LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 6 Juni m BURGERL. STAND v. LEIDEN FINANCIEN. SPORT. AGENDA. BRANDMEESTER ERNSTIG GEWOND Zaterdagmiddag heeft op den hoek van de St. Laurensstraat en Wester Wagen straat te Rotterdam een ernstige aanrij ding plaats gehad, waarbij de brandmees ter Mes en de spuitgast v. d. Berg zoodanig werden gewond, dat zij naar het zieken huis moesten worden overgebracht. Het betrof hier een aanrijding tusschen de slangenwagens 19 en 22, die waren uitgerukt voor een schoorsteenbrandje in de Leeuwenstraat, doch op dit kruispunt tegen elkaar aan botsten ten gevolge waarvan wagen 22 ten slotte terecht kwam tegen de pui van een schilderijenwinkel op den hoek van de St. Laurensstraat. De groote spiegelruit werd totaal ver nield. Brandmeester Mes werd door de glasscherven ernstig in den rug gewond, terwijl de spuitgast v. d. Berg eveneens vrij ernstige verwondingen bekwam. Per auto van den Geneeskundigen Dienst werden de mannen naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. In de etalage van den winkel werd groote schade aangericht. Crt. MOTORRIJDER TEGEN EEN AUTOBUS GEBOTST. Zaterdagavond omstreeks halfacht heeft een ernstige aanrijding plaats gehad op den Rijksstraatweg te Haarlem, in het vroegere Schoten. De motorrijder M. K. uit Aalsmeer reed met groote snelheid ln de richting Haarlem, waarbij hij te laat be merkte, dat een uit den tegenovergestelden kant komende autobus van lijn 2 signalen gaf, dat deze de Maasstraat in wilde zwen ken. Indien de motorrijder gewoon rechtuit had gereden, zou er niets gebeurd zijn, doch hij schrok blijkbaar plotseling zóó, dat hij zijn tegenwoordigheid van geest verloor en met groote snelheid tegen de bus opbotste. Zijn duopassagiere. een Haar- lemsch meisje, werd enkele meters wegge slingerd; zij klaagde over hevige pijn in den rug en kreeg een bloedende wond aan het been. De motorrijder was er ernstiger aan toe; zijn linker onderbeen werd verbrijzeld. In zorgvollen toestand zijn beiden per zieken auto naar het St. Elisabeths-gasthuis te Haarlem vervoerd, waar zij moesten wor den opgenomen. „Tel." BRANDEN. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag omstreeks halféén brak brand uit in de perceelen, bewoond door de families Da- men en Rensen te Silvolde. De brand werd ontdekt door de kinderen van D., die boven sliepen; doch toen ze wakker waren en vluchten wilden, was de weg langs de trap reeds afgesloten door vlammen en verstikkenden rook. Zij zagen zich genoodzaakt de ruit door te slaan en van 3 Meter hoogte naar beneden te sprin gen, waarbij H. D. zijn sleutelbeen brak en C. D. zich een groote gapende wonde in het voorhoofd viel. waardoor hij het be wustzijn verloor. Hun haren waren reeds van het hoofd geschroeid. Met veel moeite konden zich de bewo ners uit het andere perceel redden, aldus „De Geld.". Te Gorredijk is volgens de „N. R. Crt." brand uitgebroken in een blok arbeiders woningen in een steeg aan de Brouwers- wal. Het bleek, dat de middelste van de drie wonüigcn in lichte laaie stond. Het vuur greep snel om zich heen. De bewo ners konden zich in allerijl in veiligheid stellen. Uit een nabijstaahde autogarage, die reeds bedreigd werd. werden in allerijl de auto's gehaald, evenals de brandbare vloeistoffen. De brandweer wist het vuur te bedwingen ?n hoofdzakelijk tot de mid delste. door de familie Heringa bewoonde woning, welk huis geheel is uitgebrand, te beperken. Beide andere woningen kregen waterschade. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. Te Geldennalsen is de boerderij van G. van Eeuwijk aan den Lingendijk afge brand. Een varken, drie toornen biggen en ongeveer 200 kippen zijn in de vlammen omgekomen. Boerderij en inboedel waren verzekerd, de levende have echter niet. Te Oudkerk is de woning van den schip per G. Nicolal, die niet thuis was. afge brand. Wat weet jc van Coiuui- bus? Ik denk, dat als-ic thuis was gebleven Europa nu niet zooveel tnillioenen schuld aan Amerika zon hebben (Pêle Mêlev) BUITENLANDSCH GEMENGD. HEVIGE SNEEUWSTORMEN- IN NOORD-ZWEDEN. Sedert menschengeheugenis hebben er in Noord-Zweden niet zoo langen tijd ach tereen sneeuwstormen gewoed, als thans het geval is. De gevolgen zijn buitengewoon noodlottig. De geheele provincie Norrbotten en het grootste gedeelte van Vasterbotten zijn van het overige gedeelte van het land afgesneden. De electrische stroomvoorzie ning van de steden Skelleftea en Lulea is verbroken, auto's en autobussen moesten uit de meters hoog liggende sneeuw uitge graven worden. Ook zijn overstroomingen voorgekomen. GEBOREN. Christiaan Bernard, z. v. Chr. J. Akker man en B. M, J. Leder Hendrik Jan, z. van J. van Dalen en M. C. van Ees Jo hannes, z. van J. Straathof en P. Boot. ONDERTROUWD: W. G. de Rooij }m. 26 j. en J. Wiggers jd. 22 j. M. IJzerman jm 23 j. en G, van Leeuwen jd. 21 j. L. J. Eduard jm. 23 j. en J. Nlevaart jd. 21 j. H. van de Groep jm. 20 j. en M. R. Nleuwenhuizen jd. 18 j. H. van Dam jm. 27 J. en A. J. Jansen jd. 26 j. J G. Filippo Jm. 25 j. en S. M. Mieremet jd. 23 j. H. Keereweer jm. 23 j. en G. Vermond jd. 23 j. H. Vermond jm. 25 j, en S de Vos jd 24 j. OVERLEDEN. M Marck—van Duuren wede. 67 j. LEVENSVERZEKERING MAATSCHAPPIJ „ONS BELANG". Verzekerd kapitaal gestegen tot f. 13.264.712 Aan het verslag der N.V. Levensverzeke ring Maatschappij „Ons Belang" over 1931 is het volgende ontleend: Op 31 December 1931 was bij onze Mij. verzekerd f. 13.264.712 en bedroeg het aantal polissen 24.879, De vooruitgang be droeg f. 639 697 V.Jf. 1.435.245). Er werd in 1931 f. 62.192 als beleening op polissen verstrekt en er werd f 38.789 in dat jaar terugontvangen. Het zeer gunstige sterfteverloop blijft aanhouden; het bleef weder zeer ver be neden het verwachte. Het was in 1931: ver wacht 175, in werkelijkheid 67, verhouding 38 pCt. Er kwam in de beleggingen weinig ver andering; er werd slechts voortgegaan in de eenmaal gekozen richting. Tot dekking van de wiskundige reserve ad. f. 2.159.748 is aanwezig: effecten f. 395.829. hypothe ken f. 1.263.228, vaste goederen f. 340.750, leeningen aan gemeenten f. 177.390. be leeningen op polis f. 199.404, overige be- leggingenf. 4323, totaal f. 2.380.925. Over 1931 voegden we aan onze reserves toe: aan de statutaire reserve f. 19.281; aan de reserve voor waardevermindering der beleggingen f. 16.412. Uit deze laatste reserve werd het geheele koersverlies op effecten ad f. 48.026 afgeschreven. De winst wordt telkens na 5 jaar uitbe taald. In 1928 had weder zulk een uitbe taling plaats. Daarvoor was f. 40.900 be schikbaar. Over het afgeloopen jaar komt f. 12.000 daarvoor ter beschikking onzer verzekerden. Het vorig jaar was dit f. 11.000. o VEREENIGDE TOUWFABR1EKEN. Volgens