SCHOOLWEDSTRIJDEN VAN A.S.C. NED. JEUGD-ELFTAL TEGEN WEST. 2e KLASSERS LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 10 October 193 ZONDAG A.S. OP HET A.S.C.-TERREIN SCHEVENINGEN I—U. V. S. I 2—1. Een onverdiende nederlaag. In stroomenden regen toog U. V. S. naar Wassenaar om den strijd tegen Scheve- ningen op te nemen. Bij aankomst bleek het terrein in uitstekenden toestand te ver- keeren en besloot de scheidsrechter, on danks den regen, toch te spelen. Toch lijkt ons de beslissing van den scheidsrechter aanvechtbaar ,te meer daar gedurende den geheelen wedstrijd in regen en wind is ge speeld. Dat 't desondanks nog een span nende en fraaie strijd is geworden, is te danken aan het uitstekend aanpassings vermogen van de 22 spelers bij zulk weer. Schreven we dat tegen Rijswijk de ploeg goed ln elkaar zat, na dezen wedstrijd kun nen we dit weer bevestigen ondanks deze kleine nederlaag. Met een beetje geluk had de uitslag net zoo goed andersom kun nen zijn. Belde elftallen waren compleet en om 2 uur laat scheidsrechter Visser U. V. S. tegen wind en regen aftrappen. Direct neemt Schevenlngen het leer over, en we weten 't maar al te goed dat deze verceni- ging altijd in de eerste minuten het spel probeert te forceeren, maar de U.V.S.-ver dediging ls op haar post. Schevenlngen komt steeds terug, maar Graafmans c.s. weten van geen wijken. Dan neemt U.V.S. den aanval over en mooi combineerend gaat ze op het doel af, maar ook hier blijkt de verdediging uit prima spelers te be staan. Beide doelen zijn beurtelings ln ge vaar en 't valt ons op dat de harlinie van Schevenlngen het aangeven van den bal naar de voorhoede steeds door de lucht doet, terwijl daarentegen de halflinle der Blauw-witten den bal langs den grond speelt, waardoor de Leidsche aanvallen een veel vlugger karakter dragen dan die van Schevenlngen. Toch is 't Schevenlngen dat 't eerst doelpunt (na een handsgeval) uit een strafschop. De blauw-witten voelen hierin een aansporing en nu wordt de ver dediging van Scheveningen ln het nauw gebracht. Zij weet door uittrappen voorloo- pig onheil te voorkomen, maar eindelijk, bij een keurigen aanval van rechts, weet J. Ar- bouw met een geweldigen kogel te doel punten. Spoedig breekt de rust aan met den stand 11 Nog door-weekt van voor de rust betreden de spelers weer het veld om aan de tweede helft te beginnen. Nu speelt U. V .S. met wind mee en direct wordt 't Scheveningen- doel onder vuur genomen. Scheveningen ziet het gevaar ln en speelt voor wat ze waard is, hetgeen niet wil zeggen: met pracht spel, maar met veel doorzettings vermogen. Scheveningen ls een tikje ster ker. Beide doelen verkeeren herhaaldelijk in gevaar, maar vooral de doelman der Sche- veningers ls in prachtvorm. Kogels van J. Kooreman weet hij op voortreffelijke wijze te stoppen. Dan volgt een algemeen op dringen van Scheveningen en zij weet een doelpunt te forceeren. Dit geschiedde 12 minuten voor tijd. De binnenspelers van U.V.S., die een verdedigende houding had den aangenomen, komen nu ook naar voren. Een ware belegering van het Sche- veningen-doel heeft plaats, de thuisclub is finaal uitgespeeld. Voorzetten van J. Ar- bouw en zijn broer volgen elkaar geregeld op. maar de binnenspelers hebben geen ge luk met schieten. De keeper, we vermeldden 't reeds, was ongenaakbaar. Met man en macht wordt verdedigd, 't is werkelijk om moedeloos te worden Twee mooie kansen weet de keener, met medewerking van de backs, met kunst en vliegwerk, onschade lijk te maken. Met U.V S. in den aanval breekt, het einde aan met een zeer zeker onverdiende nederlaag. Scheidsrechter Visser leidde uitstekend. SCHOOL WEDSTRIJDEN VAN A. S. C. De Gem. H.B.S. wint den Leidsch Dagblad-beker. Dank zij het gunstige weer, is ook de laatste dag der A.S C-schoolwedstrijden vlot verloopen. Verrassende uitslagen heeft deze laatste dag overigens niet op geleverd, want de Gemeentelijke H.B.S. stelde zich door een gemakkelijke 51 zege op de Instrumentmakers voor een jaar in het bezit van den zilveren L. D.