;CH DAGBLAD - Derde Blad Dinsdag 17 Mei 1932 DE RIJNSTREEK. WASSENAAR. Verdronken. ien pinkstermiddag omstreeks «ren-2 jongelui genaamd S. C. H. Den Haag in de Zijlwatering met aan bet varen toen ter hoogte '„oogeboomscheweg plots de boot pn Widen in de wetering terecht Doordat de kano bij het vast- eeeds weer om en om kantelde en tón zwemmen zag deze geen kans te bereiken met het gevolg dat hij Hoewel door Dr. Jansse nog %i werd getracht de levensgees- ,r od te wekken, kon hij tenslotte Sen dood constateeren. Het lijk Vjarigen C. werd door de i beslag genomen. S. C. H. kwam Iden schrik verder goed af. Geslaagd Zendingsfeest. looischotensche Herv. Zendingsver- t hield een Zendingsfeest od twee- Lsferdatr on het landgoed „Raap- Ran H.M. de Koningin, onder deze d door mooi weer en in een »de omgeving, waar men geïsoleerd I lawaai van de wegen, met aan- j verschillende sprekers kon volgen, wederom deze bijeenkomst door 1 bezocht. Het Harmoniegezelschap i" verleende medewerking bij der koralen en liederen. ZEVENHOVEN. i me). D Koren is een diploma Et van de Nijverheidsschool Ar- Elt te Uithoorn. ALPHEN. Aanbesteding. hitslag van de gehouden aan- door de bouwkundige B. Snel 1de den bouw van 2 woriin- l de Toussaintsteaat te Alphen a. s als volgt: 1 A: Timmer- en ijzerwerk met [lifonds: L. van Beusekom f. 1748: Vergunst Aarlanderv. f. 1768.95; tans en Keizer f.2013; S. D.. van f.2128; W. A. Borst. Voor- Groenendijk en Teekens Bo- i f.2222: L. Westmaas f.2264; P. E Amstelveen f.2750. bet plafonds van Beaverboard: L. Lïkom f. 1843; H. W. C. Vergunst neen f. 1792.95; J. van Wieringen ij. Westmaas en Keizer f. 2050; S. iHemsbergen f.2208; Groenendijk Bodegraven f. 2275. [lB: lood en zinkwerken: A. J. v. f.330; J. Verhoeff f.346; Th. f.343; Jac. J. Bonte f.424: H. budekerk a. d. Rijn f.425. BC: glas- en verfwerks J. M. Wijs te; Gebrs. Verhoeff f. 420. J aerceel A. B en C tezamen met feafonds: f. Westmaas en Keizer IS D. van Hemsbergen f.2894; W. Voorhout f. 3100; Groenendijk en Bodegraven f.2894. Imet plafonds van Beaverboard: maas en Keizer f.2820; S. D. van f.2974; Groenendijk en Tee- jraven f. 2947, werd aangehouden, waar mplaats staat vermeld wonen de i te dezer plaatse. [vonden voorwerpen: 1 br. por- met inhoud, 1 bril, 1 porte- J met inhoud, 1 plank van auto, Imp en 1 bruine portemonnaie m. I Inlichtingen politiebur. Juliana- :ompliceerde aanrijding. lag had in de Hoom ter hoogte ia. Oosthoek een zeer gecompli- rkeersongeval plaats, dat zich lelijk ernstig liet aanzien doch ge it materieele schade bleef beperkt, n tractor met aanhangwagen, af- uit Emmen en geladen met eieren, I vroeg genoeg stopte voor 'n tegen- le auto, werd eerst deze aangere- 1 daarna de stilstaande wagen van fentehandelaar M. Zoowel de per- *o. de vrachtauto als het gespan i groentekoopman werden belang- zéó zelfs dat de groenté- n zijn paard, dat ook een verwon dt een der hoeven bekwam, niet tor den wagen kon spannen en al '1e zijn reis moest vervolgen. De 'agen der tractor moest worden «Pt en de lading, bestaande uit pt eieren werd in een andere ge pie wagen overgeladen. i van den heer Joh. v. d. Louw. ipersvereeniging „Eensgezindheid" jen Ned. Kappersbond, heeft in Mering; een harer oprichters, den ln- v. d. Louw, gehuldigd wegens eiken van den leeftijd van 80 jaar. felicitatie toegestuurd door «toestuur van genoemden bond, lp tevens een