Juist voor Vrouwen! AXKER.CACHETS LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 22 Februari Ij SPORT. Steunt met Uw gaven het Leidsch Crisis-Comité. UIT DE OMSTREKEN. AGENDA. Ruwehanh Doos 30 en 60 VOETBAL. FRANKRIJK B—NEDERLAND B GAAT DOOR. Naar ons van de zijde van den Ko ninklijken Nederlanascnen Voetbai Bond wordt medegedeeld, beeit het bestuur van den K. N. V. B. bericht ontvangen van den Franschen Voetbal Bond, dat de da tum van Zondag 5 Maart voor den wed strijd Frankrijk BNederland B gehand- haatd bluft. Zooals men weet wordt deze ontmoeting te Havre gespeeld. LEIDSCHE VOETBALBOND. Wat er gespeeld is. Voor de Zaterdagmiddagcompetitie werd in ae eerste klasse sieciiss éen wedstrud gespeeld. L.K.C. 1 wist thuis tegen S.O.O. 1 een doelpunt te scoren, waartegen de Oegstgeesienaren geen puntje wisten te plaatsen. L-l.C. won dus met 1e. In - A hadden de Katwijksche Boys, zoo als wij reens hadden verwacht, geen zacht eitje aan Rijnsburgsche Boys 2. Ten slotte wist Quick Boys 2 met 32 de zege te bevechten. A.R.C. 2 won op het kantje af van LJt.C. 2 met 43. 2 B bracht een 22 gelijk spel voor Woubrugge 1 tegen Ons Clubje 1. Kat wijk 1 hield zich thuis kranig tegen Ter- leede 2, doch moest ten slotte toch met 01 de vlag strijken. In 3 A zette L.R.C. 3 Woubrugge 2 met 7—1 aan den dijk. Belangrijker echter was de groote 82 zege voor Quick Boys 4 op haar concurrente, Ons Clubje 2. Hier mede toch hebben de Boys zich van een Hinken voorsprong verzekerd. Voor de Juniores zag S.C.O. zich thuis met 40 door Terleede geslagen. Alle door Fides Pacta te spelen wed strijden waren uitgesteld. In de eesrte klasse en de 2e klasse A dei Zonüagcompeutie waren alle wed strijden óf uitgesteld óf de terreinen af gekeurd. In 2 B wist Sportman 1 te Alphen tegen Alphen 4 een groote 83 overwinning te behalen. Alphla 4 klopte R.C.L. 2 met 51. 3 A bracht een 32 zege voor AS.C. 4 op het sterke L.F.C. 4, waardoor de rood zwarten ongeslagen bleven. D.S.O. 2 zond LJJ.WB. 3 met een 7—2 nederlaag huistoe. In 3 B boekte D.Ki. 1 een 6—1 over winning op R.Ci. 3. L.F.C. 5 ging op het goede pad voort door Rouwkoop 2 met 31 te kloppen. Alphen 8 maakte in 4 A korte metten met het leidende Sportman 2 en zond haar met een 4—2 nederlaag naar huis. U.VJS. 7 wist in Zegwaart D.S.O. 3 een 7—3 nederlaag toe te brengen, terwijl L.F.C. 6 tegen Zuidwijck 2 met 83 de puntjes in de wacht sleepte. 4 B bracht een 64 zege voor L.F.C. 7 op Rouwkoop 3. Leldsche Boys 4 liet zich thuis met 51 door Lugdunum 8 inma ken. U.V.S. 8 kreeg met 73 van T.O.NA. 2 de kous op den kon. In 4 C won A.S.C. 5 met 43 van L.F.C. 8, onder protest van L-F.C. Voor de A-Juniores deelden A.S.C. (a) en Alphen met 22 de puntjes, dit onder protest van A.S.C. B-Juniores bracht een 31 zege voor Lugdunum (b) op Leldsche Boys (a) en voor de C-Junlores sneelden Lugdunum (c) A S C. (b) 1—1 gelijk. Alle overige wedstrijden waren uitge steld of afgelast. WERKLOOZEN-VOETBAL. Morgenmiddag te half drie speelt C. G. W. I (Christelijke Georganiseerde Werkioozen) tegen een sterke LK.C.-com binatie op het LF.C.-terreln aan den Haagweg. o ATHLETIEK. CRISIS IN DE K. N. A. D. OPGELOST. De voorstellen inzake het bestuur. In haar vergadering van 18 Februari 1933 werd, volgens X>e Sport", door de polscommissie na samenspraak en in over leg met het bestuur en eenige vooraan staande officials der KN AU. de volgende lijst van candidaten voor Bestuur en Tech nische Commissie ongemaakt. Bestuur: le voorzitter: J. F. de Jager (Groningen). 