Vrijdag 29 April 1932 Iegra isch weerbericht. Iaiertijden te katwijk a z. Voor Vrijdag. -■ RECHTZAKEN. 0 NUGENRUBRIEK. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. STADSNIEUWS. BINNENLAND. BEURSOVERZICHT. MARKTBERICHTEN. 1 Steunt, bij gelijken prijs en kwaliteit, De Nederlandsehe Industrie. Hiermede dient gij Uw land En bestrijdt gij de werkloosheid. Advertentiën. t WEERBERICHT. Barometerstand. 18 s? [middag 3 uur: 753. [middag 3 uur: 753. t Neü Meteorol. instituut, De Bildt ■te Stand 768.3 te Ablsko. |te Stand 745.6 te Scilly. Lilting tot den avond van 30 April V tot matige Zuidelijke tot O. Eedeeltelljk bewolkt. Mogelijk legen met kans op onweer. Iets ENLANDSCH WEERBERICHT." [gedeeld door Bet Konlnkl. Ned. Meteorol. Inst. De Bildt.). [pressie, die gisteren ten Westen [and lag, heeft zich naar het Zuid- sten verplaatst en schijnt in on- iZuid-Oostelijke richting verder te 1 Over West-Duitschland daalde de Ier. doch In Oost-Duitschland en [ver Scandinavië nam de luchtdruk «•ijl ooit over IJsland zich hooge [wikkelde. Of deze samenhangt met i van hoogen druk, die zich sinds [ten Westen van de depressie heeft 1 Is nog niet te zeggen. In Duitscli- in ons lang is de ochtend- Ktuur hooger en een aanhouden van idelijke temperatuurstijging is nog lachten. Het is heel goed mogelijk krblj nog regenbuitjes optreden, J het onder deze omstandigheden liijk tot plaatselijke onwecrsbultjes fien. LUCHTTEMPERATUUR. [voorin.: lJi/o gr. C. (57 gr. C. I'inidd.: 16 gr. C. (61 gr. F. nam.: 16 gr. C. (61 gr. F. lil u. 30 min.; n.tn. te 11 u. 52 min. ïht op voor fietsers e.a. |jdag: 751 n.m. tot 4.03 v(m. ide r^K^>S° 0P" EN ONDERGANG. op: 2 u. 54; onder: 12 u. 32, kn iwenl het HPRVOOR HET HOOG MILITAIR GERECHTSHOF. ft'ns mishandeling van een politieagent. loog Militair Gerechtshof, heden doende in de zaak van den len luitenant der Jagers, P. G., den Krijgsraad te Den Bosch [Sproken van de hem ten laste mishandeling van een politie- i een dancing te Den Haag, uit hieing hij door den exploitant was, heeft dit vonnis vernie- opnieuw rechtdoende, den luite- roordeeld tot 200 gulden boete, lagen hechtenis, wegens mishan- 'an een ambtenaar in de recht- Itoefening van zijn functie, ot heeft bri deze strafbepaling in ig genomen de administratieve 'en. die in verband met dit ge ts tegen den officier genomen focaat-fiscaal had tegen den lui- veertien dagen gevangenisstraf indü t# elde istast irlne ofdbi ai, in p D zen. viel dl 1 inde OFOVERVAL TE COEVORDEN. 'Rechtbank te Assen stonden recht. H v. en W. G. belden 'g te Coevorden en thans gede- dedel vie 1,1 den nacht van 23 Febr. - ,t ™'^r ®os van Farel hadden "em met een hamer op het ™en geslagen teneinde zich van en de sleutels zijner woning kV?» jen, eischte te- verdachten 8 jaar gevangenis- I-V. ALPHENSCHE BANK. ruini?1 g gehouden algemeene ud^rsvergadering van de Alphen- Alphen werd de balans hbtoerd ekening reeds eer" h.t Jronveranderd vastge- in7^ïldend zooals voorgesteld ff®. v. j. 8 pet. l« hee$2mn3issarissen werden be- heeren j. A. Bos en L. Sprelj I fahriM.'. Het secretariaat van heveS" Sn Transporterbeiders- Wge gd Pleto Bothstraat 8 te DE BOMAANSLAG TE SJANGHAI. SJANGHAI, 29 April (V.