diploma van ver- als oprichter der vereeni- 'i werd hem van de afdeeling rid" een mooien stoel aan- -gspaard gaande met waardeeren- van den voorzitter. Deze prees ™8e als een van de trouwste vergaderingen. De jubilaris l.'pvoffen door dat huldeblijk. de avond gezellig te zijnen "Orach t, 3uto in brand ^duwslmscheweg geraakte gis- prionenauto in brand. De vanulie, afkomstig uit Den een dagje uit toeren was ge- ^..Schuurde auto, wist zich J™gheid te stellen. Met een L ^PPAraat kon men den brand khv. wa8en, waarvan de motor kmt! Seheel verbrandde, werd H,* den garagehouder v. Eg- pa.' Sppjl de familie zich per r ^eid naar Den Haag moest In de Prins Hendrikstraat werd gis teren de wielrijder H. v. d. L. aangereden door een personenauto, waarbij zijn rijwiel bijna geheel werd vernield, v. d. L. liep bovendien verschillende verwondingen aan zijn handen op. In de Gnephoek werd een onbeheerd heez-enrijwiel gevonden, waaromtrent in lichtingen zijn te bekomen aan het Po litiebureau Julianastraat. In een Zaterdagmiddag üi het Ver- eenigingsgebouw Julianastraat gehouden vergadering werd opgericht een Chr. Jeugd-federatie, waarbij zich hebben aan gesloten alle Chr. Jeugdvereenigingen van de Ned. Herv. Kerk. De heer M. kwam 2en Pinksterdag na afloop der morgengodsdienstoefening in de Ned. Herv. Kerk Julianastraat tot de minder aangename ontdekking, dat men tijdens den kerkdienst zijn bijna geheel nieuw heerenrijwiel, dat hij voor den kerk dienst voor het kerkgebouw had geplaatst, had ontvreemd. BOSKOOP. Koninklijke belangstelling. Door hot bestuur van de vereeniging „Boom- en Piantenbeurs" alhier, was een exemplaar van de nieuwe rozennaamlijst in luxe band gezonden aan H.M. de Koningin, waarop het bestuur een dank betuiging ontving met de mededeeling dat H.M. liet boek met belangstelling heeft ingezien. Bestuursverkiezing. In dc algemeene jaarvergadering van de vereeniging van Vrijz. Herv. (Bijbelschool fonds) is het bestuur als volgt samengesteld: W. Kruiswijk, voorzitter Mëj. G. de Ruijter secretaris, KI. v. Kleef, penningmeester mevr. C. Ie Feber-Hardijzer, KI. Kromhout Kz., P. Spijker en A. Vuijk Cz. leden. Burgerlijke Stand. Getrouwd: A. Rietdijk, 25 jaar en M. E. Ramp, 23 jaar. Overleden: Jannie v. Wijk, 2 dagen. Ongewenscht bezoek! De heer B. van der Hoorn, wonende alhier, die aan het Reijneveld zijn boom- kwoekersbedrijf heeft, kwam op zijn kan toor tot de minder aangename ontdekking, dat gedurende den nacht ongenoode gasten daar een bezoek hadden gebracht. De toegang tot het kantoor was zeer gemakkelijk, daar het aan den achterkant niet geslóten was. Alles was omver ge haaid, terwijl ook do brandkast aan een grondig onderzoek bleek onderworpen te zijn. Er bevona zich echter geen geld in. Met eenige sigaren hebben de inbrekers zich ten slotte tevreden moeten stellen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Steun verieeningbepaling. B. en W. dezer gemeente, wijzen, in overleg met de commissie voor werkloozen- zorg, belanghebbenden thans voor de laat ste maal. op de bepalingen der steun regeling, waarbij wordt voorgesclireven dat alle inkomsten uit Welken hoofde ook ge noten, daaronder de verdienste van echt- genoote en kinderen, evenals alle ver anderingen daarin steeds moeten worden opgegeven. Werd tot heden bij overtreding dezer be paling volstaan met uitsluitend voor kor- teren of langeren tijd, in den