De competitie van den K.N.V.B. 73,te Jaargang Dinsdag 4 October 1932 No. 31 D.H.C. HOUDT ZICH KRANIG. 4 Het voornaamste Nieuws van heden. X Overwinningen van U.V.S., Lugdunum, A.S.C. en Hillinen. o Voor den K.N.V.B. zijn Zondag de vol gende uitslagen verkregen: Afdeeling 1, 1ste klasse: 't GooiA.D.O. 1—0; H.B.S.—D.H.C. 1—3; R.C.H.—V.S.V. 12; Z.F.C.Feijenoord 02. 2de klasse A: ZeeburgiaT.O.G. 30; D.E.C.—Z.V.V 1—6; Alcmaria—V.V.A. 2—2; E.D.O.—W.F.C. 2—2; Kinheim— HE.C. 1—0. 2de klasse B: D.W.S.—H.F.C. 1—1; Al pienBaarn 33; HerculesVelox 12; AF.C.B.F.C. 22; BloemendaalSpar tam 22. Se klasse B: D.J.K.De Zeemeeuwen 2—1; O.V.V.O.Kennemers 41; W.M.S.— S.E.W. 2—0; Schoten—Halfweg 1—2; Hil linenOosterpark 5—3. Afdeeling II, 1ste klasse: West Frisia Haarlem 53; StormvogelsK.F.C. 10; SpaitaXerxes 44; AjaxHilversum 2—2; DF.C.—V.U.C. 3—3. 2e klasse A: B.C.L.—O.D.S. 2—1; B.E.C. Qrick 1—1; O.N.A.—H.V.V. 3—1. 2e klasse B: C.V.V.Overmaas 32; GoulaOlympia 11V.O.C.Excelsior 1—5, V.D.L.—Fortuna 1—2; V.I.O.S.— S.V.7. 2—1. 3e klasse A: U.V.S.Laakkwartier 21; CeleritasAlphia 62; B.M.T.Bodegra ven 62. 3e klasse B: A.S.C.Maas 31; V.F.C. H>ek v. Holland 23; NoordenTrans- valia 02; Naadw.Rising Hope 33; R.V.C.Lugdunum 03. 4; klasse A: Leidsche BoysD.V.S. 21 ges;.; L.D.W.S.Kranenburg 03; R.C.L. SV.C. 2—15. 4» klasse C: S.M.V.Moordrecht 16; SicdSchoonhoven 06; Crooswijk— Waddinxv. 01. Kes. 3e klasse A: Scheveningen II— U.V.S. II 43; Laakkwartier IIA.S.C. II 6—1. Bes. 3e klasse C: Bodegraven II— O.N.A. H 2—5; Alphia II—U.V.V. ni 1—5; G.S.V. H—Hercules III 11—2. Afdeeling III, 1ste klasse: Tubantia Heracles 2—1; A.G.O.V.V.—Vitesse 2—2; WageningenEnsch. Boys 22: Enschede Hobur 3I; Go Ahead—P.E.C. 12. Afdeeling IV. 1ste klasse: NO.AD. Eirdhoven 22; Willem IIMiddelburg 8—2; P.S.V.—Bleijerheide 3—0; M.V.V.— N.A.C. 1—7; B.V.V.—LONGA 3—5. Afdeeling V, 1ste klasse: Be Quick— G.V.A.V. 3—3; Friesland—Frisia 00; AbidesVelocitas 15; VeendamLeeu warden 30; SneekAchilles 15. LEIDSCHE VOETBALBOND. Ie klasse: Tona I—Lugdunum II 1—6 (gestaakt); U.V.S. HI—L.F.C. II 1—3. 2e klasse A: A.S.C. Hl—Alphia III 13- L.D.W.S. II—Zuidwijck 11—1; U.V.S. IV— Roodenburg II 11. 2e klasse B: Lugdunum IVSportman I 0—0 (gestaakt); D.V.S. Ill—R.C.L. n 2—0 (gestaakt). 3e klasse A: Alphen VA.S.C. IV (afge last); Lugdunum VLeidsche Boys Hl 7—2; U.V.S. VI—LJD.W.S. III 5-^1. 3e klasse B: Lugdunum VIKagia I 2—1 (gestaakt) 4e klasse A: Sportman IIAlphen VI 3-2. 4e klasse B; Lugdunum VIIITona n 3—6. 4e klasse C: Lugdunum XL.F.C. VIII 7—0. Juniores A; L.F.C. (a)—A.S.C. (a) 3—1; R.C.L.Alphen 24. Juniores B: U.V.S. (b)Lugdunum <b) 32; Zuiderkwartier (a)Leidsche Boys (a) 7—1. Juniores C: Sportman (b)Zuiderkwar tier (b) 02. Zaterdagmiddagcompetitie. Ie klasse Terleede IA.R.C. I 44; Rijnsb. Boys I— Quick Boys I 2—J. 2e klasse A: Quick Boys HS.L.F. n 4—0 (gestaakt). 2e klasse B: WoubruggeTerleede II 4-1. 3e klasse A: Terleede inFides Pacta HI 1-4 3e klasse B: Quick Boys VOns Clubje m 2—2. Van Overal. Een dag van storm en regen, waarbij de voetballerij in geenen deyle een genoe gen is geweest. Nochtans hebben vrijwel alle wedstrijden doorgang gevonden. In afdeeling I verhoogde D.H.C. haar glorie door op Houtrust verdiend met 3—1 te winnen van H.B.S. en aldus gelijk te blij ven met Feyenoord, dat dank zij twee doelpunten van Barendregt haar niet te miskennen meerderheid over Z F C in een zege wist om te zetten, 't Gooi won van A.D.O. (1—0) en V.S.V. van R.C.H. I (2li en in beide wedstrijden was er een