Tegen zonnebrand Purol LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 7 Juni 193' UIT DE OMSTREKEN. AGENDA. SCHEEPSTIJDINGEN. AALSMEER. Algemeenc vergadering. De Kon. Ned. Organistenvereeniging heelt haar jaarlij ksche algemeene verga dering gehouden in de N.V. „De Oude Vei ling" alhier, onder voorzitterschap van den heer W. de Vries. Uit vele streken des lands waren de leden op dezen dag naar hier gekomen. Bij aanvang sprak de voorzitter harte lijke woorden van welkom, inzonderheid tot burgemeester en wethouders. Ook de burgemeester voerde het woord, waarbij deze de Ned. organisten een hartelijk wel kom toeriep In deze gemeente. Na afhandeling der agenda, waarbij de aftredende bestuursleden, de heeren W. Petrie en Brom, herkozen werden, heeft het gezelschap een bootocht gemaakt op verschillende plassen ln deze omgeving. Ook burgemeester, wethouders. Pr. Zwart en hun dames maakten den boottocht mee, waarvan natuurlijk op dezen heer lijken zomerdag veel genoten Is. Nog kan vermeld worden, dat de orga nisten de veiling hebben bezocht, en tij dens de vergadering een telecram aan het Koninklijk Huls werd verzonden. HAART.EMMERMEER. W. Captijn t Op 86-iarigen leeftijd is overleden de heer Willebrordus Captijn, wonende aan den Slotcrweg te Nieuw Vennen, die bijna 60 jaren in Haarlemmermeer hel wagen- makersbedriil heeft uitgeoefend en wiens taai uithoudingsvermogen bij het verrichten van zijn werkzaamheden toen bij reeds op hoogen leeftijd was gekomen, meer malen de bijzondere aandacht heelt ge trokken. Eerst op 8?-jarigen leeftijd, toen het gezichtsvermogen hem plolseing ging begeven, besloot bij den arbeid neer te leggen. Zwemmen. Hoewel er meermalen op gewezen is, dat de Genievaart bij Hoofddorjr om ver schillende redenen niet geschikt is om als bad -en zwemplaats te worden ge bruikt, wordt aldaar eiken dag toch weder door groot en klein druk gezwommen. Ook het zwemmen op verschillende plaat sen van de Hootdvaart en de Ringvaart heeft in toenemende mate plaats. Zelts in de Ringvaart wordt hier en daar door de liefhebbers nog een ge'egenheid ge vonden om van eenige meters hoogte te kunnen duiken. Een noodzakelijke verbetering. Vernomen werd, dat het in 't voornemen ligt van het bestuur van den Haaremmcr- meerpolder om het in slechte condilie verkeerend gedeelte van den Kruisweg nabij de Cruquius in het spoedig verder uit te voeren asphalteeringsplan op te nemen. Deze noodzakelijke verbetering, waarnaar met het oog op de zoo hinder lijke slofplaag reikhalzend wordt uitge zien, zal ongetwijfeld door velen worden toegejuicht De ambtenaar bij de Directe Belas tingen de heer A. Kooijman, is van Velsen overgeplaatst naar Haarlemmermeer (stand plaats Zwanenburg). KATWIJK AAN DEN RIJN. Jaarvergadering St. Barbaravereeniging Deze vereeniging hield haar jaarverga dering in het Parochiehuis onder voor zitterschap van Pastoor Buys. Notulen en jaarverslag van den secrelaris werden goedgekeurd. Het financieel verslag van den penningmeester, den heer P. J. Alke made, gaf een batig saldo van f. 58.50. De heeien Castenmiller en Winters zagen de rekening na, en bevonden alles in orde. De contributie werd bepaald op betzelfde bedrag als in 1932. Een voor stel van bet bestuur om ontheffing te