REGENBOGEN OP DE KAAG. LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 25 Ju| TWAALFVOETS-JOLLEN AAN DEN ST> Hierboven een toto van den strijd der Regenboogklasse A op de Kaag. De Cameleon (St. van Rijn) juist vóór het nemen van een boel Daarachter Holland, Dolfijn, D» Steur II en De Leede m. LAWN-TENNIS. NEDERLAND SLAAT CAMBRIDGE MET 12- SPREKENDE OVERWINNING VAN TIMMER TEGEN MALFROY. Timmer en Diemer Kool in het dubbelspel in vier sets geslagen. Een Nederlandsche overwinning van 129 is het resultaat van het driedaag- sche tournool te Noordwljk en het is te vens onze tweede zege in de lange reeks van wedstrijden tegen Cambridge! Voor de Internationale Club van Nederland, die voor het eerst te Noordwij k speelde waar zij haar domicilie heelt beteekent dit zonder twijfel een succes, doch het komt ons voor dat men hier niet over het hoofd mag zien dat vrijwel al onze sterk ste spelers in het geding zijn gebracht, terwijl de Cambridge-ploeg belangrijk verzwakt schijnt te zijn door het uitvallen van den Brltsch-Indier Charanjiva. wiens steun de kwaliteiten van het Cambridge- team waarschijnlijk op een aanmerkelijk hooger plan zou hebben gebracht. Intus- schen blijken deze wedstrijden nog altijd niet te spreken tot het publiek. Zelfs gisteren waren er niet meer dan een paar honderd kijkers. De Zaterdag had eén aanvankelijk gun- stigen inzet! Hughan mocht dan geen grootsche kwaliteiten demonstreeren te gen Mc. Kinnon, hij won niettemin door meer variatie, door z'n soms feilen aan val en vooral door de gevaarlijke forehand, die keer op keer openingen wist te vinden langs de lijnen. Mc Kinnon speelde iets beter dan Vrijdag tegen Leembruggen, maar hij was toch ook op dezen dag weer de zwakste van allen. Hoevele mooie kan sen kreeg hij niet door die talrijke te on diepe lobs van den Hollander en hoe slecht wist hij er gebruik van te makenTim mer en Diemer Kool, het dubbel, dat oor zaak was van althans iets grootere be langstelling dan den vorigen dag, vonden goeden tegenstand bij Baines en Young en waar Diemer Kool eenigen tijd noodig had om zich aan te passen ging het geens zins van een leien dakje. Young vooral, beweeglijk als immer, was uitstekend op dreef en er was daardoor strijd in iedere set; in de derde werd het zelfs 75. Tim mer was echter goed in vorm en toen Kool weer z'n bekende korte vollies en listige smashes in het geding bracht was er toch voortdurend een lichte Hollandsche sup- prematle, die leidde tot een overwinning in drie sets! De voorsprong der Internatio nale club was aldus van 42 gebracht op 62, doch wie had kunnen denken dat daarmede de Hollandsche score voor dezen dag ook vrijwel was uitgeputKoop man, gehinderd door een stijven nek, stond spoedig twee sets achter tegen Nu- thall, die enorm op dreef was en onzen landgenoot volkomen overspeelde, maar toen de Engelschman plotseling (gelijk een donderbui bij helderen hemel) een inzin king kreeg, was ineens Koopman de baas. Hij nam de derde set met 60, de vierde met 6-2 en scheen zich rechtstreeks naar de overwinning te slaan. Doch even snel als tevoren kwam bij Nuthall weer die merk waardige reactie- hij was vanaf de eerste service in de final set