Het kampioens-elftal van Alphen LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 8 Mei 19; GOLF. Ncderlandsche klasse. Van der Meulcn en Braet hadden elk een goaltje cadeau ge daan. Met het resultaat was de heer Lan- genus voor zijn landgenooten zeer blij. Het Belgische voetbal had de stimulans van een overwinning zeer noodig. De heer K J. J. Lotsy achtte de over winning verdiend (al was er maar heel weinig voor noodig geweest om den uitslag andersom te doen zijn), omdat de Belgen in tempo Iets sneller waren. De Belgen hadden in het telt dat zij een innig ver langen hadden om eindelijk eens te win nen, een bijzondere stimulans. Het was voor hen. zooals de heer Langenus zeer Juist geschreven had ..to be or not to be". En dat 't Ncderlandsche elftal thans op 't eind van een ongetwijfeld vermoeiend seizoen Is, was toch duidelijk te bemerken geweest Niettemin vond de heer Lotsy het ln tegenstelling met velen niet bepaald een slechte wedstrijd, doch stel lig ook geen goede wedstrijd. Het uitvallen van v. Heel leidde ondanks het defensief verdienstelijke werk van Breitner, tot een verzwakking. Belgische persstemm n De Belgische Zondagavond bladen ver schenen met uitvoerige verslagen over den wedstrijd en beschouwingen over spel en spelers. ,,De Gazette van Antwerpen" noemt den uitslag volkomen juist. Belgie heeft beter gespeeld dan Nederland, bij wie alleen Adam en de verdediging een goeden wed strijd gespeeld heeft Aanvankelijk meende het blad. dat de groote meesterschap van Nederland den Belgen een nieuwe neder laag zou bezorgen, maar spoedig keerden de kansen. Volgens het blad is een hands- geval van v. Run binnen de beruchte lijnen ongestraft gebleven. Braet was een doelman, die bijna on- passeerbaar was. Geen enkele Belgische speler heeft teleurgesteld. „La Dernlere Heure" is ook van mee ning, dat de overwinning verdiend is, al is Nederland iets meer in den aanval ge weest dan België. Braet en Hooydonckx blonken uit bij de Belgen, terwijl van de Nederlandsche spe lers Adam genoemd wordt. „Sportwereld" zegt, dat België nog al geluk heeft gehad, hoe kranig Braet en Hooydonckx ook gespeeld hebben. Bij Nederland was de rechtervleugel in de voorhoede beter dan de linker. Pelli- kaan is bijzonder op den voorgrond ge treden. „De Schelde" roemt bij Nederland van der Meulen, Weber, Pellikaan en de beide vleugelspelers. Het binnentrio heeft wel kansen gemist en vooral v. d. Broek was daarin een meester. De Belgen hebben ein delijk in Braet een doelman van klasse gevonden. Eerst waren de Belgische backs wat slap, maar toen de vleugelhalfs er beter in kwamen, waren Hooydonckx en Dcdeken uitmuntend. Hellemans heeft een zeer goede partij gespeeld. Versyp was voor de rust en van den Eynde daarna op dreef. Desmet heeft tal van kansen gemist en Sayes was zwak. Voor Voorhoof heeft het blad een eervolle vermelding. „Het Handelsblad van Antwerpen" noemt het resultaat geflatteerd voor Bclgiu. Een gelijk spel zou de verhouding juister heb ben weer gegeven. ROTTERDAMANTWERPEN 7—4. De Zaterdagmiddag onder leiding van dr. Vuylsteke om de Maas- en Scheldebe- ker gespeelde wedstrijd tusschen Rotter dam en Antwerpen, was door vrij veel publiek bezocht. Op het gladde veld tevoren hadden de Nederlandsche advocaten de Belgische collega's met 63 verslagen ging