verleenen van een besluit om personen op een bepaalden leeftijd niet meer ais lid aan te nemen werd aangenomen. Het be stuur werd zelfs volmacht gegeven om naar bevinding van zaken te handelen. De heer H W. Grimbergen was als lid van bet kerkbestuur in net bestuur der St. Barbaravereeniging door eerstgenoemd be stuur benoemd, de beer Jac. Meijer werd door de vergadering als secretaris her kozen, De heer W. Caspers zal voortaan als 2e secretaris optreden en een gedee to der administratieve werkzaamheden op zich nemen. Na rondvraag sluiting dezei goedbezochte vergadering. De Pinkstercollccte voor de zending heeft te Nieuw Vennep opgebracht de somma van f. 140. RECLAME. 2078 KATWIJK AAN ZEE. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorterende hulppostkantoren werd gedurende de maand Mei ingelegd f. 16.761.45, terugbetaald f. 19.li.6J5. Het laatste door dat kantooi uitgegeven boekje draagt het nummer 4981. Postchèque- en Girodienst. Gestort op postrekening i. 146.244.44: uit betaalde cheques f. 49.474.46. Examens Vissclierijsohool. Bij de in de visscherijschool gehouden examens voor het certificaat kennis der internationale bepa'ingen ter voorkoming van aanvaring op zee zijn geslaagd: Cornells Schaap, Jacob van Duijn, Joh. de Jong, Jeroen Dubbelaar, Krijgsman, P. v .d. Plas, Jacob v. d. Plas, Jacob Imthorn, Jac. v. Duijn, Jan Sip, Corn, de Jong, Leen v. Duijn, Corn. Ouwehand, Jacob Ouwehand, J. v. Rijn, J. Zwanenburg; allen leerlingen van den heer C. Varke- visser, directeur van de visscherijschool alhier. Rljksgede'egeerde was ka pi ein J. H. Götz, lid der examencommissie voor stuurlieden. Hiermee zijn de examens tot de laatste helft van Juni 'beëindigd. Strxndevangelisatie „Het Vischnet". Onder voorzilt-r.chap van ds. W. M. A. Kalkman werd in het Jeugdhuis een vergadering gehouden van de vereeniging voor strandevangelisatie „Het Vischnet". Er werd besloten, dat gedurende dit badseizoen het evangellseeren op het strand weer zal plaats vinden. Ook werd be paald, dat er op een centraal punt op het strand een tent zal worden geplaatst, van waar uit christelijke lectuur, tractaatjes en andere godsdienstige geschri.ten ver spreid kunnen worden en waar eveneens die lectuur verkrijgbaar wordt gesteld. Een film over het „trawl"-bedrijf. In den zomer van 1932 hebben de beeren H. P. Bloot een der firmanten van de Radio-Centrale en C. Varkevisser, directeur van de Visscherijschool een reis met een haringlogger meegemaakt om een film te vervaardigen van dc haringvisscherij. Dat zij daar veel succes mee behaald hebben, weef een ieder, die de filmvertooningen in de Zaal voor Prot. Belangen heeft bijgewoond. Toen werd de mededeeiing gedaan, dat er ook een film zou gemaakt worden van het trawlbedrijf. Met dat doel zijn beide heeren gisteren uit IJmuiden naar z:e vertrokken met den motorlogger K W. 151 van de reederij N. Parlevliet, schipper Arie van Duijn Over een tiental dagen hopen zij terug te zijn, moge zij slagen in het opnemen van een mooie film van de visscherij op versche visch. o LIRSE. De muziekver. V.O.O.A. te Lisserbroek, dir. de heer A. v. Leeuwen behaalde op het groot nationaal concours te Baarn een tweeden prijs ln de 3de afd. Fanfare met 285 punten; in den marschenwedstrijd