Sraagd. IDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 15 Juni 1932 fc TÜIMELTJE EN KRUIMELTJE IN HET KABOUTERLAND AANGEBODEN: „lijt daar Ik absoluut niet buiten de iben geweest. vVoorz.: U hadt het over een Commis- roor grondbedrijf en de Raad had jjl uitspraak gedaan, dat hij zulk ^missie niet wildeU had zich bij een ^1 genomen raadsbesluit neer moe- itggen. ■M bespreking en zoo mogelijk voor- 1 vaststelling van het uitbreidings- pe lieer Koning spreekt zijn blijd- ug er over uit dat dit plan nu ter tafel p- gij vraagt hoe lang het nog zal eer daarop de goedkeuring is ver- i De Voorz. antwoordt dat daar- reker nog wel 3 maanden zullen Man. j' Gemeente-opzichter, de heer D. 'a, geeft omtrent het voorgfelegde plan ■iitingen, waarna het, z.h.s. conform j vastgesteld. {Dnging Begrooting 1931 en 1932. Na hting door den Voorz. conform Sesteld. [(borstel om in afwijking van het geno- raadsbesluit, op den aan de heeren tdoorn en de Grauw te Alphen a.d. aangeboden bouwgrond, inplaats van jnalngen, 6 woningen te bouwen en een Ite van dien grond, nabij het brugje te verkoopen. je Voorz. deelt mede, dat bedoelde aan- r'trs een nader plan hebben ingediend bouw van 6 woningen, n.l. 3 met uit- 3 naar den Rijksweg en 3 naar de asstraat, met voortuintjes van resp. 4 j M. Het voorliggend gedeelte grond, uitende aan villa .Buitendorp". ;t eigendom der gemeente en kan als •,?oen worden ingericht. De aanvragers bereid om langs de afscheiding der jointjes een tegeltrottoir van 1.20 M te leggen en dat in eigendom aan de eente over te dragen. B. en W. stellen aan bedoeld plan goedkeuring te ieenen. ji discussie wordt het ontwerp goed aard. Toorstel tot stichting van een O.L. jl met 2 lokalen, op den tuin, be ad door de N.H. School en de Steen- 5> Voorz. zegt dat het in uitzicht ge it? wetsontwerp tot verruiming van santal leerlingen per leerkracht, oor- is geweest dat met het nemen van definitief besluit nog is gewacht. Nu te bekend is dat het wetsontwerp in bestaanden toestand voor kleine ge iten geen verandering zal brengen en n ook de toezegging van den Minister ••omtrent, willen B. en W. nu de knoop doorhakken en komen thans met toorstel dat h.i. 't goedkoopste plan is. i heer Koning vraagt of B. en W. een- zijn inzake dit voorstel, waarop de bevestigend antwoordt, fttb. Hoogendijk zegt het zeer toe te dien, dat aan den meer dan onhoud- toestand waarin het openbaar iwijs «Dorp) hier verkeert, nu eens einde komt. Het door B. en W. uitge ste terrein voor schoolbouw, is voor loop als bouwgrond minder geschikt, voor schoolstichting bezit het uit telde hoedanigheden. Van de Noord- wordt het door de huizenrij geheel 'hut en aan de Zuidzijde is een zeer speelterrein in te richten. De in- teur van het Onderwijs heelt onlangs sn bezoek alhier verklaard, d5t indien mime openluchtgelegenheid voor melijke oefening beschikbaar is, het en van een gymnastieklokaal niet t vereischt. Mocht dit later nog ig zijn, dan kan het speelterrein nog bouwterrein worden geëxploiteerd Sraidien heeft de gemeente, in tegen- "5n6 met andere gronden, dit terrein "ddellyl: ter beschikking, fc heer Linschoten is blij dat B. en' W.. reken na de laatste raadsvergadering S komen met een plan tot oplossing schoolkwestie. Echter spijt het hem B. en W. zijn indertijd gedaan voor niet hebben overgenomen en overeen- pstig dat plan een oplossing hebben ge ul. de bouw