het spel aanvankelijk gelijk op. Op regel matige wijze nam het Rotterdamsche elftal de leiding, welke nog voor de rust tot 20 werd opgevoerd. Na de pauze waren de Rotterdammers echter vooral door toedoen van Lagendaal. die buiten gewoon op dreef was steeds sterker en hadden zij zelfs met 62 de leiding. AMSTERDAM—ANTWERPEN 2—2. De op het Ajax-terrein gespeelde wed strijd tusschen het Amsterdamsche elftal en het versterkte Antwerp F. C. eindigde in een gelijk spel 2—2 en stond op een veel lager peil. Wel was het Antwerpsche elftal sterker dan bij de vorige ontmoe ting. doch het vertoonde spel het hoofdstedelijke elftal deed al niet beter was veelal van middelmatige derde klasse gehalte. Reeds na 5 minuten hadden de gasten met 20 de leiding, doch met de rust was de stand reeds weer gelijk In de tweede helft daalde het spelpeil zoo moge lijk nog meer en waren beide teams on machtig te doelpunten. HOEK V. HOLLAND II—ALPHEN II. Wegens regen gestaakt. De promotie-wedstrijd Hoek van Hol land II—Alphen n werd na 38 minuten spelen met een 21 voorsprong vour Alphen wegens den aanhoudenden regen gestaakt. De Alphen reserves maakte dus een vergeefsche reis, daar deze wedstrijd opnieuw moet worden vastgesteld. QUICK BOTS—DE SPRINGBOKKEN 2—0. Zaterdagmiddag speelde Quick Boys I een vriendschappelijken wedstrijd tegen Dc Springbokken uit Haarlem. Deze ver- eenlging bestond hoofdzakelijk uit spelers werkzaam bij de bekende Oud's Wijnfabr. De gasten moesten met 20 de meerder heid erkennen in Quick Boys. dat het spel vooral na de rust. volkomen beheerschte en het is alleen te danken aan het waar lijk schitterend keepen van den doelman der gasten en het slechte schieten van de voorhoede der gastheeren dat het bij 20 bleef. Voor de rust dribbelde G. Pluim- graaff heel handig door de verdediging en met een mooi schot van dichtbij wist hij den keeper te verrassen. 10. Direct na de rust was he Kr. v. Duyvenbode. die uit een corner van rechts de stand op 2—0 bracht. Daarna kwam in den stand geen verandering meer. De heer Graafmans had geen moeilijke taak en leidde deze in zeer prettig verstandhouding gespeelden wed strijd zeer goed. BELGIE B—NEDERLAND B 1—4. VERDIENDE ZEGE VAN DE NEDERL. RESERVES. In een voortdurenden plasregen is te Hasselt (België) de ontmoeting België B Nederland B gespeeld Gelukkig had de belangstelling voor dezen wedstrijd on danks de minder gunstige weersomstan digheden niet te lijden en toen scheids rechter Turfkruyer liet aanvangen waren dc tribunes goed bezet. De volgende ploe gen stonden tegenover elkaar: Bclgic B. Christiaens Pappaert van Dessel Rommens Welckenhuyze Declercq Torfs v. Caelemberg Collet Ledent Franckx O Mulders Nagels Schoemaker Looyschilder Vente Strijbosch Prins Coerman Lelieveld v. d. Hoven Nederland B. De Korver Aanvoerder Strijbosch wint den toss. doch de eerste aanvallen gaan van België uit. Mulders gaat er in eens tusschen uit, centert naar zijn binnenspeler en Schoe maker schiet fraai in. 01. De Hollanders blijven, door dit snelle succes aangemoedigd, sterker en keeper Christiaens moet herhaaldelijk ingrijpen om verder doelpunten te voorkomen. De Belgen komen er slechts moeilijk in, waarbij vooral opvalt, dat hun backs verre van safe zijn. Geleidelijk aan raakt het spel meer verdeeld en ook de gastheeren