LEGKAART GOEDE OPLOSSINGEN. Deze legkaart stelt voor: Vlinder-vangende jongen vlucht voor een kikker en klimt boven op een paddenstoel iNadruk verboden) op je vragen. Ik hoop ook dat er vele mooie dagen zullen komen, tot nu had ik erg veel regen. Tine Punt ik heb altijd zoo ontzettend veel namen te onthouden van mijne raad- seljeugd met alles wat er bij behoort, daardoor was ik vergeten wie wél bij G Sp. insluit Ik doe hier precies mijn werk voor de kinderkrant zooals in Den Haag. dus alles blijft hetzelfde. Joke Kouw ben je ziek geweest? wat scheelde er aan? ga je nu weer naai school? Begin Juli geef ik ieder jaar prijs raadsels. Jo en Tieleman van der Linden is het nu druk met leeren voor het overgaan op school? schrijf dan maar geen brieven bij de raadsels Nu deze week is het weer eene flinke correspondentie, vindt je niet? Marie Biesheuvel o, dat is wel goed be dacht dat de kinderen eens mogen zeggen, waar ze graag heen willen met het school reisje en dan meeste stemmen gelden. July Franke lk vind altijd aardig als mijne raadseljeugd mij wat vertelt over wat zij beleven, behalve bij prijsraadsels als ik zooveel extra werk heb. dan vraag ik om er geen brieven bij te schrijven. Ploon de Kort, als je voor je gezondheid nu altijd naar buiten moet, dan begrijp ik dat je dezen zomer maar eens niet mee doet aan de raadsels en de correspon dentie. Je behoeft mij met zóó te bedan ken, ik doe mijn werk voor de raadseljeugd met liefde nu al 12'/; jaar; het is einde Juni al 12Vi jaar, dat ik de Leidsche raad seltante ben. Ik wensch je het beste voor je gezondheid Drietal de Wit, het raadsel van Bald zal ik eens plaatsen Neen, er woont hier geen familie van mij, maar mijn allerbeste vriendinnen bij wie ik vroeger 12 jaar heb gewoond en daarna altijd heel veel gelo geerd. Rietje Trap, ja zeker vind ik het prettig om hier 's zomers buiten te wezen. Annie Werter, zoo dat is heerlijk voor je, dat je nu dit jaar ook mee mag met het schoolreisje: zijn dat de 6de en 7de klasse die meegaan? En de 5de klasse mag die naar het feest op 31 Augustus; ja er worden tegenwoordig heel wat pretjes al tijd bedacht voor de jeugd. Ali van Weerden, toen jij schreef was het zulk mooi weer. hier ook verleden Vrijdag, maar daarna zóóveel regen steeds, nooit weer om buiten te zitten. Adé Pool, kijk eens wat ik net hiervoor heb geschreven, datzelfde zou ik ook als antwoord op jouw brief schrijven. Ja zeker, ik was heel moe van de reis. Nicolaas Liebert, zit de poes naast je te spinnen en kopjes te geven; och ze kun nen zoo vriendelijk en aanhalig zijn als ze aan iemand zijn gehecht. Hoe kwam dat paard in die sloot, of weet je dat niet? Janny Boom, was de verjaardag van je moeder een heerlijke feestdag? Je vraagt of ik het vroeger ook zoo heerlijk vond als mijn móeder jarig was. O ja. dat vond ik een van de allermooiste dagen van het jaar. Het is al 24 jaar geleden, dat ik mijn moeder heb verloren, maar nog trouw ieder jaar denk ik op den datum van haar verjaardag aan vroegere geluk kige jaren. Tine van der Star, die brief over Tom mie het hondje was toch zeker van jou? Er stond geen naam onder, maar dat ben jij toch, die over Tommie vertelt. Jammer voor je dat hij weg moest Ai-ie en Jan de Graaff het was dus een echte feestdag voor Marietje en de pof fertjes hebben zeker weer lekker ge smaakt. Arie ga je later ook meedoen aan voetbalwedstrijden; kan je het nu al of ga je nu nog maar