RINGERS PANIER jCH DAGBLAD - Eerste Blad Maandag 6 Juni 1932 INGEZONDEN. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. 3INNENLAND. BEURSOVERZICHT. DE DUITSCHE REGEERINGSVERKLARING. MARKTBERICHTEN. Steunt met Uw «raven het Leidsch Crisis-Comité. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. iüenriddag 3 uur: 760. yainiiddag 3 uur: 763. ieugbafisch weerbericht. mo Nea Meteoroi instituui, Ue Blldt stand: 768 8 te Valencia, ,:»s.e stand: 754 8 te Hernosand. "achting tot den avond van 7 Juni: .jklie tot matige Noordelijke tot Wes- Se wind. Aiwis-elende bewolking, irsdiijnlilk weinig of geen regen. Nog jj» verandering in temperatuur. BUITENLAjNl/SCU weerbericht. ingedeeld door net Koninkl. Ned. Meteoroi Inst. De Bildt.) weer met Noordelijke wind ingen der laatste dagen met tempe len onder de normale is in dezen tijd het jaar dikwijls evenals nu het ge- van de ontwikkeling van een rug hoogen druk in het Westen en het jet gewoon, dat een dergelijke toe- 4 lang aanhoudt. Een drukdaling a die sinds Zaterdag in het Noorden ad, geelt kans op een verandering in toestand. Van IJsland heeft de hooge ach reeds teruggetrokken en ook in (land is de barometer dalende, zoodat ut streken een wind tusschen Noord lest mogelijk zelfs een verder krim- is te verwachten. Dat daarmee dade- »n temperatuurstijging van beteeke- toij gepaard gaan is niet waarschijn- ioch de kans op een overgang naar ier weer is gegeven. Een ondiepe de- gaf over Zwitserland en Oost- lirtjk zware regens. Bern, Genève en ui vannacht 30. 20 en 18. Lyon sinds ischtend 32 m.M. LUCHTTEMPERATUUR. ur voorin.: 13 gr. C. (55 gr. F.), ■r 'smidd.: 14 gr. C. (57 gr. F.), ir nam.: 14 gr. C. (58 gr. F.). SWATERT1JDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Dinsdag. 5 ii. 21 min,; n.m. te 5 u. 39 min. WATERTEMPERATUUR, heminricbting „Hooge Rijndijk". liddags 12 uur: 18 gr. C. Zweminrichting „De Zijl". liddags 12 uur: 16'/e gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS c.a. Maandag9.46 n.m. tot 4.10 v.m. HAANS- OP- EN ONDERGANG. op: 5 u. 33: onder: 23 u. 54. VEREENIGDE STATEN. Bestrijding der werkloosheid. president der Vereenigde Staten Rol een conferentie bijeengeroepen van Mieele experts Aan deze bijeenkomst It groote waarde toegekend. sake de werkloosheid wordt voorge- ongeveer 2300 millioen dollars uit te ten ter bestrijding. jaderd millioen van dit bedrag zal ütreeks tot steun aan de werkloozen benut, terwijl de rest zal Worden ffiend voor openbare werken en de alerte van productieve projecten, j E'dent Hoover en Mills hebben zich n deze ontwerpwet verklaard. Zij is rad 5' aoor de financieele commissie uit Kamer goedgekeurd. teen, de leider van het Amerikaansche weenlglngsverbond. raamt het aantal "Wen In de V. S. thans op 10.5 mil- 1M "p? verantwoordelijkheid der Red.) wpie van al of niet geplaatste auxjten wordt niet teruggegeven 'VfRKEER OVER HOOGE BRUGGEN omstreeks 8.45 uur reed J™- zakxen cokes beladen vrachtauto "andstofienhandelaar over de mtbriig (de hooge brug over de TOmervaart.) C, °PiJden van deze brug vielen, 'e hooge erf niet behoorlijk 'we belading, hetzij door den hel- naijd van de auto, 9 zakken met iiMtn fhet op het brugdek. .iT'gevolg zou zijn geweest als een i ..