krijgen hun kansen, zonder dat men daar van kan profiteeren. Wel wordt er veel door de Belgen geschoten maar de rich ting is zoek en de meeste ballen belanden naast of over 't doel. De Korver krijgt dan ook geen bepaald moeilijk werk Dan gaat Nagels er van door, hij passeert fraai en na 25 minuten heeft de Sportclubspeler het Nederlandsch B-elftal een 20 voorsprong gegeven. Nauwelijks is de bal weer afge trapt of de actieve Mulders is er bij, hij rent langs de lijn, zet op het goede mo ment voor en Nagels is er bij om het derde punt te maken. 03. Na een kortstondig overwicht van België blijft tot aan de rust Nederland sterker, doch gescoord wordt er niet meer. Direct na de hervatting is de Holland- sche voorhoede actief en Christiaens kan slechts met groote moeite een doelpunt voorkomen. Aan den anderen kant is Col- let er door, doch scheidsrechter Turf kruyer kent een strafschop toe als een der Hollandsche achterspelers den Belg op het kritieke moment haakt. De strafschop wordt door Franckx geno men, doch over de lat geschoten. Na en kele gevaarlijke oogenblikken voor het Belgische doel krijgt van Caelemberg het leder te pakken, de Unionman geeft door aan Welckenhuyzen, die keurig scoort. 13. Er is dan 23 minuten gespeeld. On danks dit succes ziet België geen kans een overwicht te krijgen, integendeel het Ne derlandsche elftal bedreigt meerdere ma len goed samenspelend het Belgische doel en zoowaar weet Vente tien minuten voor het einde door keurig individueel spel het vierde punt te maken, waarmede Neder land B in veilige haven was. In de laatste tien minuten wordt niets bijzonders meer vertoond, zoodat als scheidsrechter Turfkruyer einde fluit het Nederlandsche B-elftal een overigens zeer verdiende 41 overwinning op de Bel gische B-ploeg heeft behaald. Bij Nederland waren de vleugelspelers Nagels en Mulders snel en actief. Ook het binnentrio Schoemaker. Looyschilder en Vente speelde goed en juist door deze wedstrijden doen deze spelers uitnemende routine op Zwakke plekken waren er overigens niet en het geheele team heeft goed voldaan. Bij de Belgen was de Clercq een der bes ten, ook keeper Christiaens verdedigde zijn doel goed. De backs Pappaert en van Des sel speelden zwak en o.i. heeft België wel betere achterspelers In de voorhoede was Collet nog op het laatste moment als vervanger aangewezen voor Capellen. die ongesteld was. LUGDUNUM-COMB L.D.W.S. 3—1. Het geduld van het, voor dezen wed strijd talrijk opgekomen publiek, werd op langen proef gesteld daar de aangezochte scheidsrechter verstek liet gaan. Eindelijk, 20 min. over tijd werd onder leiding van den heer v Es begonnen. Al spoedig gaf L.D.W.S. blijk er zin in te hebben en goed gesteund door midhalf v. d. Wilk, belaagde de goed samenspelende voorhoede der Oranje-blauwen bij herhaling doelman v. d. Berg. Een plotselinge doorhaal der groen-witte combinatie bracht het leer bij H. de Roo, die onbereikbaar voor keeper v. d. Bom inschoot. (10>. Het was daar na L.D.W.S. dat wist te scoren, toen een hard schot van rechtsbuiten van Houten, v. d. Berg te machtig bleek. (11). Steeds beter kwamen de gasten erin, doch keeper v. d. Berg hield z'n doel schoon. Geheel in tegenstelling met het spelbeeld wist Ver mond Lugd. kort voor de rust de leiding te geven en met een onverdienden voor