2e voorzitter: D. J. Willink (Amsterdam), secretaris: E. H. Huizinga (Culembore). penningmeester: A. Pijper (Amste-dam) commissaris: J. D. de Jong Lzn. (Leeuwarden). B. Veen 's-Graven- haee) en L. D H Broekman (Nijmegen). Technische Commissie: Voorzitter, dr. J. S°'man (Amgtendam). secretaris: E. H. Huizinga (Culemborg), en leden: J. v. d. Lee (De'ft). ir. A. Pauien (Lutterade) en mej. N. Grooss Cs-Gravenhage). 30 KM.-WANDELTOCHT L.S.C. De Leldsche Sport-CIub heeft toestem ming gekregen van de K. N. A. U. tot het houden van een 30 KM. wandeltocht op Zaterdag, 22 April; start des middags te 2 uur. Het parcours loopt door de mooiste ge deelten der bloembollenvelden. Daar deze marsch wordt beschouwd als propaganda voor de wandelsport is deze voor een ieder opengesteld die den leeftijd van 14 jaar heeft bereikt. De L. S. C. houdt haar eerste trainings- marsch Vrijdagavond a.s. Ook niet-leden kunnen hier aan deelnemen. De start is om halfacht vanaf de Haar lemmervaart bij de Mare Poort. WATERPOLO. DE ZIJL I—C. J. M. V. in 3—0. In de Zweminrichting -De Regentes" te Den Haag speelde de Zijl l voor de winter competitie tegen C. J. M. V. III. De Leidenaars wonnen met 30. BILJARTEN. LISSER BILJART KRING. De eerste uitslagen voor de 1ste klasse luiden: C. Th. Duivenvoorden pnt. brt. h.s. gem. (Luto) 200 45 18 4.44 J. Diedericks (Vios) 137 44 20 3.11 p. Duivenvoorden Jr. (Exc.) 200 35 18 5.71 G. C. Degger 113 35 17 3.22 Voor de 2de klasse luiden de uitslagen: H. Verdel (Luto) 150 58 10 2,58 J. Scholte (O.G.) 104 57 8 1.82 H. Verdel (Luto) 150 48 11 3.12 S. v. Rijn (O.G.) 124 47 12 2.63 S. v. Rt1n (O.G.) 150 39 24 3.84 J. Scholte (O.G.) 84 38 25 2.21 GYMNASTIEK. ONDERLINGE WEDSTRIJDEN „KLIMOP". Bij de door de sportvereenlging „K" nop" gehouden onderlinge wedstrij den, wisten de volgende leden een prijs te behalen: Groep I, dames: le prijs mej. G. Sluis, 2e pr. mej. F. v. Noort. Groep II, dames: le prijs mej. G. Schalks. Groep m, asp.-dames: le N. Langezaal, 2e E. v. Brussel, 3e A. Zwanenburg, 4e W. v. Wouw. Groep IV, asp.-jongens: le Fr. v. Duu- ren, 2e C. Groenewegen, 3e C. Langezaal. Groep V, kleuters: le Toosje Langezaal, 2e H. Wijsman, 3e Th. Haan, 4e N. Ber gers. De prijzen zijn gisteravond aan de ge lukkige winnaressen uitgereikt. Na de uitreiking bleven de oudereleden nog een uurtje gezellig bijeen. WIELRENNEN. DE ZESDAAGSCHE TE STUTTGART. De vijfde nacht van de Zesdaagsche had een spannend verloop door de talrijke jachten welke werden ontketend. Dinale gaf op, waarna Llnari uit de baan wérd genomen. Tletz-Preuss wisten zich bij het leidende peloton te voegen en Jan van Kempen-Reslgn slaagden er in tot de vijfde plaats met 3 ronden achterstand op te klimmen. Hedenmorgen om 6 uur waren afgelegd 2432.360 K.M. en luidde de stand: 1. Richll-Pijnenburg, 665 pnt.; 2. Kilian- Pützfeld, 513 pnt3. Tietz-Preuss, 374 p.; op 2 ronden 4. Funda-Umbenhauer 265 pnt.; op 3 ronden Jan van Kemoen- Resign 292 pnt; op 4 ronden 6. Göbel- Huertgen 235 pnt.; 7. Monten-Wambst. 145 pnt.; 8. Glleen-Bühler. 