weer de baas. kwam op 5o, onderging een nieuwe depressie, die tot 55 voerdeen won tenslotte met 75. Timmer en Diemer Kool volg den aanvankelijk Koopman's voorbeeld tegen Malfroy en Fletcher door eveneens twee achtereenvolgende sets te verhezen. Hoe voortreffelijk speelde die Engelsche combinatie, hoe sterk was dat afmaken aan het net en welk een klasseverschil tusschen den Fletcher van Vrijdag en van thans! Kool's tekort aan snelheid van reageeren was fnuikend en bij 54 in de derde set scheen de zege van het sterk ste Engelsche dubbel een voldongen feit. Maar deze was er één van surprises! Op de service van Kool joeg Timmer z'n schitterende backhand-vollies onhoudbaar door de vijandelijke defensieeen fraaie smash van Koolen vanaf 5—5 voltrok de ommekeer zich zóó snel dat de Engel- schen er geheel door werden overdonderd! Al agressiever werd die Hollandsche aan val. al scherper die drives en vollies, al sluitender dat spel aan het net en met 36, 36, 7—5, 64, 60 werd de partij gewonnen. Het was de laatste op dezen Zaterdag. De laatste zege en de laatste be langwekkende match! Koopman en Knot tenbelt maakten nog een kans tegen Nuthall en Mc Kinnon, maar drie double- faults van Knottenbelt op matchpoint de den die kans in rook vervliegen en boven dien was het gevolg van het knie-ongeval (opgedaan bij de internationale kampioen schappen) een te groote handicap om Knottenbelt's spel op normaal peil te kun nen brengen. Pennink en Castendijk ver loren van Baines en Young, Leembruggen en Pennink van Malfroy en Fletcher en de Nederlandsche voorsprong werd daar door van 42, op Vrijdag, teruggebracht tot 76, op Zaterdag. Ziehier de uitslagen: Enkelspelen: Hughan sl. Mc. Kinnon 75, 63, 86; Nuthall sl. Koopman 6-1, 6—4, 0—6, 2—6, 7—5. Dubbelspelen: Diemer Kool en Timmer sl. Baines en Young 64, 62, 75; Die mer Kool en Timmer sl. Malfroy en Flet cher 36, 36, 75, 64. 60; Baines en Young sl. Pennink en Castendijk 46, 63 61, 75; Malfroy en Fletcher sl. Pen nink en Leembruggen 60, 63, 26, 75. Nuthall en Mc Kinnon sl. Koopman en Knottenbelt 63, 4—6, 9—7, 46, 7—5. De eerste partijen van den Zondagmid dag brachten eigenlijk reeds de beslissing. Pennink en Castendijk mochten dan in een matig interessanten wedstrijd in vier sets verliezen van Nuthall en Mc Kinnon, tege lijkertijd werden drie Nederlandsche over winningen genoteerd en de zege was daar mee practisch wel al een feit geworden. Gemeend werd dat Timmer in Malfroy een ernstig concurrent zou hebben en onze landgenoot verkeerde vermoedelijk zelf ook in die veronderstelling, gezien z'n wat on zekere houding gedurende de eerste games. Doch toen heel spoedig bleek dat hij althans in deze partij den Engelschman verre overtrof in vastheid en scherpte, wij zigde zich z'n gansche strategie. Timmer, schitterend in vorm als hij was, werd over moedig. kwam naar het net en maakte daar de returns van Malfroy op magnifieke wijze af. Het werd 60, gevolgd door een voorsprong in de tweede set. op welk mo ment de Engelschman ineens op volle kracht tot den aanval overging, als het ware alles op alles zette en onmiddellijk naar voren snelde om de pressie op z'n te genstander te vergrooten! Doch het werd