vervolge zal onherroepelijk een strafrechtelijke vervol ging worden ingesteld. De Winkelsluitingswet. Het bestuur van de Bosknopsche Midden stands vereeniging heeft de volgende waar schuwing samengesteld: Nu do Winkelsluitingswet van kracht geworden is, en hiermede voor het ge- geheeie land de tijd geregeld is, ge durende welken de winkels voor het publiek geopend mogen zijn, doet de Bos- koopsche Middenstandsveroeniging in ver band hiermede een dringend beroep op het publiek zich aan de gewijzigde om standigheden aan te passen en den winke liers niet te pressen, ondanks het wettelijk verbod, de Winkelsluitingswet te overtre den, en hen daardoor dus v,oor boeten te helpen vrijwaren. GEMEENTERAAD. Dc stcunverleening Besluiten inzake de salarissen. De raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Voorzitter, bur gemeester P. A. Colijn, secretaris mr. F. A. Helmstrijd. Afwezig de heer J. v. Gel deren, wethouder. De notulen der vorige vergaderingen werden goedgekeurd. Eenige ingekomen stukken werden voor kennisgeving aangenomen. Vervolgens was ingekomen een schrijven van B. en W. van Oostellingwerf, houdende verzoek om adhaesie te betuigen aan een besluit dier gemeente, waarbij de regeering wordt uitgenoodigd den meest mogelijken spoed bij het invoeren van maatregelen tot steunverleening aan den land- en tuin bouw te betrachten. Waar bij dit verzoek zelfs de middelen niet zijn opgesomd, welke er toe kunnen leiden tot het be oogde doel te geraken, is dan ook geen enkel succes van een dergelijk besluit te verwachten. B. en W. stellen derhalve voor, dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. Verder was ingekomen een schrijven van de nationale commissie tegen het alcoholisme, waarbij verzocht wordt tot de Kroon het verzoek te richten het maximum aantal verloven vast te stellen op het thans bestaande aantal. B. en W. stellen voor thans geen verzoek, als in dit adres bedoeld, tot de Kroon te richten. Aldus besloten. Tot slot is ingekomen een schrijven van het bestuur der woningbouwvereen. „Onze Woning" houdende verzoek om tot verla ging der woninghuren te besluiten. B. en W. hebben op dit verzoek mede gedeeld. dat zij den tijd, om tot verla ging der woninghuren over te gaan, nog niet gekomen acht, en stellen voor het adres in hun handen te stellen, teneinde daarop ter gelegener tijd van prae-advies te dienen. Na een breedvoerige bespreking waaraan door bijna alle raadsleden werd deelgenomen, waarbij allen doordrongen waren dat bij den tegenwoordigen stand der loonen, huishuren van 4 gulden en hooger niet te handhaven waren en na dat de voorzitter had medegedeeld, zoo snel als zulks mogelijk is, met voorstellen te zullen komen, werd besloten overeen komstig het voorstel van B. en W. B. en W. deelden vervolgens o.a. mede, dat de minister van B. Z. en L. de sub sidie in de kosten van steunverleening voor het tijdvak van 2 Mei 1931 t.m. 2 Januari 1932 heeft bepaald op 40% en over het tijdvak 3 Januari 1932 t/m 30 April 1932 op 50%, dat de subsidie van de werk verschaffing in het tijdvak 30 April 1.1. geëindigd op 50% is vastgesteld. Vervol gens is een schrijven hinnengekomen van den minister van A., H. en N„ om art. 1 der verordening op de winkelsluiting te schrappen, welk artikel spreekt over auto maten en ijsverkoop. B. en W. stellen voor aan het bezwaar tegemoet te komen, en bedoeld artikel te