143 pnt.; op 6 ronden 9. Altenburger-Oestrelch, 116 pnt. RECLAME. aMWNVMMMMIAI zijn die "AKKERTJES" een ideaal middel. Ze helpen verrassend bij onbehaaglijkheid, maar bovendien s- - ook bij klachten op gezette lijden Volgens recept rot Apotheker Dumont "AKKERTJES" 6065 Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. De algemeene toestand in den veehan del liet de vorige week weer te wenschen over en gaf geen gunstige perspectieven ook voor deze week. Immers er waren tal rijke redenen aanwezig die een dergelijke veronderstelling wettigden. Doch des te meer valt het mee, indien het anders uit komt. En zulks was inderdaad het geval. Onze slachtveemaxkten gaven een vlotter beeld, wat den handel betreft niet alleen, doch ook wat de priizen aangaat was het zoowel Maandag als Dinsdag wat beter. Er viel voor de fijne kwaliteiten runderen weer boven de f. 0.60 per K.G. geslacht te noteeren, terwijl de goede tusschenkwali- teiten van f. 0.50f. 0.56 per K.G. geslacht konden opbrengen. Stieren deden van f. 0 44—f. 0.52 per K.G. geslacht. Ook voor vette en nuchters/kalveren was de kooplust beter dan voorheen. België biedt niet bij de opruiming van het surplus de behulpzame hand en alzoo zullen we misschien ontkomen aan de „waardelooze" nuchtere kalveren, zooals algemeen werd voorspeld. Noteering voor vette kalveren was van 1527 cent per pond levend en nuchtere slachtkalveren f. 3f, 6 per stuk. Gelukkig zijn we ten opzichte van onze handelsbelangen met België en Luxemburg door een nieuw tot stand gekomen han delsverdrag in betere banen gekomen, het geen vooral voor onze vee- en vleesch- export van zeer groot belang is, doch ook zuivelproducten in het belang zijn betrok ken. België is momenteel een onzer zoo niet onze beste afnemers van vee en vleesch en deze export is tenminste loo- nend. Gisteren was b.v. de Rotterdamsche gebruiksveemarkt bepaald levendiger uit sluitend door den handel op België. Niet alles, doch een groot deel van wat Duitsch- iand onzen handel en export met alle mogelijke middelen in den weg ligt wordt toch ongetwijfeld door het nieuwe handelsverdrag wat met België is gesloten, vergoed. De wolveemarkten verliepen be gin dezer week ook vrij gunstig, met wat stijvere prijzen. Evenzoo was de varkens- markt in het algemeen iets wtll'ger ge stemd en kon voor de beste kwaliteit, vee tot 15 cents per pond worden genoteerd. VAN DER S. AALSMEER. Jaarvergadering Weduwen steun. De Ouderlinge Vereeniglng tot steun der Weduwen hield aan den Üiterweg haar jaarvergadering in café „De Tuinbouw", onder voorzitterschap van den heer Alb. Spaargaren Jhzn. Deze opende met een welkomstwoord, waarna de secretaris, de heer D. Eveleens D. Dzn., de notulen der vorige vergadering las. Deze weraen on veranderd goedgekeurd. Uit de rekening en verantwoording van den penningmees ter, den heer K. Jore Dzn., bleek, dat over 1932 de ontvangsten waren geweest f. 1071.20, de uitgaven f. 1018.43, batig saldo f. 52.77. Op 31 December beschikte de vereeniglng nog over een kassaldo van f. 2609.43. Boeken en kas werden door een commissie nagezien en in volkomen orde bevonden. De voorzitter dankte den pen ningmeester voor zijn accuraat beheer. Als bestuursleden werden bij acclamatie her benoemd de heeren J. Eveleens Dzn., en Alb. Spaargaren Jbzn. Op voorstel van het bestuur bestaat de vergadering tot wijzi ging van art 7 van het huishoudelijk reglement, wat betreft regeling van even- tueele uitkeeringen. Na bespreking van huishoudelijke zaken sloot de voorzitter de vergadering. Jaarvergadering „Kunst en Strijd". De Arbeiders Zangver. Kunst en Strijd" heeft haar jaarvergadering gehoudien in „De Oude Veiling", onder voorzitterschap van den heer Jac. Vos. Na opening volgden voorlezing der notulen en jaarverslag, welke overeen- komstik werden vastgesteld. De voorzitter bracht den secretaris, den heer J. Spaar garen Jzn.. woorden van dank. Uit het verslag