Sip Vloerbedekking WAALS Nederlandse!) Hypothecair Bedrijt L- DAME K AT WIJ KERS 1 Choux de Paris (Cadeau) Vraagt Demonstratie met de Hamilton Beach BURGERWOONHUIS LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Zaterdag 18 Juni 1932 UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. ADVERTEERT IN H£T LEIDSCH DAGBLAD GEBR. v. d. MEEL, STATIONSWEG 14 DE KLOPVEEG-STOFZUIGER tegen prijzen, zooals nog nooit in Leiden geweest HAARLEMMERSTR 130-136 ALPHEN. Een ivatcrdemonstratie. Terwijl de winkelier v. d. H. in de van Mandersloostraat bezig was met de los sing van een tweetal vrachtauto's met een lading keulsche inmaakpotten van de fa. R. uit Delft, en hierbij om zijn pakhuis te bereiken, telkens het overpad passeer de van zijn buurman M,, wat dezen blijk baar niet naar zijn zin was. moest ge noemde winkelier en een tweetal oestel- iers der fa. R. uit Delft ondervinden, dat zij plotseling boven uit een raam werden gegooid met eenige emmers water. De neer v. d. H.. die zooals te begrijpen is van een dergelijk bad niets moest hebben, stelde zich in verbinding met de politie, die van een en ander proces-verba ai opmaakte. Het incident had bij bewoners van dr. v. Mandersloostraat, die niet op goeden voet leven met den juwelier M. tengevolge dat zij gisteravond omstreeks halftien een walerdemonstratie organiseerden Door verschillende omwoners was een 10-tal emmers water geplaatst voor het pand van den winkelier M., terwijl ter gelegen heid van deze demonstratie de étalage's der winkels in de omgeving geheel waren verlicht. De wacht was nu op het echtpaar, dat was gaan wandelen. Deze demonstra tie trok direct een groot aantal belang stellenden, dat weldra tot eenige honder den was aangegroeid. Het wachten duurde echter wat lang, waarop men besloot het echtpaar in colonne tegemoet te gaan. Zoo gezegd, zoo gedaan. Velen waren op sen satie belust. In de Raadhuisstraat ont moette men het echtpaar, dat echter van zooveel belangstelling niet veel moest heb ben en na eerst bij den winkelier v. L. te hebben getracht binnen te vluchten ging men binnen bij den apotheker A.. waar M. om politie-assistentie belde. Wel dra verscheen de polititie, die toen het echtpaar naar huis begeleidde. Steeds groeide de belangstelling, terwijl het ge roep „Water! De Keulsche potten zijn droog" en dergelijke uitroepen niet van de lucht waren. Bij hun woning werd het echtpaar als slot luide toegejuicht, steeds weer met de uitroep „Water, water!" Ook nog lang nadat het echtpaar in zijn wo ning was, duurde het geroep „Water" nog voort, zoodat ten slotte een viertal politie agenten verscheen, die het publiek ver spreidden. Het duurde echter nog lang voordat de rust in genoemde straat was teruggekeerd en deze voor onze gemeente merkwaardige gebeurtenis werd dan ook nog lang nadien besproken. Het 350-jarig bestaan der Ned. Herv. Kerk Ter gelegenheid van het 350-jarig be staan van de Ned. Herv. Kerk alhier is het officieel orgaan dier kerk, uitgave ten voordeele van het fonds „Uitbouw" in feestgewaad verschenen. Benevens een voorwoord van de H.H. predikanten, be vat het orgaan een bijdrage van den -bur gemeester, dr. H. J. Lovink, beschrijvin gen van „Uitbouw", het zendingswerk, Chr. jeugdwerk etc., talrijke fraaie foto's van het interieur van het kerkgebouw Julianastraat, van den kerkeraad. college's van kerkvoogden, notabelen, uitbouw comité, voorlezer, commissie van kerk- contributie, organist, collectanten en van den archivaris der kerk. de heer W. M. C. de Regt Kortom, het geheel vormt een sierlijk geheel. Woensdagavond zal ter ge legenheid van genoemd jubileum in het kerkgebouw Julianastraat een herden kingssamenkomst worden gehouden, ter wijl vanaf Dinsdag tot Donderdag in het vereenigingsgebouw een tentoonstelling zal worden gehouden van „Oud-Alphen". Gevonden voorwerpen. 