alleen kijken als er wordt gespeeld. Wat zal M. netjes wezen in haar nieuwe jurk, die zij kreeg Rie Oudshoorn, heb je zooveel plezier gehad met het schoolreisje, je had na tuurlijk heel veel te vertellen thuis en aan alle vriendinnen, die niet mee waren ge weest. Ik ben ook wel in Arnhem en om streken bekend, weet dus hoe mooi het er is. Jo Beunier. dat is niet erg als je niet altijd veel hebt te vertellen, er gebeurt niet iedere week iets bijzonders. Jaantje v. d. Voet, voor jou komt het genoegen van het schoolreisje dus nog. Ja, dat had ik direct na Pinksteren al meegedeeld, dat ik die week naar Kloosterzande ging. Babs v. d. Voet, wat een heerlijk ver- jaarpartijtje was dat bij je vriendin den heelen dag bij haar op visite. Kon je zien dat het zusje van Henny groeit. Je bent ijverig aan het werk geweest voor je pop pen: dat vind ik heel aardig hoor Leo Balje, heb je al een mooi album 1 gekocht en er al postzegels ingeplakt of bewaar je dat pretje voor de vacantie? Ik zend nooit verhaaltjes in voor de kin derkrant, daar zorgt iemand anders voor; ik zorg alleen voor raadsels en anecdotes. Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Kloosterzande (Zeeland). GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSEL ONTVANGEN VAN: Gerard de Geus, Dorus de Geus, Kees, de Geus, Lilly van der Leeuw, Marjan» van den Anker, Marius van den Anke Janïe van Iperen (je naam ook end de oplossingen schrijven, niet enkel op enveloppe). Jan van der Mark (jij oo.e naam onder je brief schrijven en nl enkel op de enveloppe), Aaltje van Vlie Boukje van Vliet, Adrianus van Vliet. Dj niël van der Steen, Jo van der Linde Tieleman van der Linden, Adrie van Noo Johan van Nood. Maurits van Nood, He» nie de l'Ecluse, Karei West, Wim Krol Arie de Graaff, Jan de Graaff. Maii Biesheuvel, Rietje Trap, Carolientje va biest, Francina de Wit, Bald de Wit. Dit kie de Wit, Truus de Graaf (ook je naai onder de raadsels schrijven, niet ente op de enveloppe). Adri Ba velaar, Ahra» Bavelaar, Antje de Nie, Ali van Weerd® Ali de Blauw, July Franke, Johan Mal der, Hendrik Mulder, Nellie Mulder. Ai Pool, Janny Boom, Johannus Jacobs Planje, Nicolaas Liebert-, Anny Boekestei» Marietje Zaalberg, Mien Planjer, Jacobs Nieboar. Beb Nieboer, Nico Kret, Ceh Kret. Hans Kret, Corrie Kret, Ru val Dijk, Bas van Dijk. Annie van Dijk, Maal tje Zaalberg, Jannie de Water, Frans Water, Adriana Prenen, Christina Prenen Marie Biesheuvel, Ans Vollenga. Rietr Vollenga, Corrie Holleman, Conny va» Vliet, Mientje van Weeren, Hendriü Prenen. Berdina Prenen, Marietje Prenen, Johanna Prenen, Marie Brokaar. Jara* Neuteboom, Annie Zaalberg, Rika Graaf, Christiaan Eggink, Rie Hartevelt Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt, Stif tje Griffioen, Rie Oudshoom, Klaas Oud* hoorn, Jo Beumer, Jaantje van der Vort Babs van der Voet, Abram van der Ouwee- len (de vorige week de brief te laat ooi- vangen), Paula ten Hooven, Edward te» Hooven, Annie Werter, Maartje Ruhnne®. Tine van der Star, Een brief zonder naa® op wit gelinieerd papier, van wie'. T® Punt, Gerda Spiecker, Janny de Mo» Rie de Moed (jullie hadden geen naam 0? de enveloppe gezet en ook niet dat os raadsels waren, zet er voortaan mijn nar® op). Jan Wassenaar. Eempien Wassenaar Johanna Wassenaar, Hendrina de KW Ploon de Kort. Joke Kouw, AdnaN Struik, Mijntje Haasnoot. Tineke t"'u- Leo Baljé.

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 16