VüTnx'jtv JRRESPONDENTIE. KOENTJE'S JASJE' |n massa brieven! Er waren er van de grooteren en kleineren, (tlkaar. En heelemaal geen klach- htig! Wie telt eens voor mij hoe- waren die goede oplossingen 4 gelukkigen namelijk Maartje Jo Beumer, Cornells J. Arbouw tan Driel, is het voor alle 4 de laai of hebben jullie al eens ge- floot? Zullen jullie mij alle vier je het boek hebt gehaald? ijk zijn er een massa teleurge- jat moet wel als er zóóvelen mee- j iedereen moed houden en hopen Weenden keer, nu niet ophouden J nog geen prijs kreeg. In Decem- len er al weer prijsraadsels, dus fraaar weer op hopen. In nieuwelingen! verbazend veel. Bat heel aardig, dat komt nu ze- |de winter is begonnen en men i gezellig bij elkaar zit. Ik ga nu |ledere nieuweling apart schrijven eentonig. Ik zeg tot allen te Welkom, men mag mij Tante len tot 11 jaar behoort men tot leren. als nieuwelingen: Iwierlnga, Rika de Bruin, Adelje IPols, Bep Planje, Joop de Vries, lAtten (ben je een jongen of een Jacobus Hagen, Catharientje van Jannie Wieringa, Biefke Wie- ntoon de Kier, Daniël van den lan Koevoet, Ans Vollenga, Wil led, Rika de Graaff, Jan Pieter Wilhelmina Teleng, Rietje Pie- jmie Rank, Johanna van der Berg. 1 nieuwelingen zijn mij dus wel- Imen blijft meedoen, ook na deze (seis, dan antwoord ik natuurlijk op de briefjes. |nu nog eens vele aparte ant- Gelukkig voldeden velen aan rek om bij de prijsraadsels geen jieven te schrijven; lk kreeg veel 100 goede oplossingen, gezel- (ina van der Valk, zeker mag je ledoen en mij Tante noemen. Je heel netjes en heel duidelijk met geschreven, maar op school schrijf ieker altijd met inkt niet waar? Struik, een van die tweeanec- [eft er al ingestaan; dus die kan Beer plaatsen. na en Marius van den Anker, t deed ik niet vroeger iedere week verloten, maar iemand schreef Ize gehoord had, dat het vroeger 1 ik weet daar niets van. j. d. Leeuw, ben je in de herfst- naar Leiden geweest, naar je der? hoe lang? Zoo, was dat niet? en komt de poes wel eens bij Je, is ze goede vrienden met e? [v. d. Kerkhof, nog wel gefelici- pt je verjaardag. Veel plezier ge dag? ik hoop het. [Je van der Mey, ja ik miste je osje en wist niet, wat er was, Bp ik het. [Rosdorff, zeker, hoor je tot de p. Als je nieuwe raadsels of anec- pbt, mag je die gerust eens in- [v. Woudenberg, een tijd niets van prd, had je het zoo druk met I Lancel, of ik kwaad ben omdat tijd niet schreef, weineen, daar Inooit kwaad om. Ieder, die er zin imag weer mee gaan doen. Delfos, aan jou zou ik precies liet- bnnen antwoorden als ik net schreef. Kouw, dat doet mij plezier hoor, Prijsraadsels ook bij jou zoo in lak vielen. van der Bent, feliciteer je roer wel met zijn 3den verjaar- ken hem nu van het kiekje. Spiecker, ik begreep wel wat de Jen moesten zijn, maar ik vroeg iog maar even. Ben je uit logee eest? waarheen? "Vijnnobel, heel aardig van je be- laar ieder die goede oplossingen beeft het recht om mee te loten te gelukkig loot, recht op een !u Marietje van Akker, neen hoor, gelukkig geloot, blijft maar trouw Holleman, je broertje en zusje 'eel jonger, ik vind aardig dat dat je toch zoo prettig met hen Hen. e Griffioen, stond je wel in de door C. E. DE LILLE HOGERWAARD. ïrttftr ij [ij 11 ij Yj ri' t ÜÏT' Klik-klak! klik-klak! gaan de pennen! En Marietje, onverstoord, Breit heel ijv'rig aan het jasje Van haar jongenspopje voort. Als het over 'n poosje koud wordt, Krijgt haar Hoentje 't jasje aan En kan hij als het niet regent! Met zijn Moesje wand'len gaan. Klik-klak! klik-klak! gaan de pennen! Poppcnmoeder heeft het druk: Nu eens breien, dan vertellen, Want haar jongen maakt veel stuk! Heel wat komt er kijken, weet je! Altijd is er wat te doen! 