1 belastingplaatje, 1 damesarmband horloge, 1 jongensjasje, 1 kano met riem en 1 dameshorloge. Inlichtingen politie bureau Julianastraat. Jaarverslag fonds „Uitbouw" Blijkens het verschenen 7e jaarverslag van het fonds „Uitbouw" der Ned. Herv. Kerk bedragen de ontvangsten over hel afgeloopen boekjaar f. 6145.64'/!, vorig Jaar f. 6707.70'/:. Bij het begin van het boekjaar bedroeg het saldo van het vorig jaar f. 69.78'/:, terwijl het afgeloopen boekjaar moest worden afgesloten met een tekort van f. 355.02'/:. Door den haringkoopman Fr. BI. uit Leiderdorp werd bij de politie aangifte gedaan van het feit dat hij mishandeld is door D. M. L. B. alhier. De in de Ned. Herv. Kerk gehouden extra collecte ten bate van de diaconie bracht ruim f. 400.- op, terwijl ds. J. G. L. Brouwer, benevens andere giften, nog een extra gift ontving van f. 100.-. Berichtten wij deze week. dat een 24-tal werkloozen uit onze gemeente wa ren vertrokken naar de Rijkswerkverschaf fing te Benthmen bij Deventer om aldaar te werk te worden gesteld, gisteren zijn reeds meerdere van hen in onze gemeente teruggekeerd. Omtrent de oorzaak van hun terugkeer zijn de meeningen verdeeld. De ontvangsten van diaconie der Ger. Kerk Alphen over de afgeloopen maand Mei bedraagt f. 770.81 Uitgaven f. 732.90, Mej. M J. Kuipers. Rijksklerk ter inspectie der directe belastingen is met ingang van 16 Juni overgeplaatst naar het kantoor Nijkerk. ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Overleden: Johanna van Dijk, wed. van Jacobus Turk, 54 j. Janna Glaser 71 j„ wed, van Dirk van Tol. KOUDEKERK. GEMEENTERAAD. De crisis-zuivelwet. - De steunregeling. De Raad kwam in openbare vergadering bijeen. Voorz. is de burgemeester. Afwe zig met kennisgeveing de heeren D. Dorre- paal en K. Reijneveld. Het lezen der notu len werd uitgesteld tot een volgende ver gadering. De voorzitter doet mededeeling van een ingekomen schrijven van het Nationaal i Crisis-Comité, waarbij gelden beschikbaar worden gesteld voor aanschaffing van 1 kleeding en schoeisel tot een bedrag van j f. 0.10 per inwoner, mits de gemeente een- zelfde bedrag voor dat doel beschikbaar stelt. Met de uitvoering hiervan moet een afzonderlijke commissie worden belast. De heeren de Jong en Lieverse vragen enkele inlichtingen hieromtrent, welke door den voorzitter worden beantwoord. De heer- van der Lee verwacht niet veel heil van een afzonderlijke commissie, daar een vol doende toezicht zal komen te ontbreken. Spr. zag liever het Burgerlijk Armbestuur hiermede belast. De voorzitter merkt op dat de leden van de afzonderlijke commissies ook zitting hebben In de plaatselijke crisis-commissie, zoodat een voldoende controle gewaar borgd is. Voorstel beschikbaarstelling van gelden in verband met de uitvoering van de cri sis-zuivelwet. De voorzitter doel mededeeling van een ingekomen schrijven van den Minister van Ec. Zaken en Arbeid in verband met de uitvoering crisis-zuivelwet. waarbij be paald is, dat aan de landbouwers een be drag van f. 0.75 per melkgevende koe per week gedurende 3 weken beschikbaar- wordt gesteld. Naar schatting zijn in deze gemeente ongeveer 1000 melkgevende koeien, zoodat een bedrag van 1-2500 be- noodigd zal zijn, welk bedrag door de ge meente bij voorschot