behaalde deze vereeniging met 45 pnt. een tweeden prijs. o NOORDWIJK. Door B. en W. is benoemd tot con troleur voor de rijkssteunregeling voor de bloembollenteelt de heer A. Faase alhier. Door B. en W. is vergunning ver leend voor het houden eener collecte in deze gemeente in het tijdstip van 7 tot 12 Augustus as. aan het bestuur van .Jerucl tehuis van door armoede ver zwakte Nederlandsche kinderen te Leiden. OEGRTGEEST. Verkeers ongevallen. In de Dorpsstraat werd de auto van den heer E. J. v. O. wonende te Heteren door een achterop rijdende auto aange reden en licht beschadigd. Persoon lijke ongelukken hadden niet plaats De politie werd met een en ander in kennis gesteld. Nabij de „Slaag" had een aanriiding plaats tusschen dan wielrijder B. K. te Leiden en ean paard met wagen, bestuurd door J. P. te Katwijk aan Zee. De wiel rijder viel van zijn rijwiel en bezeerde zijn schouder, terwijl de echtgenoote van K., die achterop het rijwiel zat, zich eveneens bezeerde. Aangi ta b'j de po'itie volgde. Het rijwiel werd zwaar beschadigd. Een vrachtauto bestuurd door P. G. te Rijnsburg reed langs den Rijnsburgerweg nabij „Buitenlust" doordat een andere auto plotseling stopte, in de langs dien weg gelegen sloot. Persoonlijke ongelukken had- en niet plaats. Door de firma van den Ameele is de auto weer op den weg gebracht. Rijwieldiefstal. Door C. S. wonende te Rijnsburg is bij de politie aangifte gedaan van dief stal van zijn rijwiel, dat nij op het terrein van de veiling Flora had neergezet. Dit is in korten tijd reeds het derde rijwiel dat daar wordt ontvreemd! Tegen den woonwagenbewoner A. D. is door de politie alhier prooes-verbaai opgemaakt wegens het laten loopen van zijn paard in het weiland van veehouder Z. door te geven, langs een nieuwe kabel, o.a. Radio Paris en Warschau. Wijzigingen, b.v. gedurende bui.enlandsche lezingen of storingen in het buitenland, blijven natuur lijk voorbehouden, terwijl met wenschen van luisteraars gaarne rekening zal wor den gehouden. Spr. zeide aan het verzoek tot opening der centrale gaarne gevolg te hebben ge geven, oindat hij een goed radio distributie net een belang voor de gemeente achtte. Uaarue bracht spreker buide aan den beer v. d. Perk, van wiens energie, onder nemingsgeest en volharding spr. ds blijken had gezien. Hiermede verklaarde scr. de vernieuwde radio-oentrale voor geopend. j Schietwedstrijden B. V. L- De uitslag van den jaarlijkschen schiet- wedstrijd van de afd. Rijnsburg van Jen Biizonderen Vrijwilugen Landstorm is als volgt: Klasse A: 1. C. v. d. Gugten, 95 punten; 2. S. Star, 96 p.; 3. J. Schoneveld, 94 p. Klasse B: 1. T. de Mooij, 94 p.; 2. H. Glasbergen, 94 p.; 3. J. Heemskerk, 94 p.; 4. G. v. Egmond, 92 p., 5. J. Verhagen, 92 p., 6. C. Zwaan, 91 p.; 7. W. Star, 89 p.; 8. J. Zandbergen, 87 p; 9. G. Jungerius, 84 p.; 10. C. Schoneveld, 82 p. Klasse C: 1. D. Starkenburg, 91 p.; 2. P. Ravensbergen, 87 p.; 3. H. Jonker, 87 pt.; 4. N. v. Egmond, 86 p.; 5. G. de Mooii, 82 p.: 6. C. v. (Egmond, 81 p.; 7. W. v. Muijen, 71 p.; 8. P. Brussee, 64 p.; 9. O. J. Heemskerk, 61 p. Als controleur der getroffen teelt regeling voor den bloembollencultuur is benoemd de heer A. D. den Haan. SASSENHEIM. De zangvereeniging „Ambrosius", die voor hel eerst deel nam aan een concours behaalde te Zevenhuizen een tweeden prijs in de vierde afdeeling met 276 punten. De beer M. J. Eelderink, onderwijzer aan de De Visserschool alhier is benoemd tot hoofdonderwijzer te Terneuzen. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. C. Suijten geb. Vlasveld, D. A. M. C. var Veen geb. v. Steenderen, Z. C. Lebbing geb. Schater, Z. C. J. van Eijk geb. v Dijk, D. G. Petersen geb. Petersen, D. W. J. Onder water, geb. Groeneweg, Z. M. W. Rotte veel geb. Groeneweg, Z. A. J. H. Heijstek geb. de Vet, D. Overleden: M. W. v. d. Snoek, vr. 86 j. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Bevallen: J. v. d. Zwart-Borneman, Z. VEUR. Burgerlii'tf Stand Bevallen: J. L. v. d. Voort geb. Paarde- kooper, Z. C. A. v. d. Helm, geb. Vieveen, Z. C. J. van Ede, geb. Ven- drig, Z. Getrouwd: P. Oosterlee en C. M. Huis man; F. van Leeuwen en M. Dobry. Overleden: L. Oudshoorn vr. 80 jaar; J. Kloek, m. 58 jaar. RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacob, z. van Nicolaas Bleich- rodt en H. de Ruig. Ondertrouwd: J van Beelen, 24 jaar en T. C A. Snoek, 24 jaar. Getrouwd: F. A. de Mooij, 24 laar en N. Ouwersloot, 23 jaar. De Bloemenhandel. Zooals het de laatste dagen was, kan het geen handel genoemd worden. Het is veel te warm, do bloemen rijpen ont zettend, de aanvoer is verschrikkelijk groot. De straathandel, die anders met lage prijzen nogal wat gebruiken kan, weet er ook na geen raad rpee, daar men met zulk warm weer geen bloemen koopt. Opening der vernieuwde Radio-Centrale. De nieuwe Radio-Centrale van den heer G. v. d. Perk alhier, die zooals bekend ook de gemeente Oegstgeest van radio distributie voorziet, is gisteravond door den burgemeester van Oegstgeest met een kort woord vanuit de stuaio van den heer heer v. d. Perk geopend. De heer v. Gerrevink wees op de critiek waaraan zij, die in het openbaar optreden, onderworpen zijn. Spr. dacht hierbij aan predikanten, officieren en anderen, maar niet in het minst aan burgemeesters. Zou spr die critiek ook niet geheel en al willen missen, omdat dezo ook meermalen een blijk van be'angsielling ls, nu deed het hem toch genoegen, dat er geen enkele reden tot critiek was. Spr gaf zijn indrukken omtrent bet lokaal weer, wees op de moderne inrich ting, voor uitzending van 4 a 5 program ma's, alsmede op de keurige gramofoon- tafel Dank zij deze moderne inrichting zal storing niet dan zeer sporadisch zijn De lieer v. d. Perk Is voornemens de meest gewenschte buitenlandsche stations VEUR—LEIDSCHENDAM. HET R.K. MUZIEKCONCOURS. De verdere uitslagen. Alhier had de voortzetting plaats van het muziekconcours georganiseerd door de R.K. Harmonie St. Cecilia, ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan. Was het den eersten dag vinnig koud, waardoor het bezoek toen zeer leed, thans was, dank zij het prachtige weer, het grootste deel der gemeentenaren aanwe zig, ongeacht zij die van elders kwamen. Ook thans arriveerde het grootste deel der deelnemers vergezeld van talrijke supporters per autobus, zoodat om 1 uur de Damlaan in een waar autopark was herschapen. Als Juryleden fungeerden ook thans de heeren N. A. Bouwman, L. Leistekow, en W. A. C. van Opstal. De Harmonie St. Cecilia te Voorburg