„Jkrtjes, welke op dit tijdstip oooibezoek deze brug passeeren, i «vallend ladinggedeelte zou zijn i.i J hts met rilling denkt «ch in. nut fci^'Üden van bedoelde en ook de van beperkende bepalingen 8, voor alle voertuigen in- I j, 'Er'- gedurende de spitsuren, die met de ter plaatse 'oestanden op de hoogte is, VOORBIJGANGER, SOCIAAL-RF.PUBLIKEINSCHE PARTIJ IN DUITSCHLAND. BERLIJN, 5 Juni. (Wolff). De vroe gere leider der Reichsbanner is uit de soc. democratische partij getreden en heeft de sociaal-republlkeinsche partij opge richt. o DE VERKIEZINGEN IN MECKLENBURG. ROSTOCK, 5 Juni. (Wolff). De verkie- zings-Zondag in Mecklenburg-Schwarin is, voor zoover thans bekend, volkomen rustig verloopen. De speciaal versterkte politic behoefde niet op te treden. In de groote steden is slechts zwak gestemd. Op het platteland gingen echter de meeste kiezers naar het stemlokaal. SCHWERIN, 6 Juni. (V.D.) De voorloo- pige officieele uitslag van de verkiezingen voor den Mecklenburgschen Landdag geeft de volgende zetelverdeellngSociaal-De mocraten 18. Communisten 4, Nationaal- Socialisten 29. Burgerlijke Arbeidsgemeen schap 1. Duitsche Volkspartij 5. Arbeids gemeenschap van Nationale Mecklenbur- gers 1. Socialistische Arbeiderspartij 0. Den Nationaal Socialisten ontbreken nog 46 stemmen voor den 30sten zetel. De stemmencijfers van de gemeente Zeelow zijn nog niet binnen en in den voorloopi- gen officieelen uitslag nog niet meegeteld. Indien Zeelow 4G Nationaal-SocialLsti- sche stemmen oplevert bestaat de moge lijkheid. dat de Nazi's in Mecklenburg de absolute meerderheid krijgen. Den com munisten ontbreken nog 44 stemmen voor dfen 5den zetel, doch het Hikt zeer on waarschijnlijk dat Zeelow deze zal ople veren. MÜNCHEN, 6 Juni. (V.D.). De natio- naal-socialistische „Völkische feeobachter" van heden schrijft over den verkiezings uitslag in Mecklenburg: „Zooals niet anders te verwachten was heeft de beweging van Adolf Hitler haar zegetocht voortgezet. Heeft Oldenburg reeds het bewijs geleverd dat de nationaal- socialistische beweging onweerstaanbaar geworden is. door de verkiezingen in Mecklenburg is dit weer bevestigd. De nationaal-socialistische partij beschikt precies over 50 procent der mandaten. Met de vijf Duitsch-nationale of het eene man daat van de arbeidsgemeenschap van nationale Mecklenburgers kan derhalve zonder moeite ook in Mecklenburg een nationale regeering worden gevestigd. Ook hier is het oude systeem meedoogenloos uit zijn zadel gelicht en kan de groote zuive ring beginnen. Thans komt Hessen, de laatste voorbereiding voor de belangrijke Rijksdagverkiezing van 1932". SCHWERIN, b Juni. (V.D.). Naar aan leiding van de verkiezingen in Mecklen burg verklaardt de leider van den gouw Mecklenburg-Lübeck der nationaal-socia listische partij, het Rijks- en Landdaglid Hildebrandt, dat de nieuwe Ministerpresi dent van Mecklenburg-Schwerin zeer waarschijnlijk zijn partijgenoot, de natio naal-socialistische landgóedbezitter Gran- zow-Severin zou zijn. SCHWERIN,' 6 Juni (WJIffi. Bij de ver kiezingen van den Mecklenburgschen Landdag hebben de Nationaal-Socialisten met 30 zetels de absolute meerderheid be haald. DUITSCH DIRECTORIUM TE MEMEL. MEMEL. 6 Juni (V.D.) Hedenmorgen zijn de onderhandelingen over de vor ming van een directorium beëindigd. Het resultaat is dat een geheel Duitsch direc torium zal worden gevormd. De leider van de Volkspartij dr. Schreiber zal tot presi dent van het directorium worden benoemd terwijl tot leden zullen worden benoemd de vertegenwoordiger van de Landbouw- partij Szigaud en de vertegenwoordiger van de Volkspartij Walgahn. DE ZEILVLIEGER AVEBER NEERGSTORT. HANNOVER, 6 Juni (V.D.) Bh het vlieg veld in de Vahrenwalderheide bij Hanno ver werden gisteren zweefvluchten ge maakt waarbij om te starten de motor- looze vliegtuigen door motorvliegtuigen de lucht in werden gesleept De instructeur Heinrich Weber was met een glijvliegtuig gestegen tot een hoogte van 40 M. toen het vliegtuig plotseling begon te schom melen en zonder dat Weber de kans kreeg het nog in evenwicht te brengen, naar be neden stortte. Het toestel werd vernield en Weber werd ernstig doch niet levens gevaarlijk gewond. o DE CHILEENSCHE REVOLUTIE. SANTIAGO. 