een hopeloos fiasco! Op fore- en backhand was Timmer even vast. zelfs zijn service werd harder en zuiverder en met 6—1 was ook deze set voor hem. In de derde is Mal froy even rustiger gaan spelen met lange slagen vanaf de baseline, en dat bracht hem op 44, maar met een paar fraaie passings langs de lijnen, met enkele mooie vollies en dank zij tenslotte twee double- faults van Malfroy sleepte Timmer met 64 de zege uit het vuurOok Leem bruggen was uitstekend in vorm. Hij scheen vaster dan vorige jaren, serveerde goed en vocht met zooveel enthousiasme voor elk punt dat de kwieke, levendige Young er door tot missen werd gebracht en in drie sets werd geslagen: 7—5, 6—2, 61. Op een der banen buiten het centre-court had mr. Van der Feen inmiddels in drie sets ge wonnen van Baines, zoodat Nederland toen leidde met 107 Marinkelle vergrootte den voorsprong door Fletcher te kloppen, ook al in drie sets. De Engelschman was goed begonnen met een schitterende service, waaruit hij meermalen ineens scoorde, doch de vastheid van den baseliner Marin kelle. wiens succes overigens geheel op diens fore-hand dreef, was voor hem te groot. Juist toen een dreigende donderbui de banen vrijwel in het schemerduister had gezet, was de partij ten einde, terwijl de kamp tusschen Koopman-Knottenbelt en Baines-Young tijdelijk moest worden onder broken. Het publiek vluchtte van de tribu nes. doch de regen bleef tot enkele drup pels beperkt en dra kon het tournooi wor den hervat. Koopman en Knottenbelt won nen nu na een zeer onbelangrijken kamp in vijf sets Later op den avond (heel laat zelfs!) speelden zij nog eens tegen Malfroy en Fletcher waarbij zij de eerste en vierde set wonnen om in de beslissing met 13—11 het onderspit te delven. Tot slot was daar de surprise van Timmer en Diemer Kool tegen Nuthall en Mc Kinnon. Een onaan gename surprise! Die Engelsche combinatie sloot uitstekend, won tot aller verbazing de eerste en zoowaar ook de tweede set, bleef eigenlijk aldoor het veld beheerschen en veroverde, na op het nippertje een set te hebben verloren, voor Cambridge een punt, waarop niemand gerekend had. Met Tim mer en Diemer Kool vlotte het niet; bei den waren buitengewoon onvast, reageer den veel minder snel dan de tegenpartij en boden vooral in het midden kans op kans tot scoren. En de Engelschen wisten de ge legenheid te gebruiken. Zelfs de anders zoo zwakke Mc Kinnon deed voortreffelijke dingen, demonstreerde o.m. telkens op nieuw een schitterende backhand-volley, en na op 54 twee winningstrokes te heb ben gemist triomfeerden zij uiteindelijk met 75. Het was de sensatie van den dag De uitslagen zijn: Timmer (N.) sl. Malfroy (C.) 60. 61, 64: Leembruggen (N.) sl. Young (C.) 75, 62. 61; Nuthall en Mr. Kinnon (C.) sl. Pennink en Castendijk (N.) 79, 6—4. 75. 75: Van der Peen (N.) sl. Bai nes IC.) 6—3 6—2, 6—3: Marinkelle (N.) sl. Fletcher (C.) 6—4, 64 63: Koop man en Knottenbelt <N.) sl Baines en Young (C) 6—3, 5—7 5—7. 6—4. 6—4; Nuthall en Mc. Kinnon (C.) sl. Timmer en Diemer Kool (N.) 7—5 6—4. 5—7. 