GEURIGE BAAITABAK 45 ,ne;; Echt en goed LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Vrijdag 12 Augusts UIT DE OMSTREKEN. HAVEN 20 Fa. Wed. C. J. VISTER LE KERK- EN SCHOOLNI AALSMEER. Te Utrecht ls geslaagd voor het examen Engelsch L.O. onze plaatsgenoot, de heer J. Kempers. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodorus Johannes Gerardus zoon van C. F. Dam en C. Gouweleeuw Dlck, zoon van L. Philips en M. S. Schol ten Guurtje, dochter van H. v. Veen en T Boer Grietje Petronella, dochter van A. H. Vos en H. van Tol Johan- nls Martlnus, zoon van P. J. Brands en P. C. Hameteman Adriana, dochter van A. Tolenaars en A. Buis Josephus, zoon van C. Robijn en E. F. Hijwegen Jo hanna, dochter van J. Goemaat en J. Ver kerk Maria, dochter van C. van 't Hof en W. van Breenen Geertruida Maria, dochter van A. Louter en M. M. van Kampen. Getrouwd: J. Visbeen, 22 j. en E. van Veen, 25 j. S. J. L. Kaandorp, 23 j. en G. van Os, 19 j. J. Verkuijl, 24 J. en M. M. van den Heuvel, 24 J. Overleden: Maria Hetistek. 81 j„ wede van P. Heijstek Cornelia, 10 md., doch ter van G. Roubos en L. Bakker Gerrit van der Lult. 81 j„ wedr van H. van der Linden Elizebet van den Raadt, 83 j., wede van B. Kassing. Johannes de die le Clercq, 67 j„ wedr van T. Sneek Plonla Dekker, 64 j„ geh. met P. Schalk. Loop der Bevolking. Gevestigd: Catharlna A. Koster, van Heemstede, Raadhuisstraat 31, naar Hane- poel 41 Jaantje Smit, van Aalsmeer, Helling 64, naar Aalsmeerderweg 386 Jacobus J. Zegstroo, van Amsterdam, Vasco da Gamastraat 41 naar Nieuwe- meerdijk 436 Jacobus A. van Nobelen, van Voorhout, Hoofdstraat 16, naar Lis- serdijk 430 Nicolaas J. Assendelft, van Bennebroek, Bennebroekerlaan 11, naar Venneperweg 452. Vertrokken: Johanna C. van Bentem, van Lelmuiderdijk 307, naar Aalsmeer, Heerenweg. in woonschip van J. v. d. Halm Otto P. R. Schklicke, van Domineeslaan 23, naar Schiedam, VlaardingerdiJk 503 Dirk Treffers, van Vijfhuizerweg 524, naar Apeldoorn, Beekbergen, Apeldoorn-Dieren- kanaal Cornells Janssen, van Venneper weg 1231, naar Hillegom, Meerstraat 26 Maria R. Enzerink geb. v. Enter, van Lin- denlaan 11 naar Haarlem, Bloemhofstr. 3 Jacob Veldhuizen, van Friedalaan 68, naar Amsterdam, Rijnwardstraat 105 Clasina Drolsbach van der Sloot, van Eikenlaan 26 naar Rosmalen, gesticht Coudewater C 23 Elizabeth Pijlman, van Hoofdweg 287 naar Heerlen, Gasthuis straat 16 Petronella Immlnk, van Vijf- hulzerdijk 6 naar Heemstede, Voorweg 4 Rudolf M. C. Rumpel, van Eikenlaan 24 naar Amsterdam, Crijnssenstraat 21 III Maartje Kromhout, van Schinkeldijk 271 naar Abcoude-Baambrugge, Nieuweweg 14 Josephus A, B. van de Ven, van Kruis weg 1055 naar Eindhoven, Primulastraat 52 Paulina A. C. Gootjes, van Kruisweg 1055, naar Eindhoven, Primulastraat 52. Aanrijding. Gistermiddag liep op den Hoofdweg na bij den Bennebroekerweg een los span paarden, op één waarvan een man was gezeten. Een der dieren werd schichtig voor een naderende met vaten olie be laden vrachtauto en nam een zijsprong, met het gevolg, dat het werd aangereden en ernstig verwond. De vrachtauto-be stuurder week nog zoover naar rechts uit, dat de zware wagen in een ter plaatse voor de waterleiding gemaakte geul reed en dreigde om te slaan. De politie werd met het gebeurde in kennis gesteld. Noodlottige val. Mevr C. te Hoofddorp had in haar wo ning het ongeluk te vallen in een