van den penningmeester den heer J. de Hartog, bleek, dat over 1932 een nadeelig saldo was ontstaan, doordat de uitgaven de inkomsten hadden over troffen. Als bestuursleden werden herkozen de heeren Jac. Vos, J. de Hartog en Joh. de Vries. In de vacature-P. Borgman werd gekozen de heer G. Tas Dzn. Ten einde de geldmiddelen te versterken werd besloten indien daarvoor toestem ming kan worden verkregen een verlo ting te organiseeren. Na rondvraag volgde sluiting. Door de gladheid van den weg ge raakte de bakfiets van den meikhandelaar P. K„ van Kudelstaart, aan den Ulterweg te water. Een schadelijk avontuur, daar veel melk. boter en kaas verloren ging. In de vergadering van de afd. der Chr. Hist. Unie werd de lijst vastgesteld voor candidaten voor het lidmaatschap der Tweede Kamer. Als afgevaardigden naar den Kamerkring werden benoemd de heeren: G. van Dillewijn en C. J. Braber en voor de Algemeene Vergadering de heeren: J. v. Leeuwen en Alb. Baardse Jzn. Bij Arbeidsbemiddeling staan thans 251 werkioozen ingeschreven, waarbij 149 land- en tulnbouwarbeiders. KATWIJK AAN DEN RIJN. Te water geraakt. Het 4-jarig zoontje van A. D. wonende Voorstraat geraakte in den Rijn. De vader, die het zag, sprong te water en mocht het genoegen smaken hem oy het dro_;e le brengen. Dr. Hueting verleende genees kundige hulp. De politie nam een rijwiel mee, dat in de Kerkstraat onte.;e:rd b eef staan. LISSE. Jaarvergadering Prot. Coöp. „Ons Belang" De Jaarvergadering der Prot. Coöp. „Ons Belang", die in gebouw „Rehoboth' werd gehouden, was druk bezocht. De heer J. Balkenende sprak een openings- i rede, waarin de slechte economische toe- I stand werd geschetst, waardoor het omzetcijfer iets terugliep. De heer H. van der Pol las de notulen der vorige vergadering, welke onder dank werden vastgesteld. Het jaarverslag over het 22e boekjaar werd uitgebracht. Het ledental nam weer met 33 toe Het laatst uitgegeven boekje draagt nummer 662. Mededeeling werd gedaan van de goede samenwerking ni de Coöperatie. De penningmeester, de heer Juc. de Graaf las een beknopt financieel verslag voor, waaruit we het volgende overnemen, i Allereerst gaf hij een beknopt rapport betreffende kas en bankposlties. bedrijfs resultaten enz. van 1932. Hij verwees meer dere malen naar het binnengekomen rap port van den accountant der Coöp.. den heer H. M Verhulst, te Leiden. Hij wees op de geldelijke verminderingen, tengevolge van prijsdalingen, en mindere koopkracht. Toch mocht de positie niet slecht genoemd worden, de winstverdeeling liep tot een bedrag van f. 13569.61. De omzet van de winkel bedroeg ongeveer f. 110.000. die der bakkerij f. 45000, cijfers, die toonen dat er wel gewerkt is. De reserverekening was opgevoerd tot ruim f. 40.000. waarnaast nog een extra- reserve middels afschrijvingen van onge veer f 20.000. Een en ander toont de in wendige fin. sterkte der instelling aan. Men ondervindt nu de zegeningen van de steeds gevolgde voorzichtige dividend-politiek. Naast een behoorlijke gewenschte af schrijving en reserveering. werd voorge steld het dividend te bepalen op 8"U voor afd bakkerij en 3% voor afd. winkel beide afdeellngen gaven reeds automatisch divi dend. eensdeels door lagere broodprijzen, anderdeels door concurreerend verkochte kruideniers en andere waren. De voorge stelde dividend-uitkeeringen gaven tevre denheid: men was er ten volle van over tuigd dat men dagelijks van de coöperatie zijn profijt had. De aftredende bestuursleden J. Bal kenende. G. van Nieuwkoop en C. van der Beek werden met overgroote stemmen- meerderheid herkozen. De voorzitter deed enkele mededeelingen over het Ingestelde pensioenfonds. Als commissarissen werden de heeren A. Boot en D. Eieenbroord herkozen Een gra tificatie van f.75 werd toegekend aan de TB.C.