7—5; Malfroy en Fletcher (C.) sL Koopman en Knottenbelt (N.) 5—7, 6—1, 6—3, 4—6, 13—11. AMERIKA SLAAT DUITSCHLAND MET 3—2. EERVOLLE NEDERLAAG VAN VON CRAMM TEGEN VINES. Shields door het publiek uitgefloten. De interzone wedstrijd voor den Davis- Cup tusschen Amerika en Duitschland is Zaterdag te Parijs voortgezet met het dub belspel. Allison en Van Rijn sloegen de Duitschers Prenn en Von Cramm met 63, 64, 61. De Amerikanen domineer den voortdurend en wonnen zonder moeite. Er was minstens een klasse ver schil. Vooral van Rijn speelde buitenge woon tactisch en zuiver. Allison's spel was veel ruwer, doch z'n smashen aan het net was niettemin zeer succesvol. Het verslag van de enkelspelen van gisteren ontleenen wij aan ,.De Courant": Vines (A.), versloeg von Cramm (D.) met 36. 63. 97, 63. Prenn (D.) won van Shields (A.) met 61, 60, 68, 62, zoo dat Amerika zich met 32 in de Chal lenge Round plaatste. Schijnbaar zonder eenige inspanning heeft Vines in vier sets van von Cramm gewonnen. In de eerste set werd de overi gens zoo flegmatische Amerikaan blijk baar geprikkeld door het feit, dat hij een enkele fout op de backhand beging, waar van Von Cramm een dankbaar gebruik maakte door steeds op deze zwakke plek te spelen. In zijn zenuwachtigheid raakte Vines nu ook de controle kwijt over zijn forehand en na met 31 in de meerder heid te zijn geweest, verloor hij achter eenvolgens vijf games en daarmede de eerste set. In de drie volgende games had de Amerikaan zich weer hersteld en speelde het spel met een volkomen meesterschap. Ooggetuigen van Wimble don verzekeren, dat nu en dan Vines met dezelfde virtuositeit speelde als daar. Er kan evenwel niet ontkend worden, dat hij al te dikwijls zijn spel ontsierde door on begrijpelijke en bijna kinderlijke fouten, meestal een gevolg van flegma en non chalance. Von Cramm was een intelligent speler, die geen oogenblik in zijn actie ver flauwde en van de kleinste onnauwkeurig heid gebruik maakte, waardoor het er vooral in de derde set soms benauwd voor den Amerikaan kwam uit te zien. Doch de klasse van Vines staat te hoog en zijn te genstander moest zich tevreden stellen met een werkelijk eervolle nederlaag. Prenn had weinig moeite om Shields te slaan, die zoo slecht speelde, dat het pu bliek hem uitfloot. Hij slaagde er in slechts één tegenpunt te maken geduren de de eerste twee sets, waarna vooral meer door vermoeidheid van Prenn. dan door het goede spel van den Amerikaan, deze de derde set won. Na tien minuten rust beschikte Prenn weer over al zijn kracht en overstelpte hij, evenals voor dien, Shields met een stortvloed van dri ves en harde volleys, waartegen de Ameri kaan absoluut machteloos was. Met 62 werd de laatste set doör Prenn gewonnen. De Amerikanen hebbep zich dus met een 32 overwinning gekwalificeerd, om de volgende week tegen Frankrijk in de Challeng Round te spelen. De Fransche ploeg bestaat waarschijnlijk uit Cochet, Boussus, Brugnon en Borotra. CRICKET. NEDERLANDSCHE CRICKETBOND. Uitslagen van gisteren. lste klasse: H.C.C. 2H.D.V.S.: gewon nen door H.C.C. 2 op de ie innings met 3 runs. HaarlemR.W., gewonnen door R.W. met 96 runs. V.R.A.H.C.C., ge wonnen door V.R.A. met 86 runs op de le inpings. Overgangsklasse: R.W. 2R.C.H., gewon nen door R.C.H. met 21 runs. R.C.H. 189, R.W. 2 168. Quick (N.)H.B.C. gewonnen door H.B.C. met 32 runs op de le innings. 