het jaarverslag bedraagt de winst f. 126.039 tegen het vorige jaar f. 502.929. Het totale bedrag der winst wordt voor afschrijving bestemd. MET EEN GUMMI-VOUW BOOT OVER DEN OCEAAN. De poging mislukt. Naar uit Las Palmas gemeld wordt, is in de nabijheid van de kust van Arreciie het lijk gevonden van den Duitsch-Oostenrij- ker Theodor Helm, in zijn gummi-vouw- boot, waarmede hij den Oceaan had willen oversteken. De boot was tot den rand toe met water gevuld, terwijl het zeil volkomen gescheurd was. SPOORWEGONGEVAL IN CHINA. Bandieten plunderen een trein en ontvoeren 60 personen. Gisteren is op den Oost-Chineeschcn spoorweg, ongeveer 80 K.M. van Charbin een sneltrein door 200 bandieten overval len en volkomen leeggeplunderd. De passa giers werden van alles beroofd. Hierbij wer den 60 mannen, vrouwen en kinderen dooi de roovers naar de wouden ontvoerd, waar men ieder spoor van hen verloren heeft. o AANSLAG OP WARD HERMANS. De dader onbekend. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is de Belgische front-afgevaardigde Ward Hermans, toen hij per fiets van het station Heyst op den Berg huiswaarts reed, het slachtoffer geworden van een aanslag Op een nog al eenzame plaats sprong plotseling een individu te voorschijn, die een revolverschot in de richting van Her mans loste. Deze had dadelijk de aanvallende bewe ging bemerkt en hield zijn met kranten volgepropte aktentasch voor het gelaat. De tasch werd door een kogel doorboord, die vervolgens in Hermans arm terecht kwam. De gekwetste begaf zich dadelijk naar een geneesheer, die een voorloopig verbano legde. De kogel is nog niet verwijderd. Her mans, die beweert den aanvaller niet her kend te hebben, diende geen klacht in. Volgens een Brusselsch blad is het niet uitgesloten, dat de dader een ex-partijge noot van Hermans is. Het parket van Mechelen onderzoekt de zaak. LOCOMOTIEF UITEENGESPRONGEN. Door het uiteenspringen van een loco motief hi de nabijheid van Naghhamadi in Boven-Egypte zijn acht werklieden gedood en elf zwaar gewond. WAAR IS HAUSNER? Van den Poolschen Oceaanvlieger Stan ley Hausner, die Zaterdag in Warschau had moeten aankomen, indien zijn Oceaan- vlucht naar wensch was verloopen, is nog steeds geen bericht ontvangen. VOETBAL. AJAX KAMPIOEN VAN NEDERLAND. EEN 3—1 ZEGE OP ENSCHEDE. In een spannenden maar weinig fraaien wedstrijd heeft Ajax gisteren door haar overwinning op Enschede het kampioen schap van Nederland behaald. Gemakke lijk heeft Ajax het in dezen wedstrijd zeer zeker niet gehad. Behalve misschien in de eerste 10 minuten domineerde de' Sport club in de eerste helft in het veld en slaagde er in deze meerderheid in een doelpunt van de voet van Plas uit te drukken. De tweede helft bracht ech ter een geheel ander beeld. Na ongeveer S minuten spelens kende scheidsrechter Eymers op appeleeren van de spelers Ajax een strafschop toe wegens hands van Veltkamp Jr. Toen van Kol de kans benutte bracht dat zoo'n verwarring in de Oostelijke gelederen, dat Jurriaanse een minuut later door de verdediging liep en de Amsterdamsche club de leiding gaf. Rustig verder spelend vergrootte Ajax ten slotte haar voorsprong door Volkers na een fraai staaltje solo-spel. Waar van een meerderheid van een der partijen vrijwel geen sprake kan zijn. is de uitslag ten voordeele van de hoofdste delijke club dan, ook sterk geflatteerd. Een