-D.) Nader wordt over den bomaanslag gemeld: Een der gearresteerden, de 25-jarige Koreaan Yinhukltsu, die klaarblijkelijk den bom geworpen had, werd door de menigte bijna geluncht. Toen de Japan- sche politieagenten hem arresteerden stroomde het bloed over zijn gezicht. Men kon niet nagaan of hij gewond was door splinters van den bom of door den aan val van de woedende menigte. Naast de tribune werd later een tweede bom ge vonden, die een tweede dader waarschijn lijk heeft laten vallen. Van de gewonden is de consul-generaal Murai er zeer erg aan toe. Generaal Shi- rokawa moest terstond naar het zieken huis worden overgebracht en onmiddellijk worden geopereerd. Admiraal Nomura werd ernstig aan het oog gewond en zal waarschijnlijk zijn rechter oog moeten missen, terwijl ook de gezant Shigemitsu ernstig gewond werd. Naar verluidt, zou de Koreaan, die de bom zou hebben geworpen, deel uitmaken van de voorloopige Koreaansche regee ring. die met de Kwo Min Tang in ver binding zou staan. Volgens Japansche meening zou de dader in opdracht van deze groep, die zich de bestrijding der Japanners in China met alle middelen ten doel zou hebben gesteld, hebben ge handeld. Het Japansche Ministerie van Buiten- landsche Zaken heeft terstond den Japan- schen autoriteiten te Sjanghai om een uitvoerig rapport van het gebeurde ver zocht. Men vreest, dat deze aanslag zeer ernstige gevolgen voor de verhouding tus- schen Japan en China zal hebben. Nader wordt nog bekend, dat de Engel- sche, Fransche .Itallaansehe en Amerï- kaansehe marine-attaehé's, die de parade hadden bijgewoond, korten tijd vóór den aanslag de tribune hadden verlaten. SJANGHAI. 29 April (Reuter)Onze cor respondent te Sjanghai deelde mede. dat hij zich tijdens den aanslag op de tribune van de Japansche autoriteiten bevond, doch op wonderbaarlijke wijze aan den dood ontsnapte. Hij vertelde, dat Shigemitsu. toen de bom ontplofte, als door een windhoos werd opgenomen en bloedend weer op den grond viel. Consul-generaal Murai was een on herkenbare massa vleesrh Generaal Uyeda werd een wang afgescheurd en een oog uitgerukt. Japansche verpleegsters dron gen zich onverschrokken door de 20.000 toeschouwers en verzorgden de gewonden. Shigemitsu werd een noodverband gelegd, teneinde doodbloeden te verhoeden. Admiraal Nomura verlhor een oog, en de doktoren vreezen. dat Shigemitsu een been afgezet zal moeten worden. In ieder geval zal hij eenige maanden in het ziekenhuis moeten blijven. Men wanhoopt er aah de voorzitter van den bond van Japansche inwoners van Sjanghai. Kawabata, te redden. TOKIO. 29 April (Reuter). In het ge- heele land heerscht heftige verontwaardi ging ten aanzien van den bomaanslag te Sjanghai. De onderteekening van den wapenstilstand, welke morgen verwacht werd, zal worden uitgesteld. stimson vertrekt morgen. GENEVE. 29 April (V. D.). De Ameri- kaansche staatssecretaris Stimson heeft thans definitief bepaald, dat hij morgen ochtend uit Genève vertrekt. Van welinge lichte Amerikaansche zijde wordt mede gedeeld, dat Stimson gedurende zijn ver blijf te Genève groote aandacht heeft ge wijd aan de regeling van het Janansch- Chineesche conflict. Stimson heeft ver scheidene besprekingen met de vertegen woordigers der betrokken mogendheden gevoerd ten einde ziin eigen houding te kunnen vaststellen. Er wordt op gewezen, dat de Amerik. regeering haar houding t. a. v. het ontwapeningsvraaestuk in belang rijke mate zal laten beïnvloeden door de wijze, waaroo het Japansch-Chineesche conflict verloopt. MUITERIJ. PARIJS, 29 April (V. D.). Gedurende de schietoefeningen bij Rochefort der artil lerie sloegen 6 soldaten wien een discipli naire straf was opgelegd aan het muiten. Zij gingen de soldaten, die opdracht had den hen te arresteeren. te liif, zoodat zij er twee ernstig verwondden. Tenslotte wer den zij overweldigd en naar de militaire gevangenis overgebracht. SALARISKORTING IN AMERIKA. WASHINGTON. 