5 Juni. (Reuter). De regee ring van de socialistische republiek Chili heeft verscheidene regimenten, waaronder de ..Witte Garde" ontbonden. Alleen gehandhaafd blijven de regimen ten der Carabiniers en de politietroepen, welke belast ziin met het handhaven van de orde. SANTIAGO DE CHILE. 6 Juni (V. D.). Aan het hoofd van de nieuwe socialisti sche regeering in Chili staat een drieman schap, bestaande uit generaal Arturo Puga. die tegelijktijd minister van Bin- nenlandsche Zaken is, verder de voorma lige Chileeensche gezant te Washington, Don Charles Davila, en Don Eugenio Matte. Het program der nieuwe regeering is zeer omvangrijk. O.a. zal een zeer zware belasting worden geheven op de groote vermogens, waaruit man een opbrengst hoopt te verkrijgen van 500 millioen pesos. Ingevoerd zal worden de algemeene ar beidsplicht terwijl braakliggend en onpro ductief gebruikt land zal worden gecon- flskeerd en zal worden gebruikt voor te werkstelling van werkloozen. Het Cosach- Chilisalpeter Concern zal worden ontbon den als particulier onderneming en ge heel worden gesocialiseerd. Petroleum, ta bak, suiker, alcohol en lucifers zullen ender staatsmonopolie worden gebracht terwijl ook de banken onder staatscon trole komen en het credietwezen geleide lijk zal worden gesocialiseerd. De Minister van Defensie Grove deelde ter toelichting op het program der nieuwe regeering mede, dat geen directe stappen zullen worden gedaan tot onteigening van het buitenlandsch bezit in Chili. Ook de buitenlandsche schulden zullen betaald worden. HET HERSTEL VAN AMERIKA'S FINANCIËN. WASHINGTON, 6 Juni. (Reuter). Het Witte Huis heeft besloten de financieele positie van de Corporatie tot herstel van de financiën tot drie millioen dollar te versterken feit een systeem van leeningen en discontobanken te scheppen. Ook zullen gemengd industrieel en finan cieel commissies worden gevormd over eenkomstig het systeem van de Federal Reserve-Board. VERIIOOGING BENZINEPRIJS. De prijs van dc „Shell" Mortorbenzine fs met ingang "an heden verhoogd tot: 10 liter-bussen f. 15 per 100 Liter; ex ben zinepomp f. 14 per 100 Liter. ALG. NED. TYPOGRAFENBOND. Dc 5Gste Bondsvergadering. Heden en volgende dagen wordt in „Artis" te Amsterdam de 58ste bondsver gadering gehouden van den Algemeenen Nederlandschen Typografenbond. De voorzitter de heer F. v. d. Wal, zeide in zltn ooeningswoord dat men in ongun stige tijdsomstandigheden bijeenkomt. In het tvoografenvak is het nog lang houd baar geweest maar hier wordt de toestand ook hoe langer hoe slechter. Er ziin thans 1161 werkloozen terwijl de werktijd korter wordt. Er wordt wel is waar veel geprodu ceerd, maar door minder werkkrachten. Het gemaakte werk stapelt zich op en heeft geen afzet. Het gevolg is werkloos heid. Alle economische wetten hebben zegt spr. gefaald. Het was toch vroeger zoo dat wanneer toch maar de loonen naar beneden gingen de prijzen van het product kleiner werden; er werd dan meer gekocht en dan komen vanzelf de werk loozen weer aan den arbeid. Nu wordt ook gezegd dat de loonen naar beneden moe ten. maar spr. is het daar niet mee eens. Door verlaging zouden de oroducten goed- kooner worden maar w°rk!cozen worden niet aangesteld, want grooter productie komt zonder aanstelling var arbeiders tot stand. Werkloozen kunnen toch niet koopen Sor. is dan ook tegen loonsverla ging. Er wordt voorspeld een nieuwe we reldverordening maar men zal nog door verschillende dieDten mooten gaan. Sor. meent, dat