I opvallend tekort aan schotvaardigheid. I Voor de 3de klasse heeft Alpheh thuis met 31 de leiding gehad tegen Baarn, waarna de gasten nog gelijk hebben weten te maken, 't Was een wat onverwacht en teleurstellende einde, waarvan de groote onvolledigheid der Alphen-ploeg echter de voornaamste oorzaak is. Hillinen won in de derde klasse met 5—3 van Oosterpark en haar goede vorm doet het beste verwachten voor de naaste toe komst. In de tweede afdeeling blijven de Storm vogels winnen, maar het was met 10 tegen het bezoekende K.F.C. een dubbeltje op zijn kant! Ajax faalde tegen Hilversum althans een draw (22) op eigen grond tegen deze zwakke ploeg moet zóó worden genoemd! En dat bracht Stormvogels voorloopig de leiding in deze afdeeling! Voortreffelijk speelde Xerxes op Spangen tegen Sparta, schitterend vooral weerde Lagendaal zich en toen Xerxes na de pauze met 30 de leiding had, scheen de zege een voldongen feit. Edoch de weelde was te groot en een inzinking bood aan Sparta een kans, die dankbaar geaccep teerd werd. Resultaat: 44. West Frisia was sterker dan Haarlem, dat met 53 geklopt werd, terwijl D.F.C. het er leelijk bij liet zitten door thuis gelijk te spelen tegen V.U.C. (3—3). De derde klasse A bracht geen onver wacht resultaat, of het moest zijn dat Alphia ten onder ging (trouwens onver diend) tegen Celeritas. U.V.S. nam genoe gen met een 21 overwinning op Laak kwartier, wat voldoende, hoewel heel erg bescheiden is, en Bodegraven verloor juist op het kantje af tegen B.M.T. De cijfers 32 zijn waarlijk lang niet onbevredi gend! A.S.C. en Maas speelden in 3 B een slechten wedstrijd .waarin de roodzwarten met 31 wonnen, een uitslag, die voor A.S.C. te gunstig is. Lugdunum was tech nisch veel sterker dan R.V.C. en kwam met een 3—0 zege uit de Residentie terug. Opvallend is hier het gelijke spel van Naaldwijk tegen de Rising Hope! In de 4e klasse werd de plaatselijke ontmoeting tusschen Leidsche Boys en D.V.S. bij den stand 21 wegens den re gen gestaakt. L.D.W.S. kon het niet bol werken tegen Kranenburg (03), terwijl R.C.Lenfin, men zie elders den uit slag. Waddinxveen zorgde opnieuw voor een overwinning, thans met den oneven goal over Crooswijk. 't Gaat wel buitenge woon goed tot dusver! U.V.S. II moest met 43 de vlag strijken tegen Scheveningen II, terwijl A.S.C. II tegen Laakkwartier II volmaakt kansloos geweest blijkt te zijn. De uitslag, 6—1, laat daaromtrent geen twijfel. P. E. C. nam Zondag de leiding in het Oosten. Tegen Go Ahead had zij het in Deventer zwaar te verantwoorden, maar Go Ahead telde weer geen schutters en in dat opzicht stond juist de Zwolsche ploeg heel sterk. Zij won verdiend met 21. A. G. O. V. V. verspeelde een punt tegen Vitesse (2—2), dat uitstekend par tij heeft gegeven en tot het eind voor spanning heeft gezorgd. Wageningen hield zich best door Ensched. Boys een puntje te ontfutselen, terwijl Tubantia zoowaar met 21 van Heracles won. De club uit Almelo was iets minder sterk dan Hera cles, maar de gasten hielpen een handje door in eigen doel te trappen en zoo werd tenslotte een wat vreemd resultaat ver kregen (2—2). Enschedé klopte Robur met 3—1. De verrassing van het Zuiden kwam uit Maastricht. Daar kwam het zoo zwak ge noemde N. A. C. te gast bij het op eigen grond welhaast onoverwinlijke M. V. V., en zieer was maar één club, die den toon aangaf. Dat was N. A. C., dat was de kwieke ploeg der withemden, die opeens alles kon en bij welke alles gelukte Zij triomfeerde met 71. Uitstekend werk