moet worden be taald. De heer Lieverse ziet door dezen toe slag weinig voordeel voor de landbouwers, daar de landeigenaren hiermede meer ge baat zullen zijn. De heer van der Lee ziet de noodzakelijkheid van een toeslag niet in, daar de prijs van de zuivelproducten weer oploopend is. De voorzitter zegt, dat met de uitvoering- een aparte commissie zal worden belast, welke de juistheid van de door de land bouwers verstrekte gegevens zal contro leeren. Alsnu wordt z, h. st. het gevraagde crediet van f. 2500 toegestaan. Hierna wordt vastgesteld een besluit tot wijziging der begrooting dienst 1932. Voorts wordt met alg. st. na toelichting door den voorzitter onbewoonbaar ver klaard de woning „Vredelust" met bijbe- hoorende arbeiderswoning Wijziging steunregeling. De voorzitter zegt dat een schrijven van den minister is ingekomen waarbij de steun met f0.50 is verhoogd, benevens dat van de verdiensten van gehuwde vrouwen de eerste f. 2 niet voor aftrek in aanmer king komen voor de vaststelling van het steunbedrag. Overeenkomstig deze bedra gen is de steunregeling door de commis sie reeds toegepast. Rondvraag. De heer van der Lee vraagt eenige in lichtingen omtrent de Winkelsluitingswet in verband met de winkelsluiting te Ha- zerswoude om 9 uur. De voorzitter merkt op, dat indertijd met de winkeliers alhier een bijeenkomst is gehouden omtrent de bepaling van het sluitingsuur, waarbij geen der winkeliers de wenschelijkheid van een latere sluiting dan 8 uur noodig oordeelde. Voorts vraagt de heer van der Lee in lichtingen omtrent de stopzetting van de steenfabriek van den heer van Beers. Spr. heeft een onderhoud gehad met genoem den fabrikant, waarbij hij tot de overtui ging is gekomen, dat de in de vorige ver gadering gedane mededeeling door den heer Lieverse is opgeblazen. Gaarne zag hij, nu de arbeiders door de stopzetting van het bedrijf een week zijn gedupeerd, dat de gemeente deze schadeloos stelde. De voorzitter zet. uitvoerig uiteen de kwestie van de overwerkvergunning, waarbij spr tevens verklaard dat deze niet door hem doch door den inspecteur is ingetrokken. Voorts ziet de voorzitter niet in waar om de gemeente de betrokken arbeiders schadeloos moet stellen, daar deze niets meer dan de wettelijke wachtdagen heb ben gemaakt. De heer Lieverse zet zijn houding van de vorige vergadering nog eens uiteen, waarbij hij opmerkt dat de zaak niet door hem is opgeblazen, hoogstens kan hij twee overwerkuren te veel genoemd heb ben. Voorts deelt spr. mede. dat blijkens een persbericht, dit niet is tegengespro ken, de geheele stopzetting van het be drijf een reactie was van het passeeren van genoemden fabrikant bij vroegere steenaankoopen voor wegverharding. De voorzitter merkt op. dat volgens den architect de steenen van genoemden fa brikant niet voor klinkerwegen geschikt waren. Ook de heer van Egmond was van mee ning, dat de overwerkvergunning uitslui tend voor regenverzuim benoodigd was. De heer de Jong merkt op. dat hetgeen de heer Lieverse ter sprake heeft gebracht niet een persoonlijke, doch de gedachte van vele ingezetenen was. Overigens vond spr. het wel vreemd, dat de overwerkver gunning met loonsverlaging gepaard ging, terwijl deze uitsluitend om technische re denen wordt verleend. Nadat de voorzitter deze zaak nader heeft toegelicht, wordt zij als afgedaan beschouwd. De heer de Jong vraagt hoever de cri sis-commissie kan gaan inzake het al of niet aanvaarden van arbeid, hetgeen de voorzitter breedvoerig uiteenzet. Hierna sluiting. NIEUWVEEN. Burgerlijke Stand. Overleden Jacobus Blom, 38 mar. e.cht- fjgnoot van Maria Jacobs; Gerardus Antlio- nius Spekman, 23 jaar. Been gebroken. Alhier reet! de iandbouwcfsknecht H. Straathof in dienst bij G. v. d. Weiden, op het losso paard- Het dier kwam te vallen ter hoogte van de smederij van Meijer. De jongeman kwam onder het paard terecht, waardoor hij een been brak. Een verpleegster uit dc Joh.