KOUSEN STRAND- EN SPORTSöKJES DE AVONTUREN VAN WO-WANG EN SIMMY. LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Vrijdag 9 Juni UIT DE OMSTREKEN. HAARLEMMERMEER. Auto-rit voor ouden van dagen. Te Vijfhuizen is thans een afzonderlijke commissie aangewezen tot het organisee- ren van een autorit voor ouden van dagen. Hoofddorpsche rijschool „Prinses Juliana". In de Landbouw te Hoofddorp hield de vereenlging „Hoofddorpsche rijschool „Prinses Juliana" haar eerste algemeene ledenvergadering. Vooraf werden op het gemeentelijk sportterrein onder begunstiging van prach tig weder door eenlge leden van de lande lijke rij vereenlging .Kapitein van der Wal" onder leiding van den Instructeur H J. Lijssen uit Overveen eenige rij oefe ningen gehouden en was er gelegenheid de op het terrein gebouwde manege te bezichtigen. Nadat de secretaris de heer N. A van NieuwenhuUzen het taarverslag had uitge bracht. waarbij er aan herinnerd werd dat mevrouw Schwarz uit Noordwijk de wen- schelijkheld bepleitte om in het belang van de algemeene ruitersport te Hoofddorp een manége te stichten werd door mevr. Schwarz een overzicht gegeven van de stichtlnzskosten en de exploitatie over het eerste tijdvak van l'/« laar. De totale bouw kosten bellepen f 15000 waarvoor een obllgatieleening werd geplaatst Een klein aantal obligaties bleef nog ongeplaatst. In bespreking werd gebracht de wen- schelijkheld om aan de westzijde van de manége nog een stal aan te bouwen voor stalling van paarden ter gelegenheid van de premiekeuringen, uitvoeringen en het concours-hipoique. Besloten werd deze uit breiding voorloooig nog te laten rusten. Als bestuurslid werd herbenoemd de heer A Biesheuvel terwijl in de plaats van den heer M. A. Noordam. dSe voor een her benoeming niet meer in aanmerking wenschte te komen, werd benoemd de heer L. Zijlmans te Hoofddorp. De brandweer gealarmeerd. Gisteravond omstreeks 10 uur werd de brandweer van Hoofddorp gealarmeerd voor een brand die uitgebroken zou zijn aan den Aalsmeerderweg hoek Kruisweg. Toen de spuit ter plaatse arriveerde, bleek het vuur reeds gedoofd te zijn, het welk door een of rreer jongens uit balda digheid was veroorzaakt door een met een bos stroo omwonden autoband op den weg in brand te steken, hetwelk eenlge oogen- blikken een geweldige vuurzee te zien gaf. De politie stelt een onderzoek in. Er waren in minder dan geen tijd honderden nieuws gierigen op de been. Loop der Bevolking. Vertrokken: Alberdlna Gedaan, van Spaarnwouderweg 933 naar Zandvoort, Kerkstraat 3 Jan voor den Dag, van IJweg 1112, naar Bennebroek, stichting „Vogelenzang" Hendrik Nukoop, van Sloterweg 250 naar Landsmeer. Zuideinde 336 Roelof Weide. van'Frtedalaan 12.' naar Amsterdam. Columbusplein 241 Pieter van Damme, van Modderpad 63 n. Haarlem, Korte Hofstr. 2 Elisabeth J. A. Janssens. van Kastanjelaan 2, naar Eindhoven. Teurenburgerstr. 11 Hen drik B. Grashuis, van Burgemeester Amersfoordtlaan 53 naar Amsterd.. Trans- vaalstraat 34 Hendrikje L. de Vries, van IJweg 41 naar Amsterdam, Wilhel- mlnastraat 1031 Maartje Buis, van Spieringweg 481 naar Haarlem. Klooster straat 18 Marinus Kroon, van Frieda- laan 64 naar Amsterdam. Niasstraat 26 huis Ferdinand A Smits, van Spie- ringweg 1208 naar Hillegom. Kerkstr. 