29 April (V. D.)Als eCn der maatregelen, die deel uitmaken van het groot bezuinigingsplan, heeft het Huis van Afgevaardigden gisteren het voorstel goedgekeurd om oo alle salarissen van ambtenaren in regeeringsdienst boven de 2500 dollar 11 pCt. te korten. Hierdoor wordt een besoaring verkregen van onge veer 12 millioen dollar, terwijl van de 8 000.000 regeeringsambtenaren er slechts 250.000 zijn. wier salaris boven het ge noemde minimum komt. en door de 'kor ting worden getroffen. o— AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. HINDENBURG, 29 April (V. D.l. Een der arbeiders, die gisteren bij de ontploffing in de Concordia-mijn werden gewond, is in den loop van gisteren overleden. De stand van de andere gewonden is iets beter. DE ONTWAPENINGSCONFERENTIE. GENEVE, 29 April. (Reuter) Te Geneve hield heden de Duitsche vertegenwoordi ger ter Ontwapeningsconferentie von Rheinbaben een pleidooi voor het Duit sche „Pantserscheepje" waarin hij alle verwijten over groote snelheid, groote ac tie-radlus etc. ontzenuwde Hij noemde deze verwitten een voor beeld van de fabel „de Wolf en het Lam". De .zakformaat-kruiser" is in geen ge val een aanvalswapen, doch een verdedl- gings-wapen. ROOFOVERVAL. BERLIJN. 29 April (Wolf.) Te Ceper nick nabij Bernau is heden een Drieven- besteller door twee onbekenden overvallen en van zijn taseh. met Inhoud ter waarde van 3000 mark beroofd. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd zijn voor het artsexamen le ge deelte de heeren F. H. Cherlex (Den Haag) S. Muller Haarlem) j. j. A. v. Drlem (Den Haag) en mevr. M. C. O. Monod de Fau- deville (Den Haag); bevorderd zijn tot arts mej. W. Huitema (Vlaardingen) en de heeren H. v. Hees (Delft) en R. Stoop (Dordrecht); geslaagd is voor het docto raal examen Rechtsgeleerdheid de heer P. A. van Waardenburg (Den Haag). Bevor derd is tot doctor in de Rechtsgeleerdheid op proefschrift getiteld ..Scheepshypo- theek" de heer S. N. van Opstall, geb. te Enschedé. ADRES AAN DEN RAAD. Verzoek lot plaatsing van muntmeters voor elcctrlsch licht. Aan den Raad der gemeente Leiden is Volgend adres verzonden: Ondergeteekenden, respectievelijk voor zitter en secretaris van den Ned. R.-K. Volksbond, afdeeling Lelden, domicilie kiezende Leliestraat 7, hebben de eer den Raad der gemeente Leiden het volgende onder Uw aandacht te brengen: Het komt den laatsten tijd bij herhaling voor, dat personen, welke reeds geruimen tijd werkloos zijn, bij ons komen met de mededeeling. dat het hen moeilijk valt de maandelijksche rekening te betalen van het verbruikte electrtsch licht. Wij kunnen ons dit zeer goed indenken, wanneer men in aanmerking neemt dat deze menschen reeds langen tijd. sommige zelfs zeer langen tijd met een klein be drag aan werkloozen-uitkeering moeten rondkomen. Niet alleen dat het deze menschen be zwaarlijk wordt de maandelijksche kwitan tie te voldoen, waarbij nog komt de steeds terugkeerende meterhuur. Gezien deze toestand komt het ons be stuur voor dat er iets gedaan moet worden. Verzoekt uw Raad beleefd doch dringend het daarheen te willen leiden, om in over leg met de directie van de Sted. Lichtfa brieken. In te voeren het systeem van muntmeters voor electriciteit. zooals op andere plaatsen is Ingevoerd. Door het invoeren van muntmeters voor komt men dat de menschen meer stroom verbruiken dar. z!1 willen, zor.der gevaar te loopen de een of andere keer voor het feit te komen te staan dat zij aan hun ver plichtingen niet kunnen voldoen met de voor beide partijen schadelijke gevolgen. Vertrouwende dat uw Raad ons verzoek in gunstige overweging wilt nemen, teeke