schrappen, waartoe werd besloten. Voorts deelen B. en W. o.a. mede, dat Ged. Staten de gemeente-be- grooting voor den dienst 1932 hebben I goedgekeurd. Vervolgens kwam ter tafel een voorstel van B. en W. tot het verlengen van leidin gen van gas en water in de Valkenburger- laan. De kosten van de verlenging der leidin gen worden begroot op f. 1100 voor de gas- en f. 1150 voor de waterleiding. Deze uitga ven zullen uit den kapitaaldienst der be drijven moeten worden bestreden. Aldus besloten. Verder bieden B. en W. den raad aan, het beredeneerd verslag van hetgeen, met betrekking tot verbetering der Volkshuis vesting in de gemeente Boskoop over het jaar 1931 is verricht. Alsnu kwam aan de orde, het voorstel van B. en W. om te besluiten tot verbree ding van den Reyerskoopschenweg. uit te voeren in werkverschaffing. Alle raadsledap voerden hierover het woord, waardoor de debatten een geruimen tijd in beslag nemen. Algemeen was men echter van oordeel, dat naast een werk verschaffing waaraan tal van werkloozen te werk gesteld kunnen worden, ook het werk nuttig en uit verkeersoogpunt nood zakelijk is. Enkele leden vonden het uur loon te laag, en zouden al waren zij voor werkverschaffing tegen het voorstel stem men. De voorzitter beantwoordde de spre kers op zakelijke wijze. Tegen het verwijt van de heeren Noest en 't Hart, als zou de gemeente met dit werk een koopje hebben, moest hij sterk protesteeren, daar de ver breeding van dien weg. hoe urgent ook. an ders nog niet zou worden uitgevoerd, maar dat het doel van B. en W. alleen is ge weest de werkloozen aan werk te helpen, waarbij al ls het niet veel. toch nog bijna 17 gulden per week kan verdiend worden, hetgeen toch tc verkiezen is boven steun verleening. Na ln tweede instantie het woord te hebben gevoerd, werd het voorstel aangenomen met twee stemmen tegen, die der heeren Noest en 't Hart. Tot slot kwam in behandeling een voor stel in verband met de wet van 18 Maart J.I., het z.g. Kortingswetje. De meerderheid van B. en W. wenschen de loonschaal te herzien, wat een bespa ring zal geven van rond f. 1100 terwijl daarna nog over de geheele linie een ge lijke aftrek van l'/s% zou moeten worden afgetrokken, hetgeen tezamen f. 2700 zal bedragen. De minderheid wenscht een uni forme korting op alle wedden en loonen, welke volgens gemaakte berekening 2%% zal moeten bedragen. Alvorens de discussie hierop te openen, stelt de voorzitter voor. ger?rt, een uitspraak te willen hebben op de vraag, of wij aan het Kortingswetje moeten voldoen, wat met op 2 na, alg. st. bevestigend wordt be antwoord. Vervolgens hoe de aftrek zal plaats hebben. Algemeen is echter de raad van gevoelen, dat de loonschaal, althans voor dit laar gehandhaafd moet blijven, terwijl dan bij de a.s. begrooting deze loon schaal weder onder de oogen kan worden gezien. De heer P, Loef. stelt voor een uni forme korting van 3% toe te passen. In stemming gebracht, staakten hierover de stemmen, 66. Daar evenwel een beslissing moest val len. en uitstel tot een volgende vergade ring onmogel'ik was. sloot de voorzitter de vergadering, doch schreef een nieuwe spoedeischende vergadering uit. Alsnu kwam aan de orde herstemming over het voorstel van den heer P. Loef, om met ingang van 1 Mei 1932 een tijdelijke korting voor den tijd van drie jaren toe te passen op alle wedden en loonen van drie ten honderd, ter voldoening