45 Arina Kreeft, van Badhoevlaan 49 naar Amsterdam. Th. de Bockstraat 4511 Jan Hoving, van Esschenlaan 44 naar Amster dam .Warmoesstraat 187 III Cornells Bakkum, van Venneperweg 506 naar Hille gom, Ambachtstraat 58 Katrlna M. Schipper, van Concourslaan 35 naar Haar lem, Judith Leijsterstraat 24 Johan W. Bech, van Kerkhoflaan 77 naar 'sGraven- hage, Loosdulnschekade 490 Marlus Kolff. van Leimuiderdijk 350 naar Wer kendam, Blnnenjager Biesbosch Marce- lis van Wierlngen, van Hoofdweg 1695 n. Anna Paulowna. Veerweg 12. Gevestigd: Marretje Grootendorst, wed. A. H. Rosenbaum, van Amsterdam, Gal- valnstraat 5, naar Sloterweg 52 Vln- centlus Luke, van Amsterdam, Slatulnen- weg 21 naar Wilhelminalaan 36. Zwanen burg Petronella C. Reekers, van Eer gen (N.H.) Loudelsweg 20 naar Venneper weg 441 Maria Vermeeren. van Haar lem. Enedrachtstr. 19 naar Kruisweg 1519 Jacob Barto, van Dordrecht, Merwede- straat 57rd, naar Marialaan 72 Theunis van den Berg, van Amsterdam C 318, naar LijnderdiJk 34 Franciscus Boogerd, van Zierikzee. St. Anthoniusdam A 118, naar Vijfhulzerdijk 152 Gerrit J ten Dolle, van Enkhulzen. Hemeltje 13. naar Markt- laan 20 TJitske Geertsma. vanTletjerk- steradeel, Bergum 476. naar Aalsmeerder- weg 249 Hendrikus P. Groen, van Am sterdam F 217 A naar Iepenlaan 8 Jan netje Hetjstek, van Heemstede. Laan van Bloemenhove 16 naar Hoofdweg 900 Maria E. H Randshulzen, wed. J. C. Klok, van Haarlem. Garenkokerskade 54. naar Wilhelminalaan 18. Zwanenburg Bertha S van Loo, van Sassenhelm. Rusthofflaan 39. naar Vijfhulzerdijk 152 Jan Masten broek, van Lisse, Wagendwarsstraat 11, n. Lisserdljk 25 Hildegard Middelman, v. Amsterdam. Mamlxstraat 394 A, naar Schinkeldijk 93. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacoba Wllhelmina, dochter van J. J. v. d. Veldt en M. J. Dam Her- manus Hendrikus Petrus, zoon van P. J. Driessen en P. Gehmeijr Willem, zoon van J. van Os en W, A. van Rijswijk Agatha Helena, dochter van W. B Bank en A. Jansen Jan Ienge zoon van P. Havenaar en C. T. Lekkerkerker Beren- dlna Martina dochter van H. W Duwel en M H Mostert - Anna Johanna, doch ter van C Bax en A. R. Knibbe Maria Catharlna, dochter van C. A. de Koning en A. C. H. van Schle Hendrik Aalbert, zoon van C. van Beem en F. Bosch Lambertus. zoon van B van Dongen en A Bruinenberg - Wllhelmina Maria doch ter van F. B Meijer en E J W. Paauwe Leonardus, zoon van J W. Wakker en J. M. Kreike Hans. zoon van J. J. Berg en P. J. Velleman Jacobus Johannes, zoon van S. van Duijn en H. Verbeek. RECLAME. ■w •w -w Enorme kenxe - Extra lage prijxen Ziet nn/e eta'sges 2212 Ondertrouwd: G. Reeuwljk, 25 j. en C. G. Schouten, 28 J. J. Korsman, 28 J. en Z. F. J. Banning. 31 j. R Hollander. 24 j. en T. de Koker. 21 J. G. Eijken, 26 j. en J. Kort. 23 j. Getrouwd: C. Blokker, 24 j. en A. J. Wijnholts, 22 j. C. Mantel, 23 j en G. G J, Groepenhoff, 19 J. Verbaas. 29 j. en M. Bouterse. 24 j. J. N. J. Haze- kamp. 29 j. en G. Verbeek, 26 j. J. de Boer. 26 j. en G. Tol. 27 j Overleden: Anthonlus Jansen. 56 j., on gehuwd Willem Adriaan Schippers. 47 jaar, wedr van A. C. v. d. Haven Wille- brordus Capteijn, 86 J„ wedr van W. J. A. van Lier Petrus Nicolaas. 