-Vereen. ..Draagt elkanders lasten". De accountant Verhulst toonde nog aan. dat de Prot. Coöperatie er financieel krachtig voorstaat, en sprak een opwek kend woord. Hierna werd de vergadering door den voorzitter gesloten. RIJNSBURG. Vergadering „Draagt Elkanders lasten". De ver. „Draagt Elkanders Lasten" hield haar algemeene ledenvergadering in de zaal achter het Weeshuls. De voorzitter, ds. Ph. Peter, heette de aanwezigen hartelijk welkom, en verzocht het samenzijn te openen met het zingen van Psalm 89: 1, waarna spr voorging in gebed. Vervolgens las hij voor een gedeelte uit de Heilige Schrift, en wel Psalm 146, aan de hand waarvan spr. een korte openings rede uitsprak. Ziende op deze vereeniging, meende spr., dat er alle reden is God te loven en te prijzen, voor de wijze waarop Hij tot nog toe de vereeniging gesteund heeft. Het werk van barmhartigheid brengt vaak vele moeilijkheden, vooral voor secretaris en penningmeester, wien spr. toewenschte, dat zij mochten voort gaan in het werk, waarin zij tot zegen waren gesteld. Spr. wees nog eens op de slechte op komst, en op het goede, dat in persoon lijke belangstelling opgesloten is. Niettegenstaande ondervonden moeilijk heden wenschte men vol moed den arbeid voort te zetten. Helaas was het noodig ge bleken leden te royeeren, maar met onwil- ligen viel niet verder te werken; maar overigens bleef het lede vital ongeveer sta tionair. Hiermede verklaarde spr. de ver gadering voor geopend, waarna door den secrtaris, dr. H. G. Jonker, de notulen der vorige vergadering werden voorgelezen, die ongewijzigd werden vastgesteld. Volgde het Jaarverslag van den secre taris, waarin met blijdschap werd gewezen op den voortdurenden goeden toestand, waarin de vereeniging zich mag verheu gen. Wel was het ledental iets achterult- geloopen, doordat over een vorig boekjaar 170 leden geroyeerd moesten worden, ter wijl 8 leden overleden en 110 afgeschreven moesten worden wegens vertrek naar elders of bedanken, maar daartegenover stond, dat 35 leden toetraden. De vereeni ging telt thans 3464 leden, of wel 168 ge zinnen. Over het laatste boekjaar was slechts noodzakelijk gebleken 1 gezin te royeeren. Zooals uit het verslag van den penning meester zou blijken, is de finantieele toe stand van de vereeniging gunstig. De nuttige werking der vereeniging bleek weder uit het groot aantal verpleegdagen, n.l. 1317, zijnde gemiddeld 18'/: dag per verpleegd lid. De bestuursvergaderingen kenmerkten zich door hun aangenaam verloop en goe den toon, terwijl ook de samenwerking tusschen secretaris en penningmeester niets te wenschen overliet. Spr. dankte allep, die de Vereeniglng op eenigerlei wijze gesteund hadden en ein digde met den wensch, dat God's rijken zegen op vereeniging en leden mocht neerdalen. De voorzitter dankte dr. Jonker in har telijke bewoordingen voor de wijze, waar op deze het secretariaat waarneemt en herinnerde aan de herdenking van diens 25-jarig ambtsvervulling, waarmede spr. hem ook namens deze vereeniglng geluk wenschte. De secretaris dankte den voorzitter voor diens hartelijke woorden en de vergade ring voor de daarmede betuigde instem ming. Hierna volgde het jaarverslag van den penningmeester, den