aan de Kor- tingswet. In stemming gebracht, werd thans dat voorstel met 7 st. tegen verwor pen Vervolgens kwam in stemming bet voor stel van de minderheid van B. en W. om 2'/i% te verhalen, hetgeen werd aangeno men met 2 stemmen tegen. Daarna kwam in behandeling een schrij ven van Ged. Staten, teneinde het gevoelen van den Raad te vernemen, omtrent een 3"/» salarisverlaging van den burgemeester, secretaris, ontvanger en de wethouders. Ook deze verlaging werd aangenomen met de stemmen tegen van de heeren Noest en 't Hart. Na een onbelangrijke rondvraag werd de vergadering gesloten. De herstellingswerken aan de bad en zweminrichting te dezer plaatse, zijn zoodanig gevorderd, dat eerstdaags de opening" van de bad- en zweminrichting verivacht kan worden. Tot badmeester, is voor dit seizoen wederom benoemd, de heer A. Ramp, Pzn- HAZERSWOUDE. GEMEENTERAAD. Tijdelijke korting salarissen De steun regeling aangenomen. De Raad kwam in openbare vergadering bijeen. Alle leden waren tegenwoordig. Voorzitter de Burgemeester. Na opening der vergadering en gebed worden de notulen der voorgaande vast gesteld. Na mededeeling van ingekomen stukken volgde voorlezing van een schrij ven Ged. Staten dezer Provincie, waarin gevraagd wordt het gevoelen van den Raad omtrent een korting van 3 op de jaarwedden van den burgemeester, de secretaris de ontvanger en de wethouders. B. en W. stelden voor daarmede accoord te gaan en tevens de organisaties te hoo- ren over eenzelfde korting op de jaar wedden der overige ambtenaren. De heer M. Scheel vroeg inlichtingen over de werking dezer korting in verband met de 8 'A korting voor pensioen waar over in de voorgaande vergadering was gesproken. De voorzitter deelde mede dat, wanneer dat doorgaat de oudere ambtenaren maxi mum 8'/:% en de later aangestelden maximum 3 worden gekort. De heer C. A. van Dam vond een korting van 3 waar Ged. Staten mee komen maar een povere verlaging. De heer D. Buitenhuis besprak het hooren der organisaties. Nadat een en ander op sommige punten nader was besproken, werd met op één na die van den heer Scheel, alg. st. overeen komstig het voorstel van B. en W. beslo ten. Aan de orde was nu een steunregeling voor de werkloozen arbeiders. De voorzitter deelde mede dat 't oogen- blik is gekomen met de werkverschaffing op te houden. Daarmede kan de gemeente zich echter niet terugtrekken van de werkloozen. Daarom stellen B. en W. een steunregeling voor. Daartoe hebben zij eerst overleg gepleegd met den betrokken Minister. Voorgesteld is f. 10 als norm voor de georganiseerden en f. 8.50 als norm voor de ongeorganiseerden plus voor beide groepen een kindertoeslag van f. 0.75 per kind. De Minister wilt daar echter niet aan. Deze wenscht dat de norm voor de georganiseerden bepaald wordt op f. 8.50 plus f0.75 toeslag per gezinslid boven twee personen en voor de onge organiseerden op f. 7.50 plus f. 0.50 toeslag per gezinslid boven twee personen. Over de huurtoeslag die voorgesteld is zal nader worden beslist. De leeftijdsgrens is gebracht op 65 jaar. Kostgangers, geor ganiseerd f. 6 .ongeorganiseerd, f. 5.50 per week. B. en W. stellen voor deze steunregeling aldus in te voeren en een Commissie uit den Raad te belasten met de uitvoering der regeling. De heer M. Scheel besprak de Commis sie die met de uitvoering der regeling zal worden belast en vroeg wie daarvoor zijn aangewezen. De