sprong voor groen-wit werd gerust. Na de rust speelde Lugd. stukken beter, doch de voorhoede pingelde tot in het oneindige, doch na 15 min. moest Landesbergen wel scoren, daar hij het leer voor open doel niet missen kon. (31). Het laatste kwar tier was weer voor L.D.W.S. doch het juiste schot was hopeloos zoek. zoodat onveran derd het einde kwam. L.F.C. IX—LUGDUNUM X 5—4. Beide partijen hebben twee spijbelaars, zoodat met 9 man gespeeld wordt. On danks den sterken tegenwind wist L.F.C. zich voor de rust een 32 voorsprong te verzekeren. Na de pauze maakte groen wit spoedig gelijk (33), waarna het spel voor korten tijd wegens den regen werd onder broken. Na de wederhervatting waren veld en bal moeilijk te bespelen. Achtereenvol gens lieten beide keepers het leer glippen (44i en in den resteerenden tijd wist L.F.C. op fortuinlijke wijze de leiding te nemen. (54). De heer v. Deursen leidde zeer goed. o PROMOTIE ZUIDELIJKE 2e KLASSE. Te Middelburg heeft de club van dien naam gisteren met 6—1 van Juliana ge- ffionnen, CORINTHIAN JUNIORES TOERNOOI TE DEN HAAG. De deelname der A. S. C. Juniores. Zooals ook vorige jaren, heeft ook dit jaar een A. S. C. juniores-elftal deelgeno men aan het Corinthian juniores tournooi in Den Haag De eerste ronde bracht A. S. C. in het veld tegen H. B. S Speltechnisch waren de zwarthemden den rood-zwarten de baas en ook hun snelheid was grooter; de de 40 zege die ze op de A. S. C.'ers be haalden was echter iets geflatteerd. In de tusschenronde kwam A. S. C. te gen Hercules te staan Hier behaalden ze een goede 30 zege; het elftal sloot vrij goed en er werd hard gewerkt. De derde wedstrijd werd gespeeld tegen Alcmaria Victrix. Hoewel rood-zwart ook hier behoorlijk werk verrichtte (speciaal de achterhoede), verloren ze ook hier en wel met 31. Het wat onfortuinlijke werk der rood-zwarte doelman was hierin niet vreemd. Dat gedurende vrijwel het geheele ver loop der wedstrijden de regen aanhield, was zeer te betreuren; het deed afbreuk aan het spel en bedierf goeddeels de stem ming. Rest nog te vermelden, dat ook nu weer de deelnemers werden verrast met het door hen zoo zeer begeerde Corinthian schildje. Volgens de „Crt." was de totaal-uitslag: le Ronde: A.S.C H.B.S. 0—4; H.V.V.— Haarlem 0—0 (3— 4door strafsch.); H.F. CV.V.A. 2—0; KampongAlc. Victrix 0—3; U.V.V.—Hercules 1—1 (3—1 door strafsch.). Tusschenronde tusschen 4 verliezers: A.S.C.—Hercules 3—0; Kampong—V.V.A. 0—1. 2e Ronde: H.B.S.—H.F.C. 2—1; Haarlem U.V.V. 0—1: Alc. Vitrix—A.S.C. 3—1; V.V.A—H.V.V. 2—2 (3—2 door strafsch.). 3e Ronde: H.B.S.—Alc. Vitrix 3—0; U.V. V.—V.V.A. 0—1. Finale: H.B.S.—V.V.A. 1—0. SPORTMAN (JUN. B.)—LUGD. (JUN. C) 2—1. Op een goed veld wordt ondanks den regen begonnen onder de goede leiding van scheidsrechter Derogee. Hoewel Sportman in de meerderheid is, wordt er voor de rust niet gescoord. Na een lange rust opent de Sportman- midvoor de score. 