H. M. PIERROT LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Dinsdag 14 JUnj 1932 TUIMELTJE EN KRUIMELTJE IN HET KABOUTERLAND GERO-FABRIEK RADIOPROGRAMMA. dat College over deze aangelegenheid plaats vond op 11 Maart 1930. Hieruit volgt, dat de conferentie met den Hoofdingenieur vóór de bespreking inzake het uitbreidingsplan werd gehou den; was toch die conferentie eerst om streeks 1 April 1930 gehouden toen dus de onderhandelingen met de provincie over de wijziging van de bestemming van bedoeld terrein op het uitbreidingsplan reeds gaande waren dan had een be stemming als speelterrein geen factor kunnen vormen voor de beoordeeling van den prijs. Overigens is het B. en W. niet duidelijk, welke gevolgtrekkingen Gedeputeerde Sta ten uit een lateren datum van het onder houd met den Hoofdingenieur zouden wil len maken; bij hen rijst de vraag of een latere datum dan dezerzijds wordt aan genomen hun standpunt niet eerder ver sterkt dan verzwakt; immers, hoe later de datum van het onderhoud wordt ge steld, des te zekerder is het, dat de gron den toen reeds te koop stonden. Resumeerende kan derhalve worden ge constateerd dat volgens bericht van Gedeputeerde Staten niet juist is het gedeelte van het verslag der rede van den heer Borghols, waarin wordt gezegd, dat na de bespre kingen met Lelden de gronden in het openbaar werden te koop gezet; dat Gedeputeerde Staten niet hebben tegengesproken, dat het initiatief tot de besprekingen met den provincialen hoofd ingenieur van het College is uitgegaan, en dat Gedeputeerde Staten erkennen, dat er hunnerzijds geen formeele te-koop-aan bieding is geweest, hetgeen insluit een be vestiging, dat er ook niet is geweest een officieele afwijzing door de gemeente. Op grond van het vorenstaande hand haaft het College ten volle het op de in- terpellatie-Schüller gegeven antwoord. BENOEMING. Ten gevolge van het aan mej. E. C. M. Aewerdonk verleend eervol ontslag moet worden voorzien in de vacature van lee- rares in de handwerken, welke op 1 Sep tember zal ontstaan aan de Hoogere Bur gerschool voor meisjes. In verband daarmede worden aanbe volen: le. Mej. C. Koejemans, leerares aan een nijverheidsschool te Rotterdam; 2e. mej. R. Hartsuiker, leerares aan een nijverheidsschool te Haarlem. DE KASMIDDELEN. Bij raadsbesluit van 7 Maart 1932 werd het College van B .en W. gemachtigd, ge- durenden het 2e kwartaal 1932, kasgeld- leeningen te sluiten tot een maximaal be drag van f. 1.000.000.-. Hoewel van deze bevoegdheid nog geen gebruik behoefde te worden gemaakt, is het toch gewenscht de machtiging voor 't 3e kwartaal te verlengen, opdat de ge meente, naast de gelegenheid tot opne ming van gelden in rekening-courant bij de Bank voor Nederlandsche Gemeenten, de mogelijkheid open houde de kasmidde len te versterken door het sluiten van kasgeldleeningen. R.K. SCHOOLBOUW. 11 April j 1. werd om praeadvies in han den van B. en W. gesteld een adres van het bestuur der R.K. Parochiale Jongens scholen onder R.K. Par .Kerkbestuur al hier .inhoudende het verzoek gelden be schikbaar te stellen voor de stichting van een bijzondere lagere school aan de Pot gieterlaan, welke zal bevatten 7 leslokalen, elk bestemd voor 42 leerlingen, en een gymnastieklokaal. De kosten van bouw en inrichting, in begrepen de waarde van den grond, welke overeenkomstig de wettelijke bepalingen zal moeten worden getaxeerd, worden ge raamd op f. 132.000.