voorziter zeide, dat dit de heeren C. A. van Dam, N. P. Kaptein, J. de Kort, L. Voordam, M. Scheel en W. Kuiper zijn, laatstgenoemde ambtenaar ter secretarie. De heer M. Scheel vindt het niet aan genaam in zulk een commissie te zitten omdat men gebonden is aan de steunrege ling. Hij vond dat B. en W. zich er mee moet blijven belasten; zij hebben het den heelen winter gedaan. De voorziter veronderstelde dat ook de andere aangewezen leden niet met hun functie Ingenomen zullen zijn; doch in dezen moeilijken tijd heeft de heele Raad tot plicht mede te werken de moeilijkhe den te overwinnen. De heer M. Scheel besprak 't standaard- loon. zeide dat hij het niet met den Minister eens was wat de maximum-per centage betreft, vroeg werkverschaffing voor de menschen boven 65 jaar. Voor deze laatste categorie van personen pleitte ook de heer J. de Kort. De voorzitter wees er op, dat ongetwij feld allen een norm van f8.50 laag vin den. Het is echter een moeilijken tijd. Tot heden heeft deze gemeente, gerekend van af 1 Januari, dus alleen dit jaar, f.12244, voor loon bij de werkverschaffing uitge keerd. Daar komt nu nog bij de volgende maanden van het jaar. De heer M. Scheel vindt dat het de ge meente dan niet veel heeft gekost. De puin toch heeft waarde en bovendien sub sidie van het Rijk. Na verdere bespreking werd met alg. st. op twee na, die van de heeren M. Scheel en J. de Kort, de steungereling geaccep teerd. De leden van de commissie door B. en W. aangewezen, verklaarden desgevraagd, hunne benoeming aan te nemen. Hierna was aan de orde een voorstel van B. en W. om ln verband met de gewijzigde drankwet een verordening vast te stellen regelende het heffen van vergunnings recht voor den verkoop van sterken drank in het klein. De voorgestelde verordeningen werden met alg. st. vastgesteld. Tijdens de rondvraag vroeg de heer M. Scheel of reeds met de verbetering van den Getneeneweg is aangevangen. De voorzitter deelde mede dat voorloopig zandstortingen plaats hebben op enkele gedeelten langs den weg, zulks tot het ne men van proeven. De heer W. Lommerse deelde mede dat verschillende ingezetenen van den Rijndijk gebruik maken van het hulppostkantoor te Koudekerk in plaats van het poststa tion van den Rijndijk. Hij vroeg of kans bestaat dat daardoor het poststation wordt opgeheven als dat nog meer toe neemt. De voorzitter antwoordde dat daar zeker groot gevaar voor bestaat. De ingezetenen van den Rijndijk mogen daar wel om den ken. Mogelijk dat er in het begin eenige leden voor was naar het hulpkantoor te Koudekerk te gaan. thans niet meer. In verband met de openstelling van het poststation voor de telefoon gedurende den heelen dag is het station ook voor andere doeleinden den gelieelen dag ge- opfend, zij het ook dat de openstellings- uren officieel maar drie uur per dag zijn. Van Niekerk is echter toch gebonden den heelen dag open te zijn voor telefoon gesprekken zoodat hij ook voor andere zaken dan helpt. Bovendien kan men per postbode het noodige van het poststation, let wel van het poststation, mede laten brengen. Hierop sloot de voorzitter de vergade ring. Tot leden der Commissie voor uitvoe ring van steunregeling voor deze gemeente zijn benoemd de heeren L. Noordam, C. A. van Dam, N. P. Kaptein. M. Scheel en Jac de Kort. Tot secretaris is aangewezen de heer Kuiper, ambtenaar ter secretarie. LEIMUIDEN. Loop der