10. Kort hierop weet Sportman nogmaals een doelpunt te maken, 20. In de laatste min. verkleint Lugd. den achterstand tot 21. ITALIË—TSJECHO-SLOVAKIJE 2—0. Voor 30.000 toeschouwers speelde Tsjecho- Slovakije te Florence tegen Italië en ver loor met 2—0. Voor de pauze wisten Fer rari en Schiavio ieder een doelpunt te maken. In de tweede helft waren de Tsjechen sterker, zonder nochtans tot scoren te komen. Italië won met 20. De B-ploegen van beide landen speel den te Praag tegen elkaar voor 12.000 toe schouwers. Italië B won met 21, rust stand 00. ZWITSERLAND—JOEGOSLAVIË 4—1. Voor 20.000 toeschouwers won Zwitser land te Zurich van Joegoslavië met 41, nadat de rust met 21 was ingegaan. Zwitserland was veel sterker dan de Joegoslaven. DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN. De uitslagen van Zaterdag zijn in de Iste klasse: Aston V.Derby C20 Bolton W.Leeds U50 ChelseaSunderland 11 Huddersfield T.Manchester C. 10 Leicester C.W. Bromw. A62 LiverpoolSheffield W41 MiddlesbroughBlackburn R. 43 Newcastle U.Blackpool1—2 PortsmouthBirmingham 1—1 Sheffield U.Arsenal 3--1 Wolverhampton W.Everton 42 Bolton W. en Blackpool degradeeren. Volledigheidshalve zij vermeld dat Stoke C. en Tottenham H. naar de eerste klasse promoveeren. De uitslagen der tweede klasse zijn: Bradford—Lincoln C60 BrunleyBury 1—0 Charlton A.Chesterfield 25 Grimsby T.Port Vale 6—1 Manchester U.Swansea T11 Nottingham F.Fulham 10 Oldham A.Millwall 10 Plymouth A.—W. Ham. U4—1 Preston N. E.Southampton31 Stoke C.Bradford C41 Tottenham H.—Notts C3—1 KORFBAL. NEDERLANDSCHE KORFBAL-BOND. Uitslagen van gisteren. Promotie en Degradatie: West I Noord: HerculesEendracht 6-6. Oost I: Ons ClubjeZwart Wit 05. West. n Zuid-Holl.: Ter GouwFluks II (Fluks II niet opgekomen). Overzicht. In de promotiecompetitie West I Noord bleken de beide 2de klasse kampioenen over een bijzonder groote productiviteit te beschikken. Het resultaat was een 66 gelijk spel. In het Oosten heeft de club uit Glaner- brug haar plaats in de eerste klasse moe ten afstaan aan Zwart-Wit, dat de grens bewoners ook in eigen huis op overtui gende wijze sloeg (50). Fluks II verkoos gisteren dank zij het slechte weer een kalm thuisblijven boven een (waarschijnlijk) vergeefsche reis naai- Gouda. Hoewel het zeer begrijpelijk is. dat de Fluks-reserves dit gedaan hebben, kan het hun, wanneer hen geen clementie ver leend wordt, twee verliespunten kosten, wat dan ml een heel teleurstellend begin is. Het kampioens-elftal van Alphen II. dat de promotie-competitie verleden week:, goed begonnen is door Scheveningen II met 92 te slaan. Gisteren werd de ve£ strijd tegen Hoek van Holland II wegens regen gestaakt bij den stand 2—1 t0(, Alphen. - Hierboven (van links naar rechts): voorste rij: Domburg, v. 't Wout, i Leeuw; middelste rij: Verkerk. M. Lek. Mulder II; laatste rij: (staande): de Greet Vrisekoop, Tuinenburg. Sjors v. Leeuwen en J. Mulder I (aanvoerder). ZEILEN. DE VOOR-KAAG. EEN GESLAAGDE OPENING VAN HET ZEILSEIZOEN OP DE KAGERPLASSEN. ONDANKS SLECHT WEER. Een onzer medewerkers schrijft ons: Wij hebben Zaterdag en Zondag weer een voorproefje gekregen van echt Kaag weertje. Ter opening van het zeilseizoen organiseerde „De Kaag" de z.g. Voor-Kaag en na de vele mooie zeildagen. die het voorseizoen heeft opgeleverd, was het nu weer heelemaal mis. Regen en windstilte op den Zaterdag: regen en wind op den Zondag. En hoewel die straffe Zuid-Wester zoo vlagerig. dat het soms bijkans een orkaan leek met woelig water en gïjp- boeien op het Zweiland en op het Norre- meer, wel wat veel van het goede gaf, hebben wij toch maar liever regen en wind, dan regen en windstilte, want Zater dag viel er werkelijk niets te beleven en