zakelijk". En wat dit laatste betreft merkte hij terecht op, dat het zaak is opnieuw een kern te kweeken, willen wij onzen naam op inter nationaal gebied hoog houden. Mej. Briejer liep gisteren de 100 M. in den zeer goeden tijd van 12.5 sec.; mej. P. Dieben deed bij het speerwerpen een goeden gooi van 31,41 M de tijd van 54,9 sec. van de Brünhilde estafetteploeg was niet slecht en wij zagen goede dingen van de nieuwelingen en juniores. Maar dc Leidsche meisjes hadden meer tegenstand moeten hebben om zich ten volle te kun nen geven. Wel heel dwaas deed het aan enkele dames, het waren geen Leidsche meisjes, de 100 M. te zien „wandelen" in een keurig geplooid rokje Intusschen mogen wij de organisatie van den L.A.K. wel een pluim geven. Feil loos was die organisatie niet, vooral niet in kleine dingen, die een regeling vol maakt kunnen maken. Men moet niet zoeken naar een meetlint, een kogel, esta- fettestokken. En van jury-leden mag men toch minstens verwachten, dat zij de reg lementen kennen en weten wanneer een speerworp geldig is of ongeldigMaar al met al was het een geslaagd feest, waarbij Brünhilde met Röhnrad-demon- straties 'n zeker verdiend applaus oogstte. Hieronder thans de uitslagen: Driekamp Z.H.AB 1. Brünhilde 10445.67 pnt.; 2. Nieuw Brünhilde 9765.43 pnt. 100 M. hardloopen: 1. mej. Briejer (Brünhilde 12,5 sec.; 2. mej. Kuster (N. Brünhilde 13 sec- 200 M. hardloopen: 1. mej. Briejer 28.3 sec.; 2. mej. Hoogendoorn (Nieuw Brün hilde) 30 sec. 4x100 M. estafette: 1. Brünhilde (dames P. Dieben, G. Kantebeen, L. Nelck en R- Briejer) 54.9 sec.; 2. Nieuw Brünhilde 55.3 I sec.; 3. Gita 55.8 sec. Discuswerpen: 1. mej. G Masséus (Hy. I giea)) 24.60 M.; 2. mej. Bakker (Nieuw Brünhilde) 23.12 M Speerwerpen: 1. mej. P. Dieben (Brün hilde) 3141 M 2. mej. Leeksma (Hygiea) 5 24.90 M.: 3. mej. Bakker 24 M. Hoogspringen met aanloop: 1. mej. Dc Bruyne (Hygiea) na loting met 2. mej. Leeksma 1.50 M.; 3- en 4. mej. Kips (Olym- piai en mej. P. Dieben 1.35 M Kogelstooten1. mej. Leeksma 9-57 M.; 2. mej. Hoogendoorn 8.47 M.; 3. mej. van den Berg (Olympia) 7.62 M. Verspringen met aanloop: 1. mej. Brie jer 5,10 M 2. mej. Kuster 4,59 M.; 3. mej. Masséus 4.44 M. 100 M. hardloopen. nieuwelingen: l, mej. A. Jansen (Gita) 13.8 sec.; 2. mej. Stouten (Gita) 13,9 sec. Verspringen, nieuwelingen: 1. mqj. Rauws (Achilles) 4,51 M.; 2. mej. A. Jan sen 4,42 M. 60 M. hardloopen, meisjes 1215 jaar: 1. mej. K. van Amerongen (Brünhilde). Verspringen met aanloop, meisjes 12— 15 jaar: 1. mej. J. Kukler (Brünhilde) 4.01 M. 4x60 M. estafette meisjes 1215 jaar: 1- Brünhilde 34.3 sec. 80 M. hardloopen meisjes 1617 jaar: 1. mej. G. Kantebeen (Brünhilde) 11 sec.; 2. mej. L. Nelck (Brünhilde) 11,1 sec. Verspringen met aanloop, meisjes 16— 17 jaar: 1. mej. Van Berkum (Hellas) 4.29 M.; 2 mej. De Bruin (Nieuw Brün hilde) 4.17 M.; 3. mej. L. Nelck, 4.03 M. DE AFSTANDSMARSCH VAN „ALPHIA Naar men ons mededeelde is de belang stelling voor den a.s. Zaterdag 15 Juli door „Alphia" te houden 40 K.M. afstands- marsch zeer groot. Hedenavond te halfacht zal de laatste trainingsmarsch worden gehouden, waar aan door alle belangstellenden kan worden deelgenomen. o DE ENGELSCHE KAMPIOENSCHAPPEN, Berger wint de 220 yards. In White City Stadion te Londen wer den Zaterdag de Internationale Engelsche kampioenschappen voortgezet. Onze landgenoot Chr. Berger won de fi nale van de 220 yards in 22 sec. Tweede werd Reads (Engeland), derde Mordow (Engeland). Bij de 4x110 yalrds estafette, werd de A.V. 1923 tweede met twee yard: achterstand op S.C. Preussen (Krefeld) di een tijd maakte van 43 sec. In de ploe; van A.V. 1923 liep ook Berger mede. In het nummer 110 yards werd Chr. Ber ger tweede, achter Saunders (Engeland) die een tijd maakte van 9.9 sec. doch voor den Duitscher Jonath die derde werd. Op het nummer 120 yards horden werd de Haarlemmer Kaan, derde. Eerste werd hier Hinley (Engeland) in 11.5 sec. 2de Harripor. WIELRENNEN. „SWIFT". Wegens het ongunstige weer is giste ren de 60 KM. teamrace niet doorgegaan en zal deze a.s. Woensdagavond gehou den worden. Verzamelen 6,30 uur in het clublokaal, start 7 uur. Na afloop worden de prijzen der vorige competitie uitge reikt. o DE TOUR DE FRANCE. Gisteren vond de etappe NiceCannes plaats. De etappe werd gewonnen door Archam- baud die den afstand van 128 K.M. aflegde in 3 uur 55 min. 53 sec. Hij werd gevolgd door Rinaldi in 3 uur 57 min. 10 sec. en Thierbac-h en Truhea die allen denzelfden tijd maakten. Het totaalresultaat is thans, voor zoover het de eersten betreft als volgt: 1. Ar- chambaud 72 uur 7 min. 11 sec.; 2. Le- maire 72.07.58: 3. Speicher 72.10.54; 4. Guerra 72.13.31; 5. Martano 72.15.23; 6. Stoppel 72.30.52; 7. Troehanna 72.30.34. Foto Bleuzé De deelnemers aan de school-estafette, welke Zaterdagmiddag in de zweminrich ting aan den Hoogen Rijndijk is gehouden. 8

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 12