-. Aangezien het schoolbestuur bij zijn aanvrage de wettelijke voorschriften in acht heeft genomen, stellen B. en W. voor daaraan te voldoen. DE BIERVERLOVEN. Bij adres verzoekt de Sub-Commissie „Handhaving Drankwet" uit de Nationale Commissie tegen het Alcoholisme, om thans aan de Kroon een voorstel te doen tot verlaging van het maximum van ver loven A voor den verkoop van zwak- alcohollschen drank. Daargelaten dat het In deze gemeente bestaande aantal van deze z.g. bierverlo ven, thans 76, ver beneden het maximum (143) is en gedurende de laatste jaren nog steeds vermindert, merken B en W. op, dat blijkens art. 40, 2e lid juncto art. 6, le lid, le der Drankwet (Staatsblad 1931, No. 476) verlaging van dat maximum eerst in 1935 en vervolgens om de vijf jaren mo gelijk is. EEN FORMEELE KWESTIE. Bij de laatste wijziging van de Ge meentewet zijn in den titel betreffende de begrooting en rekening speciale bepalin gen opgenomen inzake dc gemeentebedrij ven. Art. 252, le Ud schrijft voor, dat ten aanzien van de door den Raad onder goedkeuring van Gedeputeerde Staten aangewezen takken van dienst, in de al- gemeene begrooting alleen worden opge nomen de geraamde voor- en nadeelige saldo's, terwijl de rekeningen voor de be drijven een wettelijken grondslag geven. Het tweede lid van art. 252 bepaalt ver der, dat de bedoelde takken van dienst worden beheerd volgens door den Raad onder goedkeuring van Gedeputeerde Sta ten vastgestelde regelen; ook de bedrijfs- verordeningen worden thans derhalve uit drukkelijk in de wet genoemd en steunen dus niet meer uitsluitend op art. 122 Hoewel de verschillende in deze ge meente bestaande bedrijven als afzonder lijke instellingen reeds lang vóór de wij ziging van de gemeentewet bij door Ge deputeerde Staten goedgekeurde verorde ningen in het leven werden geroepen, neemt dit College het formeele standpunt in, dat niettemin nog een besluit tot aan wijzing van de bedrijven als takken van dienst moet worden genomen, en dat ver volgens de beheersverordeningen opnieuw moeten worden vastgesteld. Teneinde de goedkeuring van de ge- meentebegrooting dienst 1932, zoo min mogelijk te doen vertragen, is het ge wenscht, dat thans eerst aan de formali teit van de aanwijzing wordt voldaan, zulks in afwachting van de indiening van de nieuw vast te stellen bedrijfsverorde- ningen. Van de gelegenheid ware dan te vens gebruik te maken om de bij Raads besluit van 28 September 1931 gedane aanwijzing van den boekhoudkundige voor het deugdelijk verklaren van de cijfers der bedrijfs-rekeningen ter voorkoming van mogelijke bezwaren van formeelen aard, te herhalen UIT DE OMSTREKEN. HAARLEMMERMEER. Kind met voet tusschen de spaken van een fiets. Op den Hoofddorperweg is een ernstig ongeval gebeurd. De heer K. B. uit Duiven- drecht fietste daar met zijn zoontje achter op den bagagedrager. Het kind geraakte met het rechtervoetje tusschen de spaken van de fiets. Beiden kwamen hierdoor te vallen. Het jongetje werd ernstig gewond, zijn rechterbeen was op drie plaatsen ge broken en had een bloedende hoofdwonde. Het werd naar een ziekenhuis te Amster dam overgebracht. Te water. De bestuurder van een uit den Haag afkomstige personen-auto, waarin nog een heer en dame waren gezeten, wilde alhier na van den Hoofdweg komende een dwarsweg te zijn ingeslagen, een erf oprij den, doch nam zijn bocht zóó groot, dat het motorrijtuig naast den dam in de weg sloot terecht kwam. De inzittenden kon den spoedig uit de auto worden gehaald en bleken er met een paar lichte kwets uren te zijn afgekomen. Door een paard werd de auto weder op den kant getrok ken. Arm gebroken. Op den Geniedijk alhier waren gisteren