22 mnd., zoon van P. Vink en C. Hoenderdos. mogelijkheid bestond dit najaar een ver- bandcursus te doen geven. De voorzitter zelde volle medewerking toe en verwacht dat zulks wel zal kunnen Mej. v. d. Valk- Lange stelde voor bij de eerstvolgende ver gadering een verloting te doen houden. Dit ln verband met de achteruitgang der kas. Ook dit zal de aandacht van het be stuur hebben. Hierop volgde sluiting met gebed. KATWIJK AAN ZEE. Verkooping. In Casa Cara had de verkoop plaats van het pand gelegen E. A. Borgerstraat 44, door notaris Troost ln Lelden. Het pand. dat verleden week ln bod werd gebracht op f 2000 werd afgemijnd op f 4000 door den heer J. Zitman qq. te Leiden. Door de politie ls met den hulpkeur meester bij De D. in de Te Brittenstraat een geslacht varken ln beslag genomen, dat niet gekeurd was. M. v. D. uit de Zwanenburgstraat deed bij de politie aangifte, dat zijn kin deren en die van de buren geregeld wor den mishandeld door mej. J de B. aldaar. HILLEGOM. Loonsverlaging en ontslag. Het Bestuur der Coöp. Verbruiksvereeni- ging „Onderling Belang" heeft aan de leden meegedeeld, dat bijzondere maatre gelen getroffen moeten worden om het evenwicht tusschen uitgaven en ontvang sten te bewaren. Deze bijzondere maatre- gelen zijn 10 pet. verlaging der loonen en bestuursvergoedlngen. en ontslag aan twee personeelsleden. Een derde kon in een nieuwe functie geplaatst worden Bollenschuur en -land. Gisteren is door Notaris D. Lodder alhier een veiling bij afslag gehouden met den volgenden uitslag: I. Bloembollenschuur Wilhelminalaan 3 rood met 4000 vlerk, meter stellingen enz. groot 38 aren; hoogste bod f. 15.000 van W v. d. Laan te Voorhout, gemijnd op f275 door A. W. Nieberding q q. te Heem stede. II. Bloembollengrond aan de Kerkstraat, Hiliegommerbeek en Wilhelminalaan groot 2 H A. 2 A. en 26 c.A. hoogste bod f. 2400 van W. v. d. Laan te Voorhout, niet ge mijnd. IIL Bloembollengrond met -chuur aan de Vosselaan. groot 84 Aren 80 Centiaren, hoogste bod f. 2400 van J Zandbergen, ge mijnd op f. 600 door C. Carlier die kooper werd voor f. 3000. Perceel I en II staande op f 39.275 is bij de combinatie gemijnd op f. 1200 door A. W. Nieberding a.q. te Heemstede; de totale som der twee perceelen is dus f. 40.475. De Bollenbeurs. De bloembollenbeurs was door ruim 50 personen bezocht. De handel was traag, j Bloemen waren uitgestald door H. F. Rus- man, Berghuis en L. v d. Mey. De irissen en anemonen trokken veel aandacht. I Geheime Raadsvergadering. Naar wij vernemen is gisterenmiddag een geheime zitting van den gemeenteraad ge houden, in verband met de openbare vei ling van een bloembollenschuur en land, die gelegen zijn naast de algemeene be graafplaats. het woonhuis van den Bur gemeester. de ambtswoning van het hoofd der O.L. School en de school der ge meente. Met alg. st. ls besloten niet tot koop over te gaan, overwegende dat de toestand der gemeente een dergelijke groote uitgaaf niet toelaat. De lezer kan uit het bericht over de bedoelde velling opmaken, welke perceelen voor de gemeente van belang hadden kunnen zijn. NOORDWIJK. Loop der Bevolking. Gevestigd: K. Knop en fam., wachter vuurtoren, van Hellevoetsluis Glasisweg, naar Egb. de Grootstraat 34; A. H. A. Leenarts, drogist; van Wageningen, Hoog straat 42, naar Zeestraat 30 b; J. Cr. Smit, dienstb., van Rotterdam, Schied.singel 141, naar Rembrandtweg 9; R Kuipers, pluim veefokker Co), van Hindeloopen Klinen B. 28, naar Oude Zeeweg 15: M. van den Berg, dienstb., van Bloemendaal, Tram weg, naar Julianaweg 47; A. M. van Rooij, winkeljuffrouw, van Tiel, Waterstr. 