van een nieuwe Herv. ol met 3 lokalen en het inrichten van lokaal der bestaande Openbare school gymnastieklokaal. Dit is volgens spr. goedkoopste wijze van bouw. Daar in rak j. verplichtend wordt gesteld en ten symnastieklokaal noodig zal zijn, •t sur. er niet voor om nu half werk te wat niet in het belang der gemeente ïaren B. en W met een kostenbereke- der verschillende plannen gekomen. was dit overzichtelijk geweest. Nu spr. weet wat de kosten zullen zijn, kan ujn stem aan het voorstel niet geven. i daarom gaarne zien dat B. en W. voorstel terug namen en in een vol- vergadering met een raming van n kwamen. Wh. Hoogendijk: De inspecteur heeft ld dat het bouwen van een gymna- 'okaal de eerste 10 jaar niet verplich- zal worden gesteld, w heer LinschotenWat de inspecteur ■laat mij koud: die toont dat hij het blijkbaar niet weet. Ik heb er speciaal bevoegder plaatse naar geïnformeerd daar is mii verzekerd dat het in 1936 *1 verplichtend wordt, ij* voorz.: Door het beschikbaar stellen ten groot terrein wordt aan dien eisch ■eet gekomen en dan kan wellicht tting worden verleend. •ra. Hoogendijk: Wy moeten ook ln de -®nst zien Bij eventueele uitbreiding »ei openbaar onderwijs is ruimte ge ven 3e lokaal bij te bouwen, terwijl •ventueele uitbreiding der Herv. school, k lokaal de nu vrijkomende school- k der openbare school kan worden Wat de heer Linschoten wil, kan de voordeeligste weg zijn. «er Linschoten: Een gymnastiek- voor de R.-K. scholen is destyds slag of stoot toegestaan: nu de schoql het vraagt kan het niet, dat met 2 maten. "«ouder Hoogendyk: Toen was het *»tend, nu niet. De heer Koning: Ik heb verwonderd ge staan. toen ik 10 dagen na de laatste raadsvergadering de agenda ontving, waar op een voorstel van B. en W. tot bouw eener nieuwe Openbare school. Wij zijn zulke snelle plannen van B. en W. niet gewoon. Het is echter nu onmogelijk een beslissing te nemen, aangezien een kosten raming geheel ontbreekt. Met het oog od de gemeente-financiën dienen wy toch vooraf te weten wat de kosten zullen zyn. 8 jaar geleden is een R.-K. Meisjesschool gebouwd die ruim f. 85000 en 2 jaar gele den een R.-K. U.L.O.-school welke ruim f. 16000 heeft gekost, dat is samen meer dan een ton, hetgeen een groote financieele druk op de belastingen heeft gelegd. Is in deze zaak ook geconfereerd met Alphen a. d. Run: daar zooveel kinderen uit die gemeente de openbare school alhier bezoe ken? Het is wel de moeite waard deze zaak eens van alle kanten te bekijken. De voorzitter merkt op, dat meermalen tot B. en W. het verwyt is gericht, dat zü te langzaam waren, nu wordt weer critiek uitgeoefend, omdat het te vlug gaat. Dit voorstel van het college is geen plan van 14 dagen, maar reeds maanden was deze zaak in bewerking. By een oppervlakkige beschouwing is reeds te zien, dat het voorstel van B. en W. het goedkoopste plan is. Naar spr. is medegedeeld, zou men te Alphen er niet voor voelen een gemeen- schappeiyke school te stichten of in de stichtingskosten bij te dragen. Men wil zich daar aan de oude regeling houden. De heer Koning: Het is toch treurig ais wij een school moeten bouwen voor leer lingen uit een andere gemeente, terwyi hier het onderwijs toch al reeds zoo'n druk op de belasting legt. De heer Linschoten: Wat voor bezwaar ls er nu tegen, dat B. en W. in de volgende vergadering komen met cyfers, dan kan de Raad een volledig oordeel