eenige kinderen aan 't spelen. Een hunner, een 7-jarig meisje, had het ongeluk uit te glijden en van den hoogen dijk naar be neden te vallen. Met een gebroken arm werd het meisje opgenomen en onder ge neeskundige behandeling gesteld. Zwemmen. Van de bad- en zweminrichting wordt door groot en klein een druk gebruik ge maakt. De bodems der bassins zijn nog niet overal even hard en gelijk, maar hierin zal wel spoedig verbetering komen of worden gebracht. Het zwemmen op de daartoe minder ge schikte plaats achter den geniedijk nabij den Hoofdweg, wordt nog steeds waarge nomen. HILLEGOM. Kinderverlamming. Hier in de gemeente komen vijf gevallen van Kinderverlamming voor bij jonge kinderen, van omstreeks een jaar. Hiervan is aangifte gedaan, wegens de besmette lijkheid der ziekte. Bijzondere maatrege len op grond van de wet zijn niet geno men, omdat de geneesheeren dit niet voorgeschreven hebben. Men mag daaruit concludeeren, dat de gevallen niet ernstig zijn. 6rzA~ ben - Voorstraat 43 Katwijk aan Zee. 1416 HEFFING LEGESGELDEN. Zooals B. en W. in hun voorstel tot ver hooging van de opcenten op de hoofdsom der vermogensbelasting mededeelden, was bij het College als een der middelen tot versterking van de inkomsten van de ge meente een wijziging in overweging van de verordening .regelende de heffing van leges- en expeditiegelden ter Secretarie, bij het Oud-Archief en aan het Bureau van den Burgerlijken Stand, waarvan een hoogere opbrengst van f. 5000.- per jaar werd verwacht. De voorgestelde wijziging beoogt in de eerste plaats invoering van leges op bouw vergunningen naar rato van de bouwkos ten en 'n matige verhooging van de leges op Hinderwetvergunningen teneinde aldus een gedeeltelijke vergoeding te verkrijgen voor de werkzaamheden van Bouw- en Woningtoezicht en Gemeentewerken, voor zoover die werkzaamheden aan de direct belanghebbenden ten goede komen. De Commissie van Fabricage kan zich veree nigen met de algemeene strekking van de wijziging ten aanzien van de bouwvergun ningen en in het bijzonder met het ont worpen tarief, dat gelijk is aan de te Am sterdam en 's Gravenhage geldende tarie ven en lager dan die van onderscheidene andere gemeenten, waar de leges voor bouwvergunningen ook worden geheven naar rato van de bouwkosten. Verder komt het B. en W. gewenscht voor de rechten voor huwelijksvoltrekkin gen, welke geschieden op anderen tijd, dan voor kostelooze voltrekking is bepaald, eenige verhooging te doen ondergaan, evenals het tarief voor nasporingen bij abonnement, terwijl, omdat de behoefte daaraan is gebleken, een tarief is opgeno men voor abonnementen op dagelijks uit te geven lijsten, vermeldende de in de ge meente plaats gehad hebbende geboorten, huwelijksaangiften, huwelijke en sterf gevallen. Met het oog op de voorgenomen in voering van een ander systeem voor con trole op de verantwoording van de ont vangen leges door middel van op de stuk ken te bevestigen zegels vermeldende het bedrag der verschuldigde leges verdient 't voorts aanbeveling de te heffen bedragen voor de daarvoor in aanmerking komende stukken meer uniform te maken, om een te groote verscheidenheid van zegels, welke voorhanden moeten zijn, te voor komen. De in verband hiermede voorge stelde verhooging van rechten voor die stukken is alleszins door de aan de dien sten verbonden werkzaamheden gewettigd. 