60, naar Hoofdstraat 66 a: C. J. Geitenbeek, kant.bed., van Haarlem, naar Wilhelmina- straat 35; R. J. van Duin, 11. verpleegster van R'dam, Bergsingel 72 b, naar Zwarte- weg 20; B. van Mourik, van A'dam ter Haarstraat 17, naar Zwarteweg 20 Vertrokken: Cl. H. Wijnands, dienstb., van Offemweg 51, naar Bennebroek, Zwarteweg 11. C. de Jong en fam., varens gezel, van Weteringkade 34, naar A'dam van Beuningenstraat 12II; J. A. Boersma, geb. Waal, van Oude Zeeweg 15, naar Amsterdam, Bonairestraat 74 1; M. D. van Diemen. 11. verpleegster, van Langeveld 29, naar Noordwijkerhout, Haerenweg 222; A. M. Stam, 11. verpleegster, van Langeveld 29, naar SchoorI, Hëerenweg 52. Geboren: Maarten, z van M. Binnendijk en J. Tijsterman; Johanna Ida, d. van J. Passchier en J. M. Rietkerk; Kees Piet, z. van J. Barnhoorn en G. van der Wiel. Ondertrouwd: P. Gerritsma, 34 jaar en C. J. Kalis, 28 jaar. Naar wij vernemen heeft het bestuur van de stichting „Amsteloever" die bezig is een jeugdherberg te stichten ln het Langeveld aan den raad van de gemeente een verzoek gericht om subsidie. KATWIJK AAN DEN RIJN. De Tuinbouw. De drukke tijd nadert. Er komt, voorna melijk tengevolge van de warmte en de daardoor ontstane droogte al meer werk aan den winkel. Sommige bloembollen kweekers maken al een begin met het bollenrooien. In het algemeen kunnen wij wel aannemen, dat de perceelen die hier voor ln aanmerking komen, geen goed be schot geven. Integendeel. De aardappelen op de hooggelegen dulngronden hebben het kwaad te verantwoorden. Voor som migen ls een redelijk gewas al uitgesloten. Geen wonder dat deze naar een flinke bul verlangen! Gevaarlijke diefstal. Een of meer helden durfden het te be staan een rol draad, en nog wel prikkel draad bij den landbouwer Th. v. K. ln de Kerkstraat weg te nemen. De politie zal trachten de dader(s) op te sporen. Vergadering Wit-Gele Kruis. De R.K. Vereenlging Het Wlt-Gele Kruis hield haar jaarvergadering in het Paro chiehuis. De voorzitter de heer C. Braun leidde de vergadering. De notulen werden goedgekeurd. Evenzoo het Jaarverslag van den secretaris. Het financieel verslag van den penningmeester den heer P. H. Cas- tenmlller gaf over 1932 een nadeeüg saldo van f. 58.73. Boeken en bescheiden waren gecontroleerd door de heeren L. v. Paridon en den heer F. v d. Valk. Alles was ln orde. Den penningmeester werd dank gezegd voor zijn vele bemoeiingen en accuraat be heer. Tot controlecommissie over 1933 wer den benoemd de heeren H. Grimbergen en A. v. Mil. De periodiek aftredende be stuursleden Mej. E. Grimbergen en de heer C. Braun werden belden 'ïerkozen. Bij üe rondvraag vroeg Mej. C. Bellekom of de. NOORDWIJKERHOUT GEMEENTERAAD, Begrootingswijzigingen Voorgevel- rooilijn 's Gravendamsche weg. De raad kwam in openbare vergadering bijeen. Tegenwoordig alle leden, uitge zonderd Jhr. J. H. Gevers, die met kennis geving