vormen. De heer Koning: Ik kan ten minste niet beslissen zonder cijfers te weten. Ook be grijp ik het voorstel niet, daar eer. dei- wethouders onlangs nog gezegd heeft, dat hij voor het idee van den heer Linschoten was. Weth. Hoogendijk: Als wij een Herv. School zouden willen bouwen, dan zal het Schoolbestuur geen genoegen nemen met het terrein en ander terrein is momenteel iet beschikbaar Het Herv. Schoolbestuur zal hooge eischen stellen en als we in eigen beheer bouwen, kunnen we het zoo eenvoudig mogeiyk doen. De heer HoeksIk kan geheel met B. en W. meegaan; zy hebben altyd op de voor deeligste wyze de belangen der gemeente gezocht. Als er de eerste 10 jaren geen gymnastieklokaal noodig is. zou het gek heid zyn daarvoor nu geld uit te geven. Als het later noodig is kan het nog. In dien tusschentyd sparen wy de rente nog. De heer Edelman stelt het voorstel van B. en W. zeer op prijs in het belang van het openbaar onderwijs, waarin noodig voorzien moest worden en dat al langen ttid geen bevrediging gaf. Ook wat het terrein betreft vindt spr. de keuze zeer goed. Hij zou het echter gewenscht vinden dat de 2 plannen worden uitgewerkt om dan daaruit een keuze te doen. De voorz. kan hier ook met meegaan. Hy had gaarne ook nog nader overleg om zoo mogeiyk tot overeenstemming te komen. Het is beter dat een beslissing met alge- meene instemming wordt genomen. Wethouder "Hoogendijk acht de zaak genoegzaam van alle kanten bezien. Door uitstel komt de zaak weder op de lange baan en de belangen van het openb. on derwas staan by spr. voorop, de belangen daarvan moeten wy behartigen en dat ton geen uitstel lijden. Spr. protesteert er te gen dat de heer Koning het voorstel van B. en W. een ondoordacht plan noemde. Het lijkt wel of B. en W. kwajongens zyn. Ik zou gaarne zien dan het voorstel van B. en W. in stemming kwam. Weth. van Muiswinkel zegt aan de dis cussie geen deel te hebben genomen met het oog op den toon waarover over B en W. is gesproken. Met die leden die blijk baar voortdurend er op uit zijn om het college van B. en W. te insinueeren voelt spr. geen behoefte om te debatteeren. De heer Koning' wil zeggen, dat hy zoo wel in 't belang der gemeente als dat van 't openbaar onderwijs, niet met het voorstel van B. en W. kan meegaan. Met 5 tegen 2 st. wordt hierna het voorstel van B. en W aangenomen; tegen de heeren Koning en Linschoten. De heer Linschoten deelt mede dat hy naar aanleiding van deze beslissings bij Ged. St. in beroep zal gaan. Wethouder Hoogendijk: Dat laat my koud. Na rond vraag volgt sluiting. De „Broekvelden- en Netton broek-po 1(1 er". Ged. Staten dezer provincie, hebben aan de Provinciale Staten voorgesteld om liet bestuur van (len polder „do Broekvelden en Ncttenbroek" onder deze gemeente voor het loopende jaar 1932 vrijstelling te ver kenen van de aflossing van het renteloos voorschot, dat in 1928 door genoemden polder werd verkregen tot herstel van don dijk en droogmaking, na dc bekende doorbraak en overstrooming op 31 Dcc. 1S23. Deze vrijstelling is gebaseerd op do inmidde s verergerde rrids-omstandigheden in h< landbouwbedrijf. Voorts wordt voorgesteld de betaling van dat gedeelte te verschuiven tot 1933, zijnde het jaar volgende op -den geheelen aflossingstijd vaii het voorschot en ten slotte om garant stelling te verleenen tot 1/3 van een bedrag van f.3000, verschuldigd wegens het be trekken van