-stichting legde het eerste verband. Onze plaatsgenoot de heer P. v. Poelgeest slaagde dezer dagen met lof voor het eindexamen Conservatorium te Amsterdam. Mej. M. G. Vossepoel alhier, slaagde te Bcnnebroek voor het diploma B. krank- zinhigenverpleegster. Toen onze plaatsgenoot A. D. in Amstelveen reed met zijn auto, geraakte het voertuig in brand. Een vracht van i 150 pond spek ging verloren. WOUBRUGGE. Aanwinsten der oudheidverzameling. De oudheidverzameling ten Raadhuize alhier mocht weer verschillende mooie aanwinsten boeken Zoo schonk de heer Jongeneel een gebeeldhouwde schieling- schaaf anno 1728, de heer J. van Raad een veerploeg anno 1774 en de heer Jac. van Raad een interessante geelkoperen tabakdoos anno 1712, met symbolen en inscriptie. Burgerlijke Stand. Geboren: Arie, z. van C. van 't Wout en H. Vermaas. BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Getrouwd Anthonie Jobse, 24 jaar en Jannetje Helena Blanken, 19 jaar te Bos koop: Willem Hendrik Koster, 24 jaar te Boskoop, en Cornelia Blijleven, 24 jaar. Benoemd met ingang van 1 October a.s. tot onderwijzer aan de school met den Bijbel alhier, de heer J. A. Sieffers, te Oversell ie. HAARLEMMERMEER. Aanrijding. Gisteravond had op den Sloterweg nabij den Kruisweg in Haarlemmermeer, een aanrijding plaats tusschen een personen auto' waarin een 6-tal studenten uit Leiden warén gezeten en een auto bestuurd door den heer C. wonende aan den Sloter weg alhier. Door. de flinke snelheid waar mede gereden wérd was de schok zoo hevig dat de auto van den heer C. op z'n kop in de sloot terecht kwam en de andere wagen ongeveer 100 nieter verder onderstboven sloeg. De heer C. wist zich met moeite uit de auto vandaan te werken en bleek eeen letsel bekomen te hebben. Ook de studenten kwamen er behoudens eenige ontvellingen goed ai. De politie stelde een onderzoek in. Werkloozendemonstratie. Te Hoofddorp had een demonstratie plaats van werkloozen uit Zwanenburg enz. Er werden redevoeringen gehouden en deputaties afgevaardigd voor een be spreking met de wethouders. De demon stratie had een vrij ordelijk verloop. Autotocht voor ouden van dagen. Ook het comité voor hel organiseeren van een autotocht voor ouden van dagen voor bewoners van Vijfhuizen en omgeving, kan met groote voldoening op het wel slagen van dezen voor de vele oudjes zoo hoogst prettigen dag terugzien. Er werd gereden naar Aalsmeer, Amsterdam en het Gooi; een prachtige tocht, die met heerlijk zomerweer begunstigd werd en bij velen nog lang in aangename her innering zal blijven. Consulentschap. In verband met liet a.s. vertrek naar Leeuwarden van ds. G. Gerbrandy, predi kant bij de Ned. Hervormde Kerk te Nieuw-Vennep, zal het consulentscbap wor den waargenomen door ds. J. C. Salverda te Hoofddorp. De staking. Gistermiddag werd de hulp der politie ingeroepen voor de steenlossers aan den Aalsmeerderdijk, die door eenige personen werden lastie gevallen over hun werk willigheid. Ze konden onder politietoezicht hun arbeid voortzetten. De heer Balvers te Amsterdam heeft bedankt als directeur van de Hoofddorp- sche Orkestvereeniging. In zijn plaats werd als zoodanig benoemd de heer C. van Sch