nen met verschuldigde hoogachting. (w.g.) J. H. NIJHUIS. voorzitter. C. STREEFLAND secretaris. Met ingang van heden heeft de heer J. Brlttijn de comestibles-zaak van den heer Van Hemerik in de Lijsterstraat 9 overgenomen. De heer Brittijn reorganiseerde de zaak geheel en al en legt zich in het bijzonder toe op den verkoop van fijne vleeschwaren van Tleleman en Dros. zuidvruchten, limo nades, busgroenten, enz. IR. A. KNAPPERT. Bi.i een auto-ongeluk te Oegstgeesi gedood. Hedenmorgen om zes uur is op den Rijksstraatweg onder Oegstgeest een doo- delijk verkeersongeluk gebeurd waarvan ir. A. Knappert, leider van de afdeeling bank- werkerij en bouwbedrijf der N.V. Philips Gloeilampenfabrieken te Eindhoven, het slachtoffer is geworden. De heer K. kwam met zijn twoseater aangereden uit de rich ting Haarlem en kwam op een gegeven oogenblik bij het beruchte Groene Kerkje, het z.g. autokerkhof, met zijn wagen in aanraking met de rails van de stoomtram, die daar ter plaatse boven den weg uit steken. De auto vloog eerst tegen een stee- nen paaltje dat langs den weg stond, en kwam vervolgens In botsing met een boom. De carrosserie werd totaal verbrijzeld. De heer K. werd dood achter het stuur van daan gehaald. Hij had een ernstige snij- wonde aan het hoofd. Zijn lijk zal naar Eindhoven worden overgebracht. De heer Knappert v/as gehuwd en vader van een kind. De heer ir. A. Knappert werd 7 Mei 1899 te Menado geboren. Hij bezocht de H.B.S. te Den Haag en legde in 1925 in Delft het examen als werktuigkundig ingenieur af. Daarna werd hit verbonden aan de Rotter - damsc'ne Droogdok Maatschappij en ver volgens aan het Bureau voor Economische stoomproductie te Rotterdam. In Januari 1929 kwam ir. Knappert bij de Technische afdeeling der Philips fabrieken te Eind hoven. In Juni 1930 trad hij in het huwelijk met de jongste dochter van den heer dr. A F. Philips. Ziin plotseling verscheiden heeft in Phi lips kringen en ook daarbuiten groote ont steltenis verwekt. Ir. Knappert was een be kende figuur ln sportkringen vooral in de tennlsbeweging. Hij behoorde tot de groep onzer sterkste spelers kwam nog betrek kelijk kort geleden uit in den wedstrijd te Essen tusschen Rijnland en de Internatio nale Lawntennisclub van Nederland en maakte deel uit van het bestuur van laatst genoemde organisatie. W. L. A. VAN OISTERWUK BRUTN f Te Londen is plotseling overleden de heer W. L. A. van Oisterwijk Bruyn, di recteur van de Dutch Sailors Home Limi ted, de maatschappij, welke het Neder- landsch Zeemanshuls te Londen exploi teerde. De overledene was een bekend en zeer gezien figuur ln de Nederlandsehe kolonie in Londen. DE SALARISSEN VAN DE AMSTERDAMSCHE GEMEENTE AMBTENAREN. De gemeenteraad van Amsterdam heeft heden met 28—12 stemmen een motie- Van den Bergh aangenomen, waarin voorgesteld werd de arbeidsovereenkomst met de gemeente-ambtenaren en de po litie ter vernietigen en de bestaande salarissen te handhaven tot 1 Juli 1933. BRANDEN. In den afgeloopen nacht ontstond door onbekende oorzaak brand in den kruide nierswinkel van den heer Rood te ÏJmui- den. De bewoners de heer Rood en een dienstbode werden door een voorbijganger gewekt. De brand nam zoo snoedlg in om vang toe, dat de dienstbode die nog tracht te haar bezittingen te redden, zich langs de reeds brandende trappen moest redden. Zij bekwam ernstige brandwonden aan belde beenen. De heer Rood die het meisje in zijn armen onving. werd door hulpvaardige lieden in bijna bewusteloozen toestand naar buiten gedragen. Het perceel brand de geheel uit. Verzekering dekt de schade. Te Bakel (N.