afwezig was. De voorzitter opende met gebed. Hierna las de secretaris de notulen der vorige vergadering voor, weike onveranderd werden vastgesteld. Ingekomen was o a. het goedgekeurde raadsbesluit tot het aangaan van een kasgeldleening, groot f. 40.0110; het goed gekeurde raadsbesluit tot het heffen van 200 opcenten op de personeele belasting; het goedgekeurde raadsbesluit tot het heffen van 100 opcenten op de gemeente fondsbelasting; het goedgekeurde raads besluit tot verkoop van grond langs den lsten ouden Schulpweg aan de Land- exploitatie Maatschappij Noordwijkerhout" het goedgekeurde raadsbesluit tot wijzi ging der begrooting 1933; een arrest van den Hoogen Raad waarbij het beroep schrift der gemeente Amsterdam tegen de electriciteitsbeiasting werd vernietigd; het het goedgekeurde raadsbesluit tot ver huring van grond aan H. v. d. Voet, J. v. d. Meer, J. C. de Kan en P. v. d. Berg; een schrijven van het centraal bureau voor verificatie om als deskundige aangewezen te worden tot het controleeren van de rekening der bedrijven. De voorzitter zegt, dat dit bureau wel het aangewezen adres is; besloten werd dit bureau als deskundige aan te wijzen Voorts was een schrijven ingekomen van dr. Wösten Jr. waarbij deze prijsopgave vraagt van een perceeltje grond langs den Heerenweg. De voorzitter zegt, dat aanvankelen was gezegd, dat deze giond verkocht zou worden tegen f.5 per M2. doch daar thans alles eenigszins lager geworden is vindt hij een prijs van f. 4.25 voldoende. Aldus besloten. Kwam aan de orde wijziging der be grooting, dienst 1932. De heer Langeveld vraagt of hij nog eens inzage zou kunnen krijgen van de betreffende begrootingsw.jzLi.igcn hetg en goedgevonden weid. De voorzitter merkte op, dat hij het op prijs stelde, dat de heer Langeveld zoo'n groote belangstelling aan den dag legde voor gemeentezaken. Er ontstond eenige discussie over het aan den heer Langeveld ter inzage verst e'.ken van de begrootingswijziging, doch t nslote ging men er mede accoord. De wijziging werd aldus aangebracht Wijziging der begrooting, dienst 1933. Deze werd met alg. st. a'dus aangebracht. Vaststel'ing der vergoeding, ingevolge art. 101 de L.O.-wet 1920 over het jaar 1930. Met kan niet hooger gaan dan f. 8.43 per leerling hetgeen met algemeene st. werd aangenomen. Het voorstel inzake stratenaanleg werd aangehouden. Met alg. st. werd tot intrekking van het raadsbesluit tot verkoop van grond aan J. P. van der Ploeg besloten. Na discussie wera met alg. st. besloten tot vaststelling van de bijzondere voor- gevelrooilijn voor den 's Gravendamsche- weg. Met alg. st. werd besloten het verzoek van het R K. Bijz. Schoolbestuur van „De Voorziznigh id" inzake vergoeding school banken in te willigen. De voorzitter vraagt of nog een der leden opmerkingen heelt over de desbe treffende verordeningen (bezoldi ing veld wachter enz.). Het is niet mogelijk al deze stukken voor te lezen. De heer Langeveld stelt voor om ieder raadslid een exemplaar van deze ver ordeningen toe te sturen ter nadere be studeering daar men toch geen verorde ningen kan vaststellen, die men nauwelijks bestudeerd heeft. De heer van der Klauw verzoekt na bestudeering van deze zaken niet tot muggen zifterij over