bevolking. Ingekomen; Van Ter-Aar, W. de Jong 'en gezin, landarbeider, Bilderdam No. 377 van Amsterdam. K. van den Heuvel, zonder beroep. Dorpsstraat No. 311 Van Utrech. J. van der Meij, zonder ber., Dorpsstraat No. 302 Van Avereest, J. A. van Schaijck. schoenmakersleerlDorpsstr. No. 296 Van Bennebroek, M. J. C. van den Akker, kloosterlinge, St. Joseph Gesticht Van Aalsmeer, M. A. Mosselman, geh. met J. Maarse. Nieuweweg No. 210 Van Ter- Aar. M. C. Levarht, gehuwd met A. Kennis Drecht No. 101 Van Alkemade, H. J. van Ruijten, geh. met A. J. Beuk, Dorpsstr. No, 283 Van Alphen a. d. Rijn, D. Bek, dienstbode. Bilderdam No. 390 Van Al kemade, K. Roeloffs geh. met V. Rooden- burg, Oude-Weterlng No. 16. Vertrokken: Naar Ter Aar, A. A. v. d. Pouw Kraan, dienstbode Naar Haarlem mermeer, M. C. Muijs, geh. met A. van Breemen. Parklaan, Hoofddorp Naar MonnJkkendam, M. Runderkamp, dienst bode, Kerkstraat No. 131 Naar Hengelo, M. C. C. Welling, huishoudster, .Van Len- 459e STAATSLOTERIJ Niot Officieel, Trekking: van Dinsdag 17 Mei 1932 5c Klasse, le Lijst Hooge Prijzen. 2944, 4085, 9754, 15571, 18849 ƒ1000. 2233, 8303, 10983 ƒ400. 8095, 15093 200. 1805, 1820, 3728, 4883, 7537, 10132, 13401, 16967, 17083, 17568 100.—. Prijzen van ƒ70. 201 212 222 366 388 435 480 629 697 898 1093 1162 1389 1656 2060 2177 2348 2877 3002 3057 3172 3405 3537 3546 3823 4009 4130 4143 4537 4542 4615 4982 5245 5251 5271 5511 551P 5552 5553 5652 5699 5837 6004 6046 6087 6115 6116 6183 6245 7052 7214 7343 7381 7610 7721 7795 8112 8331 8371 8616 8842 8845 8879 9040 9242 9448 9553 9692 9762 9781 9937 9939 10013 10066 10207 10402 10520 10659 10666 10678 10708 10726 10797 10810 10938 11239 11263 11729 11748 11787 11955 12047 12235 12311 12320 12425 12478 12724 13082 13494 13575 13796 14163 14265 14284 14444 14470 14521 14760 14841 15109 15115 15131 15309 15472 15582 15612 15676 15777 15849 16053 16133 16168 16407 16412 16457 16554 16862 16925 17159 17217 17389 17422 17508 17595 17777 18108 18263 18320 18370 18573 18618 18623 18763 18790 18854 19079 19084 19301 19444 19496 19587 19662 20261 20376 20874 16844, 61& 3363 4442 5404 5958 6477 8040 8885 9785 10566 30973 12130 13461 14463 15148 15851 16570 17545 18608 19182 20534 19 346 183 383 848 893 1284 1318 1338 1532 1557 1906 1986 2273 2292 2570 2599 3024 3025 3316 3395 3699 3702 4064 4084 4299 4345 4521 4527 4784 4872 5193 5327 5830 5840 5970 5973 6156 6233 6685 6690 7000 7001 7243 7301 7453 7530 7830 7946 8163 8183 8647 8664 9080 9087 9341 9399 9586 9652 9865 9898 10157 10167 20318 10332 10626 10640 30971 10995 11300 11382 11687 11706 11961 11980 12504 12565 12742 12828 12849 13103 13131 13362 13371 13552 13629 13945 13971 14296 14310 14610 14629 14886 14896 15239 15356 15717 15739 15917 15932 16222 16383 16852 16882 17195 17297 17550 17644 17905 17906 18099 18104 18473 18564 19086 19172 19468 19469 19886 19909 20030 20059 20268 20292 20447 20479 20757 20765 209 430 897 1399 1596 2059 2293 2604 3031 3469 3820 4101 4371 4640 4990 5452 5844 6066 6448 6708 7012 7338 7561 7961 8251 8677 9116 9435 9716 9903 10169 10338 10771 10998 11438 11746 12059 12600 12864 13169 13376 13656 14017 14320 14643 14979 15359 15748 15941 16419 16886 17326 17719 17914 18151 18715 19190 19508 19952 20086 20322 20574 20827 Nieten. 