3e klasse A: L.C.C.Excelsior, draw. V.U.C.H.C.C. IV, gewonnen door H.C.C. met 45 runs op de le innings. L.C.C.EXCELSIOR. Een gelijk spel op de tweede innings. Deze wedstrijd, die buitengewoon span nend was, eindigde wat maar zeer zelden gebeurd, in een gelijk spel op de tweede innings, L.C.C. gaat het eerst batten en van het openingspaar A. v. Goor en Metsch is laatstgenoemde spoedig l.b.w. voor 3. Kantebeen, Laman, Ch. v. Goor en Bliss verdwijnen voor weinig runs en met A. van Goor uit voor 9 zijn er 6 wickets neer voor 17. Gelukkig redden A. van Es 47 en A. van Schie L.C.C. voor een al te schamel totaal en met 10 extra's wordt het tenslotte nog 99. Oosterholt 335 en Vlek 321 hadden met den bal het meest succes. Daarna liet Excelsior op de mat beter werk zien en vooral door Ooster holt 72, Hoenderop 25 en Scholte 12 noteeren zij 156 runs waaronder 30 bijes, wat wijst op slecht werk achter het wicket. A. van Es 644, Laman 211. Voor de 2e maal ingaande scoorde L.C.C 119 runs. A. van Goor 22, v. Schie 29, Bliss 15, de Haan 14 boekten dubbele cijfers, verder Strooh 8 x, v. Es 7, Metsch 6 en Kantebeen 6. Om te winnen moest Excelsior 63 runs maken doch door uitstekend bowlen van A. van Es 810 en A. van Goor 220 bleven zij juist op het L.C.C. totaal steken, zoodat de wedstrijd in een tie eindigde Van deze 62 runs hadden Harbach 15 en Hoenderop 36 runs gescoord. KORFBAL. DEETOS WINT TE GENT VAN BELGIË. Het Belgische vertegenwoordigend twaalf tal is uitgekomen tegen den kampioen van Nederland Deetos. De Nederlanders won nen met 6de stand met de rust was 43 yoor Deetos, Het nummer der 12-voetsjollen trekt bij de wedstrijden op de Kaag altijd ^1 aandacht. Even voor den start der A-klas fe werd bovenstaande foto genomen rj den toren. Op den voorgrond o.m. de H. 177 (De Glipper, st. Kagchelland i c,r- (Ree, st. Gallé), H. 31 (Bonzo. st. Huvbers) 63 (Daphnia, st. Borgerhoff Muldei H. 262 (Vagebond,at. Van Helvert.) WATERPOLO. HET TOURNOOI TE ALPHEN. L.Z.C. wint den A.Z.C.-beker. Zaterdagmiddag werden, begunstigd door mooi zomerweer, in het Alphen's zwembad de navolgende wedstrijden gespeeld om den A.Z.C.-beker. a. L.Z.C. Leiden—Nereus Zaandijk; b. Zwemlust UtrechtA. Z. C. Alphen; c. L. Z. C. IV Leiden—A. Z. C. II Alphen; d. verliezers om 3en en 4en prijs; e. winnaars a. en b. om len en 2en prijs. Voor den wedstrijd L. Z. C.Nereus kwamen de Leidenaars uit met het vol- gende zevental: doel: G. Westen; achter: H. v. d. Reyden, Elzinga en Hofsteenge; voor-: de la Court, Lepelaar en De Reede. Na een spannenden kamp wist L. Z. O. met een 10 overwinning uit het strijd perk te treden. Voor den wedstrijd Zwemlust IA.Z.C. I was het zevental van A.Z.C. opgesteld als volgt: Doel: Ydens; achter: C. Dusoswa, J. Jongeleen en P. v. Leeuwen; voor: S. Bonte, C. v. Leeuwen en J. Raaphorst. De Alphenaren wisten een 43 overwinning te boeken. Bij den volgenden wedstrijd L.Z.C. IVA. Z.C. n moest A.Z.C. met 2—0 van Leiden het onderspit delven. In de verliezersronde won Nereus met 43 van Zwemlust Aanvankelijk 1 omen de eerste aanvallen van Nereus doch zonder het begeerde succes. Integendeel weet Zwemlust reeds na een minuut spelen de leiding te nemen. 