het beste is bij elkaar te blij ven en de organisatie verder op te bouwen. Verder herinnert spr. er aan dat sedert de vorig? bondsvergadering 97 leden aan den Bond ziin ontvallen. Hierna heette de voorzitter eenige buitenlandsche afgevaar digden benevens d=n vertegenwoordiger van 't N.V.V. en dien van de Litho- Foto- Chemigrafenbond welkom. D? vertegenwoordiger van het N.V.V. de heer Noqrdhof wees op de tegenwoordige regeeringsnolitiek waardoor wordt afge knaagd Wat d? arbeiders hebben verkre gen. De arbeidersklasse moet gemobiliseerd want men moet begriioen dat de arbeiders klasse een macht is waarmee rekening zal gehouden dienen te worden. Wii willen ons recht van meespreken niet alleen handha ven maar ook uitbreiden. Daa"aan zal de bourgeoisie niet ontkomen. Het is een heugend feit dat de arbridersbonden in ledental voomit gaan. Sor. hoont tenslotte dat de A.N.T.B. een goed congres mag heb ben. Hierna werden verschillende begroe- tings-redevoeringen door de buitenland sche afgevaardigden uitgesoroken. De besoreking van de verschillende ver slagen was vervolgens aan de orde. Wij verwijzen hierbij naar de in dit blad voorkomende advertentie der Vak school voor Meisjes, Rapenburg 23, alhier. Men zie voor Nagekomen Berichten en Gemeenteraad van Leiden pag. 3 van het 3e Blad. AMSTERDAM, 7 Juni. Vaste markt. Noteeringen algemeen hooger. Amerikaansche fqhjtóen willig. Obligatiemarkt prijshoudend. 7 's. In de ochtendbeurs was de- tendenz be paald willig en onder leiding van Ameri kaansche fondsen werden koerswinsten tot 8 pCt. geboekt. De koersstijging op de obligatiemarkt te Wallstreet als gevolg van het ingrijpen der banken werd hier opgevolgd, terwijl de Duitsche regeerings- verklaring inzake de buitenlandsche poli tiek gunstig werd opgenomen. De ver wachting dat Parijs hier op gunstige wijze zou reageeren deed den beurshandel tot inkoopen besluiten. In óe middaguren konden de noteerin gen zich,niet geheel handhaven, daar Pa rijs als afnemer van Koninklijke op trad. De beroepshandel zette het materiaal weer al. Ook het bericht van moeilijkheden van een zeer belangrijke Engelsche staalfirma beïnvloedde de markt. Koninklijke waren tenslotte 4 pCt.' hooger. Philips schommel den rondom 60"A> Unilevers waren slechts iets beter. A.K.U.'s trokken 1 pCt. aan. Ook H.VJt.'s waren eenige procenten hooger. Tabakken en Rubbers waren goed prijshoudend. Scheepvaartaandeelen lie pen na prijshoudenden inzet Iets terug. Mijnwaarden waren verwaarloosd. Voor Amerikaansch fondsen bestond een zeer vaste tendenz. Verschillende fondsen als Anaconda's, Bethlehem Steel en United States Steel noteerden boven pariteit. De obligatiemarkt was prijshoudender voor Ned. fondsen. Duitsche waarden vast. WISSELKOERSEN. Engeland 9.09 3/4; Duitschland 58.37'/?; Frankrijk 9.731/.; België 34.45; Zwitserland 48.30; Oostenrijk 35.25; Denemarken 49.75; Zweden 4050; Noorwegen 46.70; New- York 2.46 9/16. Prolongatie 1 pCt. In zijn zitting van Zaterdagmiddag heeft het Duitsche RUkskabinet de volgende regeeringsverklaring opgesteld: In de moeilijkste uren van de geschie denis van het vaderland komt de nieuwe regeering aan het bewind. Het Duitsche volk verkeert In een ma- terleele en moreele crisis, zonder voor beeld. De verlangde oflers, wanneer men met kans op succes den doornigen weg naar binnen- en buitenlandsche vrijheid wil opgaan, zijn van reusachtlgen om vang. Zij kunnen slechts gedragen wor den wanneer het gelukt de moreele voor waarden te vinden door het samenvoegen van alle tot opbouw bereid zijnde en den staat steunende, kortom alle nationale krachten. De Rijkskanselier dr. Brüning heeft als eerste