gat, het welk voor de electriciteitsvoorziening in den vloer was gemaakt. Ze verwondde zich daarbij zoodanig aan armen en beenen, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De heer A. de Nijs te Hoofddorp is te Utrecht geslaagd voor het examen Fransch L.O. HILLEGOM. GEMEENTERAAD. Spoedeischende raadvergadering inzake een geldleening van 5 a 6 ton. De gemeenteraad is gisteravond bijeen geroepen voor een spoedeischende ver gadering. Het eenlge punt was: Geldlee ning. De voorzitter Burgemeester Pont deelde mede, dat de heer Carlier later zou komen; de heeren Goemans en Jansen waren afwezig. Eerst zijn twee andere punten behandeld. De provincie, die een weg in eigendom cn beheer zal overnemen, heeft bet plan den hoek bij de firma van Bourgond ên af te ronden. Dat zal een groote verbetering worden, waarvoor wijziging van bet uitbrei dingsplan noodig ls. De raad hechtte daar zijn goedkeuring aan. Ten tweede moet vóór 1 September be slist worden over den aanslag van motor rijtuigen. Verleden jaar ls de verordening gehandhaafd om den nieuwen raad gelegen heid te geven tot oordcelen daarover. B. en W willen enkele kleine verbeteringen aanbrengen en de bedragen eenigszins ver anderen. De meerderheid van B en W. bevelen dit aan, de minderheid, Weth. Klaver ls van meening dat auto-rjjders niet zwaarder belast kunnen worden. De meer derheid uil dit verhoogen omdat overal verhoogd moet worden. Het voorstel werd aangenomen met 9 tegen 2 stemmen, tegen stemden de hoeren Klaver en Meskers. De geldleening werd door den Voorzitter toegelicht. Ornaat tn de vorige zitting eenlge oppositie was, hebben B. en W. toen hun voorstel teruggenomen. Nu de situatie in het algemeen iets verbeterd is en vele gemeenten moeten leenen ,is het oogenblik daar om te beslissen. In een geheime zitting worden diverse mededeelingen gedaan. Na heropening der openbare vergadering, dat ls na ongeveer drie kwart uur stelde de voorzitter te besluiten om een leentng aan te gaan met de firma Th. Gilissen tegen een koers van 98 3j prooent en een rente van 5 prooent De looptijd is 20 jaar. De heer de Wreede heeft gevraagd of niet volstaan kon worden inet 5 ton in plaats van 6 ton. B. en W. zullen dit overwegen, zij werden gemachtigd voor een leening van minsten f. 500.000 en hoogstens f. 670.000 onder de genoemde voorwaarden. Met alg. st. werd dit besluit genomen. Daarna is de vergadering gesloten. o KATWIJK AAN ZEE. DE STRANDFEESTEN DER V. V. V. Ook dc 'aatste dag prachtig verloopen! Teneinde met enkele honderden deelne mende kinderen aan den fortenbouw naar het strand te trekken, vingen ook gisteren de laatste dag der V.V.V.-strandfeesten te Katwijk Zee de werkzaamheden vroegtijdig aan. Onder groote belangstel ling wierpen de jeugdige bouwers 16 for ten op om deze op het fluitsignaal van den leider te verlaten en prijs te geven aan de vernielende golven. Aldus lag het ln de bedoeling! De zee was echter te kalm en het water liep reeds weer af toen er nog twee forten overeind stonden. Er werd geloot met het gevolg, dat fort I de eerste prijs werd toege kend en fort V de tweede. De derde prijs werd veroverd door de bouwers van fort no. 16. De overige deelnemers kregen troostprijzen. Onder een verzengende hitte werd 's middags te 2 uur vervolgd met diverse kinderspelen. Vlak onder de duinreep op het warme zand met zandkarren ring rij den! Wat