- wisselbeker, terwijl de Gemeentelijke Kweekschool op verdiende wijze, zij het ook op het kantje af, met 1—0 won van de Chr. Kweekschool en daardoor beslag legde op den derden prijs. In het verllezerstournooi stelde Mathe sis B. teleur door met 20 van de R.K, H.B.S. te verliezen, doch het dient er kend, dat de overwinnaars de zege volko men verdiende. Er bestond voor deze laat ste ronde van het schoolvoetbaltournooi veel belangstelling en er heerschte een sportieve stemming, zoodat de vice-voor- zitter der commissie, de heer S. N. Wa- ringa die den voorzitter, den heer J. G. A. Janssen, wegens ultstedlgheld verving bij de prijsuitreiking terecht kon wijzen op een alleszins geslaagd tournooi. Spr- betreurde het evenwel, dat, voor het eerst sinds het bestaan der schoolwedstrijden, zich eerüge incidenten hebben voorgedaan, welke rechtstreeks indruischten tegen de sportieve en propagandistische gedachte, welke aan deze wedstrijden ten grond slag ligt en sprak de hoop uit, dat de door de Commissie genomen drastische maat regelen in volgende jaren hun nawerking zullen doen gevoelen. Spr. richtte verder woorden van dank tot de besturen van A.S C. en Lugdunum voor het welwillend afstaan der terreinen, kleedkamers en buffetten; tot de scheidsrechters, tot den heer W. Brouwer, die een fraaien prijs be schikbaar stelde cn tot de directie van het „Leidsch Dagblad", die tot haar leed wezen verhinderd was de prijzen uit te reiken. Dez taak overnemende, deelde de heer Waringa tenslotte de navolgende prijzen uit: Winnaarstournooi: 1ste prijs (zilveren L, D.-Wisselbeker en 11 draagmedailles) Gemeentelijke H.B.S2de prijs (zilveren voetbal aangeboden door den heer W Brouwer. Haarlemmerstraat 23) Instru mentmakers; 3de prijs (medaille) Gem. Kweekschool; 4de prijs (medaille) Chr. Kweekschool. Verliczcrstournooi: 1ste prijs (plaquette) RK. H.B.S.; 2de prijs (medaille): Mathe sis B.; 3de prijs (medaille) Chr. HB.S. De beker ls thans achtereenvolgens ge wonnen door de Ambachtsschool, Kennis is Macht, de Chr H BS. en de Gemeen telijke H.B.S. Eigenaar wordt die school, 'welke den beker driemaal achtereen of vijfmaal in totaal wint. Voorloopig is het voortbestaan dezer wedstrijden dus nog wel verzekerd! H. F. C.—ALPHEN 0—0. Het Alphen-team weer in z'n ouden vorm. Algemeen was bekend dat Alphen het in dezen wedstrijd tegen de oud le klasser H.F.C. niet gemakkelijk zou krijgen, vooral gelet op de defensie met niet minder dan den doelverdediger v. d. Meulen. Tegen de meest gevaarlijkste tegenstanders heeft Alphen reeds eerder op verrassende wijze blijk gegeven het best bestand te zijn. Zoo ook gisteren. Bovendien is met de eerst ge speelde wedstrijden geen vergelijking te maken, gelet op de pech die Alphen steeds had en zij meerdere malen was gehandi capt doordat haar team niet volledig kon uitkomen. Gisteren was Alphen echter weer het oude Alphen dat zich volledig heeft hersteld en een stevige en goede partij voetbal heeft gespeeld, zelfs zoo dat H.F.C dikwijls alle zeilen bij moest zetten en keeper v. d. Meulen dikwijls als redder voor zijn club moest optreden. H.F.C. was volledig, terwijl Alphen een invaller voor H. Binnenkamp had Het spel van Alphen was thans ook technisch vrij wat beter. Het goede open spel gaf de vleugelspelers aanhoudend werk. Jammer was het, dat het spel nog wel eens te kort was, waar door de verdediging van de Haarlemmers steeds tijdig kon ingrijpen. Als scheids rechter Breedhoff laat beginnen laat Plu- vius zijn tranen den vrijen loop. Het stroomde gewoonweg. De bezoekers winnen den toss, zoodat H.F.C. aftrapt en de eerste