deed Longa in Den Bosch, waar zij met 53 de baas bleef. Bleyerheide was kans loos tegen P. S. V. (3—0) en in Tilburg werden tusschen Noad en Eindhoven de punten gedeeld. Van de vier doelpunten werden er drie gescoord uit strafschop pen! Willem H schoot evenals N. A. C. uit haar slot en kraakte Middelburg met 82. Velocitas wordt dit jaar waarschijnlijk zonder veel strijd kampioen van het Noor den. De concurrente Leeuwarden werd Zondag door Veendam met 30 verdiend geslagen en ook Be Quick, dat tamelijk sterk heet te zijn, verloor een punt (met G.V.A.V. als tegenpartij.) Velocitas zelf was volkomen de baas in Meppel en won daar met 51. Een zelfde resultaat be reikte Achilles in Sneek, terwijl de wed strijd Friesland—Frisia puntloos eindigde. A. S. C—MAAS 3—1. Troosteloos in ieder opzicht. Alles was even troosteloos bij dezen wed strijd: het spel, de leiding en de publieke interesse Ten aanschouwe van slechts enkele honderden belangstellenden begon nen A. S. C. en Maas bij droog, hoewel stormachtig weer, maar het heel zwakke spel van beide partijen vermocht zelfs het praedicaat ,,3e klasse" niet te dragen en als overmand door weemoed en teleurstel ling zette heer Pluvius dra de sluizen wagenwijd open om ze gedurende den ganschen wedstrijd niet meer te sluiten.. Een troostelooze dag, een troostelooze vertooning een troostelooze toekomst voor/ deze beide elftallen in de nog jonge com-' petitie Later op den middag eischten een glad veld en een dito bal extra meester schap en bekwaamheid en het is te begrij pen en te billijken dat er toen vele foutan en blunders te constateeren vielen, doéh ook daarvóór, dus in den beginne, toen Ijet terrein nog vrij droog en de bal nog góed te „bespelen" was misten de ploegen de noodige techniek en tactiek, werd er »n- handig en doelloos gecombineerd en ont brak, vooral aan Leidsche zijde, de noo dige samenhang. En het feit dat de rust kwam met 21 voor A. S. C„ doet aan de juistheid dezer feiten niets af. Westen, de nieuwe midvoor der rood-zwarten, had in de 5e minuut reeds aan de thuisclub de leiding gegeven toen de verdedigers van Maas elkaar niet begrepen bij een voorzet van rechts, en nadat Freyser na bijna een half uur een ver schot van den vijande lijken rechtsbinnen onvoldoende had ge stopt (11) had Westen uit een voorzet van Tissing kort voor de rust op fraaie wijze met een keihard schot vlak onder de lat voor zijn club de leiding geno men (21). Gedurende de tweede helft is A. S. C. meestal sterker geweest, dank zij voorna melijk de stuwkracht van Josson, Han en Parjatmo, maar het geschut bepaalde zich tot een enkelen kogel van den voet van Van der Leeden, die tegen de lat werd ge keerd. Pas kort voor het einde wist Van der Putten zich handig vrij te maken en de doelman wegglijdend in den mod- I der had geen kans om den harden schuiver te stoppen. Zoodat A. S C ge- flatteerd ,met 31 won. .'if, In den vorm van gisteren behooren A.S.C. en Maas beide tot de zwakke zusjes dezer afdeeling en de muziek, die er volgens één onzer medewerkers in de proefneming met jonge spelers bij A.S.C. zou zitten, was Zondag waarlijk nog weinig welluidend. Alleen keeper Freyser maakte een uitzon dering. Zijn stijl is niet zoo heel fraai en het doelpunt van Maas was een blunder van hem. maar hij heeft er zooveel knappe staaltjes van vaardigheid en betrouwbaar heid tegenover gesteld, dat A.S.C. tevreden over hem kan zijn. Westen als midvoor maakte twee doelDunten. doch verder heb ben z'n verdiensten zich ook niet