van de hopelooze drijfpartij valt er ook weinig te vertellen. Mocht „De Kaag" derhalve bij deze voorjaarswedstrijden klagen over het weer, niet te klagen viel er over de belangstel ling, die zeker van den kant der zeilers zeer bevredigend was en ook van de zijde van het publiek vrij groot mocht worden genoemd. Al-met-al was deze Voor-Kaag dan ook wel een geslaagd zeilfestijn. De belangrijkste klasse was natuurlijk die der regenbogen A. De oude bekenden uit de omgeving van Leiden waren hier allen present en dus beloofde het een spannende kamp te zullen worden. Welke belofte intussehen heelemaal niet is ver vuld, want in de drijfpartij van Zaterdag ontbrak natuurlijk alle spanning en toen in de tweede race Van Staveren met de Hollandia al direct bij den start een voor sprong had genomen, viel er op een bij kans geheel bezeilde wedstrijdbaan alleen op de rakken van den Dieperpoel naar het Norremeer en van het Zweiland naar de finish waren een of twee slagen noodig niet zoo heel veel meer te bele ven. Van der Steur werd tweede en Bos in de Meteor van Markx. omdat zijn nieuwe regenboog voorloopig nog niet klaar is. derde. Zaterdagmiddag was Van der Meij met een gelukkige vlaag op het laatste rak eerste geworden, nadat Bos steeds voor was geweest. Nu zaten die twee ook elkaar dwars, want de Leede III kon huistoe, toen Van der Meij bij de boei op het Zweiland Bos raakte. Als twee en drie binnenkomend boekte Bos intus sehen de beste resultaten van het totaal resultaat. De A-jollen, die dit seizoen enkele voor aanstaande zeilers aan de sharpieklasse zullen moeten afstaan, gaf in de eerste race een overwinning van Van Helvert. Van Tienhoven was enkele meters voor de finish nog tweede, maar sloeg om toen hij meer op zijn tegenstandsters in dit ge val de dames Oudshoorn en Leene lette dan op den plotseling uitschietenden wind. In de tweede helft hebben Borgerhoff Mulder en Van Helvert danig gevochten en hiervan heeft Gerarda Oudshoorn dankbaar geprofiteerd. Van Helvert won den hoofdprijs. Nu Fenenga en Kalis niet meer zeilen en de plannen der anderen allerminst vaststaan, schijnt de U-klasse in het nieuwe danig achterop te zullen raken. Op de Voor-Kaag zeilden maar twee schepen, waarvan Blok in de Violet, min of meer als nieuweling, de beste resultaten behaalde, waarbij echter in aanmerking moet worden genomen, dat Vermaat met de Walter in de eerste race door het aan varen van een boei werd uitgesloten. Dat de sharpie-vloot dezen winter is gegroeid, daarvan waren de onbekenden op deze Voor-Kaag het bewijs. Wij verwij zen. evenals voor de overige klassen, naar de hieronder volgende uitslagen, waarbij wij geen tijden kunnen vermelden, omdat zij niet bekend waren: Die uitslagen luidden: Twaalfvoets jollenklasse A: le race: 1. Vagebond, st. Th. van Helvert; 2. Daphnia st. H. P. R. Borgerhoff Mulder; 3. Dob bertje, st. mej. G. Oudshoorn. 2e race: 1. Dobbertje: 2. Daphnia; 3. Vagebond. Totaal uitslag: 1. Vagebond, st. Th. van Helvert. Regenboogklasse A, le race: 1 De Leede III. st. W. Z. van der Meij; 2. Meteoor, st. F. P. Bos; 3. Warmelda, st. W. Bakker. 