maakte vooraf een muzikale rondwande ling door beide gemeenten naar het feest terrein. Burgemeester Keijzer opende den dag met een hartelijk welkom, en hoopte dat een eerlijke strijd zou worden gestreden. Nadat St. Laurentius van Voorschoten had gespeeld O, Koning der Eeuwen, werd de wedstrijd aangevangen. De uitslag was ais volgt: 4e afd. Harmonie; St. Laurentius, Voor schoten, dir. J. Kroon, 3e prijs 239 punten. De Heerlijkheid Hoogmade, dir. p. J. v. d. Berg, 3e prijs 235 punten. 3e afd. Harmonie: De Triumph, Oegst geest, dir. J. Kroon, 2e prijs 254 punten. 2e afd. Harmonie: St. Alphonsus Patro naat,. Den Haag, dir. Ph. Guit, 2e prijs 260 punten. Ie afd. Harmonie: St. Joseph, Rotter dam, dir A. W. Ganter, 2e pr. 277 pnt. St. Cecilia, Voorhout, dir. M. Bolderdijk, le prijs 300 punten. St. Cecilia. Alkmaar, dir. P. V. Jossen, le pr. 316 pnt. St. Cecilia. Leidschendam, dir. B. v. Veen le pr. 310 pnt. (bulten mededinging). le afd. Fanfare: St. Antonius, Lepel straat, dir. P. A. Theunis, 2e pr. 288 pnt. Eere afd. Harmonie: St. Franclscus, Delft, dir. J. J. van Oosten, le pr. 326 pnt. St. Antonius Rotterdam, dir A. W. Gan ter, 2e pr. 283 pnt. Marschwedstrijd: St. Laurentius, Voor schoten, 2e pr. 84 pnt. 8t. Alphonsus, Patronaat Den Haag, 2e pr. 81 pnt. St. Joseph, Rotterdam, le pr. 90 pnt. St. Cecilia, Voorhout, le pr. 93 pnt. St. Antonius, Lepelstraat, le pr. 102 pnt. St. Franciscus, Delft, le pr. 96 punten. St. Antonius, Rotterdam, le pr. 93 pnt. Het slotwoord werd gesproken door bur gemeester Keijzer, die dank bracht aan allen die aan het welslagen hadden mede gewerkt en een bijzonder woord van dank aan de Jury bracht, welke een zware taak had te vervullen. Verder wekte spr. op, mede te werken tot de totstandkoming van een krachtigen Bond van R.K. Muziekgezelschappen. St. Cecilia te Voorburg wordt thans hou der van de Burgemeester Keijzer beker, terwijl de jubileerende vereeniging een zilveren tak werd geschonken. Des avonds gaf „St. Cecilia" van Leid schendam een goedgeslaagd openlucht concert. Toch nog terug gevonden! 2 Augustus van het vorige jaar werd aan de jachtwerf van de Gebr. Voorburg te Veur een aldaar gemeerde kano ge stolen. Dezer dagen ontdekte de eigenaar zijn vaartuigje onder Roelof-Arendsveen. De politie heeft beslag op het bootje ge legd. HEDEN: Beestenmarkt Bert Brugman's marlom tentheater te 8 uur nam. In den vergulden Turk: Alg. ledenvei Mij. tot bev. der Toonkunst, afd. Leid» 8 uur nam. VOORSCHOTEN Autotocht Ouden van Dagen. Het Comité verzoekt ons te willen be richten, dat zij thans gaarne de gelegen heid openstelt voor ouden van dagen om zich op te geven voor deelname aan den tocht, welke het Comité tegen het eind dezer maand hoopt te houden. Ook zij, die uit hoofde van lichaams-gebreken in aan merking wenschen te komen om den tocht mede te maken, worden verzocht zich op te geven. Zij die woonachtig zijn aan den Rijndijk en Steenenmuur worden uitge- noodigd zich op te geven bij den heer W. Meyer, aannemer. Rijndijk 50 en voor het verdere gedeelte bij den secretaris den heer P. Kaayk, radio-centrale Voor straat 25. Loop der bevolking. Ingekomen: K. KnappsteinSchmitz, Leidscheweg 102c, van 's-Gravenhage H. S. G. de Jongh, Donklaan 11, van 's-Gravenhage K. Klein en gezin, Noort- heijstraat 27, van 's-Gravenhage E. van Eek, Veurscheweg 54, van Leiderdorp J. J. Raadschilders, Voorstraat, van Was senaar. Vertrokken: W. J. Steijgerwalt, naar Amerongen W. J. W. M. Eibers, naar Noordwijk P. H. L. Gunneweg, naar 's-Gravenhage G. van Velden, naar Naaldwijk F. H. van der Wal, naar Wassenaar P. van Wijk en gezin, naar •s-Gravenhage L. G. Berkhuizen, naar Nieuwveen J. W. A. van der Bijl, naar Naaldwijk. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Johanna, d. van W. J. Berkhuizen en J. van Egmond; Adriana, d. van K. Klein en C'i. Westerduin; Eva Adriana, d. van H. J. Kok en J. M Hovenir. nOdertrouwd: J. J. Pracht, 32 jaar en M. Beiier, 28 jaar. Overleden- Hendrieus Jozef Zonneveld, 4 weken; Engel van der Eijk, 73 jaar. WARMOND. Werkverruiming. Door B. en W. is aanbesteed de riolae- ring en demping van den sloot, tusschen het terrein var den heer Walenkamp en den Heerenweg, waarvan de inschrijving als volgt verliep: Gebr. Beu-relsdijk f. l'4t, N..V Hét Metselhuis f.1193, M Kool f.1'41 en Oebr. Oosterom f.1429. Het werk is ge gund aan de N.V. Het Metselhuis alhier. De Werkloosheid. Gedurende da afgeloopen maand is in deze gemeente aan steun voor werkloozen uitgekeerd een bedrag van f. 1391.27 tarwljl geen gelden werden uitgegeven voor werk verschaffing. Door de werkloozenkassen werd over dit tijdvak uitgegeven een be drag van f. 5.20. De heer Th. F. Derriks Jr. alhier is in Beverwijk aan de Rijkskweekschool, geslaagd voor onderwijzer. WASSENAAR. A. J. M. Nolet f ln het pension St. Willibrord alhier is op 66-jarigen leeftijd overleden de heer A. J. M. Noiet, gepensionneerd luitenant ter zee der le klasse en oud-Rijks havenmeester te Terneuzen. De thans ontslapene trad op 2 Augustus 1887 als adelborst le kl. in zeedienst en werd 16 Maart 1890 benoemd tot luitenant ter zee 2e klasse, waarna op 1 October 1902 zijn bevordering tot luitenant ter zee le klasse volgde. Hij maakte deel uit van ver schillende expeditien naar Atjeh. waar voor hem een drietal onderscheidingen werd toegekend. Bovendien was hij gerech tigd tot het dragen van het eere-teeken voor langdurigen dienst als officier. De Uitvaartdiensten zullen plaats heb ben in de St. Willlbrorduskerk alhier op Donderdag a.s. te 9 uur, waarna de ter aardebestelling op het R.K. Kerkhof plaats vindt. o ZEVENHOVEN. Burgerlijke stand. Getrouwd: Joannes Pietersen jm. 32 j. en Cornelia Johanna Wilhelmina Vroonhof jd. 24 j,, van Noorden. ZOETERWOUDE. Dronken zwervers. Alhier maakten eenige zwervers, die te veel spiritus hadden gedronken, het den bewoners ln de Weipoort zeer lastig De politie werd erbij gehaald, die het noodlg oordeelde hen in het cachot op te sluiten om hun roes uit te slapen. Verkeersongevallen. Op den Hooge-RijndUk had een botsing plaats op de brug bij café „Ik leer nog" Een personen-auto, afkomstig uit Noord- BIOSCOPEN. Casino-Bioscoop Hoogewoerd, 8 u nar „Kameradschaft". Zondag nam 2 uur 4 uur 30 en 8 uur Luxor-l'heater Stationsweg, 8 uut nam „Titanen der lucht". Woensdag en Zaterdag nam 2 Zondag nam 2 uur 4 uur 30 en 8 uur Trianon-I'heater Breestraat 8 u „Kaiserwalzer". Woensdag en Zaterdag nam 2 Zondag nam 2 uur 4 uur 30 en 8 uut7 De avond-, nacht- en Zondagdienst di apotheken wordt van Dinsdag 6 tot met Zondag 11 Juni a.s. waargenome door apotheek M. Boekwijt, Vischmarkt Telef. 