CORRESPONDENTIE OPLOSSINGEN, GOEDE OPLOSSINGEN. Dit is een brief, een bedankbrief aan mijn geheele raadseljeugd allen te zamen. Van alle kanten ontving ik gelukwenschen in brieven, briefkaarten, kaartjes. De post bracht mij 10 Maart stapels gelukwenschen uit Leiden, en in het pakket brieven met de oplossingen der raadsels vond ik ook nog massa's felicitaties. Nu begrijpen jul lie toch vanzelf wel. dat ik niet aan ieder apart kan gaan bedanken, dan kwam ik nooit klaar en dan zou het een heel lange, eentonige correspondentie worden, waar niemand wat aan zou hebben. Daarom zeg ik nu: hartelijk dank aan allen, die mij gelukwenschen zonden voor mijn verjaardag. Al moest ik dien dag in bed doorbrengen, was het toch nog een feestdag. Mijn kamer leek op een bloemen tuin; waar ik ook keek zag ik prachtige bloemen en ik werd zóó bedorven van alle kanten met cadeautjes en versnaperingen, dat ik alle reden-had om dankbaar te zijn voor zóóveel liefde en vriendschap. Nu zal ik wel even apart alle briefkaar ten en ansichten, die ik over de post ontving, vermelden, want ieder wil toch graag weten of ik alles heb ontvangen. Hartelijk dank voor mooie Ansichten van: Koba Kool, Hennie Kool. Nel Wage- mans, Gerharda Eggink. Christiaan Eg- gink en familie. Dirkie Schaap. Marianna van den Anker. Marius van den Anker. Jannie van Groeningen. Roeni Bekooy, Trienie Bekooy. Hennie de l"Ecluse en fa milie. Adrie Bavelaar, Abram Bavelaar. Alie Hozee. Louise Hozee. Ali Varkevisser, Jo van der Linden, Tieleman van der Linden, Jo van den Berg, Marietje Zaalberg, Maartje Zaalberg, Jannie Schenkeveld, Willy de Neys en ouders. Nico Krot, Celia Kret, Hans Kret. Corrie Kret, Annie Zaal berg. Jo de Wekker. Joke Kouw, Hendrina de Ren. Corrie Delfos, Ali van Weerden, Annie den Hertog, Reinier den Hertog, Annie Fontein. Suze van Polanen, All de Blauw, zusies Hartevelt Francina de Wit, Bald de Wit, Dikkie de Wit, Jacobus Nie- boer. Julv Franke en ouders. Stientje Grif fioen, Wiesje Baart. Mientje van Weeren, Agnes Louise Planje, Jikke van Akker, Marietie van Akker. Martha Schimmel, Anje de Gelder. Niesje de Gelder en ouders. Rika de Graaf, Adrie van Nood. Maurits van Nood. Johan van Nood. Poutje van der Mey Marietje van der Mey. Ali Krassenburg. Bram Wijnnobel. Heiltje Dorrenaal. Annie Dorrenaal, Gerrit Dorre- paal, Janny Ravensbergen, Rie Oudshoorn, Aaltje van Vliet. Boukje van Vliet. Adria- nus van Vliet. Conny van Vliet, Henny v. Vliet, Gerard de Geus, Dorus de Geus, Keesje de Geus. Dirkje Hooman, Ploon de Kort, Corry van den Kerkhof, Familie Wassenaar, Kees Hoogeveen, Annie Har- teveld. Lyda en Betsv PhilloDO en ouders. Bettv Kwaadgras. Gerda Sniecker, Ma- rietje Laterveer en ouders. Corrie v. Driel, Jan van Driel. Greta de Vries (oud-raad- selnichtie hartelijk dank voor gezelligen brief l, Liedia Neuteboom. Cobi Neuteboom. Dus nu hebben, hoop ik. allen goed be grepen, dat ik nu niet apart antwoord aan al degenen, die mij nu nog in de brieven met de raadsels weer hartelijk felleiteeren en beterschap wenschen en belangstellend vragen hoe of mijn verjaardag is geweest. In het begin der correspondentie heb ik een en