gelijk spel ware beter geweest. De beslis singswedstrijd tegen Feyenoord zou de schaal wel eens naar de Rotterdamsche zijde hebben kunnen doen overhellen, daar spelend als gistermiddag Ajax zeer zeker de mindere is van de Rotterdamsche Rood-Witten. Bij Ajax staken Van Kol Diepenbeek en Volkers met hoofd en schouders boven de anderen uit Goede en slechte oogenblik- ken wisselden bij het verdere elftal af, terwijl een matte stemming over het ge heel lag. Nagels en de beide Veltkampen waren de beste spelers der Oostelijken. Voor de vierde maal is Ajax thans kam pioen van Nederland geworden. Het eerste kampioenschap dateert uit het seizoen 1917—1918. H.V.V. staat nog steeds met 8 kam pioenschappen aan den top van het rang- Ujstje. Daarop volgt Sparta met 5 kam pioenschappen. Dat Ajax Sparta van de tweede plaats zal verdringen lijdt gezien de resultaten der laatste jaren geen twijfel. L. F. C.—ALPHIA 4—0. L. F. C. wint definitief den L. V. B.-beker. Gisteren werd op het L.F.C. terrein de eindwedstrijd gespeeld om den L.V.B - beker Aanvankelijk zag 't er niet naar uit dat de withemden met de overwinning zouden geen strijken. Althans hadden de Aiphia- nen In het eerste half uur het beste van het spel, eb kreeg Duffels in die periode meer te verwerken dan de Alphia-keeper. De L.F.C.-doelman wist echter meermalen op uitstekende Wjize zijn doel schoon te houden, terwijl eenmaal bij verkeerd uit- loopen Fortuna aan zijn zijde was. Inmid dels hadden de withemden ook enkele be zoeken gebracht aan het doel der tegen partij. doch ook daar kwam het niet tot het gewensehte resultaat. Toen na een half uur spelen de bal van den rug van een Alphiaspeler terugsprong, kwam Nag- tegeller plots geheel vrij te staan waarvan hij dankbaar gebruik maakte en zijn club onhoudbaar de leiding bezorgde 10. Aan gemoedigd door dat succes kwam L.FC. gevaarlijk opzetten. Het samenspel werd beter en menig hacheliik momentje be leefde Alphia. Na de rust 11:1111 L F.C. bet spel in han den. Een geweldige druk op het Aiphia- doel ontstond, waarbij Blom ten slotte op fraaie wijze wist te scoren 20. Ook de Alphianen probeerden het nu en* kele malen. Het spel was wel goed. doch aan de afwerking mankeerde nog te veel om succes te bereiken. Bij een goeden aan val der withemden. na uitstekend opbren gen van Segaar. deponeerde van Leeuwen No. 3 in de touwen. Toen Bouthoorn op verzoek van zijn aanvoerder het veld ver laten had speelde Alphia met 10 man ver der. Het spel was nu geheel voor L.F.C en toen uit een voorzet van Van Leeuwen een Alphiaback in eigen doel trapte, speelden de Alphianen verder een verloren wed strijd. L.F.C. werkte nog wel hard voor een vijfde doelpunt, doch Radstok. die een goede wedstrijd speelde was niet meer te passeeren. Met een 40 zege heeft LF.C. den L.V.B. beker voor de vlifde maal, dus nu defini tief in het bezit. Wij wenschen L. F. C. gelukt, met het verwerven van dezen fraaien en tevens be langrijken prijs. JUBILEUM-WEDSTRIJDEN L.F.C. Op de L.F.C.