uitge strekt. Hij zal nog heel veel te leeren heb ben alvorens op deze moeilijke plaats vol doening te kunnen schenken CELERITAS I—ALPHIA I 4—3. Hoewel de Oranjehemden voortdurend sterker waren, eindigde deze wedstrijd I met een 43 nederlaag voor hen. Alphia liep direct goed van stapel en haar voor hoede vertoonde een goed sluitend en snel samenspel waartegen de Haagsche achterhoede niet weinig kon uitrichten. Hun doelman was echter uitstekend waar door voorloopig doelpunten uitbleven. Na een kwartier spelen moest hij echter zwichten toen de Alphia midvoor uit een voorzet van rechts onhoudbaar inschoot, 01. De invaller-doelman der gasten had intusschen ook handelend moeten optre den en ofschoon de Haagsche voorhoede niet zoo gevaarlijk was als die van Alphia deed de rechtervleugel toch goed werk. Het succes kwam weer bij Alphia, want uit een scherpe voorzet van haar rechts buiten liep een der Haagsche backs den bal in eigen doel, 02. Alphia was iets in de meerderheid. Haar spel was kalm en technisch beter verzorgd dan dat der Hagenaars die met forsche trappen trachtten het spel te verplaatsen. Het was haar midvoor die uit een goed aangegeven bal den stand op 12 bracht. Onmiddel lijk volgt hierop den gelijkmaker toeneen der Alphia-backs den bal te zacht terug trapte en de rechtsbinnen van Celeritas hier gebruik van maakte, 22. Vlak voor de rust wist Alphia's rechtsbuiten vanaf de outlijn voor te zetten, welke voorzet door den midvoor ineens was ingescho ten De rust kwam alzoo met 32 voor Alphia. In de 2e helft speelde men groo- tendeels in stroomenden regen, glij- en valpartijen waren derhalve talrijk. Alphia kwam steeds meer opzetten en Celeritas moet zich terugtrekken. Uit een doorbraak schoot haar rechtsbuiten hard op doel en de Alphia-doelman liet den bal glip pen. 3—3. Niet ontmoedigd speelde Alphia verder en zij werkte hard voor het win nende doelpunt, doch haar rechtsbinnen zag zijn zuiver in den hoek geplaatst schot wegens buitenspel niet toegekend, wat zeer zeker op een vergissing van den scheidsrechter berustte. De Haagsche linksbuiten wist kort voor het einde zijn club de leiding te geven en hoe Alphia ook werkte, Celeritas verdedigde taai en geeft de Oranjehemden geen kans de nederlaag van 43 te ontloopen. De lei ding was vrij zwak. ZWEMMEN. INTERNATIONAAL ZWEMFEEST TE KOPENHAGEN. De dames Oversloot en Kastcin nemen deel. Puck Oversloot. Onder groote belangstelling zijn te Ko penhagen internationale zwemwedstrijden begonnen, aan welke o.a. de Nederland- sche zwemsters Oversloot en Kastein deel nemen. De zwemfeesten werden bijge woond door deh Koning van Denemarken', ook de Nederlapdsche gezant Ridder van Rappard was tegenwoordig. Voor het begin der wedstrijden traden de Zweedsche, Nederlandsche en Deensche zwemsters naar voren ter begroeting van den Koning. De Deensche zwemster Else Jacobsen betuigde tegenover den Koning haar leedwezen, dat zij bij de Olympische Spelen te Los Angeles slechts derde was geworden. De Koning nam lachend deze mededee ling in ontvangst en drukte haar de hand. Aangevangen werd met een spring- demonstratie, aan welke zeven dames zwemsters deelnamen. De Deensche ver tegenwoordigster op de Olympische Spelen te Los Angeles, Ingrid Larsen bleek bij deze demonstratie niet opgewassen te zijn tegen mej. Gregaard. die een grooter aan tal punten kreeg. Voor de toekomst heeft men van laatstgenoemde zwemster groote verwachtingen. Daarna had de wedstrijd over 200 M. schoolslag voor dames