minuten geheel in de meerderheid is. De Alphen-verdediging zet alle zeilen echter bij en weet door kordaat optreden doel punten te voorkomen, waarbij ook de Alphen-keeper zijn talenten t o. Van der Meulen demonstreert, wat hem gisteren goed afging. Weldra, na ongeveer 12 mi nuten te hebben gespeeld, komt Alphen er beter in. Het spel gaat thans gelijk op. De voorhoede van Alphen wordt door de middenlinie voortdurend in het werk ge steld de Haarlemmers aan te vallen. Hun verdediging weet echter elk gevaar te be zweren. Eenmaal lijkt het of een doelpunt voor de bezoekers in de lucht hangt als Windhorst op keurige wijze den bal krijgt toegespeeld door Krumpelman, en deze ge heel vrij tegenover Van der Meulen komt te staan. Jammer voor de bezoekers mist deze speler echter. Ook met de Haarlem mers blijkt niet te spotten. Hun voorhoede komt steeds gevaarlijk opzetten, zoodat de Alphen-verdediging handen vol werk krijgt. Een tweetal corners brengen echter ook voor de Haarlemmers het niet begeerde succes. Ook de Alphen-voorhoede gaat op nieuw op bezoek aan de overzijde en reeds is door hen het leder vlak voor het H.F.C- doel geplaatst als een scrimmage ont staat met als uitslag een out-bal. Na nog eenig heen en weer spelen breekt dan spoedig de rust aan met blanco-stand. Ook na de thee komt Alphen direct in bet offensief en geruimen tijd worden de Haarlemmers geheel op eigen veld terug gedrongen. De verdediging der gastheeren krijgt handen vol werk, doch Van der Meu len was de man, die steeds handelend en reddend voor zijn club wist op te treden. Als H.F.C. dan weer op komt zetten krijgt de Alphen-verdediging het zwaar te ver antwoorden, doch ook hier blijkt de keeper in goeden vorm. Even lijkt het er dan op dat de strijd zal ontaarden als de bekende vroegere midvoor-speler van Zandvoort, die is overgegaan naar H.F.C., namelijk Koper, op minder faire wijze tracht het j spel voor zijn club te forceeren door keeper i en midhalf der bezoekers, zonder dat zij zelfs het leder in bezit hebben, voortdurend ergerlijk hinderen en tracht hen te vloe ren. Gelukkig ontgaat dit den scheidsrech ter niet en deze treedt goed op. Wanneer dan een corner voor de bezoekers ontstaat, missen deze een goede kans wanneer de midvoor den bal tegen de doelpalen kopt. Een mooie kans ging hier verloren daar v. d. Meulen absoluut het leder niet kon bereiken. Wij zien dan weer eën gelijkop- Foto Bleiti De belde finalisten in het A.S.C-school voetbaltoumooi om den Leidsch Dagblad ment makers poseeren gezamenlijk voor den Wisselbeker, de Gem. H.B.S. en de Instru- fotograaf. KATWIJK I—WOUBRUGGE I 1—1. Voor de Zaterdagmiddagcompetitie speelde in de 2de klasse B. Katwijk I tegen Woubrugge I. Reeds dadelijk ontwikkelde zich een vlug spel, waarbij het goede sa menspel van Woubrugge opviel. Wou brugge was dan ook meer in den aanval. Bij een dezer aanvallen gaf de rechtsbui ten der gasten zijn club de leiding. 1—0. Met dezen stand ging de rust in. Ook na de rust een aantrekkelijk spel. Hoewel Katwijk individueel zeer goede spelers telt, is het samenspel nog niet wat het moet zijn. Vandaar dat, hoe hard er ook werd gewerkt, doelpunten uitbleven. Het samenspel der gasten vlotte beter. Dank zij de goede verdediging der tegen partij wisten ook zij het net niet meer te vinden. Enkele minuten voor het einde werd het zwoegen der gastheeren bekroond met een mooi doelpunt. 