0—1. Als een der Nereus- spelers dan weet te scoren wordt dit blijkbaar door den scheidsrechter niet op gemerkt. Spoedig echter weet Nereus den gelijkmaker te scoren. 11. De zeventallen blijken wel tegen elkaar opgewassen en na eenige vergeefsche aanvallen aan beide zijden breekt de rust aan met onveran- derden stand. Na de rust is Nereus direct in het offensief. Als echter een speler het leder in handen van den keeper schiet en deze den bal precies voor een speler werpt, weet deze te scoren. 21. Onmiddellijk weet de linksbuiten van Nereus de score op te voeren tot 31. Zwemlust laat het er niet bij zitten en pakt goed aan zoodat weldra het spel weei gelijt staat. 33. Als Nereus dan nog een keer den Zwemlust- keeper heeft laten visschen, breekt weldra het einde aan met een 43 overwinning voor Nereus, dat zich hierdoor in het be zit van den 3en prijs stelde. De winnaarsronde bracht een 60 zege voor L. Z. C. over A. Z. C. Weldra bleek, dat de Alphenaren niet waren opgewassen tegen het technisch betere spel van de Sleutelstad-bewoners. Bovendien hadden de Alphenaren eenige pech. Keeper Ydens van A.Z.C. voldeed zeer goed en trad dik wijls reddend op. De eerste aanval komt van L.Z.C., het schot gaat echter over. Een onmiddellijk daarop volgend goed gericht schot van den midvoor weet Ydens schit terend te redden. Een pracht voorzet van links naar den rechtsbuiten van L. Z. C. weet deze speler te benutten, waardoor zijn club de leiding neemt. 10. Een goed gericht en keihard schot van Jongeleen belandt juist in handen van den keeper. Als dan de rechtsbuiten van L. Z. C. zich geheel weet vrij te maken, weet deze het 2e doelpunt te scoren. 2—0. Met dezen stand breekt de rust aan. Ook na de rust is L. Z. C. steeds sterker. Hoe de Alphe naren ook zwoegen, zij krijgen niet het genoegen te doelpunten en blijken vrouwe Fortuna niet op hun hand te hebben. L.Z.C. weet de score op te voeren tot 60 met welken stand het einde komt. De Lei denaars stelden zich hierdoor in het bezit van den door A.Z.C. voor deze wedstrijden beschikbaar gestelden beker. Na afloop der wedstrijden welke een zeer geanimeerd verloop hadden dank zij de leiding van de scheidsrechters G. v. d. Mark (Leiden) en J. C. Westerbrink (Alphen), reikte de voorzitter van A.Z.C. de heer L. I. Schouten de prijzen uit, t.w. aan L.Z.C. len prijs, zilveren wisselbeker met zilveren medaille, welke laatste was beschikbaar gesteld door den exploitant van hotel ,.Toor": A.Z.C. 2e prijs, zilveren lauwertak, beschikbaar gesteld door den heer W. C. v. d. Ree; Nereus, 3e prijs, zilv. medaille, beschikbaar gesteld door het Leidsch Dagblad; Zwemlust, 4e prijs, een zwaar bronzen medaille. Aan het winnende zevental van den wedstrijd L.Z.C. IV A.Z.C. II in casu dus de -ridenaars, werd een medaille uitgereikt. Als steeds bestond voor deze wedstrijden een groote belangstelling, waaruit wel blijkt, dat voor deze tak van sport in Alphen de belangstelling steeds toeneemt. WIELRENNEN, DE TOUR DE FRANCt I De 13e etappe is gewonnen r>J de 14e Aix les BainsVivian) - 'K.M. door Di Paco Het algemeen klassement Inlttl ducq 107 u. 29 m. 48 sec.; I 107.43.51; 3. Camusso 107.44.9; |J 107.54.56; 5. Ronsse 107.59.22; 108.0.44. Het landenklassement luidt: l-l 324.10.26; 2. Italië 324.13.7; 324.28.37; 4. Duitschland 324.35.