te gaan. De heer de Klerk merkt op, dat dit ook niet de be doeling zal zijn, doch sluit zich aan bij hetgeen de heer Langeveld heeft opge merkt. Besloten werd dit punt in een vol gende raadsvergadering te behandelen De voorzitter stelt voor de punten 11, 12 en 13 in geheime vergadering af te handelen. Hiertoe werd besloten. De a.s. Autotocht voor Ouden van Dagen. Burgemeester van Iersel heeft het eere voorzitterschap aanvaard van het alhier opgerichte eere-comité voor den auto-tocht voor ouden van dagen, op 14 Juni a.s. Voorzitter, secretaris en penningmeester van bedoeld comité zijn resp. de heeren P. van Denzen, L. J. Mens en C. Geer- lings. De a'geheele leiding is toeve. tiouwd aan de automobiel-experts de heeren B. Zandbergen en M. Kokkelkoren. Het hoofd der Gemeente en de Geestelijken, be nevens een dokter en een wijkzuster zullen den tocht meemaken, terwijl acht jonge dames in den proviand-wagen, rijdende midden in den stoet, zullen plaats nemen om behulpzaam te zijn bj,j de uitdeeling der levensmiddelen en bij de algeheele bediening. Een montagewagen zal even eens aanwezig zijn. Om allen zooveel mogelijk te laten genieten, wordt slechts gereden met een snelheid van 35 K.M. De R.K. Voetbalclub speelt Zondag a.s. een wedstrijd, opgeluisterd met muziek, ten bate van net goede doel. Verschillende neringdoenden en belangstellenden be loofden toezegging van levensmiddelen, versnaperingen en contanten. Bij de thuis komst worden de feestvierenden opge wacht door twee muziek-corpsen. In de Zilk sluiten 50 oudjes zich aan, waarvoor daar dertien auto s gratis be schikbaar gesteld werden aan het comité. SASSENHEIM. De Hoofdstraat versperd. In het smalste gedeelte van de Hoofd straat geraakte door het breken van de achteras een vrachtauto onklaar, waardoor een groote stagnatie in het tram- en rij- verkeer ontstond. Na drie kwartier kon de auto per kraanwagen worden weggesleept. De Bijz. Vrijw. Landstorm. Onder groote belangstelling van de leden en hunne dames had gisteravond de prijs- uitdeeling van den schietwedstrijd plaats in het K.S.A.-gebouw De bijeenkomst werd door den voorzitter, dr. P. Ie Grand, geopend met een kort welkomstwoord. Het orkest „Vineta" zorgde voor de muzikale afwisseling. Nadat door ds. Kuiper een opwekkend woord gesproken was, dankte de heer O. Vlasveld den voorzitter voor zijn zaamheden Hierna werd overge- uitreiking der prijzen. Medegedert dat ln het a.s. najaar een prom avond zal worden gehouden Bij de sluiting sprak de heer B nog een enkel woord. Openlucht-concert. Het Chr. Fanfare-corps „Cresce a.s. Zaterdagavond te 8.15 een con ven ln de tent aan de Charbonla zullen worden uitgevoerd de co nummers, waarmede Crescendo 2en sterdag in de superieure afdeeling sten prijs behaalde. WASSENAAR. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. M. Degen, uit Poo Molenplein 1 I. A. Make, db. Haag. Pr. Fred, laan 10 A. Haak. uit Noordwijk, Acacialaan i C. Engel, uit Amsterdam, Kerkebo 5 M. Taront. Duitsche d.b. uit t land. Meijendelscheweg 12 M Duitsche d.b. uit Dinslaken. Sch 18b B. Bousche uit Den Haag weg 20 M. J. Semmler. Oostenr Den Haag, Duinweg 8 H Klaij, doen. Gr. Haesebr. weg 63 J H bertsen, hulp i d. huish., uit Rot! Duinweg 4 Th. Lewandowski. D d.b. uit Den Haag, Julianaweg 16 Wesseler. Duitsche d.b. uit Munster laan 35 A. Greshake. Duitsche idem Idem; B. A. M. van Rooijen, knecht uit Den Haag. Rijksstras'i M. Grönner, d.b. uit Den Haag, burgweg 170 L. S. Sprlngbom sche huiskn.