11. Met dezen stand kwam dadelijk daarop het einde. ZEIDWIJCK—LEIDSCHE BOYS II 4—2. Het veld was goed bespeelbaar. De toss wordt gewonnen door L. Boys. Zuidwijck trapt af met wind tegen. Na ongeveer 20 minuten is de stand reeds 30. Rust gaat in met 31. L. Boys houdt na de rust flink stand, maar kan niet verhinderen dat Zuidwijck er 41 van maakt, waarna L. Boys uit een penalty het 2e tegenpunt scoort, waarmede het einde komt. Scheidsrechter Schniezewind leidde uit stekend o..vHet spel van Zuidwijck was in dezen gaanden strijd, waarbij zoowel AlDhen als wedstrijd reeds veel beter dan in de vorige wedstrijden De doelpunten werden Haarlem het net niet weten te vinden, zoo dat de scheidsrechter, die goed leidde, wel dra het einde aankondigt, waarbij door partijen de kostbare puntjes broederlijk werden gedeeld, wat voor Alphen zeker een goed succes mag worden genoemd. gemaakt door J. Eekkering (2), J. Filippo (1) en Poekler (1) L Boys kan ook terugzien op een goed gespeelden wedstrijd, vooral de rechtsback speelde een goede partij. RECLAME. 7882 QUICK BOYS III—SLEUTELS I 8—2. Zaterdagmiddag heeft Quick Boys III haar supprematie getoond tegen Sleutels I de nieuwe vereeniging' der Zaterdagmid dagcompetitie, en haar met een stevige 82 nederlaag naar Leiden teruggestuurd. Voor de rust gaat het spel gelijk op en neer, en met de rust is de stand dan ook 11. Na de rust hebben de Boys den wind in den rug en de druk op het Sleutels-doel is dan ook groot en doelpunten blijven niet uit. Regelmatig verhoogt Quick Boys de score tot 81, terwijl Sleutels nog slechts éénmaal weten te doelpunten. Het einde kwam met 82 in het voordeel van Quick Boys. S.C.O- II—L.R.C. n 3—6. S.C.O. II speelde thuis tegen L.R.C. II en verloor met 63. Met de rust was de stand 41 voor Na de rust doelpunten beiden nog twee maal. De heer Ladan leidde zeer goed. CONCORDIA I (HUlegom)—INDIA I 3—5. Direct ontwikkelt zich een vlug spel en verkeeren beide doelen beurtelings in ge vaar. De corner op het India doel, schit terend door Beelen genomen, wordt door Martin met een schot in den uitersten hoek in een doelpunt omgezet Even later kopt Bouckaart juist over Inmiddels zit de India voorhoede niet stil en weet uit een algemeenen aanval gelijk te maken. Concordia zet geweldig op en Martin schiet keihard tegen de bovenlat; de terug springende bal wordt voor een back tegen den toeloopenden links buiten geschoten en weer leidt Concordia. Na de thee blijkt het veld, door de steeds neerstroomende regen haast onbespeel baar, en verschillende glijpartijtjes zijn er het gevolg van. India, dat hiervan het minst hinder schijnt te ondervinden, zit geweldig op de bal en weet den stand geleidelijk tot 5—2 op te voeren. Even voor het einde verkleint Bouckaart dep achterstand als hij een ver doorgespeelde bal juist kan bereiken en inschiet. Daar scheidsrechter Angevaare niet ver scheen, werd de wedstrijd geleid door C. Onderwater. PEGASUS—S.L.F. III 4—3. Nadat aanvankelijk SL.F. de leiding nomen heeft, komt Pegasus er meer in. Toch slaagt ze er voor de rust niet in ge lijk te maken. De rust gaat in met 12. Na de pauze is het een spannende strijd. Uit een penalty weet Pegasus ge lijk te maken. De Pegasus-keeper weet op fraaie wijze een penalty te houden. Aan de andere zijde doelpunt Pegusus twee maal en de stand verandert daardoor in 42 in haar voordeel. Op werkelijk, su blieme wijze weet de keeper den rood gelen enkele schoten te keeren. Nadat S.L.F. nog eenmaal heeft weten te doelpunten komt het einde van dezen, van beide kanten vlot gespeelden wed strijd. LEIDSCHE BOYS (JUN. A.) L. F. C- (JUN. B.) 4—0 Beide elftallen hebben verscheidene in- valers. De Boys hebben wind tegen wat hun echter niet belet de overhand te ne men en dit door een doelpunt uit te druk ken door v. d. Blom waarmede de rust ingaat. Na de thee spelen de Boys goed samen. L.F.C. komt niet meer over de helft. De Boys doelman krijgt dan ook niets te doen. Aan den anderen kant weet D Schouten den voorsprong te vergrooten Als het einde nabij is hebben de Boys den stand door Zwart en Onderwater opge voerd tot 40. Hiermede behaalden de paarswitten hun eerste overwinning. Scheidsrechter J. Hillebrandt leidde keurig U.V.S. UI—T.O.N.A. I 