(1 seriand 327.32.22. SWIFT. Gistermorgen werden wedstójfc\ I den alle over korten afstand ot i j naalweg, welke een vlot vertejiiJ en op den vastgestelden tijd ke eindigd. J. Verschoor, die aanheiè zijn diensttijd staat, heeft wae, probeerd wat hij kon teneiut m begin der volgende week z'n te'»; serieus op te nemen. Nu see: ij genoegen hebben om in heivlal-t ment de tweede plaats te buks. De uitslag der wedstrijden Sprintwedstrijd over 500 hoven, 7 punten; 2. Th. de Roei 3. C. Paarts 5 pnt.; 4. Chr. Vinii: J. Verschoor, 3 pnt.; 6. „Swiff,!; 7. A. v. Egmond, I pnt. Afvalwedstrijd: 1. J. Riethora'i 2. J. Verschoor, 6 pnt.; 3. Th. deP.ïl 4. C. Paats, 4 pnt.; 5. Chr. W-I 6. Swift", 2 pnt.; 7. A. v. Egrri De uitslag van den klassemen; is geworden: 1. J. Riethoven,!. Egmond, 6 pnt.; 3. Chr. Vink, 5p:; Verschoor, 4 pnt.; 5. C. Paats, 3 pot Hiermede behaalde J. Riettoren m maximum aantal punten fan 21 dei sten prijs, welke was uitgeloofd dl heer P. T. de Jong, terwijl 1. Vi met 13 pnt. den 2den prijs kist te C. Paats en Chr. Vink met geliit punten (12) werden 3e en 4e gei. Th. de Roode met 11 pnt.; 6. A t met 8 pnt.; 7. Swift" met 4 pnt loop had de prijsuitreiking plaat clublokaal bij den heer J. v. M SCHERMEN. HET TOURNOOI TE OSH® De uitslag van den persoatï 5'f I wedstrijd te Ostende is: 1. Charles Delporte (België 1 - I wonnen partijen en 12 puntk-*B Montfoort (Nederland! metSfJ'jfl partijen en 10 punten. 3. Yves'*êj! W 4 gewonnen partijen, 8 punt»®!!,* vangen treffers. 4. Triniiï met 4 gewonnen partijen, f punten ontvangen treffers. 5. Bo-3en™®.,jJ gië) met 4 gewonnen partijen. tpMJ 29 ontvangen treffers. 6. met 3 gewonnen partijen en 6 P®ï. A. Nieuweuhuyzen (Nederland! ne-y wonnen partijen en 4 punten. l B der Plaats (Nederland) met 0 P partijen en 0 punten. HENGELSPORT. VISCHCOLLEGE „ONDE" oïi Het visch-college Onder £?Lh heeft haar een-jarig bestaan gewnj Het bestuur werd voor den aa® den wedstrijd een mooie club"4' boden door het lid R. v. Ibm De voorzitter aanvaardde ue dank. Het bestuur had gemeen® H. C. Vernet die als penntnpnef. geert het 1-jarig bestaan niet o mocht voorbij gaan Nadat de voorzitter het veie aan verbonden in het kort naa bood hij een schitterend bloe™. aan waarvoor H. C. Venet n - hartelijk dank zegde. Tevens werd den heer W. m schenker was van een wiss®',,;® den wedstrijd als controleur geerd hartelijk dank gezeg" I voorzitter. De jubileumwedstrijd wero m begunstigd door mooi zomerw muiden. Het uur van vertrek op 5 uur met de autobus van£j! ifl TCrrkrivr» TTr» At* VüTlfTSfc kOÜ W6T - I Kroon. En de vangst kon digend genoemd worden genu geuueuiu wp*le nrpk De uitslag was als volgt-^^ Vemet Jr. tevens houder i.l medaille: 2e pr. H. C- Ve« meoaiue, ae p. Kerseboom; 4e Pr- %e pr. Hm Pouw; 6e pr. J. Verhoeven 'y. I nedijk; 8e pr. L. J. Verae 11e I Keijzer; 10e pr. R. v. ™£.'bbers; I Engelenburg; 12e pr. A. W. v. Nieuwelijk: 14e P^* V pr. H. den Holder; 16e_pn g. si^l 17e pr. W. Hartevelt; 18e Pr-

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10