364 319 327 457 510 575 990 1035 1048 1400 1598 U40 2406 2710 3069 3587 3895 4108 4391 4553 4998 5649 5851 6071 6502 6785 7078 7349 7562 7982 8267 8747 9179 9438 9719 9925 10193 10366 10780 11078 11461 11847 12146 12601 1458 1433 1600 1708 2142 2238 2430 2444 2775 2919 3119 3195 3620 3632 3915 4000 4131 4218 4437 4444 4648 4674 5066 5078 5668 5694 5942 5947 6105 6118 6505 6517 6817 6855 7111 7139 7353 7362 7724 7772 8027 8028 8286 8376 9002 9011 9198 9298 9349 9543 9828 9843 9940 10006 10219 10245 10432 10467 10786 10852 11139 11166 11574 11594 11865 11870 12149 12173 12618 12648 12869 12877 13203 13231 13380 13424 13696 13826 14046 14169 14355 14376 14648 14652 15013 15038 15404 15421 15756 15770 15959 15968 16443 16460 16912 16935 17336 17350 17731 17734 17934 17986 18182 18198 18757 18899 19200 19264 19706 19715 19984 19986 20139 20217 20332 20336 20618 20633 20831 20873 1300C 13265 13465 13832 14191 14445 14737 15127 15437 15799 15975 16642 16993 17365 17741 18051 18295 18942 19281 19786 20000 20230 20357 20645 337 604 1123 1498 1735 2250 2488 2966 3279 3641 4059 4230 4456 4693 5117 5750 5949 6124 6647 6958 7144 7389 7775 8033 8432 9031 9312 9565 9856 10107 10272 10510 10944 11241 11615 11932 12449 12654 13072 13332 13537 13903 14219 14489 14769 15165 15511 15840 15994 16745 17008 17436 17782 18063 18303 18998 19341 19825 20007 20234 20418 20072 20891 343 792| 1223i 15021 1900 j 22591 3001 j 32851 3697' o 42961 4495! 4742' 5143| 5799' 59511 6143« 6657 6959 7215! 7443' 7803 8039. 8436' 9072» 9331 9581, 9861 10290 10512 10950 11293 11621 11958 12494 12655 13088 13360 13547 13934 14232 14564 14853 15172 15679 15844 16179 16747 17011 17479 17896 18067 18429 19030 19374 19848 20017 20253 20443 20714 nepstraat No. 8 Naar Boskoop. D. B. Treur, geh. met H. Meijer, Verlengde Voor kade No. 69 Naar Ooltgensplaat, G M M. Braam, religieuze, St. Joseph Gesticht Naar Alphen a. d. Rijn, S. C. Poortvliet, hulshoudster, Ringdijk No. 4 Naar Wa teringen, A. A. Molkenboer, gehuwd met J. N. Helderman, Heulweg 32 Naar Hoo- geveen, J. Hooyer, landarbeider, Hollanö- sche Veld 577 Naar Beemster, D. C. Mo lenaar en gezin, landbouwer, Volgerweg. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelis Adrlanus Maria. Zoon van A. van der Drift en A. Chr. v. d. Geer. WADDINXVEEN. Steunregeling- De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft gunstig beschikt op het verzoek van liet gemeentebestuur alhier om de steun regeling te verlengen. Wij vernemen, dat de steunregeling voor do meubelmakers geldt tot en met 28 Mei a.s. Voor de wcrklooze landarbeiders is 14 Mei de steun opgehouden. Nog geen tewerkstelling. Van het Departement van Binnenlandsche Zaken is aan B. en W. bericht, dat er voorloopig geen gelegenheid bestaat, om werkloozen uit deze gemeente bij de Rijks- werkverschaffingen te werk te stellen. Anto door brug gezakt. Toen de heer J. S. met zijn auto ovef de brug aan den zesden Tochtweg reed, zakte de wagen door de brug. De schade is aanzienlijk. De bestuurder kwam met den schrik vrij. De Waddinxveensche Handeldrijvende en Industrieële Middenstand hield een ver gadering naar aanleiding van de wet op de winkelsluiting. In de plaats van den heer K. van Holten, die heeft bedankt als secretaris van de afdeeling Waddinxveen van de Ned. Vereerriging E.H.B.Owerd gekozen do heer P. Verboom. Van een onbekende ontving de T B.C.- vereeniging een gift van f. 3.80. 3—3 J

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 11