ree ven eveneens te Amsterdam woon achtig. - Gevonden voorwerpen. Aanwezic te bevragen aan het bureau-van koperen gewicht van 2 ons. roode <Xl,n hamer en een mes, kinderportemonna pet vijf bougies en een vWelscX kinderschoentje, huissleutel. KATWITK. Burgerlijke Stand. Geboren Johannes, z. van J. H L'--' M en G. Rufjgrok v. d. Werven; Alida van D. v. Beelen en J. Guïjt: Dirk, z \aJ C. van der Plas en J. Haasnoot; JannetiS d. van M. van Duijn en L. den Hollande! Corneils, z. van C. v. Beelen en C val Duijn; Klasina, d. van C. v. Beelen p3 C. v. Duijn. Getrouwd T. Ouwehand en N. de MniH P. Guijt en G. van Duijn. Ondertrouwd Cornelis Barnhoorn en Aa'fl tje Ouwehand; Dirk Riedijk en Lonjj Esther de Jong. HET BLAD VOOR KATWIJK EN OMSTREKEN GEEFT uw ADVERTENTIE rJ abonnementen op aan den agencI W. VAN BEELEN Cz. die alle inlichtingen verstrekt' KATWIJK AAN ZEE. Het parkeerterrein. Hel nieuwe parkeerterrein van 1050 jM2 over de Buitensluizen is met vlugge hanc afgewerkt. Het is met basalt-tegels bestraat Enkele witte tegels geven aap, hoe de auto's geplaatst moeten worden. Langs twee zijden van dit terrein is een stellage aangebracht voor het bewaren van rijwielen, De badgasten. Langzamerhand beginnen de badgasten! te komen! Gisteravond werd op het politie! bureau dc 85ste badlijst reeds ingeleverd! Een goede 400 vreemdelingen zijn reed» geboekt. Tot tijdelijk onderwijzer aan di Eerste Hervormde School alhier is mei ingang van 20 dezer benoemd de heei J. Vink te Noordwijk aan Zee. De motorlogger V. onderhands verkocht aan Duik alhier. Het schip „Tineke" K.W. 153. K. van den Bestevaersweg gaf d politie telefonisch bericht, dat bij hem ee heer kwam, die hem om reisgeld naa Leiden vroeg. Bij onderzoek bleek dez niet volkomen normaal te zijn. Door d politie werd hi' ]>^i, ziip familie, die o liet strand vertoefde, teruggebracht. HILLEGOM. Telegram aan den Minister. Het volgende telegram is gezonden aan het Tweede Kamerlid Kupers voor zijn interpellatie en aan den Minister van Binnenlandsche Zaken te 'sGravenhage „De werkloozen te Hillegom van alle gezindten in vergadering spontaan samengekomen, verzetten zich uit alle macht tegen iedere aantasting van de voorziening der werk loozen. Geef ons arbeid, maak onze kom mer niet grooter". ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd Jan Gerrit Edelman, j.m. 25 jaar en Klazina van der Berg, j.d. 21 jaar, te Reeuwijk. Getrouwd Cornelis Hendrik van der Wolf, j.m. 29 jaar, te Boskoop en Arida Snelleman, j.d. 23 jaar. De derde collecte., ten bate van het plaatselijk crisis-comité, alhier langs de huizen gehouden, heeft opgebracht de som van f. 115.54. V.L. 145 „Julie" is in de N.V. A. deal ip is herdoopt m r VEURLEIDSCHENDAM. Autotocht voor Ouden van Dagen. Begunstigd door prachtig zomcrwee werd de jaarlijksche autotocht voor oude en gebrekkigen gehouden, waarvoor vele I ingezetenen welwillend hun auto beschik I baar hadden gesteld. De reis ging over Wassenaar, den Haag, via het Westland naar Hoek van Holland, waar verpoosd werd en eenige ververschingen werden ge bruikt. Hierna ging men over Poeldijk- naar Rijswijk waar aan de „Naald" wede werd vertoefd. Hierna ging de tocht naaf onze gemeente terug, waarbij de grens een gedeelte van het plaatselijke muziek korps ter verwelkoming aanwezig was. De tocht kan als alleszins geslaagd worden beschouwd. Er waren ruim 60 auto's met ongeveer 150 ouden en gebrekkigen. Een woord van dank komt zeker toe aan de genen, rtie dezen tocht mogelijk hebben gemaakt De afd. v. d. SX).A.P. besloot in leden vergadering over te gaan tot oprichting van een vrouwenclub. Tegenover de mond harmonicaclub van de Neutr. Ontspannings- vereeniging N.O.L.O. zal getracht worden] een eigen dergelijke club op te richten gg Kantoor Leiden, Stationsweg 21a - Telef. 