den moed gehad een duidelijke ba lans van de situatie te maken, waarin in de eerste plaats getoond wordt wat het verdrag van Versailles en de uitwerking van de economische wereldcrisis alsook het mislukte beleid van de parlementaire democratie ons hebben gebracht. Deze balans, die de nieuwe regeering vóór zich vindt, zal het Duitsche volk kennen. De financieele grondslagen van het Rijk, van Pruisen en van de meeste andere landen zijn ineengestort. Geen der noodzakelijke, ingrijpende hervormingen die voorwaarde zijn voor een weder gezondmaking bestuursher- vorming. financieele hervorming, aan passing van het staatsleven aan de ver arming der naties is verder gekomen dan het eerste zwakke initiatief. De sociale verzekering staat voor haar bankroet. De voortdurend toenemende werkloosheid verteert ondanks allen goe den wil tot arbeid de beste krachten van het Duitsche volk. De regeeringen van na den oorlog hebben geloofd door een voort durend opgevoerd staats-socialisme den materieelen zorg der werknemers evenals van de werkgevers in het geheel te kun nen overnemen. Zij hebben gepoogd den staat tot een soort welvaartsinstelling te maken en daardoor hebben zij de moreele kracht der natie verzwakt. Zij hebben den staat een taak toegewezen, die hij uit den aard van zijn wezen nooit kan vervullen. De hieruit noodzakelijk voortvloeiende moreeel verzwakking van het Duitsche volk verscherpt den onzaligen, der ge meenschap vijandigen klassenstrijd, en vergroot door het cultuur-bolsjewisme. dat als een voortvretend gif de beste zede lijke grondslagen dreigt te vernietigen, moet op het laatste oogenblik op krach tige wijze worden stopgezet. Te diep is reeds op alle cultureele ge bieden de verwording van het attheistisch Marxistisch denken doorgedrongen in het openbare leven omdatde christelijke partijen te gemakkelijk tot een compro mis bereid waren. De zuiverheid van het openbare leven kan niet hersteld worden langs den weg van het compromis ter wille van de pari teit. Er moet een duidelijke beslissing val len, welke krachten bereid zijn het nieuwe Duitschland te helpen opbouwen op de grondslagen der christelijke wereldbe schouwing. De regeering zal niet aarzelen de le vensbasis van het volk. in het bijzonder ook van de arbeiders te handhaven. Ons doel is in vreedzamer samenwer king met de andere naties voor ons va derland volledige gelijkberechtigdheid, politieke vrijheid en de mogelijkheid van economische saneering te verkrijgen. De regeering zal onafhankelijk van de partijen den strijd voor opbouw van het nieuwe Duitschland voeren. (Reeds geplaatst in een deel onzer vorige oplage.) LEIDEN, 4 Juni. Leidsche Eieren-Veiling. Totale aanvoer 18.754 stuks. Kippeneieren van f. 2.25 tot f. ?.00 per 100; eendeneieren van f. 1.90 tot f. 2.30 per 100. Handel matig. BOSKOOP, 4 Juni. - Coóp. vereeniging „De Boskoopsche Veiling". Rozen per bos: Else Poulsen 85120 ct.; Hadley 4972 ct.; Butterfly 2836 ct.; Claudius Pernet 50-70 ct.; Polyantharozen 90110 ct.; Golden Ophelia 2533 ct.; Columbia 2430 ct.; Rosalandia 3450 ct.; Marcel Royer 21 ct.; Florex 6074 ct.: Ophelia 22 ct.; Edith Helen 4557 ct.; Kilham 4066 ct.: Potin 17—20 ct.; E. G. Hill 28—34 ct.: Orleans 43 ct.; Jules Bouché 27—34 ct.; Wilh. Kor- des 36-48 ct.; Mac Keiler 25-34 ct.; August Noack 41 ct.; Elle Poulsen 3650 ct.; Brlar- ciiff 2629 ct.; Charlei Chaplin 2128 ct. Pauls Scarlet 2340 ct. Diversen per bos; Lathyrus 811 ct.; Pioenen 2335 ct.; Papaver 1522 ct.; Pyrethrum 812 ct.; Rhododendronbloemen 34 ct.; Aronskelken 30 ct.; Iris 9—16 ct.; Clematis Prins Hen drik 1702G0 ct.; Lelies 22 ct.; Violieren dubb. 59 ct.; Sneeuwballen 20 ct.; Rozen in pot per stuk 20 ct. ROELOFARENDSVEEN, 4 Juni. Aard beien 1017 ct. per doosje; snijbooner. f. 3.30—4.20: peulen f. 2.302.90 p. 10 pond. ROTTERDAM. 