-seriewedstrijden van giste ren plaatsten U.V.S. 4 en U.V.S. 2 zich door overwinningen resp. op T.O.N A I en L.F.C. 2 in de volgende ronde. Roodenburg leverde een fraaie prestatie door tegen het sterke Alphen II gelijk te spelen. Het lot was onze stadgenooten gun stig zoodat Alphen II onverwacht werd uitgeschakeld. L.F.C. 4. wipte Sportman I. terwijl L.F.C. 7 door het lot over D VS. 4 zegevierde. Bij alle wedstrijden was de verstandhou ding tusschen de ploegen uitstekend, waar toe de goede leiding der arbiters veel bij droeg. EEN HULDEBLIJK AAN L.F.C. Alhier heeft zich samengesteld een com missie uit de supporters van L. F. C. tot het aanbieden van een hulc^blijk bij het 25-jarig jubileum dezer vereeniging. LEIDSCHE BAKKWtSGEZELLEN T. O. G. L. B. 1. HYGIA. Morgenavond te half zes spelen de Bak kersgezellen een medaillewedstrijd tegen L. B. F. (Hygia) op het terrein van Leid- sche Boys aan den Maaldrift. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN „QUICK BOYS." Voor de eerste afdeeling van bovenge noemde wedstrijden speelde Quick B. I tegen R. C. L. I uit Leiden. Het eerste kwartier is R. C. L. iets in de meerderheid wat tot uitdrukking komt in een mooi doelpunt. 0—1. De gastheeren pakken nu de zaken wat beter aan en het zwart-witte doel ondergaat een ware belegering, maar door hopeloos slecht schieten en het stug verdedigen weet de Racing-achterhoede met keeper Kruit aan 't hoofd weet voor loopig stand te houden. Evenwel: 10 min. voor de rust brengt Tjebbes met een mooien omhaal den stand op 11. Met onveranderden stand komt dan de rust. Na de rust trekt R. C. L. haar midden- Unie in de verdediging terug en is het spel het aankijken niet meer waard. Sterk zjjn de gastheeren in de meerderheid en Verkerk heeft eindelijk succes als hij van de zijlijn op doel schiet en de bal net binnen den paal in het net vei'dwijnt. Keeper Kruit die naar dezen bal uitviel viel met zijn hoofd tegen den paal en ver laat eenige oogenblikken het veld. Na de hervatting stopt Kruit een bal maar laat hem weer glippen net voor de voeten van A. v. d. Plas die van de geboden kans gebruik maakt. 31. Bij een snellen uitval van R. C. L. wordt haar zwoegen beloond door een doelpunt van den midvoor. 32. Met dezen stand komt het einde. De lei ding was bij den heer Hillebrand in goede handen. Voor de tweede afdeeling speelde Quick Boys II tegen S. L. F. I en de Boys kre gen van de lichtmenschen hun eerste ne derlaag te slikken. Met de rust was de stand 03 Het einde kwam met een 64 overwinning voor S. L. F. In de vierde afdeeling moest Rijnsb. Boys in in Quick Boys IV haar meerdere erkennen. Hoewel R. B. geenszins de min dere was, lukte het in de .voorhoede van Quick Boys beter Rust 20. Het einde kwam met 31 voor Quick Boys. DE SLEUTELS. De volgende wedstrijden zullen worden gespeeld: morgen 7.15 (terrein Haagsche Schouw): Sleutels IS.D.O. Verder, even eens te 7 uur (terrein Pesthuislaan): Sleu tels Jun.L.R.C. Jun. Woensdag 7 uur (terrein Pesthuislaan), Sleutels nSleutels Veteranen. Donderdag 7 uur (terrein H. Schouw): Sleutels I—L.P.S.V. R.K. NEDERLAND—R.K. DUITSCHLAND. Onze Iandgenooten winnen met 3I. Te Arnhem werd onder groote belang stelling op het Vitesse-terrein de R.K. internationale wedstrijd Nederland Duitschland gespeeld, welke met 31 door de Nederlanders werd gewonnen. De Duitsche aanvoerder wint den tossen even over drieën trapt Holland af. Direct na den aftrap is de Hollandsche ploeg in den aanval en de Duitsche voorhoede weet het voorloopig niet verder dan de Hollandsche backs te brengen. Op den duur weten de Duitsehers zich echter los te werken en nu gaat het spel een tijd lang vrijwel gelijk op. Een half uur na den aanvang wordt Nederland