-B.) Is brand uitgebroken ln de groote boerderij van den landbouwer J. van den Broek. Het vuur. dat vermoe delijk door kortsluiting ls ontstaan greep zoo snel om zich heen. dat de bewoners slechts weinig van den inboedel konden redden. Verzekering dekt de schade. Hedenmiddag tegen 2 uur ls te Gorkum een felle brand uitgebroken ln perceel hoek Krabsteeg, bewoond door mevr, de wed. Oudshoorn. In zeer korten tijd was het geheele perceel een prooi der vlammen, terwijl ook een achter net perceel gelegen woning, bewoond door P. Goev. vlam vatte. Beide nerceelen brandden geheel uit, ter wijl niets van den inboedel kon worden ge red. Van mevr. Oudshoorn is een bedrag aar, geld een prooi der vlammen gewor den. D» oorzaak van den brand is onbe kend Verzekering dekt de schade. ARBEID IN HET VEENDISTRICT NIEUW WEERDINGE HERVAT. In het veendistrtct Nieu-Weerdinge is hedenmorgen de arbeid algemeen hervat op basis van 10 procent loonsverlaging. De gisteren door de plaatselijke af dee lingen der arbeidersbonden met de ver- veners gevoerde besprekingen hebben geen resultaat gehad. In verband met de opheffing der sta king ls voor arbeiders uit Nieuw Weer dinge. die in het veen geen werk vinden, de Rijkswerkverschaffing weder open gesteld. In de overige districten duurt de sta king voort. Er zijn nog 1500 a 1700 arbei ders bij betrokken. DE BOLLEN-ZONDAG. Voor te verwachten druk bezoek aan de bloembollenvelden óp Zondag 1 Mei a.s. zal de Ned. Spoorwegen extra maatregelen nemen. Zoo zullen te Amsterdam CS. en Den Haag twee extra eleotrisohe trein stellen met personeel gereed gehouden worden om direct bij buitengewone drukte dienst te kunnen doen. Behalve nog ver schillende vóórtreinen zullen de sneltrei nen 1045, 1054 1074 1064 en 1088 Leiden- Haarlem stoppen te Nou rJ Wijkef hout, Lisse en Hillegom voor het ult'aten van reizigers, terwijl cie sneltreinen 1091. 1104 1120 1128 1138 1154 1095 1099 1117 1129 en 1139 te Hillegom, Lisse en Noordwjjkerhout zullen stoppen voor het opnemen van reizigers. Bij het te Rotterdam door het onder wijsfonds voor de scheepvaart afgenomen examen voor schippers bij de Binnenvaart slaagde voor het diploma Kanalen en Rivieren o.a. de heer J. M. de Vogel Leiderdorp. t Gepromoveerd is tot doctor in de veeartsenijkunde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht de heer M. van Zwieten, gou vernementsveearts N. O. I. geb. te Aar- landerveen op proefschrift getiteld: „Bij drage tot de kennis van geneesmiddel resistentie van surratrypanosmen". AMSTERDAM, 29 April. Gedrukte stemming. Suikerwaarden en Koninklijke olie flauw. Industrieelen prijs houdend. Scheepvaartaandeelen, Mijn- waarden en Rubbers weinig veranderd. Tabakken stil. Amerikaansche fondsen gedrukt. Obligatiemarkt kalm. De zwakke tendenz die gister in Wall- street bestond en de onzekere toestand op internationaal politiek gebied veroorzaak te op de ochtendbeurs een lichte reactie. Koninklijke Olie daalden tot 103 pCt. In het middagverkeer werd de tendenz iets vaster hetgeen voor een groot deel het gevolg was van het dwingen tot levering van stukken, die reeds voor 4 dagen waren gekocht door een der groote ban ken. Degenen die deze stukken in blanco had den verkocht moesten deze dus vóór 12 uur leveren of deze werden op kosten van den verkooper ter beurze ingekocht. Dit scheen hedenmiddag gebeurd te zijn. Na dat de eerste koersen boven het peil van vanmorgen waren gestegen had Weer een reactie plaats. Suikerwaarden zwak H.V. A.'s daalden beneden 130 uCt. en ook de overige fondsen op deze afdeeling liepen terug. Tabakken golden iets luier, terwijl Mijnwaarden en Rubbers maar weinig veranderden. Industrieelen waren vrij goed prijshoudend. Noch Philips en Uni levers, noch Aku's ondergingen wijziging van beteekenis. Amerikaansche fondsen gedrukt, terwijl obligaties nauwelijks eenige attentie trokken. WISSELKOERSEN Engeland 9.12 Duitschland 58.70. Frank rijk 9.72 België 34.55. Zwitserland 47 92V«. Oostenrijk 35 25 Denemarken 49 50. Zwe den 45.50. Noorwegen 4575. New-York 2.46 13/16. Prolongatie 1—1 J/4 pCt. LEIDEN, 29 April Veemarkt. 