6 Juni. Veemarkt Aan gevoerd 500 koeien en ossen, 493 vette kal veren. 223 schapen of lammeren. 1302 var kens. Prijzen per V: Kilo' koeien 17'/?22'/?, 30—32'/?, 36—37'/?; ossen 17—21. 28—31. 35 —36; vette kalveren 22'/?—27'/?, 35—37'/?, 47'/?—501 sóhapen binnenl. 1621; scha pen 1014 per stuk; zuiglammeren 10; varkens 1213 zouters 1213 cent Overzicht; De .aanvoer van koeien en ossen was behoorlijk, met kalmen handel. De prijzen van koeien waren van eerste en derde soort gelijk, terwijl de tweede soort een tikje hooger ging. Ossen eerste en tweede kwaliteit eveneens hooger in prijs. Een beste koe ging nog tot 2'/? cent boven noteering. Stieren weinig aange voerd en geen noteering. De aanvoer van vette kalveren was flink, de handel was traag, de prijzen van verleden week Dins dag bleven gehandhaafd. Een orima kalf ging nog tot wee en een halve cent boven noteering. Schapen en lammeren met ma tigen aanvoer, slechten handel, en de prij zen van den vorigen Maandag konden maar net gehandhaafd blijven De aan voer van varkens was iets grooter. De handel ging vlug en weer werden hoogere prijzen besteed Zouters met korten aan voer, vlotten handel en eveneens hoogere prijzen. AMSTERDAM, 6 Juni. Veemarkt. Aan gevoerd 340 vette koeien, waarvan de prij zen waren: le kw. 74—80, 2e kw. 6266 3e kw. 40—56, mindere soorten 28 35 per K.G. slachtgewieht, 23 stieren 45—55. 90 melk- en kalfkoeien 130—275 per stuk, 233 vette kalveren 40—50 (eerste kwaliteit) 2a kw. 30—39, 3e kw. 20—29 per K.G. levend gewicht; 84 nuchteró kalveren f.3—6, 63 schapen 13—16. 111 lammeren 8—11 per stuk. 103 varkens, vleeschVarkens wegendo van 90—110 K.G. 28 —30, zware varkens 26—27, vette varkens 23—25 per K.G. slachtgewieht. 40 -(arden 60—120 per stuk. Aangevoerd 6 v. ugons geslachte runderen uit Denemarken. Overzicht: Runderen met weinig aan voer, stugge handel en prijshoudend. Vette kalveren voor den Maandag met groote aan voer,- slechte handel en de prlizen lager. Varkens met groote aanvoer, willige handel en prijshoudend. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte onzer Dochter JOHANNA. W. DEROGEE J. DEROGEE— 5395a TIMMERS. Voorschoten, 4 Juni 1932. Tijdel.: Diaconessenhuis. Heden overleed tot onze innige droefheid, onze zeer geliefde Man en Vader en onze beste Schoonzoon JACOBUS TJALSMA, in de leeftijd van 53 jaren. J. C. TJALSMA—VOS TOOS COBIE J. M. VOS Jz. C. E. VOS—CROES Leiden, 4 Junie 1932. Koninginnelaan 61. De teraardebestelling is vastgesteld op Woensdag 8 Junie, te 12 uur op de Begraafplaats bij het Groene Kerkje te Oegst geest. 1009 Geen bezoek. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, doch nog geheel onverdacht onze lieve Dochter en Zuster GEERTJE, in den ouderdom van 20 jaar. Namens de Familie: H. TEN WOLDE L. TEN WOLDE— LENSTRA JAN WIETSCHE ALBERDIEN TJEERD LENA. 1014 Leiden, 6 Juni 1932. Os en Paardenlaan 5. De teraardebestelling zai plaats hebben Donderdag a.s. te elf uur op de be graafplaats Rhijnhof. Eenige en algemeene kennisgeving. DANKBETUIGING. Hierbij aan allen onzen hartelijken dank voor de hulp en bijstand gedurende de ziekte -van onze geliefde Behuwdzuster en Tante, als ook voor de blijken van deel neming en belangstelling na haar overlijden ondervonden. Namens de Familie: C. P. J. PAARDEKOOPER Oegstgeest, Oranjelaan 1. Exec. Test. JOANNA M. PAARDEKOOPER Galgewater 23. Leiden, 6 Juni 1932. 5404a eeo co\oóe eW m cCsJt op den naam,! 1022 3—1

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 3