electrisclien stroom van 'ie gemeente-lichtfabrieken te Gouda. De extra collecte, in de Geref. Kerk alhier gehouden tot dekking van het tekort over 193' dat ruim f.500 bedroeg, bracht f. 550 op, zoodat bedeeld tekort ruimschoots kan werden gedekt. Ingelanden van den Tenipelpolder al hier hebben in hun laatst gehouden ver gadering de omslag voor 1932 vastgesteld op f. 40 per H.A. 159. En niet lang daarna zouden ze het weten. De jager ging een huis binnen, trok zyn schoenen uit, waarbij hy de kaboutertjes niet zoo heel erg voorzichtig vastpakte en ging ln een stoel zitten lezen. Hy zette zyn laarzen bij het vuur en nu kregen de kaboutertjes het verschrikkelijk warm. Maar waar moesten ze naar toe? 150. „Ik ga er uit" was het benauwde gezegde, dat Kruimeltje voortbracht en meteen wipte hy uit den schoen. Ook Tuimeltje deed dit en toen ze kans zagen, renden ze weg de eerste de beste trap op. Al spoedig kwamen ze bij een dakraam uit en keken naar de ster retjes. Zouden die ons niet willen helpen? vroeg Krui meltje aan zyn vriend. HAARLEMMERMEER. Werkstaking onder de straatmakers. Bij Aalsmeer is aan het groote werk dei bestrating van den Ringdijk staking uitgebroken onder de straatmakers, na het verschijnen van ecnige personen uit Am sterdam in verband met een gerezen kwes tie inzake het vastgestelde uurloon in af wijking van den ioonstandaard. Er werd gesproken over een verschil van 6 ct. per M2. Dc straatmakers, die gistermorgen aan vankelijk den arbeid wilden hervatten docli zich daarin door de aanwezige Am sterdammers zagen verhinderd, vonden het toen ter voorkoming van moeilijkheden maar het beste om het werk neer te leggen. Inmiddels verschenen ook vertegen woordigers van de hoofdbesturen van dp vakorganisaties om te trachten de zaak geregeld te krijgen, doch het geschil kon gisteten nog niet worden b'^jciegd. C. Vrcugdcnhil t Gistermiddag werd op de algemeene be graafplaats tè Hoofddorp ter aarde be steld het stoffelijk overschot van den heer C. Vrcugdenhil, die te Vijfhuizen op 87- jarigen leeftijd is overleden. Hij heeft bijna 70 jaren in deze ge meente gewoond en de ontwikkeling van den Haarlemmermeerpolder alzoo van den beginne af meegemaakt. Ook als lid van het burgerlijk armbestuur heeft hij ge durende tal van jaren vele goede diensten bewezen. Uit een auto gevallen. Een bewoner van Hoofddorp zag gisteren op den Kruisweg aldaar, dal er uit een in snelle vaart passeerende auto een oak ie viel. Hii /aaote het direct op, doch de auto was zoo spoedig uit het gezicht ver dwenen, dat hij den chauffeur geen toeken meer geven kon. Het bleek te bestaan uit eenige etui's met vermoedelijk gouden en zilveren voor werpen. Bij dc politie werd van dc vondst aangifte gedaan. 50-Jarig huwelijksfeest. Gisteren was liet 50 jaar geleden, dat het echtpaar Willem v. d. Blij en Dirkje v. d Blij, wonende in de Venneperstraat te Nieuw Vennep alhier, in het huwelijks bootje stapte. De nog krasse oudjes mochten van verschillende zijden blijken van be langstelling, achting en vriendschap onder vinden en werden ook door den burgemees ter van deze gemeente persoonlijk gc- conplimenteerd. HILLEGOM. Openlucht concert. Gisteravond heeft de Hillcgomsche Har- monie Kapel voor het eerst in dit seizoen een openluchtconcert gegeven onder lei ding van den directeur den heer M. Adam. Een mooi programma is voor een groot en dankbaar gehoor ten uitvoer