was het daar warm! Andere groepen bekampten elkaar onder groote belangstelling de prijzen voor het touw trekken. Vaak werd er door de kinderen getrokken of hun leven op het spel stond! De kleintjes vermaakten zich intusschen met elerloopen. Tot het uiterste spanden zij zich vaak in, de tong uit de mond om alle eieren zoo snel mogelijk naar het doel te dragen! Een ware verademing was de heerlijk koele limonade waarvan tenslotte in het tentoonstellingsgebouw werd ge noten. Des avonds heerschte er op den boule vard een ware feeststemming. UN.I. bracht onder leiding van den heer Langmuur ln de muziektent vroolljke muziek ten ge- hoore, waardoor groote groepen jongeren tot hossen werden geïnspireerd. Toen de verlichting van de Oude Kerk werd aan gestoken stroomde een groot deel der feestgangers derwaarts om zoodra de eerste lichten uitgingen ten teeken, dat 't vuurwerk ging beginnen snel terug te keeren naar de muziektent. Toen de eerste vuurpijl de lucht door kliefde waren duizenden en duizenden samengestroomd op het voormalig Bad- Hotel-terreln, den boulevard en de ver schillende stoepen. De firma Kat uit Lei den had voor een uitgezocht vuurwerk zorg gedragen. Een aardige attentie vormde een 3-tal V's ln waaiervorm ge plaatst ter herinnering aan het vele. dat door het bestuur der vereenlging voor de badgasten ls en wordt gedaan. Het slot stuk „Bezoek ln uw vacantie Katwijk" was een prachtige reclame voor de badplaats. Na het vuurwerk verdeelden de samen gestroomde toeschouwers zich ln vele en vaak groote groepen. De meesten gingen de verlichting van de Kerk nog eens be wonderen, weer anderen bleven genieten van het concert van U.N.I., en de derde en waarschijnlijk de kleinste groep keerde huiswaarts. Tot laat op den avond bleef het gezellig druk op den geheelen boule vard en rondom de muziektent. Een bijzonder woord van hulde komt de commissie toe. die door het organlseeren van dit tweedaagsche feest, bewezen heeft hoe gezellig er ln Katwijk feest gevierd kan worden. Velen gaan over enkele da gen weer naar hun woonplaatsen terug, maar het V.V.V.-strandfeest 1932 zal dan een prettige herinnering aan het zomer verblijf vormen! Mishandeld. J. de R., schipper wonende te Giessen- dam, deed bij de politie aangifte van het feit. dat hij op zijn motorschip, liggende ln het Prins Hendrikkanaal, is mishan deld geworden door de gebr. Z. uit de Tramstraat. Opgepast! Een bewoonster van een huls aan den Boulevard deed bij de politie aangifte van het feit, dat een persoon- die met pot- looden ventte, haar woning was binnen gedrongen, vermoedelijk met minder goede bedoelingen. Toen hij zich ontdekt zag, verwijderde hij zich. Men zij dus op zijn hoede! Ingebroken. De waker J. v L. deed bij de politie aangifte van het feit, dat er des nachts ls ingebroken ln de consumptietent van A. v. L., staande op het strand ter hoogte van de Oude Kerk. Er wordt een onder zoek Ingesteld. Zwcmdemonstratie der strandagenten. Op de laatst gehouden gemeenteraads zitting werd door een der raadsleden ge zegd. dat er zomeragenten zijn aange steld, die niet zwemmen kunnen. Heden middag hebben de 5 aangestelde strand agenten een demonstratie ln het zwem men gegeven op het Noorder-stllle strand Er woel een land wind je en dan ls het steeds gevaarlijk ln zee te baden als men te ver gaat. Dit was een der oorzaken, waarom deze middag voor de