'n Robbedoes, dat is haar bengel, Maar.'t is toch een lieve Koen Voor geen geld zou zij hem missen, Wantal is hij soms eens stout, Altijd zegt hij flink de waarheid, Zoodat Moes toch van hem houdt! Klik-klak! klik-klak! gaan de pennen! Wat zal Koentje netjes zijn, Als hij straks met Moeder wandelt Heerlijk in den zonneschijn! (Nadruk verboden) correspondentie en niet bij de goede op lossingen, zeker een vergissing. Die me vrouw die vóór mij raadseltante was schreef onder den schuilnaam: Marie van Amstel. Lena en Willie Schilp, natuurlijk dat W. hoopte dat zij nu eens eindelijk ge lukkig zou loten, dat begrijp lk best hoor, houdt maar moed, ik zeg tegen iedereen: nu maar weer hopen op December. Bep Planje, hebben er broers en zusters van je meergedaan, terwijl lk raadsel tante was, hoe zijn hun voornamen? Jan Koevoet, natuurlijk herinner ik mij het drietal Koevoet dat meedeed, 2 Jon gens en 1 meisje. Koba Kool, o, dat is pas over eenige maanden, namelijk 10 Maart. Wim Kruit, ik zal je raadsels bewaren en bij mijn voorraad leggen. Anje de Gelder, groot gelijk hoor dat je Zaterdag al schreef, dan kon je Zondag meer genieten van het familiebezoek. Dirkje Hopman, wat gezellig dat Adrie toen ook nog bij je bleef logeeren, zooiets vond ik in mijn jeugd ook zoo plezierig. De 4 nichtjes van de Hooglandsche Kerkgracht. Wat jammer dat Coba ziek te bed lag en dus niet mee kon doen. Ik wensch haar van harte beterschap. Bep Rozier, is je grootmoeder nu weer beter en weer thuis? Robbert en Geertje van Ommering, zul len jullie er voortaan aan denken als het prijsraadsels zijn om dan de leeftijden er bij te schrijven. Johanna Tegelaar, zoodra je zusje goed zelf kan schrijven en de raadsels begrijpt, mag ze ook meedoen, vanaf zevenjaar mag men meedoen. Ben jij zoo dikwijls ziek geweest zoodat je niet kon schoolgaan, wat scheelde er aan? Daniël v. d. Steen probeer het maar zelf en anders praat je er maar eens met va der of moeder over. Drietal Wassenaar, dat doen alle kleine kinderen zoo graag wat je nu over Hanna schreef, omgooien wat een ander voor ze heeft opgebouwd. Grappig hè zoo'n ge broken taaltje van die kleintjes die de woorden nog niet goed kunnen zeggen,. Johan, Hendrik en Nellie Mulder, er zat van allerlei in de enveloppe, 3 briefjes prijsraadsels, de oplossingen der vorige week ook nog, maar niet zooals Johan schreef, een mooie kaart. Die zat er niet in, dus daar kan ik ook niet voor be danken. Arie en Jan de Graaff, verbazend aar dig dat album met al die teekeningen er in, maar kijk eens, ik weet niet of de redacteur al die teekeningen als raadsels aanneemt, ik zorg nooit voor een rebus, ik weet niet of ze op de drukkerij al die figuren enz. hebben om te laten drukken. Ik heb nu gisteren en vandaag geen tijd om alles goed te bekijken, ik had aan die massa brieven genoeg werk om alles na te kijken en te beantwoorden. Ik vind het heel aardig gemaakt maar ik vrees het niet alles te mogen insturen, hoe het mij ook spijt. Francina de Wit, zoo, is een meisje van je school in Kloostcrzande gaan wonen, waarom? en hoe heet zij? Krijn Haasnoot, laat je die nieuwe dui ven al uitvliegen en gaan ze niet naar hun vroeger hok terug? Johannes Jac. Planje, dat raadsel van het vlas heeft er al ingestaan, dat ls mij al meermalen toegezonden. Nelly Wagemans, Ja hoor eens Marlot is heel erg ver van de van Beuningen- straat af, dan zal je met 2 trams moeten gaan, lk denk met lijn 3 en met lijn 1. Lijn 1 houdt stil aan de Statenlaan, de voorlaatste halte en dan ben je vlak bij de van Beuningenstraat 42. Van Marlot naar de van Beuningenstraat zal wel 3 kwar tier trammen zijn. Jannie van Nieuwenhuyze, verleden week heb lk Je brief veel te laat ontvan gen, de brieven moeten 's Maandagsmor gens vóór 9 uur op het bureau Leidsch Dagblad wezen of op zijn laatst 's Maan dagsavonds in den Haag als je die over de post stuurt. Allen hartelijk gegroet door, Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag, van Beuningenstraat 42.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 15