gebracht. Herhaaldelijk uitte men zijn dank met ap plaus. Naast luisteraars tè lande, zijn er tegenwoordig bij concerten in de muziek tent ook luisteraars te water, namelijk in verscheiden? cano's. Beroepen bij de Chr. Geref. Kerk alhier d? D. Dricssen te Amsterdam-Oost. KATWITK AAN DEN RUN. Brug-oponthoud. Gisteren gebeurde het weer eens, dat dc brug over de Rijn wegens storing niet mecanisch kon worden opgehaald. Zulks moet dan met de hand gebeuren en eischt voor de belanghebheuden, die aan beide zijden van de brug wachten, veel geduld daar zulks, waar het over vele kam raderen gaat, buitengewoon lang duurt. Ook fietsers en voetgangers zijn, daar nog steeds de Kwakel, die er volgens raads besluit van December 1930 komen moet. ontbreekt, genoodzaakt te wachten. Het is n.l, de eenige oeververbinding tusschen Katwijk en Valkenburg. Na meer dan een half uur kon het verkeer eindelijk weer doorgaan. Dc iepziekte. Dc gemeentetuinman v. Z. constateerde iepziekte in een der boomen aan den Cemmandeurs'aan. De nood'ge maatregelen, opdat de ziekte op andere boomen met zal overslaan, zijn direct genomen. De chauffeur van een benzine-tank- wagen kon het blijkbaar met de bestaande "ruimte in liet Commandeurspad niet af en reed het hek van den bioemkweeker de M. stuk. Hef nummer van den wagen is hekend. De beazine-maatschappij zal aansprakelijk ge steld worden. Paarden uit het woonwagenkamp aan den Nieuwe Commandeurslaan veroorloof den zich de vrijheid zich te begeven in dc landerijen van J. H„ waar zij aan de rcege aardappelen schade toebrachten- De politie werd van een en ander in kennis gesteld. o KATWIJK AAN ZEE. Gisteravond is alhier een interressante tentoonstelling gehouden van de uitgaven dei Wereld-hibbotheek, die groote belang stelling trok. Mej. S. de J. uit dc Kerksteeg deed bij de politic aangifte, van het feit, dat door G. S. uit hef Duinhof een ruit van haar woning is ingegooid. Toen zij bij den vader van den dader om schade vergoeding vroeg, werd zij door dezen beleedigd. Door de politie werd assistentie ver leend in de Waal Malefijtstraat en in de Schoolstraat, waar een vechtpartij op straat plaats vond. De lieer A. P. v. E. uit Oegstgeest deed bij de politie aangifte van het feit, dat ruiten en kozijnen zijn vernield van een aan hem in eigendom behoorend leeg staande woning aan het Duinhof. De politie is de daders op het spoor. J. v. R. uit de Waal Malefijtstraat deed bij de politie aangifte van het feit. dat zijn ouders te hunnen huize zijn mis handeld door J. K. uit die straat. Deze heeft daar zoodanig huisgehouden, dat door den huisdokter hulp moest verleend worden. o LISSE. Vaccinatie. Den 21en Juni zal op de gewone spreek uren van de geneeskundigen gelegenheid zijn voor kostelooze in- en herinenting. RITNSBURG. Dc bloemenhandel. Het warme weer der laatste dagen hoeft een flinke omkeer gebracht in den bloe menhandel. welke vooral voor de kweekers zeer nadeeijg is. De prijzen zijn sindsdien zéér gedaaid en op een peil gekomen welke niet loonend is voor dc kweekers. Ook de handelaren zijn niet bijster gesteld op warmte. De prijzen waren: Pyrethrums: Parker 20—30 ct., Robinson 50—70 ct., Marie 30—55 ct„ Korenbloemen 20—35 ct.. Centauren 20—3? ct.. Ranonkels 15—30 ct., Margrieten 23 -40 ctAnemonen 25—30 ct.. Bruidsanjers 20—40 ct., Eremurus 10—15 ct„ Pioenen f. 1.80—3.30, Lathyrus 15—30 ct. Rozen per bos van 20 stuks: Hadley 25—40 ct., Butterfly 15—30 ct., (Columbia 20—35 ct., Golden Ophelia 20—40 ct.. Rosalandia 10—30 ct., Êdith Helen 24-40 ct. SASSENHEIM. In verband met ons bericht omtrent de redding van het 4-jarig kind van de fam. M. alhier, zij nog vermeld dat deze geschiedde door de heeren S. L. en W. U. Het kind was reeds bewusteloos en het gelukte de redders door het toepassen van kunstmatige ademhaling de drenke ling van een wissen dood te redden. VOORHOUT. Burgerlijke Stand. C aren: Elisabeth, Johanna dr. v. J. J. Heemskerk en D. M. Kapteyn Wilhelmus Antonius zn. van J. A. van Gent en H. J, van Staveren. Overleden: M. van den Berg, weduwe van W. J. van den Burg 81 jaar C. M. Angevare 2 jaar. Ondertrouwd: Adrlanus Groenen en Anna Huberta Maria van der Kiugt. VOORSCHOTEN. Het muziekcorps „Benvenuto" onder leiding van den lieer J. Bokhoven, iirl K.M.K. geeft morgen, een concert in het Burgemeester Verniidcp'irk des avonds om 8 uur. Het programma vermeldt een 9-tal nummers. o WASSENAAR. Tuinbouwvereeniging „Wassenaar en Omstreken". In het „Wapen van Wassenaar" hield bovengenoemde tuinbouwvereeniging haar maandeiyksche ledenvergadering. De voorzitter, de heer A. G. van Tol, opende met een hartelijk woord van wel kom. Verder heeft hy tot zyn vreugde geconstateerd, dat er weder zooveel moois is ingezonden. Hierna worden door den secrataris, den heer J. v. d. Berg, de notulen voorgelezen, die zonder aanmerkingen ongewyzigd werden vastgesteld. Een schryven van de afd. Wassenaar van de My. voor Tuinbouw en Plantkunde was ingekomen, waarin wordt medege deeld, dat genoemde afdeellng geen be zwaren heeft tot oprichting van een cur sus „Aanleg en onderhoud van Tuinen", dat zy hieraan wel wil medewerken, doch dat gezien de kasmiddelen, hieraan geen financieelen steun kan verstrekken en de leerlingen dus zelf het cursusgeld zullen moeten opbrengen. Naar aanleiding van dit schryven ont spint zich een bespreking; tenslotte wordt besloten, dat het bestuur in de volgende vergadering met omiynde voorstellen zal komen. Behandeld wordt voorts een ingekomen schryven van de Commissie om subsidie in de kosten van den op te richten spe- cialen tuin-teekencursus. Na breedvoerige bespreking wordt besloten, dat de ver tot een bedrag van f. 25 in de kosten zal by- dragen. Door den voorzitter werden vervolgens tot juryleden aangewezen de heeren H. A. N. Jansse, C. Sybesma en J. v. d. Berg. Hierop hield de heer A. F. van Zetten tot het houden zyner lezing over de in het wild groeiende planten en bloemen. Daal de tijd reeds ver was verstreken gat hij slechts een kort doch niettemin leerzaam overzicht van vele in het wild voorko mende en zelfs ook wel ingezonden soorten van bloemen en planten, de groeiwyze, het bestaansrecht en de eigenaardigheden. De heer v. Zetten zal later hierover uitvoe riger spreken. Tenslotte bracht de jury verslag uit van de gehouden keuring. Voor prijsvraag I: mooiste collectie in 't wild groeiende planten en bloemen, by voorkeur op naam, werden toegekend aan': Kweekery Duinvoet, le prys; P. H. Kelder man 1ste prys: J. Hermsen 3de prijs. Voor prysvraag II, luidende de fraaiste collectie bloeiende Irissen: 1ste prys met lof der jury, kweekerij Duinvoet. Voor prijsvraag III, luidende 6 cacteeën en 6 vetplanten: 1ste priis A. G. van Tol; 1ste prijs J. Sietinga: 3de prys J. v. d. Kroft. Voor het puntenstelsel verwierven voorts de heeren J Sietinga. Abma, Schnitzlcr en A. G. van Tol nog menig punt. - Hierop volgde sluiting. Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsche Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. -j* Voor zekerheid van plaatsing ®*er kleine advertentiën, gelieve men den dag van tevoren aan te bieden. üMkin op adverten» tandem voor 2 r-., --Wed ""m-1476,- ZIEKENSTOEL Ter overn. gevraagd, een In goeden staat verkee- rende ziekenstoel (kamer rolstoel) Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 6173 k. GROENTF.SCHAAL Gevraagd een goede 2de handsch groenteschaal m. gewichten. Opgave van prys Jan Willem Friso- straat 13. DAMESRIJWIEL Te koop gevraagd, een goed onderhouden dames- rijwiel. Aanbieding met opgaaf van prijs en merk aan W. VAN BEELEN Czn. Agent v. d. Blad te Kat wijk a. d. Rijn. LUXE AUTO Te huur gevraagd een luxe auto (zonder chauf feur) voor 4 a 6 pers., voor pl m. 6 Zondagen. Brieven met voll. lnl. en prys Bur. v. d. Blad onder No. 6251 k. I MOTORRIJWIEL licht, bekend merk. Brie ven met opg. van uiter sten prijs, merk, jaartal en verdere Inlicht. Bur. v. d. Blad onder No. 6181 k. KANO PEDDELS Te koop gevraagd een zeer goed stel lichte kano peddels, moet twee- of drledeelig zyn. Brlev. met opgaaf prijs Bur. van dit Blad onder No. 6157 k. TEHUIS Een goed tehuis gezocht voor een lief ztndciyk poesje. Dulvenvoordestr. 22 Oegstgeest. SCHRIJFMACHINE Gevraagd een gebruikte schrijfmachine, in goeden staat verkecrcndc. Brlev met opgave van prijs en fabrieksmerk: Meezenstraat 9. IJZEREN HEK Te koop gevraagd 25 M. ijzeren hek, hoogte 90 a 100 c.Mwat geplaatst kan worden op "ollaag en voorzien van 2 draalhek- jcs. Brlev. tc richten aan G. MUZEGAAS. Brand stof fcnhandcl. Noord wlj- kerhout. JUFFROUW Gevraagd een Juffr. die genegen ls bij zich aan huis komen te stoppen. Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 6260 k. GOED TEHUIS gezocht, voor twee heel mooie zindelijke poesjes, (één katertje). Tc bevra gen: Z.W. Singel 104. GUITAAR Te koop goede besneelde guitaar. Haarl.weg 8. MEUBELEN Pitz Pain Waschkast met spiegelkast f. 9. dito kast f 15. pracht Lltz Jumeaux f. 20. Mahonie ledikant f. 15. Plt2 Pain Ledikant f. 10, Buffetten v.af f. 10. Boekenkast f. 15. P. v. d. PLUYM. Nieuwe Rijn 22. Telef. 1266. BOOTJE Te koop: Bootje. 5 M. lang. pracht model met zoo goed als nieuwe race- aanhangmotor ..Lock- wood" ook afzonden ijk tegen elk aannemelijk bod. Tc bevragen by: BLOK. Maredilk. con structie -werkplaatsen TELEFOON 2137 Kceren. modernlseeren. oppersen enz., van alle heeren- en damcsklcedlng Heeft U zelf een coupon stof? Breng deze bil ons. Eerste klas maatwerk. Telefonisch te ontbieden. F. v. d. HORST. Korpvaar- straat 3. HANDWAGEN ENZ. Tc koop een handwagen loopt, licht, 2-pcrs. ledik gespykerd kleed, een 10 r 12-pers tafel, goed vooi leeszaal of café. met ln- legblad en een zwart dressoir. Alles te zien: Hoogl. Kerkkoorstccg 2. f. 1— PER WEEK Contantzaak levert aan solide personen meubelen, bedden, dekens en kar petten. vanaf 1. 1.per week inlichtingen: Burchtstoeg 5. ATTENTIE üitstoomen. verven van Dames en Heerengoederen gordynen, tafelkleeden. karpetten, gewatteerde en wollen dekens, kapokma rrassen kussens, voor de- geiyk net werk ts Stoom- ververy ..Nederland", fa briek Garenmarkt 25, goedkooper dan leder an der. Telef. No. 1323. 3—2

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 7