ander aan allen te zamen verteld. Want zouden jullie het niet een heel ver velende eentonige correspondentie vinden, als ik 30, 40 of 50 maal schreef: wel be dankt voor de gelukwenschen en goede wenschen voor mijn gezondheid. En als ik ontelbare malen ging antwoorden op de vraag hoe of mitn verjaardag is geweest. Leest dus allen het bezin der correspon dentie en wie mij 10 Maart al iets zond per post. kan zijn naam zoeken bij die lange liist namen van kaarten enz. Anje de Gelder, ja hoor, ik zal Je ook erg missen als je niet meer mee kunt doen, je bent zóó trouw geweest vele jaren. Dirkje Hopman en Adri van Nood, ge zellig dat je elkaar toch telkens ziet en spreekt, of wonen jullie nu niet meer in dezelfde plaats. Ru van Dijk, nog wel gefeliciteerd hoor, ja. dat is waar ook, wij zijn tegelijk jarig. Lilly van der Leeuw, hartelijk dank voor je mooie tulpen, erg lief van je. Ik hoop dat het nu niet lang meer zal duren dat ik kan zeggen, dat je je brief weer eens zelf bij mij kan brengen in plaats van die aan de deur af te geven. Betty Kwaadgras, wat akelig, dat je zoo'n pijn hebt gehad van dat kiezen- trekken en je er 's nachts niet van kon slapen. Agnes Louise Planje, hartelijk bedankt voor de bladwijzer, erg aardig hoor. dat je zelf iets voor mij werkte. Dikkie de Wit, wel gefeliciteerd met je verjaardag, vier maar vroolijk feest hoor. Hendrina de Ren. ik wensch je van harte beterschap. Erg aardig van je grootvader om mij te schrijven. Dank voor alle goede wenschen. Anrüe Buis, wel gefeliciteerd met je verjaardag, veel plezier dien dag. Wiesje Baart, ja hoor, nu weet ik goed hoe Nokkie er uit ziet. Corrie Provily, aardig dat je 's avonds altijd voor je broertje teekent. Arie en Jan de Graaff en Freek de Jong, al weer bedankt voor alle gedichten met belangstellende vragen. Het begin der cor respondentie geeft er antwoord op. Bep Riebeek, ja die tante van je ken ik heel goed, hoor. Alle nieuwelingen, het zijn er weer veel vandaag, zijn welkom. Tot 11 jaar behoort men tot de kleineren en is dan 3 goede oplossingen van de gewone raadsels vol doende. Aaltje van Vliet, nog wel gefeliciteerd met je verjaardag. Naar. dat Adr. zoo erg is gevallen. Heeft hij zijn arm bezeerd? Annie v. d. Valk. wat jammer van dat plantje van je. Tine v. d. Star, komt je hondje je uit school halen? Annie Fontein, zal je nu voortaan je brief goed op tijd bezorgen. Ik woonde vroeger in Leiden, daar was mijn vader predikant. Trudy Bonnet, vindt je het zoo leuk om nu al een bril te dragen? Ik vind het eer der lastig dan leuk. Ziezoo, doet mij nu allen het plezier en leest het begin der correspondentie, dat is antwoord op bijna alle brieven. Nogmaals heel hartelijk dank voor alle gelukwen schen, hetzij per brief, ansicht, kaartje. Dank voor alle goede beste wenschen. Als ik het eenigszins kan doen, geef ik de volgende week prijsraadsels, ik hoop iets prettigs, aardigs te bedenken. Ik weet wel dat ik met prijsraadsels meer werk heb. maar ik doe jullie graag een pleziertje en dan kunnen jullie mij het pleziertje doen door geen lange brieven er bii te schrij ven. Ik zal dus mijn best doen, wacht maar af. Heel hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag, v. Beuningenstraat 42. OPLOSSINGEN DER RAADSELS UIT HET VORIGE NUMMER. 