157. Toen Tuimeltje en Kruimeltje een heel eind ge- loopen hadden, zagen ze in de verte een dikken boom, waartegen ze beschutting zouden zoeken. Maar toen ze er bijna waren, ontdekten ze een Jager, die met een geweer onder zijn arm stond te wachten of er geen haas voorbij wilde komen. Ik weet waar we in kunnen schuilen, zei Tuimeltje blij en hij wenkte Kruimeltje hem stilletjes te volgen. 158. Heel voorzichtig slopen de twee kaboutertjes naar de groote breede laarzen van den jager en kropen er in Nu konden ze zich tenminste verwarmen tegen de voe ten van dien dikken jager. De jager begon zeker moe té worden van het wachten en ging naar huis, met de kaboutertjes bij zich in de laarzen. We zullen maar af. wachten, waar we naar toe gaan, gichelde Tuimelt]» zacht. KATWIJK AAN ZEE. Een mooie verbetering. Zeer ten gerieve van de vele bezoekers van het Noordzee- en Zonnebad, die anders door het mulle zand moesten loopen is nu vanaf dèn Boulevard een plankier ge legd over den duinreep. Van hier gaat een houten trap naar beneden uitkomende op het strand, vanwaar over een rij planken het kantoor van het badbedrijf kan bereikt worden. De loopgang is door paaltjes met ijzerdraad mooi afgezet ;bij het trottoir ;op den Boulevard staat bij den ingang een houten hek. Het parkeerterrein. Alhier heeft door B. en W. de gunning plaats gehad voor de verpachting van het nieuwe auto-parkeerterrein aan de Noord zijde van de Buitensluizen nabij het Stille Strand. Voor f.350 'sjaars is dit gegund aan een combinatie van J. v. d. Bent en K. van Duijvervoorde, die beiden bii de steunregeling waren ingeschreven. Binnen enkele dagen zal dit auto-parkeer terrein geheel gereed zijn. Op het politiebureau zijn Inlichtingen te bekomen omtrent een portemonnaie, die op het strand gevonden is, inhoudende een bedrag van ruim f. 18. LISSE. Jaarvergadering Geitenfokvcreeniging. In de jaarvergadering van de Geiten- fokver. „De Werkmanskoe", deelde de voorz. mede dat er een groote behoefte bestaat aan goed fokmateriaal. Aan de vraag kan niet voldaan worden, hetgeen een zeld zaam geval genoemd mag worden. Er was een batig saldo .van f. 11.48, tevens is er een schuld aan den Bokkenstal. De keuring zal plaats vinden den 25en Juni om 7 uur. SASSENHEIM. De electrificatie der tram. Aan de Oosthaven alhier arriveeren ge regeld scheepsladingen tramrails in ver band met de electrificatie van de tramlijn Leiden—Heemstede. In totaal zullen alhier 250 ton aankomen, alle groefspoor van 18 M. lengte. t Te water. Alhier geraakte een vierjarig kind van de afm. M. uit de Teylloosstraat in de Zandslootkade. Eerst na eenigen tijd werd het ongeval ontdekt. Het kind was reeds in zinkenden toestand en geheel naar de overzijde afgedreven, waar het door iemand op den wal werd gebracht. Twee der plaatselijk doktoren waren spoedig aan wezig en na langen tijd het genoegen smaakten de levensgeesten van den kleine weder op te wekken. Op de alhier gehouden trekhonden keuring voor het Gemeentehuis werden 8 honden voorgeleid. Deze verschijning in het verkeer gaat ook langzamerhand tot de antiquitciter hehooren, want verleden jaar was het aantal nog 18! STOMPWITK. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. A. v. Logchem geb. Kramer D. G. de Vries geb. Vermeer, Z. A. F. Hoenselaar geb. v. Holsteijn, Z. Getrouwd. H. Vogelaar en J. Hoogervorst. VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. v. d. Stam geb. v. Schaik, D. A. F. Timmers geb. Simonis, Z. Getrouwd: J. L. Jonkhart en C. Vonk. VEUR—LEIDSCHENDAM. Tot de Onderl. Ver. v. Ziekenhuisver- ploging traden over Mei toe 115 leden, waardoor het totaal aantal bedraagt 5001. Bij de gehouden aanbesteding voor het i:^ en der kolen ten behoeve van de gas- fauriek is dit werk gegund aan een com binatie bestaande uit J. Vermeer, A. Brand horst. H. van Kampen en L. Kouwenhovven f. 1.20 per ton. RECLAME. MAARSMANSSTEEG 14 - TELEF. No. 1293 In de artikelen der vindt U bij ons een uitgebreide keuze tegen de laatste lftge prijzen. 