plaats, waarvoor aan den start verschenen Else Jacobsen (Denemarken), Jenny Kastein (Nederland) en Kerstin Isberg (Zweden). Else Jacobsen vreesde het meest onze landgenoote, die zij voortdurend in de ga ten hield. Doordat zij haar zwemmuts verloor, kwam deze nog in botsing met de Zweedsche zwemster, die ook daardoor het eerst kon aantikken. Haar tijd was 3 min. 11,5 sec. Mej. Kastein werd derde met 3 min. 13,5 sec. Op de 400 M. vrije slag heeft Puck Over sloot voor een zege gezorgd. Als een tor pedo, zoo noemden de Dehen het, schoot zij door het water en de Deensche zwem ster Lilli Andersen bleef dan ook veel achter. Puck Oversloot werd eerste in 6 min. 2,4 sec. Na een springwedstrijd voor heeren, waarin o.a. de deelnemer aan de Olympi sche Spelen Kaj Larsen uitkwam, volgde een wisselestafette voor dames over 3 x 66 2/3 M. Aan den start verschenen een Deensche ploeg, bestaande uit mej. Nielsen. Else Jacobsen en Lilli Andersen en een Zweedsch-Nederlandsche ploeg, bestaande uit de dames Kerstin Isberg, Jenny Kastein en Puck Oversloot. De Deensche ploeg won in 2 min. 43,6 sec De tijd van de Zweedsch-Nederlandsche ploeg was 2 min. 53 sec. B. M. T.—BODEGRAVEN 3—2. In een prettig gespeelden wedstrijd heeft het eerste elftal van Bodegraven met den oneven goal de meerderheid moeten erkennen van de ex-tweede klas- sr B. M. T., hetgeen voor de roodzwarten een alleszins eervol resultaat moet worden genoemd. B. M. T. won den toss en verkoos met den sterken wind in den rug te spelen. Gesteund door dit windvoordeel, was de thuisclub aanvankelijk het meest aan vallend en vrij spoedig wist zij de leiding te nemen. Groot was het overwicht niet en voor de rust werd de Zeeuw nog slechts eenmaal gepasseerd, zoodat de rust met 20 inging. Na de hervatting wogen de partijen aardig tegen elkaar op, doch nogmaals wist B. M. T. haar voorsprong te vergrooten 30. Hiermede was het echter afgeloopen en nadat enkele goede kansen waren gemist, gelukte het den linksbinnen van Bodegraven, den achter stand te verkleinen. 31. Aangemoedigd door dit succes kwamen de roodzwarten nog even onstuimig opzetten, doch ver der dan een doelpunt van denzelfden linksbinnen wisten zij het niet te bren gen, zoodat het einde kwam met een eer volle 32 nederlaag. Scheidsrechter Ro- ,vers leidde den niet moeilijken wedstrijd uitmuntende wijze. De K.N.V.B.-competitie; Successen van Lugdunum, A.S.C., U.V.S. en Hillinen; een gelijk spel van Alphen tegen Baarn. Lagendaal dit seizoen niet beschikbaar voor het Nederlandsch Elftal. De zeilwedstrijden op de Kaag. Inschrijvingen voor de wedstrijden van den Westelijken Roeibond. R. V. C—LUGDUNUM 0—3. Door betere techniek. Een groot aantal Leidenaren waren naar het Zuidersportpark te Den Haag getogen om dezen wedstrijd te aanschou wen. Het was als steeds weder een span nende partij, met Lugdunum de technisch betere ploeg..Door de hevige regenbuien, voor en tijdens den wedstrijd, was het veld zeer glad, en moeilijk te bespelen, terwijl de dwars over het veld staande wind, het samenspel bemoeilijkte. Des niettemin kunnen we over het vertoonde spel zeker tevreden zijn. Vooral de Leid sche ploeg gaf weer een keurig spel te zien, wel niet zoo als tegen Naaldwijk, dat is o. i. een uitzondering, maar het mocht er wezen, terwijl de wil om te winnen, bij alle spelers zonder uitzondering aanwezig was. De R. V. C. als steeds weer de hard werkende sportieve ploeg, doch het man keert hier aan een schutter. Het begin is eenigszins nerveus, doch spoedig