2e race: 1. Hollandia. st. C. van Stave ren; 2. De Steur, st. L. van der Steur; 3. Meteor. Totaal-uitslag: 1. Meteor, st. F. P Bos, 45 M2 kruiserklasse, le race: I. Violet, st J. Blok. 2e race: 1 Walta, st. C. A. Vermaat. Totaal-uitslag: 1 Violet, st. J. Blok. 12 M2. sharpieklasse: 1. Dinges, st. W. J. H. Nauta, 2. Take care. st. E. J. Wijntjes; 3. Wipneus, st. R. Nolles. Regenboogklasse B, le race: 1. Nimf, st. F. E. Duerr: 2. Elf, «t. H. J ,W. Brouwj 2e race: 1. Elf; 2. Nimf. Totaal-uitslag: 1. Elf, st. H. J. w. Bra wer. Open scherpe jachten: 1. Never bjj st. A. Warburg. Twaalfvoets jollenklasse B, le race' Onrust III, st. L. van Essen; 2. Di^ nought, st. G. Naudin ten Cate; 3 ,Pn st. J. J. Kippel. 2e race: 1. Waterhoen, st. mej. J i Vries; 2. Onrust III; 3. Sater. Totaal-uitslag: 1. Onrust m, st. Li Essen. DE NA-KAAG. Bereids is vastgesteld dat de Na-Ka zal worden gehouden op 30 September i 1 October. KAMPIOENSCHAP 12-VOETSJOLIB. Indien er Zondag geen beslissing i, bij de wedstrijden op De Kaag om jollen-kampioenschap zullen de wedsï den worden voortgezet op 24 en 25 Juni GYMNASTIEK. DE HOLLANDSCHE TURNPLOEG. VOOR DEN WEDSTRIJD TEGEN BELGIË EN ENGELAND. Gisteren is de ploeg samengesteld, op Eersten Pinksterdag, ter gelegens van de feesten van het K.N.G.V. zal: komen in den Drielanden-Wedstrijd B land—België—Engeland. De leden cc afdeeling zijn: F. Wedel, Den Haag: P.a Dam, Den Haag: E. Melkman, Antwera J. van Genderen, Vlaardingen; J. van ij Vinden, Koog aan de Zaan; W. H- Heerlen: en W. Zwaaf, Amsterdam s serve: G. Ens, Oude-Niedorp. Leider d afdeeling: Ant. Metz, Leiden. Verleden week is de voorloopig Belgis: ploeg samengesteld, waarin aangei® zijn: Reynaerds, Gibens, Wilmot. CM Van Daal, Boriswitz, en Gysbrechts. te Defer gekwetst was en ook Frans Meet' sen niet aan de selectie heeft deelgenote is het zeer goed mogelijk, dat er nog e kleine wijziging in deze ploeg komt, F witz is een nieuweling, de overigen bekende internationale turners. Bij de - lectie was Reynaerds geweldig, de ovens: zijn zeer goed. Maar ook onze Nederlffi sche afdeeling mag er wezen. Wedel na nog aan geen interland-wedstrijd dB doch maakt goede kans het beste (S allen geplaatst te worden. Al de oven? Nederlandsche turners zijn beproefde 9 ternationals. Omtrent de kracht van Engelsche team is ons thans nog nit's kend, doch de Hollandsche afdeeling g» vol vertrouwen den komenden strijd t«P moet. HET 25-JARIG BESTAAN VAN „DOE Ter gelegenheid van haar 25-jarig te staan houdt de Leidsche christelijke 8ï£ nastiek en schermvereeniging ,D0F Woensdagnamiddag van 6—7 een rccepB in de receptie-kamer der Stadsgehoor#- NOORDWIJK—KENNEMERS 4-5. Op de banen van de Noordwijksclie Go club is voor de handicap competitie - wedstrijd Noordwijk—Kennemers gespv- De uitslagen waren: Foursomes: H. Binnendijk (12) ec Noorduyn (15) winnen van F. H. Ho»: (12) en ir. J. R. Koning (15) met 7 en - Mr. X (17) en P. K. Dlxon (18) vtfL H. A. Healy (13) en B. Bangert (11' 2 en 1; A. van der Graaff (12) eni, Redelmeyer (20) verl. van F. C. Nurse - en H. A. Jennings (23) met 1 down. Singles: H. Binnendijk (12) wint- WG Holdert (12) met 5 en 3; mr. X («L^, van J. R. Koning (15) met 3 en 1; J- duyn (15) wint van H. A. Healy rip en 4; A. van der Graaff (15) wint vj - Bangert (18) met 3 en 1; T. K. Di«®f verl. van F. C. Nurse (23) met 2 dj"' ;,,- Redelmeyer (20) verl. van H. A. Jen (23) met 7 en 6. t j-41 Kennemers wonnen derhalve met

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 12