1468 VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Christina Johanna, d. van Th. Barreveld en Ch. J. van den Bulk. Ondertrouwd: H. S. Schooneveld 25.j. en E. Aschmutat, 23 j. Overleden: C. van Dorp, 78 j. Loop der bevolking. Gevestigd: H. SpAth, Veurscheweg 82, van Delft; G. J. van Steen en echtg.. Donklaan 70, van Wassenaar; A. C. van Teijlingen, Papelaan 35, van Zoeterwoude; G. de Blanken, Bloklaan 16, van Wou- brugge; A. M. Hogendoom, Burg. de Kempenaerstraat 2, van Noord wijk; L. G. Stolk en echtg., Leidscheweg 179a, van Leiden; P. Verboon en echtgen., Rijndijk 172 ,van Oegstgeest; H. F. Scheen, Burg. Vernèdepark 9, van Leiden. Vertrokken: Mej. M. Schrama, naar Sassenheim; L. Magfegaal, naar Wassenaar; Mei. G. J. Gerritsen, naar 's Gravenhage; J. A. v. Haaster, naar Wateringen; Th. W. van Haaster, naar Stompwijk; M. B. van Haaster, naar Veur. WARMOND. Auto in een sloot. Een autobestuurder, raakte in doze ge meente, de macht over stuur kwijt, waar door zijn wagen in een langs den weg loopenden sloot terecht kwam. De in zittenden kwamen met den schrik vrij en de wagen werd nadat hulp was gehaald met vereende krachten weer op het droge gebracht. Door de politie is op de meren een onbeheerde kano aangetroffen en aan het bureau te bevragen. RECLAME. De onvergelijkelijke bekoor lijkheid van een mooie vrouw - witte en goed ver zorgde tanden!.... De O DOL-tandpasta maakt de tanden zoo blank als parelen. Gebruikt ze iederen dag. 1434 BURGERL. STAND v. LEIDEN GEBOREN: Willie, Z. van W. Sloos en G. Barendse Hendrik, Z. van P. Verver en L. Bernard Bram, Z. van J. I. Planjer en M. B. Ho ving Pieter, Z. van P. Brohm en N. van Wieringen Dirk, z. van D. Klein en J. Fasseur Willem, z. van W. v. Zonne veld en J. E. C. Jansen Johanna Maria Theresia, d. van O. R. Lampo eri J. E. Spierings Albert, z. van P. G. Stolker en E. Alderden Hubertus David, z. van Th. W. van Leeuwen en J. Loffeld Jan, z. van J. van Velde en M. Sijpestein Geesje Ieke, d. van N. Verhoeven en A. A. Augustinus Christina Pieternella, d. van J. M. Muilwijk en G. Westrik Arie, z. van W. A. Langver en M. Prins Chris tina, d. van J. Jesse en A. C. Leupe Lucie Anna, d. van J. J. Wiessing en T. M. W .C. Hamelton Johanna Maria, d. van J. D. Beij en J. Betgen Francis- cus, z. van C. Beij en J. Ouwerkerk. ONDERTROUWD: E. Sinteur jm. 19 j. en P. Westdorp jd. 18 j. W. A. Oudshoorn jm. 26 j. en A. H. Veldhuijzen jd. 26 j. L. Serlie, jm. 24 j. en M. C. Pelt jd. 27 j. A. M. van Bruggen jm. 23 j. en W. G. Rozier jd. 22 j. I. van Weerlee jm. 18 j. en L. Kooien jd. 19 j. J. C. Leuering jm. 26 j. en A. Neuteboom jd. 34 j. L. A. den Ouden jm. 29 J. en J. Smittenaar jd. 22 J. GEHUWD: P. J. de Raad, jm. en E. M. Jansen, jd. OVERLEDEN: M. N. de Broekert, wedn. 71 jaar J. Brandei, zoon, 6 jaar M. L. Casteleln Koster vrouw, 69 jaar J. van Veen, zoon, 3 mnd. M. Boon, man, 76 jaar. VOOR WOENSDAG 15 JUNI. Hilversum, 296 M. Uitsluitend VA] uitzending 10 00: v.m. VPRO. si 7.00 en 7.30—7.45: Gymnastiekles i Gramofoonpl. 9.00: Trio W. Drukke: 10.00: Morgenwijding 10.15: Voor i in de Continuebedrijven: Trio W Dr ker, J. v. Oogen (voordracht) Gi Volkstooneel en Gramofoonpl. 121 I.45: VARA.-septet o. 1. v. Is. Éyl en 1 mofoonplaten 2.15: P. j. Kers- 0 keuken 3.00: Voor de kinderen - VARA.