5—4. U.V.S. nam voor de rust een 2—0 voor sprong, welke reeds direct na de rust door fouten in de blauw-witte verdediging ver leren ging. Uit een vliegend schot van den midvoor nam U.V.S. weer de leiding en even later werd het 42. T.O.N.A. scoorde toen uit een penalty tegen, waarna U.V.S. den stand op 53 bracht. Tenslotte werd T.ON.A. wegens hands nogmaals een strafschop toegekend welke werd benut, zoodat UV.S. met 54 won. THE RISING HOPE—LUGDUNUM 5—2. De thuisclub wint verdiend. Onder zeer ongunstige weersgesteldheden vond op een glad, doch wel te bespelen ter rein, deze belangrijke wedstrijd plaats. Laten we direct beginnen met te verkla ren, dat de sterkste ploeg verdiend, hoewel geflatteerd heeft gezegevierd. De thuisclub beschikt over een keurig elftal, waarin de midvoor en linksbuiten wel de uitblinkers zijn. De achterhoede is goed, doch voor zoo'n ploeg wel het zwakste deel. De spe lers zijn op het ietwat korte en smalle ter rein (gezien de schitterende accomodatie, hadden we een flinker terrein verwacht) volkomen thuis. De groen-witte ploeg stelde teleur. Het is typeerend, dat in belangrijke kampen het spel der Leidenaars veelal tot een bedenkelijk laag peil daalt. De oorzaak is moeilijk vast te stellen, doch de voor beelden zijn er veelvoudig van. Men denke slechts aan wedstrijden tegen D. C. L„ V. D. L., Scheveningen, enz. Gisteren was het weer niet anders. Het vlotte samenspel der andere wedstrijden, ontbrak ten eenen male, alles ging te weifelend en le door zichtig, zoodat de toch niet al te hechte Rotterdamsche defensie steeds kon ingrij pen. Lugdunum wist viermaal het, net te vinden, waarvan éénmaal in off-side posi tie, terwijl de thuisclub v. d. Berg niet min der dan zeven malen passeerde, waarvan twee malen in buitenspel-positie. De doel punten waren dus goedkoop, doch het gladde terrein en de natte bal droegen daar het hunne toe bij. De achterhoede van Lugd. was zeer zeker het beste deel der ploe<* met keener v. d. Berg en Jac. Neu teboom als de besten. De leiding berustte in handen van den heer Joh. Hoek, die Lugd. een zuiver doelpunt onthield, maar verder de zaak in handen had. Over het spelverloop het volgende: Na veel heen en weer gepraat besloot men om 2.10 te beginnen. De regen stroomde uit een loodgrijzen hemel, doch nietemin werd er flink aangepakt. Het eer ste kwarfier is voor de thuisclub, doch v. d. Berg is in schitterende conditie. Tot tweemaal toe brengt echtei de staander redding bij verre kogels van midvoor en rechtsbuiten. Het ziet er donker uit voor groen-wu, maar allengs als de Lugd -voor- hoede ziet, dat het achter naar den vleeze gaat. wordt zij wat vrijer en onderneemt eenige goede aanvallen. Als na 15 min. Vermond het leer krijgt toegespeeld, pas seert hij zeer handig den rechtsback om daarna met een fraaien schuiver den Lei denaars de leiding te geven (01). Dat geeft de Lugd.-ploeg moed en zij is niet voor de Rotterdamsche veste weg te slaan. Uit een vrijen schop kopt de Roo keurig in, doch het doelpunt wordt wegens off-siae niet toegekend. Tot vijf minuten voor half time blijft de stand 1—0 voor Lugd., doch dan maakt Rising Hope uit een vrijen schop gelijk (1li- 2 min. voor de rust treeft de midvoor der thuisclub, na eerst hands te hebben gemaakt (vriend en vijand was het hier over eens. alleen de bewuste speler vermocht het zich niet te herinneren) zijn club de leiding (2—1). De tweede helft is nauwelijks twee mi nuten oud. als de Lugd.-voorhoede, ge steund door den sterker wind, fraai com bineerend ten aanval trekt. Vermond geeft over aan De Roo. die met een hard en on houdbaar schot gelijk maakt. Edoch terwijl de Lugd.