2297 Verstrekt le en 2e Hypotheken en Bouwcredieten op gebouwen, boerderijen en tuinderijen tegen teer aanneme lijke voorwaarden. - Kantooruren van 10 n. v.m. tot 4 u n.m. Zaterdags van 10 tot 12 nor. 9563 1931 20 JUNI IMOMMMW 1932 f Ter gelegenheid van ons 1-jarig bestaan geven wij in de week van 20 tot en met 25 Juni bij eiken aankoop van 75 ct. Banketbakkerij-Kokerij Fa. Gebr. NAGTEGAAL TELEF. 316» - LINDESTRAAT 8 (T0INSTADWIJK) l«r UITSLUITEND DE BETERE KWALITEIT. •f M—MtflffMtl 6528a TELEFOON 2579-1882 1768 SPECIALE REPARATIE. EN VERHUUR-INRICHTING. W Vertegenwoordiger gevraagd Te huur, vrij 6516a Utr. Jaagpad 24. tevens moot droog Pakhuis gelegen aan groot vaarwater (Havenkade) Te be vragen Kaïserstraat 36 J. J. v. d. BLIJ Haarl.straat 11 Wij staan aan de spits in sorteering en prijs. 1488 KATWIJK a. ZEE. Gevraagd: Eenvoudig de gelijk Pension voor de maand Augustus door echtpaar met één of twee dochters. Briev letter V. Boekh. v. d. LEE Katwijk a. Zee. 1738 HILVERSUM: Woningruil gez. door 2 Dames kl. landh. bew. (4 bedden) mnd. Aug., met kl. besch. gezin te Leiden of omstreken. Ook ge negen tf verhuren voor f. 200. Brieven bureau van dit blad onder No. 1759. Mooie dessins 183 c.M. breed aa Beperkte voorraad 1*3 Ct. Mooie dessins 200 c.M. breed Ongekende prijs 4*7 Ct. Nieuwe dessins 183 c.M. breed Slechts 50 rollen Jj ct Nieuwe dessins 200 c.M. breed p|a Zoolang voorradig Jj ct Linoleum dessins 183 cM. breed Spotgoedkoop4" ct Linoleum dessins 200 c.M. breed aa Degelijke kwaliteit 0«7Ct met alles en steeds goedkooper Biedt wegens kleiner gaan wonen naar flat, Chique In boedel ter overname, waarbij fijn Salonameublement, be staande uit: 2 zware moderne Clubfauteuils en 4 eiken stoe len, daarbij eiken Dressoir, zware tafel, theemeubel, pluche tafelkleed en club tafel. alles compleet f. 145, gekost f. 425. Tevens ont- vangsalon, bestaande uit: 2 lage Clubs, 4 stoelen, groot dressoir,salontafeltje en thee meubel, alles te zamen f. 195 gekost f. 475, Eiken lits- jumeaux slaapkamer f 195.- Salonkarpet f. 25 en f 45 Alles 4 maanden geleden in gericht. Te zien Zaterdag avond van 6 tot 10 uur. Zon dag van elf tot 8 uur, Maan dag. Dinsdag en Woensdag den geheelen dag. Ook 's avonds. Adres. Mevr. VAN STRATEN. 233 Laan v. Meer- dervoort 233, Den Haag. 1741 Notaris R. VAN DEN BERG te Oudshoorn, gem.te Alphen a. d. Rijn, is voornemens op Donderdag 7 en 14 Juli 1932 telkens v.m. 11 uur (N.T.) in Hotel 's Molenaarsbrug te Alphen a. d. Rijn kl'. onherr. volmacht ex art. 1223 B.W. bij inzet en afslag publiek te verkoopen: Het zeer gunstig aan groot vaarwater, aan 's Molenaars te Alphen a. d. Rijn gelegen HEERENHUIS (met riant uitzicht over den Rijn en de Heimanswatering), groote tuin, met opgaand hout, schuur en vrije poort, pi- gem. Gnephoek no. 3, gr°ot 8.05 Are. Het perc. bevat, beneden, kamers en suite, 2 opkamers, gang, keuken, bijkeuken, kel der en open waranda; b0^eIj; 4 slaapkamers, kantoor, ba con en 2 zolders; is voorzien van gas, electr. licht en wa terleiding en vele gemakken Aanv. bij de betaling OP 1 September 1932. Te zien: Woensdag Donderdag: 22, 23 29 Juni en 6, 7 en 13 Ju" n van 2-5 uur. alsmede opi beide verkoopdagen 911 uur Inl. geeft de Notaris. 4-4

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 16