heer D. van Biezen. De uitgaven hadden bedragen f. 4.921.63, de ontvangsten f. 5.228.83, waardoor het batig saldo vermeerdere van f. 2649.51 tot f 2.956.71, terwijl f. 644.32 aan de reserve kas kon worden toegevoegd, waarin thans f. 822.88 aanwezig is. Namens de commissie voor het nazien der boeken en bescheiden van den pen ningmeester, rapporteerde de heer A. in 't Veld dat alles in volkomen orde was be vonden. De voorzitter dankte den penning meester, alsmede den bode, den heer C. v. d. Meü, voor de door hen verrichte werk zaamheden. Bij de thans volgende verkiezing van bestuursleden werd met op 1 na alg. st. jherkozen de voorzitter, die verklaarde deze herbenoeming te aanvaarden. Dr. H. G. Jonker, die aan de beurt van aftreding is, werd eveneens met bijna alg. ste. herkozen, terwijl deze eveneens ver klaard zijn functie te willen blijven waar nemen. Wegens bedanken van den heer C. Brus- see moet voorzien worden in een vaca ture, waarvoor door het bestuur als twee tal is gesteld de heeren P. Kort Jr. en J. Wessels. Na 2 vrije stemmingen werd de heer P. Kort Jr. gekozen, die de benoe ming aanneemt. Hierna volgde verkiezing van leden der commissie voor het nazien van de boeken van den penningmeester. Van de bestaande leden is de heer Kort. die thans bestuurslid geworden is, niet herkiesbaar, terwijl de heer in 'tVeld be dankte. Het derde lid. de heer J. Wesseis, werd bij acclamatie herbenoemd, terwijl na eenige vrije stemmingen als nieuwe leden werden gekozen de heeren H. v. d. Pol en A. Driebergen. Allen namen hun benoeming aan. Het bestuur stelde voor. gezien den gun- stlgen toestand der financiën, het aantal verpleegdagen, dat vergoed zal worden, te verhoogen van 50 tot 70. Dr. Jonker zeide dat het bestuur dit voorstel met vrijmoe digheid kan doen. omdat de kosten plet zullen opwegen tegen de gemaakte winst. De wijziging zou ingaan 1 Januari jj. Het voorstel werd z. h. s., onder applaus, aan genomen. Volgde de rondvraag. - De heer v. d. Pol vroeg, hoe lang men lid der vereeni glng moet zijn, om in alle voordeelen, aan het lidmaatschap verbonden, te kunnen deelen. De secretaris antwoordt, dat men daartoe minstens 6 maanden lid moet zijn. behalve wanneer men van elders als lid van een gelijksoortige vereeniging, mits die aangesloten is bij de Federatie van Ver. voor Ziekenhuisverpleging in Neder land, is overgeschreven van elders. Dan gaan de rechten direct in. De heer Van Egmond vraagt, of de ver lenging van verpleegdagen maar tijdelijk is, omdat later de financiën wel eens on gunstiger kunnen zijn. De secretaris ant woordde dat dan. zoo noodig, nadere voorstellen gedaan zullen worden. De heer K. Vos vroeg of ook vergoeding verleend wordt, als men op reis ztjrde, elders In een zieken'nrichting opgenomen moet worden. De secretaris antwoordde toestemmend, mits dit slechts ln Neder land Is. De heer G. van Duijn gaf het bestuur in overweging de contributie voor werk ioozen te verlagen waarop de heer De Vletter wees op te wachten mopllltkherten, omdat er ook anderen dan werkioozen kunnen zijn, voor wie ded contributie een HEDEN: Nutszaal: Liefdadigheidsavond. fonds Chr. Jeugdhulp, 81/4 uur i Stadszaal (groote zaal): 6de Volk komst te 8 uur nam. Donderdag. Den Burcht: Prop.-avond Eva™, Spr. ds. van Hoogenhuyss, 8% uai Stadszaal kleine zaal): VloflJ Lajos Szikra. 8 uur nam. Nutsvebouw: Vereeniging tot Beven) der Bouwkunst, 8 uur nam. Katwijk aan Zee (Gemeente Spr- ds. Pop van Monster. 