demonstra ties werd uitgekozen. Voor enkele dagen hebben wij uitvoerig zoo'n demonstratie beschreven, die op het Zulderstrand was gegeven. Met een lijn werd de z.g. drenkeling gered en vervol gens werd op hem de kunstmatige adem haling toegepast. Deze oefeningen trokken groote belang stelling. De werkelijkheid was zoo ge trouw nagebootst, dat er velen waren, die dachten- dat er werkelijk iemand ln le vensgevaar verkeerde. Door deze demon straties werd overtuigend bewezen, dat dat aangestelde agenten geoefende zwem mers zijn en dat zij ln oogenbllkken van dreigend gevaar handelend kunnen op treden. 5Ian overboord geslagen en verdronken. Hedennacht werd de politie vanuit Sche- veningen opgebeld, dat omstreeks halféén hedennacht tijdens de werkzaamheden bij het uitoefenen van het visschersbedrijf van het kustvlsschersvaartulg KW. 12, schipper G. van den Oever, is overboord geslagen en verdronken Maarten v. Duyn, oud 61 Jaar, wonende Hoogstraat alhier. Te 's-Oravenhage ls geslaagd voor het examen Duitsch L. O. de heer G. van der Rhee. alhier. J. T. uit de Zeesteeg deed bij de po litie aangifte van den diefstal ten zijnen nadeele van 4 wagenwielen met rubber banden. De politie stelt een onderzoek in. Mej. B. uit de Meerburgstraat deed bij de politie aangifte van het feit, dat zij door een strandstoelenverhuurder, ze keren v. D. op het Zulderstrand ls be- leedigd. NOORDWITK. Loop der bevolking. Gevestigd: M. J. Schellingerhout, dienstb. van Koudekerk, B. 156 naar Douzastraat 1 L. J. Schuurmans, 1.1. verpleegster, van Oss, Kromstraat 150, naar Langeveld 29 J. M. Guldemond, van Woubrugge, A. 69 naar Wilhelminastraat 46 E. A. E. Köhn dienstbode, van Den Haag, Wattstraat 14 naar Pickéweg 5. Vertrokken: H. G. J. Brouwer, landbou wer, van Langeveld 41 naar Lonneker, 2e Spoorbrugweg 53 J. M. van Zonneveld, pensionhoudster, van Koepelweg 14 naar Bloemendaal, Grenolaan 3 J. Weinberg en fam., Instrumentmaker v. Wetering kade 24 naar Noordw.hout, 's-Graven- damscheweg 50 A. Esch, dienstb., van Pickéweg 5 naar Oldenburg (Did.) M. van Vugt, naaister, van Zwarteweg 20, naar Eng, no. 121 (gem. Giessen). Burgerlijke Stand. qeboren: Geertruida Johanna, d. van J. J. de Moolj en J. Nieuwenhuizen. Ondertrouwd: L. J. van der Zalm, 24 j. en C. S. Verkade 23 j. J. P. van Bohe- men, 26 j. en A. H. M. Smulders 27 j. Overleden: Nicolaas Godé, oud 52 geh. met M. Lauer. NOORDWITKERHOUT. Aanbesteding. Vanwege den Rijksgebouwendienst werd aanbesteed het bouwen van een labora torium voor den radiodienst in de duinen bij deze gemeente. Laagste Inschrijvers waren: P. v. d. Harst en J. Hermsen, Den Haag. voor f. 10.638. OEGSTGEEST- Tot kassier van de Boerenleenbank Oegstgeest, is benoemd de heer J. W. van der Post die van af heden, men zie de advertentie, als zoodanig in dienst is getreden. RITNSBURG. Uitbreiding in het Wees- en Armenhuis. Nadat voor eenlgen tijd de gemeen schappelijke zitzaal in het Wees- en Ar menhuis alhier was gesplitst in een af zonderlijke zaal voor vrouwen en mannen, bleek de mannenzaal al spoedig te klein, waarom tot uitbreiding besloten werd. De mannen, tijdelijk ondergebracht in een der lokalen van de Hervormde school, hebben zich daar wat moeten behelpen, maar waarschijnlijk kunnen zij Zaterdag a.s. weder hun thans vernieuwde verblijf in gebruik nemen. De werkzaamheden zullen spoedig vol ledig gereed zijn, maar