1. Appelbloesem, bloem, bel, pers, som, appel. 2. Wal, Rus, walrus 3. Levendaal, levend, aal. 4. Achting, acht er af dan blijft er lng (3 letters) over. 5 Een babbelkous. 6. Een portret. 7. Lampekap, pek. lam, kap. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSEL ONTVANGEN VAN: Martin van der Meer, Adriana Strui Leendert Moraal, Jacobus Moraal, Cort Delfos. Jannetje Varkevisser, Jan Koevoi Rika Klapwijk, André Klapwijk, Jan Wai ning, Mar janna van den Anker, Mam van den Anker, Dirkje Hopman, Fontein (brief de vorige week weer te 1 ontvangen om te kunnen beantwoorde] Cobi Neuteboom, Liedia Neuteboom, Ad Bavelaar, Abram Bavelaar, Johan Nood, Maurits van Nood, Adrie van Noo Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Nel Voogdt, Nelly Tetteroo, Bep van der Ru van Dijk, Bas van Dijk, Annie van I Wim Hoek, Janny Schenkeveld, Mienl van Weeren, Louis Sjardin, Carolien Verbiest, Edward ten Hooven, Paula Hooven, Nico van der Nat. Neelly van Blij, Corry Rosdorff, Anje de Gelder, Wil Kok. Suze Kok, Rika de Graaf, Johan van den Berg, Wim Kruit, Lilly van Leeuw, Betty Kwaadgras, Mientje Ram Rie Oudshoorn, Cornells J. Arbouw, Au Werter, Reinier den Hertog, Annie i Hertog, Agnes Louise Planje, Ali de Bla\ Adé Pool, Mientje van Riet, Johannus cobus Planje, Andries Coert, Rini Vlasve Francina de Wit, Bald de Wit, Dikkie Wit, Ali van Weerden, Kees Hoogeve Hendrina de Ren, Gerda Nleuwkerk. G rie Provily, Annie Buis, Wiesje Baa Tineke Nuyt, Joke Kouw, Gerharda 1 gink, Christiaan Eggink. Annie Harteve Conny van Vliet, Annle Zaalberg, f van Nieuwenhuize, Marietje van der M Poutje van der Mey. Maartje Rührwie Annle van der Valk. Hennie de l"Eclu Tine Pont, Gerda Spiecker, Aaltje Vliet, Boukje van Vliet, Adrianus Vliet, Mientje Planje, Robbert van Omr ring, Geerde van Ommering, Lientje K Ier, Arie de Graaff, Jan de Graaff, Fre de Jong, Maria Cornelia Stikkelorum, Jo van Rijnbach, Ali Varkevisser, Lies Sche keveld, Willie Schilp, Lenie Schilp, Ani Fontein, Jan Hissink, Trudi Bonnet, Ti van der Star, Bep Riebeek, Jo Annee Rika Prenen, Jootje Prenen, Dientje nen, Marietje Prenen. Jaantje Prene Stientje Prenen, Dorus de Geus, Gerard Geus, Keesje de Geus, Janny Boom, Cor van Driel, Jan van Driel, Daniël van Steen, Ali Hozee, Louise Hozee, Dini v Ingen Schenau, Antje de Nie, Jacobus N boer, Rietje Trap, Drie zusjes Hartevelt, Visser (voornaam voluit schrijven), f Planje, Jo van der Linden, Tieleman der Linden, Marijtje Wassüik, Annie W sink. Johan Mulder, Hendrik Mulder. 8 lie Mulder, Marle Biesheuvel, Mar» Laterveer, Lenie Groeneveld, Beb Niet* Nico Kret, Celia Kret. Hans Kret, Do den Berg, Jan tine Hazenberg, Vic Sto huyzen, Wim Stokhuyzen, Corry van d Kerkhof, Betsy Philippo. Martin van Meer, Jaantje van der Voet, Babs van j Voet, Jikke van Akker, Marietje van Ak Jannie de Water, Frans de Water, J Wassenaar, Eemplen Wassenaar, Johan Wassenaar (zeker mag dat vriendinnel voortaan samen met jullie inzenden), rel West.

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 16