7 uur n Oegstgeest (Witte Huis): H, Spr. ds. Ekering van A'dam. 8 uur jj (1 BIOSCOPEN. Casino-Bioscoop Hoogewoerd, 8 u. c „Grootmoeder's Jongen Zondag nam 2 uur 4 uur 30 en 8 j City-Theater Haarlemmerstr 8 u „Het geheim van den Armband." Zaterdag nam 2 u. Zondag nam. 4 uur 30 en 8 uur. Luxor-Theater Stationsweg. 8 uur t „Ein blonder Traum." Woensdag en zaterdag nam J Zondag nam 2 uur. 4 uur 30 en 8 u« Trianon-Theater Breestraat 8 u n „Das Abenteur elner Schönln Frau Woensdag en Zaterdag nam Zondag nam. 2 uur, 4 uur 30 en 8 ui DIVERSEN. Zaterdags Inst v Praeventieve Ge kunde Consultatiebureau voor mo; kinderen. Halftwee tot 3 uur nam ting tegen diphterle A 5 uur nam Donderdags: Inst v. Praeventieve neeskunde. Consultatiebureau voor holisten. 7—10 uur nam. De avond-, nacht- en Zondagdienst apotheken wordt van Maandag 20 it met Zondag 26 Febr. a.s. waargmi door apotheek M. Boekwijt, Vlschma: telef. 552. RECLAME. bezwaar is, terwijl ook de reglemi het bestuur geen vrijheid geven tot i ging voor enkelen. De heer Van Duijn gaf het dent! slechts in overweging en verwacht di voorstellen, eventueel tot reglemenl ziging. De heer In "t Veld vroeg of de tl eering van 1 gezin noodzakelijk waarop het bestuur meende toestem te moeten antwoorden, óók al wordt,' al ln dezen tijd, alle lankmoedigheü tracht. De heer J. Wessels vroeg of het be; in overweging wil nemen, een voorst de gratificatie van den penningmees: verhoogen. Voorz. en secretaris wijze op, dat het hier geen beroepsarbeid treft, maar wel veel liefdewerk, tere, aannemen, dat de penningmeester mi bestaande gratificatie aceoord gaat, De heer Hoogstraten vroeg naai meening van het bestuur, over eer hem ingediend voorstel tot aansctii van een eigen zieken-auto. De seen zette uiteen, dat dit voorstel ut grondslag voor bespreking kan uit» omdat de heer Hoogstraten in zijn s ven zich bereid verklaard he vervoer! hetzelfde bedrag te doen plaats lit als de tegenwoordige contractante, dat dan de vereeniglng bovendien de kosten van aanschaffing en ondei van de auto. Nadat nog gezonge; door de aanwezigen „De Avondzang"1 de vergadering door den voorzltte sloten. SASSENHEIM. Ingelanden-vergadering Roodenmolenpolder. Gistermorgen werd de ingelanden- gadering van den Roodenmolenpolder houden in hotel „Het Bruine Paard der leiding van den heer E. J. Spet® De notulen van de vorige vergadering den vastgesteld. De rekening over werd vastgesteld aan inkomsten f. 2001.24 en aan uitgaven op f- De omslag over 1932 was f. 14 pet De belastbare grootte van den po»® 108.08.99 HA., zoodat het kohier va» slag sloot met f. 1.513.26. De begrip werd vastgesteld aan inkomsten en ®j ven op f. 2.475 13, ln welk bedrag bel te saldo ad f. 21.73 is begrepen. De ot- werd voor 1933 begroot op f.12 per; De vermindering van het batig saldo- pl.m. f. 150 ls ten deele toe te sen™ aan de verlaging van den omslag Wj li op f. 12. Door de Commissie voor zien van de rekening over 1932, ""Jj de uit de heeren W. Warnaar, J°" ,j, gaal en B. RuUgrok. werd rappor'" bracht. Na toelichting van eenige J> door den voorzitter kon de Com ml® met de ontworpen rekening ver |P Voor het nazien van de rekening 0% werd dezelfde Commissie benoem1 de plaatsvervangende leden wer ,1,/ benoemd. Vervolgens had de "'„it, plaats van een Poldermeester Hnrtlpfrp aft.rprïlncr var» Hpti heer «-r-il het? kleit die met algemeene stemj"" jitj herkozen Na een woord van den voorzitter voor de goede ore' jtP ingelanden werd de vergadering

Leidsch Dagblad | 1933 | | pagina 6