-septet o. 1. v. Is. Eyl 6 00'' derwijsfonds Binnenscheepvaart Vervolg septetconcert 7.00: Dr J mein: Imperialisme en Volkenbond -1- Vervolg VARA.-septet 8.00: „Vorsten Volken", hoorspel met spreekkoor Maurits Dekker VARA-tooneel 0 1 v. Cappellen) 8.45: VARA -orkest'0', H. de Groot, o.a. Fant. „La Bohème", P cini 9.30: De Wederwaardigheden Wakker en Tropenduit 9.45: Vert VARA.-orkest, o.a. Potp. „De Dollarpi ses", Fall 10.30: Vaz Dias :r Vervolg concert, o.a. Ouv. „Flotte B sche", Suppé 11.15—12.00: Gramofo platen. Huizen, 1875 M. Uitsl. NCRV.-uiti, ding 8.00: Schriftlezing 8.15—9] Gramofoonpl. 10.00: NCRV.-Damesl 10.30: Ziekendienst 11.00: Com M. F. Jurjaanz (harmonium) en Me' J. A. van Neerden—Dngers (zang) - i| 2.00: Concert. Mevr. C. van Ravei_. -Möllenkamp (zang), H. Hermann hïj H. v. d. Horst Jr. (cello) en Mevr. R. d. HorstBleekrode (piano) 2.30: Lectuur 3.00: Concert, H. Kiekens D. de Wilde (clarinet) en F. Gerstej (piano) 5.00: Kinderuur 600 de landbouwers 6.45Causerie dooi Amelink 7.00: Causerie door Kol Govaars 7.45: Ned. Chr. Persburai 8.00: Concert door de H.O.V. 0.L1 Adam en het NCRV.-dameskoor o.l t. Lauenroth, o.a. Concert voor twee ii< en orkest, Bach 9.00: S. Sternen De verteller 9.30: Vervolg concert, Haffner-serenade, Mozart en „Les P ludes", Liszt 10.3011.30: GramoR platen, c.a. 10.00: Vaz Dias. Daventry, 1554 M. 10.35: Mc"l wijding 10.50: Tijdsein en berichten! II.05: Lezing 11.20: The Heckmondsr Lecture (kerkdienst) 12.35: Orgelcd cert Quentin Mac-Lean 105: Granj foonpl. 1.50: Jack Martin's Hotel Maj stic orkest 2.45: Voor de scholen Sted. orkest Bournemouth 0.1. v. Mon| gue Birch, m.m. v. H. Hunt (piano). 1 derde pianoconcert c kl. t.. Beethovenl 5.05: Orgelconcert Reg. New 5.35: KJ deruur 6.20: Berichten 6.50: BaJ koraalvoorspelen door Dr. W. G. Alco (orgel) 7.10, 7.30 en 7.50: Lezingen! 8.20: „The pink, pink vase", van Mar]ol J. Redman 9.20: Berichten en len| 9.55: BBC-orkest o.l.v. J. Lewis, v. J. Morel (bariton), o.a. Ballet de coj Pierné en Suite francaise, Perilhou 11.20—12.20: Jack Harris en zijn Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1725 M. 8 12.50: Gramofoonpl. 9.05: Werken t Serpette, Vasseür en Clérice (operetj muziek uit 1870—1900). Orkest en solisj 0. 1. v. Raoul Labis. Kalundborg, 1153 M. 12.202 20 CJ eert uit een Restaurant 3 2 0—5.20: KI dio-orkest 0. 1. v. L. Gröndahl 5"0 Gramofoonpl. 8 20: Koor- en orS'I concert uit Aarhus 10.2011 00. WJJ Deensche muziek 0. 1. v. Reesen. O.a „Elverhöj", Kuhlau. Langenberg, 473 M. 7.25—8.20: Ce! eert uit Stuttgart 12.20—1.10: Conc» uit München 1.202.50: Concert otl Wolf 2.504.10: Gramofoonpl. - 6.35: Concert alt-bariton-piano 1 - „Volk musiziert", 0. 1. v. Kneip mondharmonica-tambours) J ragorkest 0. 1. v. Kühn. „Tanz im "5 T o.a. Trés joli. wals, Waldteufel en J I ten- Balltanze, wals, Strauss 12.20: Populair avondconcert. Rome, 441 M. 8.25: Gramofoonpl' 9.05: „Tannhauser", opera in one van R. Wagner. Leiding: Riccardo relli. Brussel, 508 en 338 M. 508 M,-12,. Max Alexys' orkest 5.20: Danan - 6.50: Gramofoonpl. - 8.20: VrooJ uurtje 9.20—11.20: Concert uit J werpen. 338 M.: 12.20: Max Alexys ortesi Sonates (viool en piano) foonpl. - 6.50: dito - 8 20: (viool en piano) 850: beried 9.20: Concert O. 1. v. Meu1?™ 5„„cert t van Liszt - 10.30-11.20: Concert Antwerpen. Zeesen, 1635 M. 8.20: Uk Potp. „Wien bleibt Wien", nK fIj tier'® ten en orkest 10.20: r „tter's or1B na dansmuziek door Adalbert nu kest.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 10