weet Lugd. het spel in handen te nemen. Na 5 min. krijgt Lugd. de eerste corner te nemen. Vermond plaatst ech ter achter. Lugd. komt echter steeds te rug en een doelpunt hangt in de lucht, die niet lang op zich laat wachten. Uit een vrije schop wordt de bal door J. Bek kering naar rechts geplaatst, Commeseel zet voor iets te hard echter. Vermond kan het leer echter nog juist binnen houden, en zet op zijn beurt voor, waar Koolloos klaar staat om met een magnifieke om haal, den R.V.C. keeper totaal te verras sen en daarmee Lugd. de leiding te geven (0—1.) Een waarlijk keurig doelpunt. R. V. C. doet vele pogingen om gelijk te maken, doch de Lugd. achterhoede is in topvorm. Eenige minuten voor de rust, na fraai samenspel van Vermond en de Roo, geeft de laatste over aan Koolloos, die slechts voor het inschieten heeft, doch op het juiste moment unfair van den bal wordt gezet met een penalty als gevolg. Tot groote teleurstelling van den groen- witten aanhang, schiet J. Bekkering in keepers handen. Direct na de thee pakt Lugdunum de zaken weer resoluut aan en zij heeft weer het beste van het spel. Na 7 min. krijgt Koolloos het leer toegespeeld een ieder denkt dat hij zal overgeven, I doch plots schiet hij onverwachts in (02.) Eenigen tijd golft het spel van doel tot doel. 15 min. voor het einde ont staat een hevige schermutseling voor het R.V.C. doel waaraan Commeseel ten slotte een einde maakte door onhoudbaar in te schieten. 03. Nog krijgt Lugdunum door v. Weerlee en de Roo eenige prachtkan sen, doch buitenspel verhinderd succes. Nog een laatste Haagsche poging om al thans de eer te redden, doch ook dat kan in de oogen van Bekkering c.s. geen ge nade vinden en met een fraaie 30 zege toog groen-wit huiswaarts. De leiding was in goede handen, alleen het opvatten der buitenspelregel was niet feilloos. L. D. W. S.—KRANENBURG 6—3. De thuisclub is aanvankelijk sterker, maar langzamerhand werkt Kranenburg zich los en nemen zij zelfs, geholpen dooi den wind, 't spel in handen. Als er een halfuur gespeeld is, weet de linksbuiten van Kranenburg bij een misverstand in de L.D W.S.-achterhoede te doelpunten. 0-1. LDAVB. is nauwelijks van den schrik be komen of nummer twee ligt achter keeper Born. 02. Na de thee krijgt L.D.W.S. wind en regen mede en trekt zij vol goeden moed ten aanval, maar voor 't doel wil 't maar niet vlotten. Als er nog een kwartier te spelen is, weet Kranenburg bij een uitval er 03 van te maken. L D.W.S. is dan geslagen en de laatste minuten zijn voor Kranenburg. R. C. L.—S. V. C. 2—15. Een parodie op de voetbalsport, doordat eenige spelers na de hervatting met de meest uiteenloopende kleeding weder in het veld verschenen. Gelukkig was de ver standhouding onder de spelers uitstekend. Met de rust had-S.V.C., dat over alle linies beter sj>el vertoonde, een verdiende 5—0 voorsprong. Na de rust toen R. C. L. wegens plotselinge ongesteldheid van twee spelers met 9 menschen verder moest „modderen", voegde S. V. C. hieraan, vol gens aanteekening van den scheidsrechter nog een tiental doelpunten toe, volgens meening van alle aanwezigen waren het er acht, doch men dacht blijkbaar aan een spreekwoord „men kijkt in het veen op geen turfje" en alzoo maakte dit gelukkig geen meeningsverschil. Een kwartier voor het einde maakte de R. C. L.-aa;:voerder twee goede doelpunten, hoewel men wel den indruk had dat een en ander veel over eenkomst had met het veelbestreden cadeaustelsel.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 13