1684 run deren, 302 kalveren, 988 schapen 67 stieren 45—225, 369 kalf- en melkkoeien 130—290 hanod matig, 981 vare koeien 100-190 hanael sfug, 257 vette ossen 135-280 per stuk, 30-68 ct per K.G. schoon ad, haak. handel stug 7 pinken 26 vette kal veren 30—70 per stuk, 50—105 ct. per K.G. schoon a. d. haak, 276 nuchtere kalveren 2.504 50, 888 vette schapen 14—20. 100 weide schapen 13-16 handel zeer traag. 244 lammeren 2—5, 449 mest varkens 4—1- Londensche varkens 13—15 ct.. Zouters 15 —17 ct. per K.G. levend gewicht, 530 Biggen f. 1-2.50, handel zeer traag, 6 paarden 80—240, 2e veulens 5 bokken en geiten 3—5. - Kaasmarkt, 29 April. Aangevoerd 68 partijen kaas. Goudscho kaas 51 partijen. Lcidsche kaas 17 partijen le soort Ooudschc kaas f. 18—20, 2e soort Idem f. 15—17 le soort Leidsche kaas f. 17-20, 2e soort idem f.14—10 per 50 K.O, Handel matig. BODEGRAVEN, Eierenvelling B. P. K. V. 28 April. Aanvoer 29101 stuks. Kipeieren wil f 2.10-2 40, bruin f. 2.20-2 69. eend- eieren f. 1.70—2.40 per 10O stuks. HOOFDDORP, Graanbeurs, 28 April. Rogge f. 6-6.50. Oerst (chevalier), f6.25 6.75. Haver f. 6.25—6.75 witte Duiveboonen f.9—10, Paardeboonen f. 6,25—6.75 Groen* erwten f. 10—12.50, Karwij f.20—21, Geel mosterd f. 1315, Blauwmaanzaad f.26—27 Kanariezaad f.7—7.50. Alles per 100 K.G, RIJNSATERWOUDE, 28 April. Aange voerd 8881 kipeieren f. 2.25— 2.60, 576 eend- eieren f. 2.25 per 100 stuks. VEUR, 27 April. Engelsche komkommers, 1ste soort f. 18—22; idem, 2de soort f. 12— 17- Idem. 3de soort f.8—10; idem, stek f. 1—2.40; Gele komkommers, 1ste soort f. 19—23; idem, 2de soort f. 1418; idem, 3de soort f.813; idem, stek f.23.50. Kropsla 1ste soort f.47; idem, 2de soort, f, 1.50—3.50. Stoof sla f. 0.06—0.14: bloem kool, 1ste soort f. 1025: 2de soort f. 4—12; uitschot f.1—3. Andijvie per 100 f.3—7. Spinazie f. 0.20—0.60. Postelein f.30—36. Rabarber per 100 bos f.614. Radijs f.2— f. 6.50. ZEVENHOVEN, 28 April. Aangevoerd 11240 stuks. Kipeieren f. 2.20—2.90, eend eieren f. 2—2.25 per 100 stuks. Boter 52—55 ct„ kaas 15—23 ct. per pond Paardcnvleescli 35-40 ot., Bloemen 3—7 ct. per bos. ïn plaats van kaarten. Verlóófd: COTJE VREEBURG en COOS KORTEKAAS Lelden, Haarlemmerstraat 12 Oegstgeest, Burg. de Kempenaerstr. 64 1 Mei 1932. 1895a Thuis 1 Mei 57 uur. Verloofd: BEP VAN WINGERDEN en JOOP ZWART. Leiderdorp, v. d. Valk Boumanweg 7 Zwolle, Spinhuiswal 2. 1 Mei 1932. 1908a ondertrouwd: JOHs. F. STEENMEIJER Arts en MARTHA TH. V. GRIETHUIJSEN Huwelijksinzegening door Ds. J. C. AALDgRS op 11 Mei a.s. nam. 12.45 in het „Groene Kerkje" te Oegstgeest. Geen ontvangdag. Hengelo (O.), Deldenerstr. 122 Oegstgeest. Koninginnelaan 17 28 April 1932. 8678 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurige ongesteldheid voorzien van de H.H, Sa cramenten, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Mej. HENDRIKA ROOIJ AKKERS geboren GOEDERAAD in den ouderdom van 73 jaar. B. ROOIJ AKKERS Kinderen en Klein kinderen. Lelden, 28 April 1932. Mare 6. 8714 Algemeene kennisgeving. S—1

Leidsch Dagblad | 1932 | | pagina 3