reeds kan gecon stateerd worden, dat een belangrijke ver betering tot stand is gebracht. Een woord van lof aan de uitvoerders, die ih korten tijd een keurig geheel tot stand wisten te brengen. De Tuinbouw. Met de grovere tuinbouwproducten is het nog steeds niets gedaan, hetgeen be grijpelijk is, daar de fijnere artikelen zeer laag in prijs staan. Klei-aardappelen gaan in de beste kwaliteit voor f. 1.20 tot f. 2 p. 100 K.G. Van bloemkool komt steeds meer. doch ook hiervan lokken de prijzen niet uit. 1ste soort brengt van f. 4.50 tot f. 5.80 op en voor 2de soort kan meestal geen kooper gevonden worden tegen den minimumprijs van f. 0.75 per 100. Zooals elders staan ook hier de gewassen niet best, ook niet van de late bloemkool. Uien gaan van f. 1.30 tot f. 1.50 per 100 bos en van f. 2.30 tot f. 2.60 per 100 K.G. SASSENHEIM. Het 50-jarig Priesterfeest van Pastoor J. Thus. Zooals wij reeds in 'tkort mededeelde, hoopt pastoor Thus 15 Aug. a.s. zijn gou den Priesterfeest te herdenken. Pastoor Thus ls 19 Nov. 1857 geboren, en na gestudeerd te hebben aan de semi naries te Voorhout en Warmond, in 1882 tot priester gewijd. Kort na deze wijding volgde zijn benoeming tot kapelaan te Nleuw-Vennep; als zoodanig stond hij ver volgens te Voorschoten, Bleiswijk, Dellt, Rotterdam en Amsterdam. De jubilaris was pastoor te Middelhar- nis, Kralingen en sinds 1911 te Sassen- helm. Tijdens zijn pastoraal alhier ls er een geheel nieuwe kerk gekomen. De scholen (jongens en meisjes) werden belangrijk uitgebreid, het K. S. A.-gebouw gesticht en Huize Bernardus gebouwd. Een feestcommissie, bestaande uit de voorzitters en voorzitsters van alle R.-K. vereenlgingen hier ter plaatse, werd op gericht. Het bestuur bestaat uit de beide RECLAME. zijn Poeders alleen, wanneer zij de hand- teekening dragen van den fabrikant A. Mtjnhardt. Maagpoeders, Hoofdpijnpoe ders, Kiespijnpoeders. Hoestpoeders, Worm poeders, enz. Per poeder 8 ct. Per doos 45 ct. Bij uw drogist. 4388 RECLAME. kapelaans, voorz., J. O. Matze seer, en J. A. v. d. Voort, pennlngm, Eere-voorzitter ls burgemeester J. P. Gouverneur. Deze commissie zal het geschenk der parochianen, bestaande uit een portret van den Jubilaris, geschilderd door den kunstschilder A. v. Wely, uit Den Haag, aanbieden. Het programma luidt als volgt: 10 uur: Plechtige Hoogmis, op te dragen door den Deken van Noordwij k, Pastoor Borsboom; 12Vit uur: ontbijt in het K.S.A.-ge- bouw; 23'/» uur: receptie ln het K.S.A.-ge- bouw; 7 uur: sluiting met plechtig Lof. Mede ln verband met den gezondheids toestand van den jubilaris heeft men van verdere feestelijkheden moeten afzien. o VEUR. Te Utrecht is geslaagd voor het examen Fransch L. O. onze plaatsgenoot, de heer W. M. Boekraad. WARMOND. Een gondeltocht op de Leede. De deelnemers aan het Waterkamp op de Kagerplassen, georganiseerd door de Vereenlging tot Bevordering van de Wa tersport onder Jongeren, zullen morgen avond te ongeveer halftien een gondel- tocht met lampions houden van het wa terkamp naar deze gemeente over de Leede tot den spoorbrug en terug. WASSENAAR. HET GEVAAR VAN LINTBEBOUWING. De vele uitwegen op den Rijksstraatweg. De Vereenlging „Wassenaar Vooruit" heeft zich met een adres tot den minister van Waterstaat gewend, waarin, onder verwijzing naai' de desbetreffende bepa lingen in het Rijkswegen-reglement en in het algemeen de pers-artikelen