-aanhang een ware vreug dedans uitvoert, geeft de heer Hoek, dit maal zeer ten onrechte, buitenspel. Het zat onze stadgenooten dus niet mee, en enkele Lugd -spelers toonen neigingen tot berusting in een nederlaag, wat in deze periode zeer zeker te ïak-r, viel Nauwelijks heeft men dit in Rotterdamsche kringen doorzien, of de linksbuiten kogelt hard op v. d. Berg, die het leer laat glippen, waarna de midvoor het vonnis over Lugd. voltrekt (31). Want dit doelpunt brengt een t depressie in de Lugd. gelederen te wet en ondanks manhaftig verdedigen vtB Neutebóom c.s. scoort de midvoor spot: het vierde doelpunt voor z'n club (4—; Nog even een kleine opleving van groe: wit, waaruit v. Weerlee den achterstel*! verkleint (42), doch voor het verdere f deelte van den kamp beheerscht T:,l Rising Hope het spel volkomen, mede dtu A dat de Lugd.-rechtshalf, om onverklas bare redenen in het geheel niets me 4 presteert. Hem werd dan ook door 6 J Lugd.-aanvoerder het verder medespe ontzegd. Met tien tegen elf houdt Lnj! moedig stand. Nog eenmaal scoort de nu-M voor na een soloren op fraaie wijze (5-1 J doch verder vermogen de Rotterdamtr: het ook niet te brengen, een tweetal o! side-doelpunten daargelaten. Het eii® komt dan ook met een fiksche 52 tg I voor de thuisclub, die o.i. eerder op kampioenstitel aanspraak mag maken, es I de Leidsche groen-witten, die echter ri 1 den moed moeten opgeven; de weg is dS lang genoeg. UITSLAGEN VAN HILLINEN D.J.K.—Hillinen 00. Na 40 mini)" gestaakt wegens regen. Hillinen 2DeCeO 2 82. R.C.H. 11Hillinen 3 013. T.H.B. 4Hillinen 4 33. Hillinen Jun.Bloemendaal jun. uit) 1 steld. E.T.O. 2—Hillinen 5 uitgesteld. Hillinen adsp.—Kennemerland adsp. UI Zondag a.s. speelt Hillinen op haar E 3 een vriendschappelijken wedstrijd te:-: 1 A.S.C. uit Leiden. Voor beide elftallen dus een got oefenpartij. HILLEGOM I—LEIDSCHE BOYS I 3- Om 2 uur laat scheidsrechter Ganz t ginnen; het regent er lustig op los zooc er weinig publiek aanwezig ic. Het terrein is verbazend glad do: uitstekend bespeelbaar. De elftallf wegen mooi tegen elkaar op, beurteln zijn de doelen in gevaar, veel mooie te sen gaan er verloren daar de gladlit van terrein en bal zuivere controle onn gelijk maken. Van Kooten speelde op voor hem vreemde plaats zeer verdienst lijk en probeert met flinke trappen t spel te verplaatsen en de thuisclub l;o:r7 dan ook iets in de meerderheid. Als Schrama den bal mooi heeft opf haald. plaatst hij naar de Jong die rustige wijze even doorloopt en onho. baar voor den doelman der L. B. sco: 1—0. Nu blijft Hillegom tot aan de n* sterk in de meerderheid- En zij vergrf haar voorsprong als de rechtsbuiten vooB zet en v. Beek op keurige wijze in het t schiet. Nog volgen eenige pittige aam len van L. B., die ook door gladheid loren gaan; een mooi schot van den lin buiten wordt nog met groote moeite den Hillegom-keeper weggewerkt. A breekt de rust aan met 20. Na een k rust wordt weer begonnen, het weer i niet beter op geworden. Tijdens de heele tweede helft regent 't flink zot van goed voetbal geen sprake kan t De partijen onderling speelden in de b: verstandhouding, jammer was het dtw spelers van L. B. wegens appeleeren 't veld moesten worden gezonden. V«: er over deze tweede helft, wat spel treft, niet te vermelden daar het af en een hopelooze glijpartij is. Als de schot rechter Ganz, die op correcte wijze W* geleid, het einde aankondigd, zijn a'-- blij met een nat pak naar huis te kun-1 gaan- De thuisclub heeft haar eerste c winning binnen. Hillegom speelde zo^ W. v. d. Loo, die door v. Kooten op dige wijze is vervangen. Invaller Schra- kan op een goeden wedstrijd terug t- al moet men op eenige zeer zwakke P>I ken letten daar er van den aanval no» weinig kracht uitgaat. Hillegom I—Leidsche Boys I 2—0. V V.H. I—Hillegom II, scheidsr. n. op-- Hillegom 3-V.O.G. 3 2—0. D.WO. Jun. Hillegom Jun- afgeteu - Zaterdagmiddag, adspiranten-afd HillegomSchoten 11.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 12