-chauffeur, uit Den Buurtweg 93 G. G. Haft, musi' Rotterdam. Zijllaan 7 K. G Duitsche d.b. uit Den Haag. Rijlc weg 600 P. W. van Baarle en j Batavia. Hyacinthstraat 4 W. Noort en vr„ chauffeur, uit Breda, straatweg 675 R. Rackl, Oostenr dj Den Haag, L. v. Koot 8 J. E. P burg, d.b uit Den Haag. Vijverweg J. M. H. Nolte. Duitsche d.b. uit Den Gr. Hoefijzerlaan 42 J. T. Thijs" Nijmegen, Oud Wassen, weg 1 Vis, d.b. uit Den Haag. Zijdeweg 33 Fenzl. Oostner. d.b. uit Den Haag. weg 90 M. Crama, uit Leiden. straatweg 324; P. J. Hazeloop, d.' Wolvega, Papeweg 2 M. T. Philips" Eibergen, Kerkstr. 32 A van der ten. d.b. uit Katwijk, L. Kerkdam 6J Vertrokken: C. van Beelen naar wijk, Waal Malefijtstr. 101 J. J. schelders naar Voorschoten. Voorstr,| Hooijmans H. C. Erhardt en naar Peru F. W. J. Groenewold Olst, Spijkerbosch B. Botho! Dordrecht, 2e Reedwarsstraat 10 Lorscheidt naar Den Haag, Jongen 11 M Ludschedinsky geb. Ranee Den Haag, Beeklaan 307 E. D naar Den Haag. Oostduinlaan 32 Lensvelt en gezin naar Den Haag. Stolbergiaan 22 M. v. d. Veen Leiden, Cobetstraat 53 I. L. van,7 naar Zaandam. Apolloplantsoen P. v. d. Meer naar Den Haag, NweC straat 15a H. A. te Riele naar foort. Laan 1914 No. 5 C. Willem" Arnhem, Vossenstraat 25 I. E. Wees naar Rijswijk (Z.H.) Jaagpad 1 J. Zwaagstra naar Den Haag. Dt 12 J. A. J. Bonsel naar Bloemen Boekendodeweg J. M. S van der en vr. naar Den Haag. Bakhuizenstr M. Mattheis naar Amsterdam. 2de Steenstraat 92 Wed. T. Prakken Ruintinga naar Den Haag, Gr. H" ginnelaan 153. Burgerlijke Stand. Geboren: Catharina Johanna Jaco v. H. van Zwieten en P. A. Knijnenb Cornelis, z. van C. van der Salm en 0. d. Griend Everdina Jannie Wilhelm d. v. L. van Eldik en J. Spies Hen Adrianus Joseph, z. v. J. S J. Leewens H. P. M. Vos Johanna Maria Qui" d. v. J. L. G. Hoekstra en P J. Hoe doorn Antonia Hendrika Gerarda d.l A. Noordoven en M. J. Roerade Dymphna Maria Cornelia, d. v. Th. J. Prins en M. S. Doornhagen. Ondertrouwd: Jan Rombout van B en Susanne Adrienne Elise Wilhei Hartman Hendrik Bernard Wlldt boom en Maria Christina Romend Gerard Cornelis Lange en Jon3™ Christine Elink Schuurman Cornelis Hoogerheide en Johanna Pen nella Groen Aloysius Jacobus HUM en Elise Margaretha Janssen MaIJ van der Feen en Nelly Antonia Hief nyma de Vries. Gehuwd: J. van Aken en J. van Kla' ren J W. Hogendoorn en J. Sarnoj» Overleden: Johan Casper Hendirk Cd rad Dittmar, 47 jaar. 27. Maar zooals altijd had sim weer wat bijzonders. Hij wilde overal tegelijk kijken en door al zijn gedraai dompte het wagentje ofjeens achterover, waardoor de trekchlnees angstig in de lucht kwam te bengelen. 28. Met veel gezwaai en moeite kwam hij eindelij* met een smak op de straatsteenen terecht en kreeg 3--' toegift de bagage van zijn lastige reizigers op zijn h0°. De "tan trilde inwendig van woede, maar bleef kalm, doch beloofde zichzelf hartgrondig het die twee betas te zetten.

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 14