en adres sen van erkende Vereenigingen inzake de lintbebouwing langs de rijkswegen in Ne derland, de aandacht wordt gevestigd op den toestand op en aan den Rijksstraat weg tusschen 's-Gravenhage en Leiden (Leldsche-weg), ln het bijzonder voor het gedeelte, gelegen onder de gemeente Was senaar tusschen het Viaduct der Z.H.E.S.M. en den Deyl. „Het zal Uwe Excellentie niet ontgaan zijn schrijft adressante dat aan het bovenbedoelde gedeelte steeds meer uit breiding wordt gegeven aan het aantal uitwegen en uitgangen ten behoeve van kleine vlllaterreinen. De Vereeniging „Wassenaar Vooruit" vestigt in dit verband met name Uw aan dacht op het onrustbarend aantal ver keersongevallen op bedoelden weg (sinds 1 Januari 1932 reeds 156 in getal), welke voor een niet-gering gedeelte hun oorzaak vinden in het feit, dat het aantal uitwegen niet constant bleef en te meer toeneemt, nu geenerlei paal noch perk gesteld wordt aan de lintbebouwing langs dezen rijks straatweg, waarbij na iedere verkaveling aan elk daaraan gelegen perceel, hoe klein ln omvang ook, gelegenheid gegeven wordt een uitweg te verkrijgen op genoemden hoofd-ader van 's lands verkeer. Ter voorkoming van het aantal ver keersongevallen, aan bedoelden toestand te wijten, verzoekt de Vereeniging Wasse naar „Vooruit" Uwe Excellentie dan ook eerbiediglijk en met nadruk, dat geen nieuwe vergunning van uitweg meer worde verleend aan eigenaren of gebruikers van perceelen aan meergenoemden Leidschen weg, totdat door Uwe Excellentie een defi nitieve oplossing en regeling, in welken vorm: ook, betreffende de lintbebouwing langs 's Rijks hoofdwegen en het daar mede nauw samenhangende vraagstuk der uitwegen zal zijn gevonden en getroffen." Burgerlijke stand. Geboren: Maga Leonardus, Z. van L. J. Zonneveld en M. J. Lefeber Jan Pierre, Z. van G. J. Eschauzier en J. N. A. Hoving Gerda Petronella Christina, D. van H. A. Noordover en M. W. T. Jakobs Catha rlna Jacobs, D. van T. M. Schrama en H. A. C. Remmerswaal Pieter Theodorus, Z. van J. W. ten Bruggecate en P. Lindeloo Ilse-mina, D van J. Rutgers en A. C. Palm Overleden: Johannes Anthonius Ver- bene 68 j., echtgen. van M. W. J. Kok Paulus Frederik Willem Soepnel, 70 j„ on gehuwd Eugenie Mathilde Cornelia Ha genaar 73 j., wed. J. E. J. den Berge Hu- bertus George Petrus Reekers, 1 j. Ondertrouwd: C. van Laar en A. E. de Jong. Bezoek van Ds. Honders. Van den beroepen predikant, ds. Honders kmaw bericht, dat hij a.s. Maandag 15 Aug. a.s. onze gemeente zal bezoeken. Er zal des middags te half 5 uur in de Keviet- kerk en des avonds te half 8 uur in liet 8gebouw voor Chr Belangen gelegenheid zijn kennis te maken De gemeente wordt opgewekt hiervan gebruik te maken. ZEVENHOVEN. Tot ouderling der Geref. Kerk is geko zen de heer N. Verburg. ZOETERWOUDE. Het koperen ambtsjubileum van den Burgemeester. Dinsdag a.s. zal, overeenkomstig den wensch van den jubilaris, op zeer beschei den wijze het 12'/!-jarig ambtsjubileum ge vierd worden van den burgemeester. De heer Wap zal te zijnen huize aan den H.