weerover- wegend sterker. Door te weinig schieten van de voorhoede gaan dikwijls mooie scoringskansen verloren. Eindelijk hebben de Hollanders succes, als midvoor Jong- bloets den Duitschen keeper met een hard schot het nakijken geeft (10). Na de rust beweegt het spel zich groo- tendeels op het middenveld en de achter hoedes blijven met verre trappen meester van het terrein. Bij een geval van haken binnen het strafschopgebied krijgt Hol land een penalty te nemen, die door den center-voor in een doelpunt wordt omge zet (20). De Hollanders blijven nu in den aanval en uit een voorzet van den rechtsbuiten Van de Liefvoort scoort de midvoor Jongbloets in eens (30). Er is dan 20 minuten gespeeld. Tegen het einde worden de Duitsehers veel sterker, wat zij dan ook spoedig in een doelpunt weten uit te drukken, door den midvoor Diinn (3—1). Doelpunten worden er nu niet meer ge maakt. zoodat het einde komt met een 31 overwinning van Nederland. De elftallen waren als volgt samenge steld R.K. Nederland (van rechts naar links): doel: W. Alscmgeest (Delft); achter: J. v. d Kley «Den Haag). J van Laar hoven- (Helmond): midden: J. van Eekeren Helmond 1, R. van Lingen (Rot terdam): J Habets (Valkenburg): voor hoede: H. van de Liefvoort (Arnhem), F. Oostermeyer (Amsterdam). A Jongbloets (Tilburg), C Alsemgeest (Delft). A. Mal tin Heemstede). R.K. Duitschland: Doel: Lis lObeihau- sen); achter: Pathe (Altenessen). Reisser (Karlsruhe); midden: Braun (Keulen), Schopp (Essen), Wilbs (Mannheim); voor Muller (Freiburg), Strötges (Schaag)Dünn HeiligenhausHalter (Mannheim). Bö- sing (Sterkradei. Scheidsrechter was de Belg P. de flroe uit Gent. 0 U. V. S.-JUN.—GOUDA JUN. Op prettige en sportieve wijze hebben de Juniores van U.V.S, en „Gouda" elkaar gisteren op het terrein aan den Kanaal- weg bekampt. Tusschen de beide B.-elftallen bestond weinig krachtsvelschil. „Gouda" nam voor de rust de leiding, maar dadelijk na de hervatting maakte U.V.S. gelijk. Tegen het einde werden de gasten echter ster ker, en scoorden toen het winnende doel punt. 12, Na een kleine pauze kwamen de A-elf tallen in het veld. U. V. S. verscheen zon der haai' aanvoerder. Na een klem overwicht van U. V. S. werd Gouda sterker en nam met een goed schot de leiding. Uit een penalty wegens hands brachtten de gasten den stand zelfs op 20. waarmee de rust kwam. De tweede helft was voor U.V.S. en binnen korten tijd brachten de blauw-wltten de partijen op gelijken voet. Met 2—2 kwam het einde. De heeren v. d. Valk en Teske hebben op prettige wijze deze wedstrijden geleid. U.V.S 6 heeft voor de R.V.C.-serie- wedstrijden in den Haag een goede en verdiende 2O Overwinning op Zuidwerf 3 behaald. Dinsdag. Jeruëi: Bijbelbespreking fe 8 UJr Woensdag. Prediker: Bidstond van Jeruëi 8 Ullr Vrijdag. Rapenburg 32: Algemeene ledenvw»,,. ring Nederlandsche Roode Kruis oii den, 51/; uur nam. c Katwijk-aan-Zee (Gemeente Spr. ds. de Jong van Rijnsburg 8 u BIOSCOPEN. Casino-Bioscoop, Hoogewoerd 8 uur .Marie, de Trots der Infanterie" Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur dag 2 uur en 4 uur 30 n.m. Luxor-Theater Stationsweg 8 uur nl „De Bloemenvrouw van Lindenau" Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur dag 2 uur en 4 uur 30 n.m. Trtanon-Theater Breestraat, 8 uur rii „Privé-Secretaresse". Woensdag en Zaterdag n.m. 2 uur zj dag 2 uur en 4 uur 30 njn. DIVERSEN. Zaterdags Inst. v. Praeventieve GenJ kunde: Consultatiebureau voor moeiwj kinderen. Halftwee tot 3 uur nm ine] ting tegen diphterle 4—5 uur nam. Donderdags: Inst. v. Praeventieve neeskunde. Consultatiebureau voor A'J holisten. 