552. aan wijk, en bestuurd door W. K., kwam in knel doordat een groote vrachtauto, komstig uit Heerlen, hem het passeer onmogelijk maakte. Beide auto's werde erg beschadigd. De politie heeft tegen bestuurder der vrachtauto, J. H. S., Heerlen, proces-verbaal opgemaakt wege het in gevaar brengen van de veilighe van het verkeer. Van politiezijde werd g meld, dat dit binnen enkele dagen ree de derde aanrijding op die brug is en deze brug absoluut niet meer voor verkeer geschikt is. De heer C. R., uit Utrecht, reed op c Rijndijk met zijn motorrijwiel met a vrouw op de duo. Door een onhandige m» noeuvre geraakte het rijwiel aan hetslin geren, waardoor de duozitster op straatsteenen terecht kwam. Dr. Persai Snoep uit Leiderdorp, die spoedig plaatse was, constateerde een schede fractuur. Nadat hij haar voorloopig verbonden, werd zij naar het Diakonessen huis te Leiden overgebracht. mij oceaan. MYRMIDON. 6 Junn v. Singapore n. Ami POLYPHEMUS, 5 Juni van Hamburg nu Sansea. CLYTONEUS, Java n. Amst., pass. 5 Iia Gibraltar. holland—britsch-indie luk STREEFKERK, thulsr. 5 Juni te Maéi halcyon lijn. ROZENBURG 3 Juni V. Oporto. FLENSBURG. 4 Juni v. Porto Ferrap VREDENBURG. 4 Juni v. Wabana le den. STAD VLAARDINGEN, 5 Juni V. Eir.ce: Narvik. STAD ZAANDAM. 3 Juni v. Genua, STAD DORDRECHT, pass. 4 Juni Gibi tar. rotterdam—zuid—amerika lu* ALPHERAT, thuisr. 5 Juni v. Rio Jan'' ALDABI, 5 Juni van R'dam te HamW- maatschappij nederland JOHAN DE WITT. uitr. 6 Juni v. SabaM TARAKAN, uitr., pass. 4 Juni Gibraltar. MARNIX VAN ST. ALDEGONDE, uitrei 6 Juni van Algiers. roti lloyd. SITOEBONDO. thulsr. vertr. 7 Juni 12 's middags van Londen. KOTA NOP AN 4 Juni v. Batavia 1.B» KOTA BAROE, uitreis, pass. 5 Juni w» del Arml. kon ned stoomb-mij HERMES. 6 Juni v. Varna n. Constana. VENUS. 6 Juni v. Barcelona te Tarragon AURORA. 8 Juni v. Algiers te Malaga IRENE Mlddl. Zee n. Amst., pass, Gibraltar. AGAMEMNON Middl. Zee n. Amst,. na» 6 Juni Ouessant. IRIS 6 Juni v. Amst. te Kopenhagen. VAN RENSSELAER 6 Juni v. Amst. n. Indië. holland— australië lijn GROOTEKERK, uitreis, pass. 5 Ouessant. holland—oost-azie lijn ZUIDERKERK, thuisreis, pass. 4 Juni bral tar. holland—afrik a-lijn HEEMSKERK, uitreis, pass. 3 Juni braltar. „„„.-n- MELISKERK, uitr., pass. 5 Juni Beven» Juni diverse stoomvaartberichten- WIERINGEN, naar Archangel, pass. 6 J Lodingen. „ü- JONGE ELISABETH, naar Barcelona, vi seerde 6 Juni Bevezler. JONGE JOHANNA, 4 Juni van Barce' te Londen. jnnl ALDEBARAN, R'dam n. B. Aires, van Las Palmas. Uaioa- ROTTERDAM, tank, I Juni van vmr ralso n. San Antonio. naji MALVINA, 4 Juni van New Y°rK Curacao. oouaan- MERULA, 2 Juni van Curacao te k»j MIJDRECHT, naar de Zwarte zee, h Juni Gibraltar. mhralta1" WOENSDRECHT pass. 5 Juni u' naar de Zwarte Zee. p-daffl I JONGE JACOBUS, 3 Juni van n Marseille. te 0&' BATAVIER IL 6 Juni van R dam vesend. oamtursw DU1VENDRECHT, 2 Juni van na» Batoum. „ass 6 Ju"1 LETO. Quebec n. R'dam. P843, Cape Race. r.iieriwtf BATAVIER Vin, 5 Jum van öue Bordeaux. - Juni 12 COLYTTO naar R'dam, was 'V 's middags 430 mijlen W..van

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 6