- RUndljk van 3 tot 4'/i uur n.m. receptie houden en ten raadhuize op het Dorp al hier van 6'/» uur tot 7''i uur n.m Het ligt voorts ln de bedoeling den jubilaris te on geveer 6 uur aan diens woning aan den Hooge-Rijndijk af te halen en daarna rij dende over den Hooge-Rtjndijk. Weipoort en Dorp naar het Raadhuis te vertrekken, PREDIKBEURTEN VOOR ZONDAG 14 AÜGCS BENTHUIZEN. Ned. Herv. Kerk: Voorin, hall nam. 7 uur, leesdienst. Ger. Kerk: voorm. half elf en en 7 uur leesdienst. BODEGRAVEN. Ned. Herv. Kerk: Voorm, jj nam. halfzeven ds. Pott van Krui Ger. Kerk: ld. Ds. v. d. Zee van dam. Ger. Gemeente: id. preeklezen p- Kerk: Geen dienst. BOSKOOP. Ger. Kerk: Voorm. 10 en nam Wessels van Harllngen. Ned. Herv. Kerk: Voorm, 10 um Woerden van Zwammerdam, nao. ds. Tonnon van Pijnacker. Chr. Ger. Kerk: Voorm. hall nam. 6 uur ds. Bijdemast. Rem. Ger. Gem.Voorm. 10 mg Nooten. DE KAAG. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 Touw. HAZERSWOUDE. Ned. Herv. Kerk: halfelf en 7 heer H. Barnard van Vreeswijk. Geref. Kerk: halfelf (H.A. en (H.A. en D.Z.) Ds. Willemse ran dorp. KATWIJK AAN DEN RUN. Ned. Herv. Kerk: Voorm. hat Hoeufft van Velzen theol. can; uur Ds. van Apeldoorn van Ger. Kerk: Voorm. halftien e uur leesdienst. KATWIJK AAN ZEE Zaal Prot. Belangen: Voorn. II Thonnon van Pijnacker. Ger. Kerk: Voorm. halfnegenes uur ds. Koers van Oosterbeek. Voorm. half elf ds. Versteeg: werkerk a. d. IJsel. Irene: Nam. 6 uur ds. Versteegt Ger. Gem. (Remlsestraat): V uur en nam. 6 uur de heer Scho Lunteren. KOUDEKERK Ned. Herv. Kerk: Voorm. da. van Katwijk aan Zee, nam. hall de Wilde van 's Gravenhage. Ger. Kerk: Voorm. 10 en nam.' Haspers (HA. en Dankzegging).; LEIMUIDEN. Ned. Herv. Kerk: Voorm. h Jongens. Ger. Kerk: Voorm. halfelf halfacht Ds. D. Drenth van Zuid- NIEUWKOOP. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 uur halfacht Ds. van Wijngaarden. Ger. Kerk: Voorm. halfelf lee- nam. halfacht Ds. Nauta van W Rem. Kerk: Geen dienst. NIEUW-VENNEP. Ned. Herv. Kerk: Voorm. hal" Blauw van Schoten, nam. 6 uur vemeyer uit Amsterdam. Ger. Kerk: Voorm. halftien e uur Ds. A. Middelkoop van 0t Chr. Ger. Kerk: Voorm. te®, nam. half drie de heer Aanftk rijn sater wo udc Ned. Herv. Kerk: Nam. hall Kruishoop van Bodegraven. Chr. Ger. Kerk: Voorm. halfelf zeven uur leesdienst. rijnsburg. Chr. Ger. Kerk: Voorm. halftien 5 uur Ds. N. de Jong. SASSENHEIM. Ned. Herv. Kerk: Voorm. U van Duyne van Enschedé, nam. Ekerlng van Amsterdam. Ger. Kerk: Voorm. halftien uur Ds. P. D. Kuiper. Chr. Ger. Gem.: Voorm. 10 uur 6 uur Ds. Joh. Jansen van Leid TER AAR. Ned. Herv. Kerk: Voorm. hallf® Beusekom van Aarlanderveen, op- acht de heer v .d. Veen van Oud*- Geref. Kerk: Voorm. halfelf halfacht preeklezen. valkenburg. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 Tichelaar van Lisse en nam. hall'! van Duyne van Enschede. WADD1NXVEEN. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 dlenlng H.D.) en nam. halfzeven de Looze. Ger. Kerk: Voorm. 10 uur en uur Ds. P. van der Spek, beroept te Den Haag. Chr. Afg. Gem.: Voorm. 10 uur 6 uur Ds. Grlsnlgt. NED. HERV. KEK- Beroepen: te Mijdrecht. A. '-. sen, te Zuid-Beijerland; te NU Okken, te Tienhoven; te Wors Veen, te Mulderberg; te oosk Douwes te Minnertsga. Aangenomen: naar Lage-Vu M. den Oudsten te Elburg. Bedankt: voor Randwijk, J- 6 Ede. alwaar dan de receptie zal Plas;' Om half acht zal er ten gems® bijeenkomst plaats vinden van - ambtenaren en werklieden oe - met den lubllarls en diens 1»® woners worden verzocht die gen. Woensdagavond zal deJ den gehuldigd in het pat be- aan den Hooge-Rtjndljk. Dejjji daar worden verzocht, ook cue len vlaggen.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10