7—10 uur nam. De avond-, nachtr en Zondagsdienst i apotheken wordt van Maandag 6 tot 1 met Zondag 12 Juni as. waargenoul door de apotheken G. H. Blanken, Hooi woerd 171. telefoon 502 en D J. v. sum, Mare 76, telefoon 406. LUGDUNUM-COMBINATIE—SPORTJld Hedenavond speelt op het SporljnJ terrein een Lugdunum-combinatie t Sportman. Aanvang 7.30 L. R.C. I—TWEEDE JEUGD I 3—1.| Zaterdag speelde L.R.C. (Lissel I Tweede Jeugd uit Haarlem voor het ned laarg-tournooi van L.R.C. Direct na den aftrap geven de gasfl een keurig samenspel te zien. Als er on| veer 15 nun. gespeeld is moet. de ke« der gastheeren voor de eerste maal r] schen wat zich spoedig herhaalt. gint L.R.C. ook enthousiaster te g* Herhaalde malen moet de keeper der ten ingrijpen. Voor de rust moest bij 4 bij eenmaal visschen, zoodat de rustli met 21 voor 2e Jeugd. Na de thee een vlugge wedstrijd LJt.C. af en toe iets in de meerderlx Nadat aan beide zijde de keeper 1 maal gepasseerd is komt het einde! dezen plezierigen wedstrijd. De leiding van den heer Arnoldus( correct. NEDEKLAAGWEDSTRIJDEX HILLIXd Van Engelen breekt een been. Hillinen (Hillegom) heeft gisteren ri eersten ncderlaagwedstrijd gespeeld I gen C. V. V. uit Rotterdam, een sttJ tweede klasser uit den K.N.VB. Onge:(J 2 minuten voor tijd, toen de stand was, is de Hillinen-speler van Engelen 8 vallen. De val was ernstig want hij MJ liggen met een gebroken onder-been. HT spel werd gestaakt. Leden van E, H. BJ maakten een voorloopig verband te™ Dr. Versluys vervoer naar een zjekenhfl voorschreef, hetgeen per ziekenauto va den heer van Dooren gebeurde. f De eerste wedstrijd op het nieuwe va van Hiilir.cn was geen gelukkige. De beej beuk is toe te schrijven aan een toev: ongeluk, het veld is vrij goed met begroeid, maar de oppervlakte is los zwaar te beloopen Het is een opgehoc terrein van de gemeente. L. R. C. Jr.—LISSE Jr. 2— Als er ongeveer 20 minuten gespeeld) is het L.R.C. dat doelpunt door haar nuf voor. Even later moet de Lisser teepj ten 2e male visschen. Na de rust ft offensief der gasten met een enkele msj een snellen uitval der LR.C voorna® echter zonder resultaat. Aan den andera kant gaat het beter: tot 4 maal toe er gedoelpunt, zoodat het einde komt c.a een 4—2 zege voor Lisse's Jr. I Scheidsrechter Pardon leidde deze strijd tot aller genoegen. DENEMARKEN—BELGIÈ 3-4 Voor 20.000 toeschouwers speelde 1 marken gisteren te Kopenhagen m België. Ruststand 1—0 voor Denemar» Eindstand 4—3 voor België. Het«sn"» geeft de verhouding tusschen de neme den goed weer. WEDSTRIJD VAN POSTPERS0NEEL I Gisteren speelden de (Wassenaar) tegen het Leidscni elftal. Rust 33, einde 7—5 voor WEDSTRIJD TE BOSKOOP Op het terrein aan het J Boskoop heeft een wedstrijd pla5'- =-J tusschen Bosk. Boys en RyKJJ^al school, voor welken wedstrijd een s medaille beschikbaar was gesteld vereeniging Arbou-Cultura. S2S je| Na een spannenden wedstru" uitslag 5-0 voor de Tuinbouw»*"' Er was enorm veel belangstel)»» A 1 1 PT Morgenavond te 71/; uur jaiej, koop een wedstrijd gespeeld schen Bosk. Boys en Hercules cc a__.

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 6